Reklama

.

.

úterý 16. ledna 2018

P.C.Roberts: Už před 11. zářím 2001 plánovaly USA rozkotat Střední východ


P.C.Roberts
16.1.2018 blog autora
Čtyřhvězdičkový americký generál a nejvyšší velitel sil NATO v Evropě v letech 1997-2000 Wesley Clark promluvil o tom, jak se pár týdnů před 11. zářím 2001 při návštěvě Pentagonu dověděl o projektu vlády prezidenta Bushe ml., nesoucího název Plán pro nové americké století.https://www.youtube.com/watch?v=zuvV8-82LPQ

Hlavní součástí tohoto plánu bylo zaútočit na sedm středovýchodních zemí, to je Irák, Sýrii, Libanon, Libyi, Somálsko, Sudán a Irán, svrhnout tamní vlády a nastolit zde vlády loutkové. Plán měl být uskutečněn v pěti letech.

Jak generál Wesley Clark uvedl, vycházel tento plán ideově z neokonzervativní Wolfowitzovy doktríny ( na zemi může být jen jediný vládce – to je Amerika), která byla sepsána a zveřejněna v r. 1992, a Plán pro nové americké století, vypracovaný v roce 2000, tuto doktrínu vlastně už jen rozváděl do konkrétních kroků. K uskutečnění plánu však bylo třeba, aby se neokonzervativci zmocnili Bílého domu, konkrétně, aby neokonzervativní prezidentský kandidát Bush ml. vyhrál v roce 2000 prezidentské volby. V zájmu tohoto cíle zfalšovali republikáni výsledky voleb na Floridě, demokraté protestovali, bylo tedy rozhodnuto voličské hlasy přepočítat, ale zasáhl Nejvyšší soud a přepočítávání hlasů zakázal. A tak se prezidentem USA nestal demokratický kandidát Al Gore, ale Bush ml., a neokonzervativcům se cesta k výbojům otevřela.

Následovalo velmi podezřelé 11. září 2001 jako záminka k zahájení americké války proti teroru, anebo, jestli chcete, k plnění Plánu pro nové americké století. Nejdříve invaze do Afghánistánu, (původně neplánovaná), pak do Iráku atd.

(Potud tedy autentický generál Wesley Clark, který shora citovanou přednášku přednesl sice už 2. března 2007 a P.C.Roberts nám ji tedy posílá pro připomenutí toho, co se možná zapomnělo, nebo se o tom svět nedověděl).

Překlad:  Lubomír Man

https://www.youtube.com/watch?v=zuvV8-82LPQ
https://www.youtube.com/watch?v=2IxzQ9fEXHE&app=desktop

6 komentářů :

 1. Ano po zničení socialistického bloku jsou usa jako utržený ze řetězu.

  OdpovědětVymazat
 2. Řízená demolice WTC1, WTC2 a WTC7, a soudruzi z EU jsou v koalici proti terorismu. To nechceš...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom take mluvi gen. Clark v jednom americkem DVD, ktere jsem videl pred 3 tydny v USA.

   Vymazat
 3. Přečtěte si dějiny USA a pochopíte vše.Pokud vás nezamrazí,potom s vámi není něco v pořádku.Kde je ta mentalita amíka?Historie,přátelé,historie,samá histeie,vraždění,války,smrt a jejich slavné "bůh s námi".Americký občan ráno vstane,vlítne do dětského pokoje a zařve vstávat parchanti ,prijde dolů do kuchyně a říká ženě sakra kde mám tu kravatu,jakto že není čistá.Vrazí si do držky sendvič,pod paži strčí aktovku a ve dveřích se otočí říkajíc " buďte hodní parchantia ty stará vyšlapuj,večer jsem doma jak na koni "MÁM VÁS RÁD a BUH S VÁMI".Večer zavolá stare mame a řekne "jak se vede stará raketo,mám tě rád,zavolám".Nasype papouškovi a řekne"hajzle moc žereš,příště dostaneš prd,mám tě rád.takže máme se rádi,proto to co posloucháme pořád v éteru se jmenuje rádio!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Presidentský kandidát Mitt Romney před časem řekl:"Bůh stvořil Ameriku,aby vládla světu"!!!Neboli demokracie Made in USA!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Ked nase dediny existovali uz min.350 rokov,na uzemi dnesnych usa,sa prehanali indiani a bizony.A takito posukovia maju vladnut svetu?

  OdpovědětVymazat