Reklama

.

.

sobota 27. ledna 2018

Superstát na obzoru: Není nám tak zle, aby nám nemohlo být ještě hůře!


Jiří Baťa
27. 1. 2018
Nakolik jsou tyto informace spolehlivé, to si nejsem úplně jistý, nicméně vzhledem k okolnostem a zkušenostem, co lze od našich spojenců a (pro někoho) „přátel nejmilejších“ očekávat, nejsou tyto informace až tak zcela zanedbatelné. Raději mít planou informaci, která později splaskne jako bublina, než nemít informaci žádnou a potom být nemile překvapeni a být zaskočeni. V obdrženém mailu jsem dostal informaci, která svým obsahem napovídá o známých a nebezpečných tendencích propagátorů NWO, což v žádném případě nelze brát na lehkou váhu.

 
Polská  televizní stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, veřejnoprávní ČT, potažmo ČT 24, nás občany České republiky, jaksi nedopatřením "zapomněla" o tom informovat. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze by měl Frank-Walter Steinmeier předložit ultimativní devítistránkový dokument o vzniku Evropského superstátu. Dokument by měl obsahovat tyto body:
 Členské státy EU se vzdají:

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny

2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů

3)vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO

V preambuli textu vlád Francie a Německa se oznamuje:
"Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad k ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení  k projektu."

Na základě tohoto projektu:

+ Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států“
+ Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru
+ Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon
+ Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku
+ Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout
+ Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma
+ Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato
+ Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je ve stručnosti všechno. V praxi by to mělo pro nás znamenat likvidaci našeho národa, státnosti, samostatnosti a protože se dá předpokládat odpor, není vyloučeno, že to může být záminka v přípravě na světovou válku. Jinými, slovy, je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/, o který usiluje hrstka nejbohatších a ekonomicky nejmocnějších lidí již dlouhou dobu.
Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ [2] (polsky).  A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU? Dojde-li však k realizaci tohoto psychopatického záměru, pak sbohem národe český!
(PS: Nezdá se, že by šlo o fake nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní  televize. Tento záměr může být také důvod, proč Velká Británie zavčasu vycouvala z EU a také proč se cuká a aktivně začíná couvat Maďarsko, zatímco my stále lezeme někomu do zádele. Kolik asi za to naši představitelé dostanou? Asi dost, aby se potom někam vytratili do světa do bezpečí, kde na ně nebude působit superevropský protektorát. Zaprodanci to byli a zaprodanci i zůstanou!)

15 komentářů :

 1. Nejspíš to už nebude aktuální. P.K.

  OdpovědětVymazat
 2. Jestli je tato informace planá,nebo není ,to teď posoudit neumíme.
  Ale ze zatím konaných kroků EU víme,že k něčemu takovému směřují.Cílem je postupnými kroky zlikvidovat státy s tím,že se zcela rozpustí v unii, ztratí tak svoji státní a i lidskou identitu. Za použití gender a LGBT totálně zpřetrhat vazby na tradiční rodinu.A využít emigranty na to,aby člověk byl zaměstnán starostí o život a neměl tak čas starat se a zajímat a vše jiné kolem. U nás měl být hlavním rozpouštědlem Drahoš.

  OdpovědětVymazat
 3. Jistě lze shledat shodu textu s programovou vizí německé SPD, jak ji představil své straně v prosinci Martin Schulz.
  Nu, v pondělí má jednat SPD o koalici s CDU/CSU, tak budeme brzy vědět víc.

  OdpovědětVymazat
 4. Babiš dnes s Orbánem něco narychlo pekli...

  OdpovědětVymazat
 5. Toto co je v článku uvedeno je nesvoboda a tvrdý diktátorský režim. Být to skutečně aktuální, pak chci referendum o vystoupení z EU !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Západní (evropské) hodnoty27. ledna 2018 23:33

   • www.novarepublika.cz/2017/07/evropske-hodnoty-jsou-shnile-brambory.html
   Západní hodnoty jsou ty které především vyhovují západním státům. Kdo se postaví proti je označen za toho kdo je proti těmto hodnotám. Po 17.11.1989 jsme přijali západní hodnoty a to tím, že jsme se podle všech ekonomických kritérií stali kolonii Západu. A funguje to takto. Oni nám dají evropské dotace v řádu milionů EUR, za které musíme stavět cyklostezky, rozhledny a další nesmysly a my jsme jim darovali veškerý průmysl, zlikvidovali jsem si zemědělství a odvádíme na Západ zisky v řádech stovek milionů EUR. Takže to vypadá, že nám EU daruje peníze na ty cyklostezky, na kterých musí viset velká tabule, jak to postavila EU. Ale na miliardových ziscích, které plynou od nás na Západ žádná taková tabule není. Jinými slovy oni nám dají 10 EURO a MY ODVEDEM 10.000 EURO a ještě jim děkujeme a protože oni na Západě mají pořád málo tak naše centrální banka nám ještě korunu úmyslně znehodnotí, aby to, co dovážíme, bylo pro nás vícenásobně dražší, a to co vyvážíme, aby bylo vícenásobně levnější. A rozdíl jde do bilionů korun, o které jsme okradeni. NO A TO VŠECHNO JSOU ZÁPADNÍ HODNOTY, KTERÉ NESMÍ NIKDO KRITIZOVAT A NIKDO O NICH NESMÍ ANI DISKUTOVAT, PROTOŽE TYTO HODNOTY TO JE TO, NA ČEM STOJÍ ZÁPAD. Mimochodem Západ vyloupil Afriku, Latinskou Ameriku a Asii. A teď rabuje střední Evropu a chystá se vyrabovat Rusko a Čínu. A TO JSOU VŠECHNO ZÁPADNÍ HODNOTY.
   KDE JSOU ZÁPADNÍ EVROPSKÉ HODNOTY? Na zbytečných summitech, na shnilých bramborách, na přípravě války s Ruskem, na evropském zábavním podniku? Evropské hodnoty jsou shnilé brambory a podřadné jídlo pro nás - Slovany.
   Pokud se mluví o západních (evropských) hodnotách a o cestě do Evropy, patří k tomu i no-go zóny, nezákonní emigrace vetřelců, jejich terorismus a kriminalita. Bez toho už dnes Evropa nemůže být. Nejdeme přece do staré dobré Evropy, ale do té nové dnešní.

