Reklama

pátek 5. ledna 2018

ParlamentníListy.cz na žádném seznamu dezinformačních webů nejsou, potvrdilo Ministerstvo vnitra

Tomáš A. Nový
5. 1. 2018 Outsidermedia, ParlamentníListy
V posledních týdnech se pravidelně skloňuje téma takzvaných dezinformačních webů. Ať už jde o prezidentské kandidáty Horáčka či Drahoše, nebo o komentáře či zpravodajské materiály. Velmi často se v těchto článcích objevují také ParlamentníListy.cz. 


Právě server ParlamentníListy.cz, který v uplynulém roce zaznamenal svou doposud nejvyšší návštěvnost (více jak 82 milionů návštěv za rok), se s dotazem obrátil na resort vnitra. Ten se pravidelně objevuje v souvislosti s takzvanými dezinformačními weby jako „nástroj“, který má údajně vytvářet jejich seznamy a analyzovat jejich činnost. Tak to však není. Jak ParlamentnímListům.cz sdělila Hana Malá z odboru PR: „Ministerstvo vnitra neposuzuje konkrétní weby, ale konkrétní informace. Žádné seznamy tedy resort vnitra nevytváří,“ řekla naší redakci…

Celý článek najdete na Parlamentních listech
Více k tématu najdete na webu Eurozprávy.cz


Stanův komentář: Myslíte si, že s tím teď Drahoš, Horáček, zaměstnanci Bakalovy společnosti Economia a další snaživí sestavovatelé seznamů a šiřitelé nesmyslů o „dezinformačních“ webech, které ovlivňují volby ve prospěch Ruska, Číny a dalších „nepřátel svobody a demokracie“, přestanou? A možná je dobře, že nepřestanou, protože tím ukazují jen svoji malost a nedostatek pozitivních argumentů.

9 komentářů :

 1. No jo pravda bolí a sluhové cizí mocnosti mají jen jednu „pravdu" tu svojí.

  OdpovědětSmazat
 2. Jen ať se šiřitelé o „dezinformačních“ webech odkopají. Alespoň ty mimoně poznáme a možná, že upozorní na weby i ty lidi, co je ještě nečetli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Položme si jednoduchou otázku :
   PROČ navštěvují občané tzv. dezinformační weby ?

   Z prostého důvodu - chtějí si přečíst,shlédnout a případně komentovat určité události, které se ale v současných lžimédiích prezentují jako jediná pravda.
   Pokud by byly informace veřejnoprávních objektů nestranné a objektivní,
   občané by žádné dezinformační weby nenavštěvovali.
   Je to stejné, jako tehdejší vysílání radia Svobodná Evropa.
   Komunisté označili tuto vysílačku za štvavou a rušičky měly znemožnit poslech.
   Výsledek byl ovšem přesně opačný a současné tažení proti dezinformačním webům jen potvrzuje, že PRAVDA MUSÍ NĚKDY POČKAT.

   Tak jednoduché je to, pane Novák.

   Smazat
 3. Ten seznam je zde -
  https://echo24.cz/a/isYwV/42-ceskych-a-slovenskych-webu-ktere-siri-ruske-lzi

  a přesně definován tu! - http://neovlivni.cz/analyza-jak-informuji-tzv-proruske-weby/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. možná ňákej Seznam existuje, ale "vnitro" ho, přísahám na holej pupek, nepoužívá!

   Smazat
  2. Na vnitro jde nový ministr. Co myslíte, bude se tam větrat zatuchlina? Dojde i na tajné , pardon neexistující seznamy a jejich autory?

   Smazat
  3. Tak jistě! Navíc je to celý schíza! Páč to obsahuje samej oxymoron typu "proruské" a současně "prokremelské", což s vzájemně vylučuje!- http://iks2010.info/?p=40063

   Smazat
 4. argumentační slabota je očividná.

  Nikdo není dokonalý (Osgood ... Some Like It Hot)

  (zvonka to vyzerá, že přátelům pražské opery jdoucím od rigoleta došel i dort ... kdo je vlastně Psí Dečka?)

  OdpovědětSmazat
 5. No, ale snad by se měl udělat seznam desinformačních novin, televizí, rozhlasu... Zbytečné, všichni vědí, že desinformační noviny jsou Hnědé Právo, Včerejší Dnes, Nehospodářské noviny, ČÉTÉ, ČÉRÁDIO A JIM PODOBNÉ. Jen odvážnějším lkze doporučit nahlédnout pod hnůj v Hnědém Právu, kde mimo Kellera (a jemu se divím, že do toho plátku píše). Vejral vykoukl, Petrofanov ani s mitrou nezmoudřel, Jelínek zchudl na duchu a přibral na těle jako jelítko....,tak to jsou komentátoři, snaživci v žoldu kapitálu a proti občanům jeden za všechny a všichni do jednoho. A jsou na tom stejně jako kandidáti na prezidenta. Jediným jejich programem a schopnosti, je vyřvávat své výkaly na hlavu Zemana do světa v naději, že se najdou blbci, co jim naletí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.