Reklama

pátek 5. ledna 2018

Prezident Moldavie Dodon byl dnes ústavnim soudem dočasne odstraněn z funkce

5. 1. 2018    zdroj
Nechtěl podepsat zákon o zákazu ruských médií. Dodon zcela logicky argumentuje porušením svobody slova a právem na informace, nicméně vláda i ústavní soud má na to (od Bruselu) jiný názor. Teď bude stačit, když zákon podepíše premiér. Dodona zvolili v referendu Moldavané, ale jak vidět, ještě by měli vzít koště a vymést tu probruselskou kliku, která kvůli "svobodě slova" v Ruské federaci hystericky křičí, ale u sebe doma klidně zavede tvrdou cenzuru. Příběh do učebnic o dvojím metru, o pokrytectví, o vlastizradě...

55 komentářů :

 1. Demokracie je jiný název pro totalitu. Mají na něj vymyšlené "čapí hnízdo"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jste to myslel tak, že v demokracii nesmí být utlačována menšina, protože by šlo o diktaturu.

   Smazat
  2. Jde totiž o liberální demokracii. Demokracie jako taková - je bez přívlastků. A taková opravdová Demokracie čeká teprve na svůj čas.

   Smazat
  3. Demokracie... hmm, to je primitivností angličtiny, němčiny, atd.. proti češtině, že dochází k nepochopení.

   Jedině čeština jasně a jednoznačně celou kulišárnu vysvětluje.

   Co je demokracie? Přeci VLÁDA LIDU! Jak dojemné, jak humanistické... na první pohled. Ale jak nejednoznačné a mámivé! Nevěříte, tak to VLÁDA LIDU zkuste vyskloňovat. A současně skloňujte i TEN DOBYTEK. Ten dobytek je totiž univerzální, je ve všech úrovních od žumpy až po Strakovku, Parlament nevyjímaje.

   Problém je v ve výkladu demokracie podle druhého, nebo podle třetího pádu.

   Před volbami je dávána lidu iluze, že bude mít svoji vládu na ochranu svých zájmů, tedy vládu podle DRUHÉHO PÁDU, aby po volbách chápavější voliči brzy zjistili, že obdrželi zase vládu PODLE PÁDU TŘETÍHO, vládnoucí ve vlastním zájmu a v zájmu těch jejich v pozadí... a chudák lid si zase může po celé volební období akorát tak zabučet na internetu, nebo v hospodě. A neo-GESTAPO už dohlédne, aby se nebučelo extrémně. Udavačů, dobře tyjících z neziskovosti a z výnosné xenofilie, je stejně jako za prvního protektorátu tolik, že to musí být odporné i příjemcům "občanských bruselsko-uvědomělých oznámení".

   Smazat
 2. To je fakt strašné co se děje hnusná diktatura eu.

  OdpovědětSmazat
 3. Dotaz, proč se Sorošovým soudům říká ústavní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aby soudy oblbovaly lidí a soudci brali za to peníze!

   Smazat
 4. Ústavní soud je garantem totality. Proto ty starosti EU o polské soudy...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ústavní soud je garantem pro ústaví léčbu v Bohnicích a proto se to volá ústavní protže nás všecki léči ústavne a v ústavech na léčbu chorbomyselních voličú a šmutec.

   Smazat
 5. No jak to vypadá se soudy v Česku tak něco podobného čeká i Zemana pokud bude příští týden opět zvolen . Demokracie jak vyšitá .

  OdpovědětSmazat
 6. US potřebují opět dle stejného scénáře dosadit svou figurku.Moldavie ještě nemá na svém území ochránce jako Ukrajina.Bude další problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak mi uniká motiv US pro ovládnutí Moldávie.

   Smazat
  2. Hranice RF

   Smazat
  3. Základna a vytlačení ruských mírových sil z tohoto prostoru.

   Smazat
  4. Hranice RF? Na hranice RF je to z Moldávie ještě docela slušnej kus cesty.

   Smazat
  5. Aha, v Moldavsku jsou rozmístěny ruské mírové síly? Tak to pak jo...

   Smazat
 7. Bessarábie už dávno měla bejt připojená k Rumunskému království! Ale ruští teroristi v Podněstří to blokují! Viz tato mapa! http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hňupe, "Česko mělo být dávno připojeno k Říši, jen čeští teroristé to stále blokují", tak je to podle tvé shnilé palice správně?

   Smazat
  2. 9:12 Někteří to tvrdí! Že třebas ani nikdy součástí být nepřestalo. A třebas i jeden komouš tu píše - cituji: "Úžasné dobové interiéry, drahé dobové kostými - prostě hadrárna pro snoby. Jinak červená knihovna o trucovité mladé dámě, která se pubertálně vzpírá a prohraje přitom Slezsko a Kladsko (velké kusy Zemí koruny české). Příběh na h...no, psala to česká scénáristka, točil režisér z Holéhoúdu." Jenže ten tupínek rudej nevidí, že ta "trucovitá holka" svým trucem vůči přání Evžena Savojskýho stát se manželkou Velkýho Frice učinila český národ dodnes existujícím! Pod Pruskem by ho zcela jistě čekal osud Lužických Srbůůůů! To je třeba taky vědět a ne jen blbě (rudě) plkat!

