Reklama

.

.

úterý 16. ledna 2018

Prezident Miloš Zeman se v debatách vyžívá, a proto s lehkým srdcem přistoupil na nabídky čtyř televizí pro jejich uspořádání.Drahoš se však bojí čtyř debat.

16.1. 2018   PL, část článku
Myslí si to mediální expert Jiří Mikeš, podle něhož bude pro jeho soupeře náročné se připravit  byť jen na dvě debaty, a proto má z většího počtu obavy.Ráno jsem zaslechla na stanici Impuls v rozhovoru kandidáta Drahoše se Zuzanou Bubílkovou.Po výmluvě,že pro naplánované setkání s občany nemůže další dvě televizní přijmout   mu redaktorka  pohotově nabídla rozhlasový duel a tím Drahoše zaskočila. Musí se prý poradit co má dělat...
 Na výběr potížista, nebo ušlechtilý člověk, kterého v Bruselu rádi uvidí
Samozřejmě bude záležet i na tom, co budou rivalové říkat a jakým způsobem budou umět své názory podat. „Nesporně bude hrát roli řečnická obratnost, volba slov a srozumitelnost vyjádření. Lidé budou na jedné straně sledovat kandidáta s akademickým a důstojným vystupováním, na straně druhé jednoho z deseti milionů, který občas použije nějaké to jadrnější slovo, ale tím se svým způsobem lidem přibližuje. Je jasné, že intelektuálové dají přednost vystupování pana Drahoše, kdežto ten obyčejný lid si řekne, že Zeman je opravdu náš prezident. Budou se rozhodovat, jestli chtějí někoho, kdo bude dobře vystupovat v zahraničí, kdo bude vítat, kdo bude kývat, kdo bude ušlechtilý, koho budou mít v Bruselu rádi, protože s ním nebudou mít problémy, nebo jestli zvolí toho troublemakera, který může dělat potíže, ale myslí podle mého názoru na republiku,“ vysvětluje Jiří Mikeš.
„O tom, že prezident Miloš Zeman je vynikající řečník, snad nepochybují ani tzv. svobodomyslnější dřevní demokraté z řad havlistů či Sorosových sympatizantů. Jejich odpor vůči prezidentovi se však nezmění, ani kdyby v nadcházejících debatách mluvil jako Bůh či jako Mesiáš. Nicméně, část voličů, kteří ho nevolili v prvním kole, by mohla ovlivnit Zemanova briskní mysl a brilantní verbální i nonverbální způsob komunikace. Ostatně jeho projev v Poslanecké sněmovně v minulém týdnu opět připomenul noblesu a unikátní úroveň obsahu i formy prezidentových projevů, které navíc nečte,“ připomíná pro ParlamentníListy.cz mediální analytik a bývalý ředitel Slovenské televize Radim Hreha.

Zemanova imunita vůči loutkovodičům z Bruselu je kavárně trnem v oku

Přitom je přesvědčen, že stávající hlava státu má na své straně nemálo výhod. „Projevy prezidenta Zemana jsou vrcholem jeho státnického charismatu, jehož základy tvoří přirozená imunita vůči korupci či mamonu, skandálním amnestiím či bruselským loutkovodičům s jejich utopistickou vizí multikulturalismu, kterou aktuálně zakrývají rouškou humanismu. Tyto nefalšované osobnostní přednosti jsou zcela logicky trnem v oku globalistům pražské kavárny stejně jako části establishmentu,“ tvrdí mediální odborník.

Psali jsme:

Vylučování voličů Zemana ze společnosti „pravých občanů“! Vnucování, koho volit? Jan Kavan vstává ze židle nad výroky konkrétních lidí
„Drahoš dělal, že mě nevidí, aby se neušpinil.“ Okamura vypráví, co se mu stalo 17. listopadu
Když Zeman vystoupil na mezinárodním fóru, musel na něj člověk být hrdý. Bývalý ministr dosvědčuje, jak prezidenta skutečně vnímají v zahraničí
Profesor Keller: EU nám dala ultimátum, máme několik měsíců na to, abychom dobrovolně přijali migranty, jejichž počty nám předepíše zvláštní úřad v Bruselu. A Zeman...