   Vymazat
 6. Ještě rádi budeme volit Okamuru a jeho referendum o vystoupení z EU, která je už dnes horší, než bylo RVHP, které nikdy neusilovalo o naši likvidaci. Jinak je to příprava na připravovanou válku proti Rusku. Jednotlivým státům Unie se do války s Ruskem nechce protože ví, co by to obnášelo. Když ale rozhodování jednotlivých států zmizí a bude za celou Unii v jednom místě, bude jednoduché zahájit akci Barbarosa II. Vždyť Hitler rovněž před útokem na Rusko v roce 1941 prakticky sjednotil Evropu, která vyráběla jenom pro Hitlera a jako celek zaútočila v čele s Německem na tehdejší Rusko. Historie se opakuje a realizace Barbarosa II se rychle blíží. USA ztrácí půdu pod nohami a musí vyvolat super válku, kterou budou řešit své vnitřní problémy a hlavně odbyt jejich zbrojovek které vyrábějí největší množství zbraní na světě a také vedou největší počet válek ve světě. Propagátoři našeho zapojení do tvrdého jádra Evropy propagují začátek válečného konfliktu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:45 Já sem Okamuru volil pro to referendum to co je napsáno v článku je pro mě nepřijatelné.

   Vymazat
  2. Kdo řídí EU27. ledna 2018 23:35

   Kdo řídí EU? Hloupá otázka. Je to přece Evropská komise, jejímž předsedou je od r. 2014 nevolený luxemburský opilec Jean Claud Juncker. Ten řídí kolegium komisařů, což jsou de facto resortní superministři. „Pod palcem“ má také Evropský parlament, který má za úkol schválit to, co vymyslí EK. Podle sociologických teorii každou společnost (tedy i EU) řídí elity. Elity se dělí na dvě skupiny:
   • Skrytá elita je tvořená lidmi ovládajícími síť globálního kapitálu. To jsou ti mocní, kteří mají peníze a bohatství. To jsou ti, kteří rozhodují, i když je nikdo nevolil. Představitelé Skryté elity v USA jsou Rockefeller a Rotchild. O Skryté elitě v Evropě není moc známo. Ale jsou to představitelé finančních kruhů, bank, fondů, většinoví akcionáři významných podniků a jiní zbohatlíci. Skrytá elita řídí Servisní elitu pomocí skupiny Bilderberg. Tato skupina úkoluje Servisní elitu na svých zasedáních, zase prostřednictvím k tomu vybraných lidí, které si zve ze zájmových zemí. Ti pak přenáší úkoly již na Servisní elity daných států. Z ČR se zúčastnilo těchto jednání několik pánů, kteří v daném okamžiku měli v ČR možnost ovlivňovat dění podle přání Skryté elity. Dnes tyto pány všichni zařazujeme do skupiny prodejných šmejdů a škůdců ČR. Jejich zásluhou je ČR v takovém strašném stavu, v jakém je dnes.
   • Servisní elita zabezpečuje pomocné a obslužné činnosti. Tvoří jí řídící špičkoví politruci, úředníci, novináři, právníci, drobní podnikatelé. Do této skupiny patří např. politruci Evropské komise nebo nechvalně známy starý superdinosaurus a nemtavý rakušácky havloid a pravdoláskař Šlafengern.

   Vymazat
 7. pro 21:45
  ano,i Váš komentář poukazuje na další směřování EU v oblasti válečného konfliktu s Ruskem.USA potřebují nové zdroje a nová odbytiště.Prohlásila krvavá Madla,jak je nespravedlivé,že Rusko má tak obrovské nerostné bohatsví je nutno ,aby se "podělil" s USA.
  Po dobrém to nepůjde,v Rusku Majdany nefungují,tak jedině válka.Tu vyprovokují a nastrčí EU,která ale musí být již jako celek zglajšajtovaná,aby mohla dodávat kanónenfutr.

  OdpovědětVymazat
 8. Znicte kavarnu nebo kavarna znici vas

  OdpovědětVymazat
 9. a v ramci tohoto jednoho prostoru i jednotne minimalni mzdy stejne kvalitni potraviny? jeste prosim naroubovat do mozku i stejne idiotske nazory-Panebože, politici nejsou patentem na naše problémy, a občanská společnost se bude muset probudit a konat, snad ještě není pozdě

  OdpovědětVymazat
 10. 1. krok jsme vyhrali a ve 2. kole budeme pokracovat v obrane vlasti pred fasistickym nemeckem a uz i francii. Treba i k ozbrojene obrane!!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětVymazat
 11. Male "n" a "f" protoze to uz nejsou staty, ale totalni diktatury !!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětVymazat