Reklama

pondělí 29. ledna 2018

Staří a nevzdělaní zvolili Miloše Zemana prezidentem ČR

Jaromír Petřík
29. 1. 2018  jaromirpetrik
Uvedené „motto“ jsme před volbami našeho prezidenta často viděli a slyšeli v mainstreamových médiích. A nyní je na titulkách mainstreamu opět.volby.idnes
Cituji: „Zemanovi dali hlas především voliči ANO, KSČM, SPD a ČSSD. Mezi jeho podporovateli převažují starší a méně vzdělaní lidé. Zeman měl podle průzkumu velkou podporu zejména mezi lidmi nad 50 let bez maturit, seniory a nezaměstnanými“.


VIP bloger MUDr. Vodvářka šel dokonce tak daleko a napsal, že Zemana volili lidé se základním vzděláním. Pro objektivitu cituji přesně: „Volili ho dle rozborů spíše starší občané a ti, kteří mají dosažené základní vzdělání“. V diskusi k tomu Klára Trnková dodává:„Jenom národ pitomců a ohnutých hřbetů si neváží svých elit.“

Co k tomu dodat? Snad nejlépe to vystihl v diskusi Karel Novotný: „ Toto vulgární generalizování a plivání na svůj národ nevypovídá až tak o tom národu, ale spíše vypovídá o nositelích těchto neurvalých postojů. 

Když se vrátím k diskusi na článek o prezidentských volbách na IDnes, zmíním se o příspěvcích, které získaly velké množství souhlasných hlasů: volby.idnes
Karel Krpata: „I vzdělaný člověk může být naprostý IDIOT....“
Vlasta Coufal: „Dneska, aby se člověk s vysokou školou nebo pod 70 let bál volit Zemana.“
Marcel Caha: „Není tento článek typickým důkazem o tom, že ten kdo rozděluje společnost jsou dnešní novináři?“

Ano, myslím si, že právě tato poslední věta vystihuje rozdělení naší společnosti. Mainstreamová média podporující Jiřího Drahoše se chovala jako nepříčetná, neštítítí se ničeho, nastoupila i s podpásovkami typu, že Zemana volí pouze staří a nevzdělaní, čímž předpokládala, že opravdu ti hloupí voliči budou volit Drahoše jen proto, aby ukázali, že nejsou hloupí, že jsou prostě „in...“

Snad nejlépe to vystihla moje sestra, když řekla, že jako hloupá a nevzdělaná bude volit Zemana. Jen podotknu, že je lékařkou. Naproti tomu jedna naše známá se na adresu Zemana povýšeně ušklíbla a zakroutila hlavou s opovržlivou poznámkou, že Zemana volí burani. Tato naše známá je vyučená, ale nenapíši čím, aby se náhodou v mém článku nepoznala.

Já i celá moje rodina a příbuzenstvo jsme tedy jako staří a méně vzdělaní burani volili Zemana, přestože všichni máme minimálně středoškolské vzdělání. Ještě podotýkám, že naše věkové rozmezí je 24 až 70 let.

Mně i mým příbuzným prostě záleží na tom, zda si naše země zachová určitou samostatnost rozhodování, nebo se stane naprostým Bruselským a Washingtonským vazalem. Však se již reakce ze Západu ozvala: volby.idnes Cituji: „Americký deník The New York Times popsal Miloše Zemana jako odpůrce migrace, který se netají proruskými zájmy. Britský server BBC ho označil za nekorektního politika rozdělujícího národ. K vítězství Zemanovi gratuloval jeho ruský protějšek Vladimír Putin.“

Je totiž nad slunce jasné, že Jiří Drahoš by byl vhodnou loutkou těch, kteří stáli za jeho zvolením. To bylo vidět z diskusí, kdy odpovídal naučenými frázemi svých poradců. Ale já nechci, abychom jen tupě přihlíželi tomu, až nám sem západní země pošlou muslimské migranty, nebo nás zapojí do útočných válek NATO. Mně již stačilo vojenské napadení Iráku, Libye, podpora Islámského státu v Sýrii, občanská válka na Ukrajině atd. Petru Kolářovi jako hlavnímu poradci Jiřího Drahoše a jeho podporovatelům z TOP09, KDU-ČSL, STAN a Pirátům v tomto prostě nevěřím.

Ostatně perfektně to v diskusi vystihl Miroslav Macek- cituji:
Volič, zejména volí-li tak jak má a jak se v médiích očekává, je nejvyšším suverénem, autoritou, nadprůměrně inteliigentním činitelem, který má budoucnost, vizi a který tvoří dějiny. Avšak tentýž volič, pokud neplní přání médií a nevolí-li dle očekávání, je podprůměrně vzdělaný, populistický, xenofobní prorusky orientovaný živel, hoden studu a opovržení a vůbec, ale vůbec si nezaslouží demokracii, kterou mu Václav Havel vybojoval.“ 

Já ale záruku naší budoucnosti vidím v Miloši Zemanovi v roli našeho prezidenta a Andreji Babišovi z ANO v roli premiéra. A nejlépe s podporou SPD a KSČM.
Miloš Zeman a uvedené politické strany jsou našim garantem, že si nenechají vnutit muslimské migranty do naší vlasti, ani se nebudou zapojovat do dalších útočných válek NATO.

