Reklama

středa 31. ledna 2018

Štětina? Horší nacista než Heydrich. Srovnejte

Radim Valenčík
31.1.2018 blog autora
"Ruské prezidentské volby dopadnou podobně, zvítězí Putin, Zemanův favorit. Genofond ruského národa je poškozen silněji než genofond národa českého."
Toto napsal na svém FB profilu europoslanec zvolený za TOP Jaromír Štětina.
(viz ZDE)

Věci (i lidé) se poznávají ve srovnáních. Tak pro srovnání uvedu ty nejvíce genocidní rasistické výroky zastupujícího říšského protektora Reinharda HEydricha:

"Chtěl bych zdůraznit, že poněmčení zamýšlíme, ale pouze těch, kteří jsou skutečně k poněmčení způsobilí. Počítám zhruba se 40 až 60 procenty... Těm, kteří jsou způsobilí poněmčení, by se později pokud možno zprostředkovala práce v říši, aby se sem vůbec nevrátili. Ti, kteří poněmčení způsobilí nejsou, se odešlou po otevření osídlovacího prostoru kolem Ledového moře, v němž umístíme v budoucnu koncentrační tábory pro 11 miliónů židů z Evropy. Tam bychom pak mohli usadit Čechy, kteří nejsou způsobilí poněmčení. Jejich úkol by byl pozitivní, udělali bychom z nich dozorce, předáky, měli by možnost přivést si sem rodiny...

"Bude nutno rozeznávat tři velké skupiny. Především země s germánským obyvatelstvem. To jsou lidé, mající naši krev a tím i naši povahu. Je jasné, že s těmito lidmi musíme jednat jinak, než s příslušníky jiné rasy, národy slovanskými. Druhá skupina jsou východní prostory, osídlené částečně Slovany. Tam je třeba vědět, že dobrota bude chápána jen jako slabost; sám Slovan vůbec nechce, aby se s ním zacházelo jako s člověkem rovnoprávným, a je zvyklý, že si pán s ním nezadává. Jsou to prostory, jejichž obyvatelé, mám-li to říci docela drasticky, nám musí sloužit jako otroci... Základní linie musí platit: tento prostor se jednou musí stát německým a Čech tady už nemá koneckonců co pohledávat!"

"Nordického, germánského člověka přesvědčíte nebo zlomíte. Čecha, slovanského člověka, lze jen těžko přesvědčit, vždy se ohne, nikdy ho nezlomíte. A když ho přestanete ohýbat a pustíte jej, tu se zase vzpřímí, zase tu stojí a znovu je vám protivníkem. Z toho plyne závěr, že ho musíte pořád přitlačovat, aby musel být stále ohnut, aby poslouchal a tahal."

"Od vypuknutí německo-ruské války zesílila ilegální komunistická strana v protektorátě podstatně svou činnost. Jen v Čechách bylo od počátku ruské války zatčeno 1275 osob, převážně funkcionářů, pro činnost v ilegální KSČ. Jen v září a říjnu bylo v Čechách odhaleno 18 komunistických závodních buněk, převážně ve zbrojních podnicích."
Viz: https://citaty.net/autori/reinhard-heydrich/

Jen si to dobře přečtěte a porovnejte. Tak daleko jako Štětina nezašel ani Heyndrich! Europoslanec. Za TOP. Nepovšiml jsem si, že by na toto někdo z TOP zareagoval. Nepovšiml jsem si, že by se tím zabývali v Bruselu.


Cituji z trestního zákoníku:

§ 356 Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

(1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu
, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1.
(3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo

b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.

- - -

   
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5415-stetina-horsi-nacista-nez-heydrich-srovnejte.html

70 komentářů :

 1. Ilegální komunistická strana bojovala proti Germánovi? Nemožné, tady bojovali akorát skauti, sokolové, pražská intelektuální kavárna, církev a londýnský odboj. To přece už je jasné, protože to, že komunistický odboj neexistoval a vymyslela si ho bolševická stvůra po válce, přece ví každé malé dítě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kreténe, vypláchni si hubu od těch lží.

   Smazat
  2. Zřejmě jste nepochopil, že příspěvek byl myšlen ironicky....

   Smazat
  3. 17.10 To je totéž, jako osvobození americkou armádou obrana protektorátu Luftwaffe proti vrahům luftpirátům.

   A naši "málo" placení, jako za každého režimu uvědoměle vykládající (přednášející) učitelé (profesoři zdraví jako DUB) tvoří v mládeži potřebný historický náhled. Proto jim stále slibují přidat. Potom budou i sudetští SSsáci nejmilejšími krajany a Posselt, Kalousek, Hácha, Bělobrádek, Štětina, a jiní veleduchové jejich orientace a formátu, největšími Čechy. Jako cyklisté... že by proto EU všude vnucovala nesmyslné cyklostezky?

