Reklama

pondělí 1. ledna 2018

Rajko in memoriam

46 komentářů :

 1. Všiml jsem si, že ho tu nikde nevidím, díky.

  OdpovědětSmazat
 2. Ano, ano, všechno sedí a děkuji za článek.
  Pana docenta jsem znal osobně a vzdávám mu čest, i když již fyzicky není s námi. Bude nám moc chybět.

  Nicméně musím vás upozornit na toho vašeho "kolegu a přítele" Kellera, který v EU parlamentu hlasuje proti českým a visegrádským zájmům za těžké prachy !!! Zjistěte si o tom něco a pak se ujistěte, zda takového člověka opravdu ještě považujete za svého přítele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym 12:23 by měl uvést co on považuje za tzv. "české a visegrádské zájmy". V opačném případě je to jen sprostá pomluva Kellera.

   Smazat
  2. 13:16

   Taky mě nasral - ale na takové denuncianty snad nemá smysl reagovat. Lžou nestoudně a bez konce.
   V tomto případě proto nejsem ani ochoten věřit, že jeho pocta R.Dolečkovi je upřímná. Myslím si totiž, že lidé ovládaní nenávistí si ve skutečnosti nikoho neváží.

   Smazat
  3. Neví, proč lidé zapomněli na smutnou úlohu pana Zemana, který nás nejen podvodem zatáhl do zločineckého NATA, ale navíc jako premiér dovolil přelety amerických bombardérů přes naše území na Jugoslávii a tím nás zatáhl do zločinné, útočné války proti Bělehradu !

   Smazat
  4. Do NATO nás svou usilovně vlastizrádnou politikou dostala ODS a Lidovci. Socani k tomu aktu přilši jak slepí k houslím. Ale je pravda, že se vůbec nevzpouzeli.

   Smazat
  5. 14:41 pane Heroute, Eduarda Zemana! Eduarda! Neblbněte!

   Smazat
 3. To, samým štěstím, JaJa jistě onanuje. Další nepohodlná osoba, znalec SS-ZLOČINCŮ, již tady není!!! Tedy JaJa a "Evropské hodnoty", mohou pokračovat ve své propagandě proti Rusku!!! Bez toho, aby někdo popisoval zvěrstva, které spáchaly SS a SA v bývalé Jugoslávii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen SS a SA ale především Ustašovci řízení přímo
   z Vatikánu.

   Smazat
  2. Nezapomeňte na džihád proti Srbům a Chorvatům, páchaný v Bosně v letech 1992-1995!!! Pod krytím armád NATO!

   Smazat
  3. NATO odčinilo vinu za vyhubení původních obyvatel USA! Zabránili srbským okupantům vyhladit původní obyvatele Ilýrie! Tedy jejich škipetarské potomky. Dnes už máme za prokázané že pokud by jim to prošlo v tzv. Kosovu a Methodiji, šli by i na Albánii!

   Smazat
  4. 8,05
   To by bylo neštěstí nemít na světě albánský cikorky....jenže ty musulmane potracenj bys neměl od koho tahat tak levně fet,když už nesmíš chlastat!!!!!.-DDDD

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Fašista 8:05 se velmi mýlí, nebo záměrně lže.
   Albánci přišli na Balkán ve stejné době jako Slované. Na Kosovu byli usazení z 95% Srbové (viz turecké sčítání obyvatelstva koncem 15. století). Jazykově je albánština příbuzná jazykům pobaltských. Odtud také přišli. Pohádka o Ilyrech či Dardanech má ideologicky zaštítit a ospravedlnit genocidní albánský nacionalizmus, namířený nejen proti Slovanům (Makedoncům, Srbům. Černohorcům, Gorancům), ale i proti Řekům, prokazatelně podstatně starším obyvatelům tohoto regionu.

   Dnes ani nikdy předtím nebylo prokázáno nic, co by ospravedlňovalo brutální porušení mezinárodního práva ze strany agresivních USA a jejich slouhovské organizace NATO.

   8:05 je fašistický lhář a lidský póvl. Leo

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. Omluvte nácka a rasistu, který tu stále tapetuje urážky a nadávky a rasistické výblitky. Nemá argumenty, ale předvádět sovu chorou mysl musí za každou cenu. Děkuji redakci NR, že ho maže. Leo

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  21. 10:45 Těm skřekům není stejně rozumět,štkači po ušmudlanejch vinetůjskech vopicích, neber si do tý svý smrdutý tlamořiti ilyrský lid! Ten do Evropy vždy patřil, na rozdíl od přivandrovaných srbských azbuckých kozomrdů!

   Smazat
 4. Pan Rajko mě doprovází celý život.
  Radil mé obézní mamince z obrazovky černo-bílé televize.
  ...při bombardování Srbska jsem se styděl za ČR.
  Můj stud pan Doleček svým vystoupením v médiích proměnil v aktivní odpor.
  Děkuji vzácný pane Rajko Dolečku *

  OdpovědětSmazat
 5. Havluv výraz humanitární bombardování nás Čechy bude zostuzovat minimálně padesát let . Naši legionáři bojovali za Československo a slovanské soudržnosti . T.G. Masaryk chtěl původně propojit slovany od Lužic , Čech po Srbsko . Věděl už do předu že s Germánama bude kříž a tento dramatik jehož díla neodvisila ani čt vaše zničî jednou větou . Dokonce se styděl převzít vyznamenání od UCK do uloupeného Kosova . Stydím se za prezidenta Havla . Odpuste nám bračo Srby . Slovany nikdo nerozděli .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo je to smutné . Od hadráku 89" tuto zemi provází jen jedno neštěstí za druhým . Začalo to Havlem , pokračovalo to Klausem , Topolánkem , Nečasem , Sobotkou a teď je na řadě Babiš , kterému taky nevěřím . Holt po tom hadráku se Československo vydalo špatným směrem . Ten správný směr po těch všech zradách Západu na nás byl NEUTRALITA !

   Smazat
 6. Všichni měly možnost se seznámit s životním stylem a dílem rozsévače pravdy a lásky, proto mě starému nedouku není jasné proč ho tak zidealizovaly. U parazitů mě to je jasné, cítily příležitost. To nastartovalo celou tu devastaci a ani takový velikáni jako pan Rajko Doleček nemohly s tím nic udělat. Čest jeho památce.

  OdpovědětSmazat
 7. Taťjana Blišáková1. ledna 2018 18:32

  Petrovi HEROUTOVI: Eduard Zeman byl MINISTREM ŠKOLSTVÍ svého času! NEplést si jej s Milošem...A už v době, kdy byl EZ v čele školství jsem mimo jiného OCEŇOVALA, že otevřeně pojmenovával pravdivě to, jak je i historicky dané, např. cikány za cikány. Není to hanlivé pojmenování...Pokrytectví dnešní doby bylo určitě EZ cizí!

  OdpovědětSmazat
 8. Doc.Doleček byl sympaťák, nebylo v něm ani zbla nevraživosti vůči Čechům, i když měl na něj asi právo.
  Jak to bylo se Srbskem jsem pochopila až po letech a za svou dřívější blbost a naivitu se stydím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan docent považuje Čechy se svoji kulturou a mentalitou za své,cítil se tady stejně dobře jako doma a mnoho Srbů nás pořád bere za bratrský národ...právě díky tomuto vzácnému muži*

   Smazat
  2. Pan docent byl profesorem!!!

   Smazat
  3. Moje maminka říkávala docent Doleček,
   každý člověk do sta kilogramů je od cent.
   Nad sto pak přes cent :)) !!!*

   Smazat
 9. Budeme muset dlouho a tvrdě pracovat, abychom smyli svoji zradu na srbských bratrech. Hold panu docentovi, byl to velký bojovník na straně dobra. Budiž nám vzorem a není se čeho bát. Děkujeme

  OdpovědětSmazat
 10. Měli bychom se snažit o nápravu svých chyb a Srbsko v budoucnu hmatatelně podporovat. Eduard Zeman samozřejmě nebyl bez chyb, ale budiž mu připsáno k dobru, že jako snad jediný ministr například vládě nepodpořil souhlas s přeletem letadel NATO přes naše území k bombardování Srbů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bylo jich víc- E.Zeman, I.David, Grégr a na jednoho jsem asi zapomněl. Ale v té samé vládě a v té samé straně byli i idioti, kteří holrivě souhlasili s agresí NATO - např.- Dostál.

   Smazat
 11. Petru Schnurovi dík za výstižné laudatium post mortem. Některé přispěvatele, se kterými víceméně mentálně souzním bych poprosil, aby byli ve svých příspěvcích co do odsudků pozornější ke jménům, okolnostem, souvislostem i možnostem toho kterého jednání. Zkrátka, z luftu nemachovat! Někdy se za chybu i omluvit.

  OdpovědětSmazat
 12. Raddko Doleček bol skutočná osobnost čo sa týka jeho práce v medicíne i odvážny človek ktorý dal odvážne a nepokryte na známost že NATO i USA svojím počínaním a bombardovaním Srbska sa dopustili vojnovej agresie s tisíckami zabitych. My na Slovensku dobre vieme kto sa postavil na stranu zabijania a vraždenia proti Srbom a vyprovokoval túto barbarskú vojnu. Dobre poznáme zabíjacke duo Havel - Albrightova a presstitutský komparz v ČT TV ktorý im v tejto krvavej vojne ritolezecky hral noty. NATO sa nikdy nezabudne . My na Slovensku sme Dzurindovi nezabudli krvavý prelet NATO i USA krvelačných jastrabov nad Slovenským uzemím proti Srbom. Tým i krvelačno zapredaná Dzurindovská klika na Slovensku skončila. Do parlamentu sa už nedostala, nedostane. Češi spomente si aj Vy na kto z Váas tleskal Vašej Krvavej Madlenke s Havlom pri krvavej kúpeli v Srbsku a odtrhnutí Kosova od Srbska , kde USA postavili najväčšiu vojnovú základnu v Strednej EU. Kto z Čechov chce vrátit Kosovo Srbom ??? Kto z čechov chce vrátit Krym Ukroušom ???

  OdpovědětSmazat
 13. 15:34 správné úvaha, souhlasím! Češi by si měli dobře povšimnout tehdejšího tandemu Havel - Schwarzenberg, role tohoto pána co ministra zahraničí a hlavně toho, za kterou českou politickou stranu knížepán dodnes kope. Možná i toho, co nám kdo podstrkuje k volbě za prezidenta ČR.

  OdpovědětSmazat
 14. Všechna čest docentu Dolečkovi,díky němu může mnoho lékařů pokračovat v jeho práci jako Mudr.Vavroš a ostatní ve FN ostrava.Čest jeho památce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, všechna čst Rajko Dolečkovi. Je jen zarážející ostudou, že právě v nemocnici, ve které odsloužil tolik let a ordinoval do posledních dní, zanedbali v jeho kolegové v jeho případě péči a poslali ho domů s počínající mrtvicí!!! Profesor tu mohl s námi ještě pár let pobýt!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.