Reklama

pondělí 1. ledna 2018

Ovčáček hodil bombu do „pražské kavárny“. Slovní lejna, ďáblův Halík, lži, telefon z pekla, „dáme ti přes držku“... Drsná silvestrovská pomsta za všechny útoky na Zemana

- rozhvor s Jiřím Ovčáčkem -
1.1.2018 ParlamentníListy
 

Stejně jako v minulých letech, i tentokrát v poslední den roku jsme oslovili hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, aby se ohlédl za nejrůznějšími útoky na prezidenta Miloše Zemana, které byly často velmi ostré a vulgární, aby je se silvestrovským nadhledem okomentoval. Výsledek stojí za to, posuďte sami.


Začneme od konce roku. O Vánocích známý komentátor Bohumil Pečinka napsal, že prezident Zeman je „sráč“, protože odmítá jít do předvolební debaty se svými protikandidáty. Když odhlédneme od expresivního výrazu – má prezident strach? A co vůbec vyvolává tak vulgární reakce?
Mezi „liberálními“ komentátory, politickými neziskovkáři a zaprášenými fíkusy se šíří panika, zděšení a strach. Jméno Zeman v nich vyvolává hrůzu. A představa dalších pěti let na Hradě je pro ně tak strašlivá, že se v nich probouzí zvířecká nenávist. Není to tedy pan prezident, kdo má strach. Už 10. března pan prezident veřejnosti slíbil, že do předvolebních debat nebude chodit. Slovo se má dodržovat!

Martin Fendrych, prominentní komentátor webu Aktuálně.cz ze stáje miliardáře Zdeňka Bakaly s pestrou minulostí v politice vyjádřil názor, že dnešní poselství Miloše Zemana národu je, že chovat se jako extremista je správné. Posmíval se navíc, že prezident nemá rád kritická média a místo nich si vybírá Jaromíra Soukupa, kterého „drbe pod bradou“. Co říkáte na tyto jeho názory?

Extremisty dnes vidíme v neziskovkách, které lidem vnucují „dobro“ a snaží se nám diktovat, jak máme žít. To je obrovské nebezpečí pro svobodu a demokracii. Bakalova média tyto neziskovky mocně podporují, stejně jako se v uplynulých letech fakticky chovala jako takřka oficiální hlásná trouba dnes už naštěstí expremiéra Bohuslava Sobotky a jeho „pokorné“ skupiny. Nezapomeňme, že když chtěl pan Sobotka zaútočit na pana prezidenta, vždy tak činil prostřednictvím Bakalových médií. Suma sumárum, co se píše v Bakalových médiích, slušné lidi nezajímá.

Z uměleckého světa se útoky na prezidenta ozývají tak nějak tradičně. Z letošních bych vybral třeba režiséra Davida Drábka, který na DVTV řekl, že prezident je zlý člověk a patří do kanálu. Proč se, podle vás, právě umělecký svět vyžívá v takto expresivních útocích na prezidenta?

Umělci jsou jako ptáci. Jejich politická přízeň je mimořádně přelétavá. Mnoho z nich ve skutečnosti pohrdá lidmi, vlastními diváky nebo třeba čtenáři. Oni totiž občané neposlouchají a volí si své zástupce bez ohledu na apely tvůrců. Z toho vyvěrá frustrace některých umělců, která končí až vulgaritou a hrubostí. Pamatujme si, že být umělcem nerovná se být demokratem. Připomeňme si zapojení některých do hnusu druhé republiky v letech 1938-39 nebo halasné nadšení četných umělců v únoru 1948.

Prakticky po celý rok jel na adresu prezidenta velké „bomby“ teolog Tomáš Halík. Již v lednu psal papeži Františkovi, aby za žádnou cenu nejezdil do ČR a nelegitimizoval její současnou hlavu, ale počkal si na slušnějšího prezidenta, v květnu doporučoval „vyvětrat Hrad od kořalky, nikotinu, lží a hulvátství“. V červnu pak rovnou řekl, že mu prezident svým chováním připomíná alkoholiky, se kterými se setkával v protialkoholické léčebně, kde pracoval před rokem 1989. Co byste mu naopak vzkázal vy?

Jsem přesvědčen o tom, že ústy pátera Halíka promlouvá ďábel. Jinak to prostě nemůže ani být. Nepřetržitě slyšíme jen slova pýchy, pohrdání, urážky, nenávist a zlobu. To vše zabaleno do frází o pravdě a lásce. Pekelník Lucius z Hrátek s čertem je oproti páteru Halíkovi žabař. Vždy, když čtu Halíkova zlostná vyjádření, na mysli mi vytane, že na jeho psacím stole opět zazvonil telefon z pekla...

Mimochodem, Tomáš Halík letos obdržel nabídku pustit se přímo do praktické politiky. Přišla od miliardáře Dalibora Dědka, kandidáta-nekandidáta STAN a sponzora prezidentské kampaně Jiřího Drahoše. Kromě toho můžeme občas slýchat, že by Halík měl vystřídat Karla Schwarzenberga v pozici „panovníka království pravdy a lásky“. Myslíte si, že se někdy dočkáme třeba jeho prezidentské kandidatury?

Tomáš Halík je všechno, jen ne kněz. Je ambiciózní, zlý, touží po slávě, oceněních a chvalozpěvech. Takže se dle mého názoru s velkou pravděpodobností jeho prezidentské kandidatury dočkáme. Miliardáři a servilní novináři jsou už připraveni sloužit. Pokud bude páter Halík v roce 2023 kandidovat, nenechám to bez odezvy. Slibuji. Ďábel na Hrad nepatří!

Tomáš Halík nebyl jediným, kdo se letos vehementně vyjadřoval k prezidentovu zdravotnímu stavu. Komentátor John Bok již na začátku roku 2017 řekl, že prezident Zeman je již natolik dementní, že je rizikem pro stát. A doporučil, aby mu vláda nesdělovala všechny informace. V dubnu pak vyjádřil názor, že prezident už si „ani neutře hubu“. Vy se kolem prezidenta pohybujete dnes a denně, jak to tedy je?

Když si ta vyjádření přečtete, zjistíte, že jsou prostě primitivní. Protože zloba je výrazem primitivismu. Myslím, že čtenáře nemusím přesvědčovat o tom, že John Bok jen zlostně lže. Každý měl možnost vidět a slyšet skvělé Vánoční poselství pana prezidenta. To byla skutečně ta nejlepší odpověď na neustále šířené dezinformace o zdraví pana prezidenta.