   Smazat
  4. Nedavno se vyjadril jakysi Ostravak k zabiti nasich vojaku v Afganistanu (tak je nase zeme velka, hranicime uz s Pakistanem!) a byl za to souzen. A odsouzen. Soudy funguji!!!!!!!!!(proti bezmocnym)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  5. Jakub Janda a Radko Hokovský, vyhledávají udavače "krysy" a dávají návod mladým lidem, jak nahlásit spoluobčana s jiným názorem. To jsou vlastizrádní chcípáci. "FAŠISTICKÉ HODNOTY-EH".

   Odkaz návodu k udavačství svých sousedů:

   http://www.evropskehodnoty.cz/nekoncime-teprve-zaciname-budte-u-toho-s-nami/


   Chceme Česko, které je sebevědomou a pevnou součástí Západu. Nikde jinde garanci svobody a bezpečnosti nezískáme. Chceme 100 let od vzniku republiky a samostatného demokratického státu oslavit v rámci silné a sebevědomé občanské společnosti, ne si toto výročí připomenout jen jako něco ztraceného.

   Naše země je plná sebevědomých lidí, kteří nehodlají dalších pět let mlčet. Aby pozitivní energie vycházející z rozumných kandidátů nevyčpěla stejně jako v roce 2013, rozhodli jsme se na Vás obrátit s nabídkou zapojit se.

   Jsme nevládní odborná instituce bránící liberální demokracii.

   V rámci našeho programu Kremlin Watch se věnujeme rozkrývání ruského vlivu a dezinformací v Česku. Se vzdělávacím programem „Žiju v demokracii“ pak vyjíždíme do českých regionů diskutovat zejména s mladými lidmi o důležitosti zodpovědného občanství pro udržení liberálně demokratických principů, na kterých stojí svoboda naší země.

   Nezakládáme žádné politické hnutí nebo stranu. Chceme začít dávat dohromady lidi, kterým není lhostejná česká demokracie, a chtějí ji tak bránit proti kolaborantům, dezinformátorům a extremistům.

   Pokud byste se chtěli zapojit do diskuzí ve Vaší obci nebo se připojit k rozkrývání sítě českých dezinformátorů a extremistů online, nechte nám na sebe prosím kontakt. Děkujeme.

   Smazat
  6. Ta štětinatá svině se zase předvedla. Né aby si natáh bílý ponožky a trénoval skok do rakve. Radši bude dál slintat ty jeho fašounský moudra.

   Smazat
  7. 22:42 Tak holoubkové zakládají organizovanou skupinu s cílem podněcovat k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod? Přesně na ně platí §356 trestního zákoníku. Demagogické plácání a strašení bez důkazů není "obrana liberární demokracie", ale právě jen "podněcování k nenávisti".

   Smazat
 2. Mám shodný názor na toho podvraťáka Štětinu jako autor, nicméně, pokud zmiňuje citaci z trestného zákoníku, nebylo by lepší jej přímo zažalovat z podezření ze spáchání trestného činu? Stalo se zvykem, že řada případů je sice zralá na trestné oznámení, ale vždy se o tom jen mluví a skutek utek, protože oznámení se nepodá! Kdy už budeme také víc, než jen drbny a místo keců budeme také konkrétně jednat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemluvte Oldmane a jednejte - nemlaťte slámou.
   Jak staré zvědavé báby někde na schodištích. Hnus - zženštilí chlapi, kteří namísto chlapáckého přístupu k životu, dřepí, čtou bulvár, vzrušujou je pomluvy, a čvachtají kraviny, to je fakt pohroma. Co se to s našimi muži stalo? Předvádějí zženštilost nejhoršího kalibru. Na diskuzích všude je velice málo žen, zato chlapů užvaněných hafo! Jak se znovu a opět ukazuje, jsou ženy mnohem racionálnější, než chlapi, a blbým žvaněním čas neztrácejí. K ničemu to není. Úplně nejhorší jsou staří impotenti. Ti mají žvásty na počítači jako hračku, jako vzrůšo, jako sex, a všechny ty drby a pomluvy jim to vynahrazují. Bamberg - no a co - mám tady psát, kde všude jsem byl já?

   Smazat
  2. 18:34 Děkujeme za ukázku planého žvanění a vaší charakteristiku. Třeba to s tou impotencí nebude tak zlé. A něco k článku by nebylo?

   Smazat
  3. ŠTĚTINA PŘIZNAL PODPIS STB. ODMÍTÁ ALE, ŽE BY SPOLUPRACOVAL.

