Reklama

.

.

čtvrtek 25. ledna 2018

Rusy odstraňují a dopující Angloasové a Norové vyhrávají tituly!

25. 1. 2018       PrvníZprávy
Ski-Nordique nazvalo rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru, že biatlon se musí obejít bez sportovce Antona Šipulina a lyžaře Sergeje Ustjugova "za skandální". Francouzské vydání Ski-Nordique se domnívá, že Rusové jsou odsouzeni bez důkazů, zatímco jiní sportovci i nadále beztrestně berou zakázané preparáty. "V nadcházejících dnech může výbor, jmenovaný MOV a vedený zájmovou osobou, odsuzovat sportovce bez důkazů. A to je velmi znepokojující. Zatímco jsou Rusové vylučováni, Anglosasové a další sportovci, kteří přijímají doping, i nadále vyhrávají tituly na základě terapeutických výjimek,“ poukázal Mirko Hominal, autor materiálu.


Podle novináře, zatímco Anton Šipulin a Sergej Ustjugov budou sledovat olympiádu v televizi, Nor Martin Sundby vyhraje medaili, a to navzdory skutečnosti, že se v jeho dopingovém vzorku našly v roce 2016 dávky bronchodilatační salbutamolu, překračující 15 krát povolený limit .

„Ale on je Nor, nikoli Rus, takže dostal dva měsíce diskvalifikace v červenci a srpnu. Samozřejmě, nikdo nikdy nepomyslel na to, že by ho v roce 2018 připravili o hry v Pjongčangu," dodal autor článku.

„Nebojme se říct, že to, co se stalo se Šipulinem a Ustjugovem, je přímým porušením zákonů spravedlnosti. Oni jsou odstranění z her 2018 jen kvůli účasti na olympijských hrách v Soči. Oba sportovci se v průběhu roku 2014 podrobili stovkám dopingových kontrol, nemluvě o desítkách v posledních měsících. A nikdy nedali pozitivní výsledek," zdůraznil autor článku Mirko Hominal.

12 komentářů :

 1. říká se tomu hybridní válka

  OdpovědětVymazat
 2. Hlavními sponzory ZOH jsou velké nadnárodní firmy, často americké, přece nelze připustit, aby se jejich prachy dostaly do Ruska. Američané začali hrát "malá domů" ve všech oblastech, tedy i ve sportu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:45 Jo to bude ono tak ať jsi svůj anglosaský sport sledují samy.

   Vymazat
 3. Je jasné, že medaile z této olympiády NEFÉROVOSTÍ BAFUŇÁŘŮ A JEJICH POLITIKÁŘSTVÍM nabývají hodnotu materiálu SCARABEOVÝCH KULIČEK.

  Tak "féroví" byli Britové, Francouzi, i Hitler a Mussolini v Mnichově v 1938. A my na tom byli jako Rusové. Platícími obětmi.

  OdpovědětVymazat
 4. Je téměř jisté, že tyto nespravedlnosti budou časem uvedeny na pravou míru, a v současnosti jde jenom o ponížení ruských sportovců a pomsta za to, že Rusko vyhrálo v Sýrii, že navzdory sankcím, možná že díky nim, nezadržitelně roste a získává i v celém světě spojence svou inteligentní politikou a má ve všem navrch nad Anglosasy. Smutné je, že se obětí stávají sportovci, kteří zaprvé za nic nemůžou a za druhé mají omezenou délku sportovní kariéry. I ve starém Řecku se po dobu sportovních klání nebojovalo a sport se nepletl s politikou, to ale nevymysleli Rusové, tyto dobytčárny s likvidací sportovců, které svědčí o malosti a ubohosti původců sankcí, což se jim zaslouženě vymstí měrou vrchovanou. Smutné je i to že ostatní sportovci, kteří vědí o co jde, se sportovně na férovku proti těmto prasečinám neozvou. Kde je sportovní solidarita? Jediná Katka Neumannová k tomu řekla svůj názor za což má moji úctu. Aottj.

  OdpovědětVymazat
 5. Ano,je to hybridní válka.A nejde v ní o ruské sportovce.Ti jsou jenom využiti jako nástroj pro ovlivnění veřejného mínění.Je neustále opakováno,že doping je řízen státem - Putinem.Protože rusové jsou všichni velcí fandové sportu,tak se předpokládá,že tím se veřejné mínění ve volbách obrátí proti Putinovi a tím ho alespoň oslabeným mandátem znevěrohodní.
  A aby to vygradovali,tak nabídli ruským sportovcům účast,ale né pod vlajkou Ruska.To má být klín vrážený mezi lidi,které tak donutí se o to "hádat".To je americká demokracie vyvážená do jiných států.
  My jí tady máme také a projevuje se to rozdělováním společnosti.Dobře se o to stará kavárna a její přicmrdávači v neziskovkách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto přesně toto komentuje Pjakin ve svých pořadech . Jde hlavně o rozpoutání občanské války v Rusku , dosadit do vlády proamerické loutky a tímto se zmocnit ruského přírodního bohatství . Masky jsou strženy a kostky jsou vrženy .Toto nemůže dobře skončit .Ne nadarmo posunuli vědci zánik tohoto šíleného světa na pár minut před dvanáctou !

   Vymazat
 6. Koukalová již nebere a proto jede do pr..!Tak se dala na reklamy a do boje proto Zemanovi a Babišovi a ruským sportovcům!Kvoká a je IN!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovedete si představit tu ostudu, kdyby chytili Koukalovou při dopingu? Sice tam máme známosti, ale co víte...

   Vymazat
  2. Koukej sem, koukej tam... žádnou ostudu nevidím.

   Vymazat
 7. Chtěla bych vzkázat Antonu Šipulinovi, kterého ctím za jeho snahu uhlazovat hrany na loňském MS: nenechte se rozdělit, nenechte se znectít amorfními kombinézami neexistující země. Je to politika, která vám zakazuje bojovat na OH, je to neochota Ruska nechat se vydrancovat takzvaným demokratickým Západem a jeho jestřáby, kterým žádná špína není dost špinavá, aby ji na vás nevylili. Vaše dřina přijde vniveč, je to celý váš život, ale hrdost na svůj národ stojí výš. Vaši předkové po milionech umírali za vaši svobodu a za svobodu Československa. Vaše oběť nebude vyšší než jejich, když na tu zkorumpovanou akci nepojedete. Pro mnoho lidí olympiáda vaší neúčastí skončila. Dopřejte světovým jestřábům trochu toho prodělku. Zdravím, Pavla

  OdpovědětVymazat
 8. Podle jistých vědátorů a hvězdopravců, je za dvě minuty dvanáct.
  A aby bylo už těch dvanáct, tak se celý proamerický svět stará ve všech sférách o to, aby Rusko vyprovokovali k armagedonu.
  Jen nechápu, jak by si ti provokatéři, mezi které jsme se zase jako kdysi za první republiky zařadili i "my", představovali přežití.

  OdpovědětVymazat