Reklama

.

.

pátek 26. ledna 2018

Tento člověk se označuje za elitu? Arogantní hlupák, co opakuje dokola pár frází. Drahoš má velké štěstí, že ta debata proběhla až den před volbami, myslí si sociolog Petr Hampl

26.1. 2018   PL
Ačkoliv je to u profesora chemie a bývalého předsedy Akademie věd neuvěřitelné, podle sociologa Petra Hampla se ve čtvrteční debatě prezidentských kandidátů ukázalo, že Jiří Drahoš je „docela obyčejně hloupý“. Kdykoliv se podle Hampla pokusil přijít s nějakou vlastní myšlenkou, skončilo to trapasem. Spíše než elitním představitelem se tak podle doktora sociologie předvedl spíše jako ostuda české vědecké obce, která právě na myšlenkách a kvalitních argumentech staví svou prestiž.

Pan Drahoš má obrovské štěstí, že debata proběhla až těsně před volbami. Kdyby se to stalo o tři dny dříve, mohl Miloš Zeman zaplavit zemi plakáty, na kterých by ten citát stál. Takhle to mohlo trochu uniknout pozornosti. A vsaďte se, že žádné mainstreamové médium tu informaci nepustí na stránku. Možná dokonce budou tvrdit, že to je hoax.

Nemyslím ale, že by se ten citát dal tak vykládat jako Drahošovo prozrazení. U profesora chemie je to až neuvěřitelné, ale pan Drahoš je docela obyčejně hloupý.
To je aspoň pro mě nejvíc překvapivý závěr debat a Drahošových vystoupení. Čekal jsem úlisného intrikána, ale viděli jsme arogantního hlupáka, který je schopen opakovat pár frází, ale není schopen se zamyslet a nemá nastudovány ani základní politické záležitosti. Neuvěřitelné. Ostuda české vědy. Takže pan akademik prostě něco plácnul, protože ho nic chytřejšího nenapadlo.Pokračování zde

27 komentářů :

 1. Přesné.
  Hlupák bez mozku, vlastního názoru. Jen provolával naučené fráze Horáčka, havlérky a spol.
  Toto je akademik a pedagog, VŠ profesor? No, tak to nás osude ochraňuj jest-li bude zvolen.
  Na servrech, na rozích ulic, všude vyskakuje ta falešná hlava s brýlemi, které nepotřebuje. Člověk má strach otevřít sardinky, aby na něho nevykoukla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 26. ledna 2018 19:04

   Tito ''ELITÁŘI'', již na něho mlsně čekají:

   Na nový ''MAJDAN'' budou urputně usilovat, pokud prohrají (V COŽ DOUFÁM). Všemožní pražští PARAZITÉ, přisátí na penězích DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ, tito samozvaní ''ELITÁŘI'', to nerozdýchají a začnou s ROZVRACENÍM ČESKÉ REPUBLIKY, v podobě nebezpečných, směšných KLAUNŮ.

   Klid bude na týden, kdy začnou VYŽÍRAT Karlovy Vary!

   A od státních socio-kapitalistických SPORTOVCŮ, až si půjdou pro státní ŽOLD a VÝSLUHY na MOČR a MVČR. I když jejich hlavní příjem je SPONZORING a příjem z REKLAM.

   Ten první ŽOLD a VÝSLUHY se uplatňují v SEVERNÍ KOREJI!
   ''Za to se nestydí'', např. Hradílek, Špotáková, Koukalová nic jim neříká, že jejich vrchním velitem je doposud prezident Miloš Zeman..., kterého dehonestují.

   NETÝKÁ SE SPORTOVCŮ NENAPOJENÝCH NA STÁTNÍ ROZPOČET! Ti jsou na rozdíl od těchto, většinově sympatičtí! Obvzláště naši HOKEJISTÉ!

   Volme rozumem, volby vždy rozdělují to je logické, jinak je zde TOTALITA, pevné nervy panu Zemanovi!

   Vymazat
 2. Souhlasím s článkem.Prakticky není třeba žádných politologických rozborů.Pan Drahoš je pouze arogantní a hodně hloupý narcis.Kterýko li "obyčejný člověk",kterým on pohrdá ho svým "selským" rozumem strčí do kapsy.
  Naše babičky říkávaly:
  "komu není shůry dáno v apatice nekoupí" a dnes to můžeme doplnit,že ani v kavárně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo vůl zůstane volem i kdyby uměl latinsky.

   Vymazat
 3. Hahaha, drahošova FEMENka:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201801266667154-aktivistka-femen-spletla-velvyslanectvi-slovenko-cesko/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:12 Zase jen další důkaz idiotizmu Zemanových nepřátel a s kým jsou spolčeni. Ta by určitě volila Drahoše. Kdyby se stal Drahoš prezidentem, tak obě ty holky určitě dostanou Řád Bílého lva za zásluhy o republiku.