69 komentářů :

 1. Rozumní volič29. ledna 2018 21:39

  Jsem inž. ekonomie a magistr práva a volil jsem Zemana. Právě proto, že jsem rozumní!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opakovaně, omluvte prosím, podívejte se na ČT24,
   pokud máte tu možnost HBBTV zpětně na den 27.1. 2018 v čas 22:00 - 23:00. Tolik ubohých urážek od čtyř pijavic a moderátora Borka na voliče M. Zemana, nehorázné ''VEŘEJNOPRÁVNÍ''? Honzejk(blbci), Dvořáček(NR je dezinformační, pruruská atd.). Hodina špinavostí a stále ČT pokračuje? Televize je uvnitř VYHNILÁ, odhlásil jsem TV a ČRO poplatky, nebudu již platit, televize je cizí, je něčí již KOMERČNÍ UKRADENÁ.

   Anonymní28. ledna 2018 22:32

   Katastrofa DRAHOŠOVCI, komentátor BOREK A ČTYŘI JEHO K*K*T* (Honzejk, Dvořáček, Pečinka a Leinert), lamentují jak je možné, že po té propagaci DRAHOŠE, vyhrál ZEMAN, kterého volili POUZE CHUDÍ BLBCI (slova Honzejka)! To byla VYVÁŽENÁ A PŘÍNOSNÁ DISKUZE?

   ČT POTŘEBUJE NOVOU OSÁDKU, DVOŘÁK Z NOVY JI TOTÁLNĚ ZMRZAČIL, EXIBICIONISTÉ PŘED KAMEROU. ONI SI NAPROSTO VYTÍRAJÍ P*D*L* Z KONCESIONÁŘI.

   Smazat
  2. Lidé bez maturity volili Zemana? Takže SCHWARZENBERG a disidenti (kteří údajně nesměli studovat!) volili Zemana? Tomu máme věřit? No potěš koště...

   Snad chtěli sdělit, že přes snahu žumpalistů, cizáků, politologů od Bruselu, specialistů ze západem podplácených neziskovek vysávajících naše daně, z menšin a cizích poradců ukusujících z našich důchodů, různých studentů a absolventů humanitárních oborů, FRIKULÍNEK a FRIKULÍNŮ, STEJNĚ VĚTŠINA ZODPOVĚDNÝCH ČESKÝCH VOLIČŮ ZVOLILA PRESIDENTA ZEMANA. Přes sborové bučení všech sdělovadel hlavního proudu lží a výplachů mozkoven.

   Jsou dvě možná vysvětlení. Pravdivé, že Češi přemýšlí a jednají podle vlastního rozumu, ale to si HAVLÉRKA nepřipustí ani v opici,
   nebo havlistické... že pracující neumí číst a ti, kteří slabikují, čtou ruské komiksy a čučí na TV Barandov. Jak primitivní člověci v tísni.

   Smazat
  3. Přiznám se, ač částečně vzdělán, že patřím do kategorie lúza, buran, barevná svině. Mám svůj selský rozum a stále ještě jsem schopen rozlišit špatné od dobrého.Nepotřebuji nápovědy pánů Svěráků,Bartošků, dam Kolářové, Štěpánové...co a jak bych měl, jak bych se měl zachovat, co udělat. Nenechám sebou manipulovat, nikým! Nepatřím do jejich kategorie. Věřím, že po druhém debaklu si již dají pohov a mě dají pokoj. Tito lidé si musí uvědomit, že u většiny lidí po revoluci ztratili kredit, respekt, úctu, oblibu, že už nejsou obdivováni a váženi jako za komunistů. Tenkrát ani nepípli a věnovali se tomu co uměli, dnes když mají v tvorbě neomezené možnosti a volnost, tak jen pípají a nevytvořili nic co by překonalo to co, vytvořili za komunistů. Nevím, co je vede k tomu, býti nám nadřazeni. Z bývalých respektovaných osobností se stali celebrity a ty já považuji za soustředěný kulturní, umělecký a lidský odpad, šmíru.Proto já až tak velký rozdíl mezi buranem a celebritou, chceteli mezi voličem Zemana a Drahoše, nevidím. M.Radikowski

