Reklama

sobota 27. ledna 2018

Poznámka k výsledku voleb

Jiří Jírovec
27. 1. 2018
Jiří Drahoš se během několika posledních dní odkopal. Ukázal se jako arogantní člověk, kterému nejde o Česko, ale jen o pozici (možná si ani neuvědomuje co moc obnáší).
Těsně před volbami bylo zveřejněno video (https://www.youtube.com/watch?v=Mu1udSjOPJI) z jakési podpůrné akce v Brně. Bylo tam několik vtípků na adresu presidenta Zemana, a zejména jeho zdravotního stavu.
Bývalý president AV ČR by se takovým hloupým útokům neměl smát. Přesněji řečeno, neměl by je ani připustit. Jinak vypadá jako hlupák. A lidé to poznají.


Kdyby měl lepší stratégy, mohl se dozvědět, že v roce 1993 odešel z politiky kanadský premiér Brian Mulroney. Conservative Progressive Party měla v té době 156 poslanců (42% hlasů). Jeho nástupkyně, Kim Campbell, měla vysoké preference a rozhodla se využít svého rostoucího náskoku, aby dále zdecimovala Liberály.

Jejím oponentem byl Jean Chretién, politik s mírně znetvořeným koutkem úst (ale nic proti postiženému Klausovi jr). Jakýsi hloupý stratég nechal tehdy zveřejnit Chretiénovu fotografii s titulkem "Je tohle ministerský předseda?" (https://en.wikipedia.org/wiki/1993_Chrétien_attack_ad).

A neuvěřitelné se stalo skutkem. Kim Campbell ve volbách ztratila 154 (slovy stopadesátčtyři) poslaneckých mandátů.

Vydalo by to na samostatnou kapitolu v knize politických stratégů. Mohla by mít název "Jak prosrat vyhrané volby". Je nutné dodat, že v Kanadě neexistuje tak zaťatá media a anti-fronty a nepomohlo, že Mulroney byl podezřelý z přijímání úplatků.

Jiří Drahoš se na videu hloupě smál, místo aby přemýšlel o tom, že se volby vyhrávají myšlenkami. On, pokud vím, s žádnou nepřišel.

Bývalý předseda AV ČR dokázal přijít jen s upocenou nahrávkou na vtip: "Jezdíme s ženou na běžkách, ale nemáme trekové hole - ani nás nemusí nikdo podepírat". Moderátor k tomu dodal "ale nemáte tak dobře namazáno".

Jestli je tohle obraz mozku, který řídil 8 let AV ČR, pak se musím ptát, kde jsme mohli být, kdyby tam byl někdo, kdo má skutečný formát.

Jiří Drahoš volby ztratil, abych neopakoval hrubší formulaci. Výsledek nebyl tak katastrofální, jako v případě Kim Campbell, protože se proti Zemanovi vytvořila národní fronta, skoro jako za komunistů.

Jiří Drahoš prohrál i proto, že se na podiu nechoval jako chlap, ale jako chlapec, kterého vede maminka do tanečních, na poslední chvíli mu ještě popotáhne sako a připomene název filmu, jímž má ve společnosti ohromit.

Těsně po volbách už byla peřinka zcela dole. Jiří Drahoš svým děkovným projevem naznačil že opravdu, ale opravdu nechápe, že existují hluboké zahraniční i domácí problémy, které nevyřeší pár ječících herců a nápisy "Zeman není můj president".

Mohl říct, že je třeba, aby se společnost sjednotila. Jenže on neví nic o sociálních problémech. Nenamítá proti vyloučeným oblastech, jsou mu u zadku bezdomovci i důchodci, kteří sotva vyjdou. Zjevně neví, že při práci za minimální mzdu na plný úvazek si v Praze nemůžete dopřát ani garsonku.

Nejde mu přes pysky varování před válkou. Ví kulový o tom, že kdysi američtí vědci varovali před jadernými zbraněmi. Je mu to všechno šumafuk.

Pohybuje se v jiných patrech společnosti. Pohybuje se v kruzích lidí, kteří spolu mluví. Mezi těmi, kteří sáhnou po šrajtofli a přihazují na sázku na zvolení po stotisících100000 (jako bývalí předsedové Akademie) nebo milióny, když jde o andělsky čisté podnikatele, kteří si utrhnou od úst jen aby byl ten "ovar" v hajzlu.

Jiří Drahoš nemá žádnou vizi a tak mu nezbývá než žvanit o tom, že je třeba využít tu nahromaděnou energii a pokračovat dál. Tedy bojovat proti Zemanovi a jeho stoupencům.

