Reklama

úterý 30. ledna 2018

Selský rozum zvítězil…..

Přemysl Votava
30.1.2018   ČeskéNárodníListy
Poděkováni patří Vám občanům z českého a moravského venkova. V této bitvě o Pražský hrad jste svedli tu rozhodující bitvu… Vaše „statečné šiky“, které přišly ze všech koutů české země, v této bitvě obstály. Tolik očekávaná bitva skončila jejich vítězstvím, nad bojištěm stále stoupá dým,… elitní šiky Pražanů a jejich spojenců, byly rozprášeny prostými „venkovskými sedláky“. Stalo se tak navzdory očekávání téměř celé západní Evropy. To pomyslné bitevní pole, po dvoudenním klání, ovládli „prostí sedláci z českého a moravského venkova“, kteří tu bitvu vybojovali pod prapory zemanskými. Vítězi se stali ti často vysmívaní a podceňovaní občané venkova, kteří měli být jen těmi pouhými figurkami v tomto klání o prezidentský stolec. Přesto dokázali zvítězit.

Ke korunovaci byl již připravený i nový panovník, on stál v plném lesku a ve své kráse uprostřed svých rádců. Před bitvou i během ní, přijímal hold a podporu všech těch mocných, kteří si přáli porážku nenáviděného českého zemana z Vysočiny. Dle plánů bitva o prezidentský stolec měla být rychlá a hlavně vítězná, počty i procenta tomu nasvědčovala…. Všichni byli již natěšeni z blížícího se podílu na moci. I hostiny byly pro vítěze připraveny, muzikanti, klauni i herci, byli k pobavení vítězů pozváni….. Dopadlo to ale jinak, než očekávali, ti prostí venkované, ti občané z malých i větších měst, městeček, vesniček se spojili pod praporcem svého panovníka a zvítězili, proto oni, místo nich slaví.

Toto vítězství nám v mnohém připomíná naše slavné husitské tradice, také naši předci v době ohrožení se sjednotili proti škůdcům země.

V táboře těch poražených dnes vládne panika, nenávist i strach. Svou porážku nechtějí přiznat podobně, jako před pěti lety, při první přímé volbě prezidenta. Také podzimní parlamentní volby skončily jejich porážkou, dnes prohráli i ty volby prezidentské. Dle prvních ohlasů cítíme, že budou chtít rychle zapomenout na tuto porážku, tedy jít cestou odvety, opět útočit, škodit, chodit žalovat do Bruselu, Paříže, Vídně, do Berlína….. Za každým svým neúspěchem budou hledat ruského či čínského agenta. Místo nenávisti by však měli respektovat výsledek voleb. Sláva vítězům, čest poraženým…

Vítězem těchto voleb jsou řadoví občané, zejména z těch zapomenutých českých a moravských měst, či z malých obcí. K vítězství nás dovedla jejich rozhodnost a jednota, s jakou vyslyšeli hlas svého prezidenta a přišli ho podpořit do volebních místností. Díky jim barva Miloše Zemana ovládla mapu České republiky. Selský rozum zvítězil …!


Přemysl Votava 
Národní socialisté - místopředseda

52 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Napsané to možná je hezky, ale podle mě vykazuje základní nedostatek realismu. Nic jsme nevyhráli, jen jsme ještě více vydráždili fašisty. Ještě se od nich bohužel dočkáme velice nepěkných událostí.

   Smazat
  2. https://www.facebook.com/2018VefinaleMilose/videos/vb.403509296402763/1647450295341984/?type=2&theater

   Smazat
  3. 10:15 Záleží na nás všech, zda od těch, které nazýváte "fašisté", něčeho dočkáme.
   Pochybuji ale, že k tomu stačí jen nečinně čekat, až ty "nepěkné události" nás všechny "potkají".
   L.S.

   Smazat
  4. No a jak na tom vypadají u přízně občanů Národní socialisté jejichž členem je autor?? Nevoliči Zemana nezmatkují a onu porážku nepociťují nějak tragicky. Čas ukáže čeho ještě Zeman bude schopen rozumně vykonat. Chce to klid a už na podzim komunální volby dost napoví. Uspějí narsocani nebo i ona Zemanova SPO či Okamurovci?? Těžko, protože počet členstva mají mizerný!!