   31. prosince 2017, autor: Red

   Na Twitteru se před několika dny objevil snímek s textem, kde se současný europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina zavazuje ke spolupráci s StB. Štětina pravost nepopřel, ale odmítá, že by byl spolupracovníkem StB s krycím názvem Plavec. Tvrdí, že tehdy StB lhal, a tak zachránil sebe a další lidi. Ke spolupráci se nikdy nezavázal, co podepsal neví.
   „Napsal jsem z vlastní iniciativy na kus papíru, aniž by mne k tomu StB jakkoliv nutila, zápis znění: "Jako čsl. státní příslušník z vlastních pohnutek se zavazuji spolupracovat s orgány StB proti nepřátelům naší vlasti v zahraničí," když ho v dubnu 1977 zatkli za činnost konspirativní.

   Smazat
  4. Štětina kouřil, ale nešlukoval.

   Smazat
  5. „Ten váš prezident - to je jako co? Zeman je v EU považován za něco nepochopitelného.“ Duel europoslanců z Bruselu

   Filip Horký
   včera 20:23

   Prezident Miloš Zeman vyhrál na základě strachu a využití lží, říká europoslanec za TOP 09 a STAN Jaromír Štětina. Podívejte se na duel Seznam Zpráv z budovy Evropského parlamentu v Bruselu.
   Článek
   „Po volbách tady máme skoro tři tábory. Třetina voličů nešla k volbám, třetina fandila Zemanovi a třetina fandila Jiřímu Drahošovi. Proti Zemanovi měl být nasazen stejně tvrdý člověk, ukázalo se to i ve volebním výsledku,“ říká europoslanec za ČSSD Jan Keller.

   „Pan prezident Zeman zůstává bezpečnostním rizikem pro tento stát, kolaboruje s cizí mocností - a tou je Rusko,“ říká europoslanec Štětina s tím, že jsme v hybridní válce s Ruskem.

   „Pokud by se všechna rizika chovala tak, jako se chová Miloš Zeman, tak se nebojím bezpečnostních rizik,“ odmítá názory Štětiny Keller.

   Smazat
  6. "Štětinou v zadku" se stane přeneseně člověk, který druhému vadí, překáží, obtěžuje ho, je nepříjemný atd.

   Souvisí s osinou = dlouhý tuhý výrůstek v klásku trav i některých dalších rostlin, ale nazývá se tak i štětina škodné černé zvěře.

   Proto:
   „Hlava a zadek jsou spojené nádoby. Dokud člověk nedostane kopanec do zadku, nezačne myslet.“
   Gabriel Laub

   Smazat
 3. On se jednou Štětináč pěkně zhoupne !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Štětinatej židobanderovec je chazarský žid a sionista. Takže to by byl antiseminismus a holokoust.

   Smazat
  2. Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot. Důvod:

   Tato stránka se zobrazí, pokud Google automaticky zjistí, že z vaší počítačové sítě přicházejí požadavky, které se zdají být v rozporu se Smluvními podmínkami. Blokování ukončíme krátce poté, co tento provoz ustane. Chcete-li mezitím nadále používat naše služby, vyplňte výše uvedený test CAPTCHA.

   Tento nežádoucí provoz může způsobovat škodlivý software, plugin prohlížeče nebo skript určený k automatickému odesílání požadavků. Pokud používáte sdílené síťové připojení, požádejte o pomoc administrátora – příčinou může být jiný počítač se stejnou adresou IP. Další informace

   Někdy se může test CAPTCHA zobrazit v případě, že požadavky odesíláte velmi rychle nebo používáte některé výrazy charakteristické pro roboty.
   JAKUB JANDA

   Smazat
 4. Mám pro Vás všechny jednu, myslím si, dobrou radu.Ignorujte štětináčovy názory, přehlížejte články o štětináčovi, vyhýbejte se myšlenkám na štětináče. A...................hned je ten svět přívětivější, zkuste to. František

  OdpovědětSmazat
 5. A co čekáte, pan Štětina představuje právě tu nordickou rasu - fousků - jakou měl na mysli jeho vzor Heydrich. Jistě jste si všimli, že svůj velký obdiv již vyjadřoval k odchovancům SS na Ukrajině, Banderovcům a k teroristickým skupinám AZOV aj. A že sloupy republiky nekonají? Dostaly snad k tomu povel od svých šéfů - oligarchů a těm přece slouží! - Vyjma Babiše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jen služebník, podvraťák. Jak páníček nakáže, tak zaštěká. Proč se tím zabývat jinak, než to vzít na vědomí a zapamatovat pro budoucno. Každý národ má patologickou spodinu a "to" je jeden z ní.

   Smazat
  2. Františku už dávno nečtu kecy těchto fašistů a to tenkrát alternativní weby nebyly. Stačí číst a člověk pozná co je to za svině.

   Smazat
  3. "Každý národ má patologickou spodinu a "to" je jeden z ní."
   Ano, spodinu, chazarský žid Štětina je spodina svého národa, jeho typický reprezentant, tam nejde o spodinu ale, jde tam o hlavní vrstvu, hlavní proud.

