Reklama

středa 17. ledna 2018

Prezidentská volba a ukrajinský teror: Kdo stojí na čí straně? Knížecí parta zase pohromadě. Zeman nesmí projít, i kdybychom měli (znovu) vraždit a upalovat! Femen bojují za Kavárnu. Starosti pana Drahoše na naši hlavu

Václav Danda
17. 1. 2018  ProtiProud

Václav Danda se zamýšlí nad souvislostmi čtvrtého výročí Euromajdanu s blížícím se druhým kolem prezidentských voleb v České republice.
Pražská kavárna se jako jeden muž přimkla ke svému kandidátovi Jiřímu Drahošovi. Ihned po skončení druhého kola prezidentských voleb rozjely "operace" na podporu Drahoše "pražské osobnosti", které zaštítily nový antizemanovský blok.
(Na snímku: koordinovaný útok ukrajinských nácků  a pražské havlérky)V neděli odpoledne, tedy den po skončení prvního kola voleb, se v pražském Švandově divadle sešel jakýsi generální štáb, aby koordinoval akce na podporu svého kandidáta před druhým kolem.

Mezi zúčastněnými nechyběl nikdo, kdo v minulé volbě pracoval pro kampaň Karla Schwarzenberga. Nejen věčný "petent" a vítač imigrantů Michal Kocáb. Přišel i ředitel knihovny Václava Havla Michael Žantovský, ředitelé pražských divadel či bývalý lidovecký poslanec (kterého voliči vyhnali z parlamentu stejně jako "sudeťáka" Hermana), "putinobijec" Ivan Gabal. Vedle nich i řada dalších osobností, které jsme mohli vidět v úterý na Malostranském náměstí při demonstraci proti Babišovi a Zemanovi. Ta se pochopitelně proměnila ve volební mítink za Jiřího Drahoše, na němž nemohli chybět ani Michal Horáček, Miroslav Kalousek či Martin Bursík.

Pravda, láska a nacismus


Neměli bychom zapomínat na souvislosti: Tito Drahošovi "pretoriáni", kteří dnes cítí šanci na revanš po Schwarzenbergově debaklu před pěti lety, stáli před čtyřmi lety stejně sešikovaní na obranu státního převratu na Ukrajině. Puč, který stál už desetitisíce lidských životů, byl placen a zorganizován americkými a evropskými tajnými službami - především za pomoci místních fašistických a neonacistických skupin.

Dnes, kdy je po čtyřech letech jasné a prokázané nejen pozadí tohoto krvavého divadla, včetně odhalených západních odstřelovačů pálících do demonstrantů, je čas si připomenout podíl Pražské kavárny na tomto krvavém zločinu, v jehož důsledku se vyrobil a vystupňoval útok na Rusko. Vedl ke krizi, která by již nejspíš skončila válkou, kdyby nebyl do Bílého domu překvapivě zvolen místo madame Clintonové Donald Trump.

Připomínka "české stopy" Majdanu se nemůže vyhnout konstatování, že jedním z hlavních aktivistů byl přítel Karla Schwarzenberga, jeden z předních eurokratů Štefan Füle, ministr pro evropské záležitosti ve vládě Jana Fischera. Od února 2010 do října 2014 také zastával post eurokomisaře zodpovědného za rozšiřování EU a politiku sousedství.

Právě on byl v osudových chvílích euromajdanu jedním ze strůjců bruselské zrady, po které musel legitimní prezident Janukovyč jen pár hodin po jednání s bruselskou delegací (jejímž významným členem byl právě Füle) narychlo emigrovat ze země, neboť mu hrozilo zavraždění.

Není též náhodou, že v době, kdy se na Ukrajině naplno rozpoutal teror, který zachvátil celou zemi a jemuž padli za oběť tisíce nepohodlných občanů, přijela do Kyjeva česká delegace vedená Karlem Schwarzenbergem a Michalem Kocábem, aby kromě jiného "informovala" diváky ČT o "fantastické revoluční atmosféře v zemi", prý připomínající naši nenásilnou sametovou revoluci.


Sametové masakry


Jen pár dní před tím, v prvních dnech této "sametové revoluce", spáchaly bojůvky Pravého sektoru první velký masakr, kterých se od té doby odehrála celá řada. Pogrom u obce Korsuň je srovnatelný snad jen z řáděním nacistických eskader smrti. Kolony autobusů plné vyděšeného ruskojazyčného obyvatelstva prchajícího z Kyjeva na Krym, byly zablokovány a vypáleny. Muži byli ubíjeni v lesích, ženy znásilňovány děti ponechány svému osudu v chladné noci 21. února 2014.

Jak se ukázalo, byl to teprve začátek hrůz, které měly později přijít. Vrcholem byl oděský masakr při kterém byla 2. května v Domě odborů upálena stovka aktivistů, kteří nesouhlasili s fašistickým převratem a postavili se nové eurodiktatuře na odpor. Je charakteristické, že jeden z významných představitelů Pražské kavárny vládní zmocněnec pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška mluvil o upalování aktivistů v Oděse jako o přijatelném řešení, jak řešit tzv. ruskou intervenci.

A byl to právě Miloš Zeman, který tyto výroky označil za fašistické. Může se někdo divit obyvatelům Krymu, že se po zprávách, které se k nim donesly o řádění bojůvek v Kyjevě, rozhodli téměř jako jeden muž a žena v referendu připojit k Rusku? Může se někdo divit, že po hrůzách, které lidé zažili v průběhu eurorevoluce a později při snaze vyhladit ruskojazyčné obyvatelstvo na východě Ukrajiny při tzv. antiteroristické operaci ukrajinské armády, se rozhodli otcové rodin vytvořit domobranu a za pomoci evropských i ruských dobrovolníků opevnit zbytky Donbasu a postavit se na obranu svých domovů?

Zatímco Karel Schwarzenberg přijímal v Praze delegace z nechvalně známých náckovských teroristických jednotek Azov a Pravý sektor, Miloš Zeman poukazoval na skutečnou příčinu celé tragédie, kterou byl teror vůči ruskojazyčnému obyvatelstvu. V očích Pražské kavárny si za to vysloužil označení Putinova agenta a většina médií hlavního proudu mu vyhlásila druhé kolo války.


Kruh se uzavírá


Je až symbolické, že tato kampaň vygradovala právě ve chvíli prvního kola letošních prezidentských voleb, kdy byl prezident Zeman napaden ukrajinskou členkou hnutí Femen, které pochází z téže ideové líhně jako ukrajinský Euromajdan. Není bez zajímavosti připomenout, že jednou z prvních akcí této krajně ohavné skupiny bylo podříznutí dřevěného kříže v Kyjevě v září 2012, který byl postaven jako památka obětem komunismu na Ukrajině.

Fotograf zachytil afroukrajinku Diazovou (Famen) u naci symbolů.

Aktivistka Ina Ševčenková, která motorovou pilou a s obnaženým poprsím kříž podřízla, musela tehdy prchnout do Paříže, neboť tehdejší ukrajinská policie na ni vydala zatykač. V Paříži se stala celebritou a toto hnutí se odtud začalo koordinovat své nechutné obscénní akce po celé Evropě. Hnutí se soustředí na všechno, co jen vzdáleně připomíná tolik nenáviděný řád a tradiční hodnoty.

Nepřekvapí proto, že terčem této dnes již téměř rozpadlé skupiny se staly i zvony v pařížské katedrále Notre Dame. Na květnou neděli v roce 2013 napadly vystavené zvony kladivy občanské aktivistky ze skupiny Femen a významně je poškodily.

Letos o Vánocích jsme zase mohli vidět jednu z členek hnutí, jak se pokusila ve Vatikánu ukrást z jesliček sochu Ježíška s "pokrokovými" výkřiky, že Bůh je žena. Napadením prezidenta Miloše Zemana ve volební místnosti se tak uzavřel kruh, počínající podřezáním kříže v Kyjevě - předzvěsti blížícího se Eromajdanu, vypuknutí chaosu a teroru, jehož příznačným znakem jsou dnes pochody pochody nacistických bojůvek v Kyjevě. Jaký div, že se na obrazovkách ČT ani nemihnou.

Je proto zcela pochopitelné, že hlavní starostí Jiřího Drahoše ("prázdného kontejneru na antizemanovské hlasy", jak jej charakterizoval Ondřej Hejma) bylo, aby obscénní "afroukrajinka" nepřišla k úhoně ze strany ochranky. To by jeden nevymyslel...

"Kreativita" Drahošových bojůvek však jistě ještě v mnohém překvapí. Mají za sebou zkušenosti ukrajinských nácků, kteří se jinde v Evropě vydávají za antifašisty (jak to po válce prorocky předpověděl Zemanův vzor Churchill) a bojovníky proti "diktátoru" Putinovi, jako ta pokroková ukrajinská černoška, kterou náš stejně pokrokový soud pouze na rok vyhostil.

Asi počítá s tím, že dostane-li se Drahoš na Hrad, mohl by také u nás do roka a do dne proběhnout nějaký ten majdan - a pak bude každé ruky potřeba. Vyloučeno to není.

Už se (zatím jen příznačně ve Švandově divadle) chystají.


- - -


15 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tolik námahy. Stačilo napsat: jsem fašoun a rusofob.
   Máte dobře vypláchnutou palici, ani zbytky mozku tam nezůstaly, ten byl nahrazen fanatickou nenávistí.
   Nelituji vás.

   Smazat
  2. Není propagace nacismu trestná?

   Vy jste horší než islamofilové. Ale jen tak dál, tohle globální prediktor potřebuje. Díky řízené migraci z jedné strany a nacifikaci z druhé se Evropa opět pustí s vervou do sebe jako to už v minulosti udělala. To bude poslední škádlení.

   Smazat
  3. 17:53 To nebude dutá palice, ale spíš ušlápnutej blbeček, co by si rád hrál na hrdinu a rusové mu nakopali.

   Smazat
  4. 18:43 Přesně tak ale teď by to bylo daleko horší.

   Smazat
  5. Mediální manipulátoři...
   http://infokuryr.cz/news.php?item.20188

   Smazat
  6. Rozhodně měl Zeman na vítězství v 1. kole! Stačilo jediný: vyslat do místnost na monitoring zvěda, kterej by to prošel a nenápadně zjistil situaci. Třeba někoho z ochranky s detektorem kovů (kvůli případnýmu kvéru). A kdyby ten zjistil že je tam femenfena, moh Zemanoj před dveřma pošeptat - "skočí na vás femenfenka!". A Zeman moh vzít dovnitř jen jednu tu gorču s pokynem zachovat se jako ta Chujlova gorča! Teda femenfence dát maximálně před kozy ruku a bránit jí případně uštědřit Zemanoj facana, viz tu! - http://media-cdn.sueddeutsche.de/image/sz.1.1643396/940x528/femen-putin-hannover-merkel.jpg?v=1365434337

   A to hlavní čím by Miloš dal šach mat: na femenfenku se měl otočit, široce se usmát a udělat nikoliv kapří hubu jako jeho vzor, ale aligátora! To přeci umí! -
   https://www.novinky.cz/domaci/290129-zeman-desi-lidi-predvadenim-aligatora.html

   Po takovým výkonu by dostal 50% a práglkafilerka by šla do lejen v prvním kole

   Smazat
 2. Femen, tak jestli i ty ostatní "hvězdy" tohoto spolku mají stejnou inteligenci, tak nevím proč jsou ještě na svobodě a straší na veřejnosti. Doporučuji Dobřany či Bohnice, popřípadě výlet na blízký východ, tam by radost z přivítání byla oboustraně upřímná, asi by si pak delší dobu nesednuly, ale ony to jsou stejně neposedy, tak o co jde. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Femen a ostatní hvězdy jsou dobře prosperující firma,tu si lze dle mého názoru objednat.Vše ssouvisející s volbou presidenta zapadá přesně do sebe jako soukolí orloje. Objednávka,zaplacení i rychlý soud bez následků a vyhoštění,prostě dokonalá režie i provedení.

   Smazat
 3. Jsou to prostě a jednoduše Pussynky!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano...stručně, jasně a srozumitelně!!

   Smazat
  2. 18:17 Když Pussynky, tak by na jejich zklidnění také dobře účinkovala "meducína", kterou jim ordinovali kozáci v Soči. Dokázali jejich "kreativní disent" bleskově patřičně ocenit, bez nějakých zbytečných okecávek a soudů. Jak pravil 19:04, vyřídili to s nimi "stručně, jasně a srozumitelně":
   https://www.youtube.com/watch?v=WNB3N6DWVTs

   Smazat
 4. Hitler měl SA. Juncker, Soros a Schwarzenberg mají FEMEN. Tehdy byli v módě rajtky a bílé podkolenky. Teď kozy. Zatím si korporátní fašisti ještě nedovolí vypustit akčnější bojůvky. Pokud však vyhraje Zeman, tak lze očekávat, že kulturní fronta, naši poskoci SS neoconů v rámci svého svatého zápalu a zfanatizováni svou odvahou vypustí džina z láhve. Inu pravda a láska. Teď už jen chybí aby přišli s tvrzením, že si tu girls objednal sám Zeman, aby byl populárnější.

  OdpovědětSmazat
 5. Odpůrci Zemana toutou stupiditou chtěli zesměšnit a zastrašit prezidenta. To nebyla náhoda, ale podlý plán. Jak tam stojí s úsměvem a čumí. Žádná reakce ochranky a odkrytá celá strana bez zákrytu ochranky. Všechny je vyhodit až na toho co zasáhl.

  OdpovědětSmazat
 6. Už jsem to tady někde napsal. V demokraturské emerice by byla femena děravá jako řešeto, že by byl problém posbírat ji do plastového pytle a pak by to začalo: kdo ji pustil, kdo to kryl, co byl motiv, kdo za ním stojí, jaké cíle zásahem sleduje, a ochranka pokud by reagovala jako ta Zemanova by kompletně šla bručet pokud by všichni neměli nějakou smrtelnou nehodu či pandemii.
  Inu i demokratura se musí učit od "pozitivních" vzorů. Asi jsme stále diktatura, ale proletáři jsou celkem mimo mísu. Jinak štěstí, že ochranka fungovala jako v čézku, jinak by na Zemana hodili femenvraždu. Přemýšlím co se stane až Zemana doopravdy zvolíme presidentem této země?
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.