Reklama

středa 3. ledna 2018

Osnuje FBI spiknutí, aby zastavila Trumpa?

Patrick J. Buchanan
3.1.2018  Zvědavec

Původní otázka, na níž mělo vyšetřování FBI ohledně Trumpovy předvolební kampaně dát odpověď, byla jednoduchá: Udělal to? 

 

Uzavřel Trump (nebo úředníci s jeho vědomím) tajnou dohodu s Putinovým Ruskem, aby hacknulo e-maily Johna Podesty a Demokratického národního výboru (DNC), vyzradilo obsah e-mailů za účelem poškození Hillary Clintonové, a pomohlo ke zvolení Donaldu Trumpovi?

Od vyšetřování uběhl už rok a půl a dosud nebylo zjištěno, že by tehdy došlo k nějaké „tajné dohodě“. Přesto však vyšetřování pokračuje na žádost médií, která nikdy nebyla Trumpovi nakloněna, a washingtonského establishmentu.
Z toho důvodu pochopitelně vyvstala podezření.

Chtějí se vyšetřovatelé dozvědět pravdu nebo jdou po Trumpovi?

Ponechme na chvíli stranou teorii o spiknutí Trumpa s Putinem a zvažme jiné vysvětlení, abychom zjistili, o co tady jde:

Od samého počátku byli ředitel James Comey a klika v FBI odhodláni zastavit Trumpa a přáli si zvolení Hillary Clintonové. Když se jim to nepodařilo, spikli se, aby překazili Trumpovo prezidentství, zrušili jeho mandát a sesadili ho.
Aby takovýto projekt uspěl, bylo nejprve zcela zásadní zabránit obžalování Hillary kvůli úniku zpráv s tajnými informacemi prostřednictvím jejích soukromých e-mailů. Tohoto prvního cíle bylo dosaženo před 18 měsíci.
5. července 2016 Comey předstoupil před tým ohromených novinářů a prohlásil, že vzhledem k důkazům, které nashromáždila FBI, by „žádný rozumný prokurátor“ Clintonovou neobvinil z trestného činu. Takže to byl ten směr, který doporučoval Comey.

Generální prokurátorka Loretta Lynchová, kterou kompromitovala neslavná 35minutová schůzka s Billem Clintonem - na níž prý diskutovali o golfu a vnoučatech - podpořila rozhodnutí Comeyho.

A tak Hillary odstoupila. Proč je to podezřelé?

Za prvé, rozhodnutí o tom, zda měla být Clintonová obžalována, přísluší ministerstvu spravedlnosti, nikoliv Comeymu nebo FBI. To, že měl přednost před ministerstvem spravedlnosti, bylo udivující.

Za druhé, zatímco Comey uvedl ve svém prohlášení, že Hillary byla „velmi neopatrná“ ohledně tajných informací, Clintonová byla shledána vinnou z „hrubé nedbalosti“ - což je přesná řeč zákona, která odůvodňuje obžalobu.
Kdo přemluvil Comeyho, aby zmírnil svou řeč a Hillary tak nevypadala jako zločinec? Jedním takovým člověkem byl zástupce ředitele FBI Andrew McCabe, jehož manželka Jill, kandidátka do Senátu ve Virginii, dostala od Terryho McAuliffeho, rodinného přítele Clintonových, obrovský politický příspěvek ve výši 474 000 dolarů.

Na Comeyho také ve věci zmírnění fatálního výrazu „hrubá nedbalost“ naléhal klíčový agent FBI Peter Strzok. V SMS zprávách, které Strzok posílal své milence z FBI Lise Pageové, opakovaně vyjadřoval odpor k „idiotovi“ Trumpovi.
Po jednom setkání s „Andym“ (McCabe) sdělil Strzok své milence Pageové, že je třeba nějaké „pojistky“, aby se Trump nedostal do Bílého domu.

Také se zdá, že Comey začal psát hrubou verzi zproštění viny ještě předtím, než FBI začala Hillary vyslýchat. Během výslechu byla Hillary navíc povolena přítomnost jejích právníků.

Člověk nemusí být blázen do konspiračních teorií, aby došel k závěru, že vše bylo zmanipulováno a Hillary byla volná od samého začátku. Comey, McCabe, Strzok by přeci nedoporučili obžalobu, která by dostala Hillary mimo hru, a Trump by pak mohl lehce napochodovat do Bílého domu.

Avšak pokud zvláštní poradce Robert Mueller nemůže odhalit žádnou tajnou dohodu Trumpa s Kremlem, která by zvrátila výsledek voleb 2016, vyšetřovatelé by mohli začít jiné vyšetřování ohledně předvolební kampaně Clintonové.
Jelikož spojení s Ruskem bylo navázáno.

Agenti Kremlu uměle vykonstruovali, zfalšovali nebo našli kompromitující materiály na Trumpa, které byly předány bývalému agentovi britské rozvědky MI6 Christopheru Steeleovi, a staly se tak součástí „složky kompromitujících materiálů“. Složka byla předána mainstreamovým médiím a FBI za účelem zničení Trumpa.