   Smazat
 2. Dneska čété už se zase otřepala a perlila. Rozhovor s Drahošem v kavárně (jakože chichichi), kde on velmi asertivně o tom, jak založí hnutí a pak se nechá zvolit do senátu. No, to určitě. Kdo do něho ještě vloží korunu, tak je asi šílenec a neváží si svých peněz. Něco tak necharismatického a naivního se může vyklubat akorát z akademika. On se vidí vysloveně jako Babiš. S tím rozdílem, že Babiš je samý prachy, je to chytrá liška podšitá a má charisma. Toto je dědula, co s užívá svých 5 minut slávy a pak padla. Kdyby byla sázka na to, jestli se z tohoto jeho snů něco urodí, tak bych hned vsadil. Prej vygeneroval energii. Hotový reaktor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:50 Drahoš si zřejmě neuvědomje, že nedostal hlasy kvůli svým vlastnostem, ale jen jako páka proti Zemanovi. Do senátu se může dostat, ovšem jenom za volební okrsek, který stejně volí exponenty kavárny. Proto žádnou velkou škodu napáchat nemůže.

   Smazat
 3. VIP bloger MUDr. Vodvářka šel dokonce tak daleko a napsal, že Zemana volili lidé se základním vzděláním. Pro objektivitu cituji přesně: „Volili ho dle rozborů spíše starší občané a ti, kteří mají dosažené základní vzdělání“. - Musím se pana doktora zastat - i Jura Drahošů má dosažené základní vzdělání nebo ne?

  OdpovědětSmazat
 4. Tyhle názory jsou nejen neurvalé, ale i hodně, opravdu hodně, hloupé.

  Zdá se, že statisticky Drahoše volilo o něco více mladých a vzdělanějších, ale ten rozdíl nebyl až tak velký, jak by nasvědčovaly hloupé titulky mainstreamu a šílená prohlášení lumpen-elitářů.
  Jenomže pokud dobře víme, že kafilérka má dokonale zmanipulované především mladé lidi a lidi závislé na dotacích a grantech, tak už jenom toto samo o sobě přidává dostatečný počet mladých a vzdělaných do statistik, aby statisticky tento malý rozdíl vznikl a to je také jediný důvod tohoto rozdílu.

  Jenže právě takovéto vývody, jakých jsme svědky, skvěle ilustrují, že vzdělání, obzvlášť v poslední době, vůbec není dokladem moudrosti, v některých oblastech spíš naopak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem byl mladý a nejspíš také pitomý. Taky jsem si myslel, že jsem mistr světa a že už vím všechno na světě. My jsme to ovšem měli jednoduché, naším nepřítelem byl kom.režim, tam nemohlo dojít k omylu. Bohužel to neslo s sebou to, že jsme se bezmezně viděli v Západu. Až časem jsme poněkud prohlédli.
   Dnešní manipulátoři jsou vzorně vyškoleni odborníky z USA, kde s tím mají desítky let zkušeností. Dobře věděli, na koho se mají obrátit (viz nečekaný úspěch virtuální strany TOP09 v r. 2010). Studenti VŠ mají v kebuli jednak učební látku (medici, stavaři ale i "sociální vědci" - tak se ale spíš jedná o nějaké nové marxismy), jednak prázdné mozky a nadšení. Není nic lehčího, než jim ty kedlubny zaplnit nějakým svinstvem.

   Smazat
  2. Jestli považujete za nepřítele nějaký režim, tak jste pořád ve stejném omylu.

   Smazat
  3. Mluvit o mladých a přitom vzdělanějších je dosti podivné. Všichni naříkají nad poklesem úrovně vzdělání u nás. Vysoké školy kvůli penězům rozdávají diplomy a tituly jen aby dostaly školné od studentů nebo příspěvek od státu. Pověst "práv z Plzně" je hodně vypovídající.

   Smazat
 5. To jsem rád, že jsem se volbou Zemana stal hloupým, starým, neschopným, líným, primitivním, nevzdělaným a škaredým untermenschem.
  Jelikož se bohužel nemohu považovat za Zemanova spřízněnce a už vůbec ne obdivovatele, uspokojuje mě tedy aspoň vědomí, že nejsem na stejné lodi s lidmi ovládajícími mediální prostor. S lidmi, kteří už jsou tak profláklí a zdiskreditovaní, že pod svými vlastními ksichty nemají šanci oslovit občany a zbývá jim jen zkoušet vysílat za sebe různé figury, za něž by se mohli schovat jako do trojského koně.
  Je fajn stát na straně lidí, kteří takovým dárečkům brány neotevřou.

  OdpovědětSmazat
 6. ================
  Ta rozprava připomíná poměřování pinďourů.
  ================

  OdpovědětSmazat
 7. Sledujte AZ kvíz. Tam se dovíte jak je ta starší generace nevzdělaná. Jak většinou s přehledem porážejí ty, kteří, ne vlastní vinou, dostali tak mizerné vzdělání, že kolabují při jednoduchých otázkách. Takhle kdyby tam byly jen otázky na hudební skupiny a trochu sport, to by bylo...

