Reklama

středa 31. ledna 2018

P.C. Roberts: „Kremelskou zprávou“ dosahuje Washington nových výšin šílenství


P.C.Roberts
31.1.2018 blog autora
V záchvatu nepříčetné eskalace protiruských provokací vyprodukoval Washington seznam 210 ruských vládních a hospodářských činitelů, kteří prý jsou „gangstery“, „členy Putinova gangu“ a „lidmi, zasluhujícími, aby byli sankcionování“. Tento absurdní seznam nese jména ruského premiéra, ruského ministra zahraničí, ruského ministra obrany, jakož i jména vedoucích hospodářských pracovníků Rosneftu, banky Rossia a Gazpromu.

Zdá se, že Rusové smysl tohoto seznamu plně nechápou. Mluvčí ruského prezidenta Peskov řekl, že ruská vláda bere tento seznam jako pokus ovlivnit ruské prezidentské volby. Samozřejmě, je nepochybné, že Washingon by využitím prozápadních neziskovek působících v Rusku rád narušil Putinovu oblibu veřejnosti, ale je nepravděpodobné, že Rusové jsou natolik hloupí, aby takovýmto snahám podlehli.

Takže, podle mě, sleduje uvedený seznam tyto tři cíle:

Podkopat ruskou diplomacii tím, že bude ruské hlavní představitele prezentovat své zemi i světu jako gangsterry.

Prezentovat Rusko jako hrozbu, jak to např. 26. ledna učinil britský ministr obrany prohlášením, že Rusko zamýšlí rozložit britskou infrastrukturu, způsobit smrt tisíců a tisíců Britů a uvést Británii do totálního chaosu.

Odvést zájem Ameriky i Evropy od očekávaného uvolnění zprávy zpravodajské komise Sněmovny reprezentantů o tom, že Russiagate je spiknutím FBI, někdejšího Obamova ministerstva spravedlnosti a Demokratického národního komitétu proti prezidentu Trumpovi. Očekává se totiž, že Washingtonský seznam ruských gangsterů dá presstitutkám jiný námět k debatě, než je zrada spáchaná proti prezidentu Spojených států.

Existuje pravděpodobně i cíl čtvrtý, jímž je snaha Izraele, aby USA zvýšily tlak na Rusko, kterému se zatím dařilo neutralizovat izraelské snahy dotlačit USA k vojenskému zásahu v Sýrii a Iráku, a tím zde nastolit stejný chaos, jaký dnes vládne v Iráku a Libyi. Izrael totiž chce Sýrii i Irán destabilizovat proto, že obě země podporují Hizballáh, který až dosud brání Izraeli zmocnit se vodních zdrojů v jižním Libanonu.

Ruská vláda a ruští občané by měli vědět, že Washington považuje Rusko za hrozbu pro jediný jeho přečin: že se totiž nenalézá pod washingtonským palcem. Americkou zahraniční politiku řídí sionističtí neokonzervativci, jejichž ideologií je světová hegemonie. Diplomacii neuznávají, spoléhají na desinformace, hrozby a násilí. Proto žádná americká diplomacie, s níž by Rusko mohlo jednat, neexistuje.

Putin jako zodpovědný politický vůdce velmoci neodpovídá na provokace provokacemi, ignoruje urážky a stále čeká, kdy Západ přijde k rozumu.

Ale co, když čeká marně?

Aby Západ přišel k rozumu, museli by být sionističtí neokonzervativci zbaveni moci a muselo by být zrušeno NATO. Svržení neokonzervativců by však vyžadovalo protichůdnou zahraniční politiku, jejíž hlas je však zatím velmi slabý a je mu navíc odepřen i vstup do médií think tanků a univerzit. A zrušení NATO by zas vyžadovalo takové evropské politické figury, které by byly ochotné vzdát se washingtonských dotací a kariérních postupů, jež přízeň Washingtonu zaručuje.

Ruská vláda tak čelí obtížné situaci. Zahraniční politiku Washingtonu a tím i celého západního světa určují neokonzervativci, rozhodnuti prezentovat světu Rusko jako obrovskou hrozbu. A nebylo až dosud v silách diplomacie cokoli na této skutečnosti změnit. Při čemž neprovokativní a zodpovědná ruská pasivita by nakonec mohla neokonzervativce přesvědčit, že mohou na Rusko beztrestně zaútočit. Druhou možností ovšem je, že pokračující americké provokace přesvědčí Rusko, že útok na ně je na spadnutí, a proto samo provede preventivní akci.

Všichni na světě by si měli uvědomit, že hrozba nukleární války je hlavní součástí washingtonské politiky vůči Rusku, a všichni by též měli rozumět i tomu, že jediná hrozba Ruska spočívá v tom, že se nepodřizuje washingtonské roli jediného vládce světa.

