Reklama

čtvrtek 11. ledna 2018

SKANDÁLNÍ: Kandidát na prezidenta Drahoš jde na Hrad se špinavým štítem

- rp, pšt -
11.1.2018 PrvníZprávy

Finále prezidentské volby všude ve světě má jednoho společného jmenovatele. Vyrabovat z minulosti kandidáta vše, co pomůže jeho soupeři.
A tak otevírané dveře skříní o překot vrzají, zda z nich nevypadne nějaký utajený kostlivec. Těžko ale najít člověka, který má ve skříni jen pavučiny a starý obnošený zimník. Ani osoba Jiřího Drahoše, nejdiskutovanějšího a nejvážnějšího soupeře dosavadní hlavy státu, nemá skříň dokonale uklizenou.


Snad neuškodí malé vysvětlení. Manažer je člověk který je schopen obletět třeba celou planetu, aby zajistil v rámci potřeby vše potřebné. Takoví lidé zpravidla poznají spoustu jiných lidí a není proto divu, že profesionalita schopného jedince nemůže být před tou spoustou lidí utajena. Pak se lehce může stát, že jej do svých služeb angažuje veřejně exponovaná osoba právě kvůli manažerským schopnostem. Tolik obecný pohled. Ovšem spojí-li manažer nejen svoje empatické schopnosti, tedy vcítit se do myšlení jiného člověka, stává se z ně i poradce a pro dotyčného i velký sympaťák. Takovou osobou je pro veřejně exponovaného Jiřího Drahoše jeho manažer prezidentské kampaně Jakub Kleindienst.

A proto taky nejdříve trochu popořádku: Zmíněný manažer svého času starostoval v Novém Strašecí u Rakovníka. Nutno podotknout, že vcelku dobře. Je lhostejno v jakých politických barvách byl jeho starostovský dres (ODS). Obyvatelé obce si nemohli stěžovat, že by osoba starosty Kleindiensta byla jen osobou sama pro sebe, jak tehdy bývalo zvykem. Prostě správný manažer. Jenomže schopní lidé chtějí větší profesní prostor a tím pádem se zvětšuje i pokušení všeho druhu.

Svého času notně diskutované takřečené ukradené panství Líčkov v někdejším vlastnictví Marie Brázdové se dotýká i Jakuba Kleindiensta. Má jej dosud v nájmu, kdy se rovněž dosud nevysvětlila otázka osudu dotace na kompostárnu, kterou slíbil Kleindienst postavit. Jeho osobu pak provázely další momenty s jinými veřejnými exponenty, ať už v případě prodeje bytu zesnulému expremiérovi Stanislavu Grossovi. Správný manažer se prostě snaží, tak je nyní ve službách i Jiřího Drahoše. Jelikož tento nejvážnější prezidentský kandidát je ve skutečnosti pouze marketingový produkt, tak kolik lidí a manažerů i třeba typu Kleindeinsta ve svém týmu má, je ve skutečnosti vlastně úplně jedno.


- - -

 

26 komentářů :

 1. Prostě a jednoduše drahoše do koše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ZEMANE, ZEMANE, Drahoš tě z Hradu vyvane!

   Smazat
  2. 22:27 Zapomeň nás je většina v sběrných surovinách bude většina jeho hlasovacích lístků.

   Smazat
  3. Drahoše do koše! :-D)

   Smazat
  4. 22:27 Tahle báseň na NR již jednou byla. Někam ale "vyvanula", takže jsme všichni rádi, že zmíněný opus je zase na stole! Tedy dal by se očekávat pokus o inovaci, ale ne! Co je dokonalé, to NEPŘEDĚLÁVAT! Úžasné. Prostě úžasné.

   Smazat
  5. 22:27 Také znám jednu říkánku:
   ANONYME, ANONYME, ty jsi ale blbec!

   Smazat
  6. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
  7. Co můžete od Drahoše čekat ???,dělal to celý život,nic jiného neumí,....teď se bude do smrti stydět....co na to jeho voliči ???????

   Smazat
 2. narcista Drahoš
  Podle Wikipedie je Drahoš členem exklusivního Římského klubu! Jde o "nadlidí", kteří chtějí centrálně vládnou na naší Zemi. K tomu, aby to dosáhli a oblbli lidí, vytvářejí lživé katastrofické scénáře!
  Drahoš je pro mě NEVOLITELNÝ!!!
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Draho%C5%A1
  • http://search.seznam.cz/?q=draho%C5%A1+%C5%99%C3%ADmsk%C3%BD+klub&url=http%3A%2F%2Fhmpartners.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FJiri-Drahos-CV.pdf&data=lgLEECjKKo3UTZ98VZ2XZOwqpUzEQDfTR3it88NKyfp9xEzblhs9j99ksXFACdPKBRIFgHfD-GTOGnC7o42zx3x49LioYi2rPSumcLBkynnm9LS1rJ7OWld8ycQCav-SxAINiMQCjFw%3D

  OdpovědětSmazat
 3. Bratia Cesi,pozeral som debatu kandidatov na prezidenta ceskej republiky na CT1,cisto havlokavarensky grc !!Nech zvolite akokolvek vsetko bude na p.cu !Uprimne,jozka ze slovenska

  OdpovědětSmazat
 4. Přesně!
  V debatě vystupuje stádo diletantů.
  Zeman na Hrad!

  OdpovědětSmazat
 5. 22:26
  Našeho kandidáta na presidenta mezi těmi úchyly vsktutku na ČT neuvidíš.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 6. Nevím nevím koho ze čtveřice prezidentskích kandidátu visílaných na Čt si vibereme.Možná znovu si budu muset napsát na žolíkové karty jména čtiř kandidátu a podle toho hodít hlas do urny akou kartu viberem pokud se neumím rozhodnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:44 Nejlepší bude, když sám skončíš v urně. Žádná škoda tě nebude.