Do prezidentské volby jde náš, skutečně český prezident, který žije s námi všemi, nebojí se nás bránit a nebojí se otevřeně říkat pravdu. Věřím, že mu v lednu společně pomůžeme porazit nenávist!

Kdo však letos šel do prezidenta nejostřeji, to byl bulvárník Pavel Novotný. Ten se zaskvěl výrokem, že „Zemanovi jdou z pusy hovna“. Prezidenta stabilně nazývá „Miloš jitrnice“ a jeho voliče doporučuje shazovat z útesu. Pan prezident se po dotazu na jedné z debat s občany překvapeně ptal, kdo je to ten Pavel Novotný. Kdyby úkol představit panu prezidentovi tuto osobu připadl vám, co byste mu o Pavlu Novotném řekl?

To je ten pán, který je tuze moc nešťastný, protože si ho lidé moc nevšímají. Aby upoutal pozornost, metá kolem sebe slovní lejna jako hladová veverka.... ... ... celý rozhovor s Jiřím Ovčáčkem si můžete přečíst zde.

109 komentářů :

 1. Pan Ovčáček je velice inteligentní rozvážný člověk. Přeji mu a celému jeho kolektivu mnoho dalších úspěchů v následujících pěti letech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby byl inteligentní a navíc rozvážný, nikdy by neříkal co si skutečně myslí. Zřejmě je ještě k tomu dobře zajištěný. Skoro mi nahání strach, pro koho tedy pracuje.

   Smazat
  2. Ad 1:36
   to myslíte vážně, že "rozvážný inteligent by nikdy neříkal co si skutečně myslí?"
   To vy si skutečně myslíte to, co jste tady teď řekl? Takže i vy, stejně jako každý, jste buď hajzl nebo blbec?
   Tož, vše nejlepší v novém roce.

   Smazat
  3. 1:36 Není "demokratický" politik. Proto může říkat, co si skutečně myslí a přitom být inteligentní a rozvážný. Pro některé lidi je důležitější říkat pravdu, než myslet na finanční zajištění. Tomu se říká mravnost, ale to vy zřejmě neznáte. Podle vaší úvahy nejspíš říkáte jen to, co se vám vyplácí.

   Smazat
  4. Ten Bok, nemá něco společnýho s tím spolkem co se usiluje osvobodit genocidistu Kramnovraha?!?

   Smazat
  5. Vazte si prezidenta Zemana.
   Je to prezident Ceskej Republiky.

   Slovensko nema prezidenta.
   Slovensko ma iba hovorcu pana Butoru a USA Embassy, ktorych dialkovo ovlada Soros.

   Smazat
  6. a ani mať nikdy nebude, lebo onedlho zanikne, podobne ako CZ a další

   Smazat
  7. 2:31 + 3:52 Možná jste ale právě vy dva ještě nikdy neříkali, co si skutečně myslíte,... protože byste, v případě, že by šlo o pravdu, byli napadeni mafií a smeteni z povrchu Země, což by ale v tom případě vaší tedy skutečné inteligence, bylo škoda. Lepší je jednat takticky, více tím dosáhnete. Myslím, že naopak ten, kdo tvrdí vlastní pravdu každému do očí, je blbec. Doslova. A tedy, logicky, fakt neinteligentní. Asi jste mi tedy dost dobře nerozuměli, to dokazuje, že je třeba chápat a tedy třeba zrovna diskutovat. Budiž to poučením pro celý svět, směji se,... nejen pro vás dva. On se přinejlepším nemá koho obávat.

   Smazat
  8. 11:49
   V mnohém se s Vámi dá souhlasit. Je tu ovšem malé "ale". Řídící složky si nastavují pravidla tak, aby jim vyhovovala. Proto drží masy na určitém stupni poznání a od narození jim vtloukají do hlavy pravidla. Není "mlžení" jedním s těch pravidel, nad které je potřeba se povznést a dosáhnou vyšší úrovně myšlení? Obecně se dá spekulovat o tom, komu "mlžení" v politice vyhovuje.
   Nakonec ...čeho by se měl pan Ovčáček obávat? Snad placených, morálně rozkolísaných individuí? Podle Vaší teorie by se měli obávat spíše oni, když ne hněvu prezidenta, tak hněvu davů. Dav si má uvědomit, že v zájmu zachování státnosti a pořádku by měli být tato individua potrestána za hanobení hlavy státu. Demokraticky potrestána, protože i nesouhlas je potřeba vyjádřit na veřejnosti kultivovaně.
   ABC

   Smazat
  9. 11:49- jak kdy, Čeni. V bitvě je čestné se postavit na jednu, či druhou stranu. Vyjednávat se bude až po bitvě!

   Smazat
  10. 12:29 Jo, v bitvě asi jo,... i když,... nějaké Umění války,... pokud vím, sděluje něco jako "Když nemůžeš zvítězit, neválči.",... ale jsou i jiná fakta než rozum,... někdy je lepší s někým zemřít. Ale pořád při tom platí, že by to nemělo být obecně zbytečně, protože to prokazuje toho "blbce".

   Smazat
  11. 12:42 Takže třeba Hus a ti, co tvrdili cosi o kulatosti Země, byli "blbci"? Na jejich místě by bylo lepší "neválčit"? Totéž doporučujete Zemanovi a Ovčáčkovi, když hájí pravdu proti těm, kteří se jako kostnický koncil vydávají za "elitu všehomíra"?

   Smazat
  12. 13:51 Pokud to není zbytečné, není to blbé.

   Smazat
  13. 163:56 No vida, konečně jsme se dobrali závěru, že to, co říká Ovčáček není blbé, protože to není zbytečné. Jako nebylo zbytečné volání dítěte, že "císař je nahý". Pokud nevíte o čem je řeč, tak si v klidu přečtěte vědeckou práci o fungování davového principu v sociálních supersystémech pod názvem "Císařovy nové šaty".

   Smazat
  14. 14:17 Dobrá logika, čekal jsem ji od někoho, protože jsme se v diskusi rozdělili do dvou samostatných spolu jen souvisejících faktů. Nicméně, znovu: Pokud někdo jedná špatně ačkoliv může jednat lépe, je to zbytečné. Zároveň zase ale a v přímé souvislosti s tím: Pokud tedy jedná a tedy inteligentní Ovčáček obecně zbytečně a tedy blbě, je zřejmě někým dostatečně zaštítěn a nemusí to, tedy, znamenat, že není inteligentní.

