Reklama

.

.

pátek 26. ledna 2018

Slušní hoši z pražské a brněnské kavárny se předvádějí

26.1.2018


38 komentářů :

 1. no trapas jako současné Brno. Ač brňák stydím se za tyhle nýmandy do morku kostí. oni jsou ve své zlobě úplně zběsilí. kdyby to šlo národu bych se omluvil za tuhle chamraď prospěchářskou.

  Slávek

  OdpovědětVymazat
 2. Brrrr....No co se dá dělat.....

  OdpovědětVymazat
 3. Podle Slávka snad nebudou Brňáci tak zkažení jako Pražáci.

  OdpovědětVymazat
 4. Urazeni hendikepovanych lidi je hnus, v Cesku je tento hnus normalni, v Americe by po tomto vystoupeni proti hendikepovanym musel drahos odstoupit a byl by na vzdy politicka mrtvola
  To je ten rozdil

  OdpovědětVymazat
 5. Jiří Jírovec26. ledna 2018 22:13

  Dělat si srandu z fyzických nedostatků protivníka je trapné. Smát se tomu může jen hlupák. Tragédie je, že se v Česku může stát presidentem každý. Víc se k tomu videu říct nedá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiří Jírovec Tak to je dnes jsi jde koupit vše i voliče blbečka.

   Vymazat
  2. 22:13 Jaký je rozdíl mezi videem a výstupem "aktivistky" před ambasádou v Kyjevě? Žádný nevidím, jen na Ukrajince je ta ubohost jaksi poctivější, nezabalená do pozlátka hezkých slov o slušnosti.
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/461724-aktivistka-s-napisem-zeman-je-kulhava-prisera-na-hrudi-protestovala-pred-ambasadou-v-kyjeve.html

   Vymazat
 6. Odpovědi
  1. Drahoš si neuvědomuje, že zasluhuje na krupón... I ta banda komediantů a lidiček z polosvěta, která se kolem něho exhibuje.

   Slušný není ten, kdo uráží a ponižuje jako v haléřových westernech, bez použití sprostých slov, ale ten, kdo se k něčemu takovému nesnižuje i když jinak hovoří zemitě, výstižně, pravými slovy na pravé skutky a události.

   Dovoluji si parafrázovat devizu britského Podvazkového řádu: Nazývá PAN PRESIDENT ZEMAN sprostotu přiměřenými a výstižnými slovy? Neleze do análu cizákům ve stopách Václava HAVLA? Pak HANBA TOMU, KDO SI O TOM MYSLÍ NĚCO ŠPATNÉHO!

   Drahoš naopak na Čt dokázal svým posledním žvástem, že nemá jenom křivou hubu, ale i křivý charakter. Někdo ho má možná za svatého, ale podle mě je to jenom SVIŇÁK. Jeho klaka se jistě pokusí tuto charakteristiku změnit, alespoň na "SOVIŇÁK"...

   Vymazat
  2. Dneska v lidovkách píší, že je Drahoš slušný člověk. Já doufám, že ještě dneska přijde k volbám spoustu lidí, kteří pošlou tohoto "slušného člověka" mimo hrad. Hlavně, že neustále napadají podporovatele Zemana za sprostotu a plebejství.

   Vymazat
 7. Je mě těch ubožáků líto.To je skutečně výkvět národa a umělců.Mám dobrý žaludek,ale toto je opravdu HNUS.

  OdpovědětVymazat
 8. Pavlica mě celkem nemile překvapil. Netušil jsem že je to až takový primitiv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I pro mne bylo tohle vystoupení zklamáním. Nějak mi jeho písničky i promluvy na koncertech začaly znít falešně. A.

   Vymazat
 9. lidska blbost a hamiznost je snad nesmrtelna ta banda blbu co by pro mrzky peniz libala nohy i zmrdum nejvetsim musi snad casem narazit na vlastni svedomi a s tim se potom nezije dobre

  OdpovědětVymazat
 10. Ten, co vypadá jako vodník Česílko, je senátor za Brno Zděnek Papoušek. Všimnul jsem si ho už na záznamech ze senátu a říkal jsem si, kdo mohl takového zmetka zvolit. A vida, Moraváci, kteří na nás Pražáky pořád nadávají. Máte tam taky pěknou sebranku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ten vítač, co udělal z jihlavského náměstí pro uprchlíváky podle nich přemalovaný kravín?

   Vymazat
 11. Co dodat .Jsou to tam všechno lidské sračky.A pokud se týká pana profesora a paní profesorové nenašel jsem v českém jazyce ekvivalent pro vyjádření jejich ubohosti.
  Nějak je mimo moje chápání,že mu může někdo naskočit na tuhle jeho " jízdu ".

  OdpovědětVymazat
 12. Havloidní fáša mezi svými ukázal pravou tvář, až půjde z besídky natifikovaných zombíků, tak si znovu nasadí škrabošku havloidní falše a přetvářky.

  OdpovědětVymazat
 13. Je trapné jaké zrůdy generuje AV.,V minulosti Vážené a lidmi uznáváné osobnosti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Posledním váženým předsedou byl profesor Zahradník. Za komunistů měla akademie předsedu Kožušníka, který napsal několik knížek o mechanice a dynamice, které mám ve své knihovně. Také profesor Říman byl vědecké eso. Drahoš, ten podle mne nenapsal nic, protože na to nemá.

   Vymazat
 14. K českému pojetí voleb napsal před dvěma týdny

  JAN KELLER:

  Politika prý měla původně sloužit k tomu, aby v ní soupeřily různé myšlenkové a názorové proudy a v kultivované diskusi se pokoušely přesvědčit voliče o svých vizích rozvoje země.

  V České republice ovšem už delší dobu funguje politika trochu jinak. Prakticky vůbec se v ní nejedná o programech a věcných koncepcích na řešení četných problémů společnosti.

  Volební kampaně se změnily ze soutěžení různých projektů žádoucího vývoje celku v obyčejný hon na osoby. Volí se zásadně proti někomu, nikoliv pro něco.

  Toto směřování politiky má svoje přednosti. Může se do něj zapojit doslova každý, protože NADÁVAT NENÍ ZDALEKA TAK NÁROČNÉ JAKO PŘEMÝŠLET.

  Má to ovšem i své nevýhody. Nelze věřit, že ze vzájemného špinění, ostouzení a pomlouvání by mohl vůbec vzejít někdo, kdo bude důstojně reprezentovat veřejný zájem. Jak vybrat ze septiku, ve kterém byli po celé týdny a měsíce všichni adepti na funkce veřejné důkladně mácháni, v den voleb někoho aspoň trochu čistého?

  Další nevýhodou tohoto způsobu vedení volební soutěže je, že pak už nezbývá příliš času dozvědět se, co vlastně kandidáti či politické strany nabízejí. Vyhraje-li někdo jen proto, že nenávist ke druhým byla ještě větší, je zaděláno na velká zklamání, až sám začne provozovat vlastní politiku.
  No a konečně se mění docela podstatně charakter takzvané mlčící většiny. Pokud je politika soupeřením idejí, pak nevoliče můžeme považovat za lidi, kterým chybí obecnější rozhled a žijí jen svými vlastními problémy.

  Jakmile se však politika redukuje na osobní útoky a očerňování, je třeba mezi nevoliči očekávat stále víc lidí, kteří svoji občanskou povinnost neplní prostě proto, že na to nemají žaludek.

  Těchto souvislostí by si možná měli být politici vědomi, až po spočtení odevzdaných hlasů začnou zase bědovat, že zájem občanů o věci veřejné klesá, takže je s naší společností asi něco špatně.

  OdpovědětVymazat
 15. PODÍVEJTE SE NA DRUHOU DEBATU NA 57 MINUTU JAK MOHLA MODERÁTORKA VEDET CO POSLOUCHAL DRAHOŠ VE ZPRÁVACH ODPORNÁ NÁPOVĚDA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I tzv. bezvýznamné detaily mají strašně velikou vypovídající hodnotu. Ne nadarmo se říká, že ďábel je ukrytý v detailech.

   Vymazat
  2. Nejsem si jist. Říkal to nějaký malíř, ale opačně - že bůh je v detailu.

   Vymazat
 16. Z videa nevyznívá, že by šlo o předvolební setkání. To by snad vypadalo jinak. Spíš jde o setkání lidí, kterí si rozumí. Jedni (ti z podia) se předvádí, kdo humorněji(?) pošpiní současného presidenta a druzí (klala) jim dělá zvukovou kulisu.

  Toť vše.

  OdpovědětVymazat
 17. Oč jsou Brňáci méně zkažení, o to jsou více hloupější. Brno, kdysi zemské město - dnes provinční dědina nejen politická, ale i kulturní, kterou nemůže zachránit ani již snad tucet univerzit a "nejvyšších učení". Brno se z destrukce 2. světovou válkou již nikdy nevzpamatovalo. Bratislava, před 80 roky poloviční než Brno, je dnes dvojnásobně veliká. Kde je někdejší brněnský textilní průmysl, kde je strojírenství, kde je dělný lid? Pražská kavárna, toť kavárna chytráků, brněnská hlupáků, potomků asi "Plotné".

  OdpovědětVymazat
 18. Tak to, co jsem viděl, je opravdový hnus. Jen ať si na tomto hnusu zúčastnění dají veliký pozor na to, aby je nepotkalo něco ještě HORŠÍHO!!!

  Písmo praví:
  Žalm 1:1"Blahoslavený je muž, který nežije podle rady ničemů, na cestě hříšníků se nezastaví a v zasedání posměvačů neusedne . . . ."

  OdpovědětVymazat
 19. Vysmívat se z člověka s handicapem,v tomto případě z prezidenta a jeho zdraví/, tak to už je trochu přes čáru pane Drahoši a spol. Ale všeho do času....Toto video, prosím, uchovejte, i p. Drahoš a spol. budou staří, a když vyhraje p. Drahoš, jsem zvědav, jestli po tak náročné funkci prezidenta bude se zdravím za 5 let tak dobře jako nyní. Uvidíme.Ubohost těchto lidí.:-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně jak píšete, tento záznam opravdu je třeba uschovat. Ten debilní fidlal z Buchlovic se opradu ukázal v tom pravém světle. S houslema to umí, jinak je to obyčejný idiot. Doufám, že mu to obecenstvo dá do budoucna sežrat.

