Reklama

.

.

neděle 14. ledna 2018

Polonahá sufražetka napadla ve volební místnosti prezidenta Miloše Zemana, přičemž ho urážela slovy: “Zeman - Putin’s Slut!” (Zeman - Putinova děvka!) Dostane za to Cenu Václava Havla za kreativní disent…?

Břetislav Olšer
14.1. 2018   Rukojmí
Když se v pátek 12. ledna 2018 prezidentský pár blížil ke stolku volební komise, přiřítila k prezidentovi polonahá žena a s ruským či ukrajinským přízvukem vykřikovala anglicky “Zeman - Putin’s Slut!” (Zeman - Putinova děvka!). Pak ji ochranka strhla na zem.

K nečekané a proto šokující akci se přihlásila ukrajinská radikální feministická organizace Femen, která na svých stránkách vydala i prohlášení. Dívka Andželina Diašová se před útokem skrývala ve skupince novinářů, zda věděli, co se chystá, asi neprozradí. Faktem je, že novináři, co se pravideně scházejí v Praze na významných akcích, se znají, takže je s podivem, že sličnou Angolanku a její nedobrý úmysl neodhalili...

Tato mezinárodní feministická organizace se nejvíce proslavila svými protesty v Rusku a na Ukrajině. Ruského prezidenta Putina její členky prohlásily za „kremelského Drákulu“ a několik „svlékacích“ akcí předvedly i na Ukrajině. Aktivistickou útočnici, kterou byla Ukrajinka angolského původu Andželina Diašová, zpacifikovala zrovna v pražském Zemanově volebním obvodu prezidentská ochranka... http://www.rukojmi.cz/clanky/5275-volby-zacaly-zostra-po-prezidentu-zemanovi-se-primo-u-urny-sapala-naha-aktivistka

Zeman se po několika minutách do volební místnosti vrátil. Řekl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, která podle něj napadla i papeže. Možná lepou děvu navrhne po vzoru punkové skupiny Pussy Riot na Cenu Václava Havla za kreativní disent…?

Hnutí Femen současně v prohlášení varovalo Čechy, že volbou „věčně opilé prostitutky Zemana dávají hlas kremelskému pasákovi Vladimiru Putinovi”. Zemana hnutí zařadilo do řady politických prostitutek, jako jsou americký prezident Donald Trump, bývalý německý kancléř Gerhard Schröder, bývalý italský premiér Silvio Berlusconi, Marie Le Penová nebo moldavský prezident Igor Dodon.

Andželina Diašová při protestu proti návštěvě běloruského prezidenta zde fotografie

Všichni tito lidé jsou podle Femen nějak ve spojení s Ruskem, s režimem Vladimira Putina, pracují pro ruské firmy nebo přijímají podporu od Ruska či Putinovu Rusku nadbíhají.


Dívka za sloupem, bez problémů vpuštěná do volební místnosti, ani prezidentskou ochrankou nelegimitovaná, se na prezidenta později vrhla. FOTO: Milan Malíček, Právo

Andželina Diašová už v červenci 2017 označila běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka jako diktátora na podobně pojaté akci v sídle ukrajinského prezidenta, kam Lukašenko přijel. Byla zadržena a stíhána za výtržnictví a kladení odporu úřadům.


Andželina Diašová před ukrajinským soudem... FOTO: Femen

K soudu pak přišla oblečená jako kanibalka. Zdůvodnila to, že země, kde může být aktivista potrestán za nenásilný protest, nemůže být považovaná za rozvinutou a civilizovanou. Šestadvacetiletá Andželina Diašová má ukrajinské občanství, je smíšeného původu, její matka je Ukrajinka, její otec pochází z Angoly a během osmdesátých let studoval v SSSR.

Diašová vystudovala psychologii v Kyjevě na Národním pedagogickém institutu M. P. Dragomanova. Občas působí jako modelka. Členkou hnutí Femen je od roku 2009. Se svojí přítelkyní Anou Ličukovou bojovala především proti homofobii a za práva homosexuálů. Hájila také práva zvířat a objevila se v soudní síni, kde byl souzen Ukrajinec, který týral zvířata bez domova.

Foto: ČTK

Podle odborníka na bezpečnost Andora Šándora jde o obrovské pochybení ochranky. „Prezidentovi muži“ měli prý volební místnost v první řadě prověřit. Kdyby tak udělali, nemuselo k incidentu vůbec dojít. „Lze naprosto legitimně vyčíst ochrance to, že přivedla prezidenta do volební místnosti, aniž by přesně věděla, kdo v ní je. Přítomné měla ochranka dopředu zkontrolovat, novináře přes novinářské průkazy, ženu by takto odhalili,“ přiblížil Právu Šándor.

Podle informací Práva se v místnosti v danou chvíli mohlo pohybovat kolem padesáti lidí, přičemž členové ochranky neprověřovali ani nelegitimovali nikoho. A to i přesto, že se na místě objevili již zhruba třicet minut přes prezidentovým příjezdem. Novinky


Následně se prezident do volební místnosti vrátil a odvolil. FOTO: Milan Malíček, Právo

Ale stejně je to zvláštní, že si Andželina Diašová vybrala přesně den prezidentských voleb a zrovna Miloše Zemana, kandidáta nejžhavějšího pro Hrad, aby ho před celým světem degradovala. Všude globální fotografové a kameramani, aby mohli poslat do světa, jak na něho křičí: „Zeman je Putinova děvka”.

Když si uvědomím, že mezi osmi jeho konkurenty je cca pět všehoschopných podrazníků, jelikož se dostali mezi prezidentské kandidáty podvodem, a neštítí se ničeho, budu jen zle fabulovat, ale třeba aby angažovali zuřivou sufražetku. Proč svůj protest neudělala Andželina Diašová třeba při Zemanovu projevu v OSN nebo 17. listopadu na Národní třídě, nebo v Moskvě u Putina, ale právě 12. ledna 2018 ve volební okrsku největšího favorita voleb …?

Podrazy Zemanových protikandidátů mohou být však různé; jak napsal skvělý politický analytik Jiří Baťa, třeba kandidát Horáček, který několikrát ve své kampani proslul silnými slovy, že stávající prezident se nezúčastní duelů s ostatními kandidáty, protože se prý bojí, že by neobstál. Zvláště pak se prý bojí samotného Horáčka, který by si prý, jak velkohubě pronášel, M. Zemana namazal na chleba. Silná slova, ale skutek utek. Jestliže se Miloš Zeman duelů nezúčastnil, je to jeho právo, což však neznamená, že tak činí z důvodů obav z možného neúspěchu.

Video, které si nechal Horáček vyrobit, je pro běžného člověka, který nemá ani tušení o navýsost neférového, nečestného a zbabělého způsobu předvolebního boje veksláka Horáčka se může mylně domnívat, že duel je autentický. Nicméně po jeho shlédnutí a při vědomí, že se jedná o podvrh, podvod, resp. falešné video je zcela zřejmé, že kromě celkového pohledu na tři účastníky rozhovoru, který dělá dojem autentičnosti, je samotný rozhovor mezi prezidentem Milošem Zemanem a panem Soukupem je rozhovor veden pouze mezi prezidentem a panem Soukupem. http://www.rukojmi.cz/clanky/5274-vekslak-horacek-svym-falesnym-videem-s-udajnym-rozhovorem-s-milosem-zemanem-jen-potvrdil-jaka-podrazacka-svine-ktera-se-take-uchazela-o-post-prezidenta-ceske-republiky

Jak ale řekl již humorně po oddechovém času prezident Zeman, pohaně ze strany feministek neušel ani Vatikán. Nedávno jsem tento ministát navštívil a nemluvilo se tam skoro o ničem jiném, než o nebývalých věcech; jak v Evropském parlamentu a v Radě Evropy ve Štrasburku vystoupil papež František, přestože ho v tamní katedrále Panny Marie pár dnů předtím pošpinila členka feministického hnutí Femen, když nahá vystoupila před oltářem s nápisem na zádech i na prsou:

„Papež František není politik!“ Minutu postála a pak zmizela v davu, takže ji nestačili zaregistrovat ani policisté. Nestačili, nebo nechtěli…? Stejná provokace se odehrála rovněž přímo na náměstí Sv. Petra v Římě...


Vatikán... Snímek Břetislav Olšer
Mezi sufražetky patří nejen Andželina Diašová, ale taktéž členky poněkud zvrhlé skupiny Pussy Riot, proslulé svým nehorázným ponížením věřících lidí v moskevském chrámu Krista Spasitele. Kampak se vytratily hrdinky Tolokonnikovová s Aljochinovou, co v rozhovoru se Zuzanou Tvarůžkovou pro ČT24 označily prezidenta Miloše Zemana za „patriarchálního blbečka“.
Pussy Riot jsou přece stejná krevní skupina jako Charlie Hebdo, co kreslí Svatou Trojici jako trojici kopulujících mužů a Pannu Marii, která rodí prase, ruské punkerky zase zpívají urážející věřící v chrámu Krista Spasitele písní:
„Bohorodičko, vyžeň Putina. Černá kutna, zlaté nárameníky a všichni farníci se plazí k pokloně. Zjevení svobody na nebesích… Hovno, hovno, hovno Boží. Hovno, hovno, hovno Boží… lépe kdyby v Boha, vymrdanec, věřil... Bohorodičko, Panno, staň se feministkou, staň se feministkou, feministkou se staň...“ písně Pussy Riot – je nebo není urážkou církve?
Pussy Riot, jež zhanobily křepčením a sprostou písní pravoslavný chrám Krista Spasitele a dostaly za to Cenu Václava Havla za kreativní disent. Je neuvěřitelné, za co všechno si mohou dnešní rozverné dívky vysloužit novinářské a jiné kreativně vypocené ceny…? V mešitě by dopadly mnohem mnohem hůř.... http://www.rukojmi.cz/clanky/537-jak-clenky-pussy-riot-nositelky-ceny-vaclava-havla-za-kreativni-disent-soulozily-v-moskevskem-biologickem-muzeu
Pussy Riot poprvé udeřily v lednu 2015. Osm dívek v kuklách a pestrobarevném oblečení zapělo na Rudém náměstí píseň s názvem "Putin se pochcal" a za svůj politický hapenning dostaly pokutu. Ta je ale neodradila a další "koncerty" na sebe nenechaly dlouho čekat. Videa, na kterých řádí v metru, na trolejbusu či před vězením, kde byl zavřen opoziční aktivista Alexej Navalnyj, se stala na internetu hitem. Stejně jako Putin dopadl i "pochcaný" Janukovyč... Naděžda
Tolokonnikovová, Aljochinová a Samucevičová se  znají už z radikální umělecké skupiny Vojna. Její členové milují veřejné pohoršení, když třeba pod heslem "palácový převrat" otočili na střechu několik policejních aut nebo nakreslili obří penis na zvedací most před budovou tajné služby v Petrohradu.
Inu, prezident Zeman měl v napjaté volební situaci nečekané rozptýlení; když se po několika minutách do volební místnosti vrátil, už s úsměvem řekl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, která podle něj napadla  i papeže Františka, u kterého byl nedávno na ve Vatikánu na audienci. Možná tuto lepou polonahou děvu navrhne po vzoru punkové skupiny Pussy Riot na Cenu Václava Havla za kreativní disent...?
Článek je s autentiskými fotografiemi zde

57 komentářů :

 1. Jsou to jenom zvrhlejší prostitutky a využívají zdegenerované parazity pro exotický způsob života. Neriskují ani svůj život protože jsou pod ochranou peněz. Žoldáci jsou proti ním žabaři a riskují život. Ovšem je potřeba prostitutky zavírat a žoldáky likvidovat. Chce to v SÝRII ty bandity zlikvidovat aby se nemohly přesouvat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to "aktivistka" od našich přátel z Ukrajiny!!! Prý má jít před soud. Já bych jí ho odpustil!!! "Prozápaní aktivistky", by měli dostat právo, BEZTRESTNĚ NÁS ZABÍJET!!! Pokud existuje: "HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ", proč by nemohlo existovat výše zmíněné???!!!!!! HAVEL NA HRAD!!!!!! :-) :-) :-)

   Vymazat
  2. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   TO! Osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Vymazat
  3. Za to Femen hulvátství prý jsou dva roky, tak bych ji dal rok a v polovině bych ji pustil. No a pak bych ji hnal bičem až na hranice, protože to je jediné, na co může mít tato Hovězí "dáma" nárok.

   Vymazat
 2. No tohle obsáhle komentovat? Ta úroveň. Když řeknu: a co ty kozičky, tak přeháním. V tomto špatná reprezentace Femen. Přitom u nás máme také své zapřísáhlé odpůrkyne Zemana.Že takový protest nenapadne takovou Jitku Čvančarovou, tam by se toho nechalo napsat! To by to pak mělo větší váhu...Nechci urazit ale ta děvčata jsou na stejné lodi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tahle je tak na stejné lodi s luxusní prostitutkou, která se pokoušela pašovat drogy z Asie.

   Vymazat
  2. Je to profesionální šlapka.Upřímně mě její kozy nezajímají,v jejím případě jsou i tak celkem nezajímavé .Co by mě zajímalo kdo tuto prasárničku zrežíroval a zaplatil.Tyto dámy nědělají nic zadarmo.

   Vymazat
  3. Soud už byl, rok podmíněně s odkladem a do 3 dnů musí odpustit republiku.
   Ta černá coura nám přišla zdělit koho máme volit :-((((
   Tohle tmavé strašidlo mě vytáhne za 14 dní k druhému kolu a hodím to Milošovi.

   Vymazat
  4. 21:53 Jinými slovy jí soud řekl: "Běž domů a už to víckrát nedělej". To je za útok na cizího prezidenta opravdu trest jako noha. Ještě se jí měli omluvit za to, že se jí dovolili dotknout tam, kde mají normální ženy prsa.

   Vymazat
  5. Mám fotografii mladé orangutanky kojící své mládě. Prsa má na stejném místě... Asi je to u primátů běžné.

   Vymazat
  6. Vypadá, jak když Jaceňuk zbouchne opici.Vyhostit by ji měli do Běloruska, za napadání Lukašenka, tam jsou kriminály poctivé.

   Vymazat
 3. Milý Břeťo, pokud je té ukrajinsko-angolské blbce 26 let, jak píšeš, nemohla v 80. letech studovat v SSSR. Jak říkal starý Bernátek: Redaktoři! Počítat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 17:04
   Tak to vypadá když člověk neumí číst a chce něco napsat kritického.
   Břeťa píše "Šestadvacetiletá Andželina Diašová má ukrajinské občanství, je smíšeného původu, její matka je Ukrajinka, její otec pochází z Angoly a během osmdesátých let studoval v SSSR.
   Diašová vystudovala psychologii v Kyjevě na Národním pedagogickém institutu "

   Vymazat
  2. 17:04 Pozorně číst. V 80 letech v SSSR studoval její otec, jak jste byl už jednou odpovědí upozorněn.Toz tak.

   Vymazat
  3. Olšer: Musíš číst a ne u toho chrápat: Psal jsem: Šestadvacetiletá Andželina Diašová má ukrajinské občanství, je smíšeného původu, její matka je Ukrajinka, její otec pochází z Angoly a během osmdesátých let studoval v SSSR.

   Vymazat
 4. Hmm Čvančarová...ta se politicky až tak neprojevuje. Ale co taková havelbába Holubová! To by byly cajdáky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by nebyly cajdáky, ale přímo pytle na užovky !

   Vymazat
  2. Tak snad - se tady píše o kozách? Bando přitroublých, perverzních dědků! Starej se o kozy svojí báby - snad jde úplně o něco jinýho - ne? Mohla mít nůž a prezidenta bodnout, nebo revolver - cokoli se mohlo stát. Vy kozlové!

   Vymazat
 5. Přičmoudlá ,,novinářka" přeci nemůže být nenápadná. A na to, že tento sbor VEMEN pořád někoho napadá a uráží, se hodí říci toto: není lepší hudby, než je nářek nepřátel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Novinari ji tam dostali schovavali mezi sebou proradny a prolhany ksindl!

   Vymazat
 6. Pussy riot. Znám jiné autentické fotografie z veřejných vystoupení této skupiny profesionálních gruppensexových prostitutek a prostitutů, byly zveřejněny ve Spieglu v době, kdy tyto výjimečné umělkyně byly oceněny u nás havlisty a Zeman si dovolil přeložit název, které si umělkyně - blízké myšlení pražské kavárny - daly. Za korektní a celkem zdvořilý překlad je po léta peskován Zeman. V souvislosti s tím pak bylo uvedeno, že podobné názvy uměleckých skupin jsou i u nás běžné a normální a jako důkaz byl publikován seznam názvů a vím, že některé svojí sprostotou ještě pussy překonávaly. Blahopřeji k tvůrčímu pojetí češtiny českou kavárnou!

  OdpovědětVymazat
 7. Co Havlova cena ,takoví rozsévači míru mezi národy jako je Charlie Hebdo !Všichni státníci šli pochodovat na počest hajzlů kteří by měli jít spíš bručet za neustálé urážení rasy,národa a přesvědčení .Velkou srandu vyvolal atentát na ruské letadlo nad Sinají.Haha ,to byly veselé karikatury padajících děcek do vody.Neuvěřitelní fašouni se stali idoly světových politiků.

  OdpovědětVymazat
 8. Myslím, že tato inteligentní odvážná žena má jistě uznání pražské kavárny a zasloužila by si cenu Františka Kriegla. Pan Banga už ji dostal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý nápad!

   Vymazat
  2. Pan Banga ale zvedl laťku kriterií pro udělení Krieglovy ceny dost vysoko... aby ta Ukroangolanka byla dostatečně sprostá...

   Vymazat
  3. Vědět to tehdy Fr. Kriegel, tak ty moskevské protokoly podepíše jako první.

   Vymazat
 9. Inu, kdo z Vás se chce stát pravidelným klientem v ordinaci takovéto lesbické "psycholožky"? Jsem hodně zvědav, zda kupříkladu pětiprocentní parlamentní strany či jiné (inteligentní?) zdroje nám vyjeví, kdopak že jí vystavil ten falešný novinářský průkaz. Paní obhájkyně se nejspíš vyjádří v tom smyslu, že Diašová je "vyhraněná osobnost". Pana Andora Šándora si upřímně vážím, jenom s přibývajícím věkem by to asi chtělo oči ozbrojit brýlemi, když on Diašovou bezelstně označil pojmem "prsatice".
  MUDr. Václav Urbánek, CSc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:55 Můžete se mýlit , pane doktore. Existuje tady možnost, že pan Šandor doposud neviděl obnaženou ženu, proto zvolil tento silný výraz.

   Vymazat
  2. 17:55 Každý hodnotí podle svého estetického cítění..

   Vymazat
  3. A to si představte, že se objevily spekulace, že si to Zeman zrežíroval sám. Vůbec mě takové hodnocení nepřekvapilo, čekal jsem to. Klidně bych se vsadil, zebto ještě někdo vytáhne.

   Vymazat
  4. Vážení, malá ňadra jsou oné "demonstrantky" technická nutnost. Dovedete si představit, jak by na bujnějším poprsí vypadal ten nápis? Vždyť by byl nečitelný a nikdo by něj ani nekoukal.

   Vymazat
 10. Vyžeňme odtud Ukrajince a bude klid,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste blázen.

   Vymazat
  2. Ukrajinci byly zneužity západem proti Rusku . Teď umírají slované a západ posílá zbraně .

   Vymazat
  3. No, aspoň je ten ukrajinskej dobytek bílej.

   Vymazat
  4. Až na výjimky, jak vidno ��

   Vymazat
 11. Osobu, která jako známá členka extremistické skupiny (placené nevím kým) opakovaně narušovala "veřejný pořádek" v několika státech, měla být pod kontrolou BIS přinejmenším od okamžiku vstupu na naše území. Od toho si snad tuto službu držíme a platíme. Následně měla informovat ochranku. Nikde také není informace o jejím zfalšovaném novinářském průkazu.
  A v konečné fázi - co bránilo bodyguardovi, který ji zaklekl na zemi, aby jí při té příležitosti trochu trhnul hlavou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. Nebyla to akce jediné zarputilé aktivistky. Minimálně mezi novináři musela mít komplice. A třeba už i na konto dorazila slíbená odměna. Podezřelá je i rychlost soudu, směšný podmíněný trest, a urychlený úklid do bezpečí. Míra.

   Vymazat
 12. Zbytečné - proč bychom měli vyhánět Ukrajince, či kohokoliv jiného, kdo k nám přijde, pracuje nebo se vzdělává, ctí naše zákony, nesměje se našim tradicím, či náboženství.... Ukrajinci za své nacistické vůdce až tak nemohou, byli k tomu všemu dohnáni podvodem či přímo dokopáni. I oni by toužili po míru, budování státu, dorozumění se sousedy, to jen pohrobci Bandery řádí. Samozřejmě oživení fašismu v EU a zejména frankismu ve Španělsku s podporou Bruselu kyjevským pučistům nahrává, tak jako Mnichov nahrával Adolfu Hitlerovi a 3. říši. V tom žádná změna, snad jen snaha o autodevastaci zemí Eu je historickým unikátem. Ostatně puč z listopadu 1989 u nás nebyl jiného zrna, snad jen ten nacionalismus se projevil jen rozpadem státu. A pak už skoro výlučně blbci a grázlové v politice a nebo loutky v rukou kapitálu. Prostě Dalíkov či Dalíkostan.

