Reklama

čtvrtek 11. ledna 2018

Paní Mašínová, to by už stačilo!


Jiří Baťa
11. 1. 2018
Mohu ještě pochopit, že paní Zdena Mašínová nemá ráda prezidenta Zemana, co ale nechápu, proč jej uráží způsobem, ke kterému nemá nejmenší důvod. Nevím, že by ji kdy Miloš Zeman osobně nějakým způsobem, byť třeba slovem ublížil a pokud snad odmítl vyznamenat její bratry, pak tak učinil zcela oprávněně, protože s činy bratrů Ctirada a Josefa nesouhlasí většina občanů. Sám prezident to zdůvodnil , že „Válečné právo zakazuje zabíjení civilistů. Jestliže někoho omráčíte chloroformem a pak ho podříznete jako podsvinče, tak je to i porušení válečného práva. Není proto možné v žádném případě udělit jim vyznamenání.“


To, že bratrům Mašínovým prezident Miloš Zeman neudělil vyznamenání, jejich činnost odsoudil, přesto, že paní Mašínové nijak osobně neublížil, je od Z. Mašínové hrubě neuctivé a urážející, když na hlavu prezidenta M. Zemana spouští, obrazně řečeno, hromy a blesky . Nechápu, proč se o panu prezidentu Zemanovi vyjadřuje slovy: „Já toho ožralu už nemůžu ani vidět. Jestli zde bude strašit dalších pět let, začnu pochybovat o psychickém zdraví Čechů a Moravanů! "
Myslím, že se paní Z. Mašínová nikdy s prezidentem osobně nesetkala, aby měla nějaký důvod o něm veřejně prohlašovat, že je „ožrala“. Je to hrubá urážka a od ní, jako ženy, zvlášť hodně ubohé. Aniž by k tomu měla faktický důvod, jen papouškuje antizemanovské názory odpůrců M. Zemana a veze se na vlně lidí, pro které není prezident M. Zeman ten pravý, správný prezident. Někdo kdysi vypustil fámu o tom, že prý byl M. Zeman při jisté příležitosti „ožralý“ a od té doby kdykoliv, když chce někdo M. Zamanovi „polichotit“, použije tuto sprostou lež. Bohužel se k tomu uchýlila i paní Mašínová.

Aby toho nebylo málo, paní Mašínová, jak výše zmíněno, uráží i občany Čech a Moravy, o nichž prohlašuje, že budou-li volit M. Zemana, začne vážně pochybovat o jejich psychickém zdraví. Nechci být k paní Mašínové neuctivý (jako ona vůči M. Zemanovi), ale pokud prohlašuje, že „ bude-li zde (Miloš Zeman) strašit dalších pět let...“ pak si dovolím poznamenat, že Miloš Zeman není tak stár, aby byl považován za strašidlo, ze kterého by měla mít zrovna paní Mašínová strach, na druhé straně, vzhledem ke stáří paní Mašínové (84) si to, bez urážky, lze spíše myslet o ní, včetně jejího psychického zdraví.

Poznamenávám, že to nemá být urážka, jen logická odezva, či jak se říká „Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá“! Jakkoli může mít paní Z. Mašínová i nějaké osobní antipatie k prezidentu Zemanovi, neopravňuje ji to k tomu, aby jej veřejně nazývala „ožralou“, vyjadřovala se o něm jako o „opilci a individuu, které na Pražském hradě nemá co dělat“. Naštěstí nezáleží na paní Mašínové, kdo na Pražském hradě bude či nebude jako prezident, v každém případě by se však měla zdržet nevhodných poznámek a osobních urážek jen proto, že si tím snad nakloní lidi, kteří jsou na její straně, resp. straně jejich bratrů. I tak by však s podobnými výrazy na adresu prezidenta Zemana měla paní Mašínová přestat. Čeho je moc, toho je příliš!

