Reklama

sobota 13. ledna 2018

Pokud vyhraje Zeman, bude to pro Brusel a Berlín signál, že náš národ se nepodvolí západnímu vyděračskému nátlaku ne jen ohledně přerozdělování migrantů. Nechci za prezidenta žádného euroháchu a proto volím Miloše Zemana

Adam Mikulášek
13.1. RukojmíPokud jde o Drahoše, tak jeho případná výhra by znamenala shrbení páteře před vyděrači z EU, podobně, jako jsme se za Háchy hrbili před nacistickým Německem. Drahoš má s Háchou mimo jiné také společnou absenci předchozích politických zkušeností. Rovněž ten důraz na „nekonfrontačního“ prezidenta mi připomíná volbu právě Emila Háchy, tehdy také politická vrchnost potřebovala na Hradě nějaké to „želé“, které by nikoho příliš nedráždilo, hlavně pak naše západní sousedy. 
Vědomě odmítám je nazývat „uprchlíky“, neboť většina jich žádní skuteční uprchlíci nejsou, dokonce ani ekonomičtí migranti ochotní pracovat, jde o migranty za německými sociálními dávkami. Skuteční uprchlíci by se tak agresivně nedomáhali vstupu do Německa, příp. do jiných zemí se štědrým sociálním systémem, viz kauza nespokojených křesťanských tzv. uprchlíků z Iráku (přemalovaný kravín…), ale byli by rádi za jakoukoli bezpečnou zemi s trochu kloudnou ekonomikou. Nebo vzpomeňme na agresivní snahu migrantů se dostat z Francie do Británie…, přitom spousta našinců by brala francouzské platy či důchody všemi deseti. Ovšem dávkovým migrantům to nestačí, proč by brali prst, když mohou celou ruku?

A prohra Zemana by do zahraničí sdělovala, že tuhle hrozbu většina národa začíná podceňovat, že raději řeší, jaký má prezident názor na poplatky v nemocnici, o nichž stejně rozhoduje úplně někdo jiný…, případně, zda bude prezident „levicový“ nebo „pravicový“…, nebo zda to bude prezident, který „odstraní bezpečnostní rámy na Hradě“, jako by betonové zátarasy na nedávných pražských vánočních trzích nebyly mnohem důležitějším svědectvím faktu, že bezpečnostní situace se zhoršila, a že i ty kontroly na Hradě tudíž mají logiku.

A pokud jde o Drahoše, tak jeho případná výhra by znamenala shrbení páteře před vyděrači z EU, podobně, jako jsme se za Háchy hrbili před nacistickým Německem. Drahoš má s Háchou mimo jiné také společnou absenci předchozích politických zkušeností. Rovněž ten důraz na „nekonfrontačního“ prezidenta mi připomíná volbu právě Emila Háchy, tehdy také politická vrchnost potřebovala na Hradě nějaké to „želé“, které by nikoho příliš nedráždilo, hlavně pak naše západní sousedy. Dnes by se „korektně“ řeklo � musí nás „dobře reprezentovat v zahraničí“, tedy jít na ruku lidem typu Juncker a Merkelová, pokud razí jinou zahraniční politiku, tak nás podle eurohujerů „táhne na východ“, jako by nás na ten východ netáhla spíš EU a Německo, viz nástup cenzury internetu (inspirace Čínou…), případně povýšení multikulturalizmu na „státní ideologii“, což je zase velmi podobné, jako když v Rusku na „státní ideologii“ povýší národovecko-pravoslavný konzervatizmus.

V obou případech jsou vyznavači opačného světonázoru považováni za „nepřátele“, příp. za „hrozbu“, v Německu národovci, v Rusku zase multikulturalisté a prosazovatelé různých těch práv všelikých menšin. Naopak Zeman po žádné cenzuře nevolá, aspoň jsem si toho za těch pět let jeho prezidentování naprosto nevšiml.

Naopak, ten hon na tzv. „agenty Kremlu“ mi silně připomíná právě ruský strach z „cizích agentů“ všude možně. Jestli nás teda někdo „táhne na východ“, pak to není Zeman, dokonce ani skuteční fanoušci Vladimira Putina, ale naopak lidé, kteří chtějí cenzurovat, vytvářet seznamy těch či oněch nepohodlných osob a médií, zavírat do vězení za kritiku islámu či za vtipy na nějakou etnickou, náboženskou či sexuální menšinu, atd., atd. Dělání „nepřítele“ z Ruska, zatímco Saudové, kteří kamenují a sekají ruce, jsou naši „spojenci“, jimž dodáváme zbraně na vraždění jemenských civilistů…, dle mého slouží jen k odvedení pozornosti lidí od skutečného posunu celé Evropské unie, pokud jde o svobodu a demokracii, velmi citelně „na východ“.

Přeji pro 2. Kolo prezidentské volby všem voličům, ať už se rozhodnou pro Zemana či Drahoše (kteří s velkou pravděpodobností dnes postoupí), silnou dávku zdravého selského rozumu a schopnosti nenechat se ošálit různými uměle vyvolanými pseudoproblémy, které jen mají odvádět pozornost od problémů opravdových.

Současná situace mi silně připomíná období před pádem Římské říše, kdy se různí mocichtiví ctižádostivci byli ochotni proti jiným takovým spojit i s největšími germánskými nepřáteli Říma, aby získali vládu nad stále se zmenšující a do chaosu upadající říší. Dnes také národ netáhne za jeden provaz a místo skutečných hrozeb se handrkujeme o podružnosti, a to samozřejmě na úkor naší vlastní země, národa, hodnot (jestli ještě nějaké vůbec máme…) a našeho způsobu života.


Doporučuji zhlédnout:

Vzestup a pád Říma – Manipulátor

160 komentářů :

 1. Drahoše volila jen Praha a američtí podpindosníci z ciziny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. UŽ PROTO BY MĚLA PRAŽSKÁ ŽUMPA MÍT ZAKÁZÁNO VOLIT.DRAHOŠ JE EUROHUJER,MILOVNÍK MENŠIN ,MIGRANTŮ A TAKY NATO.JE TO NESVÉPRÁVNÝ KANDIDÁT..

   Smazat
  2. Pouze v Praze drahoše,
   a do každé rodiny,
   všechny z exotické ciziny.

   Smazat
  3. To není o "Praze", ale o indoktrinaci společenských skupin. Ta probíhá nejen přes média, ale taky v připoutaných institucích zazájmováním společensky úspěšných lidí.
   Proto i v Brně vyhrál Zeman před Drahošem jen o 2%.

   Smazat
  4. Drahošova morálka je slabá. Vědec jehož přínos vědě je nulový a tituly získal díky konexím. Je pravděpodobně placen ze Sorošovým peněz. Zastánce migrace, ale bude to maskovat Evropskou integrací. Člen Římského klubu. O řízení společnosti neví nic, je to jenom vývěska odepisovaných elit z USA, pod jejichž nadvládou zatím ještě jsme. Pokud bude zvolen Zeman máme šanci stát se mostem mezi západem a východem, kdežto Drahoš bude chtít být naším velitelem (prokecl se) a hnát nás na Rusko. Drahoš nám přijde draho.

   Smazat
  5. To,že v Brně Drahoš prohrál o málo procent je jasný.Tam měli za povinnost volit všichni pedofilové z univerzity.Jak vidět ,je jich tam hafo.A další Čachrář Horáček?On maká jako za bolševiků u Tuzexu.Tady se může každý přesvědčit co je to za podvodníka.-------https://aeronet.cz/news/skandal-jen-nekolik-hodin-pred-zacatkem-prezidentske-volby-michal-horacek-siri-po-internetu-zfalsovane-video-jeho-neexistujiciho-tv-duelu-s-milosem-zemanem-rozhovor-je-cgi-videomontazi/

   Smazat
  6. Nemáte pravdu! Jsem z Ostravska a mohu Vám říci, že podstatnou částí naší rodiny je Zeman vnímán jako naprosto nežádoucí element táhnoucí naší zemi do nenáviděného, prohnilého a nebezpečného Ruska, protože jen hlubší příklon k EU, NATO a USA jsou zárukou naší prosperity a štěstí. I na "venkově" mimo Prahu tedy narůstá zejména mezi mladými rapidně počet lidí prahnoucích po větším a hlubším sepětí se západem. Obávám se, že Drahoš může ve 2. kole vyhrát.

   Smazat
  7. Pokud jste na ostravsku zvyklí na černé tváře, pak vězte, že ti umouněnci, které se vypustí ten vědátor, nejsou upracovaní havířov, ale línej póvl, který nesnášejí ani v Africe. Volte pana Zemana, pokud máte trochu rozumu v kebuli.
   Raději nějaké to sprosté slovo a buranské chování než hladký řez pod bradou.

   Smazat
  8. My Jsme také z OV . Dali jsme Milošovi šest hlasů . Zeman neni loutka . Pokud Putin odvolil USA , tak sjede i naše druhé kolo :-) a Pražská kavárna se po... Horáček neni politik , nechal se stáhnout kavárnou s Bredim na dno . Topolánek propadák a ostuda . Nepomohlo ani Vencovo srdíčko . Možná fotka z Itálie by zabodovala více . Pokud Miloš prohraje což je tuti , tak spočne od politiky a my budeme mít Kysku 2.

   Smazat
  9. Drahoš se prý nenastěhuje na hrad, ale bude rovnou vládnout z americké ambasády. Prý tím ušetří za kurýra. Jó, i mezi kašpárkama se najdou koumesové.

   Smazat
  10. Ještě ho kupodivu volili voliči v Číně a Rusku. Patrně netuší, že je odvolá zpět, a nebo jsou to všechno američtí agenti.

   Smazat
  11. 20.31 Tohle chcete?
   EU velí zapomenout na vlastní zemi. Islám to zabetonuje.
   http://www.protiproud.cz/politika/3564-konecne-reseni-evropske-otazky-jak-vypada-v-teorii-a-praxi-tajny-plan-z-bilderbergu-eu-veli-zapomenout-na-vlastni-zemi-islam-to-zabetonuje-jsme-urceni-k-likvidaci-reinhard-c-2-odesel-plan-vsak-jede-dal.htm

   Generalplan Ost a Slované:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Generalplan_Ost

   Smazat
  12. Halík a "kat-olíci" jásají:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemanuv-mytus-padl-jasa-Tomas-Halik-Nastane-pry-rozhodujici-zapas-dzentlmenstvi-a-barbarstvi-519944

   Proč?

   Drahoš - člen Římského klubu:
   http://svobodnenoviny.eu/odpovi-mi-profesor-drahos-zda-je-clenem-rimskeho-klubu/

   Smazat
  13. 22:09 V zahraničí hlasovalo celkem 12463 voličů. Z toho pro Drahoše bylo 5636 lidí. V Číně dostal 94 hlasů, v Rusku 65 hlasů.
   No a teď si to porovnejte s masáží v ČT, kde nám mnohokrát ukazovali, jak "celý svět" volil Drahoše. Dával jsem dobrý pozor, ale ani jednou neuvedli, jaká hrstka ten "svět" zastupuje. Celé to divadlo je jen součástí manipulace ve prospěch Drahoše.

   Smazat
  14. 20:31 To myslíte vážně co jste to napsal, nebo jste se uhodil do hlavy? Nic vám nebrání vycestovat a užít si západní svobody a blahobytu.

   Smazat
  15. Pane 20:31, zajímalo by mě, podle čeho usuzujete, že Rusko je nenáviděné, prohnilé a nebezpečné. Rusko pouze nenávidíte vy a vám podobní, kteří si nechali vypláchnou mozek rusofobní mainstreamovou propagandou. Prohnilá je především západní společnost se svým multikulturalismem, feminismem, genderismem, podporou práv menšin (LGBT) a parazitů všeho druhu, inkluzí ve školství, se svými tupými filmy plnými násilí a zvrácenostmi, plná zdrogovaných mladých lidí bez víry, uctívající jenom peníze, postrádající úctu k rodičům, učitelům, atd. A v čem je Rusko nebezpečné? Slyšel jste někdy o no-go zónách, o kriminalitě v mnohých městech západní Evropy, o muslimy znásilněných 1400 dětech v anglickém městě Rotherham. Nebo snad máte na mysli nebezpečnost Ruska vůči ostatním? Rusko snad od roku 2000 zbombardovalo 10 zemí a vyvolává státní převraty? Rusko má 5 zahraničních vojenských základen a USA 700. Rusko vydává na zbrojení asi 12 x méně prostředků než NATO. EU, NATO a USA jsou jedině zárukou našeho naprostého ekonomického, morálního a kulturního úpadku. Je to otázka nanejvýš jedné generace. Až k tomu dojde a Evropa bude neobyvatelná, tak to vaše nenáviděné Rusko bude jedinou zemí, kde budete hledat záchranu, a je otázkou, zda nás budou chtít opět zachraňovat.

   Smazat
  16. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Po všem,co český volič vidí v Německu a v dalších zemích Evropy,co vidí na Ukrajině,co nám diktuje Brusel ,co vyvádí USA,a co předvádí kavárna je některý schopen volit Drahoše.To už zavání nesvéprávností těchto lidí.Můžete mně to někdo vysvětlit?Přece nemůže být v našem národě tak velké procento tupců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem téhož názoru a velice bych si přál aby to vyhrál Miloš Zeman. Bude to naposled, co bude vládnout normálně myslící člověk. Svět se řítí katastrofálně do prdele o tom není pochyb.

   Smazat
  2. Nepřemluvili jste bábu a nevysvětlili ji, že Babiš jí sice důchod nepřidá, ale Drahoš jí ho může vzít a dát utečencům. Baba čumí na TV a tam jí přece řekli, že za vše může Babiš, který volí Zemana.
   Nepodchytili jste svoje děti a namísto zájmu o budoucnost jim koupili tablety. Pak se buď o nic jiného nezajímají, nebo je naopak podchytila škola.
   Vaši sousedé na vše rezignovali a nejsou ochotni ani jedno jediné odpoledne zajít do volebních místností, jelikož mají "hodně práce". Třeba žehlení a koukání na novou telenovelu.
   Pokud se tohle do deseti dnů nezmění, vyhrají brigády rudých trenek.

   Smazat
  3. Mám podobné pocity, nerozumím tomu, vykládám si to jako nějaká selektivní hloupost, protože se jedná o vzdělané lidi. Dnes jsem argumentoval Drahošovými uprchlíky a odpověď byla, že to nebude tak hrozné. Chtěl bych to taky pochopit a nejde mi to.

   Smazat
 3. Topolánek byl falešný a prázdný (Klaus). Právě jsem v TV shlédnul několik desítek minut vystupování pana Drahoše na různých programech a musím konstatovat svoji definici tohoto prezidentského kandidáta za TOP09, Kalouska a Prahu: Drahoš je nudný a prázdný! Doufám, že čím více ho v příštích dnech uvidí všichni voliči, tím lépe!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. beru raději člověk od rány, který se vyjadřuje přímo a slovy člověka z ulice, ale jehož slova mají nějaký obsah, než beztvaré akademické "želé", které sice slušně a monotónně, ale zcela bezobsažně o ničem

   Smazat
 4. Naprostý souhlas s článkem.
  Bohužel se obávám, že volby jsou zmanipulované.
  Po minulých volbách, kde hnus Šláfenberg prohrál, si už dají zatraceně pozor a nic nepodcení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zmanipulovaný volby jsou strašně stará báchorka... Na to už nikdo nedá...

   Smazat
  2. 21,03 to by ses divil, naivo

   Smazat
  3. 21:08 Prezidentem se stane prof.Drahoš, okecej si to jak chceš.

   Smazat
  4. 21:32 aha, a že to tak dobře víš, by se dalo vysvětlit leda tak, že v manipulacích máš pazoury za jidášský groš.

   Smazat
  5. 21,32 - Drahoš, pokud se ten paskvil fakt stane prezidentem, NEBUDE můj prezident. Tohle jste zavedli vy, nenáuvistní štváči, po minulé volbě, teď se to obrátí proti vám.
   Hnusná kreatura ve službách zahraničních otrokářů koncernů a žaláře národů EU bude budit jen posměch. Přezdívka - Pedouš.
   A neříkejte mu profesor, neb to získal podvodem, je jako Halík - falešný kněz.

   Smazat
  6. 22:20 Předložte důkaz, že prof. Drahoš získal titul podvodem.
   Jinak bych vás musel označit za blba.

   Smazat
  7. 22:26 jak se také dopracovat zejména k akademickým titulům vědí nejlépe ti, kteří je mají. Takže vím, o čem mluvím. Jestli máte to štěstí a znáte někoho skutečně charakterního, skutečně produkujícího, skutečného vědce, poptejte se. Předpokladem pravdivé odpovědi je ovšem záruka, že ji nezneužijete. Vědu dneška dost dobře nelze provozovat na vlastní náklady a sólo, pochopte. Vyjma ÚSTRu a podobných, ovšem.

   Smazat
  8. Zkuste si zjistit, jakým způsobem jsou udělovány vědecké tituly a co je k tomu potřeba.
   A pak si najdětě, co z toho Drahoušek splnil.
   On jen vlezl do správného zadku, nic víc, pan inženýr chemie (jako Kalousek - to je mor!)

   Smazat
  9. Hm, urážek spousta, ale důkaz žádný. Co si o tom myslet?

   Smazat
  10. 0:20 já nikoho neurážím, pouze informuji o svých zkušenostech. Na dokazování prostředky nemám, ovšem pochybnost o tom, jak dalece právě vy jste schopen myslet, mi potvrzujete.

   Smazat
 5. Tohoto lumpa a komika Drahoše může volit jenom pražská kavárna a tupé stádo ovcí, které se už těší jak tu budou vítat černé opice z Angoly s jedničkovou vyrážkou a tupé samce z Eritree atd. Brzy se vám to tupé ovce vymstí ale bohužel to odnesou i ti, kteří si to nepřáli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, mám pocit, že dav je zfanatizován, vůbec nejde o podstatu ale o to, že to Bude Drahoš a nejlépe Zemanovi natruc. A politici jsou rádi, protože mají strach z koalice ANO, SPD, KSCM, to tím asi padne.

   Smazat
 6. Tak cizina zasahuje do všech voleb.A co se týče Háchy tak proti tomu STBáckému krumplovi byl frajer.
  lada

  OdpovědětSmazat
 7. Vážení, souhlasím s tím, že největší neštěstí národa je Praha a lufťáci v cizině ovlivnění USA a EU. Praha to vždy celému českému národu podělala a začlo to zradou husitů a pokračuje do současnosti. Navrhuji, aby se celá republika separovala od Prahy, obestavěla toto neřestné město vysokým ostnatým plotem. Zvolila si svého politika-prezidenta, který by mohl po vyhnání sudetomilců a eurohujerů a jiných podobných existencí z Brna či jiného krásného města vládnout zbytku republiky. A Praha ať si vydělává sama na sebe, ať se živí jak umí, třeba dovozem z EU, kdy by bylo uvaleno veliké dovozové clo přes uzemí ČR. Jestli nepodpoříme Zemana ve 2.kole, tak tui máme za chvíli muslimské hordy, vrátí se Mašínové k dokončení vražd komunistů, německá policie bude dělat domovní prohlídky a zatýkat naše lidi, kteří sloužili za socialismu na hranicích, stát přestane být samostatný a žena se stanou komoditou na výměnu za osly nebo velbloudy v tom lepším případě. My staří by sme to už doklepali do hrobu, ale co naši potomci??? Proto se musíme bránit. Veterán ČSLA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu jste to přehnal, ale ano, tohle, kromě okopávaček Babiše a náboru mladých branců proti odvěkému nepříteli anglosasů - Rusku, by zhruba sedělo. Možná povolají i vás, veteráne. Každé maso pro děla dobré.

   Smazat
 8. 19:56 Brusel potřebuje i v Česku nějakou amorfní hmotu za prezidenta, něco jako je Kiska, proto ten Drahoš. Brusel už nechce další Varšavu, Budapešť nebo dnes už dokonce i Vídeň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoš je opravdové želé, sedí to na něj více, než před lety na Fischera

   Smazat
 9. Ze všech kandidátů na prezidenta, jedině Zeman bude bojovat za naši zem, za naše lidi, proti cenzuře na internetu i jinde a proti snahám Bruselu nebo Berlínu si z nás udělat poslušné ovečky a zničit naši kulturu, respektive nás trestat za neplnění jejich nařízení nebo nesplnění příkazů evropské komise, kterou ostatně nikdo (žádný lid v EU) nevolil a která si přesto osobuje nás, údajně "demokraticky" řídit, kontrolovat a trestat. Vítač muslimů a spoluautor vítačské výzvy z roku 2015,m.j. spolu s prof.Putnou, tak tento rozhodně nikoliv. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Divil byste se, kolik lidí by zde muslimy, včetně těch afrických, vidělo. Rozhodně raději než třeba Slováky, o jiných národech tímto směrem ani nemluvě. Znám lidi, kteří by sebrali všem důchody a dali je migrantům. Jejich mínka, že každý domácí je svého štěstí strůjcem a měl si našetřit. Všichni volili Drahoše případně Horáčka.

   Smazat
 10. To, že řada našich spoluobčanů dala hlas Drahošovi, který se honosí jako "akademik" slušivými brýlemi bez dioptrií, které se líbí hlavně ženám (prý vypadá pěkně, proto se hodí na prezidenta), ale to, že jinak nemá žádný vlastní názor-alespoň ho v besedách neukázal svědčí o totální ztrátě mozku všech co ho volí. Kdyby si našli řadu článků o něm, kde souhlasí s Mašíny, je pro EU i přijímání migrantů, je pro americké základny na našem území, tak by mu nemohl nikdo logicky uvažující dát hlas. Ale protože je to loutka, kterou bude Brusel i USA ovládat, tak ho všichni havloidi navrhují a volí. Nejhorší je to, že ho budou podporovat i voliči z protizemanovské koalice. Nezbyde než se ozbrojit a nebo se odstěhovat na východ, kde ještě vládne rozum (tím nemyslím Ukrajinu), tam už není ani rozum, ani samostatný stát. Tam panuje občanská válka. Veterán ČSLA

  OdpovědětSmazat
 11. Jiřina Holotová: Odpoví mi profesor Drahoš, zda je členem Římského klubu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4. LEDNA 2018 5:03 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > DOMOV
   Od upřímného katolíka si Zeman hlas nezaslouží, apelují dominikáni na stoupence
   Zdroj: https://www.lidovky.cz/dominikani-se-ohrazuji-proti-zemanovi-dh7-/zpravy-domov.aspx?c=A180103_174639_ln_domov_rsa

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Vzhledem k tomu, že Miloš Zeman znovu kandiduje na úřad prezidenta a že mu předvolební průzkumy přisuzují velkou podporu, měli by si křesťané o to víc uvědomit, jak důležitý bude každý odevzdaný hlas. Když dlouhodobě sledujeme působení současného prezidenta a jeho okolí, vyplývá z toho, že si Miloš Zeman objektivně nezaslouží, aby mu upřímní křesťané a vůbec všichni lidé, kteří vyznávají morální rozměr politiky, při nadcházejících prezidentských volbách dali svůj hlas. I při tomto omezujícím vymezení zůstává dostatečně velký prostor pro svobodný výběr takového uchazeče o prezidentský úřad, který jako hlava státu bude mravní autoritou usilující o společenské ctnosti a o ducha občanského přátelství.“

   Plné znění prohlášení P. Benedikta Mohelníka lze nalézt na www.op.cz.

   Smazat
  4. V dobách nejpotřebnějších pro podporu
   církev jako již po staletí tradičně
   má osvědčenou architekturu na zradu.
   Udělej veřejné prohlášení že si se v církvi mýlil a že napravíš křivdy napáchané na státu jenž jste společnými silami rozkradli v podlých církevních restitucích Milouši
   a zmobilizuješ čtyřicet procent nevoličů*

   Smazat
  5. Benedikt Mohelník je evidentně pěkný 3,14čus

   Smazat
  6. Zdejší aktivistka Holotová může číst toto - http://forum24.cz/do-boje-s-jirim-drahosem-se-pustili-i-konspiracni-tepretici/ Je tam i o ni zmínka!

   Smazat
  7. Může, ale toto také mohli psát katolíci...*

   Smazat
  8. 3,14čusové jsou všichni katolíci.
   Kruh se uzavírá*

   Smazat
  9. 21:35 Co máš proti katolíkům?

   Smazat
  10. L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Přeložil K. V. Vít

   Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

   Obsah:
   Autor
   Úvod
   Tendence před I. světovou válkou
   Tendence po I. světové válce
   Římskokatolická církev a II. světová válka:
   Habeš
   Španělsko
   Itálie
   Německo
   Československo
   Rakousko
   Francie
   Japonsko
   Spojené státy
   Vatikán si myje ruce

   Smazat
  11. Katolík muž je nutně člověk jenž nezná svoji minulost.
   Nezná více než pár svých dědů a jejich otců,
   neví kdo byl a kdo je a kam směřuje.
   Katolička žena je to samé jen o to horší že nikdy nikdo neublížil ženám jako církev.*

   Smazat
  12. Pro dnešní dobu je katolická církev největší organizovanou zločineckou skupinou na území ČR*

   Smazat
  13. 21:54 Pokud nedáš důkazy pro svoje tvrzení, jsi pitomec.

   Smazat
  14. 23:22 pitomec je ten, kdo není schopen vlastními silami získat přehled o historické i současné roli zejména Římskokatolické církve v našem národním prostoru i širším okolí. Neškodí např. vědět, kdo financoval Švédy za Třicetileté války ...

   Smazat
 12. Pan Drahoš prohlásil,že se těší na duel s presidentem Zemanem.Ten prý papouškuje,co mu jeho poradci poradí.Doporučuji pí.Drahošové,aby připravila plíny(raději ve třech vrstvách).Dámy a pánové-to bude masakr.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoš je slizká špína.
   Člověka, který vědomě zrazuje vlastní zem ve službách cizích zájmů (pro náš stát likvidačních), nelze nazvat jinak než s.áč.

   Smazat
  2. 21.02 Takoví lidé se dostali k moci pučem v 1989... díky hýkání oslů, nejenom z Kolbenky, na Václaváku a na Letné. Zeman a částečně i Babiš, těm Archimédům ruší jejich velezrádné kruhy, jako kdysi J.F.Kennedy rušil kruhy těm z Deep state...

   Satanova globální apokalypsa funguje jako banka bank.

   Smazat
  3. 22:00 A Miloš se dostal k moci jak? Proč operuješ rokem 1989?

   Smazat
 13. pravda je však taká - no - na Slovensku Milošovi nefandíme,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..jaj taky ten váš kisko podle toho vyzerá*

   Smazat
  2. 20,53 - my vám taky nefandíme, zradili jste nás vždycky, kdykoliv to šlo, Slováci ... a je to tu zas, lezete Bruselu do zadku a zrazujete Slovany ... tfuj!

   Smazat
  3. :))
   jáj sloužil jsem dva roky na vojně se Slováky a do dnes se máme rádi.
   Proti pánům si vždy pomůžeme*

   Smazat
  4. A 20:53 Hovor za seba ty mizera, na Slovensku fandí veľa ľudí Milošovi Zemanovi. Držíme vám tu na Slovensku palce, aby vyhral pán Zeman. Česká republika si to zaslúži!!MK

   Smazat
  5. 21:56 Máš recht, vypadá to nadějně, že se Miloš z Hradu brzo vrátí na Vysočinu.

   Smazat
  6. Myslím,že nemáš pravdu,jedině když se jen sám považiješ za Slovensko!
   Vždyť ani sám nevíš proč,sleduješ ČT?

   Smazat
 14. "Náš národ" se nepodvolí žádnému "diktátu", ani jakýmkoliv rozumným návrhům, co se nějakých reforem zákonů, apod. týká. Ale důležité je, že jsou tady všichni šťastní.
  Drahoš asi vyhraje; bylo by dobré, aby se A.Babiš dohodl na vládě s těmi, kdo mají zájem.

  OdpovědětSmazat
 15. Vyhraješ první kolo a supové tě sejmou v druhém . Jak nenávidí Zemana .

  OdpovědětSmazat
 16. To jsem zvědavej, co Zemanův PR tým v příštím týdnu na Drahoše vytáhne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuďte tak vyděšený.
   O špinavci s falešnýma okulárama je už známo snad téměř vše. Jenom bude zapotřebí osvěžovat paměť, neboť lidé velmi rychle zapomínají.

   Smazat
  2. 21:41 No já tuším na Drahoše nějakej podraz. Uvidíme.

   Smazat
  3. Drahoš sám je podraz.
   Je to vlastizrádce, Jidáš, který za příslib moci a prachů zrazuje svou zem.
   Škoda, že už byl zrušen trest smrti.

   Smazat
  4. 21:50 Připomínáním všeho zavrženíhodného, co je o něm již známo, by nebyl podraz, ale otvírání očí slepým, a uší hluchým.

   Smazat
  5. Na Drahose neni treba delat zadne podrazy, naopak je treba trochu ty jeho podrazy, ktere on udelal na druhe, mirne pocenzurovat, aby to nevypadalo, ze je to podraz a ze to je vymyslene.

   Dneska jsem mel zabavny rozhovor s dcerou, behem jeji cesty domu, kdy jsme meli sraz pred volebni mistnosti, na nasi prazske vesnicce:

   "muzes mi prosimte najit a vzit s sebou pas? Zapomnela jsem si totiz obcanku."

   "jj muzu, jen uz je propadlejsiho data. Mozna uz s zapomnela, ze predloni do toho Chorvatska sis ho nechtela obnovit, protoze se tam da jet na obcanku."

   "Jo jasne, zkusim to. btw. koho se chystas volit?"

   "Rad bych volil p.Hanniga, je to jedina skutecna osobnost soucasnych voleb, ale budu volit Zemana, protoze je porad jeste sance, ze muze dostat >50% uz v 1. kole a ja uz zacinam mit Bruselu a i tech priprchliku dost."

   "Jo ja jsem chtela puvodne volit toho Drahose. Ve tride vsichni rikali, ze ho budou volit, ale pak prisel Petr (pozn. jeji pritel, u ktereho bydli) z prace s tim, ze jeden z jeho kolegu ho zna z drivejsi prace a ze pry je to peknej CZ**ak. Tak ho radeji volit nebudu."

   ...co na to rict?

   Smazat
  6. jura. - opravdu chceš slyšet názor na tvojí dceru?
   Asi ne, viď.

   Smazat
  7. 23:27 Jeho dcera se chová stejně, jako většina Pražáků. Nepoužívají moc hlavu, ale řídí se bučením stáda. Protože jinak by je stádo ušlapalo. Jako ubožák Gott, když dneska prohlásil, že Zemana vlastně nepodporoval.

   Smazat
  8. 0:06 Jak víš, jak se chová většina Pražáků?

   Smazat
  9. Trochu musim poopravit mistni mineni. Moje dcera je prvovolic a jeji politicke nazory se nesnazim nijak formovat, protoze si o ni myslim, ze je dost inteligentni (intelekt se pry dedi po materske linii), aby si svoje nazory zformovala sama. Spis se timto, pozastavuju nad pusobenim skol. Samozrejme jsem ji rekl 2 postrehy na Zemana, konkretne ekonomicka orientace na zeme, vlastnici nevycerpane zasoby surovin a velky, jeste nepresyceny trh a islamskou invazi a pro volbu M.Zemana, se rozhodla sama. Intelekt ji samozrejme nechybi, jen zakladni informace.

   Smazat
  10. 0:24 Nejspíš to bude tím, že celý život v Praze žiju a sluch, zrak i rozum mi dobře slouží. Trpím jen absencí stádního pudu. O chování většiny dostatečně vypovídají výsledky voleb, dané uměle vytvářeným "veřejným míněním". Obrazně řečeno, stačí dostatečně hlasitě vřískat "kdo neskáče není frikůlín (free/cool/in)". A většina skáče jako blbá.

   Smazat
 17. Křesťanská církev by měla prezidentu Zemanovi líbat ruce a nohy (jako papež muslimům), protože on se snaží svým postojem k islámu chránit její krk. Jediný kdo z círve to chápe je kardinál Duka. Pokud mu věřící křesťané nedají hlas, tak si podřezávají větev pod sebou, neboť jak islám a muslimové dle koránu zacházejí s křesťany a bezvěrci předvedli v Iráku a Sýrii. Nejhorší je, že se zbláznil i sám papež František, který ty muslimy vítá v Evropě. Myslím, že pokud existuje "Kristus", tak už musí něco udělat. Jeho pravý učedníci jsou vražděni a falešná církev vítá své vrahy. Svět je celý naruby. Veterán ČSLA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: ..."jeho skuteční učedníci" veterán ČSLA

   Smazat
  2. František není regulérní papež, byl dosazen podvodem a nezbláznil se - dělá přesně to, co dostal za úkol - rozvrat morálky, rodiny, církve a Evropy.

   Smazat
  3. 21:45 To je strašný úpadek ducha a myslím to obecně, člověče. Uvědomujete si, že mluvíte o záchraně pouze v souvislosti s jiným člověkem, s Kristem, který ve vašem myšlení nahradil Boha?!

   Smazat
  4. Zkus si napred neco precist o Kristu, nez zacnes delat chytryho. Jezis je (podle trojjedinosti) buh a jako takovy, nemusi nikoho "nahrazovat". Proto je islam, se svym konceptem "jedinnosti" boha, spise temnym nabozenstvim, kde "pan temnot" je skutecne jeden, ale bere na sebe ruzna jmena a podoby.

   Smazat
 18. Zatím jsme neprohrály Zeman pude do debaty s drahošem a roznese ho na kusy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Důležitý je výsledek voleb, a ty vyhraje prof. Drahoš.

   Smazat
  2. Jestli dopadnou jako v Praze- Bohnicích tak ano.Tam bylo spočteno víc hlasů, než vydaných obálek.

   Smazat
  3. Tak se zeptej pana Davida, ten to tam zná...

   Smazat
  4. Drahoše do koše.

   Smazat
  5. 21:53 Vaše jistota je dost podezřelá. Doufám, že nemáte pravdu. Nejste-li vizionář, pak musíte být manipulátor, nebo jste jenom stáhnul kalhoty, když brod je ještě daleko.

   Smazat
  6. 22:20 Já doufám, že pravdu mám.

   Smazat
  7. 21:53 Neboj opět drahoše do koše.

   Smazat
 19. Jestli po druhém kole Pražský hrad zkiskovatí, bude to tragédie. S Drahošem by totiž opravdu přišla změna. Bohužel. Nevolme Drahoše, dnešní doba není vhodná pro takové přešlapy, mírně řečeno.

  OdpovědětSmazat
 20. Začíná to už být nápadné volby do PS - Kalousek do poslední chvíle mimo parlament - pak "z ničeho nic" výpadek sčítacího systému - a ejhle, díky hlasům "voličů" z USA najednou je v parlamentu. A s Drahošem je to úplně stejně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:02 Tak teď jsi mě rozesmál. Dneska byl výpadek sčítacího systému?
   U minulých voleb byl výpadek sčítacího systému?
   p

   Smazat
  2. 22:07 p, smál ses předčasně. Nejdříve bys musel vynaložit námahu na pochopení textu 22:02, který jasně píše o výpadku při sčítání do PS :)

   Smazat
  3. 22:32 Text 22:02 je prostě a jednoduše mylnej. K výpadku sčítacího systému nedošlo. NEDOŠLO. A to je holej fakt.
   p

   Smazat
  4. Ty volby jsem sledoval a doslo k vypadku "prezentacniho" systemu, jenze zahadne pak zacal vysledek TOP09 rust a z 3.6% se vysplhal na 5.2%. Podezrele na tom byly 2 veci:

   - vysledek s kazdym apdejtem (zmenilo se policko: "Secteno ...%"), poporostl vzdy presne o 0.01% (nikdy vic a nikdy min) a to v docela pravidelnych intervalech (*), ktere nevypadaly, jako vysledek stochastickeho procesu, kdy jednotlive vol. okrsky, odesilaji data do PVT, ke zpracovani.

   - s ohledem na mnozstvi jiz sectenych hlasu (>96%), by musel byt vysledek TOP09, v prave scitanych okrscich naprosto "omracujici", aby to mohlo mit jeste nejaky vliv vhledem k mnozstvi, jiz sectenych hlasu.

   Samozrejme jsem kontroloval Prazske okrsky a vsechny jiz "svitily" na mape, jako sectene. Proto si myslim, ze nasledne historky typu: "Praha se scitala, jako posledni", jsou jen PR-fasada, zakryvajici tento podvod.

   Mam ale mnohem vaznejsi indicie. M.Kalousek, ktereho casto uvadim jako krystalickou formu psychopata, byl 2 dny pred tim v diskusi TV-Barrandov naprosto klidny a choval se tam velice slusne. Moje prvni reakce tehdy byla: "ten tam snad ficel na rohypnolu!" a v den scitani voleb, byl zase uplne klidny a pronesl jen neco zdvorilostniho a nechal mluvit Feriho. U psychopatu je totiz dominantni duvera ve vlastni schopnosti a potlacuje u nich pocit strachu. Kdyz jsem pak videl tu "hru cisel", docvaklo mi, co se deje. Mel to totiz uz "osefovany".

   PS - na YT jsem se dostal do diskuse s clovekem, ktery mi tvrdil, ze to neni pravda a ze se mu podarilo zrekonstruovat (z verejnych zdroju) t.zv. "akvizicni log" (=zaznam o sberu dat, kdy jsou jednotlivym datum prirazene i casy jejich porizeni). Mel to hezky udelane (v SQL), jen tam byl dost velky rozpor s mym pozorovanim, kdy vysledky rostly v docela pravidelnych intervalech (~20-30s), zatimco v jeho logu byly opravdu ty datove akvizice tak, jak bych je cekal, t.zn. ze rostly po ruzne dlouhych intervalech (v rozmezich 50s - 4min.). Rozhodne moje pochybnosti, timto nebyly rozptyleny, ba prave naopak.

   Jak to souvisi s volbou presidenta? To by me moc zajimalo, ale jestli tentokrat fixlovali (jako pri scitani snemovnich voleb o kterem jsem naprosto presvedcen), delali to jiz od zacatku, protoze to tehdy bylo opravdu napadne.

   PS - doufam ze nikoho nenapadne, ze nevim, ze pocet celkove odevzdanych hlasu musi byt vzdy stejny, takze fixlovat se da jen tak, ze pokud chci nekomu pridat, jinemu totez musim ubrat. Proto by jedinou moznou kontrolou bylo, kdyby se prepocitaly ty listky, ktere byly (podle akv. logu) sebrany kolem 17:00. Protoze vsak, behem presidentskych voleb takova anomalie nenastala, jedinou kontrolou by bylo prepocitat listky cele a to je naprosto nerealne.

   Smazat
 21. Bratia Cesi,tak tu ide skutocne o vela!A plne to vystihuje,ze sa na tron chysta eurohacha !Nas podvodnik Kiska ktory sa pcha do zadele juesej sa ukazal v pravom svetle a chcel na daniach okradnut republiku,ktorej je najvyssim predstavitelom.Ponuka nase uzemie ,ako skladisko pre ucely NATO.Cisty hnus !Cesi bdete,Zeman je nas !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli ale uz "umi" manipulovat vysledky voleb, jako to delali u voleb do PSP-CR, presneji... pokud to umi udelat tak, aby si toho skutecne nikdo nevsiml, pak je jakakoliv obrana tezka. Presneji existuje a obcane US se ji uz "naucili". V pruzkumech vsichni svorne tvrdili, ze budou volit "Killary", zatimco pak volili "Donalda". Jenze "korekcni" hodnoty ve scitacich masinach nelze menit "za pochodu" a na "bezpecne" vitezstvi daneho kandidata, musi byt nastaveny predem (viz hlaseni o tom, ze se prubezne menily vysledky zobrazovane na tabulich ve prospech jineho kandidata, prestoze k volbam dorazila rodinka, ktera se predem dohodla a obsadila vsechny hlasovaci automaty ;-) )

   Smazat
 22. Karty už mi nevicházi a ani esá,napíšu si na minci Zeman a na reverz Drahoš,a múžem hrát dál a pak do urny aneb mně visipou s urrny kdiž zvítezí Drahoš a budeme chalifát podle vzoeu Svejden chalifáte aneb spojený nemecké chalifáty,pochválen buď kaláh barbar.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Popletli se mi písmenka a vichlastal sem hodně griotki viď je o víkendu a na zdraví.

   Smazat
 23. Lumpa Drahoše mají rádi hošové - jako Putna, Moravec, Janda, Halík ... a jiní. Kalousek si taky dá jistě říct, ten ve své patologické nenávisti půjde s každým ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve druhém kole nezKiskujte pro Boha živého a ani zanic a ne uďte tupovoliči.depa z Pepa.

   Smazat
  2. Kiska je taky buzna, žejo?
   Úplná epidemie ......

   Smazat
 24. Vážení, já bych byl celkem rád, kdyby to Drahoš vyhrál. Babiše by to smetlo taky. Vrátili by se k moci staré mafiánské, zlodějské struktury. Češi by konečně spadli na samé dno a snad by jim to po letech docvaklo o co začátkem roku 2018 šlo. Vždyť je to tak průhledné, jak jsou volby připravené. Proč bylo devět kandidátů, proč jsou dvě kola? No, aby se to dalo samozřejmě uhrát. Na Hradě bude ten, který je již vybrán, a vy čecháčkové nám do toho nebudete kecat. Takže za čtrnáct dní nashle. Vsadím se, že v Praze budou volit i myši. Pavel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi nasranej, že vyhraje Drahoš, viď?

   Smazat
  2. Člověče nezlob se 22:27,na samí dno se spadne když si budeš hlavou třískat směrem k meke tupoloidní Havlosere.

   Smazat
  3. 22,32 - já tedy nasraná jsem, neboť mi není lhostejný osud naší země a to, že ta odporná probruselská loutka s falešnými býlemi, dominou za manželku, kradoucí vědecké tituly a práce na AV, se ji bude snažit zaprodat a zničit definitivně. Teď bychom ještě měli šanci se z těch sraček, co tu způsobil zlo-havel, ale tihle to dokonají.
   JInak věřím, že poté, co propadl jejich věrný šláfenberk, už nic nepodcení a posichrují si xindla Drahouše, co to půjde. Na blití ...

   Smazat
  4. 22:39 Buď doložíš, že prof. Drahoš ukradl nějaký titul, nebo jsi sprostá lhářka. Petr

   Smazat
  5. 22:32 ty jsi ještě neodpověděl na dříve položený dotaz, odkud čerpáš jistotu, že ten tvůj drahoš vyhraje. Nestyď se, a pochlub se spoluobčanům, zda jsi vizionář, nebo se podílíš na manipulacích za jidášský groš. Podle tvého sprostého slovníku, vypadáš na to druhé.

   Smazat
  6. 22:47 Nemám jistotu. Dle tvého výběru jsem tedy vizionář. Bohužel na to nemám žádný vliv a to ani za jidášský groš. Bohužel.

   Smazat
  7. Na slovutného profouse Drahouše se stačí zeptat jeho bývalých kolegů z AV. Něco o tom vím, protože mi to prostředí není cizí.
   Ale vykládejte volovi o sobotě, když ho v pátek zabili.
   Díky fanatickým slouhům EU a Západu bude s tímto českým makrónem s naší zemí definitivní konec.
   Se škáfenberkem jim to nevyšlo, teď sáhli do vědeckých řad, nenechají nic náhodě - to by tak hrálo, aby se ti Češi ještě zmátořili a začali si sami spravovat svou zem ... kdepak.
   A vy, tupí slouhové, jin ještě tleskáte.
   Bohužel zaplatíme všichni, i ti normální, a bojím se, že tentokrát hodně tvrdě.

   Smazat
  8. 23:24 Přesně tak až jich bude většina tak jim dají tolik pravdy a lásky že se z toho opupínkují.

   Smazat
 25. Bude to hodně hodně těžké, abychom si udrželi poslední kapky samostatnosti,hrdosti, národní a etnické identity. Protičeská, proti slovanská, prozápadní a protiruská propaganda za Sorosovo a u nás i německý prachy je nasáklá všude a je totální, propracovaná do nejmenších detailů a působících hlavně na děti a dospívající (už ve starém Římě platilo: chceš-li si podmanit nepřítele, vychovávej jeho děti).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboj, je to sice těžký, ale za dva týdny se Miloš vrátí na Vysočinu a v Čechách zas bude líp.

   Smazat
  2. VIdíš, demokratickej bloku a já bych si spíš přál, aby se podfukář a vítač Drahouš vrátil do Jablunkovskýho průsmyku a už tam navždy zůstal.

   Smazat
  3. Tak uvidíme, kdo se kam vrátí. Počkejme si dva týdny.

   Smazat
  4. Když projde Drahoš, pražská kavárna, vítači a eurohujeři budou křepčit a z Brusele přijdou direktivy o migrantech. Drahoušek sklapne podpadky, ohne svůj chemický hřbet. Místo Babiše bude ministerským předsedou nějaký Fiala, člověk bez charaktgeru a rozumu, vítač a hlavně NATO- a Euro-hujer. To není špatný okamžik. Lidé se naserou a snad jim i doklapne. Pak zúčtujem spolu!

   Smazat
 26. Radeji majora Zemana ako nacistického gestapu,jdu zvracet.

  OdpovědětSmazat
 27. 20.31,hovorite o prohnilem,nebezpecnem Rusku a blahobytu v eu a nato?Hrdite se,ze jsme v exklusivnim vrazednem klubu jmenem NATO,ktere rozvraci staty?Zeptejte se v krajinach Blizkeho vychodu,ktere byli rozvraceny,jake prosperity je jim dostava.USA potrebuje jenom nasi vlajecku,aby mohli volne projizdet nasi krajinou.Jedine provineni Ruska je,ze zmarili nastup NWO,co stalo nemaly peniza,proto sankce,proto znemoznovani ve svete.Rusko bylo dobre,kdyz se sekali letadla ,rakety a vyvazeli se suroviny za hubicku.USA chteji valku v EU.Putin odpovedel,ze jestli se tak stane,postara se o jeji preneseni na uzemi usa...RF,ma nespravedlive mnoho surovin a musi se s nima podelit,prekla Krvava Madla.Ty suroviny jsou na prodej,juesej si to ale vysvetluje tak,ze je bude prodavat po tom,kdyz polozi domace firmy.Preji vam,aby se vam splnil vas sen o usa,jenom nezapominejte varovani komancu,ze kapitalismus je korystnicky,parazitni a na charitu by zasel !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:38 Není správné, aby civilizace zanikla jen protože jí došly suroviny, které nutně pro svou vlastní existenci potřebuje, přičemž o ně nikdy neválčila a dohoda o nich tedy neexistuje. Planeta Země je všech lidí, například to Rusko ji nevytvořilo, pouze žije na značně velkém jejím území, na území, které je naprosto neadekvátní počtu jeho občanů. Nic Rusko tedy neomluví. Pokud potřebné suroviny neposkytne, právem o ně bude přinuceno bojovat. Říká se tomu OBJEKTIVNÍ potřeba.

   Smazat
  2. 22,50 - teda vy jste ale pořádné vemeno.
   Tyhle kecy jste odposlouchal od diplomacie uššáků, to je stejný xindl, jako vy.
   Podle vaší logiky jsme povinni vydat svůj majetek někomu, kdo má méně než my - hlavně proto, že žil na vysoké noze a prohospodařil, co šlo ...
   Hm, fakt debil, se kterým nemá smysl ztrácet čas.

   Smazat
  3. 22:50 - adept do blázince.

   Smazat
  4. 23:00 Ne, to opravdu ne. Jenže ta planeta, ta je vaším lidským majetkem jen protože na ní žijete. Vy lidé jste ji nevytvořili. Patří vám tedy jen zdánlivě.

   Smazat
  5. 23,12 - myslím, že nám byla jen propůjčena do užívání a rozhodně není naším majetkem.
   Co se zdrojů týče, umím si představit se o ně rozdělit formou směny - něco za něco s přáteli, nikoliv je zdarma poskytovat agresorům, kteří mne urážejí, napadají a vyřvávají, že MÁM POVINNOST jim vše vydat.
   Ve vámi uvedené situaci je můj názor - USA a Západu NIC!!!! V historii už mnohokrát dokázali, že nejsou hodni.

   Smazat
  6. 23:18 Problém asi tkví právě v tom vlastnictví, přičemž válčilo se jen o povrch území. Jak už jsem sdělil a jménem vesmírných civilizací, které na Zemi zastupuji: Dohoda o surovinách neexistuje a planeta Země vám patří jen zdánlivě, protože vy lidé na ní žijete. Nevytvořili jste ji, tedy,... nepatří vám, pouze ji obýváte.

   Smazat
  7. 22:50 Snadná pomoc. Odstěhujte se s rodinou na Sibiř a můžete si těch surovin natěžit, co hrdlo ráčí. Ale nechtějte prosím na mně a mé rodině, aby se na tom podílela.