   Smazat
  15. --- Ostatně, zase ještě: To dítě bylo přece zaštítěno - bráněno jeho nevinností a ještě neovlivněným rozumem. Proč si myslíte, že se to nikdo z dospělých neodvážil říct, že je popravdě nahý. Protože by ho zlikvidovali a to by bylo za stávající situace zbytečné, inteligentní člověk by tak blbě nejednal, byla by ho pro to škoda.

   Smazat
  16. 1.28 souhlasím s Vámi. Kdo nezná předvolební debatu s Schwarcemberkem před 5 léty, neví o co jde. V současné době se poučte na TV Barrandov.
   Zemanovi přiji úspěch!!!

   Smazat
  17. Kdo nadává presidentu, tak by si měl jít zabojovat za zájmi USA do Afghanistánu, aby věděl do čeho jde!!!!!
   emeritní kapitán

   Smazat
  18. 15:52 Válka je strašná a "nedej Bože aby k ní došlo", samozřejmě,... ale pro obě strany strašná, pokud probíhá jak má a to tedy směrem k plné - definitivní - absolutní porážce nepřítele, který tím, že je k ní nekompromisně tlačen - nucen, ji většinou sám předčasně ukončí. USA válku v Afghánistánu tou "Havlovskou" debilní humanitou nadevše, postrádající rozum a jen ji stále bezdůvodně, respektive vzdordůvodně prosazující,... což je asi slaboduchostí tak zřetelně, že se tomu smějí i děti, prodlužují a tím to utrpení nejen déle trvá ale i se tou dobou násobí,... což je zase NEHUMÁNNÍ! Nezbývá mi než vás považovat za blby a sadisty, zároveň ale i za slaboduché - malomocné, což vás zčásti omlouvá ale nevysvětluje, respektive neopravňuje fakt vaší nadvlády nad světem.

   Smazat
  19. --- Já jsem vesmírnými civilizace plně vycvičený nejen velitel, nejen znamená, že jsem jimi nebo především jimi, připraven i pro jiné funkce ve společnosti. Jasně vám nyní sdělím a krátce fakt, nad kterým byste se měli zamyslet: Chci zvítězit v Afghánistánu, budu tedy dělat přesně to, co je k tomu třeba a nebudu tedy v ničem ustupovat. Je to jasné? Pokud Afghánci něco budou chtít, ať se vzdají. Tím by byla válka vyřešena a mohl by být mír. Tečka. Proč to vy lidé nechápete.

   Smazat
  20. Ano, je rozvážný a inteligentní a proto z něj má chátra strach.

   Smazat
  21. Zajímavé názory nad poměrně jednoduchou úvahou. Je lépe říkat pravdu a nebo ne? Odpověď je komplikována souvislostmi veřejné atmosféry, veřejného mínění. Pokud se masy nemají nechat balamutit, musí začít hledat svoji pravdu jako jednotlivci a postupným procitáním najít kolektivní myšlení a řešení pro ně podstatných a sjednocujících otázek. Považovat vyřčení pravdy za takových podmínek jako projev hlouposti ... v žádném případě.
   Pravda je tím mesiášem, který je stále s námi, ve všech z nás, jen zatlačován do pozadí. Pravda vyřčená se vzdorem a právě pro to, je pro někoho důkaz hlouposti, pro jiného projev absolutní morálky.
   Stávající autority využívají pro ovládání davu, jako jeden z prostředků, manipulaci s morálními hodnotami. Pro většinu populace je dodržování vysokých mravních hodnot zárukou vyspělé a bezpečné společnosti. Ale jak vysvětlit masám, s vysokým morálním cítěním agresi v jiné zemi, vykořisťování, krádeže veřejného majetku, rozporuplná rozhodnutí soudů, rozporuplná rozhodnutí politiků, úředníků atd. ??
   Pravda je poklad, neodsuzujte Ty, co jí používají. Ti to s vámi myslí dobře. Važte si ji ...
   ABC

   Smazat
  22. 16.42 Chci zvítězit v Afghánistánu,
   ZNAMENA ZE V R. 68 MELI SOVETI U NAS POSTGRILET TECH 99.9% lidi, co byli v opozici politikum VS, ze? Ted lide Afganistanu jsou v opozici USA a take CZ, kteri se tam jako bojujici - to VS nebyla - vetrelci dostali, proto se maji vzdat!

   Smazat
  23. 12:42- Z Vaši reakce "čouhá" vysoké IQ. Málo kdo dokáže tak zkráceně vyjádřit tolik pravd!

   Smazat
  24. 18:28 Nevím, co k tomu říct, děkuji, vyjadřuji se a myslím tak stále, je to pro mne normál.

   Smazat
  25. 18:25 V Československu roku 1968 neproběhla válka a dokonce ani oficiální ozbrojený odpor bránící hranice. Zrada překonala vše české. Zásobování vojsk nefungovalo už týdny před okupací, protože už týdny před ní to vedení Československa prozradily Polsko a Maďarsko, Maďarsko Slovákům a Polsko Čechům. Zrada vládla před i po a nejen zbabělostí, ... uvědomte si, že okamžitě po okupaci byl přijat ústavní zákon O Československé federaci. Nyní budu mluvit pouze za vesmírné civilizace a zdůrazňuji to: Dubček zradil nejvíce a vedl okupaci proti Československu osobně a naprosto aktivně a to protože usiloval především o sebeurčení Slováků vznikem jejich vlastního státu. Proto byl vesmírnými civilizacemi na dálnici D1 usmrcen, když se snažil vrátit do aktivního politického života.

   Jedna česká vojenská základna ale bojovala, válčila především v jejím mnohapatrovém podzemí a přístupových chodbách, přičemž bylo v tomto odporu vůči okupačnímu nepříteli touto základnou usmrceno několik tisíc sovětských výsadkářů. Tato vojenská základna nebyla dobyta, postupně byl uzavřen "smír" a ustavena její neutralita.