O statečnosti a hrdinství jejího otce generála Josefa Mašína toho bylo také již napsáno více než dost a nikdo jeho chrabrost, udatnost a hrdinství nezpochybňuje. Jenže není možné žít, resp. do nekonečna zneužívat slávu jiného, když sama paní Mašínová pro vlast zas až tak nic mimořádného neudělala, něčím se proslavila. To, že je dcera hrdiny, za to nemůže stejně, stejně jako nemůže za to, že její bratři byli vrazi. Je to až neskutečný paradox, že v jedné rodině existuje člověk zasluhující obdiv a uznání za svou činnost pro vlast a vedle něho jsou synové, kteří se prý také „pro vlast“ stali pro většinu národa vrazi.

Paní Mašínová spolu s představiteli protikomunistického odboje přesto prosazuje symbiózu hrdinství svého otce s bratry, i když charakter „hrdinství“ otce a synů má zcela nesrovnatelný charakter, něco jako život a smrt. Mít to paní Mašínové za zlé, by asi nebylo na místě, jsou nebo to byli bratři, tedy její nejbližší příbuzní, na druhé straně však nelze mít za zlé občanské veřejnosti, a ona by to měla pochopit, že oni to vidí tak, že to byli vrazi a na tom se dá sotva co změnit!

56 komentářů :

 1. Kauza Mašínové a adorace jejich teroru je fascinující vyvrcholení porevoluční špíny a dekadence. Napravit vše může jen návrat reálné vlády lidu, dnešní pseudodemokracie jen pečlivě pokračuje v rozkladu všech hodnot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dá se s vámi souhlasit až na to, že kontrarevoluční Listopadový puč a návrat kapitalismu nazývat "revolucí" je nesmysl ! Revoluce je pojem, kdy dochází ke kvalitativní změně k lepšímu pro většinu obyvatel jako v roce 1948 a ne ke zlepšení života deklasované menšiny buržoazie na úkor většiny !!

   Smazat
  2. Také tak vidím současnou nadvládu žoků peněz nad údělem pracujících lidí.

   Smazat
  3. Listopadový podvod 198911. ledna 2018 6:55

   5:48:
   • www.youtube.com/watch?v=phci3AqzAv0
   Zásadně odmítám jako nepravdivý a zavádějící termín „sametová revoluce“. Pojem revoluce se totiž podle historické vědy vztahuje k úplně jinému fenoménu, než tomu, který proběhl u nás roku 1989. Šlo nikoli o revoluci, ale o kontrarevoluci, státní převrat, hadrák…, podobný latinskoamerickým převratům. S tím souvisejí i nesmyslné termíny „barevné revoluce“. O žádnou revoluci nešlo – šlo o mocenský převrat, doslova o palácový převrat. Tyto názvy politruci moderních dějin užívají k ohlupování širokého občanstva.
   Čím byly "Václaváky" v pondělí, v úterý, ve středu? Stačí si jen chtít vzpomenout. Lidé ráno šli do práce a ti, kteří po práci si šli zazvonit klíči na Václavák, poslechnout si kohokoliv, si šli hlavně zakřičet. A to zejména proto, že už se to mohlo, přesněji, policie nikoho za to nehonila. Když se řečníci vypovídali a dav se vykřičel, pak se zavřel balkon na Melantrichu a všechno se zase rozešlo. Pak se situace probrala v hospodách a ráno opět do práce, kde všichni měli zajištěnu práci a svou mzdu. A tak to mohlo jít dokola ještě hodně dlouho.

   Smazat
  4. 6:55 Šlo o revoluci, ale nedospěla svého cíle, bohužel. Šlo o řízené revoluční hnutí lidu směřující k očekávané, leč nakonec nedosažené kvalitativní změně! Majdan je to samé. Pojem "barevná revoluce" je umělý, to se shodnem. Takový příklad je pouze jeden - svržení Mossadeka bandama placených pouličních band šířících ulicemi nepravdivé hoaxy, které způsobily neklid a následný pád premiéra. A podobně se nám může jevit i květnové revoluce v Paříži 1968. Oproti tomu Majdan byl cosi očekávaného, poté když Janukovyč náhle změnil postoj k dohodě s EU, kterou slíbil původně ratifikovat (i našemu prezidentovi to potvrdil). To jak se to "vyvinulo" včetně najatých gruzínských snajperů je už věc jiná!

   Smazat
  5. No, s tím Majdanem a jeho očekávaností bych to moc nepřeháněl. Janukovyč odmítl dohodu s EU, protože byla momentálně méně výhodná, než co nabízelo Rusko. Ostatní bylo zneužití lidí, lži a propaganda. A samozřejmě předchozí americké investice do vymývání mladých ukrajinských palic a do letních výcvikových táborů banderovců. Kdyby tehdy dala EU lepší podmínky pro Ukrajinu, Janukovyč by reagoval jinak. A nemuselo k dnešnímu dni zahynout přes 10.000 lidí. Ale záměr byl jiný - ne blaho Ukrajiny, ale US základny co nejblíž Moskvy a obsazení Krymu.To ostatní jsou jen hanebné pomůcky k dosažení hanebného cíle.

   Smazat
  6. 9:50 S tím se nedá nesouhlasit! Ovšem to nijak nepopírá výše napsaný - muselo být hlavním hráčům zřejmý že se to odmítnutí neobejde bez odezvy. A Ukrajinci ve svý většině odmítli dál pokračovat v postsovětismu, to je jistý! Teď jde o to, nakolik byla nabídka EU upřímná nakolik antiruský kalkul ...

   Smazat
  7. Prosím, neříkejte ukřičeným spalovačům policistů z Majdanu "většina Ukrajinců". V tajných volbách si už poněkolikáté zvolili svou reprezentaci do parlamentu (VR). Ostatní postupy byly protiústavní, protizákonné, navíc krvavé, proti Rusům genocidní, vykzující všechny znaky nacizmu.


   Kdyby nabídka EU byla antiruský kalkul, tak by asi bylo neupřímně slíbeno podstatně víc, než se stalo.

   Smazat
  8. 6:55, co říkáte názvu SAMETOVÁ KONTRAREVOLUCE?

   Smazat
  9. Listopadový podvod 198911. ledna 2018 16:37

   15:14:
   SAMETOVÁ KONTRAREVOLUCE? - souhlas, může být!

   Smazat
  10. 16:37 Takže Sametovej podovod! Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, jestli to praskne a já věřil že praskne! Táta mi tvrdil furt že je to pitomost, že už by se sem kapitalismus nemoh vrátit, že tu nikdo fabriky neumí řídit atp. a babička zas, ať si táhnu na západ,když se mi tu nelíbí, že prej tu takovým jako já pšenka nepokvete. A měla pravdu, jenže jinak! Protože na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce!

   Smazat
  11. Již delší dobu pro "listopad 89" používám termín "podraz".
   Nejlépe to vystihuje podstatu téhle "pseudorevoluce". A bohužel jsem byl také jeden z těch, co z nedostatku informací aktivně "cinkal klíči".
   Pavel p

   Smazat
 2. Důvody takové nenávisti mohou být pouze dva. Poraněné osobní ego, nebo finanční profit.
  V daném případu nelze vyloučit obojí.

  OdpovědětSmazat
 3. Oni jsou pouhé hole.Kterýma se tlučou názory nepohodlných a nepohodlné persony.Někdo ty Mádly Klusy a další pseudoumělce nejdříve musí oslovit a pak je příslušným způsobem předvést v pravý čas v médiích.To všechno je velmi propracovaná propaganda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...toto je přesná odpovědˇ,mééédyja dělají svoji práci ,dobře se dívat ,která to jsou ...Marieza.

   Smazat
 4. Sestra teroristů ...
  Každý kdo neodsoudí tuhle nelidskost
  se provinil na úkor svého osudu.
  Žít jako spolupachatel zákeřné vraždy se vždy vrátí*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Být sestrou Mašínů, tak jsem schovaná v křoví, aby mě nikdo neviděl. Je to "hroší" kůže. Co na to "hroší" kůže Topolánek ????

   Smazat
 5. Ted jsi predstavte,ze dnesni rezim je zlocinny,nebo jsme cleny vrazedniho exklusivniho spolku NATO,ktery rozvraci staty a zabiji civilisty...kdybych prisel na policii a zastrelil par policistu s tim ze nesohlasim s rezimem...co by to bylo?No praobycejna vrazda !A tkovi byli i Masinove !Vyznamenavat je zhovadilost rezimu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyznamenal je kandidát na prezidenta Topolánek. Topolánek je ten zhovadilec!

   Smazat
  2. 9:54 - Také k Topolánkovi třeba přibalit ještě býv. premiéra Nečase a ministra obrany Vondru (+ také případ ProMoPro)!

   Smazat
 6. Mašínová je další z řady, která mne uvrdila v tom, že má volba Zemana je správná(nikoli až tak radostná), že s těmito lidmi jako je ona, Halík a několik ostatních, nemám a nechci mít nic společného. Fajnšmekrům je ovšem neberu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tetko Mašínová, komunisté hodně ublížili naší rodině. Mám proto právo VRAŽDIT ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sestra loupežných sadistických vrahů, předchůdců islámského státu (ten až po Mašínech, na jejich způsob, podřezává spoutané bezbranné..) má loupežnické myšlení. Co na to Evropské hodnoty? Jestlipak nám ta zatrpklá stařenka nepáchá zločin PROPAGACE NENÁVISTI proti jednotlivci i skupině osob?

   Smazat
  2. 7:42 - Ne, NEMÁŠ právo vraždit! Každý úmyslný trestný čin zabití (vražda) v době míru i války se posuzuje jako nejzávažnější trestní čin. Otázkou je, proč v době míru USA nevyexpedovaly do ČSR vrahy Mašinové k řádnému odsouzení!

   Smazat
 8. Je nepochopiteľné odkiaľ sa v tejto žene berie toľko ľudskej zloby.Začínam mať obavy,že ju niekto poveril vyjadrovaním týchto vulgárností.Veriaci človek by mohol položiť otázku:Pane Bože do čoho si to vdýchol dušu ?

  OdpovědětSmazat
 9. a proto zítra volte Tupolánka, pouze on dokázal hrdlořezy ocenit medailemi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :))
   ... a až ho zvolíte vyjdeme do ulic a nakopeme vám gule...
   ...sloni se jich ulekli
   upadli jim kule kly...úryvek od milého Jiřího Žáčka :))*

   Smazat
 10. Tahle ženština v sobě nezapře geny svých bratrů vrahů. Vzhledem k jejímu vyjadřování věřím, že kdyby mohla, tak by také neměla k vraždění daleko. Vašek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně to samé mne napadlo po přečtení článku.
   Je stejná jako ti dva vrazi, krvelačná, zlá a nenávistná.
   Hnusná rodinka!

   Smazat
  2. Táta hrdina, děti lidský odpad!

   Smazat
 11. Válečný hrdina pplk.Mašín se musí z těch kolaborantskejch ksindlů obracet v hrobě!!!!!.-/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvíte o jeho synech či o dceři?

   Smazat
  2. 9,44
   o všech třech.....vlastně jen o dvou,ten třetí kripl už zdechnul!!!!!

   Smazat
  3. Tak to jo. Souhlas.

   Smazat
  4. 9,57
   Děkuji:-)

   Smazat
 12. Na západ se prostřílely protože jim nic jiného nezbývalo. Za vraždu svázaného policajta by je zhouply.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A dobře by udělali. S vraždícími loupežníky se jinak ani nakládat nemá.

   Na obhajobu jim ani dnes nemohou sloužit jejich plky o tom, že bojovali proti režimu! To pochopí každý.

   Mimochodem, pozůstalým po jejich nevinných obětech se Mašínové ani jejich sestra nikdy neomluvili!!!

   Smazat
  2. 9:35 - To není omluvenka. Neměli "hrdinsky" zavraždit svázaného policajta - vždyť je ničím neohrožoval.

   Smazat
  3. 17:12 Já je neomlouvám jen konstatuji fakta loupežní vrazi a žádný odboj.

   Smazat
 13. v roce 1989 to byla kontrarevoluce, a připravený státní převrat

  OdpovědětSmazat
 14. Mašínové byli a jsou jako rozmazlená děcka kterým vzali hračku. V pozdější době se jejich dětské rozmary změnily v surovost a nenávist. Ne jich , ale jimi pošpiněné památky na skutečného hrdinu odboje je mi skutečně líto
  Václav

  OdpovědětSmazat
 15. Nesuďte tu paní zas tak příkře, má již vysoký věk a stařecká senilita dělá své. Jako sociální pracovnice jsem kdysi viděla hodně takto starých lidí podléhajících různým bludům,které neměly nic společného s realitou. Možná už za své nenávistné chování ani nemůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stará Mašínová za posledních 28 let neříká nic jiného. Žádná senilita, milá paní, zhovadilost, nenávist, černá duše - to je podstata baby Mašínovic.