Vybral a přeložil Lubomír Man

19 komentářů :

 1. Zdá sa, že už to dlho nepotrvá. Začína to v USA vrieť a papiňák začína praskať. Počkajme si, čo je pravdy na správach z FOX NEWS o tajnom sledovaní a odposluchoch založených na výmysloch (pre súdne povolenie) Trumpovho volebného týmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé informace:
   https://www.youtube.com/watch?v=_MfX2og-y94&feature=youtu.be

   Smazat
  2. Luko, presne jsi to vystih, jde o to jak Obama porusil zakon

   Smazat
 2. Již totálně zdegenerovaný zvrhlý paraziti v JUSEJ. Nedá se očekávat od nich nic co by je přivedlo k rozumu.

  OdpovědětSmazat
 3. No, Putin se k tomu vyjádřil: A co, pes štěká, ale karavana jede dál." No, hustý, kdo je za psa je jasné, jeho vliv je vystižen. Kdo je ponížen a kdo má rozum? Tak to je myslím také jasné. Serou na ně i s jejich seznamy. Proč se zabývat štškotem psů.

  OdpovědětSmazat
 4. Takové aroganci, která překračuje míru drzosti bílých Evropanů - Slovanů, Románů i Germánů, Asijců, i Papuánců.... a sofistikovaností předčí Afričany o sto délek, se říká CHUCPE! JE TYPICKÁ PRO ČÁST LEVANTINCŮ A DÍKY NIM PRO DEEP STATE USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Absolutne bratre zde:
   The truth they hide from us all. genealogical tree of the Nephilims. there are two main categories. Naschramons and Nephilims. Naschramons are the children of Lilith, the first, true bride of Adam, when she fall and became a beast/succubus, mating with human males (children of Adam with the later created Eve). Nephilims on the other hand are the children
   Jsou jiz na svych lodich kolem zemekoule a rotuji v kruzich nasisato postavenych kolmo do ctverce .Zdravi Honolulu zvany Hovnocucu vr tc retarded
   Venca censor nas vsak nezastavi, at zije Trump a jeho rodina

   Smazat
 5. Cely kongres USA a Nato su teroristicka organizacia,takze,
  gangstri z Ruska,su zlate holoubky ! Jestli se sankce rozsiruju,znamena to,ze robia nieco dobre pre RF !

  OdpovědětSmazat
 6. Cina sa ohradila,ze je zlotrily rezim spolu s Ruskom...Na svete niet zlotrileho rezimu,ako su JUesej !Toto si dovoli povedat president usa ? Byt Putinem,tak jej poslu k sipkum !Neni vecsich hajzlu,jako jsou usa a nato,jsou to teroristicke organizace !Smrt kongresu usa !

  OdpovědětSmazat
 7. "...evropské politické figury, které by byly ochotné vzdát se washingtonských dotací a kariérních postupů, jež přízeň Washingtonu zaručuje."
  Oskar Krejčí už před lety upozornil, že prakticky všichni, kdo v EU zastávají významné postavení, prošli předtím strukturami NATO.

  OdpovědětSmazat
 8. No jo až padne dolar tak to bude třeba na někoho svést tak jsi našly obětní beránky.

  OdpovědětSmazat
 9. Na ruské televizi říkali, že kdo není v tom seznamu, měl by podat demisi, protože nepracuje dobře...

  OdpovědětSmazat
 10. Rossija1 ruský veľvyslanec vo Washingtone Anatolij Antonov .... existujú politické heslá, ale exidtuje i reálna práca. Spolupráca ruských a amerických rozviedok, o ktorej verejnosť nič nevie, pokračuje a bude stále ....

  Odpovedal na otázku, ako je možné, že Naryškin v tichosti naštívil Washington a jednal s am.náprotivkom Danom Coatsom. Naryškin je na sankčnom zozname od Krymu 2014.

  Americký zákon umožňuje dočasnú výnimku zo sankčného režimu sankciami postihnutá osoba, dostáva výnimku, ak má v USA oficiálny program. A Naryškin má.

  Takže sankcie fraška ... pre plebs a vyvolené elity si spolu pofajčievajú, popíjajú a veselo sa bavia ako sa plebs medzi sebou vraždí.

  Autor Roberts má plné ústa neokonzervatívcov, ale veď tí sa dostali do Washingtonu práve s hercom R. Reaganom, ktorému slúžil i P.C.Roberts a od vlády R.Reagana USA upadá a prepadá po všetkých stránkach.

  Washington nemá Moskvu pod palcom .... a ktože spravuje Centrálnu banku Ruska? Kto vlastní akcie Gazpromu? 40% Rosnefti? Nie sú to náhodou Rothchildfondy?

  Neznalosť a či iba demagógia, ale možno i pokročilý vek. A tento pán sa už stráca v realite.

  OdpovědětSmazat
 11. Ve Washingtonu snad museli zešílet...

  OdpovědětSmazat
 12. to je znovu a znovu USA bezmocnost, to je světová banda která pozabíjela nejvíce lidí, žen a dětí na světě, jedině jím to vrací příroda nebo jí nemůžu nic udělat, hajzlové,..........

  OdpovědětSmazat
 13. Trump slibil ze memo zverejni zitra
  Bude tam o tom ze Obama a jini se spikli proti zvolenemu presidentu Trumpovi?

  OdpovědětSmazat
 14. Nakladakovy utok na veleni Republikanske strany
  Masovy politicky atentat

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.