   Smazat
  5. 13:23 Ne voliči Drahoše nezmatkují, ale svou porážku nemohou přenést přes přes srdce a nahlas u toho zvracejí nenávistí. Stačí si přečíst některé blogy a komentář na Novinkách.cz.V.J.Horák

   Smazat
 2. Je to uzoufání, mít naleštěné brýle se sluchátkem,připravenou pozici sedu na prezidenském křesle a nic.A co ta hyjena co přála diskuzi ve stoje, už se umravnila?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spí. Za svoji aktivitu dostala nažrat, nachlemtala se, a teď, hyena, vyspává. Až se probudí, vyrazí znovu do boje za další lacino vydělaný žvanec. Ono je to u hyen, podržtašek a presstitutů i komediantů vlastně normální. Nedivme se jim. Vždyť nic jiného neumí...

   Smazat
  2. Bože - to je ale diskuzní trapárna. A co takhle žít a nechat žít??? Ale to diskuzní sebranka už dávno neumí.

   Smazat
  3. 11:57
   A ta lejnolahvárenská žumpa żít nechává???
   Seš nějak mimo mísu s tím tvým pindem!!!!

   Smazat
  4. O čem to píšeš anonyme 12.19? A odkud? Ze dna nějaké žumpy? To víš, v tom já se nevyznám. Ale na tobě asi už ten smrádek a lejna zanechaly následky.No -snad by s tím nějaký psychiatr ještě mohl něco udělat, a vrátit tě mezi normální, a slušně vychovaný lidi, ale musel by to být dobrý psychiatr. Podle tvých občasných diskuzních výštěků, podobných si jako vejce vejci, budeš asi už ztracená existence.A třeba se ti na dně žumpy líbí. Kdo ví. Ale mně vynech ze svých výpadů - platí? Dík.

   Smazat
  5. 13:52
   Hele ty moralisto,zatím tady nejvíc hoven z latríny tapetuješ ty,tak zmlkni.Dík

   Smazat
  6. zatímco ty 14.18 - jsi moralista o sto péro - na tebe nemám i kdybych se zbláznil. A jak jsi slušnej a vychovanej - tebe je na obyčejných diskuzích škoda. Měl bys zkusit svoje vlohy a sklony nějak lépe zhodnotit, než se tady hádat, sprostě urážet, a psát o hovnech z latríny. To se k tvému inteligenčnímu kvocientu usušenýho hada nehodí, to musíš uznat.

   Smazat
  7. 15:14
   Sám máš místo IQ nedodělek ÍÁ,ale keců máš jako Havel při omluvách fašistům a jejich poskokům....jsi jen omyl přírody,kterej si hraje na spisovatele a Všeználka a přitom je to ubohej grafoman!!!!!!

   Smazat
  8. Nevšímejte si ho neškodný idiot, provokatér.

   Smazat
  9. Taky že si tě nikdo nevšímá, tak o co ti jde?

   Smazat
 3. Tábor Drahošův je postižen absolutní nenávistí,jejich projevy jeví známky demence-jinak to nedokážu pojmenovat.Myslím,že výsledek voleb ovlivnila neskutečná mediální masáž,jinak by podle mne M.Zeman vyhrál mnohem větším rozdílem! Nejvíc tou demagogií byli postiženi nejmladší voliči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně,akorát sedláků je dnes méně než 10%.....

   Smazat
  2. A kde sídlí ten Tábor Drahošův, který jeví známky demence, a je postižen absolutní nenávistí anonyme 9.30?Já že bych si tam udělal výlet - myslím jen tak nenápadně očumovat a něco nafotit pro bulvár?No a pokud jde o tu mediální masáž - ano, byla odporná, je odporná, a bude příště zase jiná a stejně tak odporná. Media jsou totiž čím dál odpornější, protože lidi jako vy diskutující, je přesně taková chtějí mít. Kdepak slušná, smysluplná, pravdivá a informující - to by se diskuzí hned tak nedočkali, protože taková publicistika žvatlaly už dávno nebere. K tomu nedokážou žvatlat, zatímco k humusoidní masáži, hyenistickým článkům, depresivním a šokujícím - s těmi jsou jako ryba ve vodě. Vynesou stovky -ba tisíce diskuzí, a za to už je slušný balík. Vzpomínám, jak omlouval kdysi ředitel TV Nova Vovka Železný nástup jejich šokujícího humusu - "lidi to chtějí, a my jim to dáme"... jak dobře odhadl lidi. Ty chudáčky, ušlápnuté totalitou, že neskutečně prahnou po pornohnusu, zabíjení, krvi, bulváru, a rakovinách hvězd.A diskuze jsou o tom stejném. "Lidi" ( jestli diskutující ještě jsou lidi) prahnou jen po diskuzním hnoji, proto jim ho media dopřávají, a velmi dobře se tím živí. Velké poděkování vám, diskutéři. Jsou vám vděčni, a jistě budete mít i během roku další a nové výživné hnojometné články.