   Smazat
  2. já bych si !vybral"

   Smazat
 7. neplést si štít s trenkami, prosím.
  V každém případě jsou ušpiněné

  OdpovědětSmazat
 8. Horáček je sice cholerik, který mnohokrát "ujede" a dělá tzv. "divadlo", ač nechtěně, ale Drahoš je "psí" čumák s neupřímnýma očima a jako prezident by byl opak slova tatíček, ale spíše suchar a poklonkář mocným tohoto světa, kterým by bezvýhradnou loajalitou platil za jistou a iluzorní ochranu před "zlým" východem, tedy až na muslimy kterých si prý váží. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 9. Snažím se volbu nějak moc neprožívat. Říká se, že nejcenější je vlastní zkušenost, která je navíc nepřenositelná.
  Vzpomínám si, jak lidi s nadšením volili v devadesátých letech ODS. Když už nebylo co krást, pardon privatizovat, dostavily se následky. Prudce se snížila životní úroveň, zvýšila nezaměstnanost a dostavila se privatizační kocovina. Tenkrát dorazily následky tohoto řádění i do Prahy. A tak i v této tradiční baště pravice začali sílit socani. Dokud se nedostaví důsledky špatné volby, spousta lidí nevěří.
  Pokud se dnes lidi špatně rozhodnou, budou volit srdcem (a ne rozumem), jak poznamenali někteří kandidáti, dorazí následky jejich špatné volby, a teprve potom uznají, že pochybyli. A nám ostatním nezbývá, než se demokraticky podřídit.
  Budiž nám alespoň útěchou, že ty nejhorší důsledky špatné volby ponesou aglomerace, které nejvíc špatnou volbu prosazují. Praha a velká města.

  OdpovědětSmazat
 10. no nám sa to na Slovensku podarilo, popravde prezidenta nechcel ísť robiť nikto, tak sa Fico podujal akože robiť oponenta a to hocikomu len nech tam dakto je - i ťaj, chyba - teraz sme už múdry, ale stačilo byť múdrym vtedy - takže - úprimne, ja by som Zemana nevolil, ale ste tam kde aj my s Kiskom, iní čo sa núkajú, no ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je otázkou, zda by někdo, kdo je nositelem "nepopulárních" názorů, dostal vůbec takovou podporu, aby mohl vůbec kandidovat.
   Jedno se nedá kavárně upřít. Co se týká organizačních záležitostí a peněz na kampaň, dokážou obojí lépe, než jejich oponenti.
   Přál bych si, aby jejich snaha i peníze vyšly naprázdno. Ale jenom přání nestačí. Tak že pokud volba nedopadne, věšet se kvůli tomu nebudu. Ještě si počkám, až migranti prožerou peníze na neziskovky, socky a cikány a vybuchne první bomba. Potom začnou obracet i ti nejzarytější vítači. A že ta doba přijde, jsem skálopevně přesvědčený.

   Smazat
 11. Jiří Želé Drahoš má vítězství zcela jisté. Ale nevím v čem, nevím kdy a nevím kde. V dnešních prezidentských volbách v Česku to určitě nebude.

  OdpovědětSmazat
 12. Drahoš je trapárna. Kavárna nemohla vybrat horšiho kandadáta. On je tak špatný, že se možná dokonce ani nedostane do druhého kola. Podle mě bude druhé kolo Zeman vs Topolánek, protože Drahoš s Horáčkem se totálně znemožnují, poslední průzkum to naznačuje. Topolánek šanci má i když jsem si to neprve nemyslel. Většina Čechú je proti příjímaní uprchlíků a nejsou eurohujeři, takže jim Drahoš a Horáček nejsou sympatičtí.

  http://www.epshark.cz/prezident

  OdpovědětSmazat
 13. ...A vypadl z ní agent Stb s krycím jménem "Bas", pro svůj hlas, který uplatňoval v pěveckém sboru Academia, jak lze dohledat v ÚSTRku.
  Poznámka: nejde o přijímání uprchlíků před válkou, v tom jsme se osvědčili - přišla k nám v minulosti velká kolonie Řeků, Vietnamců, Jugoslávců, Ukrajinců... Jen nechceme kolonisty, které do EU dováží kapitalisté jako zboží k potlačení domácího etnika. Jistě jste zaznamenali, že se stát i snažil dovézt "křesťanské uprchlíky" - letecky se vším komfortem, jim ale nestačili přidělené byty, o kterých mnozí Češi mohou jen snít a peníze, na které dosáhne jen málokterý důchodce. A po příletu do Prahy se tito "křesťané" našemu státu vysmáli do očí a odjeli do Německa, nevím, že by poděkovali aspoň za letenky, aby se nemuseli štráchat přes moře a po souši. Tak to jsou ti "kapitálem vítaní migranti", které nám Brusel diktuje!

  OdpovědětSmazat
 14. Všimněte si, jak některé etnické skupiny vědomě blokují informace o útoku sionistů na prezidenta suverénního státu Evropské unie. Na prezidenta České republiky.
  Deset let organizované skupině a útočnici sto ran holí!!!
  ČESKOU ULIČTU!
  STEJNĚ KAŽDÉMU Z NOVINÁŘŮ, KTEŘÍ JI VE SKUPINĚ PŘIVEDLI.
  Za schvalování útoku na prezidenta propadnutí majetku a doživotní nucené práce!

  OdpovědětSmazat
 15. Dobře se snažíte Drahoše špinit. Aspoň je jasné, které weby jedou na ruské propagandistické vlně a nemá smysl je číst.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.