Zeman není nadpřirozený člověk, který by několika vulgaritami mohl rozeštvat polovinu společnosti. To mají na triku lidé, jejichž energii teď chce poražený kandidát využít.

Kdysi v USA platilo svrchovaně demokratické heslo Right or Wrong, He Is My President, tedy uznání výsledku voleb.

104 komentářů :

 1. Naprosto přesné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Drahoš asi vůbec nemá ponětí co prezidentský úřad obnáší. A tak si alespoň povzdychl, "a inspektorská zahrádka je v prdeli".(hláška z filmu"Ostře sledované vlaky")

   Vymazat
  2. Občané,
   kteří se náhle ocitnou ve světle kamer a napřažených mikrofonů,velmi často podléhají
   dojmu, že se kolem nich točí svět...

   Pan profesor, který si v klidu mohl užívat svůj důchod, vyměnil tuto jistotu za velmi pomíjivou slávu a vrhnul se s masivní podporou
   svých sponzorů do klání,
   v němž naplno odhalil, jaký je to ubožák.

   A nejde jen o ten záznam z Brna - to už je fakt žumpa, ale i to, co předvedl na Primě,
   tam především.
   Znovu a znovu mě zaráží,
   jaký je vysoký podíl těch, kteří jej volili.

   ČT a spřátelená média, musí výrazně zlepšit
   osvětu těch správných názorů a politbyru ČT
   bych prémie za tento výkon rozhodně nepodepsal !

   Vymazat
  3. Nyní sleduji ČT24, katastrofa DRAHOŠOVCI, komentátor BOREK A ČTYŘI JEHO K*K*T* (Honzejk, Dvořáček, Pečinka a Leinert), lamentují jak je možné, že po té propagaci DRAHOŠE, vyhrál ZEMAN, kterého volili POUZE CHUDÍ BLBCI (slova Honzejka)! To byla VYVÁŽENÁ A PŘÍNOSNÁ DISKUZE?

   ČT POTŘEBUJE NOVOU OSÁDKU, DVOŘÁK Z NOVY JI TOTÁLNĚ ZMRZAČIL, EXIBICIONISTÉ PŘED KAMEROU. ONI SI NAPROSTO VYTÍRAJÍ P*D*L* Z KONCESIONÁŘI.

   Vymazat
 2. Chvála bohu že nemáme Kisku ale Žižku .
  Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žižka je jedním z pouhých sedmi nikdy neporažených vojevůdců a to z vojevůdců celého světa, a mimo jiné porazil i pět křížových výprav, přičemž osobně svedl přibližně třicet bitev. K Žižkovi má Zeman ještě fakt daleko.

   Vymazat
  2. Bratislavčan (Blavák)27. ledna 2018 21:55

   21:33 - Slov. Kiska bol tiež vekslák, sádzkar a lichvár jako český Horáček. Tiež bol marketingová rychlokvaška jako Drahoš. Slováci doteraz veľmi ľutujú, že si ho vo svojej neskúsenosti zvolili za prezidenta. A ten váš Drahoš je tak málo znalý, že vo verejnej debate povedal, že Kiska je jeho vzorom. To mohol povedať iba verejný blázon alebo negramota.

   Vymazat
  3. Ano,
   také jsem žasnul,koho jste si zvolili.
   Viděl jsem totiž na youtube předvolební debatu
   s Ficem a už tam jsem poznal, jaký je ten Kiska křivák a prý scientolog.
   Máte šanci, příště jej nevolit.

   Vymazat
  4. Jo pánové Žižka je pro mě největší Čech.

   Vymazat
  5. Zǐžka mečem, Havlíček slovem!

   Vymazat
 3. Při projevech Drahoše po volbách si stále více uvědomuji, jaké štěstí pro náš stát je jeho prohra. Začínám si myslet, že za předsedu AV zvolili toho, kdo byl na poli vědy nejvíce postradatelný. Člověk neví, jestli se při jeho odpovědích na dotazy novináře má smát, plakat nebo jen žasnout. Typická "mluvící hlava" bez jakékoli vlastní myšlenky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:43 Pan profesor předvedl svou vědeckou erudici i tvrzením, že by mu k vítězství stačilo získat ještě 80 tisíc hlasů. To je sice matematicky správně, ale úplně to ignoruje fakt, že by musel "převrátit" voliče Zemana. Ve skutečnosti by pro své vítězství musel získat dalších 160 tisíc z těch, kdo nevolili. Drahoš si takto neférově fouká na bolístku a novináři mu na to jen kývají.

   Vymazat
  2. Já si ani nemyslím, že by to byl problém jenom Drahoše. Samozřejmě je to s prominutím hlupák, třebaže graduovaný. Ale vemte si jiné vysokoškolské rektory. Zlatuška, Bek, ten trotl z jižních Čech, který málem se sobě rovnou chátrou uštval k smrti paní Baborovou - ono je to asi tak, že s funkcí nabývají vědomí, že jsou něco víc než lidé tuto funkci nemající. Možná že si některý toto omezení přizná, ale jak je vidět na výše jmenovaných, a zvláště na rytíři smutné postavy Drahošovi, přivádí je to do tristních situací. A dobře jim tak.

   Vymazat
  3. Můj přítel, který volil Drahoše po volbě prohlásil: No, ono je to takhle asi lepší...

   Vymazat
  4. Jo,jo, Mňačkovo "Jak chutná moc" je stále aktuální.

   Vymazat
  5. 21:43 Máte naprostou pravdu v tom , že máme štěstí že Drahoš nebyl zvolen . Uvědomte si ale , že to bylo jen " o prsa " jak se to říká ve sportu . Ti kteří Miloše Zemana volili si uvědomovali to nebezpečí které nám hrozilo v případě , že by byl zvolen Drahoš . Je ale hrozivé , že si to neuvědomilo zhruba 2 700 000 voličů Drahoše ani po tom všem co viděli jak se v předvolební kampani choval a kdo všechno ho podporoval . Přitom ještě před 3 měsíci většina lidí nevěděla že existuje nějaký Drahoš .

   Vymazat
 4. Jirovec zase mimo
  O tom ze za vysmech hendikepovanym lidem by v Americe zpusobilo politikuv konec jsem psal pred par dny, Jirovec to po me opsal
  A Jirovec je proti drzeni zbrani na sebeobranu
  Jo pridavna jmena coby jmena jsou divna, Jirovec, Dluhos, Zivcak atd

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím držením zbraní na sebeobranu máš recht,

   ale je to současný trend, odzbrojit občany,
   což vlastně navazuje na zrušení povinné vojenské služby v mnoha státech Evropy po vstupu do
   agresivního paktu NATO.

   V sousedním Německu to došlo už tak daleko v těch regulacích, že nejen je tam zakázáno nosit zbraň,
   ale i na volně prodejné poplašňáky - kopie skutečných zbraní , je nutno požádat o vydání
   tzv. malého zbrojního průkazu. Absurdní !

   A ti pitomí Němci proti těm regulacím ani nepípnou, jak jsou vymaštění.

   Vymazat
  2. 21:50 člověče, domníváte se, že jste natolik čten, aby od vás někdo mohl opisovat? Mimochodem, v příspěvku autor nepíše nic o zbraních, takže co to sem taháte? Jména Jírovec či Zifčák jsou jména přídavná? Proč? Nejste vy v rauši?

   Vymazat
  3. 22:46 jdete na jatka, Evropani

   Vymazat
  4. 23:12 ty jsi neposlouchal debaty, ze se nestydis, mluvit a mit mozek na volnobeh
   Ty nejsi v rausi, ty jsi hlupak
   Tady asi mas nejaky smesny jmeno kdyz se coby potrefena husa ozyvas

   Vymazat
 5. IVO ŠEBESTÍK
  http://casopisargument.cz/2018/01/27/jiri-drahos-chce-v-politice-zustat-jenomze/

  ILONA ŠVIHLÍKOVÁ
  http://casopisargument.cz/2018/01/27/zeman-porazil-politicky-fake/

  OdpovědětVymazat
 6. A spravne pan od Zemana pestmi zbil novinare, to je jedine consi novinari zaslouzi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nebyl pán od Zemana, ale jiný novinář ....

   Vymazat
  2. To je jedno kdo to byl
   Spravne je ze presstituta zbil

   Vymazat
  3. BYla to přehnaná reakce ostrahy hotelu. Ten bývalý boxer měl spíš vyvést toho potácejícího se opilce, kterého ty novinářské hyeny fotili. Byl by klid a "novináři" by neměli materiál k pomluvě našeho staronového prezidenta. Incident byl zkrátka dvojnásobnou profesionální chybou ostrahy.

   Vymazat
 7. pane Jirovec ja mel Mulroney docela rad to byla osobnost svetoveho formatu a jestli sebral nejakej uplatek tak vo co go? vdyt ostatni politici to taky delaji vice ci mene napadne. Kanada od dob Mulroney to uz je jenom ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:56 To je jako byste tvrdil, že nikdo nemá právo začít od Vás, protože přece kradou i jiní. Krást se nemá a brát úplatky teprve ne, protože to je vlastně nejen hmotný zisk ale i zrada.

   Vymazat
  2. Neber úplatky neber úplatky nebo se ž toho zblázníš

   Vymazat
 8. Mohu se mýlit, ale mám velmi silný pocit, že obyčejného myslícího člověka odlišuje od (nejen pražského) intelektuála schopnost stydět se za trapnosti a neomalenosti, jaké předváděl Jiří Drahoš.

  Připomíná mi to starý, dost pubertální vtip o dvou páscích (jak se kdysi říkalo chuligánům), kteří stojí u Národního divadla:

  A: Co to je, vole?
  B: Zlatá kaplička.
  A: A kdo tam chodí?
  B: Intelektuálové.
  A: A kdo to je?
  B: To jsou takoví, co místo hovno říkají "nikoliv".

  /..... a dneska se "stydí" za presidenta jakým je Zeman./

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jestli se nemylim tak slo o dodavky airbusu to by bylo jedine dobre pro kanadu, Mulroney nemusel nic brat stacilo to jenom povolit a boeing by utrel hubu

   Vymazat
 9. Ta scénka z Brna by se měla uchovat pro další generace. Samá genialita oplývající slušností morálkou a intelektem, se sama chová, jak ty největší hovada a ještě si k tomu svorně zatleskají. Dá se propadnout ještě hlouběji ? Snad už ani ne, prostě odpad nejhrubšího kalibru s plackou intelektuála, děkuji nechci - nikdy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje řeč, naprosty souhlas !!!!!

   Vymazat
  2. Smát se nemocnému prezidentovi České republiky . Havel byl také nemocný a národ byl k prezidentovi slušný . Každý
   jednou zestárne . Antizeman také není mladík .

   Vymazat
 10. Drahošovi hlasy nevyhrál Drahoš sám. Byl to hlavně odpor havlérky vůči Zemanovi a cizí peníze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Jírovče, pan Drahoš naprosto není tím hlavním viníkem je to jen loutka a loutky ať mají jakýkoliv titul nejsou zodpovědné za své chování.
   Je mi velmi líto lidí, kteří se nechali napálit loutkovodiči a je jedno zda pro představou honoráře nebo jiných výhod. Většinou jsou to podřadní nebo již odepsaní herci, neuznaní itelektualové a ti kteří by mohli přijít o své nakradené majetky (a jejich
   pohůnci).

   Vymazat
  2. 22.33

   Ano, shodli jsme se doma , že tam kde Drahos dostal nejvic hlasu, tak, tam se nejvic kradlo a KRADE !
   V téhle zemi zatím vládne mafie, proto jen ten 3% rozdil u Zemana , ale nechť , hlavně že to dopadlo !!!

   Vymazat
 11. Jirovce Canadane, mam radost z toho, jak dopadly volby v Cesku !
  A videl jste to videu, jak nekdo v hotelu napadl pestmi "novinare" (prostituta) ?
  T.j. tolik radosti v jednom dnu , ze t.j. znameni lepsich casu.
  Analyzovat Drahose - vitace je analyzovat NULU !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím honolulu,

   Jsem ráda, že jste naše volby na prezidenta přežil ;-) ;-) , já měla namále, fakt jsem si myslela, že se pokusí volby zfixlovat ve prospěch lháře Drahose! Asi si netroufli , protože by se třeba prepocitavaly hlasy a byl by to je průšvih jak Brno !

   Slavim a popijim od 16 hod a jsem už v klidu , zatím se tem zaprodancum nevede a já doufám , že to bude ještě - dlouho , dlouho, dlouho ....
   Zdravím honolulu , Hanka z jižních čech

   Vymazat
  2. Je to super paní Hanko .
   Když vydíme kolik miliónu do voleb nastrkali antizemanové , kavárna a další zrádci národa je to hnus . Měli podporu 99% tisku a televizních prostitutu . Zemana podporovali vastenci a hlavně slované kteří chtějí mír . Dobrou .

   Vymazat
 12. Dnes jsem v televizi slyšel, že Drahošova žena se chlubila, že její manžel má důchod 36 tisíc. Chápu, že se nebude starat o socky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:28
   Vůbec ji nebo jemu to nezávidím. Pravdou je, že ji samozřejmně lákala představa 250000 a další výhody včetně zapsání do kronik. Ale dle mého názoru by zrovna ona byla něco jako Marta Gottwaldová.

   Vymazat
  2. Stopro .
   Dobře že nebyl zvolen . Stát by musel platit Milošovi a ješte antimu .

   Vymazat
  3. V TV před časem na dotaz reportérky Drahoš uvedl, že jeho důchod činí 48 tisíc. Podle důchodové kalkulačky je zřejmé, že jeho příjem, ze kterého se důchod vypočítával, byl téměř dvakrát vyšší, než činí příjem presidenta. A potom že nejsou peníze na vědu...

   Vymazat
  4. 22:28, důchod 32k není na akademika nic oslnivého, spíš to ukazuje na příjmové zoufalství země. Pani Eva se tím zajiste nechlubila, právě naopak, tím mělo být naznačeno, že tento elitář je jedním z nás.

   Pan akademik má zajisté ještě pár dalších bokovek.

   Vymazat
 13. Hyeny ,co o sobe mluvi jako o novinarich si rany pesti 100% zaslouzi.Tihle paparazzi ,kteri filmuji cloveka v bezvedomi si nezaslouzi nic jineho.Jeste se budou ohanet svobodou ,ku.vy zas..ny

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Topolánek je také zmlátil , lezli malému do kočárku .

   Vymazat
 14. Pane autore,
  Naprostý souhlas s vaším pohledem na věc. Jen mě překvapilo, že zemanův tým nedokázal odrazit ty neustálé narážky kavárny a tupých novinářů na údajné Zemanovo rozdělování společnosti.
  Stačilo připomenout například minulé volby které dopadly skoro stejně fifty fifty. Takže logicky "kníže" rozděloval národ stejně jako Zeman i Drahoš nebo např.Trump.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. “Always forgive your enemies; nothing annoys them so much.” (Oscar Wilde)

   Ve televizních duelech sáhl Miloš Zeman k podobně strašné zbrani: většinu času svého vyzyvatele ignoroval. Jiří Drahoš naopak kromě Zemana neměl žádné téma; proto byla Zemanova úvodní poznámka v Karlíně tak účinná.

   Vymazat
  2. Pravidlo: "Čemu odporuješ, to přetrvává." alias čím víc se s lejnem mažeš, tím víc smrdí alias mluviti stříbro, mlčeti zlato.

   Vymazat
 15. Právě před okamžikem (22:54) zmínil Libor Dvořák na ČT24 Novou Republiku jako příklad "proruského serveru" (hned po Aeronetu).
  - Tož si holenkové nemyslete, že kampaň skončila a že budete отдыхать!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je novodobý svazák, kdo nejde s námi jde proti nám.

   Vymazat
 16. Zrovna teď jsem se dozvěděl na čt24 že jste Ruský web . Tak dobrou noc baťuško Putine .

  OdpovědětVymazat
 17. volba ukázala, že U Nás zuří studená občanská válka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nešiřte paniku pane Ševečeku.
   Dovedete si představit ten kravál kavárny, kdyby Zeman dostal 80% ? To by nebyl Zeman spojovatel, ale Putinova loutka která se dostala k moci za pomoci ruských hackerů.
   Blbost Pražské kavárny a vesmír jsou totiž nekonečné.

   Vymazat
  2. 23.33

   Jako, primitiv Hilser , ač je doktor, tak je blb až za roh !!!! Tvrdil opět, že nás Zeman táhne do Ruska a Číny , arogantní blb, jak daleko vidí ! Nenávidí Zemana , tak plive a dsti siru ! Tak kdo rozesira společnost ??!!
   HYNEK byl slušný a Hilsera mravnil, kdyby nekandidoval Zeman, tak bych volila Hynka.
   Hany

   Vymazat
  3. 23:56 Všimla jste si, jak Hilšer téměř doslova omýlal Drahošovy fráze? Tak nevím, z čí hlavy to bylo. Nejspíš to oba mají od stejných "poradců".

   Vymazat
 18. Spíše válka Prahy proti Zemanovi .

  OdpovědětVymazat
 19. 22:58, 22:59 jasně, co nejde s mainstreamem, je proruské. Propagandistická teze, kterou bohužel kdekdo žere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt nemůžu za to, že po 20 letech USA a EU vlezdoprdelismu některých tzv českých elit, fandím Rusům a Putinovi.
   A to si pamatuji rok 1968

   Vymazat
  2. Taky tak.

   Vymazat
 20. Sorošovi "neziskoví novináři", dělají panu prezidentovi perfektní reklamu. Evropa se raduje.

  OdpovědětVymazat
 21. Vyhrali jsme!!! Drahos je nepouzitelny hlupak!!!
  dustojnik- valecny veteran

  OdpovědětVymazat
 22. Ted "prazska" kavarna pujde po stopach Washingtonske kavarny ! NEuspech ve volbach se svede na presidenta Putina !

  Kdyz president Trump vyhral volby, tak prvni reakce byla, ze Hillary pokousala, poskrabala a zkopala Robby Mooka a Johna Podestu ! Aby se nejak vysvetlila ta hanba, tak se prohrane volby svedly na Putina a Rusko !

  To, ze nikdo z nas NEROZUMI rusky ani slovo, "kavarne" vubec nevadilo !

  To se bude opakovat i u vas. Oni reknou, ze vas ovlivnil Putin !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, v komentářích na ruských sajtech už uzavírají sázky, za jak dlouho se za českými volbami objeví "ruská stopa".

   Vymazat
 23. Pravdoláskaři si napříště musejí najít jiného koně, pan profesor se neosvědčil. Divím se, proč nevybrali Kalouska za kandidáta ..... to by byl masakr !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kam se schoval Kalousek? Není po něm ani vidu ani slechu , je asi už v deliriju , ožrala, starej. Kdybyste věděli jak já mu tuhle porážku přeju , protože, jak je starej, tak je blbej a to jsem na něj ještě hodná! Škoda, že se nenajde další student, co by mu pěkně od plic řekl : kalousku jsi šmejd , stejně, jako tvůj bratr z německého spolku herr herman ! Tato osoba, je taky pěkná zruda , která škodí naší republice....

   Vymazat
  2. A ještě víc to přeju tomu kolaborantovi Štechovi, který bude muset Zemana 8.3. inaugurovat. Na to se rád podívám, to si vychutnám.

   Vymazat
  3. 1.51
   Pane, na toho smejda Stecha jsem úplně zapomněla, taky si tu kreaturu s IQ tykve vychutnam ! Nedokážu ale pochopit, jak takový nymand a 00nic, může dělat předsedu senátu, je to tristní !

   Vymazat
  4. A my tady v pardubickem kraji si vychutname šmejda Netolickýho/hejtman/.Před pěti lety podporoval Zemana,teď drahoše,to bych mu nevyčítal,to je jeho věc.Ale věc se má tak,že cca před dvěma lety byl na "studijním" pobytu v USA a po návratu se pyšnil,že se setkal s olbrajtovou/krvavou Madlou/,a prohlásol,že je to strašně milá a sympatická dáma.Takže asi takhle.

   Vymazat
 24. Přátelé, volby jsou za námi, ale už teď je potřeba připravovat dalšího nástupce. Za 5 let Havlův Bakala půjde do toho opět.

  OdpovědětVymazat
 25. Prolhaná demokratická bando! Vraťte Letišti Praha Ruzyně původní název a nedělejte ČR ostudu v Evropě!

  OdpovědětVymazat
 26. Oprav si dejiny troubo,správni název je letište Václava Havla to ríkam já praví Brňák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,tak "praví" Brňák. Chi,chi,chi. V.J.Horák

   Vymazat
  2. 1:12 Správní název to sice je, ale není to správný název. V Praze všichni jezdí jen na Ruzyňské letiště.

   Vymazat
 27. Pane Jírovče, jako vždy perfektní. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 28. Blahoželám Českému národu k opätovnému zvoleniu Miloša Zemana, máte skvelého mysliaceho , nikomu sa nepoklonkuje, má svoj názor. Češi opät stúpli v našich mysliach na Slovensku, ste hrdý národ, výsledok bol tesný ako som čítal o prsia Angeliny Diaš, predsa táto Ukrajinka symbolicky ukázala na svojej hrudi o čom to bude to druhé kolo a tak to aj dopadlo. Tak Vivat Angeline ! Je to svetová jasnovidka. Jednička ! Je to vlastne Česká Johanka z Arku, ktorá predpovedala svojimi malými prsami vítazstvo Zemana vo volbách nad českými Havlodegenerátmi. Tí ju určite budú nenávidiet a práter Halík ju bude chciet verejne upálit ako Jahanku z Arku. Tak ešte raz, ako Slovák i Ja ako väčšina Čechov som rád z vítazstva Miloša Zemana ale nezabudnite na svoju Ukrajinsko - Českú Johanku z Arku Angelinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:53 O vítězství Zemana se zasloužily 2 ukrajinské aktivistky, nejen jedna. Obě názorně předvedly, jaká sprostota a ubohost stojí proti Zemanovi, co se ve skutečnosti skrývá za slovy o "slušnosti a férovosti". Ta druhá dáma předvedla i notnou dávku blbosti, když nejdřív protestovala před ambasádou Slovenska.
   https://volby.idnes.cz/femen-ukrajina-kyjev-volby-zeman-je-kulhava-prisera-fhr-/prezidentske-volby-2018.aspx?c=A180126_184950_zahranicni_kha

   Vymazat
  2. Plochodráha přinesla Milošovi takové
   3% . Ukrajina je v rozkladu a ješte se vměšují do voleb jejich chlebodárce . My
   jim posíláme každý rok 50 milionů a humanitární pomoc . Ďakujeme Slovenský braťe .