   Kdyby byla napadena veřejně zjevně, šlo by o krok, který by se především Sovětskému svazu opravdu moc nevyplatil, opustili by ho jeho spojenci a kdo ví, jak by to pak pokračovalo,... nejspíše rozpadem Varšavské smlouvy i RVHP a posílením Západu a ... to strašení jadernými zbraněmi, to bylo úmyslně jen strašení, hrozba, nikdo si ale jadernou válku nepřál, ani Sovětský svaz, takže by jejich odchodu nebyl schopen zabránit. Vážíme si těch, kteří tehdy bojovali, vedeni námi vesmírnými civilizacemi a měli byste jim vy všichni ostatní být vděčni, protože význam jejich ubránění si svobody je naprosto zásadní.

   I veřejně v ČT, se už čeští vojenští historici vyjádřili, že zmizení těch několika set sovětských výsadkářů, kteří se už nikdy do Sovětského svazu nevrátili, je asi tou největší záhadou celé okupace Československa. Stačí se jich tedy znovu zeptat, pro potvrzení.

   Smazat
  26. --- Vlastně jsem ještě neuvedl, že se tehdy o osamostatnění pokusila i většina Moravy, kromě Ostravy a jejího mírného okolí, ale po okupaci Sovětský svaz rozhodl jinak,... ostatně, i Slováci získali jen federaci.

   Smazat
  27. 17:21 Domnívám se, že "masy" tu pravdu znají. Jako věděly, že císař je ve skutečnosti nahý. Jenom se díky uměle vytvořenému "veřejnému mínění" bojí tuto pravdu vyslovit nahlas. Stejně jako v té pohádce: kdo říká pravdu je označen za hloupého, neurozeného, nehodného zastávat jakoukoliv funkci. V pohádce si tu pravdu dovolí vyslovit jen dítě, kterému je to jedno. V naší realitě pak jen lidé, kteří jsou dostatečně stateční a ty nálepky jsou jim "u zádele". Samozřejmě že každá vyslovená pravda boří lži, na kterých je založena pohodlná existence "krejčíků". Proto se ze Zemana, Ovčáčka a ostatních pravdomluvných můžou vzteknout.

   Smazat
  28. 8:46 Směji se. Ve skutečnosti je Kramný můj tajemník, jeho manželka a dcera byly zrádkyně vesmírných civilizací, které na něho byly nasazeny jako agentky! Zlikvidoval jsem je já a to nikoliv elektřinou, ale speciálními vlnami, jejichž smrtící účinek jen vypadá jako po zásahu elektřinou a současně způsobuje rosolizaci žaludku jako při otravě. Pozemští vědci nemají to odhalit a proto Kramný bude již brzy na svobodě a ve službě pro Československo!

   Smazat
 2. Velice zajímavý přehled propagátorů pravdy a lásky.

  OdpovědětSmazat
 3. No nebude to dlouho trvat a budeme věšet novotného na kandllábr hlásim jse dobrovolně k provedení exekuce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nedělejte, nejsme jako oni! Novotný vás taky z útesu nezhodí, na to je zbabělý debil.

   Smazat
  2. To trdlo, které se nechalo zaměstnat u Soukupa - tv Barrandov), už si proti Zemanovi nedovolí ani Ň. To na tom musí být profesionální sračkomet hodně finančně špatně, když se takhle zprostituoval, pražská kavárna asi zvrací a tiše ho proklíná, veřejně chválí jeho disidentskou odvahu.

   Smazat
  3. Anonymní1. ledna 2018 5:06
   Souhlasím, že zbytečné násilí do demokracie nepatří.
   Ale heslo: „Nejsme jako oni“, se již jednou neosvědčilo. P.K.

   Smazat
  4. S Ovčáčkem 100% souhlas.

   Smazat
 4. Jasna volba ...!!!!! Volime pana Zemana,nebot nam zalezi na nasi republice !!!!! A to nam snad zalezi - ne ???!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Zeman je jasná volba. Je to záruka, že minimálně dalších pět let zůstaneme pevně v EU a v NATO. Za to má můj hlas jistej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,, to je ta druhá, temná stránka té samé mince. Ale protože nikdo z kandidátů nenabízí alternativu, je stále Zeman, i přes své NATOidní, sionistické a Evropejské postoje, jediným přijatelným.

   Smazat
  2. Přesně tak, má svoje mouchy, ale to jsou věci, ve kterých nemá naprosto žádnou pravomoc, takže mu je velkoryse odpustíme.

   Smazat
  3. 7,38 - a kdo je, velevážený, zárukou, že z těch jmenovaných organizací odejdeme???
   Pokud nevíte, nemá váš příspěvek sebemenší smysl.

   Smazat
  4. 7:38 Ano, když budeme v Nato, tak nás nikdo z jeho členů nenapadne. To není bezvýznamná výhoda.

   Smazat
 6. Upozornuji vas na skutecnost, ze president Zeman ma uznani a respekt kazdeho Americana, ktery volil proti Globalistum ! O ceskem presidentovi mluvi s respektem i cernosi, protoze rika , co ma na mysli, bez ohledu na nasledky ! Je to jediny statnik v Evrope, ktery je znamy a uznavany i v Jizni Americe a v Cine ho znaji i male deti.

  Halik byl u nas na navsteve v South Bend v Indine a po jeho projevu sice dostal doktorat cislo 19, ale cela Indiana utekla na stranu Trumpa.


  OdpovědětSmazat
 7. Rimsko katolicka cirkev je silne rozdelena ideologicky na dve frakce a Halik patri, ke frakci anti-Evropske, pro Muslimske, pro globalisticke , stejne jako nas pomateny sv. otec (papez) !

  Do teto skupiny patril i Tim Kaine, ktery by byl vicepresidentem v Americe - kdyby vyhrala Hillary... Vyssi mocnosti nebeske vsak zasahly ,
  (poslali Trumpa) a Halik je vyrizen, stejne jako Tim Kaine. Jeho prskani proti presidentu Zemanovi je velmi srandovni ! Zeman bude znovu presidentem ! Jina moznost neexistuje ! V pripade, ze by Cesi zvolili Drahose -VITACE, tak zeme by prestala existovat - Cesko by bylo zruseno !
  Cesi volte Zemana !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Cesko by bylo zruseno" - kam na ty bláboly chodíš?

   Smazat
  2. 9.09, Spinkej dál nebo žeby krátkozrakost?

