Reklama

sobota 13. ledna 2018

První kolo volby prezidenta dopadlo dobře

Jaroslav Loudil
13. 1. 2018
Zatímco před pěti lety porazil Zeman Schwarzenberga pouze o 1 % , nyní porazil Drahoše  v prvním kole o 12 %. Každý ,kdo sledoval odpoledne pořad Václava Moravce k výsledku volby ,musel získat dojem, že volby vyhrál Drahoš. Pan Moravec neřídil pořad jako nestranný komentátor, ale jako - "figura koupená pražskými Sluníčkáři". Rovněž oba politologové pozvaní do studia hovořili prakticky ve všem  a neustále jen proti Zemanovi  a vychvalovali Drahoše.

Pan Topolánek, člověk kdysi zachycený fotografy , když se jako premiér ČR a ženatý muž, prochází zcela nahý po zahradě vily pana Berlusconiho mezi jeho slunícími se nahými prostitutkami, nyní  po svém 4 % propadáku podpořil do druhého kola Drahoše. Prý když bude zvolen Zeman ,ČR ztratí demokracii. Zajímavý názor - "zahradního prostituta  z Itálie", člověka , který u nás chtěl budovat základny Armády USA  a podporoval vraždění žoldáků USA v Iráku (300 000 mrtvých civilistů).

P.S. I za 14 dní dám hlas Zemanovi , nechci servilního podržtašku Washingtonu a Bruselu, suchého servilního bezpáteřního úředníčka Drahoše. Zatím dobré, doufám i v dobré druhé kolo. Babiš vyhrál se 30 % jasně, pak se proti němu všichni poražení spikli, nyní vyhrál Zeman se 38 %, a rovněž proti němu se tvoří - "jednotná fronta poražených a ukřivděných kandidátů Sluníčkářů". ČT- 1 a ČT-24  nejsou jako vždy nestranné,  i když si je za to platíme 135 kč měsíčně každý . Postavily se proti Zemanovi. Ubohé, trapné, směšné a zbytečné instituce včetně svých komentátorů a ředitelů. Radši bych podal ruku praseti, jak takovýmto lidem.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-poznamenal-utok-na-zemana-volicu-na-venkove-je-zatim-mene-v-prazske-kavarne-maji-jasno-41527?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

15 komentářů :

 1. Pane Loudile, nový prezident je prostě realita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad "staronový prezident", to jste chtěl napsat, že?! Je legrační, jak havlérka se nadechla, že by jí to mohlo vyjít. Hahaha. Nevyjde. Při debatách bude sranda jako s tehdy s Čírem.

   Smazat
  2. 23:50 - Havloidi, sluníčkáři a další verbež z pražské kavárenské havlérky jsou tí, kteří vás za vaše peníze, za použití násilí, lží a nenávisti chtějí přesvědčí o své pravdě.

   Smazat
  3. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Prosím všechny soudný občany Čech,Morav a Slezska,aby posoudily co je pro naší zem nejlepší(nepodvolit se diktátu Bruselu a jejích přisluhovačů v Naší vlasti).A proto aby jako jeden přišli v druhém kole k volbám a volili Miloše ZEMANA,který je jistou zárukou v této době.Děkují

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:52 Všichni soudní občané naší vlasti zvládají alespoň základy češtiny základní školy. Na rozdíl od tebe. Takže já podle tvojí rady rozhodně volit nebudu, promiň.

   Smazat
  2. 0:10 - Já jako český občan a volič Ti píšu: Zde nejde o gramatické chybičky, ale o to, aby si naše země udržela svou suverenitu a svobodu nezávisle od totalitního Bruselu a EU! A to i pro své potomky...! A eurohujer Drahoš není tomu garantem! Vždyť je členem výboru Římského klubu, který podporuje a usiluje o nadvládu jediných "nadlidí" na naší Země!!!

   Smazat
 3. Vítač imigrantů Drahoš, pokud vyhraje v klání o Hrad, bude odpuzující, slizkou osobou.
  I když vyhrál v 1.kole stávající prezident cca o 1,3mil. hlasů, tak nemá nikoho z ostatních protikandidátů co by ho podpořili, jako tomu bylo v roce 2013 Fišerem. Jedinou zárukou stávajícího trendu směřování ČR může být vláda vedená Babišem.
  Uvidíme zda-li ti co nešli k volbám v 1.kole pochopí, že je nutné ve druhém kole jít a podpořit stávající hlavu státu proti novodobému Háchovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Letos je situace po prvním kole trochu jiná než v roce 2013. Tehdy při stejném počtu kandidátů a přibližně stejné účasti voličů vyhrál Zeman jen v 8 krajích se ziskem 23,28-32,43% hlasů. Letos vyhrál Zeman ve 13 krajích se ziskem 34,16-49,24% hlasů. Drahoš by letos potřeboval získat ve 2. kole minimálně 70% hlasů těch, kteří nevolili jeho ani Zemana, aby zvítězil. V roce 2013 získal Schwarzenberg cca 40% těchto hlasů a ve 2. kole mu to nestačilo na vítězství. Bude samozřejmě také záležet na účasti voličů ve 2. kole. V roce 2013 byla účast voličů ve 2.kole nižší než v 1.kole. Každopádně to bude zajímavé, ale pro Zemana to vypadá nadějně.

   Smazat
  2. 23:53 - Súhlas, máš pravdu! NaMy Slováci sme si za prezidenta zvolili soc. veksláka a kap. sadzkára a lichvára Kisku (niečo jako váš český Horáček). A doteraz to veľmi trpko ľuduteme. Veď ten Kiska z Popradu sa zrazu odkopal. Je rusofob, eurohujer a vylizovač EU a USA análov (niečo ako váš Sobotka)!
   • www.youtube.com/watch?v=1paTIKJ2mxU
   • www.youtube.com/watch?v=whPDbNyuF_U


   Smazat
  3. 5:57 Přesně drahoš by byl kiska2.

   Smazat
 4. Jasně Moravec má za snoubenku předsedu TOP09 takže jasně že oni maji dveře otevřené a jinák volim Zemana,nechci Euro nechci tady ten binec jak maji Francouzi Němci,Anglane Italové nebo Holanďané

  OdpovědětSmazat
 5. O Moravcovi se říká, že řídí generálního ředitele Dvořáka. Něco na tom asi bude, protože ho ukazují snad dvacet let, přežil i předchůdce Dvořáka a přežil i rozchod s Pospíšilem. Pražská kavárna (konkrétně TOP09 - prokázáno oficiálním průzkumem!) nemá asi lepšího propagandistu, ale já osobně, když vidím v záběru Moravce, tak zcela reflexivně přepínám na jiný kanál, jakýkoliv, kde se ještě nevyskytuje. Zatím.

  OdpovědětSmazat
 6. Budu se opakovat, ale je je to opravdu nutné. Přátelé, všichni, kdo milujete Kalouska a milujete i jeho TOP09 a milujete i kalouskovo-právní ČT1 a milujete i jeho tiskový orgán s názvem Právo a v neposlední řadě milujete i jím zřízenou demokratickou unii, tak upalujte za dva týdny k volbám a hoďte to tam jejich kandidátovi na prezidenta. Miroslav Kalousek si dal za cíl, dostat svého kandidáta na Pražský hrad. P.S.: pokud byste nevěděli, tak jeho kandidátem je soudruh Drahoš. Kdo nevolí Drahoše, je proti Kalouskovi, je proti TOP09, je proti Praze! A to snad přece nikdo nechcete, že?

  OdpovědětSmazat
 7. Zeman vyhrál dvakrát. Získal 40 % (nejvíce hlasů) voličů a porazil frontu nedemokratických sil, která za urputné asistence sdělovacích prostředků se snažila vnutit této zemi své nedemokratické kandidáty.
  Demokrat= uznává vítěze voleb a podle toho se chová
  Nedemokrat=neuznává vítěze voleb a vede proti němu permanentní boj včetně zakládání pseudo "demokratického bloku" aby zmátl národ.
  Dnes zcela jasně vidíme proč bylo 9 kandidátu do voleb prezidenta. 7 jich mělo odvést voliče od Zemana a oslabit jeho pozici. Ještě není vyhráno, nedemokratické síly se houfují a jejich útok na demokracii bude před druhým kolem ještě silnější, ještě více špíny a pomluv, ještě více podrazů než dosud. Pokud ve druhém kole prohrají očekávám pokus o Majdan, či jinou destabilizaci.Podrazáci se nikdy nezmění.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.