   Smazat
  8. 22:50 Vy jste slušně řečeno pitomec. Již krvavá Madla by ráda ruské suroviny. Ne výhodně dvojstranně spolupracovat a obchodovat, ale je prodávat ve svůj prospěch. Nenažraný kapitalismus.

   Smazat
 28. 22.23 Proč bych měl bejt nasranej? Já se musel o rodinu postarat jak za Havla, Klause, tak i za Zemana. Takže se postarám i za Drahoše. Je zřejmé, že jste můj příspěvek nepochopil. Pavel.

  OdpovědětSmazat
 29. 22.34 Vy už jste úplně mimo. Havloser, dobrý. :-) Pavel.

  OdpovědětSmazat
 30. Je jasné proč dostal ten krasavec hlasy v Praze a Brně. Za 15 let narostli státní úředníci skoro o 100% a to jsou voliči a členi té parazitické skupiny lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No počkej, státní úředníky nevyrábí žádnej prezident, státmí úředníky vyrábí vláda. Takže ohledně úředníků se obrať na Andreje, s nima kandidáti na prezidenta nemaj nic společnýho.

   Smazat
 31. 20.31 Pán z Ostravska,myslím si,že má bohužel pravdu,stále víc je lidí,kteří jsou pro vše co je emerický a ti budou pro Drahoše,obavám se že může vyhrát.

  OdpovědětSmazat
 32. Jen k těm hlasům ze zahraničí- jaké procento z celkového množství hlasů to má být? Myslím, že to je plivnutí do oceánu.

  OdpovědětSmazat
 33. Každý kdo má v těle kousek cti, hrdosti k vlasti a jedná se mu o budoucnost jeho rodiny musí volit Zamana. Jinak pokud vyhraje Drahoš, je to konec samostatnosti ČR, plíživá a postupná vláda muslimů, oslavování vrahů (Mašínů a podobných), trvale dočasný pobyt USA spojenců v Brdech a i jinde v ČR s cílem poslat české ovce jako předvoj na Rusko. Je to ještě větší ekonomická podřízenost Bruselu, USA, postupné odevzdávání majetku sudetským Němcům. To je pěkná vyhlídka roku 2018. To bude završení 1918, 1938, 1939, 1945, 1948, 1968, 1989, 2018 a konec!!! Veterán ČSLA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:00 Přesně tak.

   Smazat
  2. Jsi demagog.
   A bohužel ani netušíš význam slova veterán.

   Smazat
  3. Anonymní 23:11 hod. Nevím proč bych byl demagog. Pouze píši jak cco vidím a cítím. A to, že údajně netuším význam slova veterán. Záleží z jakého politického úhlu se na to díváte a z jaké historické doby. Podle Vašeho vyjádření budete "asi" havloid, pravičák a eurohujer. Protože co nám přinesla EU je pouze ekonomický diktát,...kolik dostáváme na dotacích a kolik vyvádíme ven je obrovský nepoměr. Co nám přinesl Havel-otevření brány zlodějům a vykradení státu, ta jeho pravda a láska zvítězila nad náma a ne nad lží a nenávistí. Ale s Vámi je zbytečné o tom diskutovat. Jdu raději spát. Veterán ČSLA

   Smazat
  4. Jsi bejvalej lampasák a honosně se nazýváš veteránem? Že se nestydíš. Jsi obyčejná guma.

   Smazat
  5. 23,23 - máte pravdu a na ty havloidy tady nereagujte. jsou to stejné vši jako jejich guru Jára-Drahouš.

   Smazat
  6. Veteránem je ten, kdo prošel něčím extrémním a netrvalo to jen krátce. Zároveň ale lze za veterána považovat i například toho, kdo strávil alespoň jeden rok mimo stát, ve kterém trvale žije a nemuselo to být nepřetržitě. Ta náročnost a doba trvání, jsou určující.

   Smazat
  7. 23:39 - A teď si to dej do souvislosti s termínem "ČSLA". (četař v záloze)

   Smazat
  8. 23:00 Máte pravdu a na havloidy se vykašlete ještě jsme neprohrály.

   Smazat
  9. 23:54 Ach vy ženy...

   Smazat
  10. 23:39 Podle vás je ctihodným veteránem ten, který v rozporu s vojenskou přísahou hájí cizí zájmy v cizině? Podle mně to je jen žoldák, který za prachy udělá cokoliv. Vážený veterán je ten, který v souladu s přísahou byl po delší dobu připraven bránit, nebo dokonce bránil, území své vlasti a její občany.

   Smazat
  11. 0:38 Já myslel kohokoliv alespoň jeden rok mimo stát.

   Smazat
  12. 0:48 Mýlíte se. Definice říká, že slovo "veterán" označuje jakoukoliv starší entitu, která ještě slouží svému PŮVODNÍMU účelu.
   S pobytem v zahraničí to nikterak nesouvisí. Veteránem může být i automobil nebo sportovec. Ale původní účel našich vojáků rozhodně není fungovat jako expediční sbor. Proto třeba "veterán z Afghanistánu" je nesmysl. Správně by mělo být "vysloužilý žoldák", protože tam šel kvůli penězům a ne bránit vlast.

   Smazat
  13. Pěkně napsáno 2018 bude zlomový rok.Ted je otázkou jestli můžou zfalsovat druhé kolo voleb.Volime Zemana bude to boj.

   Smazat
 34. 23:39 Jak jste k takovým definicím veterána přišel? Sám jste je definoval? Otevřete Slovník cizích slov: "vysloužilec; účastník soutěží nejstarší věkové kategorie". Nikde se neuvádějí takové bláboly, které nám předkládáte vy.

  OdpovědětSmazat
 35. 22.50,preco nam teda napr.Saudi,alebo cely OPEC,neposkytne v ramci objektivni potreby nadbytek ropy?
  Teda pan kolega jste zraly pro chocholouska s prominutim.

  OdpovědětSmazat
 36. Teď se vás všech ptám. Myslíte si že volby můžou zfalsovat tak aby ve druhém kole vyhrál Drahoš? Je to už předem připraveno...? Lidé jsou úplně mimo, nedokážou rozpoznat přírodní oblačnost od umělé, sklady v polském Powiadz se plni, válka se připravuje, je jen otazka času kdy sionisticka prasata zaveli.

  OdpovědětSmazat
 37. Lidé nejsou schopni rozpoznat přírodní oblačnost od umělé, sklady NATO v polské Powiadzi seplni, valka klepe na dveře. Veteráne CSLA jaký je váš typ kdy sionisticka prasata zaveli?

  OdpovědětSmazat
 38. Jsem z Hodonína a těsně po vyhlášení výsledků 1.kola prezidentských voleb jsem se náhodou s jedním Drahošovcem setkal a nestačil jsem se divit argumentům, které ho vedly k volbě pana Drahoše. Propaganda dobroserů, eurohujerů, vítačů funguje opravdu výtečně a pokud je člověk jednoduchý velmi rychle podlehne. Mám obavy z těchto zpracovaných voličů.

  OdpovědětSmazat
 39. Pozorně jsem přečetl všechny příspěvky a beze srandy je hlavní aby vyhrál Miloš Zeman!!!!
  Možná se zruší i povinné poplatky za TV a R!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.