Reklama

sobota 13. ledna 2018

Ta Drahošova ohleduplnost – no (NE!)volte ho!


Jiří Baťa
13. 1. 2018
Šokující událost, která se odehrála v okamžiku volebním aktu prezidenta Miloše Zemana ve volební místnosti, je alarmující hned z několika důvodů. V první řadě je to otázka zajištění bezpečnosti osoby prezidenta. To, že členové jeho ochranky okamžitě na aktivitu aktérky v útoku na prezidenta zakročili lze považovat za chvályhodné, na druhé straně ale i jako nedostatečné. Pro upřesnění, v okamžitku, kdy chtěl M. Zeman odvolit, vrhla se na něj polonahá ukrajinská divoženka, prý ze skupiny Femen, jakési odnože i u nás známé sexaktivistky skupiny Pussy Riot (jinak také Schwarzenbergovi schovanky), která naštěstí jen provokovala nápisem na své hrudi a pokřikem, že „Zeman je Putinova děvka“!

Z pohledu zajištěné bezpečnosti prezidenta se však tato ženština neměla dostat k prezidentovi tak blízko, volební místnost měla být zabezpečená i kontrolou hostů. Nicméně, v případě této „úrovně zabezpečení“ ze strany ochranky se mohlo stát, že místo ženštiny se mohl k prezidentu také vrhnout atentátník či terorista a následky si můžeme snadno domyslet. V tomto případě můžeme být rádi, že se nic nestalo. No stalo i nestalo.

Jiný kandidát na prezidenta, dnes už víme, že druhý v pořadí z prvního kola pan Drahoš, se k tomuto incidentu vyjádřil opravdu svérázně. Pravda, moc toho neřekl, ale zase to co řekl, stojí za to. Pan Drahoš totiž prohlásil, že (ze strany divoženky) to byla velká nerozvážnost. Prezident je chráněná osoba, ta žena riskovala život! Jistou skupinou občanů, reprezentantů pražské kavárny obdivovaný kandidát, pan Drahoš se totiž nezmohl ani na to, aby "útok" sexaktivistky na prezidenta odsoudil, aby event. upřímně vyjádřil obavy a (naštěstí nenaplněné) možné důsledky z útoku, zato se u něj projevilo lidské, sociální cítění, když vyjádřil obavy, že tato ženština riskovala život. To jistě, riskovala, ale to si měla sama uvědomit dříve, než konala. Nebo si snad myslela, že jí to projde a ještě se jí někdo bude omlouvat? No dost možná, že to, za velké pozornosti médií, dodatečně udělá pan profesor Drahoš!

První kolo prezidentských voleb skončilo, vítězem se podle očekávání (taky jak jinak, že?) stal kandidát občanské „lůzy“, chorobných mozků, nesvéprávných lidí, kteří dali hlas Miloši Zemanovi, čímž se (podle T. Halíka) těžce provinili proti zájmům naší země. Nutno podotknout, že procentuální vítězství M. Zemana je cca 39% hlasů ku cca 26% hlasů pro druhého v pořadí, pana Drahoše. Z toho vyplývá, že se uskuteční nejen druhé kolo, ale také na výzvu pana Drahoše, i duel M. Zemana s vyzývatelem, tedy panem Drahošem, který se cítí být M. Zemanovi ještě stále potenciálním konkurentem v postupu z druhého kola. Duel, nebo snad duely, které by byl M. Zeman ochoten s panem J. Drahošem absolvovat, budou bezesporu velmi zajímavé. Obávám se, že pan Drahoš bude z těchto duelů odcházet s „nepořízenou“ a značně deprimován. Troufám si totiž říct, že v přímém duelu pan Jiří Drahoš na pana prezidenta Zemana nemá. Nebo se mýlím?

26 komentářů :

 1. Pamatujete jak Zemanovi naservírovali v Bamberku kufřík. Teď na něho poslali poločernošku, která byla z Ukrajiny, nicméně podobala se emigrantce z Afriky. Jsem přesvědčen, že demokratku z Ukrajiny někdo objednal. Jsou tam nízké platy, a proto to muselo vyjít levněji než z Německa. Moc vkusu tedy neměli, prsa nic moc. Měli hledat někoho jiného, aby prsy srazila k zemi jediného hlídače ze strany od novinářů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navíc to stvoření vypadá, jako když Jaceňuk zbouchne opici.

