Reklama

čtvrtek 4. ledna 2018

Topolánkovo nekončící sprosťáctví


Jiří Paroubek
4.1.2018 VašeVěc


Nejvýznamnější protikandidáti prezidenta Zemana v blížícím se 1. kole prezidentské volby – Drahoš a Horáček – jsou velmi zdrženliví, pokud jde o vyjadřování k prezidentovu zdraví. Ne tak M. Topolánek.
Drahošovi a Horáčkovi se vyjadřování k prezidentovu zdravotnímu stavu zřejmě zdá být nevkusné, a zcela nepochybně jim také někdo poradil, že je to věc, která naopak může vzbuzovat sympatie vůči současnému prezidentovi. M. Topolánek se však odhodlal odhodit – obrazně řečeno – bílé rukavičky a mluví o prezidentovu údajně špatném zdraví jako o něčem, co by M. Zemanovi mohlo zabránit v dokončení celého pětiletého prezidentského funkčního období. M. Topolánek po razantním vstupu do volební kampaně ovšem narazil na meze svých možností.

Na jednu ze svých největších mezí vlastně narazil hned první den, kdy oznámil svou prezidentskou kandidaturu. Jeho dlouholetý přítel a tajemník, který byl u začátku i konce Topolánkovy premiérské kariéry, M. Dalík, nastoupil k výkonu trestu do ruzyňské věznice… Byla to jakási symbolická tečka za Topolánkovou vládou, která samozřejmě nemůže být přehlédnuta potenciálními voliči.

M. Topolánek šlape jako slon v porcelánu i v různých dalších významných tématech. Velkým segmentem stoupenců hnutí ANO, kterých je v tuto chvíli určitě přes třetinu potenciálních voličů, jsou nepochybně nelibě vnímány Topolánkovy útoky na A. