Reklama

.

.

neděle 21. ledna 2018

P.C.Roberts: Russiagate vybouchla přímo do tváří jejich původců – FBI, DOI a Hillary

P. C. Roberts 
21. 1. 2018  blog autora a  CFP
Takže je to tak, jak jsem vám vždy říkal. Russiagate (obvinění Ruska z ovlivnění amerických prezidentských voleb), se prokázalo být spiknutím FBI, DOI (Digital Object Identifier, což je centralizovaný komerční systém identifikátorů děl přístupných v digitální formě), a volebního týmu Hillary Clintonové, který byl veden s cílem zrušit Trumpovo zvolení prezidentem.


Takže zde máme zradu, spáchanou nejvyššími místy FBI, amerického ministerstva zahraničí a Demokratického národního komitétu. Jestliže jste věřili jedinému slovu Russiagate, musíte se nyní rozesmát, či zaplakat nad svou neuvěřitelnou důvěřivostí.

Tento skandál by měl zasáhnou a svrhnout též prostitující se americká média, která v zájmu spiknutí proti Trumpovi tak ochotně vykonávala svou špinavou práci.

Zde je video stanice FOX o skandálu informující:

14 komentářů :

 1. Všechny je pozavírat ale to se bohužel nestane.

  OdpovědětVymazat
 2. Když to hlásí Fox News, tak to musí být pravda!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proc jsou media fake /svindl a lez/ , proc uz davno skoncily zpravy /news/. Protoze jsou zcela zkorumpovany a sdruzeny v MONOPOLECH..
   Pet bohacu ovlada vsechny oficialni, podly media vcetne CR !!
   A filmy o mafii nataci Hollywood totalne ovladany Mafii !!!
   Zapadni obrana uz neni schopna ani ubranit sama sebe a udelat cokoliv proti teroristum...

   Vymazat
 3. Pane Dvořák, chtělo by to překlad té debaty. Jinak klobouk dolů před těmi Američany. Šli po pravdě tak dlouho až ji našli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:07

   Docela humorné -
   pisatel sice Američanům nerozumí, ale pochopil, že "našli pravdu"......

   Vymazat
  2. 10,33 - pisatel jim možná rozumí, ale překlad by byl dobrý pro mnoho dalších, to vás nenapadlo, šerloku?

   Vymazat
  3. 12:28

   Napadlo, ale mám to za velmi nepravděpodobné. Vy nejspíš angličtinu ovládáte perfektně.

   Vymazat
  4. Je to zábavné, jak se někteří degeneráti z řad omladiny domnívají, že za totality byla angličtina zakázaná a až nyní tvoří pilíř jejich "vzdělanosti" ...
   www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mlada-generace-je-zblbla-jeste-vice-nez-za-normalizace-Nejvetsi-des-dnesni-Evropy-varuje-exprezident-Klaus-494917

   Vymazat
  5. 16:22
   Je zábavné, jak se někteří domnívají, že tu byla "totalita".

   Vymazat
 4. Chudáci naši kavárníci a náš meistrim.Co budou dělat? A p.Drahoš se určitě uklidní,že mu Putin volby neovlivní.

  OdpovědětVymazat
 5. A co se stane? Nic!
  -Mám dojem, že je úplně jedno, co se říká, jestli to je pravda, to nikoho nezajímá. Důležitý je okamžitý účinek, znemožnit protivníka, protože ten, pokud se bude bránit, stejně na něm budou pochybnosti a ztratí potřebný okamžik.
  Je to jako výstřel z pistole: zasáhne a nebo nezasáhne svůj cíl. Ostatní je jedno, vystřelená patrona nikoho nezajímá, prostě se z krabičky vyndá další a zásobník se doplní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kocuro, zasáhl jste desítku, bravo! V.J.Horák

   Vymazat
 6. Ty lži o ovlivňování voleb v USA Kremlem přece byly účelové, měly své zadání, průběh, plnění a vyhodnocení. Byly krásným souzvukem hned proti dvěma - Trumpovi a Putinovi, kterých se kapitál potřebuje zbavit. Je to paradox, ale kapitál se cítí jimi ohrožen na své politické a vojenské moci.
  A co si myslíte, že je současný "boj" proti Zemanovi a Babišovi? Neskáčou, jak kapitál píská, tak musí z kola ven. ¨No a divíte se, že kapitál tak perfektně ovládá policii a soudy tu i onde? Za peníze je přece vše a politici se kupují a prodávají jako syrečky - pokud se některý nevzepře a nechce mít vlastní hlavu. Tak pak se spustí štvanice naverbovaných kavárníků a dalších kulturtrégrů. Jen počkej, zajíci!

  OdpovědětVymazat
 7. Preklad, preklad
  Jde o to ze se nekde provalili dokumenty ktere by se meli odtajnit a tomu Hilary a demokrati brani, protoze by to provalilo velky skandal
  Dojde k tlaku na demokraty
  Ted v roce voleb

  OdpovědětVymazat