Reklama

.

.

neděle 14. ledna 2018

Přišli mladi a řadi tu jak na Klondajku. Myslivcovi zebrali panaka, flintu i fajku

Ladislav Větvička
14.1.2018 blog autora

Byl by to enem taky srandovni přiběh, jak mladi marketyngovi kluci zebrali staru dobru značku a pokusili se ju zmodernyzovat. To už je u mladych taky zvyk, že se jim nelibi to, co fungovalo za jejich fotru.


A tak se synci pustili do loga Stare myslivecke. Už enem ten nazev… stara, jim musel ležet v žaludku. Naštěsti ho zatim nechali.

Ale jine věci nenechali. Z puvodniho nazvu Stara žitna se stala Stara myslivecka. To by ještě šlo, ale pak už to valilo z kopca. Postupem času přišel myslivec o fajku, bo kuřeni neni moderni, to přece vi každy. Pak mu zebrali panaka, a nakonec ho odzbrojili. Možna tym enem nasleduju trendy z brusele.


Gzycht mu omladili, už to neni fajny stary dědek, už je to jakysik hejsek, kery vylezl z lesnicke školy. Navic v tym klobučku vypada jak Brečnajdr nebo čert z Dařbujana a Pandrholy.. Tuž, co narobime, take su dneska trendy mladych. Mysli jinak a komunykuju jinak. „Nový positioning, design a změnu lahve navrhla packagingová agentura Cocoon Group“. Cyp aby se v tym vyznal, co?

…a fčil. Bez kveru, fajfky a panaka. Smutny chlop. Brečnajdr jak vyšity…

Jestli si ale ti mladi, krasni marketyngovi lidi mysli, že tym padem ziskaju novy segment trhu, jak oni řikaju, pak se obavam, že se myli.

Škoda, že u mladych nesu chyby opravovane tym, že by se vratili ku stare dobre prověřene etyketě. „Vylepšovani“ loga bude pravděpodobně pokračovat, takže pokud to pude v současnem trendu, tak zmizi nazev „Stara“, a misto jedneho tajtrlika se tam objevi tajtrlici dva s francuzakem.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, myslivec amater

…vyvoj etykety dle dyrektyv brusele
16 komentářů :

 1. Ten švarný myslivec mi připadá jako náš knížepán za mlada. Jemu také odpovídá nápis "Specialita zrající v dubových sudech". Myslivců znám hodně, ale žádný nenosí motýlka. Tedy až na lesů pána a "vystudovaného hajného" Šláfenberga.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:13 - Ten Šlafengern není ani vystudovaný hajný. Je to jen obyčejný pošup, který max. dosáhl na Certifikát z točení piva! A to ho ani k pivu nepustí, protože mu kape z nose a slintá z huby! No, kdyby si u nás díky Havlovi a Kalouskovi nenakradl restituce, tak z čeho by ten Poser plínka vlastně žil a chlastal. A kupoval si dennodenně hajzlpapír!

   Vymazat
  2. Šláfenberg asi taky zrál v dubovém sudě rytíře Smila.

   Vymazat
  3. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Vymazat
  4. 1:13,hned jak jsem to uviděla,tak mi bliklo,kníže.
   Ale vy jste byl rychlejší :D

   Vymazat
 2. Myslivec byl velmi politicky nekorektni a do bela multiNEKULTURNI. Cili porusoval zakon CR a EU a OSN a nejvyssich soudu v Haaguu a jinde.
  Jinymi slovy zlocinec , ktery svym prikladem svadi i ty nejmensi kojence k nasledovani. Fuj,fuj a 3x beda. Udelat pritrz musi verejne pravni cinitele v zajmu cele populace... Nevykourujici nic a odzbrojeny tak castecne jen vyhovuje a reprezentuje k progresivnimu novemu duchu svetove A DRIVE NEMYSLITELNE Myslivosti...

  OdpovědětVymazat
 3. No když korektní šílenci už mění i opery, kdy moderní feministka Carmen zastřelí Dona Josého, tak na nálepce myslivce Schwarzenberg může klidně být.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbost na n-tú!!! A to si říkáš Čech?!

   Vymazat
 4. Ješte že myslivec nejí kegab a nekouři vodní fajku.

  OdpovědětVymazat
 5. Mladyho Hajnyho ja piju v U.S.A.
  Je to energizeer pro duchodce , co co jezdeji na troj-kulce ... to je take fajne kolo.
  Ma totiz o jedno kokolecko nawice a mne se na nem drzi dobre balance ! ! ! !
  Zdrawim Ferdu Mravence i brouka Pytlika - ktery to vymyslel.
  A taky KRTka bo kolesa ma CTYRY a DVE resservy k tomu !
  Z halasu Ameriky - halasu Bozi - Svetlonos a moderatizator
  nick Ho...u..lu

  OdpovědětVymazat
 6. Inu myslivec bez fajfky, bez panáka a bez flinty... vypadá jako typický volič toho Drahoše. Za rok bude mít navlečený schwarzenberák....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo ho kopí Poláci jako Fernet a půjde postupně do kytek

   Vymazat
 7. Také to bude hermafroid nebo buzík a liberální demokrat fujtajbl.

  OdpovědětVymazat
 8. Kde pak,noví myslivec se bude třepat gebulí o zem obrácení směrem k meke a bude si číst korán a rřvát Aláhu akbar.

  OdpovědětVymazat
 9. stejně tak Bráník přišel v logu o anděle a je tam jakási cypovina .....

  OdpovědětVymazat
 10. Mně spíš připadá jako fajn kámoš našeho ministra Hermanna - spokojený Sudeťák

  OdpovědětVymazat