   Vymazat
  2. Na Novinkách tvrdí, že to bylo před českou ambasádou. Ale hnusná je teda na obou fotkách.

   Vymazat
  3. Aspoň měla velká vemena, pardon FEMENA.Jako kolchozní dojnice.

   Vymazat
  4. 21:58 Kdybys jí mířil na femeno, prostřelíš jí koleno.

   Vymazat
  5. Hůlkou, co má v ruce, si to asi dělá, pokud najde, kde nechal tesař díru.

   Vymazat
  6. Ta sextremistka hezky "nastavila zrcadlo" Drahošovcům. Stejně hloupá, stejně bezcitná, stejně nestydatá. Snaží se dehonestovat Zemana ale předvádí jen svojí ubohost.

   Vymazat
 4. Od roku 2006 tvrdím, že Bohuš Sobotků NEMÁ V POLITICE CO DĚLAT! Vždy, když jsem ho slyšel mluvit (o čemkoliv), bylo jako bych poslouchal za bývalé éry nějakého komunistického papaláše. Ti dovedli hodinu mluvit a člověk se od nich nedověděl zhola nic!
  Nemastný, neslaný, prostě obyčejný paňác s mírně vynuceným úsměvem, který měl po projevu radost, že nikoho nenaštval a splnil úkol. Jen si neuvědomil, že stranu, kterou reprezentoval, tím vlastně tahal dolů a pomalu ji vedl do záhuby!

  To samé dnes tvrdím o Drahošovi, který se ve všem Bohušovi Sobotkovýmu zcela vyrovná. V něčem jej dokonce předčí. A přesně takové nebezpečí hrozí od Drahoše, jen s tím rozdílem, že se nejedná o stranu, ale o STÁT!

  OdpovědětVymazat
 5. Bohuzel nečekejme,ze Drahoše bude volit jen bohata prazska havlerka.Dost hlupoňú je i na venkove ,ba i ti chudi jsou schopni hodit Drahose do urny.Nemajice co na praci čuči na TV a blbnou z toho.

  OdpovědětVymazat
 6. Pan profesor na svém příkladu prostě doložil starou pravdu, že inteligence a vzdělání nemusí vždy jít ruku v ruce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krom toho má málo ducha, nebo má ho sdostatek, aby věděl, že ho má málo, a ze strachu z omylů kráčí ve stopách svých mistrů.

   Vymazat
 7. Souhlasim s panem Hamplem. Pan Drahos JE "ostuda ceske vedy." Zabranme, aby se stal ostudou Ceske republiky.

  OdpovědětVymazat
 8. autor zapomněl uvést který konkrétní citát má na mysli:-(

  OdpovědětVymazat
 9. Nějaké ukrajinské femen se odhalilo a demonstrovalo proti Zemanovi. Bohužel tak učinilo před slovenskou ambasádou. Na Novinkách o tom informují i s fotkama, ale píšou, že to bylo před českou ambasádou. Takže kdo lže? Sputnik se slovenskou nebo Novinky s českou ambasádou? Uvidíme, demagog.sro nám to určitě odhalí.

  OdpovědětVymazat
 10. Myslím si, že fikus jako Drahouš by neměl být připuštěn do kandidatury na prezidenta. Stejně jako ti ostatní, snad kromě topola.
  Jako fikus Drahouš, tak i ostatní statisté se nemohli "pošpinit" praktickou politikou, vystupují proto jako bíle lilie, mohou tudíž jen kritizovat, ukazovat na slabiny a prohřešky protistrany. Předvádět se hlupákům jak ONI všechno napraví, zruší to či obnoví jiné.
  V tomto případě by se měla volba prezidenta vrátit do sněmovny. Do takové volby by se drahé fikusy asi nedostaly. I v dnešní situaci v parlamentu by fikus neuspěl.
  Altman

  OdpovědětVymazat
 11. Demagog.cz, to je vskutku reprezentativní spolek cca 20-30 letých spratků z různých tzv. brněnských vysokých škol. Celá ta žumpa je placená a řízená z ambasády US, jak se může každý přesvědčit v jejich rubrice O nás. Takový spolek slouhů židoimperialismu.

  OdpovědětVymazat
 12. No jo ono to je tak že ho budou volit i kdyby se posral.

  OdpovědětVymazat
 13. K českému pojetí voleb napsal před dvěma týdny

  JAN KELLER:

  Politika prý měla původně sloužit k tomu, aby v ní soupeřily různé myšlenkové a názorové proudy a v kultivované diskusi se pokoušely přesvědčit voliče o svých vizích rozvoje země.

  V České republice ovšem už delší dobu funguje politika trochu jinak. Prakticky vůbec se v ní nejedná o programech a věcných koncepcích na řešení četných problémů společnosti.