   Vymazat
  3. Děkujeme. Snad i vám se podaří odstranit škůdce Kisku

   Vymazat
 29. Pěkně napsáno. Drahoš nastoupil jako nepopsaný list papíru. To byla jeho deviza. Stačila 2 vystoupení před televizními kamerami a odkopal se sám. Hloupý, arogantní, bez vize a orientace v politice. Ukázal, že i vědec může být prázdnou nádobou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadal dobře , zajímaly mě debaty protože jsem ho neznal . Dobře že nepřišel na čtyři , jinak by se znemožnil . Je vidět že Pražská kavárna potřebuje antizemana . Jak stopro počítali že dostanou automaticky hlasi ostatnich kandidátů . Jak bylo vidět že v Drahošově štábu že zvítězí .

   Vymazat
 30. Ono to proto dopadlo tak ,že Drahoš ako expert na Ruské vmješováni ve volbách podepsal tajný pakt s Putinem aby Putin každému Čechu ve 2.kole posunul ruku k Drahošove urne. No Putin to nejak popletl a ruce českého voliče posunul k Zemanove urne a proto s tesnou většinou odborne nazvanou o prsa Angeliny Diash Zeman volby vyhral. A ted jsou nasrány oba. Zeman na Putina že je podrazák a Drahoš na Putina že je vúl jak jelito ovar. Tak to dnes ve světe chodí, za všechno múže ten rusáckej Putin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3:36 Ale Drahoš měl pravdu. K pokusům o ovlivnění voleb z "východu" opravdu došlo. Pro druhé kolo nasadili dokonce daleko mohutnější kalibr, než byla Angelina. Využili klon Věstonické Venuše, jistou Oleksandru Němčinovovou. Kdyby Zeman vyhrál o její prsa, to by byla jiná písnička. Jenom se divím, že oba tyto pokusy o ovlivnění voleb panu profesorovi nijak nevadily. Nebo že by o nich dopředu věděl a to varování mu jen nechtěně uniklo?

   Vymazat
 31. Jediný poznatek z voleb, který jsem zaznamenal, je ten, že profesor Drahoš umí zpívat. Jelikož jsem muzikálně hluchý, tuto vlastnost mu závidím. Jiné kladné vlastnosti na něm nevidím, nebo jsou průměrné. Drahoš dostal tolik hlasů jen kvůli tomu, že sdělovací média a pražská kavárna chtěla odstranit Zemana. Úšklebky jsou znaky a pojítka onoho pojetí jejich demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahošovi to házeli hlavně mladí a ti, jak známo jsou snadno manipulovatelní. Vzpomeňte na své mládí. Kolik z nás si dokázalo udržet odstup a vytvořilo si svůj vlastní názor? Buď to byli zapálení svazáci, nebo nekritičtí obdivovatelé USA. Jak máme možnost dnes už poznat, obojí stojí za hovno.

   Vymazat
 32. Jsem rád, že jsem se mýlil. I když opravdu mnohé nasvědčovalo tomu, že Zeman prohraje. Jsem tomu rád hlavně proto, že máme stále ještě mírně nadpoloviční většinu rozumných lidí, schopných se správně rozhodnout.

  OdpovědětVymazat
 33. Boží prozřetelnost a vůle lidu,nedovolila,aby se na hrad dostala špína,díky všem a i těm,kteří zvedli zadek z kanape a šli volit.
  Pane Jírovec,perfektní,skromnost ctí člověka a ne pompéznost,když se předem cítil vítězem.
  Pronajal si kongresové centrum,kde měla být opravdu pompézní oslava,co by nastalo,kdyby se mu otevřeli brány hradu,ani nechci domyslet.

  OdpovědětVymazat
 34. I kdyby "kandidát" na prezidenta Drahoš byl vítěz maratonského běhu, nic mu nepomůže. President už nikdy nebude, dopadne jako Sobotka. Nikoho nebude zajímat.

  OdpovědětVymazat
 35. Tak v Blatničce, kde Drahoš svoji spanilou jízdu kontaktní kampaně končil a kde v prvním kole vyhrál, se kupodivu v druhém kole přiklonili k Zemanovi a ten zde pak zvítězil. Nebylo to tam, kde zavraždil a stáhl z kůže toho králíčka?