A kdo najal špiona Steela, aby provázal Trumpa s Ruskem?
Washingtonská výzkumná firma Fusion GPS, do níž Demokratický národní výbor (DNC) a kampaň Clintonové napumpovaly miliony dolarů prostřednictvím advokátní kanceláře Perkins Coie.
Shrňme si to.

„Složka kompromitujících materiálů“ - směsice fabulací, lží a polopravd - vytvořená k tomu, aby zničila Trumpa a učinila z Hillary prezidentku, byla výsledkem tajné dohody mezi britským špionem a agenty Kremlu.
V deníku Washington Times z 26. prosince Rowan Scarborough píše, že se FBI spoléhala na tento spis nepodložených obvinění a lží, který byl výsledkem Kremlu a Steela, na jehož základě se rozhodla „zahájit vyšetřování (Trumpa) kontrarozvědkou“. A tiskové zprávy „citují dezinformace tohoto dokumentu kvůli žádosti o soudem schválené odposlechy“.

Pokud je to pravda, vyvstávají klíčové otázky:

Je snad Muellerovo vyšetřování tak zamořeno předsudky proti Trumpovi a fabulací ohledně Kremlu, že jakékoli obvinění, které přinese, bude stejně v očích amerického lidu vypadat podezřele?

Ředitel Comey byl propuštěn. McCabe - FBI číslo 2 - plánuje odchod do penze. Muellerův hlavní vyšetřovatel FBI Peter Strzok a jeho milenka Lisa byli propuštěni. A Muellerovi nezbývá, než se spoléhat na prokurátory, jejichž společným jmenovatelem je, jak se zdá, nenávist k Trumpovi a snaha podporovat Hillary.

Generální prokurátor Bobby Kennedy měl svůj tým právníků a vyšetřovatelů, který ho zbavil Jimmyho Hoffa, šéfa odborové organizace Teamsters. J. Edgar Hoover rozpoutal vendetu proti Dr. Martinovi Lutherovi Kingovi.

Opakuje se snad historie - s tím, že určeným cílem elitní tajné skupiny FBI je prezident Spojených států?Did the FBI Conspire to Stop Trump? vyšel 28. prosince 2017 na ICH. Překlad v ceně 322 Kč Zvědavec.

28 komentářů :

 1. No jo pošahaný američani hledají Putinovi agenty.

  OdpovědětSmazat
 2. Jednokulcak, co ty na to jakozto expert ve veci generalissima Trumpa a jeho rodiny vcetne cery ?
  Zde odkaz na instalovani buzerantu okolo Onany jez je take polovicak ,ma rad podkuraky a fletnisty
  http://zemavek.sk/joe-biden-zidovski-lidri-pomohli-k-uspechu-homosexualnych-manzelstiev/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:41 Zavři za sebou prkýnko a spláchni ty polovičáku ani Čech ani američan.

   Smazat
 3. Same klamstvi,podvody,intrigy,to je dnesni usa,ten vysnenej zapad...v skutecnosti vrahove.Putin je proti nim jezulatko v jeslickach!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Abych se priznal , tak nic nechapu. Jen pripada mi, ze pan Buchanan to vidi jako podvodnou hru Hillary+ Trump, kdy vlastne Hillary prihravala "svymi naivnimi " akcemi k zvoleni Trumpa!!!
   Zadny zkuseny politik nebude delat takove OCIVIDNE NESMYSLY jako Clintovi v dobe voleb. (Jako setkani na letisti Clinton a Ministrine Spravedlnosti) si udelaji schuzku v letadle, kde kazdy na ne vidi, venku ceka 30 minut 50 novinaru s kamerami a 50 clenu bezpecnosti aby je dostali bezpecne domu!!! A pak to tvrzeni: "Bavili se o svych detech"??
   A takove udalosti byly aspon 3 v dobe voleb.
   Ucel voleb bylo zabranit zvoleni Beriho Sanderse , jenz byl skutecny nezavisly kandidat. Nikdo nevi jakou hru hraje Hillary ci Trump, ale cilem je udrzet moc v rukou elit. Ovsem nikdo nevi kdo jsou elity , neb vsechny , kdo jsou viditelny, jsou pouze "predstavitele elit" to je nejsou elity. A tak vse se hraje na zpusob Potemkinovych vesnicek" s rozdilem , ze se vesnicky ukazuji beznym Americanum na televisi.
   A tak "At Zije Bernie Sanders"
   Kopyto

   Smazat
  2. Nikdo nevi , vsichni jsou slepi a husi..