   Smazat
 8. vše dobře a když slyším jméno Bok nehorázně mě začne píchat v boku a pořád si říkam - prdy,prdy co s tím.

  OdpovědětSmazat
 9. Pražžžssská kakakavárno jssste to ale kooookokooti.A vo tom to je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. mněl sem štesťí.neprodiskutoval sem se do novího roku teď sem se zobudil a úž nej sem první aneb osmí blb u stola.jdu si nalít a neožralý a vánocema prodražený noví rok přeju a na oběd se nekoukejte na slimáckeho Frantu.

  OdpovědětSmazat
 11. Jen pro odlehčení, Halík z Černých Baronů, by byl lepší než tento Halík, rádobyvšeználek, do něhož se velmi neúspěšně stylizuje. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 12. Nevím, jestli jsem se nepřekoukl, ale jak jsem čekal na 24 hodinu, tak v čété, tuším na čt24 pouštěli hymnu, mimochodem velice primitivně a doslovně pojatou, když bory, tak na obrazovce lesík, když vody, tak potůček, když sady, tak jabloně, když se skví květ, tak rozkvetlé stromky, a jestli mě moje podnapilé zraky neoklamaly, tak nakonec byl záběr nikoli na Pražský hrad, ale na Vyšehrad. Nejsem si stoprocentně jist, ale mám takový pocit, že to tak bylo. A pokud to tak bylo, asi nám čété podprahově signalizuje, že Hrad není součást naší státnosti, že. Všechno nejlepší v novém roce, vy bulíci jedni z čété a okolí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 10:16
   Vše nejlepší do nového roku i Vám.
   Nesledoval jsem ČT,ale tím Vyšehradem je myšleno snad pobyt v hrobě?

   Smazat
  2. http://www.ceskatelevize.cz/porady/11728875670-hymna-cr/ Tak jsem to našel a je to tam, jenom Vyšehrad. Co je tím myšleno, těžko říci, to už tam rovnou měli dát záběr na horu Říp, ale ještě jsme se mohli dočkat, že tam místo Vyšehradu byl záběr na hrob VH blahé paměti.

   Smazat
  3. Anonymní1. ledna 2018 10:44
   Už se asi zařizují, že na hradě bude stále M.Zeman. Možná tam příště dají Orlík. P.K.

   Smazat
  4. 10:16
   Jak velký blbec musíš být když i v naší hymně hledáš takové chujoviny jako jsi právě předvedl?

   Smazat
  5. 10:44 Takovou drzost by snad v CT nemeli

   Smazat
  6. To jsem moc nestihl sledovat, protože jsem trpěl tím, jak mizerně je ta hymna zazpívaná. To bych se svými kamarády vystřihl lépe. Nebylo to ještě tak špatné jako od Šláfenberka ale už se to tomu blížilo a hraničilo to se znevážením státního symbolu.

   Smazat
 13. Mám rád pana Ovčáčka a jistě je to muž na svém místě,
  ovšem označovat člověka za ďábla mě dost udivilo.
  Jakpak si asi toho ďábla představuje ?
  Žije ještě v realitě a nebo je zmítaný katolickými obrazy?*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Představte si Halíka a budete vědět jak ďábel vypadá.
   lada

   Smazat
  2. Už je vidím admirály lidských duchovních výkalů Duky, Halíky,Radkovský pekelníky, Vlky živené rakovinou a Pekelný proklatý Vatikán, generátora zla na zemi.
   Děkuji Lado* jam

   Smazat
  3. Jane, asi jste neznal Halíka za mlada. Ty dva viditelné kudrnaté růžky slezly do duše. Na současné pleši by kazily dojem.

   Smazat
  4. Miroslave neznal,
   nevím proč bych měl. Prokletá církev plodí
   Boží hovádka.
   Duku ani jemu podobný jsem také za mlada neznal, mění na tom něco že je zloděj a lhář?
   Jak říkal náš milý mistr Jan Hus,
   církev která žije ve hříchu
   není z Boží vůle*

   Smazat
 14. Pan president měl ve výběru svého mluvčího pana Ovčáčka mimořádně šťastnou ruku. Takže mu přeji aby se i nadále obklopoval takto schopnými, čestnými a inteligentními lidmi, protože potom blbci nemají žádnou šanci a on může v klidu pokračovat ve své bohulibé činnosti v dalším mandátu, k čemuž jim přeji hodně zdraví a pohody. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že důstojným soupeřem Ovčáčka by byla ta severokorejská hlasatelka zpráv :-D

   Smazat
  2. ad 11:12
   neznám dva rozdílnější hlasatele či mluvčí, než jsou ta korejská meluzína a pan Ovčáček.

   Smazat
  3. Ovčáček je šikovnější, než jsem myslel. Bravo

   Smazat
 15. 11:12
  Ty máš důstojného volotrku pokazdy,když cumis do zrcadla!!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
 16. Jedna věc mi nejde do hlavy -kdybych takhle neskutečně sprostě napadl veřejně naši uklízečku, může na mně podat trestní oznámení, neboť takové nactiutrhání je podle našeho trestního zákona trestné. Stejně tak je trestným činem pomluva, různé telefonní útoky, apod. Jak je za těchto okolností možné, že uvedená individua si dovolují takto veřejně sprostě osočovat, pomlouvat, napadat a dopouštět se hrubého nactiutrhačství proti hlavě státu? Beztrestně? To jako - že nikdo dosud na ně nepodal trestní oznámení - a proč? Namísto toho se to vytahuje v různých mediích, kde se to cituje, opakuje, čtenáři k tomu mají zaujímat stanovisko - apod. Kdyby se v ČR konalo ve smyslu trestního zákoníku, stala by se podobná věc snad jen jednou - ne? Halík, Bok, a další nactiutrhači už by byli souzeni a trestáni, také by se to veřejnost dozvěděla prostřednictvím medií, a další prasečí následovníci těchto už by se neobjevili. Nebo že by to bylo tím, že tuto stoku financují pracháči? Ale pak by byli pracháči v procesu jako svědci, a soud by se jich dotázal, proč tyto trestné činy financují. Zas by měli ostudu, a zařadili by pěkně zpátečku. A pokud jde o to prase Novotného, toho už brzy někdo trhne mezi dveřmi jako vzteklého kocoura - to je hnusné, vypatlané prase - nic víc. Tak - to mi nejde do hlavy - proč nikdo nekoná jak má, a proč se o všem jen žvaní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to možné stejně tak jako vy tu neustále sprostě a přesto beztrestně veřejně napadáte, pomlouváte, osočujete Sobotku, všechny ministry, Havla atd.