   Smazat
  4. 2:31, Štětina chazarský žid, zase vad chytá fantas? Ten je zdejší spodina, s Chazary nic nemá.

   Smazat
 6. A to teď jako musíme poslat do Bruselu parašutisty...?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo "turisty". V Bruselu i v Praze kanál překročí každá babička.

   Kalouska EU parlament Štětinu nevydá... i náš vydává jenom levičáky a ty, kteří nesouhlasí s koloniální správou a vykořisťováním druhého protektorátu Proto je kupř. Kalousek tak "sebejistý"....

   Smazat
 7. Ad 17:01
  Která cirkev?
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně ne ta, co zachránila ve svém svatostánku parašutisty, ale ta, co teďka drze oslavuje jejich památku a ani se nezastydí.

   Smazat
 8. Kdo Štětinu volil do Evropského parlamentu? Nemá on ten Štětina trochu pravdu...!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VĚTŠINOU VŠICHNI TI, KTEŘÍ BYLI LÍNÍ JÍT PROTI TOMU EXEMPLÁŘI VOLIT. Mnohdy skutečně není KOHO volit, ale vždy je na kandidátce někdo jako Štětina nebo Kalousek a podobně PROTI KOMU je volit vlastenecké, i sebezáchovné .

   Smazat
 9. Genofond českého národa je skutečně poškozený, když produkuje lidi jako Štětina. Už jenom to, že 2 700 000 voličů volilo Drahoše nesvědčí o duševním zdraví nejméně třetiny národa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:41
   Vážně?!
   Hlasuje-li volič podle své peněženky, co to má společného s duševním zdravím?
   A co to má společného s genofondem?
   Mluvíte teď snad jako veterinář?

   Smazat
  2. Co má společného Štětina s českým genofondem? Pane studujte, to je tvor cizokrajného původu, stejně jako třeba Kalousek, Merkelová a nebo německý prezident.

   Smazat
  3. Pane kopecky, chcete mi namluvit, ze temer tri miliony lidi profituje ze stejnych zdroju, ktere financovaly volebni kampan pana drahose?

   Smazat
  4. 19:38

   Samozřejmě, že nechci. Vám snad někdo za hlas platil?

   Lidé materiálně zabezpečení, kteří jsou spokojeni se stávajícím stavem společnosti, volili Drahoše. Vůbec z toho nemusejí profitovat, úplně stačí, když věří, že se budou mít dobře nebo lépe, že se věci, tak jak je nastavili Klaus, Ježek, Dlouhý e tuti quanti, vyvíjejí (tím jedině) správným směrem.
   Stejně pak mohou pochopitelně volit i ti jednodušší, kteří mají hluboko do kapsy, ale potřebují si dokázat, že oni, i když jsou chudí, přece ke "spodině" nepatří. atd. atd.

   To, že v každé z obou skupin voličů jsou kromě toho i různí hlupáci nebo fanatici, si snad vykládat nemusíme.

   Smazat
  5. Ty buzerante co mas proti romakum razisto zkus na bileho bratra horacka levotu a reci ze nam v chanove platil a uvidis chazmro kar gadzo jati dam cerna spodina.jak se to posila do prahy

   Smazat
  6. Možná by jste se divil, pane Kopecký, kolik lidí volilo Drahoše jenom z pocitu, že se tím zařadí k té "lepší" části národa. Rozhodně se o celé řadě z nich nedá mluvit, že jsou dobře situovaní. Sám za sebe říkám, že podlehli masáži, kdy jim je vtloukáno do hlavy, že ti lepší volí Drahoše a póvl volí Zemana.
   Když někdo jedná zištně, nemusí to být zrovna morální, ale je to alespoň pochopitelné. Pokud ale někdo jedná z falešného přesvědčení, nota bene proti svým vlastním zájmům, tak je hlupák. Kolik takových asi je z těch 2 700 000 Drahošovo voličů?

   Smazat
  7. 20,59
   Cikáni by měli být jedni z nejzarytějších odpůrců Drahoše, potažmo všech vítačů. Měli by si totiž uvědomit, že ten koláč, z kterého se ukrajují sociály, není nekonečně velký. A čím víc bude strávníků, tím menší kousek se na každého z nich dostane. Zvlášť, když ti noví strávníci přijdou s výsadami, o kterých se dnes našim cikánům ani nesní.
   Aby na ně potom vůbec něco zbylo. Také by nemuseli dostat nic a museli by třeba jít pracovat...

   Smazat
  8. 21:00

   Je těžké odhadnout počty. Z výsledků okrsků
   by se ve spojení s dalšími daty (finanční úřdy, úřady práce, etc.) by šlo roli výše příjmů zobrazit hodně přesně. Tu práci si asi nikdo nedá (obsáhlý výzkum by navíc musel někdo financovat).

   Asi každý by dokázal v obci, kterou důvěrně zná, správně odhadnout, kdo jak volil.

   Volit proti vlastním zájmů (např. důchodce Kalouska) se většině z nás určitě jeví jako projev hlouposti. Asi to ale nebude tak jednoduché. Docela dobře si dovedu představit starší lidi, kteří upřímně věří, že svou dnešní volbou pomáhají, aby se jejich vnukům dařilo lépe.

   Setkal jsem se např. s tím, že byl starosta obce (cca. 600 obyvatel) znovu zvolen, přesto, že všichni věděli - a otevřeně předtím o tom mluvili - jaké chyby udělal ke škodě obce. Lidé asi i dnes často raději odpovědnost delegují na někoho, koho oceňují třeba jen proto, že je energický.

   Venkov je vůbec zajímavý: mladší generace (zhruba 20-35.-etí) projevuje ve srovnání s tou předchozí zřetelně více iniciativy pokud jde o život obce. Aspoň mám tu zkušenost.
   Zároveň jim ovšem spíše skromná materiální situace brání dělat věci, s nimiž teoreticky souhlasí: např. péče o krajinu (především voda!), nesít pořád dokola řepku a kukuřici a pod. Jejich výdělek (zemědělské družstvo) by se propadl na nepříjemně nízkou úroveň. To, že by to hravě srovnaly (aspoň zatím) evropské agrodotace se jim vysvětlit nedá. Mají mylný pocit, že pro život je důležitější (civilizační pokrok?!) nákladná čistička odpadové vody.

   Označit to všechno jednoduše za hloupost je příliš snadné.

   Smazat
  9. Kdysi jsem měl jednoho pracovníka - zarytého voliče ODS. Padla řeč na politiku a já se ho zeptal, proč volí právě Klause? Celý život dřel rukama. Nejdřív v dolech, potom v lese. Po nikom nedědil, ani nebyl restituent. Prostě vykořisťovaný proletariát jak od Karla Marxe. On mi tenkrát odpověděl, že Klaus nic nepřikrášluje a přímo říká, že se nyní budeme mít pár let hůř, ale potom se budeme mít lépe. Do dnes si pamatuji, co jsem mu odpověděl. Když vám pane M slíbím, že z vás udělám žebráka, dáte mi svůj hlas? On odpovědě, že ne. Já jsem kontroval, že tohle v podstatě Klaus ale slibuje, pouze používá jiný slovník. Kapitalismus je prostě takový. Nelze vygenerovat blahobyt pro všechny. Fabrika vytvoří jenom omezený zisk a čím větší kus si z něj nechá majitel, tím menší zbude pro ty, kteří ho vytváří. Nepřesvědčil jsem ho. Ke svému poznání musel dojít svojí cestou. Sice přestal obhajovat ODS, ale přestal chodit i k volbám.
   Lidi jsou různí a já si vážím každého, kdo je šikovný a pracovitý. Jenom to přemýšlení je na ně někdy trochu moc. A o to víc mne sere, když na tento lidský nedostatek hřeší různí paraziti. Jenom proto, že mi bylo zhůry dáno, mám právo okrádat a zneužívat ty, kterým příroda nedopřála.

   Smazat
  10. Proto zaměstnavatelé zpravidla nemají v lásce odbory.

   V Rakousku je navíc povinné členství všech nesamostatných (dělníci, zaměstnanci) v komoře (zkráceně: Arbeiterkammer).
   V pracovních ale i konsumentských sporech zatraceně užitečné a vysoce profesionální zařízení, které se podílí i na přípravě zákonů - jako v ČR tripartita, ovšem s nesrovnatelně silnějším postavením.
   Není nijak překvapivé, že by FPÖ ("Svobodní") rádi toto automatické členství odbourali.

   Smazat
  11. (DODATEK:)
   Zrovna dnes dopoledne označila nová ministryně sociálních věcí (FPOe) v parlamentu několik let fungující finanční dotace pracovních míst starších lidí ohrožených nezaměstnaností ("akce 20.000", kterou ruší) za "komunismus".

   Smazat
 10. Ten vas zakon o "podnecovani" k nenavisti je NESROZUMITELNY !
  Kdyz napisi, ze terroriste jsou vrazi nevinnych, tak je to podnecovani k nenavisti vuci Muslimum / terroristum.

  Kdyz napisi, ze v Africe, v nekterych mistech existuje kanibalstvi, tak je to podnecovani k nenavisti.