   Smazat
 16. Setra masových vrahů a teroristů stará rašple Mašínová brzo chcípne dřív než Zeman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To zase bude státní funus - Svatá Mašínová na lafetě děla pokrytá US vlajkou, sestra těch dvou nepřekonatelných hrdinů.

   Smazat
 17. To se tu zase sešlo mudrlantů.Dobu nezažili,ale ví coby kdyby a o historii té doby ví pendrek!Po přečtení článku manipulanta p. Batí se tomu nedá divit a źe nejen autor-fanoušek by rád,aby všichni volili a uctívali jejich modlu taky ne.Mít k někomu úctu k tomu však musí být důvod,úctu nezaručuje funkce.Rád bych věděl,proč by lidi vč.p.Mašinově měli mít úctu k bývalému spolupracovníku STB/Man/,lháři atd.človêku ve funkci hlavy státu,který krom jiných svých pravd veřejnê prohlásí:Musím zůstat
  ve své funkci,protoźe jinak by tam přišla ještě větší svině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusím mít úctu, mně stačí rozum. Zeman je přes všechna svá negativa z těch devíti kandidátů nejlepší. je to ostuda naší politické a hospodářské scény, že nedokázala vyganerovat nikoho jiného, lepšího. Zeman aspoň hájí národní zájmy. Ti ostatní jsou želé a kýválci.

   Smazat
 18. Česky se tomu říká, paní Mašínové normálně jebe.Je potřeba zamést svúj práh a potom kecat.Táta hrdina,bratři sprostí vrahové a tečka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:32sakra vy jste jednoduché. Určitě by jste byl nadšený z toho co se u nás děje,kdyby jste prožil polovinu z to co p. Mašinová,ale zbytečně psát, vy víte své,že?

   Smazat
  2. 15.59 Prožili jsme toho víc, než nějaká Mašínová, která se měla líp, než polovina poctivě pracujících spoluobčanů. Měla se mnohem lépe, než příbuzní jiných vrahů, kteří si odhoupali na oprátce, či odpracovali v kriminálech 3. nápravně výchovné skupiny, své ZASLOUŽENÉ tresty.

   Není vám také líto paní Heydrichové (roz. Lina von Osten)? Přišla v Čechách o syna a pak i o manžela... milujícího manžela a otce...

   Heydrichová měla proti bábě Mašínů ÚROVEŇ!

   Smazat
  3. Tak nějak mi není jasné, v čem se měla líp. Pochybuji, že by ji režim nějak miloval.
   Heydrichová přišla nejdříve o manžela, teprve pak o syna. Řidič, který jej srazil, byl nicméně osvobozen - takové bezpráví tu za okupace existovalo/!

   Smazat
 19. 17:16
  Je to úplně stejná svině jako ten věčně zlatej ksindl Havel!

  OdpovědětSmazat
 20. Trochu se pí. Mašínové divím. To nechápe, že se staví na stranu potomků těch, proti nimž její bratři bojovali? Nechápe, že by je ti tzv. demokraté s chutí i dnes popravili či aspoň zavřeli? Což by Zeman neudělal ani náhodou.

  OdpovědětSmazat
 21. Citace z článku :.."veřejně nazývala „ožralou“, vyjadřovala se o něm jako o „opilci a individuu, které na Pražském hradě nemá co dělat“. Proč jí citují v tisku nebo ve zprávách ? To je pani M. nějaká význačná osoba a odbornice, aby se veřejně vyjadřovala k závažným společenským otázkám ? Takže zase naši udatní novináři !

  OdpovědětSmazat
 22. 20:36 vážená paní,že takto se vyjadřují dodnes i po smrti o prvním prezidentu ČR toto vám nevadí?Nebo,že dodnes prezidentu Klausovi někteří nemůžou přijít na jméno vám přijde normální? Paní žijete v Česku...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.