Reklama

.

.

pátek 19. ledna 2018

Paní Danielo Kolářová,


Jiří Baťa 19. 1. 2018 „Rozhodla jsem se volit pana profesora Drahoše, protože se domnívám, že stojíme na rozhodující křižovatce v této volbě – jestli se chceme vrátit zpátky k ruskému vlivu nebo pod ruský vliv, nebo zůstat součástí křesťanské Evropy a kultury. Považuji to za nesmírně rozhodující moment a doufám, že tak jako já to bude cítit velká většina spoluobčanů“. 

 
Těmito slovy jste se vyjádřila jako občanka České republiky k volbě prezidenta. Veřejně prohlašujete, že budete volit pana profesora Drahoše, protože podle Vás by to měl být on, kdo spasí náš stát a národ od návratu, nedej bože, k ruskému vlivu nebo pod ruský vliv. Ano, volíte správně, protože pan profesor Drahoš je skutečně přesně ten typ člověka , který bude na slovo poslouchat a respektovat žádosti a příkazy lidí (slušně se tomu říká, že bude skákat, jak oni budou pískat, neslušně, že jim poleze do....), kteří nám pomůžou zůstat součástí křesťanské Evropy a kultury. Jinými slovy, pan Drahoš místo k ruskému či pod ruský vliv bude usilovat, abychom zůstali trvale pod americkým, resp. západním vlivem struktur EU, Bruselu, NATO, NWO, pod vlivem Sorosových nadací, pod vlivem migrační politiky Angely Merkelové, pod pohrůžkami pana Junckera z nerespektování imigračních kvót, Macronových multikulturních úletů atd., atd., což je přesně to, co (zřejmě) vyhovuje Vám a Vašim hereckým, uměleckým, vědeckým a jiným intelektuálním kolegům z konglomerátu tzv. pražské kavárny, havloidům, pravdoláskařům a podobným rádoby demokratům, rozhodně to však nebude vyhovovat „velké většině spoluobčanů“, o kterých se mylně domníváte, že tu potřebu volit pana Drahoše budou cítit stejně jako Vy. Nebudou, na to se můžete spolehnout!

Neberu Vám právo na názor, jen se mě (a nejen mě) nelíbí, že se vaše separátní pražskokavárenské uskupení k současnému prezidentu staví jako k nečestnému člověku, který zradil národ, který národ rozděluje atd., přičemž je to právě Miloš Zeman, který se snaží zachovat hodnoty českého státu, zachovat český národ, jeho kulturu a jeho příslušnost k slovanským národům. Zneužíváte jeho lidských slabin (nemoc, stáří, otevřenost, upřímnost atd.) k dehonestaci jeho osoby přesto, že se rádi řadíte mezi lepší, tedy vzdělanější a chytřejší , ne vždy však nejslušnější lidi.

Jste to totiž právě vy, kdo rozdělujete národ na ty, kteří jdou proti vašim trendům být ve vleku a pod vlivem západních struktur, které vám pod různými falešnými hesly a deklaracemi slibují bezmezný liberalismus, respekt lidských práv, svobodu slova, volné ruky trhu, svobodu projevu včetně uměleckého, slibují peníze a bohatství, neboli je to vaše touha být něco víc, než je zbytek občanské veřejnosti. Na druhé straně je to ta Vámi vzpomenutá „velká většina spoluobčanů“ , kteří chtějí být či zůstat sami sebou, tedy být nadále hrdými příslušníky českého státu, českého národa, potomky hrdinných bojových, národních a kulturních tradic, být součástí Slovanských národů v tradičním pojetí uspořádání Evropy.

Ptám se Vás, paní Kolářová, zda spolu se svými kolegy, ještě vůbec chcete být občany svobodného, nezávislého, demokratického, křesťanského a kulturního národa státu, honosícího se hrdým názvem Česká republika, nebo občany, či spíše podřadnými příslušníky německé kolonie pod hlavičkou Evropské unie, státem, který v nejbližších deseti, dvaceti letech ztratí svou národní identitu, kulturu, statut křesťanství a slovanství, který zatratí svého Boha, svou křesťanskou víru, pod pohrůžkou smrti bude jeho lid vzývat Alláha, číst Korán, uctívat Šaríu, stane se otroky zvrhlé islámské ideologie se všemi jeho důsledky? Zvažovala jste dopady svého rozhodnutí, resp. výzvy k občanům, které vyplývají v případě zvolení pana Drahoše prezidentem? Jste fakt přesvědčena, že pan Drahoš je schopen těmto neodvratným tendencím zabránit, že je schopen udržet statut Českého státu na stávající úrovni, aniž bychom se dostali do područí německé či islámské diktatury, když už dnes jsme takřka pod stoprocentní diktaturou EU a NATO?

Možná jste, stejně jako Vaši kolegové, přesvědčena o tom, že Vás se ty negativní dopady ve vývoji mezinárodních událostí, směrování ČR do chapadel EU a západní politiky NWO, nucený respekt zákeřné imigrantské politiky, zániku křesťanství, které zmiňujete, podlehnutí tzv. multikukturnímu, islámskému pojetí evropských národů atd., že Vás se netýkají, že se jim vyhnete, nebo že budete pardonováni. Pak žijete v bludech a falešných představách, protože stejně jako Hitler sliboval jistým lidem svobodu, kterou nakonec zakončil jejich pobytem v koncentračních táborech, tak ani vás tyto sliby a dopady neminou.

Jak se však ale zdá, sami si o ně říkáte, neboť se považujete za něco víc, než je zbytek české společnosti. Jdete špatnou, nebezpečnou cestou, svým spoluobčanům dáváte špatný příklad. Naštěstí většina občanů skutečně nemá pro Vaše záměry pochopení a proto nebudou pana Drahoše volit. Není to totiž člověk, který skýtá reálnou záruku, že zůstaneme tím, čím jsme. Profesor Drahoš je příliš průhledný, nevěrohodný, je příliš ovládán jiným než vlastním vlasteneckým přesvědčením, je také až příliš průzračně navigován, veden, nabádán, usměrňován k potřebám ne České republiky a jejím občanům, ale potřebám a cílům těch lidí, kteří se snaží zvrátit situaci ve svůj prospěch a tím i ve prospěch západních NWO záměrů a cílů. Mezi ně, bohužel, patříte i Vy a Vaši pomýlení kolegové.

Paní Kolářová, jsem si vědom, že nelze zcela zabránit případnému vítězství pana profesora Drahoše což by znamenalo, že by se v takovém případě stal vaším prezidentem.

Nám, kteří budeme volit M. Zemana nezbude, než tuto skutečnost respektovat. To bude ale také znamenat, že se můžeme pomalu ale jistě loučit se vším, co jsme dosud považovali za výsostně české, tedy naše, co nám až dosud bylo tak drahé. Nepochybně ani vláda nebude schopna čelit všem tlakům a tendencím, které v případě, bude-li pan Drahoš prezidentem, budou na něj a na náš stát vyvíjeny. A vaše intelektuální squadra, dnes rozhodnuta volit pana Drahoše, svou volbou na tom všem bude mít zcela jistě svůj nemalý vlastizrádný podíl. Na závěr mi nezbývá, než zvolat: Svatý Václave, nedej zahynouti, nám i budoucím (tím však nemám na mysli zrovna Vašeho guru, Václava Havla)! Bůh s Vámi, paní Kolářová.

36 komentářů :

 1. Vážená paní Kolářová, právě proto, že stojíme na té rozhodující křižovatce, není naprosto možné volit Drahoše! Tečka. P.S.: nepatřím k vaší většině, patřím ke své většině

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pražská havlérka (kavárna)20. ledna 2018 13:16

   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_kav%C3%A1rna
   Havloidi, sluníčkáři, pravdoláskaři, dobroseri a jiná verbež z pražské kavárenské havlérky jsou tí, kteří nás za naše peníze, za použití násilí, lží a nenávisti chtějí přesvědčí o své jediné pravdě!

   Vymazat
  2. Do kaváren nikdy žádná verbež nechodila. Kavárny, a zvláště ty pražské, vždy byly místem setkávání inteligence, umělců, zkrátka elity. Vy, zemanoidi, jste se naopak scházeli v putykách 4. cenové skupiny. Tam je vaše místo, místo lůzy!

   Vymazat
 2. Této herečce to i s brýlemi nevíce slušelo s Jaromírem Hanzlíkem u kravského stáda. Kde jsou ty časy.

  OdpovědětVymazat
 3. I takhle se dají nepřímo nařídit kolegům ve škole,koho mají volit.
  https://uloz.to/!nbm5SZ9Pghwj/scan-jpg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na AV ČR při předchozí volbě prezidenta byl rozesílán mail s žádostí o podporu knížete. Odesílatel(é) tak činili v pracovní době na služebním počítači a na adresy zaměstnanců AV ČR. Jako by byl(i) přímo zaměstnanci TOP09. PK2

   Vymazat
  2. Dalsi problemy feminismu.
   Nikdy to nemeli lehky. Slitavaly se na kostatech v lese v noci a varily jedy v kotli , ktere michali lidskou kosti.
   Dnes carodejnice poletuji misto kostete
   na sexu.
   Ukazuji velmi dobre co v nich je , kdy si mysli , zeuz nemusi nic takoveho predstirat.

   Vymazat
 4. Opravdu si neumím představit jak by fungoval tento stát bez různých profesí, ale vím na 100 %, že bez komediantů, alespoň těch současných by se nezměnilo vůbec nic. Možná jo, byl by ve společnosti větší klid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně jste to vystihl.
   Komedianti již skoro 30let devastuji dva národy jednoho státu, bohužel dnes vlastizradou vzniklé dva státy.
   Na Slovensku podivný Kiska a zde chtějí tito kavárenští povaleči instalovat loutku Drahoše.
   Volím Ing. Miloše Zemana, žádného profesůrka, který by chtěl být Heyrovským, na to nemá, tak alespoň prezidentem Kalouskovic pomocníkem.

   Vymazat
  2. VĚTŠINA "UMĚLCŮ" JSOU ÚPLNĚ MIMO, SNAD JE NĚKDO PLATÍ, NEBO CO ?
   měli by hrát a lidi bavit,
   s politikou by si neměli zahrávat, je to špína !!!!!
   Lidi tytu Drahoš jsou uměle vybraní, jen aby škodili republice bohužel spousta lidí to nechápe,
   co chcete lidi proboha být pod velkoněmeckou říší a být jejími otroky ??!!!
   Nechceme zde Islám !!! Už vúbec ne ekonomické uprchlíky !

   Vymazat
  3. 19:12 Komedianti nejsou schopni premyslet, dostanou proste text a s tim se ztoztozni. Neni nahoda, ze temne sily se opiraji casto o komedianty..

   Vymazat
  4. Link na filmografii D. Kolářové:
   www.csfd.cz/tvurce/1223-daniela-kolarova
   Čtenář si udělá úsudek sám, jak se jí profesionálně dařilo. Proto je teď nepochopitelné, proč se ta osoba na své staré kolena vnucuje a naváži se do těch českých voličů, kteří chtějí zvolit Zemana za svého prezidenta! Možná už nedokáže odolávat různým živlům z nechvalně známe protilidové pražské havlárny?! Ale to je její problém! Ať do toho nezatahuje dospělé oprávněné voliče! A neoblbuje je!!!

   Vymazat
 5. Herci a komedianti hrají vždy jen to, co je ve scénáři. Jaký asi scénář má dnes tahleta vyklepaná kukuřice, která za komunistů vzala pěkné a pěkně placené role a vůbec jí to nevadilo ?

  OdpovědětVymazat
 6. Kdysi bývala paní Kolářová vcelku slušná herečka.Zvláště ve hrách a filmech z české historie. Budeli Drahoš, bude mimo jiné i po české historii.Ptám se,je to tupost,nebo zaprodanost paní Kolářové?
  Asi zaprodanost,tak jako u jejích dalších kolegů a celé kavárenské špíny.

  OdpovědětVymazat
 7. ať si tahle babička nejdříve skočí k zubaři, má zuby jak stará indiánka co celý život kouřila fajfku

  OdpovědětVymazat
 8. Takhle hloupě mluvit je v jisté společnosti tzv. IN. Ve společnosti lidí, věřících pouze bludům, které si oni samotní vymýšlejí a o nichž jsou i přesvědčení, že jsou pravdivé. Tito lidé nic nestudují, nečtou, pouze věří tomu "nejchytřejšímu" z nich a jen to papouškují dál. Evropa se už ne pomalu, ale rychle islamizuje, v některých oblastech EU je dokonce zákaz vstupu ne muslimům nebo jen v hidžábu, původní obyvatelé jsou terorizováni, biti a znásilňováni,ato naprosto bez výčitek svědomí a Evropani jen dál islámu ustupují a mnozí jim ještě fandí, někteří i za peníze, například politických neziskovek...A lidé dál volí vítače a kývače masochistům z Bruselu. Daniela již asi neví, která "bije" a jistě to nemyslí přímo zle,jen věří svým některým přátelům, svých znalostí evidentně nemaje. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 9. Nikdy mne nenapadlo, že vcelku oblíbená herečka je ve skutečnosti taková nebeská (s omluvou) kráááva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napsal jste přesně moje myšlenky. Díky.

   Vymazat
 10. Mily pane Baťo ,vykašlete se na slepici ktera ani nevi že v Rusku je křestanství uz 1000 let.Na herecku je s podivem ze nezna treba ze skoly Krest svateho Vladimira .Asi chybela.A to dost casto.Je to na ni videt.

  OdpovědětVymazat
 11. Toto vyjádření jen podpořilo můj názor, že tzv. umělci, hérečky a herci jsou především komedianti a nepředstavují pro mě absolutně žádnou autoritu.Až na velmi ojedinělé výjimky.

  OdpovědětVymazat
 12. Nová republiko! proč se už konečně nezačneme zabývat tím nejpodstatnějším pero naše bezpečí . absencí demokracie. To je jediné téma, které nam může být prospěšné! MY - zabývejme se námi - naší společností!!!

  Štefan

  OdpovědětVymazat
 13. Paní Kolářová bude volit kohokoliv proti Zemanovi, i kdyby to měl být Mickey Mouse. Ženská umanutá.

  OdpovědětVymazat
 14. Je příznačné pro kulturní frontu, že má až masochistickou potřebu stále někomu posluhovat. Dělali to za Protektorátu, za Komunistů i za Impéria.

  OdpovědětVymazat
 15. To jsou všechny ty celebrity. Za protektorátu to lezlo kolem německých fašistických pohlavárů, chodilo to s nimi na večírky, a lezlo jim to do postelí - bylo jim srdečně fuk, že fašisti střílí české lidi, byly jim fuk koncentráky i plynové komory. Všechna tahle hnusná sebranka - ještě vedle zbohatlíků a různých živnostníků je pořád stejný ksindl. Když do Prahy přijížděly německé tanky, špalíry vítajících pražáků, pazoury nahoře, a řev Sieg heil!! - kdo to byl? Celebrity, továrníci, zbohatlíci - opakuji, stále stejný ksindl. Je to pořád stejný. Jestli měla Kolářová tak silný odpor k Moskvě, KSČM a podobně, měla si zvolit jiný obor - třeba cukrářku - ne? Proč hrála v takovém množství socialistických seriálů, filmů a pod? Byla hodně obsazovaná. Čím dávala najevo svůj odpor? A proč teď tak blbě žvaní? My, slušní občané bychom měli vetovat všechny filmy a díla, kde hráli tihle hnusní pokrytci. Za totáče byli slavní, měli se jak prasata v žitě a užívali si svoji slávu, a teď budou na to dodatečně nadávat a předvádět odpor?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jste napsal skvěle. Tleskám.

   Vymazat
  2. Přesně tak.

   Vymazat
  3. 19:50 Řekneme to bez keců stará komediantská škeble se dostala k milionům a s usa a německem na věčné časy a nikdy jinak.A na filmy kde hrají tyhle svině se dávno nedívám.