  Kdyz napisi, ze Cikani jsou na nadrazi kapsari, tak je to podnecovani k nenavisti a kdyz napisi, ze cernosi maji nejvetsi kriminalitu na svete, tak je to podnecovani k nenavist !
  Stetinu neznam a co mluvi nevim.
  Podle nasi Konstituce at mluvi co chce. Vliv nema ! Haydrich byl vrah. Jeho ciny jsou horsi, nez byla jeho slova.
  Slovane a Germani maji spolecne prarodice a jsou ze stejneho kmene Arijcu, puvodem mezi Aralskym a Kaspickym morem.
  Porozumeni mezi Slovany a Germany je mozne, pokud jim nebude vladnout Merkerova. Zeman je daleko chytrejsi nez je ona.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechci se hádat, jenom se ptám, ale v té oblasti co popisuješ mám tušení, byla chazarská říše.

   Smazat
  2. 19:10, malá chybka, Honolulu měl otočenou mapu nohama vzhůru.

   Smazat
 11. Hricaku tvůj genomozek je také poškozený. Tvoje duševní zaostalost je do nebe volající, protože zda český lid dá hlas u voleb tomu, či onemu ti může být u prdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nutno poznamenat, že než jde český lid k volbám, je mu napřed Bakalovými neziskovými aktivisty, vystupujícími pod krycím názvem novináři, demokraticky vypláchnut mozek.

   Smazat
  2. 19,01
   Také jeden z těch, kterým byl před volbami učiněn duševní výplach? Bohužel, nevratně.

   Smazat
 12. Štetina to je naprostý lidský odpad!
  http://i.imgur.com/YKNNFEI.jpg

  OdpovědětSmazat
 13. Kde se vzal, tu se vzal - africký mor u štětináčů...

  OdpovědětSmazat
 14. Štětina je odpad a špína,stejný šmejd je Pehe,hehe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To že mají lidi vypláchnutý mozek aniž si to přiznají je pravda a to že volili Drahoše a tím se chtejí jakoby zařadit do lepší společnosti je také pravda. Známý pražský léčitel pan Zezulka mimo jiné říkal "nesnažte se něco znamenat je to k ničemu". A to byl moudrej člověk a říkal to ještě před sametovým pšoukem, teď by se asi divil. Aottj.

   Smazat
  2. Politruk Štětina31. ledna 2018 22:59

   https://search.seznam.cz/?q=jarom%C3%ADr+%C5%A1t%C4%9Btina+%C5%BEivotopis+wikipedie&oq=stetina&sourceid=szn-HP&sgId=xbfAnJIJnjQU6Ztf9b13RNwoknZvkSzMkGziYG-fkq%3D%3D&thru=sug&su=c&aq=1

   Smazat
 15. Hoši,ty vaše dnešní komentáře je radost číst. Snad nejlepší byl dnes ten o naších pravičácích s holým zadkem.

  OdpovědětSmazat
 16. Tady eu chce zavádět cenzuru:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Evropska-unie-pry-poucuje-novinare-jak-maji-psat-o-migraci-a-muslimech-Svedska-novinarka-se-bouri-522499

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://cz.sputniknews.com/svet/201801316696789-brusel-financovani-najmu-imigrantu/

   Smazat
 17. Mě zajímá jediné. Do kdy bude Stepan Štětina-Plavec hnít v europarlamentu. Až jeho mandát skončí, opiju se jako mužik. A třeba na Boží Hod...

  OdpovědětSmazat
 18. 19:10 - mylite se pane !
  Khazarska rise existovala od roku 618 do roku 960 A.D.
  Byla na zapad od Kaspickeho more a byla velkym nepratelem Slovanu , Byzance (ktera byla recka) a pozdej byla nepritelem i Vikingu.
  Byla znicena 960 A.D. slovanskym knizetem Svietoslavem.

  Kazarska rise byla slepenina 28 kmenu a puvodem jsou to turko-mongolsti najezdnici.

  Na zidovske nabozenstvi prestoupila 740 A.D.
  Pozdej tam jezdil i Cyril a Metodej na debaty.
  Jejich prestup na zminene nabozensti, byl stmelujici prvek, protoze na severu meli nepratelske Slovany a na jihu Byzanc. V te dobe uz ortodoxni Krestany.
  Khazari nemaji zidovske (Hebrew) Geny.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. Mne se hodně líbilo, že pí Drahošová, kromě toho, že "ČT mému muži fandí, ale nesmí se o tom mluvit" kecalai jiné blbosti s velkou vypovídající schopností o ní a Drahoušovi i o lidech, co za nima v kampani stáli a kampaň platili.
  Např. zkoprnělým lidem na jedné besedě sdělila, že jako "lepšočlověk" pražské kavárny, má ona sama (celý život dělala pouhou knihovnici) DŮCHOD 36 000 (nebo říkala 38 000?) Kč.