  OdpovědětSmazat
 8. Lidi nevoli stejne, Prvni skupina voli srdcem (zakladni vzdelani), Druha skupina voli penezenkou (nenazrani), Treti skupina voli sexualni atraktivnosti a sexem (zeny) inteligence voli mozkem atd...
  Trump se dostal kmoci diky lidem se zakladnim vzdelanim, stejne Zeman. Fakt je ze politicka scena jak se hraje v Americe a v Cechach je identicka. Trump se pretvaruje , ze je populista stejne jako Zeman coz neni pravda.
  Kdo vi do jakych Rimskych klubu oba patri. Jeho orientace na Rusko je jako orientace na Spartu..clovek si zada o problem. Ceska politika mela by byt blizsko Anglie a Francie jak napsal Ringo Cech a ma pravdu.

  Elity se staraji pouze o Elity a Stredni vrstvy jsou pro Elity nepratelske a proto Elity nici Stredni vrsvy jak to jde. Doktori, profesori nejsou elity , ale pracujici inteligence!! Precte te si definici Elit v Wikipedii.
  Elity jsou definovany : Neomezeny pristup k penezum a politicke moci,
  delaji si zakony jeden pro Elit y , jeden pro populaci,
  Jsou nad zakony populace
  ovladaji soudy
  ovladaji policii
  ovladaji volebni proces.

  Inteligence a Elity jsou dve rozdilne veci. Typicky cleni Elit jsou Trump, Bush .

  Elity jsou ciste na to aby byli i moci vseho druhu = Absolutni Ovladani. Nezajimaji se o Inteligenci ..to si vzdy KOUPI !!! jako vsechno ostatni, A proto Zeman ci Trump nikdy nevybuduje stredni vrstvy ...male podnikatele , vyrobce, obchodniky,hospodske atd
  protoze jsou nepratele Elit kam oba patri.

  Brouk von Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouku, nechci se orientovat na Anglii a Francii, prtože to jsou ty země, které jsou bízko svého pohřbu a nehnou ani prstem, aby to změnily.
   Budou mít buď občanskou válku nebo smrt, jiná cesta není.
   Ty kecy, že bychom s nimi měli kamarádit, pocházejí podle mne z doby První republiky, jenže to byly ÚPLNĚ JINÉ STÁTY. Tehdy. Ale ani tehdy jsme pro ně nebyli ronocenní partneři, brali nás vždycky za póvl.
   A F.R.Čech, navzdory mnoha správným názorům, s nimiž souhlasím, není skutečný politik ani diplomat a v tomhle se dost mýlí.

   Smazat
 9. Mě by zajímalo kdyby byly všichni „inteligenti" kdo by na ty jejich namyšlené držky dělal. S článkem souhlasím a jsem ochoten podporovat Babiše + Zemana doufám že vyřadí kavárníky ze hry.

  OdpovědětSmazat
 10. Kecy a urážky voličů od darebáků, kterým právě někdo šlápl na kuří oko. IGNOROVAT!!!
  Mají nejvíc keců o demokracii, ale jak není po jejich, je zle. Jen kydat špínu, nic jiného neumí, a zrazovat svou vlast.
  Nejsem stará, mám VŠ vzdělání, zodpovědnou práci a dost slušné IQ, a právě proto volím pana Zemana.
  Jde mi o naši zem a její budoucnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad "zvolila jste" dámo. Čas minulý - ne? Proč píšete "právě proto volím" - vy volíte pořád? A s vysokoškolským vzděláním? Ale už je to dost dávno - že? O naši zem všem kteří dnes na různých diskuzích plkají, mělo jít před osmadvaceti léty! A pořád. Nikdy neměli - dokonce s nadšením - přihlížet, jak je drancován a prodáván majetek státu. Dnes nemáme nic.Ani vodu. Jaká myslíte, že může být budoucnost takové vydrancované kolonie? Myslíte si, že zahrada, ze které vyvezete všechnu úrodnou půdu, porazíte stromy, vytrháte květiny, trávu, odvedete vodu k sousedům, a zahradu zavezete hnojem, může mít ještě nějakou budoucnost? Nezlobte se, ale to všechno už je klišé. Jen a jen fráze. Všichni to vědí, přesto je omílají. Jsem rád, že se na prezidentském úřadu nezměnilo nic, hlavně proto, že pro ČR jsou změny zhoubné.

   Smazat
  2. Kdyby jen urážky, zakazovat, cenzurovat by nás chtěli - viz neuvěřitelně drzý článek Vodvářky (a to je prý doktor). Tam už jen scházel požadavek, aby nás rovnou pozavírali.

   Smazat
 11. Smozřejmě,že občané voliči brzy potřebovat tzv intelektuály,kterí za čtvrtstoletí NIC kromě korporátního fašismu NIC nevymysleli.
  Nu což už se začalo s konstituovánim

  NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ A PŘI NĚM ynteligentny SENOCHRUPY S TITULY,KTERÉ PRÝ VYHRÁLI TOMBOLE POTŘEBOVAT JAKO OBČANÉ NEBUDEME!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste při smyslech a normální???

