Reklama

.

.

úterý 16. ledna 2018

Tip pro pravdoláskaře: Na Lesbu vzniká první EU-koncentrák


Václav Umlauf
16.1.2018  E-republika
Systémové selhání státu a korporátního fašismu vede k tomu, že na řeckém ostrově Lesbos vzniká první koncentrák, který provozuje EU za naše daně. Chápu, že naši pravdoláskaři nyní musí povinně nenávidět Zemana a proto mají jiné humanistické starosti. Jenže po jejich vítězství to může být i náš společný EU-úděl.Tragikomedie korporátních režimů a jejich médií je dnes notoricky stejná: rozvrátit nějakou zemi ve jménu Demokracie a Hodnot, pak ji pod vedením NATO ovládnout, pod vedením korporátek rozkrást, rozkradenou zemi pod vedením banksterů doživotně zadlužit a pak vesele odejít na další dobrodružství prozápadních pirátů z Bruselu či z Bílého domu. Příklad Řecka je jasný a psali jsem o něm několikrát, viz heslo “Řecko”. V této domácími a pak EU politiky zrazené zemi řádili západní piráti z bankovní Trojky ve velkém stylu, hned po prodejných řeckých kleptokratech. Před Řeckem rozvrátili transatlantičtí prolhaní kovbojové Irák, po Řecku zničili Libyi, pak Sýrii a nyní to zkoušejí v Íránu, v Afghánistánu a v Pákistánu. Pokrok demokracie nelze zastavit, minimálně do pádu dolaru. Ale pojďme k tomu Lesbosu, protože tam vzniká první EU-koncentrák v Evropě.

Začněme tzv. “džunglí v Calais” nebo uprchlickými tábory v Itálii, především na ostrově Lampedusa. Tam byl (Calais) a pořád je (Lampedusa) ke vzniku koncentráku jen krok. Ale Francie džungli v Calais jednoduše rozmetala a uprchlickou krizi začala řešit. V Itálii má silnou pozici katolická církev a různé charitativní organizace, které nedovolí vznik koncentráku pro běžence ze zemí, které rozvrátilo EU, NATO a USA. Mnozí z těchto uprchlíků jsou totiž křesťané a Italové včetně Vatikánu a současného papeže to velice dobře vědí. Takže také velice dobře chápou, kdo jim pomáhá do hrobu. Navíc zmíněné vlády Francie a Itálie halasně proklamují, že patří do tzv. “humanistické Evropy”. To jim sice z místních ožebračených lidí málokdo věří, ale globální jedno procento vyvolených tam koncentrák prozatím udělat nesmí.


Pokud by totiž koncentrační tábor pro běžence v těchto dvou zemích vznikl, tak by každý pochopil, kam vede pradoláskařské směřování EU pod vedením jedno procenta vyvolených bez svědomí a bez jakýchkoliv skrupulí. Je třeba si uvědomit, že běženci jsou ti lidé, kteří nebyli zavražděni v proxy-válkách, kam země EU dodávají zbraně a kde podporují teroristy. Takže Calais a Lampedusa nebyly a nejsou koncentráky, ale pouze šílenými uprchlickými tábory. Příslušné země zachovávají dekorum a snaží se zmírňovat nelidské podmínky, které v těchto táborech panovaly a stále panují. Z velké části je to politické, a vůbec ne humanitární rozhodnutí. Pokud totiž na území těchto států vzniknou koncentrační tábory postavené mimo právo a mimo zákon, tak místní budou vědět, že je to EU-cesta do pekla, kde nakonec skončí oni sami.

A nyní k tomu Řecku a ke vznikajícímu koncentráku na ostrově Lesbos. Jako na povel začaly o Lesbosu propagandisticky plácat všechny hlavní korporátky světa (Washington Post, Le Monde, Guardian, Libération). Za chvíli se probere i Čulík na BL, který taky umí anglicky a spustí příval krokodýlích slz. Jako to nyní provozuje ohledně Sýrie, kde jsou teroristé podporovaní Západem v posledním tažení.


Proč najednou korporátní média hájící zájmy jedno procenta tak znepokojuje první vznikající koncentrák na ostrově Lesbu? Důvod je jednoduchý. Řecko je rozpadlý stát, ale na elegantnější EU-způsob banksterů, což se liší od fyzicky ničivých proxy-válek v Libyi a v Sýrii. Jenže v případě uprchlíků je to prašť jako uhoď. Lesbos ukazuje zločinné důsledky EU-systému opěvovaného pravdoláskaři všeho Sorošova druhu. Z někoho je totiž třeba ty peníze bankstersky a válečně vytlouct a pak na něj zapomenout. Dokud jsou tyto země mimo EU nebo někde na Ukrajině, tak je to OK. Horší je, když tzv. darebácký stát vzniká z kosovské mafie proměněné kouzelným proutkem EU a USA na politiky; nebo když se rozpadne stát systémem zbankrotovaného Řecka a pak se mu do země valí uprchlíci tzv. Balkánskou nebo Řeckou cestou. Viz naše tematické číslo z roku 2015 O uprchlících, racionálně.