   Vymazat
 20. “My s manzelkou mame bezky radi. Jezdime na nich ale ne s trakovymi holemi – a nikdo nas nemusi podepirat …”

  Az tahle falesna karta a fujtajbl radobyakademik Dobes skonci na invalidnim voziku zmozen celozivotnim predstiranim akademicke cinnosti velice rad mu tuhle jeho akademickou moudrost pripomenu.

  Uz se nedivim, ze za svuj "akademicky" zivot stacil opsat a publikovat vsehovsudy 70 praci ...

  Kam kracis kdysi pravem pysna ceska akademie?

  Mill

  OdpovědětVymazat
 21. Úplně jsem si zhnusia Pavlicu.
  Fuj, tohle je lidské dno!

  OdpovědětVymazat
 22. Je to hnus! Toto má být ta slušnost, kterou Drahoš neustále proklamoval? Navážet se do něčího zdraví? Ještě štěstí, že se tento odporný živočich na Hrad nedostal!!!

  OdpovědětVymazat
 23. NEMOCI VÁCLAVA HAVLA

  24. 9. 1981 operace hemeroidů
  23. 1. 1983 těžký zápal plic, zánět pohrudnice a absces na plicích
  5. 10. 1989 podezření z recidivy onemocnění z roku 1983
  24. 3. 1990 operace břišní kýly
  7. 1. 1993 chirurgické odstranění podkožní hnisavé výdutě
  27. 5. - 4. 6. 1993 "plánovaný chirurgický zákrok"
  15. 2. 1994 zlomené žebro po pádu
  jaro 1994 léčba virového onemocnění komplikovaného zánětem plic
  13. 2. 1996 akutní operace kvůli náhlému krvácení z polypu v ústní dutině
  18. 11. 1996 zápal plic
  2. 12. 1996 odstranění poloviny pravé plíce kvůli zhoubnému nádoru
  24. 8. 1997 lehký průduškový zánět
  2. 11. 1997 zvýšené teploty
  18. 5. 1999 viróza horních cest dýchacích
  12. 2. 1998 porucha ventilace v pravé části plicního laloku
  18. 2. 1998 plastická operace, která zacelila otvor v kůži na krku po tracheotomii
  14. 4. 1998 těžká operace tlustého střeva s pooperačními komplikacemi
  24. 4. 1998 tracheotomie
  11. 5. 1998 plastická operace, která zacelila otvor po tracheotomii
  srpen 1998 operace, která zacelila vývod tlustého střeva
  2.-3. 8. 1998 porucha provzdušnění pravého středního laloku plic, opět tracheotomie
  4. 8. 1998 porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic
  13. 12. 1998 viróza horních cest dýchacích
  únor, březen 2000 porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic
  2. 10. 2000 nachlazení, dva dny domácího léčení
  27. 11. 2000 začínající zápal plic včasná léčba zažehnala
  12. 2. 2001 náhlý zánět průdušek při zahraniční cestě, třináct dní ve Vojenské nemocnici
  24. 9. 2001 lehká srdeční arytmie, hospitalizace; Havel zrušil plánovanou cestu přestože už seděl v letadle
  23. 10. 2001 nachlazení, jedenáct dní ve Vojenské nemocnici a domácí léčba v Lánech
  17. 12. 2001 nevzdušnost části pravé plíce, léčba ve Vojenské nemocnici
  17. 7. 2002 zahleněná část pravé plíce, prezident předčasně ukončil zahraniční návštěvu
  23.-30. 10. 2002 zánět horních cest dýchacích
  6. 1. 2004 lékař preventivně doporučil předčasný návrat z cesty po Asii kvůli dýchacím potížím
  19. 11. 2004 "nalomená kost" v noze po pádu

  zdroj: ČTK

  a havlarna nechce spatne chodiciho zemana? proc si nomenklaturni umelec sverak zalozil zivnost na parapleti? bud ze soucitu k nemocnym nebo pouze vymenil nevynosny job s jary dou cimrmanem....

  OdpovědětVymazat
 24. Amorální ubožáci.Nic víc. Profesor bez názoru, který není schopen sestavit kloudnou větu, koktající jen plytké fráze, nesahá panu prezidentovi ani po kotníky.

  OdpovědětVymazat
 25. Proč máme z našich daní platit dotace tak morálně nízkým lidem. Ať se živí sami svým řemeslem.

  OdpovědětVymazat
 26. NASE ZAHRANICNI KOMUNITY KONSTATUJI - NIZSI UROVEN JIZ NENI MOZNA - TOTO JE SKUTECNE TA NEJSPODNEJSI SPODINA VSECH SPODIN - PRIMITIVNI, INKOMPETENTNI, HLOUPA BANDA TRAPNYCH ZAPRODANCU! NAM V CIZINE SE Z TOHO DELA DO SLOVA SPATNE!!! TUPS Bürgerinitiative, Prof. Fischer (nemecko)

  OdpovědětVymazat