Reklama

středa 10. ledna 2018

Pane kardinále, exkomunikujte Halíka. Po dalším útoku kněze od Salvátora na Zemana dostal Duka oficiální cestou návrh na nejtěžší církevní trest

10.1. 2018   Rukojmí
„Upřímní křesťané nemůžou volit Zemana.“ Vzpomínáte ještě na ostrou výzvu šéfa dominikánů Mohelníka? Přišla ještě ostřejší odpověď a k tomu kardinál Duka obdržel žádost, aby z církve exkomunikoval Tomáše Halíka.

Před týdnem byla medializována naléhavá výzva šéfa českých dominikánů Benedikta Mohelníka, aby upřímní křesťané nevolili prezidentem Miloše Zemana.

„Když dlouhodobě sledujeme působení současného prezidenta a jeho okolí, vyplývá z toho, že si Miloš Zeman objektivně nezaslouží, aby mu upřímní křesťané a vůbec všichni lidé, kteří vyznávají morální rozměr politiky, při nadcházejících prezidentských volbách dali svůj hlas,“ napsal páter Mohelník na oficiálních stránkách České dominikánské provincie (Psali jsme ZDE).

Jak se ukazuje, zdaleka ne všichni křesťané byli z vyhraněného Mohelníkova prohlášení nadšeni. Hlasitě se kupříkladu ozval absolvent katolické teologické fakulty Antonín Malach.

Ten napsal nejen naší redakci, která kromě jiných Mohelníkovo antizemanovské prohlášení zveřejnila, ale svůj ostrý nesouhlas adresoval též samotnému šéfovi českých dominikánů a rovněž pražskému arcibiskupství.

„Vážený otče provinciále! Děláte církvi ostudu. Váš řád zde po staletích působil jako strážce katolických hodnot. A vy si dovolujete podle napadat našeho prezidenta, jediného z kandidátů, který je pro křesťana volitelný. I vy patříte k těm, kteří si o voličích pana Zemana nejspíš myslí, že jsme lůza, a o panu prezidentovi nehorázně lžete. Máte štěstí. Katolíci se modlí za vás a podobné halíkovce modlitbou ‚odpusť nám naše hříchy a uveď do nebe všechny duše, zvláště ty, které tvého milosrdenství nejvíce potřebují‘. Zamyslete se nad svým nekřesťanským postojem,“ napsal katolický učenec Benediktu Mohelníkovi.

Kromě toho se Antonínu Malachovi nelíbilo ani prohlášení Tomáše Halíka, který tvrdí, že pokud někdo bude volit Zemana, protiví se tak České republice. „Dát hlas pro Zemana bych považoval za těžké morální provinění proti zájmům naší země. Ten člověk z mnoha důvodů – od morálních po zdravotní – je naprosto nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky,“ sdělil mediálně známý kněz Halík (více ZDE).

To už bylo pro absolventa katolické teologie moc a rovnou navrhuje Halíkovu exkomunikaci, tedy nejtěžší církevní trest v podobě vyloučení z církve.

„Vaše eminence, každý věřící by si měl dát otázku, proč se dnes neuplatňuje exkomunikace vůči nepřátelům církve, k jakým bezesporu patří kněz nekněz Halík. Prosím o odpověď, zda jeho nenávist a jeho zlá vůle nepřekračuje hranici a nesplňuje podmínky pro tento církevní trest,“ žádá Antonín Malach nejvyššího představitele českých katolíků Dominika Duku.

34 komentářů :

 1. Mohelníku a Halíku co by asi řekl na vaše útoky kardinál Františk Tomášek? Styďte se a neberte si křesťany do svých křivých úst. Nepleťte se do světských věcí, šířte lásku a pravdu jak se od cirkve očekává. Nerozeštvávejte spoluobčany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dám hlas Zemanovi, abych tímto ukázal, že nejsem na straně Halíků, Mohelíků a jim podobných a tímto se od nich veřejně distancuji. Tito zrádci ať nemluví u zradě druhých. M.R.

   Smazat
  2. Zdá se , že pochybnosti o způsobu vysvěcení Halíka knězem jsou opodstatněné . Současně lze s úspěchem pochybovat o jeho zdravém rozumu . Nebo snad se nám zjevil novodobý Koniáš ?

   Smazat
  3. Tak si představují svobodu a demokracii

   Smazat
 2. Když "upřimní" křesťané nemají volit Zemana, tak tedy tomu rozumím tak, že nemají chodit k volbám, protože přece nemohou volit antikristy! No a co je sebrání antizemanovců jiné, než ďáblové v rouše beránčím? A z toho se voliči těchto antikristů ani nemohou vyzpovídat a bakšišem (úplatkem) pro církev vykoupit. Proto bratři s sestry, katolíci z přesvědčení volí Zemana!

  OdpovědětSmazat
 3. DOMINIKÁNI (Mohelník, Duka, atd.) jsou osvědčený inkviziční řád ZODPOVĚDNÝ ZA VŠECHNA ZVĚRSTVA A ZLOČINY KATOLICKÉ INKVIZICE VE ŠPANĚSKU A JEHO DRŽAVÁCH... Církevní GESTAPO a ostraha i režim koncentráků v jednom... doplněný v baroku o Jezuity... partu Berijy z Lojoly (pardon, Ignáce z Loyoly) na boj s reformací.

  Co můžeme od takových také lidí očekávat dobrého?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Přeložil K. V. Vít

   Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

   Obsah:
   Autor
   Úvod
   Tendence před I. světovou válkou
   Tendence po I. světové válce
   Římskokatolická církev a II. světová válka:
   Habeš
   Španělsko
   Itálie
   Německo
   Československo
   Rakousko
   Francie
   Japonsko
   Spojené státy
   Vatikán si myje ruce ....*

   Smazat
  2. Dominikani, byli az "dvojka", daleko za Jezuity.

   Smazat
  3. Moudrý Jezuitský řád svěřil do péče své finance rodině Rotschildů ...

   Smazat
  4. Ke 14:50, mám dojem, že na bázi Dominus Canus byla vybudována inkvizice. Jezuiti proti nim byli jen takovej "druhák", asi jako u vína.

   Smazat
 4. To je převlečený satan a ne kněz zradil víru i věřící.

  OdpovědětSmazat
 5. Konečně naděje na lepší časy a proto zvolme Zemana:


  http://svobodnenoviny.eu/polsko-a-madarsko-se-spojili-proti-eurokratum-nechceme-zit-v-imperiu/

  OdpovědětSmazat
 6. 4. LEDNA 2018 5:03 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > DOMOV
  Od upřímného katolíka si Zeman hlas nezaslouží, apelují dominikáni na stoupence
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/dominikani-se-ohrazuji-proti-zemanovi-dh7-/zpravy-domov.aspx?c=A180103_174639_ln_domov_rsa
  :)))
  To je pravá tvář církve,
  podporují Topola.
  Prokletý admirál Duka dostal pokyn z Vatikánu.*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiřina Holotová: Odpoví mi profesor Drahoš, zda je členem Římského klubu?

   ...hohoho což, že by katolický kůň byl opravdu Drahoš ?*

   Smazat
 7. Halík je zlej člověk...Není věřící,na kněze byl vysvěcen v NDR.Je to pomstychtivá amorální kreatura plná jedu a zloby.Je odpornej jako koňské hovno u cesty.Zlý černoprdelník a sluha satana.To je šmejd Halík - teolog z NDR!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:24 Nezlobte se ake nemáte absolutně pravdu. Srovnávat tento smradlavý hnis s koňským hovnem je opravdu urážka toho hovna. Už jen proto, že to hovno je mnohem krásnější a voňavější, než pekelník H.

   Smazat
  2. To jsem chtěl taky napsat - koňské koblihy nesmrdí a jsou vynikající na zahradu. Vím to, v dětství jsme byli u koní stále. Halík spíš smrdí čmoudem a spáleným masem.

   Smazat
  3. SOUHLAS!!!
   Koňské hovno je proti tomuto zmetkovi krásná věc.
   halík je ostudou národa a jeho život je dokladem jednak zrady, podlosti a amorálnosti, a pak také toho, že sám v Boha nevěří - jinak by se bál pekla a očistce a nechoval by se jak největší hovado na světě.
   Připojuji se k žádosti o vyhození z církve - aj tak si myslím, že vysvěcen nikdy nebyl, že je to proradná veš nasazená sem k nám s účelem podvracení a škození.