   Smazat
 8. Ať žije velký kulisák, také něco říkal a jinak vše probíhalo!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Ještě že už ten vitac fašismu a udavac vožralej zdechnul,ksindl zrzavej uchrchlanej!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mu přál dlouhý život, aby se mohl dočkat spravedlivého soudu a trestu za vlastizradu.

   Smazat
  2. 15:52 Vidíš to a zatím se dočkal Jakeš a spol! :)))) - http://tn.nova.cz/clanek/jakesovi-95-a-strougalovi-93-hrozi-dozivoti-za-vrazdy-emigrantu.html

   Smazat
 10. Důkaz že ústavní cestou v euroatlantické demokracii nejde nic změnit. Jedině cinkači můžou zase něco spískat.

  OdpovědětSmazat
 11. V zemích EU nebo v těch o které má EU "zájem", demokracie již není. Tyto země si sice mohou demokraticky rozhodnout co chtějí, ale poslední slovo má vždy Brusel, respektive Berlín. My můžeme demokraticky být proti přijímání muslimů a vytváření zde , nejdříve jen mikrochalífátů ( non go zone)jako jinde v EU, ale Brusel nám pod pohrůžkou velkého trestu tento náš názor změní a dokonce prostřednictvím politických neziskovek, které defakto financují a řídí globalisté, ovládající i Brusel, jsou ovládány také další státní instituce, respektive jejich někteří zaměstnanci, o médiích již ani nemluvě. Ty pak bohužel ač nevoleny klidně vstupují do politiky, ať nepřímo nebo i přímo a pomáhají Bruselu udržovat ve svých zemích "železnou" kázeň. Velká Británie vystupuje z EU, protože chce být nadále velkou, my si to dnes dovolit můžeme jen horko těžko, ale pro záchranu demokracie a dnes již vůbec Evropy, musíme proglobalistům, vládnoucím v EU, tvrdě vzdorovat. V4 má jistý potenciál i schopnost, který je třeba zvětšovat, potom je určitá šance. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:25 - Karle, všichni zvolení politici hlásají, že jsou proti přerozdělování muslimů podle bruselských kvót.
   Řekněte mi, o jakých nevolených lidech a státních institucích, které tu vstupují do politiky a hájí názor Bruselu, to mluvíte?
   p

   Smazat
  2. Karel přece mluví o nevoleném byrokratické aparátu EU, který v podstatě vládne Evropě. Vždyť i ta puťka Jourová si často povzdychne, že s tím nic nemůže dělat.

   Smazat
  3. Ne, Karel píše doslova "...jsou ovládány také další státní instituce, respektive jejich někteří zaměstnanci,...". Tohle mě zajímalo.
   p

   Smazat
  4. 11:04-p-jakou dáváte záruku, že tomu tak není?

   Smazat
  5. 10:36 - Ani u nás zdaleka ne všichni politici hlásají, že jsou proti...., např. většina politiků z TOP 09 v čele s "knížetem" nikoliv.
   Jestli jste si nevšimnul lidí, kteří lobbují ve prospěch Bruselu, od, jen pro příklad, DVTV,Bakalových periodik až po rektory VŠ a ředitele velkých neziskovek u nás a jinde v EU, kde dokonce oni "samotní" nechávají převážet a nebo financují převoz ilegálních migrantů, v mnoha případech mírně řečeno nedobrých lidí, a tím zasahují do politiky, bezpečnosti a hospodaření dotčených zemí, tak problémy v EU studujete málo. Karel z Plzně

   Smazat
  6. Karle, je potřeba říct, proti čemu kdo je. Obecně nejde říct, jestli je někdo proti "Bruselu", nebo pro něj.
   A pokud jde o EU nařízené přerozdělování migrantů, tak TOP 09 je PROTI. (a to zdaleka nejsem voličem TOP 09)
   p

   Smazat
  7. p
   pokud nevíte co jsou neziskovky, tak s Vámi nelze normálně jednat. "Neziskovky" nemohou bez pomoci státních nebo vládních úředníků nic dělat. Jenom politici dělají mrtvé brouky že nic nevidí a nic se neděje. Jestě tyto rozvraceče státu podporují.

   Smazat
  8. 12:06- Mýlíš se. Obecně lze říct, že já jsem proti našemu členství v EU i v NATO. Oboje zločinné protidemokratické organizace, které poskytují servis americkému roztahování se po světě.

   Smazat
  9. ... a to zdaleka nejsem volič KSČM.

   Smazat
  10. "p"-obecně toho lze nakecat hodně! Např.,(a to zdaleka nejsem voličem TOP 09)! Co říci jen koho jste volič?

   Smazat
  11. 12:36 Ve tvým případě to opravdu lze říct obecně. Ale já jsem pro setrvání v EU i v NATO, akorát ne se vším, co se v Bruselu rozhodne, souhlasím.
   p

   Smazat
  12. 12:48-p a kde je hrana, kdy i Vy řeknete "dost bolo EU?

   Smazat
  13. Pane Povolný, to takhle nejde říct dopředu. Až to nastane, dám vám vědět.
   p

   Smazat
  14. 16:45-p- a jste si jistý, že to budete moci ještě dáti vědět?

   Smazat
  15. Pane Povolný, teď nevím, v jakém ohledu bych nemohl.
   p

   Smazat
  16. p udělej si pořádek v hlavě. To že s něčím v EU nebo NATO nesouhlasíš to je ti platné jako mrtvému zimník!
   Václav

   Smazat
  17. 16:45 No jestli zatím "to nenastalo", tak vám zřejmě vyhovují kvóty, postoj k Ukrajině, Sýrii, Rusku, Brexitu atd. Tak to jste šťastný člověk. Blahoslavení chudí duchem...

   Smazat
 12. ..to je totalita západního ,,křesťanského,, světa, to tady ještě nebylo...suverénní národy mají z ústavy cár papíru podléhající fašistické EU a Vatikánu*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U vás se už projevuje rozklad rudého mozku, je mi vás líto!

   Smazat
  2. Troubo 11:29 - když něčemu nerozumíš, tak to sem hned nepiš. Vypadáš směšně.A nepodsouvej lidem, které neznáš, jejich politické směřování.

   Smazat
  3. :)) děkuji za podporu,
   je zajímavé že idioti na místo argumentů, že to není pravda a že máme ústavo nade vše svrchovanou, vždy napadají autory .
   Nejsou schopni jiných reakcí a tím se všichni vcelku dobře identifikují.
   Otázkou zůstává zdali pak reagovat na primitiva*

   Smazat
 13. Ač rudý, přec jen mozek. U vás si tím mozkem nejsem jist. Ústavy národních států se podřizují zákonům vyplozeným nevolenými byrokraty EU. Pokud o tom nic nevíte, neznamená to, že Unknown nemá pravdu.

  OdpovědětSmazat
 14. Podle všeho je to zase další bodel vytvořený Ušáky v jejich zájmu. Pjakin říká že globalisti mají ve státech patřící do sféry jejich zájmu, pod palcem generální prokuraturu. Asi se brzo ukáže kdo za tím stojí. Taky říkal že by se mohlo také stát, že ne Rumunsko schlamstne Moldavsko, ale by to mohlo dopadnout opačně. Tak si počkáme u uvidíme.

  OdpovědětSmazat
 15. vypadá to na viacero občianskych vojen a Moldavskom to začne a zrejme ani CZ sa tomu nevyhne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:57 Máš pocit, že se v ČR schyluje k občanské válce?
   Máš vůbec ponětí, co znamená termín občanská válka?

   Smazat
  2. V Česku se neválčí. U nás se jen nadává, nanejvýš padne nějaká ta facka.

   Smazat
 16. více než deset let se snaží Západ ovládnout Moldavsko, vzpomeňte na stále opakované volby, aby prezidentem nebyl zvolen komunista, i když zvolen byl, na tu vstřícnost vlády k NATO a jeden úspěšný odpor moldavské veřejnosti, která jednou zabránila ve vstupu NATO vojsk na cvičení do země.

  rozhodně tam občanská válkA není vyloučena.

  OdpovědětSmazat
 17. Rozklad totalitní zvrhlé západní křesťanské euro atlantické kultury je zřejmý jen sledováním skoro všeho co se kolem nás děje. Majitel antické knihovny a obdivovatel Trampa Vám to pokud ho nebudete mazat vysvětlí. Je to jak před pádem říše Římské.

  OdpovědětSmazat
 18. Je mi divné, že občany voleného prezidenta může z funkce odvolat úřad a ne voliči. Že je Moldavie trnem v oku nekulturnímu Západu již 27 roků, víme všichni. Podobně jako všude a také v ČR rozhodovala výše korupného pro politiky. No a kdo více dává, ten také vyhrává. Ostatně v současné volbě Zemana nejde o nic jiného, než kolik musí kapitál vynaložit peněz na to, aby Zeman nebyl zvolen. A že ta fronta dojičů toho korupného je u nás pořádná, kapitál se vzteká, že má velká vydání a ještě Babiš sprosťák chce, aby i z korupného se platily daně! Jenže kde jsou prachy, jsou i medializátoři a pražská kavárna. Bože, kéž se v Česku zase narodí i nějací novináři!
  Samozřejmě ne Peroutci - ti zradili a ten kdo umí číst, si mohl přečíst třeba Peroutčí chvalozpěv na Hitlera u příležitosti jeho padesátin, jako největšího Němce, který vstoupí do Walhaly. Také se mu zalíbila arizace německého kmene a jiné vymoženosti, které zavedl Adolf v 3. říši. Tož to byl vlastně prototyp medializátora, kam vítr, tam plášť - někdejší velký obdivovatel E. Beneše a posléze jeho zrádce.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.