  Jestli TAKHLE PLATÍ pouhé knihovnice AV ČR, tak nemá cenu tam peníze dávat, protože na vědce, kromě papalášů, se téměř nic nedostane. Ženy, milenky, milenci, kamarádi, - tunelování pomalu jako ve vládě za Tupolánka, Klause nebo ministra Kalouska... Jo, pan Čistý... Na AV ČR teda musí být poměry!! :-(((
  Halt malá domů pro ženušku Drahouše.


  PS: strašně rád bych viděl, jak se na to bezelstné sdělení ty pracující socky tvářily. Naprostá většina obyvatel ČR na to nedosáhne celý produktivní život, natož v důchodu! :-))))

  Daniel V., Litoměřice

  OdpovědětSmazat
 20. Jo a lidi, co byli za Drahošem. Kontaktoval ho prvně Kolář z TOPky. Ten neocon a rusofob, co by si přál válku s Ruskem a co momentálně pracuje s Klvaňou Zradarem a dalšími pro USSáky. Dělal velvyslance v USSA a potom v Rusku, kde vedl kampaň US Neocons proti Rusku a Putinovi. Úspěšně torpédoval jakékoliv vztahy mezi Ruskem a ČR, včetně ekonomických, za což mu US páníčkové tleskali a zřejmě dobře platili. Bylo to skandální, ale v ČR poté, co všemi sdělovacími prostředky a kavárnou vedená kampaň proti ČSSD, včetně kamenování předvolebních shromáždění na náměstích, což ČT a rozhlas heroizovaly a pachatele chválily za správný ideový přístup, protože vyhrála ODS s nově založenými (Bakalou a dalšími placenými) TOP a VV, se zrovna dělala "pravicová politika". Tehdy byl v ČR král Kalousek a řádil na ministerstvech přes své věrné jako černá ruka. Kolář byl v Rusku jeden velký skandál, naštěstí už po 2 letech byl odejit. Je to také jeden ze "sarajevských " pučistů proti Klausovi.
  Psali o tom na Euportal. Prý chtěl být prezidentem sám, ale je profláklý, tak si zvolil Drahoše loutku. No a TOP řídí Kalousek, takže potěš koště. Kampaň Drahouškovi financoval velkokapitál v pozadí, ale pomocná elita z TOP byla vidět. Trautenberg měl být taky taková loutka a reálně měli vládnout soudruzi z TOP. Ti co tunelovali ministerstva a rozpočet jako vzteklí a chtěli zprivatizovat i školství, důchodový systém a zdravotnictví !!! Co zapříčinili recesi hospodářství, které masivní pouštění žilou prostě nevydrželo. Jasně, za dovolení krást poslouchají byro v Bruselu, šulce, merkelovou... Otevřeli by hranice. Šli bychom do kytek bez boje a kosmickou rychlostí. Takže tomuhle jsme unikli jen o fous!

  Je to moje domněnka, ale loutka musí být vydíratelná, aby v tom nejnevhodnějším okamžiku pro investora nevypověděla poslušnost. Hejvl vydíratelný byl. 2x vyhozený z VŠ pro neplnění povinností, kouřil a chlastal první ligu, člověk bez vůle ale s chorobnou žádostivostí po titulech a uznání, kolaborace rodiny s němci. Proto nadbíhal Sudeťákům a podporoval každou US válku. Sexuální výstřelky, hlavně v opilosti. Proto si ho CIA vybrala. Trautenbergova rodina také kolaborovala s fašismem, restituce byly neoprávněné. Podivná privatizace Becherovky, pak neopravněné desítky mega dotací od Kalouska na rybníky, prodávnání nakažených ryb... Na Drahoše také něco mají to bych se vsadil. Šly přes něj velké peníze...
  No a o Kalouskovi se ví, že jde za svým přes mrtvoly. Jeho švagr, kdyby mohl, by vyprávěl...

  OdpovědětSmazat
 21. Nejdříve zarytý komunista a poté zase zarytý antikomunista, může být něco odpornějšího než tento člověk? Štětina je Žid, který nenávidí náš národ, proč neemigruje mezi své do Izraele? Tady by nikomu nechyběl, možná Kalouskovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, jeho šéf Soroš, je nevěřící a v několika rozhovorech to jasně řekl. Žid Soroš není a semita ani omylem. Používat slovo Žid a nebo žid, je velice zavádějící. Pokud přestoupí Číňan na židovskou víru, tak se z něj stane žid, myšleno jako třeba křesťan, ale Žid to nebude. Ve škole nás to komunisti neučili, protože to nebyli rasisti jako ta pakáž, co se snaží ovládnout celý svět.

   Smazat
  2. 3:34 je divné, věřit prohlášením, které v rozhovorech řekl tragický tvor soroš.

   Smazat
  3. Toto už dnes většinou nejsou čistokrevní židé, dnes se tito míšenci nazývají - PEDERASTI.