   Smazat
  2. 29. ledna 2018 22:37

   Promiňte jsem slabý duchem, přesto vážím 127kg.

   Smazat
  3. Anonym 29. ledna 2018 22:49

   Výborná kompenzační pomůcka, na přetlak v mozku,chytrý nápad od psychiatra Ivana Davida.
   Dík!

   Smazat
  4. 22.45 NEBYLO BY LEPŠI,KDYBY JSTE SPÁCHAL SEPUKU

   děláte ostudu vašim neomarxistům a vaší pražské kavárně s diktaturou humanistů a islamistů.

   Dej bože,aby tento diskutujíci byl přejet ukradeným autobusem mu-slimáků jako první!

   Smazat
 12. A není ono to všechno už jedno? Zvoleno je. Jak dlouho se o tom ještě bude na všech webech žvanit? Jak dlouho ještě k tomu budou stovky diskuzí? Mně připadají lidi blbí jak ovce. Mají jen potřebu jíst a hýkat( nechtěl jsem napsat "žrát")Jinou ne. Omílat omleté, hýkat a hýkat. Nejsou takoví lidé pro společnost už úplně bezcenní a zbyteční? Dřepět u počítače, kde se omílá stokrát omleté, a k stokrát omletému žvatlat taky stokrát omleté, ještě ve dvě hodiny ráno. Nešťastná, ztracená generace. Horší už nemůže přijít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:49
   Promiňte jsem slabý duchem, přesto vážím 127kg.

   Smazat
  2. Nemělo to být "blbý duchem" přesmetrákový troubo 22..49 a 22.53?

   Smazat
  3. Napište 22.49 krátce

   Q,Q,Q..

   Smazat
  4. 22:49 Z duše vás lituji, takový chytrý a skromný nežvanil a musí psát takovým hloupým ovcím

   Smazat
 13. MILAN DANIEL:

  „Koho jsi volil?“ – zeptal se Pú.

  „Drahoše“ – odpovědělo prasátko.

  „Já Zemana“ – povídá Pú.

  „Jsme stále ještě přátelé?“ – zeptalo se prasátko.

  „Ano, stále jsme přátelé“ – odpověděl Pú.

  „Dobře, budeme SPOLU nadávat na politiku.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oba volili, oba mají právo následující volební období nadávat na politiku. Spolu, i každý zvlášť. ÍÁČEK nevolil, takže v praxi zvolil Zemana. Zůstane kamarádem, ale nebude-li s politikou spokojený, nadávat může pouze ... na Íáčka

   Smazat
 14. V mém okolí to bylo cca fifty fifty Zeman vers. Drahoš. Co se sociálního složení týče nejsem samozřejmě úplně reprezentativní vzorek (co by člověk neholdující hospodám, VŠ a finančně nezávislý). Sám jsem volil Zemana (zejména proto, aby nezvítězil Drahoš). Nicméně je pravdou, že více voličů bylo mezi lidmi pod 30 a s vyšší vzděláním. Ovšem... Většina z nich ještě studuje a je více či méně závislá na financích svých rodičů, ti z těchto mladších (studujících) volili Drahoše většinou (pokud je mi známo) studuje nízkoprahové studijní obory (humanitní, "manažerské" apod.). V podstatě by bylo možné konstatovat, že statisticky vyšší procento mladších a zdánlivě vzdělanějších voličů Drahoše přímo kopíruje trend (viz statistiky ČSÚ), že v generaci 35-55 je vyšší procento lidí se SŠ vzděláním případně vyučených (nicméně zpravidla kvalifikovaných a užitečných odborníků), kdežto v generaci pod 35 je více VŠ (ovšem s výrazným úbytkem lidí se vzděláním orientovaným na přírodní vědy, technické obory, lékařské obory atd.). Takže česky řečeno - jsou to takoví mladí absolventi EUROVUMLů...

  OdpovědětSmazat
 15. A jak myslíte zítra - ještě pořád se budou omílat výsledky voleb? Rozebírat kdo koho volil a proč? Možná s tím media i jejich vděční čtenáři a diskutéři vystačí celý rok. Myslel jsem, že se zase začne rozebírat "čapí hnízdo" protože to muselo ustoupit volebnímu cirkusu, ale když cirkus skončil, mělo zas nastoupit hnízdo - ne? A zločinný Babiš -ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:03

   Člověče, vždyť se na tom ale sám podílíš.
   Je to zábava, rozčilovat se nad tím, jak jsou lidé (domněle nebo skutečně) hloupí? Je-li tvá odpověď ano, co jsi za člověka? pokud ne, proč to děláš? Nějaké nutkání?