  OdpovědětVymazat
 13. Dnes má soud, nevidím jinou možnost, než tuto: šup tam s ní, šup tam s ní, šup tam s ní !

  OdpovědětVymazat
 14. Je to chyba BIS i ochranky, jsem zvědav, jak se k tomuto hodnocení postaví jejich nejbližší nadřízení, jesliže nijak, pak by měli být odvoláni oni. Kocourkov zde, zvláště v dnešní době, nemůžeme potřebovat. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš na mysli "blbost,ignorance,slaboduchost.

   Vymazat
 15. Jen se divím, že zmíněná nemá takovou péči o své spoluobčany na Ukrajině a v Angole...
  Kdo ji asi platil pobyt a letenky?
  Novinářské krytí :))))?

  OdpovědětVymazat
 16. 20:07 Vašnosti, voni ty psychologové mají dneska zvláštní výchovu, říkaj jim, že když budou bojovat proti "zlu" venku, tak pak chapadla "dobra" přijdou k nim domů. No nekupte takovou krásnou myšlenku. Nejni vono to náhodou zákon akce a reakce ?

  OdpovědětVymazat
 17. Pustili ji, s pouhou podmínkou na 3 měsíce......a tím se nám to tak hezky po pražsku uzavřelo...K zblití.

  OdpovědětVymazat
 18. No jo protěžované menšiny a bude hůř.

  OdpovědětVymazat
 19. No, to jsme jí teda potrestali. Určitě celá rozklepaná slíbila, že už to nikdy neudělá. A teď už jen zbývá, aby podala žalobu na náš stát. Dokut se nenaučíme trestat, budeme sami trestáni.

  OdpovědětVymazat
 20. Očekával jsem Putinovy hackery a ony zatím ukrajinské kozy.

  OdpovědětVymazat
 21. V Angole pomáhají kozy po dlouhé občanské válce.
  U nás nám angolská kůzlátka "pomáhají" u voleb.
  Takový kozí bumerang.

  OdpovědětVymazat
 22. Dalo by se to považovat za první útok v Evropě proti prezidentovi...
  Útočnice - z Afriky
  Co nás čeká příště? Útoky se budou stupńovvat a tresty žádné? Za tykadla rok natvrdo?

  OdpovědětVymazat
 23. Pan expert Šándor je naprostý idiot. Protože tento výstup byl evidentně připravován pod krytín novinářů a protože u nás tyto exepláře nikdo před soud nedostane (alespoň v současné době) tak bezpečnostní složky presidenta nemohli toto odhalit. Jejich postup byl naprosto profesionální naproti postupu při útoku na presidenta Klause.
  Pan Šándor je dle mého názoru naprostý idiot a jeho názory které publikuje jsou na úrovni strážmistra z Putimy. Zarážející je, že se nikdo nezajímá o původci této trapné akce, která narušila volby a je jedno jestli volitelem byl president nebo běžný volič. Je-li takto možno narušit volby tak je to naprosto selhání státních orgánů. Prostě jsem banánová republika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:48 Doporučoval bych zjistit všechny novináře v tom koutě a bez vyjímky jim a jejich agenturám nepovolovat účast na státnických akcích pro nedůvěryhodnost. Nejspíš by pak někdo z nich kápnul božskou.

   Vymazat
 24. Doplňuji, ani v banánové rebublice by toto neprošlo.
  Ta coura by byla zastřelena a původci by dopadli podobně.

  OdpovědětVymazat
 25. Bylo to odporné a urážející! Doufám,že ta fašistická kurvička bude navždy vyhoštěna z naší republiky!!!

  OdpovědětVymazat
 26. Bylo nutné ji velmi rychle "odsoudit" neodsoudit a rychle vypakovat z republiky. Co kdyby holka zazpívala, kdo byl sponzorem toho divadýlka. Za prachy by jistojistě zazpívala.

  OdpovědětVymazat
 27. Tu sexi holku mala ochranka okamzite profackovat,aby nikdy nezapomela,ze tohle se prezidentovi nedela !

  OdpovědětVymazat
 28. Břeťo, ty jsi taky kus vzácné piče, co?

  OdpovědětVymazat