  Volební kampaně se změnily ze soutěžení různých projektů žádoucího vývoje celku v obyčejný hon na osoby. Volí se zásadně proti někomu, nikoliv pro něco.

  Toto směřování politiky má svoje přednosti. Může se do něj zapojit doslova každý, protože NADÁVAT NENÍ ZDALEKA TAK NÁROČNÉ JAKO PŘEMÝŠLET.

  Má to ovšem i své nevýhody. Nelze věřit, že ze vzájemného špinění, ostouzení a pomlouvání by mohl vůbec vzejít někdo, kdo bude důstojně reprezentovat veřejný zájem. Jak vybrat ze septiku, ve kterém byli po celé týdny a měsíce všichni adepti na funkce veřejné důkladně mácháni, v den voleb někoho aspoň trochu čistého?

  Další nevýhodou tohoto způsobu vedení volební soutěže je, že pak už nezbývá příliš času dozvědět se, co vlastně kandidáti či politické strany nabízejí. Vyhraje-li někdo jen proto, že nenávist ke druhým byla ještě větší, je zaděláno na velká zklamání, až sám začne provozovat vlastní politiku.
  No a konečně se mění docela podstatně charakter takzvané mlčící většiny. Pokud je politika soupeřením idejí, pak nevoliče můžeme považovat za lidi, kterým chybí obecnější rozhled a žijí jen svými vlastními problémy.

  Jakmile se však politika redukuje na osobní útoky a očerňování, je třeba mezi nevoliči očekávat stále víc lidí, kteří svoji občanskou povinnost neplní prostě proto, že na to nemají žaludek.

  Těchto souvislostí by si možná měli být politici vědomi, až po spočtení odevzdaných hlasů začnou zase bědovat, že zájem občanů o věci veřejné klesá, takže je s naší společností asi něco špatně.

  OdpovědětVymazat
 14. Drahoš je dekorace do úřadu českého prezidenta a hádejte, kdo bude s tou dekorací hýbat podle potřeby ?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odpoved neni tezka. Jsou to stejne sily, ktere financuji Drahose, ktere ovladaji loutku Merkelovou, Schulze, Macrona, Mayovou, Porosenka, atd. Potrebuji namisto pevneho a nezlomitelneho Zemana s vlastnim usudkem poslusnou loutku, kejvala, kterou budou moci ridit. Jsou to sily proti nasi zemi, proti nasemu narodu. Jejich sidlo protektoratni vlady se uz dlouho naleza na US ambasade.
   Jsme ve vlivu US cenzury a mainstreamu, ktery nam lze a zamlcuje informace, z Ruska vyrabi neustale nepritele, aby se zbrojilo a pripravovala valka. Zeman to vi, Drahos o tom nema poneti, co se deje ve svete.

   Vymazat
 15. Drahoš dnes prohraje volby i s tou jeho odpornou smečkou okolo něho. A zbytek života bude litovat, že přistoupil na to,že z něho udělali veřejného pitomce. Jako latentní pitomec si mohl v klidu užívat,ale šel do rizika.Oni mu prostě namluvili,že na to má.Už to svědčí o jeho abnormální tuposti.Kdyby měl v sobě jen špetku soudnosti a slušnosti,nikdy by se toho nezučastnil.Tak po něm zustane jen vzpomínka na odpor, pohrdání a nezapomenutelného poskoka. A že poletí z akademie,na to vemte jed.

  OdpovědětVymazat
 16. CT, Cro, media, cast spotovcu a komediantu, politiku vetsiny stran maji jedno spolecne: Kopat do Zemana, dehonestovat ho, pomlouvat ho. To usili je namireno proti nam normalnim obcanum, ktere vzdy zastupoval nas pan prezident Zeman. Je to valka smejdu, male mensiny naroda proti nam, ktera se snazi odstranit Zemana a nahradit ho pritroublym prolhanym a namyslenym, radobyintelektulem, slabochem Drahosem.

  OdpovědětVymazat
 17. Otázka zní, zda potřebuje kapitál prezidentem v ČR státníka - politika, nebo chemika, molegulárního vědmátora. No a kapitál se rozhodl podporovat vědmátora, o jehož existenci věděla před půl rokem hrstka "akademiků". Kapitál to stálo přes 50 milionů Kč, aby nejen pražská kavárna a zaostávající (zaostalá?) brněnská, ale i "inteligentnější" retrogarda občanů Česka Prince kapitálu vzala na vědomí a dnes ho i volila - i s jeho první dámou. O ten titul! A proč ne jeho Excelence a Výsost Drahoš? Není titul "dáma" náhodou používán pro velitelky domů s červenou lucernou? No, to by se mělo zakázat, aby si někdo pak nepletl pražský hrad s bordelem.

  OdpovědětVymazat