   Smazat
  2. Není to "stejně tak". Na veřejně činnou osobu se už ze zákona pohlíží jinak než na ostatní; stejně tak prezident má zvláštní status. Takže diskuzemi zde to není :-).

   Ale je pravda, že tady hodně lidí, většinou anonymních trolů, ventiluje sprosťáctví jen tak. Je to daň za to, že tady není nutná registrace. Osobně mám za to, že mnohem více sprosťáctví je na straně všech těch pravd a lásek, sluníček a ostatních lepšolidí.

   Smazat
  3. A máte tím nesmyslem na mysli koho konkretně anonyme 11.27? viz váš výraz ...veřejně napadáte - pomlouváte - osočujete -.... Nejspíš byste měl diskutovat pod konkretním jménem, přece vy jste ten správný. A za druhé - jste jenom ješitný magor. Hloupý slovíčkář. Zde i jinde na diskuzích jsou zcela nepodstatné názory anonymů, a různých zakomplexovaných individuí, nikdo to nečte, na veřejnost to nepřijde, protože diskuzní smečka žádná veřejnost není. Naproti tomu to, co uvádí článek, je nesmírně drzé, sprosté a dehonestující napadání prezidenta, financované pracháči, zveřejňované v mediích, stokrát opakované, citované, proklamované. Zcela zásadně trestný čin!!! Kterákoliv celebrita, která nevydělává na uveřejňování svých skandálů, rozkroků a koz viz Super.cz a nepřeje si jakékoliv články o své osobě, může toho, kdo se toho dopustí, žalovat, a žádat vysoké odškodnění. Dostane ho. Proto také je řada modelek a různých nul neustále v bulváru, protože si zveřejňováním své ubohé anatomie, skandálů, a všelijakých sračiček, přivydělává, zatímco o skutečných osobnostech nikde není a nesmí být bez jejich souhlasu zveřejněno ani slovo - a také není. Za každý článek musí redakce zaplatit -proto to není dodatečně žalovatelné.Opakuji - všechno počínání, sprosté urážky prezidenta,uveřejňované uvedeným způsobem jsou TRESTNÉ!!! A přestaňte slovíčkařit a žvanit z principu. Opakuji - kdyby se v ČR konalo jak se konat má, nikdy by k takovým excesům nemohlo docházet.

   Smazat
 17. "Nikdo z obyčejných lidí si ještě nestihl uvědomit, že jsme v zákeřné válce. Přijde nám to příliš nesmyslné. Cožpak se může válka odehrávat jen v naší hlavě? Když se nestřílí?
  Alexandra Alvarová, HlidaciPes.org"
  http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/zaklad-informacni-valky-je-patrny-i-v-cesku-lide-musi-byt-otraveni-rozzureni-znechuceni-a-plni-vzdoru

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak -my všichni slušní a normální občané víme, že jsme ve válce už plných 27 let. Byli jsme do ní vtaženi vlastizrádci, a nejen vlasti, ale za prachy a pozice zradili i sami sebe - a od té doby válčí s občany. Rozkradli a přivlastnili si všechen majetek státu, zmrzačili nám všechny hodnoty, které nám dobře sloužily, a pod heslem .."co můžeš urvat, urvi, a co nemůžeš urvat, zkurvi"... zkurvili úplně všechno, vyprodali energie, uhlí, průmysl, i vodu. Nemáme vůbec nic - ani vlastní potraviny ne. Válčí proti nám, snaží se co nejvíce lidí zahubit, a také jich už obrovské množství zahubili. Demokratická genocida českého národa započala v roce 1989. To přece víme dobře - že válčíme s našimi vlastními politiky ( zástupci lidu?!) - a prohráváme.

   Smazat
  2. 12:07-situace se obrací, tak žádný pesimizmus!

   Smazat
  3. Jo? Povolný - věčný diskuzní kecale? ( Jak Kecal z Prodané nevěsty) odkdy se obrací, respektive - od kdy to pozorujete - od 1.ledna 2018 od 13.00 hodin? No tak to jo. A vy nerozeznáte pesimizmus od pravdy? Když někdo napíše pravdu, je pesimista, zatímco optimisté jen jalově žvaní? Tak to vy jste evidentně optimista.

   Smazat
  4. 13:06-copak, Vy jste toho "nedřepku" nevydejchal? Vždyť s Vámi souhlasím obsahem, nikoli závěrem.

   Smazat
 18. 11:27
  Nejspíš protože JE TO CELÝ PRAVDA TY HAVLOTROSKO!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Demokracie je nástroj k ovládnutí států. Jakýkoliv vládce by během týdne vyřešil uměle vytvořený problém s anexí za pomoci imigrantů a veškerou prolhanou pakáž co lže, krade a vyrábí dluhy, pozavíral. Neziskové pijavice by zlikvidoval zítra dopoledne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nikdy by nevěnoval majetek církvím!!!

   Smazat
 20. Tož nevím, jak to je s tím uměním tzv. umělců. Nemyslím si, jako oni, že když se výkaly postaví na sokl, že je to umění. Pokud jde o herce - posuzováno soudobými filmy a seriály, pak je to většinou obdoba onoho soklu s výkaly.
  Svůj vztah k heslu "pravda vítězí" nám také "umělci" předvedli. Většina dnešních tzv. českých umělců jsou jen pátou kolonou kapitálu v lidu obecném. Retrogarda, to je až příliš optimistický název pro tento soubor zrádců odkazu obrozenců, Němcových, Havlíčků, Nerudu, Čapků. Příliš si zamilovali peníze, pro které se neštítí žádných podlostí vůči našemu národu a státu.