   Smazat
 8. Všechno toto - je důkazem, že se dějí ( a smí se dít) věci, které jsou již vysoce přes čáru! Nikdy se zde podobné věci dít nesměly, ani za protektorátu. Někteří, kterým byla svěřena moc jsou mocí tak opilí, ( což se jim dovolilo), že se považují za bohy, a mají tu drzost, že si dovolují sprostě urážet kohokoliv, včetně hlavy státu. Jak je toto možné? Proč jim vláda nenařídí, aby náš stát, jehož prezidenta tak sprostě urážejí, okamžitě opustili, a našli si takový stát, jehož prezident jim bude vyhovovat? Začátek roku znamená již deset spáchaných vražd!!! Důvodem je, že lidé vůbec neuznávají a nerespektují žádnou autoritu, a dělají si co chtějí. Vůbec se nebojí trestu, policie, soudů - ničeho. Jevy, před kterými měli lidé obecně vždycky respekt, což drželo mravnost na uzdě, dnes pro občany neexistují. Můžeme být dnes a denně obětí nějakého pokřiveného magora, který na sebe chce "upozornit" a je mu úplně jedno, koho si vybere za oběť. Toto už je do nebe volající - a komu za to vděčíme? Jen těmto luzrům! Lidem s mocí, kteří ji vysloveně a stále jen zneužívají, proti politikům, ministrům, prezidentovi, komukoliv. Kteří poštvávají lidi záměrně jednoho na druhého, přičemž se sami oběťmi vrahů nestávají, protože jsou schováni a střeženi, a co je nejsmutnější - ke své zhovadilé, schizoidní činnosti zneužívají a využívají media, která si vydržují a platí za štvavé články. Lidi se naučili sedět u počítačů a nadávat - to je všechno. Přitom jde o mrzačený svět, ve kterém musí a budou muset žít naše děti, vnuci a pravnuci, a my se o ně budeme muset každý den bát. Proč tohle trpíme? Proč se nezvedneme ze židlí, proč nevezmeme do ruky klacky, a co máme po ruce, proč nejdeme na své radnice a na radní ve svých obcích na jejich potlachy s těmito články, a proč nežádáme vysvětlení věci a odpověď, co s tím naše elity hodlají dělat? Článek, který si přečtu a nadávám, je mi prd platný! Článek, který si stahnu, a odešlu na zodpovědná místa s dotazem, co s tím hodlají dělat, má smysl, protože donutím lidi od koryt, že začnou konat, nebo od koryt raději odejdou. Ne, že každý bude dál dřepět na stejné, dobře placené židli, a media budou na lidi hrnout články, které je naserou a ještě dál a dál poštvávají proti sobě. I media a hlavně media - mají vinu za nenávist, za skutečnost, že lidé opovrhují autoritami, které jsou prostřednictvím hlavně medií permanentně uráženy a zesměšňovány. Nebýt medií, lidé by si to, co si dnes dovolují, nikdy nedovolili. To media jsou spoluvinna vraždami,a zvěrstvy, páchanými na našich dětech - dnes citově i rozumově vydlabaní pitomci ( i to je vina medií) kteří si myslí, že si mohou bodnout kudlu do koho chtějí. Inspirují se právě zvěrstvy, kterými nás media denně zásobují, která vyhrabávají po celém světě, a která způsobují obecně pokles slušnosti a ohledů. Pozůstalí po obětech vražd, by měli automaticky žádat odškodnění i od medií, protože tam je každodenní školení, každodenní porce hnusu, a inspirace. Stejně jako vlády a politika, tak i media jsou plná převážně lumpů, šmejdů, a pokleslíků, schopných za peníze napsat cokoliv ( jak nájemný vrah zabije kohokoliv) -novináři a komentátoři, jsou na stejné mravní úrovni jako nájemní vrazi - jsou to zabijáci morálky, a šiřitelé nenávisti a strachu. Děkuji za článek o tom, jaké zrůdy excelují na místech vrcholných církevních hodnostářů - bez medií bych to nevěděl - a co my s tím máme dělat? Najít nějakého bezducha, ukázat mu, kde sídlí Halík, a dát mu prachy, aby ho podřízl? Co se od nás očekává?

  OdpovědětSmazat
 9. Kolik lidí pana Halíka v tomto státě bere vážně? To jen on sám si o sobě myslí, že je osobnost, snad i elita národa. Není, je úplný prd. On a těch několik jeho příznivců si myslí, že bude ovlivňovat dění ve státě? Media mu sice dávají prostor pro jeho blábolení ale po přečtení si lidé říkají, no jo Halík, to je ten magor!On není užitečný nejen našemu státu ale i římskokatolické církvi, kterou se tento satan zaštiťuje a které dělá ostudu. M.R.

  OdpovědětSmazat
 10. Po vzniku první republiky bylo v ústavě zakázáno církvi ovlivňovat politický život a vyjadřovat se k volbám. Trest za porušení zákona byl 1 až 6 měsíců žaláře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Katolické sektě notně otrnulo, nějak dlouho už nejezdily černé tatraplány.....

