Reklama

sobota 13. ledna 2018

„Šmejdi“ celého světa, spojte se …

Ludvík Smýkal
13. 1. 2018
Parafráze známého hesla Bedřicha Engelse mne napadla při sledování většiny našich médií v posledních dvou týdnech, čtvrteční debaty kandidátů na prezidenta republiky u Václava Moravce, ale i při vyhlášení výsledků 1. kola volby prezidenta České republiky (ČR). Pro mnohé aktéry těchto vystoupení se zřejmě stalo již zcela normálním lhát, pomlouvat a „kopat“ do současného prezidenta ČR Miloše Zemana. Pochopil jsem, že všichni ostatní kandidáti, a jejich spřízněná média, mají jen jeden úkol, zabránit občanům ČR získat vlastní suverenitu s cílem, aby navždycky zůstali nástrojem v rukou cizího kapitálu.


Nemůžeme se tak divit, že se bude konat 2. kolo volby prezidenta ČR, když takoví" šmejdi" jako je Jindřich Šídlo, a jiní, v souvislosti s volbou prezidenta republiky šířili, a zřejmě budou šířit, mylné a nepravdivé informace, ve kterých se mj. konstatuje, že současný prezident automaticky postupuje do druhého kola, a voliči jsou tak vyzýváni, aby kandidáta na prezidenta Miloše Zemana nevolili. Otázkou zřejmě zůstane, zda a jak tyto "informace" voliče ovlivnily. V každém případě došlo, dle mého názoru, ze strany těchto "šmejdů" k spáchání trestného činu maření přípravy a průběhu voleb podle § 351 zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákoníku ve znění pozdějších předpisů a jak na tuto skutečnost zareagují orgány činné v trestním řízení.ZDE a ZDE a ZDE

„Vyvrcholením“ předvolební kampaně se zřejmě mělo stát přímé napadení současného prezidenta ČR Miloše Zemana ve volební místnosti, přímo před kamerami novinářů z celého světa. Je otázkou, zda příslušné orgány a politici z toho vyvodí odpovídající závěry. ZDE a ZDE

Je třeba, aby si občané ČR uvědomili, že ztracenou hospodářskou a politickou suverenitu nabude naše země pouze v případě, že většina z nich bude podporovat Miloše Zemana a chápat, že on jediný, z kandidátů na prezidenta ČR, je pro ně zárukou stability v našem státě, jeho rozvoje a míru.

7 komentářů :

 1. No, stala se ale dnes horší věc: Zabránili jsme provokaci útoku balistické rakety na Havajské ostrovy. Měla to být záminka, stejně jako při napadení New Yorku a Washingtonu a následném zřícení třech výškových budov plus zasažení Pentagonu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. V případě účelového sdružení sedni neúspěšných kandidátů na prezidenta /Hannig podporuje ve 2. kole stávajícího prezidenta/ mě napadá jen jediné- ani 7 trpajzlíků nevytvoří obra. Odpolední blábolení s. Moravce v tzv. veřejnoprávní TV je jen vrcholem ledovce tuposti, vazalství a ubohosti tohoto "informačního zdroje". No a k TV Seznam lze říct snad jen to, že to je soubor různých zkrachovalců a slouhů iluminátů. V této partě vyniká S.Slonková, excelentní šlapka, dnes již bohužel stará roleta, leč před 20 lety bylo možno její orál doporučit i tomu největšímu fajnšmekrovi. Vždy jej ovšem poskytovala pouze za účelem získání informací ze zákulisí. Na druhou stranu se jí dala nakecat spousta blbostí, která ona šířila dál, nevyniká totiž zvláštní inteligencí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:11:
   I na Himálajích jsou trpaslíci malí.
   Nezlob se na trpaslíky, že ti okopávají kotníky, oni výš nedosáhnou.
   Hrrr, na ně, bratři Češi! Nepřátelů se nebojte, na množství nehleďte!
   Havloidi a další verbež z pražské kavárny jsou tí, kteří vás za vaše peníze, za použití násilí, lží a nenávisti chtějí přesvědčí o své pravdě.

   Smazat
  2. 0:11 To samé v poslanecké sněmovně přejí si aby vyhrál drahoš a pověřil kraďouska sestavením vlády.

   Smazat
 3. Myslím, že již bylo dost vymývače mozků s. V. Moravce.Tento soběstředný ředitel zeměkoule by už měl jít do háje a také něco pořádného dělat a neopruzovat na orazovce. Vašek

  OdpovědětSmazat
 4. Tak voliči odpadlých kandidátů budou volit podle svého, myslím, že poslední 3 budou volit Zemana, z Topolánkových 4% půjdou 2% pro Zemana, takže Zemanovi přibude tak 6%, takže bude mít 45%, ale určitě hodně lidí nepřijde, takže by to nakonec mohlo klapnout. Přece jenom to bylo dost vyhraněné a ti zbylí 3 šášulové si myslejí, že to je začátek jejich krásné kariéry po boku Drahoše. Ale to se pletou, protože tam je víc slimáčků než kapustiček, ti si tyhle do rajónu nepustí. Škoda, že to nebylo těch 43%, to by to klaplo tutově. Debaty to asi moc nezmění, jedině pokud by v nich Drahoš prohrál kontumačně, že by znechutil ty přivandrované voliče, ale když už vyhrabal tu maršálskou hůl z torny, tak se asi bude snažit. Jak ovšem chce za 14 dní projet malé vesničky, kde prohrál drtivě a současně se naučit být přirozený a pohotový, to tedy uvidíme. Už v děkovacím projevu mu musela napovídat manželka, jak se jmenuje ten film, ze kterého citoval, jakože ho to napadlo na místě. To je tedy úroveň. Možná bude mít taky v uchu přijímač, jako míval knížepán.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.