  OdpovědětSmazat
 21. Pražská kavárna zuří a měli bychom je nechat, aby se svou zuřivostí zalknuli, většina Čechů na nš stejně .ere. Dnes mají obrovský problém v tom, že nemají pevné zázemí, protože sázeli na Hillary a ve volbách zvítězil Trump a nedostávají zcela jasné instrukce, koho mají nadále podporovat. Trump na ně kašle a Sorosovo konto v Praze je už asi nespasí, neboť dotyčný pán se od konce listopadu na veřejnosti neobjevil (asi se musí skrývat před "trumpovci", aby nedostal na nohu náramek jako Hillary nebo senátor McCain). Proto ta nenávist nejenom vůči Zemanovi, ale i vůči Babišovi, protože může ohrozit jejich domácí zdroje přijmů :-)

  OdpovědětSmazat
 22. John Bok by měl hlavně držet "ústa" hubu. Ono ještě všichni nevymřeli co pamatují jeho maličkost před rokem 89, když se prezentoval, jako zaměstnanec ČSD v Letohradě. Na světlo boží ho vynesla s dalšími exoty " Velká sametová".Nevyrovnaný jedinec, který si hraje na co nemá....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč je "John"? Už jako zaměstnanec ČSD v Letohradě byl John? Nebo obyčejnej Jeník? A teprve pak se z Jeníka ( hloupý Honza) stal John?

   Smazat
 23. 12:43-Dobré zprávy do nového roku.

  OdpovědětSmazat
 24. áááá - blogger! Tak přece jen čert nikdy nespí! Povinné pole musí být vyplněno, což bylo splněno, přesto se zde producíruje blogger, aby příspěvek zveřejněn býti nemohl.Mazané způsoby - co všechno se dnes dá zařídit. I diskuze - nediskuze.

  OdpovědětSmazat
 25. Proč se píše o Bakalovi jako o miliardáři? Pokud jsem to pochopil, on si na OKD vypůjčil miliardy, ale ty musí někdo zaplatit? Proč je ti, co mu je půjčili, nechtějí vrátit? Počítalo se s tím, že to zaplatí stát a Babiš jim nic nedal? To přeci není miliardář, ale miliardový dlužník. To těm, co mu půjčili peníze nevadí, že podnik převedl na bílé koně? Proč ho nežalují, je to snad všechno jedna demokratická mafie?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:23 Neblázněte. Ty miliardy mu už dávno vydělali nevolníci, které mu stát dal k dispozici.

   Smazat
  2. 13:23 Jasně že jim musel vrátit, ale určitě se nakradlo víc

   Smazat
 26. Zřejmě nerozumíme modernímu umění. Regionální vysílání ZAK Plzeňského kraje včera opakovaně vysílalo sprosté karikatury prezidenta vytvoření rádoby "umělcem", jméno si nepamatuju, a tyto prasárny byly na výstavě, kterou se spokojeným úsměvem navštívil Kalousek. Tento ubohý stav našich médií je trvalý, např. když pí Tvarůžková v Londýně pořídila reportáž se skupinou Pussy R.s cílem nechat sprostě od těchto "umělkyň" urážet našeho prezidenta. A tohle svinstvo si platíme!

  OdpovědětSmazat
 27. Chtěli vybudovat kult Václava Havla . Jenže se jim to nepodařilo , tak šli po Klausovi a teď po Zemanovi . Národ dozrál a vidí pravdu .
  Zeman se nebojí říct pravdu . Ostatní kandidáti se třesou jak by kecali jak na Slovensku Kiska . Není možné souhlasit se vším co řekne NATO , EU a Rusko . Jen tak dál Miloši

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:40 pročpak v dnešní době,kdy si i vy můžete říkat co chcete,máte Zemana za hrdinu.Jo,nebojí se říkat pravdu,jistěě
   proto byl soudem uznán za lháře,viďte.

   Smazat
  2. 16:05
   To by udavace,kolaborata a ASSHOLEnauta Havla museli soud odsoudit k trestu smrti!!!!!

   Smazat
 28. Jelikož znám celkem dobře situaci na Slovensku, tak vím, že náš prezident Zeman má u občanů Slovenska vážnost; a to na rozdíl od amerického zaprodance a někdejšího lichváře Kisku. Má pravdu 14:40, když tvrdí, ostatní zájemci o prezidenství v Česku kecají jako Kiska. Jen napráskané fráze a nic...
  Morave

  OdpovědětSmazat
 29. Původně jsem podlehl propagandě a měl Ovčáčka za podivnou a nedůvěryhodnou figuru, ale časem jsem zjistil, že je to vzdělaný a velmi kultivovaný člověk, který si umí v diskuzi poradit i s velmi provokativními otázkami, aniž by se nechal vyprovokovat k emocionálnějším projevům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mikeši, já toho tedy o panu Ovčáčkovi moc nevím. Píšete, že je to vzdělaný člověk. Jakého vzdělání dosáhl, prosím?

   Smazat
  2. Pro 16:02 asi by bylo rychlejší se podívat ohledně vzdělání pana Ovčáčka na Wikipedii. To jak vystupuje v médiích, jeho kultivovaný až noblesní projev neumožňující oponentům jej jakkoli chytat za slovo a překrucovat to co řekl, je musí dovádět(a dovádí) k šílenství. Celkem mne ani to jeho vzdělání příliš nezajímá, důležité je že s nimi vždycky, i když možná mají lepší vzdělání, excelentně zamete. Takto si já představuji správného mluvčího, ostatní jsou spíše jenom mluvky. Aottj.

   Smazat
  3. 16:28 Opravdu si myslíte, že správný mluvčí se pozná tak, že s každým oponentem "zamete"?

   Smazat
  4. V žádném případě není správný mluvčí ten, se kterým "zamete" každá presstitutská kurvička, jakkoliv by se to mohlo někomu líbit. Vtip je asi v tom, že když on nezamete s nimi, zametou oni s ním jelikož jim od začátku o nic jiného nejde. Jak říká Putin "když je rvačka nevyhnutelná, je třeba udeřit první". Ale to už je z jiného soudku a to už mnozí mají pěnu huby a rudo před očima, ale to už je jenom jejich problém. A o tom to je vážený ze 17:15.

   Smazat
  5. ad 16:02
   částečně Vám odpověděl tady kolega. Já ovšem víc než "zametení" s otravy ve smyslu "pecky mezi oči" měl na mysli právě způsob, jak jim ukazuje, co je to slušnost a jak jsou ve skutečnosti ubozí.

   Smazat
  6. Ještě jsem chtěl dodat, že i absolvent VŠ nemusí být vůbec vzdělaný, naopak, křupani mezi nimi nejsou výjimkou. Vzdělaný člověk se pozná podle chování, a to nemusí mít s absolvováním jakékoliv školy nic společného

   Smazat
 30. Von ten pan ,,nešťastný" by zasloužil pěkných pětadvacet na záda. Nejméně!

  OdpovědětSmazat
 31. Panove, to o cem se zminim prijde jednou i k vam !

  Zde je informace z FM 92.5 (Southwest Florida) !

  Nekteri vlivni kongresmeni a senatori zadaji nektere osobnosti z medii zatknout a postavit pred soud za manipulativni lzi !
  Jmenovali jako prvniho Joe Scarborough, fanatickeho Sorosovce !

  Bylo receno jak presidentem Trumpem , tak jeho neprateli, ze rok 2018 bude rokem rozhodujicim o nasmerovani Ameriky !

  (Media v rukou globalistu misto aby presidenta Trumpa ustvali, tak z neho udelali nejpopularnejsiho presidenta modernich dejin, a to je teprve zacatek !
  Nekteri jeho nepratele meni kabaty a pridavaji se k nemu !
  Rok 2017 byl pro presidenta Trumpa velmi uspesny ! )

  OdpovědětSmazat
 32. 22 regulaci, ktere prosadil Obama na prani globalistu president Trump ZRUSIL !

  Rodina ktera ma prijem $ 70 000 rocne, bude platit pouze 1/2 dani !

  T.j. tim, ze ekonomie rapidne roste a nezamestnanost za Trumpovi admistrace prudce klesa ! Nevzniklo 1.2 , ale 2.1 millionu novych zamestnani !

  Soudci jsou vymenovani za Trumpovi soudce !

  DOW je rekordne vysoko a lide investuji nove a nove penize do prumyslu, ktery se vraci z Asie a Stredni Ameriky !

  A vas inteligentni a proziravy president Zeman podporil naseho presidenta Trumpa v dobe kdy mu hrozilo, ze to globaliste vyhraji !

  Pane presidente Zemane ! My obycejni pracovnici z americkych firem VAM DEKUJEME ! Vase podpora positivne ovlivnila nas zivotni standart.

  Cesi volte za presidenta Zemana ! (Nebo k vam prijde Hillary a mate prusvih ! Jako my po Hurricanu IRMA ! Nebo Obamovi.)

  OdpovědětSmazat
 33. Honolulu všichni dostanou přidáno chudáci i pracháči a nejvíc půjde na války po celém světě, jen mi není jasné kde na to vemou doláče nebo kdo to odskáče /zaplatí/.

  OdpovědětSmazat
 34. POUZE NA POBAVENI ! (Pohled do budoucna.)
  Numerologie ze stareho Kartaga ! Co znamena 2018 ?
  8 = nekonecno
  1 = dokonalost
  0 = neutralni nic
  2 = boj korunovany uspechem
  8+1=9, 9 zmena vzdy zmenu !
  9+2=11 coz je 2, boj korunovany uspechem !

  Tento rok bude rokem velkych boju, ktere budou korunovany uspechem tech, kteri budou nejbojovnejsi a nejhozevnatejsi !

  Tento rok znamena vstup do vlivu konstelace AQUARIUS !
  Realita bude prevladat nad snenim a matematika a veda bude dominovat ekonomicke smery.
  Prijde k ekonomickemu zlepseni, ale i k tvrdym a krutym bojum. Tento rok je citove zakrnely, ale prinese novou vlnu realismu a hmotneho zlepseni.

  2800 svetelnych let je huluboka dira ve vesmiru vedle konstelace Geminy a president Trump je z Geminy.
  Geminy = pohranicni straz proti UFOnum z jinych Galaxii a UFOuni, uz jsou jak v Praze, tak i ve Washingtone.

  (Vlezli sem nenapadne a tajne jako ja do Rakouska , kdyz prisli Rusi.) Cesi zavtrete UFOuny, tak jako Rakusane zavreli me !

  Pavel Novotny je typicky UFOun a neni mu rozumet ani slovo. Svym puvodem je s jine konstelace, coz se snadno pozna.

  Cesi hlidejte a poznejte UFOuny mezi sebou a vyhnete se jim, isolujte je ! Oni bojuji o dominaci nasi planety a chteji nas zotrocit presne tak, jako psali Summerove a Egyptane.

  OdpovědětSmazat
 35. 18:08...Ekonomie prudce roste, i dluh se snizuje ! Rostouci ekonomie zaplati vse a jeste snizi Obamuv dluh nejvetsi v dejinach Ameriky.

  Panove s Trumpem budete mit ke snidani Cappuccino a Strudl ! S Globalisty cigorku a suchary pro vezne.
  Jeden z duvodu je i v tom, ze ovoce vasi prace bude prerozdelovano nezadoucim ! (Budete zivit pasacka koz ze Somalska.)

  OdpovědětSmazat
 36. Havloidní kurvy a prasata ví že skončili jak ve volbách tak i v prezidentských. Zeman to má po druhé v kapse. A havloidní kurvy se může ukvičet k smrti.

  OdpovědětSmazat
 37. Pan ovčáček strčí do kapsy Takáče a jeho bandu z čt . Nedávno hovořil v tv pan Špaček , mluvčí prezidenta Havla . Nedalo se to poslouchat asi žije v pohádce . Vánoce :-)

  OdpovědětSmazat
 38. Pan Ovčáček je učenlivý, vzdělaný a moudrý. Možný budoucí prezident.

  OdpovědětSmazat
 39. Už budoucí Karel IV. jako velitel - elév v Itálii věděl, že když ho zvou vzájemní protivníci, ab\y je v bitvě podpořil proti druhému... vzal subsidie od obou stran, a přitáhl na bojiště v průběhu bitvy. Zpravidla moudře, jako budoucí velký panovník, PODPOŘIL VÍTĚZÍCÍ STRANU... z licoměrnosti se pokorně vyzpovídal Církvi samospasitelné katolické, přispěl něčím pro větší Slávu Boží, oddrmolil Otčenáše a Zdrávasy... A OBDRŽEL VŽDY ROZHŘEŠENÍ - JAKO KAŽDÝ MOCNÝ HŘÍŠNÍK. Však také Církvi sypal až do své císařskokrálovské smrti a ta ho do Nebes pro jeho zbožnost vynášela - když jí to vynášelo.

  Nepovedenými inkarnacemi "svatého" Václava byli Zikmund (liška ryšavá katolická) a Václav Havel (HAVEL HAVELIM = marnost nad marnost).

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.