   Smazat
 22. Haidrchovi postaví i sochu,až tamhle to dotáhla sluníčkova Praha,kur*a drát!

  OdpovědětSmazat
 23. Polský konzul si stěžuje na komunisty z Frýdku-Místku kvůli dezinformacím

  www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/2.-svetova-valka.3

  www.novinky.cz/domaci/431072-polsky-konzul-si-stezuje-na-komunisty-z-frydku-mistku-kvuli-dezinformac

  V důsledku Polskem započaté války proti sovětskému Rusku zajali Poláci přes 150,000 rudoarmějců. Spolu s politickými vězni a lidmi internovanými v polském zajetí bylo v koncentračních táborech přes 200,000 rudoarmějců, civilistů, bělogvardějců a bojovníků protibolševických a nacionalistických (ukrajinských a běloruských) uskupení.

  Druhá Rzeczpospolita vytvořila obrovský „archipelag“ tvořený desítkami koncentračních táborů, stanic, věznic a opevněných kasemat. Rozkládal se na území Polska, Běloruska, Ukrajiny a Litvy. Nešlo jen o desítky koncentračních táborů, včetně „tábora smrti“ a tzv. tábora internovaných, jako byly Strzalkowo, Szczypiorno, Lancut, Tuchole, ale i o věznice, roztřiďovací soustřeďovací stanice, soustřediště, a různé vojenské objekty jako Modlina a Brestská pevnost, kde byly 4 koncentrační tábory – Bug-Schuppe, Fort Berg, kasárna Grajevského a důstojnická kasárna… Ostrovy a ostrůvky archipelagu se nacházely i ve městech a vesnicích a nesly názvy: Pukilice (na jihu, nedaleko Peremyšle), Korosteň, Žitomir, Aleksandrov, Lukov, Lomžinský ostrov, Rombertov, Edunskaja Volja, Toruň, Dorogusk, Plock, Radom, Przemysl, Lvov, Fridrichovka (na Ebruče), Evjagel, Dombe (pod Krakovem), Demblin, Petrokov, Vadovice (na jihu Polska), Bielostok, Baranoviči, Molodečino, Vilno, Pinsk, Ružany, Bobrujsk, Grodno, Luninec, Volkovyssk, Minsk, Pulavy, Povonzki, Rovno, Stryj (v západní části Ukrajiny), Kovel…

  Polský vojenský „GULAG“ existoval relativně krátce – asi tři roky, ale za tuto dobu dokázal zlikvidovat desítky tisíc lidí. Nejvražednějšími byly koncentrační tábory na území Polska – Strzalkowo a Tuchola.

  OdpovědětSmazat
 24. Zcela obecně: kdo se k jakému názoru kloní, není moc výrazem věku, vzdělání, doby. Je to otázkou propagandy. A kdo má na ní peníze a navíc ji umí aspoň jako Göbbels či Moravec, tak je úspěšný - a jak víme i k navádění k válečným zločinům, perzekuci nevinných (2017 stála 80 milionů), výrobě pomluv, třeba Zemana (viz poslední číslo Reflexu, které zůstává ve své zpravodajské žumpě jakoby zakleto - za kolik?), výrobě perzekuce Babiše, pracovitosti soudobých mlátiček ramene spravedlnosti - třeba a nejen na Staromáku, automobilových honiček a střílení nevinných, opět ramenem pomahačů a prezervativů....
  Pro orientaci předchozího: 3lo o válku, při které Polsko v r. 1919 vtrhlo to rodícího se SSSR, okupovfalo většinu Běloruska, nemalou část Ukrajiny, něco Litvy. Vedl je evropský předchůdce Adolfa Hitlera "maršal" Pilsudski, který pak byl horlivým zastáncem Hitlera v Evropě a byl první, k,do s ním uztavřel kamarádskou smlouvu!. Okupace části území SSSR trvala až do r. 1939. Polská vojska vyrobila na okupovaném území několik Lidic, na což by se nemělo zapomínat, podobně jako na postřílené/povražděné muže, ženy, děti v Mylai USA demokraty, jako pomstu, podobně jako v Lidicích, jenže s trojnásobkem mrtvých.

  OdpovědětSmazat
 25. Štětina jezdí na Ukrajinu za.pravým sektorem , benderovci .
  Tento Čech se řadí do skupiny : Čurda !

  OdpovědětSmazat
 26. Doporučuji rozhovor s fašistou Štětinou:

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ten-vas-prezident-to-je-jako-co-zeman-je-v-eu-povazovan-za-neco-nepochopitelneho-duel-europoslancu-z-bruselu-42193?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

  OdpovědětSmazat
 27. Štětina je, vlastně to nemohu ani napsat. Přesto, že si o většině pražácích myslím svoje, stejně se stále podivuji jejich zvolení Stěniny Europoslancem. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.