   Smazat
  2. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Drahoš, to se opakuji, je slizký had. Za napadení prezidenta měla být aktivistka ukroušů klidně sejmutá a nebýt už mezi živými.
  Duely si tato slizká osoba určitě nedá za klobouk, ale bohužel má za sebou Pražskou, havloidní kavárnu. Uvidíme jak jsme jako národ dospěli a zda-li podpoříme stávající hlavu státu, aby nás nekavárenské povaleče zastupoval i v druhém funkčním období. Zamysleme co je pro nás, jako lidi nehavloidni dobré.

  OdpovědětSmazat
 3. Budete se možná divit, pane Baťa, ale advokátka té angolské Ukrajinky skutečně bude asi vyžadovat omluvu, protože prý té protestující dívence členové ochranky sprostě nadávali!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu "dívenku" měli sejmout, tam pochybili!

   Smazat
 4. Pane Baťo, jestli se chystáte příštích pět let kydat bláto na prezidenta Drahoše, tak je mi vás upřímně líto. Neměnil bych s vámi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pět let kydala "pražská kavárna" bláto na prezidenta Zemana. Taky jste její zástupce litoval? Prostě to je teď "trendy" vulgárně se strefovat do nejvyššího představitele státu. Proč by se mělo něco měnit? Ať už bude zvolen kdokoli.

   Smazat
  2. 0:28 - narcista Drahoš
   Pro mě je NEVOLITELNÝ!
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Draho%C5%A1
   • http://search.seznam.cz/?q=draho%C5%A1+%C5%99%C3%ADmsk%C3%BD+klub&url=http%3A%2F%2Fhmpartners.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FJiri-Drahos-CV.pdf&data=lgLEECjKKo3UTZ98VZ2XZOwqpUzEQDfTR3it88NKyfp9xEzblhs9j99ksXFACdPKBRIFgHfD-GTOGnC7o42zx3x49LioYi2rPSumcLBkynnm9LS1rJ7OWld8ycQCav-SxAINiMQCjFw%3D
   A HELE, BLBE, DRAHOŠ JE ZATÍM JEN KANDIDÁT, PREZIDENT JE ZEMAN!!! TAKŽE NEOBLBUJ A NELŽÍ ČTENÁŘŮM!!!

   Smazat
 5. Mnoho lidí netuší ,že s volbou presidenta v druhém kole jde opravdu do tuhého.Všichni protikandidáti jako jeden muž se postavili v druhém kole za Drahoše a to už opravdu není férový zápas.Co je vlastně motivuje v osobě p. Drahoše? Je to asi opravdu jeho orientace na to nejhorší co nás čeká z EU. Všechen tisk vč Seznamu skoro oslavují vítězství p.Drahoše,jako by on to byl kdo zvítězil v 1. kole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dostal jsme na internetu, že jako volič Zemana k volbám v 1. kole nemusím. Tak půjdu až nyní ve druhém. Víte kolik je nás desítek tisíc co využili této výhody jít jen jednou? A když se nyní přidáme k voličům z prvního kola tak Drahouš nemá šanci. To bylo dobře vymyšleno!

   Smazat
  2. 0:38 měl byste být pravdomluvný a vyjmout z toho seznamu pana Hanniga, ten vyslovil podporu Zemanovi.

   Smazat
 6. Anonymní 0.38- nejen protikandidáti, ale dojde i na falšování výsledků od ČSÚ, budeme vypínat počítače na několik hodin, abychom pak zjistili, že na ČR ambasádě v USA volilo toho jablunkovského sráče 99,99% šťastných voličů. Pražská kavárna, složená téměř stoprocentně z přistěhovalců z Moravy, začne za loutkovodičství různých neziskovek blít špínu na každého, kdo nechce být nevolníkem Bruselu, má na paměti budoucnost svých dětí, své země, a je dnes tak pejorativně označován za vlastence. Prostě je třeba jít k volbám i ve 2. kole a volit Zemana, i když s ním člověk nemusí souhlasit. Ovšem Drahoš je varianta nejkratší cesty k likvidaci státu, národa i jednotlivých občanů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidím to stejně...

   Smazat
  2. Přesně tak . Za každou cenu chtějí zlikvidovat Zemana . Dobře vědí , že tím zabijí dvě mouchy jednou ranou , protože současně odstraní i Babiše . Co bude potom ? Předčasné volby ? To asi těžko , protože je ti kteří se jich bojí nepřipustí .