Poukazuje na to, že Jiří Drahoš dosud dělal vše proto, aby voliče přesvědčil, že je dokonalým Zemanovým protipólem. „Tedy i loutkou. V průběhu kampaně totiž naznačil, že ani tato role mu není zcela cizí. Kupříkladu na svých webových stránkách vystavuje seznam tzv. dezinformačních webů s odkazem na česká média, zprávu BIS a Ministerstvo vnitra. To přesto, že vnitro i BIS takový seznam neverifikovaly. Drahoš na svém webu však prohlašuje, že s komunisty se prý nikdy nezapletl, byť jejich propagandistické tanečky si evidentně osvojil. Ostatně „slabost“ pro skvosty z produkce pravdoláskařských dezinformátorů, kteří čile reinkarnují totalitní praktiky, je základním předpokladem kariéry ve veřejnoprávních médiích. Snad nebude takovým předpokladem na Hradě, zejména když Drahošem avizovaná změna bude podle všeho spojena s odlišným charakterem hradního pána,“ poznamenává Radim Hreha.
Čtyři debaty dávají větší příležitost lepšímu rétorovi

Na úkor ostatních kandidátů dostala Jiřího Drahoše do druhého kola přízeň médií, na níž si ani v nejmenším nemohl stěžovat. „Nicméně, Drahošova přesvědčivost a důvěryhodnost v televizních diskusích nebyla valná. Na rozdíl od Zemana, Drahoš v pozici ofenzivního diskutéra evidentně není sám sebou. Potvrdil to i v poslední televizní debatě svými nevěrohodnými útoky vůči praktikujícímu katolíkovi Pavlovi Fischerovi, na téma přerušení těhotenství čili potratů v Polsku. Jinými slovy, slušný člověk, kterým Drahoš podle všeho je, se nechal zmanipulovat svým volebním štábem do role, která mu zřejmě není úplně vlastní,“ myslí si mediální analytik.

Prezident Miloš Zeman je ochoten jít do duelů s Jiřím Drahošem na všech čtyřech televizních stanicích, které oběma kandidátům tuto nabídku adresovaly, tedy Nova, Barrandov, Prima i Česká televize. Jeho protivník striktně trvá jen na dvou, což nekompromisně zopakoval v úterním dopoledním vysílání Rádia Impuls s tím, že na víc debat nemá čas. „Pochopitelně čtyři debaty dávají větší příležitost panu prezidentu Zemanovi než panu Drahošovi. To si pan Drahoš uvědomuje a má z toho obavy, protože on není takový rétor jako pan prezident, tak trochu se zakoktává, potřebuje mít k ruce nějaké poznámky, kdežto pan Zeman je pověstný tím, že všechno říká spatra a málokdo ho něčím zaskočí,“ konstatuje Jiří Mikeš s tím, že čím více debat, tím lépe pro Miloše Zemana.

Drahoše bude stát každá debata dva roky života

„Pan prezident se na rozdíl od svého soupeře v takových debatách vyžívá. Za tím, že nechce pan Drahoš více než dvě debaty, může být strach, protože už takhle bude pro něj náročné se na ně připravit. Každá ta debata bude jiná, televize se nebudou chtít opakovat. Takže pro poradce pana Drahoše i jeho samého by bylo velice náročné se na tolik debat připravit,“ dodává Jiří Mikeš. „Miloš Zeman nemá co ztratit. Drahoše bude stát každá debata dva roky života. Po eventuální x-té debatě se soupeřem Zemanova formátu, by se nemusel dožít ani dalšího kola voleb,“ tvrdí dokonce Radim Hreha.
Z tábora podporovatelů Jiřího Drahoše zaznívají obavy z toho, jaké prostředky nynější prezident v debatě zvolí. „Bude záležet na moderátorech. Pokud Česká televize nasadí Václava Moravce, tak ten bude přihrávat panu Drahošovi. Pokud to bude Jakub Železný, tak udělají velice dobře. V jiné televizi, ať už na Primě, nebo na Nově, to bude pravděpodobně objektivnější. Moderátor může vyvracet názory předřečníka, nachytat ho na nějakých hloupostech, které řekne, čímž naznačí divákům: ‚Podívejte se, toho chcete volit, vždyť on o tom vůbec nic neví‘. Nebo může jeho kiksy také přejít. Bude záležet na tom, jak se zachová management České televize, konkrétně pan ředitel Dvořák, jestli si na to dohlédne, nebo jestli dá volnou ruku panu Moravcovi, který pana prezidenta z duše nemá rád. Stejně tak pokud nechají pana prezidenta stát, tak to bude jasná facka panu Zemanovi,“ myslí si Jiří Mikeš.