   Smazat
  3. Nevšímejte si ho neškodný idiot, provokatér.

   Smazat
  4. Taky že si tě nikdo nevšímá. Tak o co ti jde?

   Smazat
 4. Mě by zajímalo z čeho mají poražení strach že ztratí páníčky z eu že nebude země islamizovaná?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak správně píšete, poražení nezastupují sami sebe, jsou vyslanci cizích zájmů. A ten kdo je vyslal chce výsledky. S těmito asi nebude moc spokojen a tak lze chápat jejich strach z páníčkovy nespokojenosti.

   Smazat
  2. No ale anonyme 9.39 protože prezidentem zůstává i nadále Zeman, "země" nebude islamizovaná, jaké štěstí! Kdy že to "zemi" hrozilo - za měsíc? Nebo za dva? A jakou "zemi"máte na mysli? Naši ČR? Protože ve světě je mnoho zemí, kde žijí vedle sebe lidé různého náboženství v pohodě ( viz cestopisy ČT 2 -autentické dokumenty!!!) a neříká se tomu "islamizované země" Pouze v EU funguje mediální štvanice, s cílem vyvolat tady konečně už taky nějaký ten majdan, po čemž USA prahne,a zkouší to všemi možnými prostředky, podplácí kde koho, a zatím ne a ne. Media budou muset svoji štvanici ještě zdokonalit, a přitvrdit. No -snad vyhrabou časem zase nějaké to znásilnění, kde aktérem nebude bílé domorodé čuně, ( to se neukazuje) ale hnědé migrantské čuně. A další hnědé excesy - protože bílé se neukazují, aby lid nemohl porovnávat, a klást si otázky, zda je to opravdu a právě islám, co je tak strašně zločinné, nikoliv individuální pošahanost jakéhokoliv jednotlivce, libovolné rasy a vyznání. Ale - co a proč bych psal - vyhrál Zeman -islamizace nebude -hurá!!!

   Smazat
  3. Nevšímejte si ho neškodný idiot, provokatér.

   Smazat
  4. Taky že si tě nikdo nevšímá, tak o co ti jde?

   Smazat
  5. 14:14 No jo tak se odstěhujte k makrele a nás Čechy nech žít v České republice. Nemáme zájem o sousedy z Afriky.

   Smazat
 5. "Stal v plnem lesku a krase" ... Pane Votava, Vy pisete vznesene vety o skaredovi, ktery je hloupejsi, nez dreveny houpaci kun!
  Vzdyt je to VITAC ! A "vedec", ktery nema smysl pro realitu ! On chce jeho agendou, udelat z Prahy dalsi Johannesburg. On nezna dosah toho, co podepsal a k cemu se propujcil !
  Proc asi vsichni ti, co maji v planu stejny socialni experient jako on, se nejedou podivat tam, kde zminena globalisticka agenda zvitezila ?
  Zaplakali by !

  OdpovědětSmazat
 6. Vtipné a pravdivé.Vše špatné je k něčemu dobré.Tak například je velmi zajímavé jak se v mezních situacích projeví skutečný charakter lidí.Typickou ukázkou je všeobecně známý hyenisticky nechutný atak na hlavu státu,pana Zemana v podání Fero Feniče,dokladující neskutečnou ubohost autora této prasárny.Bohužel je naše republika,jak vidno z médií,plná takových nýmandů a duševních naháčů otravujících slušným lidem život.