   Vymazat
 16. Všechni ti Kolářové a jiná herecká hav+ť pořád mají neuvěřitelný strach z Rusa.Nedivím se,protože už jsou staří senilní a nechápou že svět je v novém pohybu a nastává nový sled dějin.Ale to už ti Kolářovic a spol. nemohou chápat protože demece je plíživá a zrádná.Co by z nás asi měl Rus?Hovno!Rus potřebuje Evropu silnou,prosperující a ne aby do ni cpal prachy.Kolářová zpamatuj se amík je na dně.Pokud tě staší komouši Rusi, tak si vem prášek na palici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale prdlačku mají strach z Rusa - to jsou žvásty! Proč asi by měli mít strach? Naopak - za proruské seriály a filmy by dostali pochvalu. Ale protože se to musí! Musí se protirusky žvanit, musí se kopat do prezidenta, musí se každej chovat jako západní pimprle, jinak by nebyl dost in. Mediální průmysl -mediální sračky - už tady sešrotovaly všechno normální a české. My na diskuzi si ještě můžeme žvanit co chceme, a být správní vlastenci a češi a bůhví co všechno, ale sereblity, aby se zachovaly tomuhle hnusnýmu režimu, musí táhnout tu hnojnou káru s pražskou kavárnou. Musí lézt západu do prdele, když mu lezou do prdele politici, tak oni taky. Proto. Ne že se někdo - kdokoliv - bojí Rusů.Jaký by měl důvod?Takový blbosti -jak to můžete psát? Když se kope do prezidenta, je to proto, že se ho ti kopáči a házeči hoven bojí? Ne - je to proto, že soutěží kdo kopne první a za to očekávají pochvalu, řád a medaili. Přizdisráči, podržtašky, a panští slouhové. Typicky čecháčkovská psí povaha - hnus! Už K.Hašek to dobře popsal ve Švejkovi.

   Vymazat
 17. Křesťanská Evropa, to je dobré :) to je asi nějaký pokus o blbý vtip.

  "Páter" Halík ještě soudruzce Kolářové nevysvětlil, jak to je s islámem v Evropě? Křesťanští soudruzi z Bruselu, co snesli pod černou zem přítomnost pravoslavného patriarchy na výročních zasedání Dumy na jedné straně a na strane druhé zakazují nedělní zvony, neboť uráží nase dobré muslimy. Boží prostoto!

  Alláh je velký, ten nás ochrání!

  Také křesťanští soudruzi z Ukrajiny bojují za naše islámské soudruhy na straně tzv. ISIL. Prý jsou levní. Dobří hoši, hotoví Evropané.

  Ukrajina ce Jevropa!

  OdpovědětVymazat
 18. Paní to prostě nemyslí, není schopna vůbec pochopit, co se děje. Je to smutné

  OdpovědětVymazat
 19. Ta suchá větev může děkovat "ruskému vlivu" že je vůbec na tomto světě. Stejně jako mnozí další co jsou "západ".
  Takoví jsou schopni vyměnit rusy za Hitlera.
  Jsem předválečný a opravdu jen díky Rusku žiji, já a nejen já.

  OdpovědětVymazat
 20. Kvůli p. Kolářové už NIKDY nepojedu na představení do žádného pražského divadla. Krátce po listopadové "revoluci" se vyjádřila v tom smyslu, jak je šťastná, že už nebudou do těchto divadel jezdit venkovské zájezdy. Že ty venkovany mnohdy hrála - to se nad nimi neošklíbala ! Já vím, že jim to v Praze nevadí, ale VADILO by to mně - u každého toho vystupujícího bych měla nesmazatelný pocit falše.

  OdpovědětVymazat
 21. U Kolářové se projevuje už delší dobu stařecká demence a je vidět, že i rychle postupuje.Bylo by dobré, kdyby ji pár slimáků obohatilo o jejich víru. Určitě by bučela blahem .

  OdpovědětVymazat
 22. Podívejte se na tohle.Je to sice starší,ale výmluvné.Kdo podporuje Drahoše.Zadejte do google.Seznam to "neumí" najít.
  Sdílejte ho.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756

  OdpovědětVymazat