Jasné vize a hájení republiky, nebo hezký vzhled na známkách

Důležité také bude, zda se debaty budou odvíjet od otázek typu postavení České republiky v Evropské unii, suverenity země v kontrastu s nuceným přijímáním migrantů podle nařízených kvót bez našeho souhlasu, svobody projevu, nebo sklouznou k otázkám prezidentových spolupracovníků či kauze Lesní správy Lány. „Oba kandidáti si otázky určitě vyžádají dopředu, ty debaty nemají za účel nějaké sestřelování, proto by měli otázky znát v předstihu, než do televize přijdou. Divil bych se, kdyby to bylo jinak. Určitě si budou klást podmínky, kdo má debatu vést, jak má to aranžmá vypadat, k tomu se budou určitě vyjadřovat. A zvláště v České televizi by na regulérní podmínky mělo dohlídnout její vedení a pochopitelně generální ředitel,“ míní mediální expert.

„Rozhodující bude, jak budou přesvědčiví, jaké argumenty budou používat, jak se při tom budou tvářit. Před poradci pana prezidenta je z tohoto pohledu úkol, aby zapracovali na tom, aby se tak nekýval, aby působil energičtěji. Ale to asi nebude nejdůležitější. Roosevelt byl na vozíčku a dostával hlasy. Bude na lidech, jak se rozhodnou. Zda budou chtít někoho, kdo by vypadal hezky na známkách, kdo bude vystupovat důstojně a elegantně, nebo jestli dají přednost člověku, který tohle všechno možná nemá, ale zato má jasné vize a je v politice zběhlý a hájí zájmy této republiky. Takže nechť lid rozhodne a myslím, že lid rozhodne moudře,“ domnívá se Jiří Mikeš.

Mediální expert by hnal ty, co poradili Drahošovi vyzvat Zemana v televizi

Radima Hrehu zaujalo Drahošovo vyjádření po postupu do druhého kola, že to teď vše vezme do svých rukou. „Byl-li to projev sebereflexe a vzkaz veřejnosti ve smyslu, že teď začne konat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, pak je pořád naděje, že Hrad za jeho eventuálního zvolení prezidentem, nedopadne podobně jako Česká televize. Tedy, že nebude mít důvěru relevantní části veřejnosti. Buď jak buď, televizní debaty finálních prezidentských kandidátů budou zcela odlišné. Oba aktéři budou mít podstatně větší prostor, tudíž se budou moci lépe prezentovat. A co je hlavní, do hry vstoupí fenomén Zeman, jenž má svého soupeře ‚přečteného‘, tudíž bude obnažovat jeho slabá místa, kterých má díky svým havlistickým poradcům přehršle. Bude záležet pouze na Drahošovi, nakolik se vypořádá s prezidentovými argumenty. Voliči, o jejichž přízeň se budou oba kandidáti ucházet, jim jistě neprominou jejich slabiny, které jim jejich skalní bez mihnutí oka odpustili a odpustí i ve druhém kole,“ uvědomuje si Radim Hreha.
To, jak došlo k dohodě na televizních debatách, označil senátor Jaroslav Kubera za strategickou chybu Jiřího Drahoše. „Neměl vyzývat Zemana k televizním debatám. Zeman by to při své hrdosti sám neudělal a nyní odpověděl svým tradičním stylem, že vyhoví jeho prosbě, čímž ho rovnou trochu dehonestoval. Drahoš měl nechat míček na straně Zemana, aby přilezl, že chce debatovat,“ konstatoval v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz politik ODS. „Jasně. Ty poradce, kteří mu to poradili, bych hnal. To byla kardinální chyba. Na tohle pan prezident čekal a může z toho být nadšený, že ho pan Drahoš k debatě vyzval. Potřeboval to jako sůl, aby se s ním mohl setkat takříkajíc z očí do očí. To pan Drahoš nezvládl, to si mohl odpustit,“ přidává se Jiří Mikeš k názoru senátora.

J

31 komentářů :

 1. Hlavně by měl jít na všechny čtyři debaty, i když budou bez Drahoše, a pokud možno, měl by zabránit tomu, aby poslední byla na čété, protože tam budou mít čas studovat předchozí a připravit nějakou zdrcující smršť. Taky by si měl odpustit ty trapné staré bonmoty a jít věcně po Drahošových neznalostech, tam to bude naprostá katastrofa, bude odpovídat jenom obecné floskule, nebo že na to má poradce, kteří mu to přežvýkají. Ale podstatné a hlavně ekonomické problémy, tam by měl vyhořet jak papír. Taky bych zmínil jeho donátory, protože je to dost významná část podnikatelské sféry. A jak správně říkal oligarcha Horáček, kdo dostane peníze, musí je a vrátit i s úrokem. Což ovšem znamená mít čistý stůl, takže asi takto. A taky by mě zajímalo, kde je donátor Maixner, který už 10 dní nepřispěl na transparentní účet Zemana ani haléř, přestože celého půl roku, nebo jak dlouho, poctivě každý den přispěl asi stovkou haléřů a sprostými vzkazy. Možná ví Drahoš, co s ním je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslední debata by měla být, s ohledem na to, že je to lidové hlasování, v médiu, které má největší sledovanost zpravodajství, což je Nova. Proč by měla být vyvrcholením veřejnoprávní televize, je snad něco víc, nebo má patent na rozum? A kdy už tedy, tak by tam měli pokládat otázky 3 šéfredaktoři nejprodávanějších deníků, nebo tří nejsledovanějších webů (pozdrav Polanskému z PL, věrnému psíkovi Pavla Novotného). Je třeba čété strhnout tu masku, že je snad něco víc, že je objektivní, či snad že potřebuje zvláštní zacházení. My, koncesionáři, si to tak přejeme, tak z hrušky dolů. Přišel čas na to, zapojit čété do konkurenčního boje a nechat pracku volného trhu dopadnout na její peněženku. Tak si to přejeme my, koncesionáři.

   Vymazat
 2. Jak bylo řečeno, Zeman je vtipný rétor, kdežto Drahoš opakovač floskulí. Čím více debat bude, tím častěji může Zeman uplatňovat své schopnosti, kdežto Drahoš se nejspíš bude nezáživně opakovat. Těším se na ty debaty. Zvláště na souboj Zeman-Moravec. P.K.

  OdpovědětVymazat
 3. Taky se těším na debaty. Jak to dopadne je snad každýmu jasný, na Zemana nemá nikdo. Jen je škoda, že pan prezident nepřistoupil k debatě s Hlupáčkem, který vyhrožoval, jak si Zemana namaže na chleba. Hlupáček vypadl z kola a teď se vtírá mezi romy a kupuje hlasy, nebožák.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak komunisti o volbě prezidenta, jako správní politikáři, Filip po krátkém vykrucování nemastně neslaně podpořil Zemana, předseda poslaneckého klubu Kováčik prej,každý podle jeho zásluh, každému podle jeho potřeb, tak nějak, čili volte klidně Drahoše, nám je to šumák. A prezident Středula, jako typický odborář, prej volte toho, kdo nelže. Tak takhle my si tady, voliči levice, žijeme. Komunisti, kluci ušatí, volil jsem vás posledně místo socdem, ale už nikdy, opakuji, nikdy vám to nehodím, to raději toho asociála Babiše, ten aspoň mluví otevřeně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně - bylo to naposledy!!!! S takovým politikařením ať jdou do prdele. Jen se snaží přežít ve Sněmovně a mít z toho prebendy. Dolejší je komanč asi jako prase barovou tanečnicí.

   Vymazat
  2. Jo, vy voliči levice to tu opravdu nemáte lehké. Ale nemyslete si, ani my, voliči pravice, to nemáme tak snadné.

   Vymazat
  3. Teď nejde o levici a pravici, jde o suverenitu, demokracii, důstojnost národa. Zeman, ať je jakýkoli, je zárukou těchhle hodnot. Dutý sud Drahoš, papoušek mocných, je jeho pravým opakem. Žádné osobité myšlenky, ohnutý hřbet před EU, NETO a USA.

   Vymazat
  4. 15:52 Já jsem to dal SPD pokud bude v KSČM ve vedení filip dolejš tak je volit nebudu.

   Vymazat
 5. CESI, svet se na vas diva se zajmem !
  O vasich volbach se diskutuje napr. v UK, stejne intenzivne, jako u nas v Americe.
  Trumpova Amerika je na strane presidenta Zemana ! A Trumpova Amerika znamena ekonomicky vzestup !
  Sorosova globalisticka Amerika ma stejnou agendu, jako Merkerova, Drahos, Halik, Hillary, Obama, NWO, Neocon's, ANTIFA a je na strane Drahose a znamena pro vas neunosne ekonomicke zatizeni !
  Budete platit, zivit a satit cernou Afriku a vase investice se vam nikdy nevrati.

  Budete utlacovanou mensinou ve vasi vlastni zemi a poroste u vas takova kriminalita, jakou vasi policajti nikdy nezvladnou.

  (A prestanou vam fungovat hodiny, protoze nikdo z Afriky nedokaze precist budik pro nastup do prace !
  Ale usetrite na toaletnim papire ! V Africe ho zacinaji studovat teprve nyni.)
  AT ZIJE CESKY PRESIDENT ZEMAN ! (Cesky vlastenec !)
  nick honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:20 = kolovrátek

   Vymazat
  2. "16:25 - 16:20 = kolovrátek" - Tosem sipočet!

   Vymazat
 6. Fantazie, jak se zachytilo v médiích označování Drahoše za "slušného" člověka. O jeho skutečných morálních kvalitách ve skutečnosti nic nevíme. Z mého pohledu se zatím jeví jako konformista s politicko-korektní rétorikou, ochotný za funkci a udržení svého image a postavení kývat na cokoliv a z jeho teatrálního oznamování manipulace voleb Kremlem, stejně jako jeho vystavování "seznamů" vysmívá, že je ochoten odnášet a udávat. Tohle tedy znamená slušnost???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:31 Nosí falešné brýle, aby si vylepšil image, takže je to herec. Herec dostane papír, který přečte. Není co řešit. Nevolit.

   Vymazat
  2. 19:15
   Doufám, že Drahoš dostane naslouchátko a promítnou mu odpovědi na obrazovku. Jinak se tam rozbrečí.

   Vymazat
 7. Hlavně, že sám M. Zeman na tiskové konferenci po vyhlášení výsledků voleb uvedl, že debata bude jedna, možná dvě, a že jejich větší počety by občany nudil.

  Mediální tým M. Zemana následně přišel s návrhem 4 debat, což odporuje samotným výrokům M. Zemana.

  Důvody pro to jsou z hlediska Zemanova týmu nasnadě:

  1) J. Drahoš chce využít čas pro kampaň mimo Prahu, což by mu 4 debaty v Praze znesnadnily.

  2) J. Drahoše bude díky jeho pokračující kampani hodně vidět. M. Zeman by bez debat, které dříve zcela odmítal, prakticy vidět by vůbec nebyl.

  3) Na komerčních televizích (zejména TV Barrandov), které tým M. Zemana preferuje, jsou jeho spolupracovníci schopni se s jejich redaktory domluvit, aby šli M. Zemanovi na ruku.

  V týmu M. Zemana zavládla po prvním kole voleb panika, protože očekávali daleko přesvědčivější vítězství, proto nová volební strategie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenom hlupák nezmění díky okolnostem svůj názor a Zeman žádný hlupák není. Jinak ano, Drahoš musí hodně jezdit po republice, protože nejenom v zapadlých vískách nemají voliči ponětí, koho jim ta pražská kavárna vybrala na prezidentování. Kavárna se s nasazením Drahoše hodně spletla, chtěla to napravit Fischerem, ale nasadili ho moc pozdě a na finále to už nestihnul.

   Vymazat
  2. Přátelé, všichni, kdo milujete Kalouska a milujete i jeho TOP09 a milujete i kalouskovo-právní ČT1 a milujete i jeho tiskový orgán s názvem Právo a v neposlední řadě milujete i jím zřízenou demokratickou unii, tak upalujte za dva týdny k volbám a hoďte to tam jejich kandidátovi na prezidenta. Miroslav Kalousek si dal za cíl, dostat svého kandidáta na Pražský hrad. P.S.: pokud byste nevěděli, tak jeho kandidátem je Drahoš. Kdo nevolí Drahoše, je proti Kalouskovi, je proti TOP09, je proti Praze! A to snad přece nikdo nechcete, že?

   Vymazat
  3. 16:39
   Jak jsem mněl možnost shlédnout Drahošovi předvolební diskuse s lidmi, nějak se mi nezádálo, že by zaplnil náměstí. Tak ještě posluchárnu ve škole.

   Vymazat
 8. Už i v Česku se snaží okopírovat americký sen, kdy "masmédia ovládají obyvatelstvo" (i když volba Trumpa bylo obrovské selhání). Názorným příkladem je Drahoš, naprosto amorfní beznázorový nýmand je nám masmédii předkládán jako nejvhodnější kandidát na prezidenta. Asi by se velmi hodil Bruselu (je to takový slabší odvar slovenského Kisky). Mě by osobně zajímalo, jak a kdo mu "vyčistil" lustrační osvědčení, kdo má jeho komunistický svazek a kdo ze zákulisí ho tímto bude zcela řídit, protože se zjevně jedná o lehce vydíratelnou a ovladatelnou osobu: https://aeronet.cz/news/video-antidemokrat-jiri-drahos-alias-bas-aneb-jeho-utajena-minulost-o-vecech-jako-je-eu-a-nato-se-pry-nema-rozhodovat-v-referendech-tecka/

  OdpovědětVymazat
 9. Je naprosto jasné že i kdyby byl Zeman svatej(a možná i právě proto) tak ho budou chtít za každou cenu ukřižovat. U Drahoše je to přesně naopak. Moc dobře si pamatuji jak před sametovým pšoukem vytáhli z klobouku Vendu Havla, mimo pár Pražáků ho podstatě nikdo neznal a jak ho dokázali zviditelnit a lidem vymýt mozky, že je to lidumil, světový dramatik a bůhví co. Když se to povedlo tenkrát proč to nezkusit s Drahošem blbější než Venda určitě není a jakej to je fešák, že je členem římského klubu o tom se bude mlčet. Nevím jestli lze dvakrát vstoupit do téže řeky. Tož uvidíme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:55 Lidská mysl je zvláštní věc. Určitě by si nikdo nenechal operovat ani slepé střevo od chemika jen proto, že je "slušný a fešák". A u prezidenta, který může ovlivnit ještě osudy našich vnuků, to mnoha lidem stačí.

   Vymazat
  2. 19:27 Jak za posledních dvacet let tvůj život přímo ovlivnil ten či onen prezident?

   Vymazat
  3. 21:19
   No Venca mne svým ráčkováním a sraženými kalhotami sktutečně ovlivnil. Když už naši havloidní stoupenci vyhlásili den krácených kalhot doufám, že příší rok bude rok ráčkování.