  OdpovědětSmazat
 7. Samozřejmě volby vyhrála Morava,ale né sedláci,všichni občané,vždyď někde hlasovalo i přes 70%,přičemž byla malá účast u voleb,často i pod 60%,toto vůbec neberou ti neobjektivní v potaz!,jinak by to na Moravě bylo ještě kardinálnější,..důležité teď je kdo se přihlásí k volbě Drahoše,asi málokdo,TA OSTUDA,alespoň na Moravě.....tak se nechat zblbnout,vždyď ti študentíci nemohou ani od ostudy do hospody....vol.vé....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Morava nechce být Všeckoněmecko,nenapovídá to něco už o referendu?,ani ta Vysočina ani Východní čechy nepatří do Čech,i to bylo udělané teroristicky......

   Smazat
 8. Kdo je ten člověk, zdali ho znáš ?
  Toť český sedlák, živitel náš !

  OdpovědětSmazat
 9. Gazdík by měl jet dom, na Moravěnku, a udělat tam furóre, aj v téj jeho Suchéj Lozi zvíťazil Miloš šedesáti procentama. Tož, Gazdíku, synku, co včíl? Ani ten Čunek nezabodovál, ve Vsetínu měl Miloš takej padesátdva procent, aj keď Čunek držál ten nápis s ostatníma čtyřma hejtmanama. Kraj Zlín dokonca padesátštyry. Kde ste udělali, bratři, chybu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Málo míchali slivovici s kadidlem.

   Smazat
 10. Děkujeme Vám český a moravský venkove.Zachránili jste nás před amorfní hmotou jménem Drahoš a před ksindly typu Mitrofanova!!Díky Vám lide český a moravský..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou ale blbé žvásty. Máte zapotřebí psát ty zbytečný trotloviny? Mitrofanov i Pehe budou samozřejmě psát dál ve stejném duchu. A novináři též. Přece to chcete - nebo ne? Chcete přece být denně nasraní, nadávat, a psát pitomosti. Takže je to všechno v pořádku. Co byste potřebovali teď - aby se Drahoš ze zoufalství oběsil, a diskutujícím by radostí nad tím kapaly sliny? A ještě tak čtrnáct dnů psali, jaký to byl chcípák, než by je to přešlo? Fuj! Moji spoluobčané jsou fuj. Je mi z nich blivno.

   Smazat
  2. Nevšímejte si ho neškodný idiot, provokatér.

   Smazat
  3. Taky že si tě nikdo nevšímá ty ubožáku, tak o co ti jde?

   Smazat
 11. Pravda je, že novináři jsou hyeny, ale občané si je přesně takové vytvořili. Přesně takové je chcete - nebo ne? K čemu byste žvanili všechny ty blbosti, kdyby nebylo hyen a jejich nasrávacích článků? Píší je schválně, protože už ví, co diskutérskou chamraď nejvíc naprudí, a živí je právě diskuze. Tak proč by neplivali po Zemanovi, když z toho mají prachy? Proč by nekopali do Babiše? Kdyby nebylo diskuzní chamradi, lačnící denně po nových a nových šokujících soustech, novinářské hyeny by neexistovaly. Novináři a lidé talentovaní by opět psali fejetony, kulturní zprávy, recenze, eseje, básně, povídky, a bylo by co číst. Dnes píšou jen sračky, útočí, a pomlouvají, což může dělat kdokoliv i bez vzdělání. Tak daleko jsme to dopracovali díky svobodně žvanící diskuzní chátře. Vám poděkování a lásku vám, diskutéři a občané - zas už máte, co jste chtěli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevšímejte si ho neškodný idiot, provokatér.

   Smazat
  2. Taky že si tě nikdo nevšímá ty ubohej sráči. Tak o co ti jde? Předvádíš, že jsi vztekem bez sebe, a i to děláš blbě. Pozornost jsi nevzbudil. Jsi ubohá filcka.

   Smazat
 12. Zkrátka, zdravý rozum spoluobčanů musel zvítězit nad manipulaci a dehonestaci zaprodanců a vlastizrádců. Za to patří všem veliký dík.