Korporátní fašismus jednoho procenta plundruje země v Africe a v blízkovýchodním okolí EU a po tomto vydatném obědě si jako dortík dal Řecko. Jenže tuto vyplundrovanou a ožebračenou zemi teď zaplavili uprchlíci, které již nemá kdo živit, po vytunelovaných financích EU skrze ECB. Ať se to vykradené Řecko snaží samo, že ano. My to přece platit nebudeme. A kdyby ano, tak námi podporovaná parta řeckých zlodějů ty EU-dotace spolehlivě rozkrade, protože celou dobu jsme je neučili nic jiného. A ejhle, v Evropě plné Hodnot, Pravdy a Lásky vzniklo systémové selhání zlodějen, lží, válek a tunelů, které tvoří začarovaný kruh. A jeho výsledkem je koncentrák, jak jinak. Korporátní fašismus nezná jiný finální produkt, jen války a koncentráky.

Proto logicky, nutně a systémově vzniká na řeckém ostrově Lesbos první EU-koncentrák pro uprchlíky. Nejde totiž o místní selhání a nečinnost úřadů jako v případě Lampedusy a Calais. Řecko je zkrachovalý stát, kde běží skrytá občanská válka provázená politickými vraždami a veřejné generální stávky. Viz náš článek Řecko vstoupilo do fáze politických vražd. Tato země rozvrácená skrze bansktery USA a EU z principu nemůže zvládat masy uprchlíků, které má na svém území. Ti sem přišli proto, že stejní banksteři a stejné síly rozvrátily Blízký východ a Afriku.

V Řecku přestává platit právo a zákon, protože předtím platilo jen pro jedno procento mega-zlodějů. Stejné “právo” a stejná “povinnost” ke globálním zlodějnám normuje mlčení Západu k probíhající proxy-válce v Jemenu a jinde. Systémové selhání státu a korporátního fašismu vede k tomu, že na Lesbu vzniká první koncentrák, který provozuje EU za naše daně. Chápu, že naši pravdoláskaři nyní musí povinně nenávidět Zemana a proto mají jiné humanistické starosti, než nějaký EU-koncentrák. Jenže po jejich vítězství to může být i náš společný EU-úděl. Drama běženců na Lesbu je pro nás varováním. My ostatní jsme také voliči a vidíme, kam vede nihilistická a fašistická politika, kterou pravdoláskaři přikrývají fíkovým listem nenávisti k Zemanovi a k Putinovi. A právě tato koncentrovaná nenávist intelektuálních elit zblblých ideologiemi vedla a vede ke vzniku koncentráků. Lesbická pravda a láska převedená do praktické EU-politiky je zkrátka problém.

- - -


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

14 komentářů :

 1. Zde je více potřebných, tak nač rozhazovat v EU, zašlete našim.
  http://www.romea.cz/cz/romano-vodi/poezie-renaty-berkyove-the-vas-o-suko-maro-kampel-te-palikerel

  OdpovědětVymazat
 2. Ještě nedávno si na ostrově Lesbós nymfy dráždily klitoridós, nemajíce fallós, teď mají aspoň zajištěný pravidelný orgasmós.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mazejte pro peníze za Horáčkem, ten vás před volbama uplácel a přestaňte somrovat. Vy už jste odvolili a nevyhrál. Teď platí Horáček Drahoše. Tak se s ním šábněte bratři v triku. Stejně vás oberou migranti pro všechny nebude, to je život.

   Vymazat
 3. ods,top09,cssd,pirati,chteji zabranit,aby Babis odjel do Bruselu ohledem nesouhlasu s Dublinem,to je,nesouhlas s automatickym pridelovanim migrantu.spravne to vyhodnotilo spd o co jde,aby Babis nebyl kompetentni k jednani v Bruselu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.To bylo hlavním účelem.A naše loutky v parlamentu poslechli své německo bruselské loutkovodiče.

   Vymazat
  2. vloudila se chybička

   Vymazat
  3. Odhalení natvrdo: Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem

   https://aeronet.cz/news/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho-drahose-voli-ve-skutecnosti-miroslava-kalouska-budoucim-premierem-voli-karla-schwarzenberga-jako-mentalniho-guru-voli-celou-top09-vcetne-kromerizske-vyzvy

   Vymazat
  4. 22:19 To jsou strašné zprávy.

   Vymazat
 4. To si z nás děláme prdel...

  OdpovědětVymazat
 5. Jako aktuální řešení z nouze je to určitě v pochopitelné.
  Ale obecně je to cesta do pekel a už dlouho bylo jasné, že právě sem to EU zákonitě vede svým neobhajitelným přístupem k migraci.

  A protože si nemyslím, že v čele EU jsou úplní hlupáci, je jasné, že to má nějaký účel.
  Nesmíme tupě poslouchat co říkají, amusíme se dívat co dělají.
  Na cestě k naplnění tohoto účelu je i nyní počínající praxe koncentračních táborů.

  Moc v pozadí EU ale chce víc, jestli se jim neubráníme, bude hůř, o hodně hůř!!

  OdpovědětVymazat
 6. Abychom se tam na konec nemuseli ubytovat my.

  OdpovědětVymazat
 7. Ja jenom vim, ze v Africe jsou porad valky a maskary v mnoha zemich zaroven.A ze se to prenese kamkoliv prijdou..

  OdpovědětVymazat
 8. Pokud je to pravda, tak je děsivé. Pro koho? Jednou v těchto koncetrácích mohou skončit neposlušní lidé z EU. Mezi migranty.... Ta doba se bohužel blíží. EU to už nezvládá a těch zlobivých v EU přibývá.

  OdpovědětVymazat
 9. Chcipnete, nafoukani evropani
  Vyvrazdi vas
  Podekujte havlovi

  OdpovědětVymazat