   Vymazat
  4. 21:19 Hloupá otázka. Pokud by na prezidentech nezáleželo, proč tedy kvůli tomu taková řežba za mnoho miliónů? Ale slušně odpovím, jak byl jimi přímo ovlivněn můj život. Havel s Klausem udělali z naší svobodné země podřízenou kolonii. Místo podniku, kde jsem rád pracoval, je dnes jen rumiště zarostlé bodláčím. Velké podniky, na jejichž projektech jsem se podílel, dnes patří cizincům. Mojí bezpečnost chránila skutečná armáda, dnes operetní sbor. Místo práce pro svou zemi pracuji pro cizince. Ne že bych na tom byl škodný, ale připadám si jako slouha. Naše země se zařadila po bok agresorům. Na druhou stranu Zeman ukázal, že nemusí všichni politici jenom lhát a skákat, jak jiní pískají. Dal alespoň malou naději, že heslo na prezidentské standardě není už jen vzpomínkou na minulost.
   Stačí, nebo pořád nic nechápete?

   Vymazat
 10. havloid a pravdoláskář Drahoš16. ledna 2018 19:02

  Pro mě je NEVOLITELNÝ!
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195022
  Drahoš - člen Římského klubu nadlidí:
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195074
  • http://svobodnenoviny.eu/odpovi-mi-profesor-drahos-zda-je-clenem-rimskeho-klubu
  • http://search.seznam.cz/?q=draho%C5%A1+%C5%99%C3%ADmsk%C3%BD+klub&url=http%3A%2F%2Fhmpartners.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FJiri-Drahos-CV.pdf&data=lgLEECjKKo3UTZ98VZ2XZOwqpUzEQDfTR3it88NKyfp9xEzblhs9j99ksXFACdPKBRIFgHfD-GTOGnC7o42zx3x49LioYi2rPSumcLBkynnm9LS1rJ7OWld8ycQCav-SxAINiMQCjFw%3D
  Římsky klub je globalistická organizace, instituce a think-tanky, které mají v náplni práce tu více, tu méně skrytou propagaci tzv. Nového světového řádu. Římský klub a jeho české pobočce, která u nás vystupuje pod názvem Česká asociace Římského klubu. Mezi členy Římského klubu je vysoký funkcionář OSN Maurice Stronga, býv. sov. vůdce Michail Gorbačov, býv. USA vicepresident Al Gora. Členem je i býv. gen. tajemník NATO Javier Solana, býv. tajemník OSN Kofi Annan, býv. president USA Bill Clinton, zakladatel Microsoftu Bill Gates, finančník George Soros, býv. britský premiér Tony Blair, býv. ministr zahr. USA Kissinger, belgický princ Filip, nizozemská královna Beatrix či bývalí předsedové Evropské komise Prodi a Delors. Mezi členy Římského klubu byl i Havel. V SOUČASNÉ DOBĚ JE ČLENEM ŘÍMSKEHO KLUBU HAVLOIDNÝ PRAVDOLÁSKÁŘ DRAHOŠ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buďme objektivní - že je Jiří Drahoš členem Římského klubu dosud nikdo věrohodně nedoložil. Zato je všeobecné známo, že Československou odnož Římského klubu zakládal právě Miloš Zeman.
   Tal safra, co s teď tím?

   Vymazat
  2. 21.17.
   Safra nic,stačí si přečíst pár věcí např.
   https://mika.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=643976

   Vymazat
 11. Drahoš tak dlouho označoval Zemana za zbabělce, bojícího se debat, až se jako skutečný zbabělec projevil sám. Přesně v duchu: "Podle sebe soudím tebe" a "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá".

  OdpovědětVymazat
 12. Komanči pod vedením Filipa zradili voliče a spějí do zapomnění. A dobře jim tak. Politikáři a ne politici.

  OdpovědětVymazat
 13. Podívejte se na tohle:
  https://aeronet.cz/news/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho-drahose-voli-ve-skutecnosti-miroslava-kalouska-budoucim-premierem-voli-karla-schwarzenberga-jako-mentalniho-guru-voli-celou-top09-vcetne-kromerizske-vyzvy/

  OdpovědětVymazat