   Smazat
  2. Proč to dělám 23.07? To je jednoduchý. Taky se občas rád podívám, jako co je nového, ale nového nevidím už dlouho nic. Dva roky ječení o válce, KLDR, Trump, Syrie a Ukrajina, sem tam zpestření nějakou místní maškarádou, třeba jako byla kauza Brady a medaile, nebo co řekl nebo neřekl Zeman a zač se bude muset plazit v prachu a omlouvat se, pak na dlouho nastoupila kauza zločinec Babiš a čapí hnízdo, přerušena cirkusem spojeným s předvolební maškarádou viz volba prezidenta. Ale nikdy jsem se na tom nepodílel, to se pleteš. Vždy jen vyjádřím svůj podiv nad tím ( a možná i obdiv) kolik lidí dokáže neustále žvatlat a brebtat k úplně stejným článkům ( no - možná sem tam změní odstavec, jak to tak mají uloženo v počítači) zejména na serveru Novinky ( a většina diskutujících NR jsou novinkáři) a taky nikdy nepochopím, proč lidi, kteří často nadávají na media, je sami vykrmují počtem diskuzí - a dobře vykrmují! Plkáním lidí na diskuzích se živí obrovská spousta parazitů na různých webech - a já se ptám -co ty lidi pořád nutí psát denně všechny ty kokotiny? To jsem za člověka.

   Smazat
  3. 23:40
   A k čemu je to dobré? Cítíš se líp, žes to někomu natřel?

   Smazat
  4. Určitě ne 23.40 - nejsem lakýrník. Ale pořád se snažím přijít tomu na kloub, a pořád věřím, že se mi to jednou podaří. Že kliknu na ty žumpovní články třeba na Novinkách -a diskuze sporá, nebo žádná. A řeknu si - ejhle! Diskuzní lid konečně prozřel, ale že to trvalo! A hafo novinářských šmejdů poletí na dlažbu, protože je diskutující přestali vyživovat. Ano, pak se opravdu budu cítit líp. Jsem snad proto škodolibej? Budu se muset nad sebou zamyslet.

   Smazat
  5. 23:53
   Nejde o škodolibost a podobné věci. Nejde o to, jak člověk vypadá.
   Lidi spolu mluví, aby se na něčem domluvili, aby k něčemu dospěli.
   A ty se od těch, nad nimiž tu kroutíš hlavou, v tom podstatném nelišíš: je to mlácení prázdné slámy. Na tom není nic tajuplného, čemu by člověk musel teprve "přijít na kloub".

   Smazat
  6. Jak to píšeš - lidi spolu MLUVÍ??? To snad ne" Mluvili spolu kdysi dávno - na návsích, v hospodách, různě. Dnes dřepí u počítačů a píšou kokotiny. Pořád stejný, a nadávají si, urážejí se navzájem, a hádají se. Všechno anonymně, písemně. A ty tomu říkáš MLUVÍ?? No tak to jo. Tak to pardon. A jako - k čemu že dospějou? Na čem že se "domluví"? K tomu nemám slov, asi ses předávkoval.Mlať svou prázdnou slámu dál. Čus.

   Smazat
  7. Anonym 30. ledna 2018 1:55 Vy jste jedním velkým anonymním diskutérem. Proč si nevypnete počítač? Jděte do politiky a my o Vás budem psát, jenže Vy byste neměl čas, páč surfujete diskuzema stále dokola a práce stojí.

   Smazat
 16. Sem blby fandim Drahosovi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel s křížkem po funuse. nebo ti to uniklo?

   Smazat
  2. Jezdi dál na mrtvým oslu a my se ti tu budeme smát a smut a smát!

   Smazat
 17. Kdo prospívá ve vědění, ale ztrácí na mravech, více ztrácí než prospívá. J.A.Komenský. (učitel národů)

  OdpovědětSmazat
 18. K nadpisu.Mlady a sprosty volili Drahoša.Co už.Holt demokracia zvíťazila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A všechno už je pasé. Proč o tom plkat?

   Smazat
 19. Dnes jsem potkal známého z Prahy. Dříve pracoval v nějakém výzkumném ústavu, po převratu začal prodávat v Česku sofistikované laboratorní přístroje. Volil Drahoše. Není to rozhodně sluničkář a nepatří k Pražské kavárně. Všichni jeho známí, také vzdělaní technici také volili Drahoše. Nezná nikoho, kdo by volil Zemana.
  Ptal jsem se ho proč není Zeman oblíbený. Odpověď byla jedno slovo Bamberk. On jako drobný podnikatel nemůže zapomenout. Zeman mlčí a bojí se. To je prý důvod, proč nejde do ČT. Jeho voliči zapomněli. Může někdo podat vysvětlení, které by přijali i Zemanovi nevoliči?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějaká kravina - ne? To se vám zdálo? Zeman je v ČT každou chvíli, ve zprávách. Nikoliv v rozpravě. Má snad zapotřebí, aby musel čelit žumpovním otázkám nějaký sebestředný protekční krávy, a přitom jí nemůže říci upřímně a otevřeně, co si o ní myslí? Vy byste něco takovýho absolvoval?

