Reklama

.

.

úterý 16. ledna 2018

Stručně o tom, proč jsem proti GrudininoviVitalij Čumakov 
16. 1. 2018     zdroj
Ruský prezidentský kandidát Pavel Grudinin rozepsal svých 20 kroků k vytvoření "světlé budoucnosti" pro každého Rusa. Těmito blahými úmysly nám chystá cestu do pekel. Kolektivní Západ se chopil Grudinina jako poslední možnosti pro svržení jím nenáviděného vůdce Ruska Vladimíra Putina. USA budou i pro ďábla, ne pouze pro bezpartijního komunistu s knírem, aby se konečně zbavily chronického bolehlavu v podobě "věčného" Putina. Je zřejmé, že ve Washingtonu věří, že Grudinin bude pro ně mnohem menší zlo, s nímž se snadno vypořádají. S Putinem se to nijak nedaří,...


Pro mě, ať je Grudinin prostě zlatý člověk a příjemný ve všech ohledech, ale už jen ta jediná věc, že Západ jej vnímá jako nástroj k oslabení moci a vlivu Putina na Rusko a svět, stačí, abych byl proti tomutou kandidátovi. Ale dejte mi takovou alternativu k Putinovi jako prezidentovi Ruska, aby Západ mohl říci, že za Putina to pro nás bylo přece jenom mnohem jednodušší ...Když takového najdete, budu pro něj hlasovat. Ale reálně dnes člověka, schopného nahradit Putina, nemáme a neočekává se v nejbližších 10 letech.

Kolektivní Západ vyhlásil Rusku zničující válku. A zjuganovci navrhují nahradit úspěšně čelícího Západu, zkušeného a tvrdého k nepřátelům vlasti vrchního velitele za sladkého jahodového krále. Samozřejmě, ředitel sovchozu prohraje volby, ale úder proti Putinovi bude zasazen tím, že jej zbaví části hlasů, čehož využijí nepřátelé Ruska. A pokud se zeptáte těch, kteří nenávidí naši zemi, koho by chtěli vidět na postu vůdce Ruska, řeknou, že podpoří kohokoliv, jen aby to nebyl Putin. Tak proto jsem pro Putina!

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Já jsem též pro Putina.
  Nikdo z ostatních mu nesahá ani po kotníky ve všech ohledech, které mne napadají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, protože ho nemůžeš srovnat s nikým jiným. Jiní jsou zavčas zašlapáni do bláta.

   Vymazat
 2. Vladimir Vladimirovic Putin muz c.1 ve svete,podle us magazinu Forbes.Nekteri tady jsi to vysvetluji,ze je zlem c.1...podobne jako byl Hitler..tos Chocholousku,prijed.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdy už si konečně přiznáme, že je potřeba více Putinů ve světě. Hlavně Ukrajina by ho potřebovala jako sůl a nebyla by v pr...i, kde se již desítky let nachází.

   Vymazat
 3. KPFR zřejmě zdegenerovala jako u nás. Nebo snad už komunisté zcela vymřeli?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás už se vyselektovali na skupinu psychopatů, která, poté, co se jim podařilo odrovnat posledního skutečného komunistu v téhle zemi Ransdorfa, Dokonale zmákla zbytek pitomců, který jim zobe z ruky a odkývá jim, bez jakéhokoliv vlastního názoru, úplně vše.

   Vymazat
 4. posledných komunistov postrieľal Stalin v 1938 pod Moskvou - ostali len stranníci, a tí vedia, že na strane nezáleží, záleží len na funkcii

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tys to musel taky chytit. Ale je to léčitelné.

   Vymazat
  2. Tobě hrabe ? Stalin bojoval celý život proti fašistickým trockistům, kteří chtěli podle pokynů globalistů zlikvidovat Stalina i Rusko. Podařilo se jim nakonec Stalina zavraždit a instalovat do funkce trockistu Chruščova a za zrádce Gorbačova zlikvidovat i SSSR. Ale Rusko se znovu postavilo na nohy, protože má svoji koncepci rozvoje civilizace a V.V. Putin ji úspěšně prosazuje !

   Vymazat
  3. 15:12 Takový žvásty máš od kisky?

   Vymazat
 5. Toho novokomunistu neznám, moc o něm nevím, takže těžko soudit.
  Ale bude asi tak, jako s našimi "levičáky", kteří levici nemaj rádi.
  Putin je národovec, jinak též nacionalista, v tom hanlivějším názvu. A příliš okatě se postavil proti všemu co dělalo Rusko co by SSSR. Včetně samotného základu, říjnové revoluce. Ať tak či onak, byl to historický přelom který každá revoluce zdola přináší. Jeho příklon k církví je sice hezká věc, jenže v Rusku je ještě dost lidí kteří se na to dívají kriticky. Komunisté mají v Rusku dostatek příznivců, aby Putina přiměli k zamýšlení.
  Jinak je pro mně Putin jediný štít proti americké rozpínavosti. A záruka, že i když všichni Rusko provokují, včetně i našich ratlíků, zachová chladnou hlavu. Komunisté v čele Ruska by to už asi dávno zmáčkli.

  OdpovědětVymazat
 6. Hon na Grudinina mi velmi připomíná hon na Babiše. Už chybí jen Čapí hnízdo. Ale klídek, však ono se něco najde, když ne, tak se něco vymyslí. Zatím alespoň hodně vadí, že odolal všem ruským mafiánům. Proč právě on, když jenom málo jiných. Odpověď je nasnadě - právě proto je vhodným kandidátem na prezidenta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí si přečíst :
   https://www.hlavnespravy.sk/pjakin-statna-elita-usa-nielen-potrebuje-delegitimizovat-prezidentske-volby-v-rusku-ale-aj-vytvorit-podmienky-pre-rozputanie-obcianskej-vojny-v-lete-tohto-roku/1275886
   a z toho zjistíte kdo to je a také výhledy v Rusku. Alka

   Vymazat
  2. Seš úplně mimo ! Grudinin - oligarcha navržený zrádnými pseudokomunisty je loutka SSA a globalistů. Naštěstí nemá žádnou šanci !

   Vymazat
 7. tady v české republice máme stejný problém stejný scénář.Pořád si tady honíme a nakonec zjistíme že honíme něco jiného a dokonce nás to baví.

  OdpovědětVymazat
 8. Zdravím všechny.

  Autor článku Čumakov je pravičák každým coulem. Putina obhajují nejreakčnější kruhy Západu, proč by jinak za něho bylo v Rusku přes sto dolarových miliardářů (za fašisty Jelcina jich bylo sotva šest), že ano. Je to přece zásluha Putinova, že bída desítek miliónů prostých Rusů je nejhorší za celou dobu od pádu SSSR v r. 1991, avšak bohatství oligarchů naopak největší. Je to přece zásluha Putinova, že paní Nabiullinová, tj. ředitelka ruské Centr. banky (dále CB RF) byla jím jmenována již podruhé, ačkoli všichni dobře vědí, komu slouží CB RF - soukromé bance FED v USA. Je to přece zásluha Putinova, že Rusko je jedna z mála zemí na této planetě, kde je rovná daň 13 % pro všechny, počínaje miliardáři a konče posledním metařem na ulici. A tyhle těžké společenské neduhy by komun. kandidát Grudinin šmahem odstranil. Jsem proto jednoznačně za Grudinina, nejen proto, že sám jsem členem KSČM.

  Vašek z Moravy

  OdpovědětVymazat