  OdpovědětVymazat
 36. Skauti byly vždy oporou republiky , prezidenta a vlajky . Včera jste místo skautingu začali s politikou . Bratři ze Sokola jsou oporou republiky , vy nejste vlastenci . Udelali jste ostudu skautum kteří žijí táborníckým životem a né skautským životem po Pražských kavárnách . Svojsík se musí obracet v hrobě . Marcel

  OdpovědětVymazat
 37. By mne zajímalo čím nyní splati ty dluhy, které vyrobil na předvolební kampaň.
  lada

  OdpovědětVymazat
 38. Docela by mě zajímalo, která strana sáhne nyní po profláknutém Drahošovi a nasadí ho jako svého kandidáta třeba do senátních voleb. Myslíte, že se o něho budou přetahovat třeba TOP09 nebo STAN nebo ODS nebo snad dokonce Piráti? Směju se předem. Ta strana, co si ho vybere, tak se předem znemožní, byl by to takový smrtelný polibek. Přeju jim ho ale z celého svého srdce :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážení , i když lidé zvedli zadky a šli volit , tak stejně 1/3 voličů volit nešla, to je 33 % !!!
   Kdyby ležící třetina voličů chtěla, aby hrad okupoval vitac migrantu, tak by se z nich aspoň 10-15 % zvedlo z kanape a hodilo mu to!
   Manžel byl u volební komise a říkal , že je divný , že se vydalo kolik moc volebních průkazu, že to nikdy nebylo !! Není to opravdu nějaký záměr ?? Nějaké volební machinace ??
   Totiž vypadá to tak , že mladí z větších měst jezdí na tzv. venkov a tam volí! To by se mělo změnit , aby se eliminovaly možné podvody , to samé má ambasadach v cizině ! Nakonec i pan Ivan David včera tady napsal , že byl svědkem falšování voleb , tedy jestli jsem to v rychlosti dobře přečetla !

   Jsem strašně šťastná , že můj prezident Miloš Zeman je opět našim prezidentem , velká gratulace a děkuji vsem co šli volit pana Zemana :-) :-) :-)

   Vymazat
 39. Drahoš je jasným důkazem,že vysokoškolský titulještě neznamená,inteligenci.

  OdpovědětVymazat
 40. 10:00 akademické tituly prosím intelekt zřejmě vyžadují, charakter ovšem ne. Jestli ten nakonec nepřekáží. Panem Drahošem, vším tím co předvedl, jsem byl doveden téměř k jistotě, že je kariéristou, který omezené schopnosti nahrazuje technikou vlezlé snaživosti, dolézání a směnou službiček. Něco říká i jeho pohled a úsměv, nemluvě o jeho prapodivné kariéře za komunistů. Našla si to kavárna sobě hodného koně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Při debatách se Drahošovi ten intelekt nějak záhadně podařilo utajit.

   Vymazat
  2. 10.42

   Tak to jste popsal výstižně , není třeba nic dodávat, tu poslední větu bych nechala vytesat do kamene a vrazila bych jí hajzlovy Kolarovi do jeho špinavých paratu !

   Vymazat
 41. Tyto volby vyslaly jedno veliké varování. A to, že výchova mladé generace svěřená školám formuje mladé lidi k obrazu globálního kapitálu. Většinově nejen že se smiřují s otroctvím v EU, s vítáním invazistů, ale aktivně tyto jevy, které boří národní identitu a suverenitu, podporují. Vyzbrojeni poznatky lživých teorií, neschopni kritického myšlení, kterého se tak ohnivě dovolávají, ti, kteří nikdy nepoznali co to znamená práce, budou za pár let rozhodovat s ještě větší razancí o osudu této země. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy nemáte děti? Musíme je vychovávat tak, aby pro ně bylo vlastenectví ctností, ne naprostou nadávkou. Aby se naučili, tak jako my, rozeznávat skutečný stav věcí pod nánosem bahna propagandy.

   Vymazat
 42. Ti, kdo už se trochu uklidnili, se mohou podívat na komentář Zdeňka Zbořila:

  https://www.youtube.com/watch?v=vNGuKZhs3GU

  OdpovědětVymazat
 43. Pro mě největší nebezpečí v součané době představuje migrace a mladá generace s vymytými mozky. Pane Václave Klausi ml., upozaďte v sobě politika, dejte přednost státníkovi a staňte se ministrem školství.

  OdpovědětVymazat
 44. Foldyna: Lepší prezident s nemocnou nohou ale se zdravou hlavou. Já: Lepší prezident s nemocnou nohou ale zdravou hlavou, než naopak, to jest se zdravou nohou a nemocnou hlavou.

  OdpovědětVymazat
 45. Jak to vidím, hrozí nám nejen supeerholokaust, nýbrž bez jediného výstřelu i Čtvrtý Reich. Bohužel, díky právě takovým hrabošům Drahošům generaci s vymytými mozky.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.