   Smazat
 11. Viď i papež František prohlásil že musime přijmut islám za své náboženství a jednoho moslima ksvoji žene máme pustit do postele že prí se to zlyčuje s cirkví.Co řekl papež je svatí protože papež je mluvčí boha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento papež ŽÁDNÝ mluvčí Boha není, je to odporný zrádce a Antikrist!!!! každý slušný věřící si musí odplivnout.
   A halík je to samé v mrňavějším významu - jsem všemi deseti pro, ať ho vykopnou z církve - stejně je to falešný kněz!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Halík je podvodník nejvyššího kalibru , je falešně vysvěcen !!!

   Smazat
  3. Hele, havloide, papež Fero už změnil názor o 360 st. Tak nelži!

   Smazat
  4. 6:34 jestli změnil názor o 360° tak je zase tam kde byl. 180° by bylo lepší.

   Smazat
 12. Duše člověka se chtě nechtě zobrazuje v jeho tváři a v jeho pohledu. Z tohoto hlediska se mně pan Halík nejeví jako vzor křesťanského klerika, ale spíše jako předloha pro podobu satana. Ale nejenom vzhled, ale dokonce i jeho slovní projevy to leta potvrzují.

  OdpovědětSmazat
 13. Halik je verny stoupenec Papeze Frantiska , ktery je rakovinou katolicke cirkve ! A cirkev je rozdelena na dve frakce , ktere se vzajeme nesnasi !

  Frantisek se proste pridal ke Globalistum a Halik nasledoval ve jmenu kariery.
  Tim Kaine, ktery mel byt vice-presidentem v administraci Hillary , mel pro Halika skvelou karieru , ale po viteztvi Trumpa, on sam, je v upadku.

  Kardinal Duka bude jeden z kardinalu o kterem se bude rozhodovat, bude-li Papezem po Frantiskovi.
  S Frantiskem padne i Halik !

  Velmi zajimavy vnitrni boj v katolicke cirkvi byl analyzivan i v NEW AGE v Bostonu a occultiste rikaji , ze cirkev se zregeneruje az se zbavi Haliku a Franatisku, kteri NEMELI a NESMI zasahovat mezi svetska "knizata" !
  Verny Katolik , ktery se nesmi podepsat !
  (Rad bych napsal jeste neco na zasmani, ale cenzor je vetsi hajzl nez spanelska inkvizice, kterou nezalozil cisty Krestan.)

  OdpovědětSmazat
 14. My vsichni potrebujeme SPIRITUALITU a cirkev je schopna nam ji dat, pokud se strani politiky, ktera je silne ELASTICKA / PRUZNA a vzdy pouze docasna ! - Jako Globalistum poplatny Papez Frantisek !

  Volby vyhraje president Zeman a Halikovi projevy to nijak neovlivni, ale uskodi jemu a katolicke cirkvi.

  V Cesku existuji daleko vetsi GAUNERI, nez je Halik napr., ten ktery smazal vzpominku na Krista a obraz jeho doby na Stedry vecer 2017.

  OdpovědětSmazat
 15. Dominikáni, to byli především ti, co připravovali a prováděli inkvizici. Všichni představeni inkvizičních soudu byli dominikáni. Tož je poslouchejte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Proto papež Fero v poslední době změnil názor: Teď veřejně hlásá, aby se vetřelci z Afriky v rámci multi-kulti přizpůsobili hostitelům. Zřejmě ho pánbíček sprdnul.

   Smazat
 16. Haliku ja vim, ze to ctes !

  Kvuli utopisticky THEORIIM o souziti ruznych nekompatibilitnich kultur, Cesi nemou pripustit, aby z Prahy se stal dalsi Johannesburg , (nebo Salisburi v Rhodesii) , nebo treba Detroit v v Michiganu.

  T.j. hlavni duvod pro ktery je president Zeman velmi potrebny a popularni ! NEPOSTRADATELNY ! On je vlastenec ! Jeho naviky napr., cigarety, nikoho nezajimaji !

  (Haliku, moji nejhezci cast zivota a mladi jsem prozil v Johannesburgu a mesto jsem duverne znal a mel rad ! Politicke snazeni papeze a tvoje znamena zniceni kazdeho dalsiho civilizovaneho mesta.)
  OMLUV SE PRESIDENTOVI ZEMANOVI ! Misto do Indiany se zajed podivat do JAR, aby se ti ujasnilo, co za destrukci si preje tvoje frakce cirkve a tvuj Papez !

  OdpovědětSmazat
 17. Už před lety jsme říkali: Vlk - Halík, Herman. Satan a jeho dva náměstci.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.