  OdpovědětSmazat
 13. Vcera jsem sluzebne navstivil Italii a svete div se, vsichni mojI znami a pratele kteri ctou denni tisk ,ktery nase volby vykreslil v tmavych barvach me blahoprali se slovy Vivat Zeman(aniz bych na tom mel sebemensi podil)s tim,ze by si takoveho presidenta prali take.(na rozdil ode mne ale ja to plne respektuji.

  OdpovědětSmazat
 14. Vcera jsem sluzebne navstivil Italii a svete div se, vsichni mojI znami a pratele kteri ctou denni tisk ,ktery nase volby vykreslil v tmavych barvach me blahoprali se slovy Vivat Zeman(aniz bych na tom mel sebemensi podil)s tim,ze by si takoveho presidenta prali take.(na rozdil ode mne ale ja to plne respektuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:58 Zjednodušeně .. I ti Vaši známí v Itálii zřejmě mají "selský rozum", oproti Vám ....

   Smazat
  2. Vazeny 13:18 zjednodusene :ani jeden ze vsech kandidatu neni moje parketa,jinak z mého pohledu je asi p.president Zeman to nejlepsi z toho nejhorsiho a to mi rika muj zatim zdravy nicim a nikym nezdevastovany rozum.

   Smazat
  3. Ja to vidim psychologicky: byla to bitva ,mezi lidma ,kteri se nechali zpracovat psychicky a koupili vidinu na luxusni zivot( a zmenili se psychologicky s touto vidinou : ja to musim mit!!) a lidmi kteri jsou spokojeni s malem co maji a jsou psychologicky bez tlaku z medii a vidinou na luxus. Nejvetsi tlaky z luxusu jsou v Praze a tim volebni hlasy sly tim smerem.
   Necha se prohlasit, ze Praha je mirne psychicky nemocne mesto!!
   Zeman je balancovana psychicky osobnost a diky tomu verim , ze bude slusny president.
   Brouk von Pytlik

   Smazat
 15. "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"

  https://www.facebook.com/2018VefinaleMilose/videos/vb.403509296402763/1647450295341984/?type=2&theater

  OdpovědětSmazat
 16. Ano, velký dík anonyme 12.15. A proto je třeba psát na diskuze poděkování za výsledky voleb dnes ještě tak desetkrát, a zase zítra znovu, a pozítří a popozítří, aby se to jaksepatří ocenilo. Aministrátor blogu už mně začíná mít rád, když pro mně nelze "odpovědět" diskutujícím konkretně. Asi proto, že redakce má v zásobě ještě asi dvacet článků o volbách, o Zemanovi, a o Drahošovi, nebo třeba ještě více, a všechny je ještě hodlá uplatnit, a já se pošklebuji? Třeba. Ale já se nepošklebuji. Já svým asi ne úplně správným stylem bezmezně obdivuji psavce i diskutující, protože psát stále například o něčem, co se včera stalo u nás v baráku, každý den několikrát, bych nedokázal. A diskutovat k tomu už teprve ne. Asi proto, že jsem zatím duševně zdráv a při smyslech, a mediální balast mně ještě jak se patří nepoznamenal. Ještě ze mně není panák z plastelíny, a bez mozku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevšímejte si ho neškodný idiot, provokatér.

   Smazat
  2. Správně - nevšímejte si toho blbýho sráče, je jenom vzteky bez sebe, a předvádí ubožárny.

   Smazat
 17. Volby dopadly pro mnohé z nás výborně, kdyby nebylo těch štvanic proti p.Zemanovi, vyhrál by určitě s mnohem větším náskokem!!! Je ale smutné, že málokterý volič p.Drahoše si dovede říci - respektuji demokratické volby - je to taky náš prezident!!! Já žiji mimo republiku a volit jsem nemohla, ovšem prožívala jsem to vše velmi intenzivně a při sčítání jsem málem ani nedýchala a bolely mne všechny palce! Načež jsem zjistila,že mohu být ráda, že nežiji poblíž svých příbuzných,kteří když zjistili, komu jsem fandila - tak mne zahrnuli nevybíravými výrazy v mailech a to i dosti vulgárními!!! Z toho odvozuji, že nejen v rodinách, ale i ve společnosti celkově se ta nesnášenlivost bude dlouho, dlouho zdržovat a dá se očekávat ještě spousta nepříjemností - což mne velmi mrzí !!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.