Reklama

.

.

čtvrtek 25. ledna 2018

Proč? - proto, proto!

Ladislav Hinner
25. 1. 2018
Proč nejsou před veřejnosti rozpitvány krátkodobé i dlouhodobé dopady pobytu různého počtu migrantů u nás? Jsme přesvědčování bez argumentů, bez znalosti odborného náhledu (co dělají elity?), nevíme nebo nemáme vědět jak to zacloumá s ekonomikou, sociálním i náboženským prostředím, jaký vývoj očekáváme ve vzájemném soužití či soupeření dvou kultur, jak upravíme legislativní rámec, atd. Přiznejme si a je v tom i dost defétismu, že je (skoro) jedno, kdo bude na hradě nebo ve vládě, každá se z ústupků před národem vylže pod kuratelou EU. 

Pokud nebude referendum o vystoupení z EU, tato hrozba by mohla proces trochu zbrzdit, ale i tak je jen otázkou času, kdy k nám navalí Jižany, prolínání ras je plánováno dlouhodobě a v současnosti bez skrupulí předkládáno jako nezbytnost pro záchranu Evropy. Neziskovky a jejich lodě se činí, letecké linky jsou na doplňování stavu připraveny také.

Dublin kterékoli varianty bude mnohem horší než Mnichov, který nám zařídili titíž, jen s tím rozdílem, že původní stav se stane nevratným. Je vhodné připomenout realitu. I kdyby vyhrál prezident Zeman, jak si
mnozí přejeme, nemusí to v boji s EU o rozhodování o vlastních věcech znamenat mnoho. Jednat bude vláda a její premiér, a nechci být špatným prorokem, nemáme v něm žádnou jistotu, že je vlastencem, proč taky,
byznys především a tlaky budou takové, že Odysseova plavba mezi Skyllou a Charibdou byla pouhým výletem.

Smyslem našeho úsilí o znovuzvolení Zemana a podpora Okamurovy SPD je naděje, že protestní a varující hlas nebude umlčen a zachováme si sebeúctu. Kavárna na poslední duel rekrutovala a spoléhala. Na co?,
inu na „její ČT“, ale také, jak nám připomněl politolog Petr Sokol, že ani malá většina hlasů v Česku nemusí znamenat Zemanovo vítězství, neboť máme (v záloze?) Čechy zahraniční a ti jsou pro Drahoše stejně, jako
byli v parlamentních volbách pro Kalouska. Také p.Brabec, „prezident Asociace českých reklamních agentur“, přišel ex post s hraběcí radou a vyčetl Drahošovi, že se nepřiřítil udýchaný do televize NOVA na diskusi se Zemanem a nevyčetl soupeři, že musí měnit svůj program, protože on mění názory. Inu reklamní agent, ale takových máme i mezi umělci dost. Nikoho nezajímá obsah prezidentského působení, natož názor na směřování republiky. Příprava připravenosti na budoucnost je na každém z nás..

7 komentářů :

 1. Dobré připomínky zejména o těch migrantech, důležité jsou také obrovská zdravotní rizika, od lidí kteří si jen tak rejdují nekontolovaně evropou, tu si zajedou za lehčími děvčaty do vedlejšího státu, tu si zajedou domů na dovolenku, peněz mají zatím zaplaťaláh dosti.Nu což za chvíli se podíváme na duel Zemana s antizemanem v nezávislé veřejnoprávní námi placené televizi. Očekávám férový duel bez urážek, manipulace demagogie a jiných nekalostí, nevěřím ani tomu že Drahošovi bude napovídat do ouška štáb asi 10 odborníků. Jenom lituji paní Witovskou, pokud nebude moci na účastníky občas zaječet, bude to pro ní asi trochu utrpení. Jsem ale velký optimista a doufám, že budeme mile překvapeni jak ČT tak moderátorkou. Vždyť si je nakonec platíme ze svých těžce vydělaných peněz. Aottj.

  OdpovědětVymazat
 2. Když to vezmeme dokola kolem, tak je pravda, že evropany je třeba omladit, tedy dodat novou krev. Obyvatelstvo evropa je již tak pokrevně spojené, že se málem jedná o krvesmilstvo. No a na omlazení krve se nejhlépe hodí opravdun arabové a někteří afričané. Další argument je takový, že převážně vždy jsou míšenci chytřejší. Po sem bych snahu EU o mísení ras chápal. Nechápu ale to, že do evropa se valí ty nejhorší možné národy,které jsou inteligenčně oproti evropanům hodně nízko a jejich náboženství je konfrontační

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi bude jedině možné a vhodné, abyste tento svůj "vědecký" názor aplikoval/a v rodině. Do intimního života ostatních set milionů lidí žijících v Evropě vám jaksi nic není. EU nepřísluší řešit a řídit vámi zmiňované "mísení ras" a vám nepřísluší ani chápání zmiňovaného sociálního inženýrství.

   Vymazat
  2. Pro 25. ledna 2018 19:26

   Tady je spíše problém, že ten pokřivený západ prosazuje jako přednost sňatky muže s mužem, ženy s ženou. Takže již se nejedná o 4% vyjímku, ale 40% módní trend, přinejmenším!

   A do toho ten hlavní propagátor, těchto praktik člen Drahošova týmu gaypornobuk Jakub Janda vzor pro chlapce v ČR? ''EVROPSKÉ HODNOTY''!

   https://uloz.to/!RDoaUttqVcaR/oklamany-to-topak-feri-mkv-mp4-mp3-avi-jpg

   Vymazat
 3. Kapitál potřebuje kolonisty jako
  - lacinou pracovní sílu
  - ztlačovatele mezd dělného lidu v CZ
  - jako brzdu "špatných nápadů" lidu na sociální spravedlnost
  - jako další "sloup" státnosti kapitálu.
  Co udělá kolonizace CZ jinou kulturou, náboženství ... bezpečností,to není starostí občanů, jen jejich odpovědností, pokud to skončí průšvihem - bude za to odpovědný prezident Pakoš a Klousek? Ne, určitě Putin a Kreml.

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud nepujdou vlastizradci na sibenice, vlast zahyne
  Jina cesta neni

  OdpovědětVymazat
 5. Zeman se nenechá žádnýma havloidníma nýmandama rozhodit oni stejně budou papouškovat ty svoje fráze.

  OdpovědětVymazat