   Smazat
 7. Pana bezpečnostního experta Šándora mám docela rád, jenom se sekl svým tvrzením, že k panu prezidentu Zemanovi se prý vrhla "prsatka". Velikost její podprsenky odhaduji na 0,5. Tak vypadají zahraniční "psycholožky". Čekám, kdy útok na pana prezidenta odsoudí Halík, Schwarzenberg, Kalousek, Farský, Bělobrádek, mladej Dienstbier, Šabatová, neboli "opory demokracie". Zatím čekám marně. Potenciálně vlastizrádný a nepříliš inteligentní profesor Jiří D. možná tušil už včera, že angolskou poběhlici možná narežírovaly pětiprocentní politické strany české scény. Drahoš se bál své loutkovodiče rozzlobit, a proto napsal svůj pokrytecký i hloupoučký výrok. Akademika Jirku nezajímá, odkud se tam poběhlice vzala, proč ji novináři povystrčili na výhodné místo k sloupu, jak cizinka poznala adresu volební místnosti, s kým tam nečesky komunikovala apod. Prosím Vás, lidé, buďte rozumní, už tu vlastizrádnou a pokryteckou loutku Jirku nevolte. Pokud by nepříliš geniální Jirka D. zasedl na Hrad, čekaly by nás všechny zástupy nájezdníků a vaši i naši nežijící rodiče by se v hrobečku museli obracet. Totiž jejich generace byla ještě vlastenecká ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas 4:28 a doufám , že u Čechů ještě existuje aspoň kousek pudu sebezáchovy a dají to najevo tím , že bude zvolen Zeman .

   Smazat
 8. Vcelku mě nezajímají kozy té dámy,ale spíše kdo tu prasárničku vymyslel a zaplatil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:45 však ono to vyjde najevo, nebojte, to chce čas...:-)

   Smazat
  2. asi tak za rok a to už bude pozdě

   Smazat
 9. Tím se vážený kokotsment Drahoš pasoval do role vola.K pochybení ochranky došlo a to že místnost měla být vyklizena a pod kontrolou.Za druhé ta ženská se někde musela svléknout a uskutečnit cestu k prezidentu .To že se dostala až k němu,selhání ochranky.A za další prdlouši Drahoši měla mít kulku v hlavě a už ležet na pitevně.Tak by to provedl ten nejhumativnější,nejdemokratičtější stát na světě - USA.

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud nerozhodnou duely mezi Zemanem a Drahošem,kde jak předpokládám si ho Zeman namaže na chleba,tak se obávám,že to bude volba jen proti Zemanovi.Protože racionální rozum v tomto nefunguje.

  OdpovědětSmazat
 11. Budu se opakovat, ale je je to opravdu nutné. Přátelé, všichni, kdo milujete Kalouska a milujete i jeho TOP09 a milujete i kalouskovo-právní ČT1 a milujete i jeho tiskový orgán s názvem Právo a v neposlední řadě milujete i jím zřízenou demokratickou unii, tak upalujte za dva týdny k volbám a hoďte to tam jejich kandidátovi na prezidenta. Miroslav Kalousek si dal za cíl, dostat svého kandidáta na Pražský hrad. P.S.: pokud byste nevěděli, tak jeho kandidátem je soudruh Drahoš. Kdo nevolí Drahoše, je proti Kalouskovi, je proti TOP09, je proti Praze! A to snad přece nikdo nechcete, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:13 Tak já se hlásím jako první jsem proti všemu co oni představují.

   Smazat
 12. Aj keď som občan SR, napriek tomu ma zaujíma čo sa na politickej scéne v bratskej ČR deje. Som znechutený z toho, že určité, pravdepodobne zahraničím podporované a financované sily, používajú v ČR rovnaký scenár pri dehonestácii väčšinou národa preferovaného kandidáta na prezidentský úrad, tak ako sa to stalo na Slovensku. Preto vám aj nám odporúčam v budúcnosti robiť všetky voľby len na základe hlasov našich štátnych príslušníkov žijúcich v zahraničí.Budú to voľby jednokolové, bez rizika výsledkov a aj lacnejšie. (Dôkaz - pozri mapu výsledkov prezidentských volieb v zahraničí. )

  OdpovědětSmazat
 13. Domnívám se, že je to sestra poslance Feriho, takže odtud asi bude foukat vítr. Nicméně pokud bych byl na místě hradního protokoláře, tak bych ji okamžitě sejmul pěstí, ale on ji viděl od počátku a celou dobu se jen smál ??? Divné. Jako kdyby tak malý kozy ještě neviděl. Odsouzení útoku se od kavárny nedočkáme, tak nezbývá než jí ve druhém kole poslat na smetiště.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.