   Smazat
  2. A o co v tom Bamberku vlastně šlo?

   Smazat
  3. 23:28 „Nezná nikoho, kdo by volil Zemana.“ já naproti tomu neznám nikoho, kdo by současně neznal voliče Zemana i voliče Drahoše. Pán zřejmě žije v bublině. Pěkně těsné a to ho nejspíš přesně charakterizuje. „Bamberk“ byl vysvětlen tak i onak, nakonec by nezbylo než si hodit korunou. Podstatné ovšem je, že jen málokdo si na něj vzpomene. Jakým plácáním tady, 23:28, argumentujete, kde jste sebral, že Zeman se bojí jít do diskuzí v televizi nebo kdekoli jinde, když i v té ČT byl a není tajemstvím, že celý její tým mu přátelský není. Nakonec to potvrdila i paní choť poraženého prezidentského kandidáta! Prodávat „sofistikované“ laboratorní přístroje. Existují nesofistikované laboratorní přístroje, a když, dají se prodávat? Věru máte rozhled, zdá se!

   Smazat
  4. 3:05, to neznáte obor laboratorní sklo? Není jich nějak moc v Praze, kteří Zemanovi nevěří? Nemohu je označit jako pražské nafoukance, kteří mne štvou. Znám několik takových, kteří nám na venkově škodí. Pro blbého Pražáka začínají Uhry za Kolínem.

   Ono prý se Zeman bojí, aby se náhodou na ten Bamberk v televizi někdo nezeptal a přitlačil Miloše ke zdi. Já ho také volil, což neznamená, že je mi jedno, koho nechali Česko vykrádat. On ten Miloš potají nenávidí komunisti, ale ti toho nezdupali zas tak mnoho jako on.

   Ať někdo napíše do NR něco o Bamberku.

   Smazat
  5. 6:36 i když s vámi mohu v lecčem souhlasit, těžko mohu laboratorní sklo považovat za přístroj. O nenávistech občana Zemana leccos vím, vím ovšem i o mimořádně stinných stránkách osoby Drahoše a hlavně, o rizicích, která nesl, pokud by se stal prezidentem ČR.

   Smazat
  6. Především píše se Bamberg. A jedna paní povídala.
   Co vlastně Zeman dělal v Bambergu, ovšem zůstává dodnes neobjasněno?

   Smazat
  7. A vy se z toho můžete podělat. Všichni. Jak staré zvědavé báby někde na schodištích. Hnus - zženštilí chlapi, kteří namísto chlapáckého přístupu k životu, dřepí, čtou bulvár, vzrušujou je pomluvy, a čvachtají kraviny, to je fakt pohroma. Co se to s našimi muži stalo? Předvádějí zženštilost nejhoršího kalibru. Na diskuzích všude je velice málo žen, zato chlapů užvaněných hafo! Jak se znovu a opět ukazuje, jsou ženy mnohem racionálnější, než chlapi, a blbým žvaněním čas neztrácejí. K ničemu to není. Úplně nejhorší jsou staří impotenti. Ti mají žvásty na počítači jako hračku, jako vzrůšo, jako sex, a všechny ty drby a pomluvy jim to vynahrazují. Bamberg - no a co - mám tady psát, kde všude jsem byl já?

   Smazat
 20. Čemu se divíte? Pohádka "Císařovy nové šaty" pořád platí. Chcete oblbnout lidi neviditelnými šaty? Pak jim jenom stačí vtloukat do hlavy, že je nevidí jenom ti "neurození", chudí, nevzdělaní, buranští... A stádo hned ochotně hýká, jak jsou ty šaty krásné, i když je ve skutečnosti také nevidí. Čím větší blb, tím víc chce vypadat jako "urozený".

  OdpovědětSmazat
 21. Mám IQ 132, podle ČT jsem venkovský idiot se základním vzděláním. Chtěl bych vidět IQ Drahoše, jak blábolil a neví nic. Jen má vysoké "podrazácké IQ", zřejmě mu dával školení Kalousek či Gazdík.

  OdpovědětSmazat
 22. Demokracie vybojovaná českému národu V. Havlem: jde o kapitalistickou demokracii a tedy o diktaturu kapitálu. Nic více. Svobodné volby jako jediný znak tzv. kapitalistické demokracie? Nenechme se vysmát. Svobodné volby našeho druhu vyhrál v Německu kdysi Adolf Hitler. A i takové v r. 1946 u nás Klement Gottwald? Kapitalistické volby jsou věcí propagandy. A zejména kapitalistického ROZDĚL A PANUJ: KOLIK U NÁS OD R. 1990 SE VYSTŘÍDALO NA "POLITICKÉM NEBÍČKU" PARTAJÍ, kolik jich zapadlo bez povšimnutí za obzor, kolik jich skomírá a JAKÝ KROK VPŘED DÍKY JIM UDĚLALA NAŠE REPUBLIKA ?! Na sousední Německo jsme dech nikdy nezískali a stále se nám vzdaluje, již díky tomu, že jim naše země "patří i s botami". Kdo nám naší zem ukradl? Kapitál a jeho sluhové v české politice "ZVOLENÍ VE SVOBODNÝCH VOLBÁCH".
  Ad Drahoš: základním předpokladem vědeckého pracovníka je schopnost kritického myšlení, skepse k informacím a permanentní prověřování jejich pravdivosti. To evidentně náš vědmátor postrádá, jinak by se nenechal zkorumpovat na kandidáta....a s podporou dalších 7 kandidátů skončit debaklem - proti jednomu Zemanovi. Tak nevím, kdo je tím buranem v Česku.

