Reklama

sobota 13. ledna 2018

Ruské zvláštní síly zlikvidovaly diverzanty, kteří ostřelovali základnu Hmeymim. "Krasnopol" v akci: video zničení teroristů, kteří útočili na Hmeymim


13. 1. 2018        zdroj a zdroj     video
Teroristé, zodpovědní za ostřelování ruské letecké základny v Hmeymime 31. prosince loňského roku, byli zničeni. Oznámilo to Ministerstvo obrany Ruské federace. Podle oficiálního prohlášení vojenského rezortu se díky zapojení všech druhů víceúrovňové rozvědky podařilo určit polohu diverzní skupiny nepřítele. Při nastupování teroristů do autobusu v blízkosti objektu, kde se nacházeli, byl zasazen úder vysoce přesným dělostřeleckým nábojem "Krasnopol". Celá skupina byla zničena.


V provincii Idlib byla rozvědkou také zjištěna výrobní dílna, která se zabývala zhotovením bezpilotních letounů. Takové BPL se pokusily zaútočit na ruské vojenské objekty na letecké základně Hmeymim v noci z 5. na 6. ledna. Po potvrzení informace bylo zařízení zničeno vysoce přesnou střelou. Ministerstvo obrany RF zveřejnilo videozáznam likvidace teroristické skupiny a dílny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

 

13 komentářů :

 1. Povšimněte si teletextu na naši "objektivní České televize". Byla to POMSTA Ruska!!!! Když Židé povraždí dva tisíce lidí v Gaze, protože na ně přilítly dvě "silvestrovské raketky", je to ODVETA!!! Když SS vyvraždí MILIONY civilistů v jiných státech, je to: "OBRANA DEMOKRACIE A BOJ PROTI TERORISMU"!!!!!

  Jirka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dam dělovou ránu,bum,bum, bum..

   Smazat
  2. Jo hold jsme podpindostíci odměňování tím hajzlem sorosem,teda někteří, kterých je čím dál tim víc.

   Smazat
  3. 18:13 Z toho bych si vrásky nedělal. Podstatná informace je, že se podařilo zjistit, odkud přišlo to ostřelování a přesně zasáhnout. Na místě ukrajinské armády bych si dal zatraceně pozor, až zase dostanou chuť ostřelovat civilisty v Donbasu.

   Smazat
  4. 1833 Dam dělovou ránu,bum,bum, bum.. - Nepřehánějte! Nebylo bum,bum, bum, ale BUM!

   Smazat
  5. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Války jsou terorismem bohatých, terorismus je válkou chudých.Tato pravda není z mé hlavy. Má hlava se jen diví, proč nechceme ukončit naší podobu terorismu a žádáme to po jiných.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože Drahouš potřebuje ke své podpoře neomarxismus a diktaturu humanistů z pražské kakárny.
   Cílem TÉ KAKÁRNY JE A BUDE,vláda menšiny nad většinou!

   Smazat
  2. Kavárna podporovaná ušáky a lidi jim na to skáčou.Zeman se nechce podvolit, tak nastupuje podpásovka zmrd drahoš.

   Smazat
  3. Terorismus je asymetrickou válkou chudých, kdy těžký bombardér nebo bojový dron nahrazuje bába s nůší improvizovaných výbušnin.

   Po zkušenostech s inkvizičními metodami výslechů na GESTAPECH demokratických států volí terorističtí bojovníci smrt roztrháním vlastní náloží jako bezbolestnou a zaručující utajení - mučte hromádku útržků jak chcete, třeba je i grilujte a dejte sežrat praseti... a stejně nepromluví.

   Smazat
 3. Je to správné každou takovou skupinu zlikvidovat dřív než způsobí škodu.

  OdpovědětSmazat
 4. Dejte jim to vižrát a do puntiku!Tak jim teda nadej,nadej a nadej bejby.

  OdpovědětSmazat
 5. Škoda že to nebyla pražská kavárna s celou židovsko křestanskou obcí .... to by bylo terno :)))

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.