   Smazat
 4. • www.reflex.cz/clanek/komentare/84073/nejvetsim-silencem-i-geniem-letosniho-roku-je-americky-prezident-donald-trump.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  Trump je „emerický“ prezidentský bublifuk, chromý káčer a slibotechna s přehazovačkou! V předvolebním klání slíbil, že uklidí ten sajrajt na „emerickém“ dvorku! Ale po volbách se odkopal a zradil důvěrčivý „emerický“ lid. Přijal agresivní militaristickou neokonzervativní linii vojensko-bezpečnostního komplexu, před kterým varoval prezident Eisenhower už v r. 1961. Dnes se o této linii lživě píše jako o té, kterou „vybrala historie, aby zachránila světový mír“.(sic)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reflex jsou havlisticti knizeci globalistictvi vitaci

   Smazat
  2. nepatří náhodou Reflex do stáje soudruha krejčího Bakaly ?

   Smazat
  3. 13:57 - Hlavný ideolog KSČ Vasil Biľak sa tiež vyučil za krajčíra. Známa je veta z jeho učňovského posudku: "Na saka nepúšťať!.
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Vasil_Bi%C4%BEak

   Smazat
 5. 0:18 je Brouk Pytlik !
  Pytliku byla to Hillary, ktera odrovnala Berniho Sanderse . Pripravila ho o kasu a on bez penez onemel ! Tento utopisticky socialista - SNILEK - nemel nadeji se prosadit proti Trumpovi ! Nemel co nabidnout ! Strategicky Hillary jednala spravne, ale podcenila atraktivni Trumpovu agendu a tim prohrala, coz zachranilo svet !

  Kdo jsou "elity" v pozadi vime velmi dobre a zname i jejich cis. botu. Samozrejme, ze vnitropoliticka situace se bude zhorsovat a moc Trumpovcu dale
  poroste !
  Poroste i radikalizace obou stran !
  Policie zmlatila ANTIFU a ty jsi dostal pridano ze dvou stran, ty krkoune, tak volej, at zije president Trump !
  Sanders by ti dal kakanec !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souboj Sanderse s Trumpem by byl zajimavy
   Skoda ze ho zlodejka Hillary ukradla americkym volicum

   Smazat
  2. Nejen vnitropoliticka, ale i interpoliticka
   Coz neni jasne tyranum z Bruselu
   Amerika to tusi proto zavira brany, zatimco Evropa se snazi udrzet podivnou smesku EU, ted uz za cenu zavirani politiku v Katalansku, Nemecku, Holandsku a za cenu represi proti Polsku, Madarsku, brzo i Cesku
   Svet se polarizuje

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6,19
   Zmlkni ty slabomyslná hromado ostatků z šábeslatríny!!!!!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 8,01
   Ty trpíš vrozenou dementodebilitou IV.stupně,to se chytá od přirození!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 8;25
   HALT DIE KLAPE UNTERMENSCH!!!!!

   Smazat
  6. 8:33 Ty zaklapni za sebou ten dekl vod putleroffský zengruny, ty rudej smrade ...

   Smazat
 7. Honolulu,ta tva demokracie a civilizace pokracuje v zabijeni Syranu,ta chroma kachna s prehazovackou,nesmi
  ukoncit utrpeni Syrskeho lidu...vrazene usa,jiz smrtelne mnoho investovala do valky v Syrii.Ale nakonec ji budou muset potupne opustit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Panacek je jasnovidec, ti nam v diskuzich velmi chybi

   Smazat
  2. 8,03
   Panenka trotlovka,to nám tady nechybí.....-D

   Smazat
 8. Politika v USA funguje podle stále stejného univerzálního modelu, který je dlouhodobě a stejné uplatňován i jinde (nejenom v médiích). Vezměme IT oblast (viz dnes třeba Intel). Americké firmy musely evidentně na státní zakázku vytvářet takový HW a SW, aby se tajné služby bez problémů dostaly do jakéhokoliv počítače, či mobilu (i k Frau Merkel) na světě. No a když se na tyto "díry" náhodou někde přijde, tak se "záplatuje" (P.S.: ale i záplaty mohou mít díry). Když firmy a lidé nespolupracují, tak probíhá vyřazování z oběhu (technologií, ale i lidí). No a když se zase vrátíme k politice, tak je dnes (pro Američany bohužel) cílem zase další nevhodný prezident. Pro USA nic nového. Třeba rodina Kennedyů by mohla vyprávět, co znamená americký termín "deep-state".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. toto není vtip: https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/459474-sef-intelu-se-zbavil-akcii-firmy-za-stovky-milionu-tesne-pred-skandalem.html

   Smazat
  2. Tak každopádně esi je PPT putleroffskej troják, musí jít, to se nedá svítit! Pak to vezme do pazour Mr. Pence a ten se s komoušema srát nebude, zlikviduje je do posledního rudýho mamrda - pěkně vod kredence ...

   Smazat
 9. ---------

  Bestseller je tady - Michael Wolff: "Fire and Fury"

  Očekávání, že s Trumpem bude věší sranda než by byla s Hillary, se naplňují měrou vrchovatou:

  https://www.theguardian.com/us-news/2018/jan/04/trump-lawyers-book-steve-bannon-white-house

  ---------

  OdpovědětSmazat
 10. čekám, kdy Trump dostane do basy Hillary, tehdy zvítězí, zatím to ukrajuje po částech :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.