  OdpovědětSmazat
 23. Je vidět, co dělá "vzdělání" s duševními mrzáky. Žádné kritické myšlení, stádnost, neznalost skutečných dějin bez ideologických nátěrů a jiné vzdělanostní nedostatky.
  Je mi osmdesát, a tak jsem se nenechal přesvědčit ani Zemanem, ba ani Drahoušem.
  Volil jsem proto proti Drahoušovi, jeho zblblé nevzdělané kamarile, hloupé mládeží, za jejich hloupost mohou hlavně školy, jejich hloupí učitelé či dokonce "profesoři".

  OdpovědětSmazat
 24. Tak jsem vyhodnotil statistická data naší famílie: 1 řemeslník, 2 maturanti, 8 vysokoškoláků, průměrný věk 45 let. Všichni volili M. Zemana
  Rodina mých pražských známých: 3 vyučeni, 2 středoškoláci, průměrný věk - 43 let. Všichni volili J. Drahoše.

  OdpovědětSmazat
 25. Starší dcera s přítelem jsou ing.
  Mladší s přítelem vysoká škola .
  Manželka gimpl jen já sou .
  Tak my jsme staří a nevzdělaní .
  M.

  OdpovědětSmazat
 26. Pardón gympl . Jsem rozčilený .

  OdpovědětSmazat
 27. Tento hloupý slogan o tom, že méně inteligentní volí to či onoho, je výmyslemm ODS. Pravdou je, že pokud je takto masivně podpořen sdělovacími prostředky a neustále popakován je možné ty skutečně hloupé přesvědčit že asi ti chytří to myslí dobře a tak se stává že ve skutečnosti největší blbové volí ty na které jim dirigen ukáže.

  OdpovědětSmazat
 28. A proč tady pár dnů po volbách musejí diskuzní masturbanti a závisláci pořád přežvejkávat, koho kdo volil a proč? Jak dlouho ještě jim to vydrží - týden? měsíc? ještě déle? Co takhle začít pro změnu zas kopat do Babiše, to už tu dlouho nebylo, a byla by změna.

  OdpovědětSmazat
 29. Nevím jestli to někdo z komentátorů napsal. Podle toho jak je to pojato - Zemana volili hlupáci. Všimněte si, že stejní hlupáci rozhodli i o Brexitu - též to byli lidé z venkova, méně vzdělani a starší. Je to vcelku logické. Voliči Zemana udělali něco, co se příčí elitě. Byla nějaká elita v dějinách, která by netvrdila, že ona má patent i na rozum? Nemyslím si. Nu, proto jsme my, voliči Zemana, hlupáci.

  OdpovědětSmazat
 30. Zajímavé je, že takzvaní mladí, vzdělaní a dynamičtí volili hlupáka Drahoše, který není schopen ani sestavit kloudnou větu.

  OdpovědětSmazat
 31. Protože jak řekla má vzdělaná neteř: "My jsme "nová generace" a chceme změnu.:-(

  OdpovědětSmazat
 32. Občané, sledujte, zda si partaje z volebního debaklu - druhého během pár měsíců - vezmou nějaké ponaučení a že budou hledat a pěstovat lidí na budoucí kultivované politiky a dále na kultivované osobnosti. Klaus a Zeman, jediní vygenerovaní partajní politikou za 28 roků? Není to trochu málo? Je jistě pozoruhodné, jak přitom každý ze jmenovaných stál na opačném konci nazírání na socioekonomický svět a přitom dovedli mezi sebou komunikovat, hledat kompromisní řešení a přinést, svoji, tak pražskou kavárnou proklínanou "opoziční smlouvou", do země klid. Toto období bez hulvátství, to pražskou kavárnu - uměleckou retrogardu - dusilo. Hulvátství, to je její parketa, rozvracení státu, národa. Demagogie, nevraživost, podlost, to jsou její - prý lepší kavárenské vlastnosti.

  OdpovědětSmazat
 33. Rozum a vlastenectví zvítězí nad lží a nenávistí,dnes jsem potkal člověka s odznakem Drahoše na klopě hrdě kráčel ulicí na první dojem intelektuál žijící mimo realitu života občanů lopatáků

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.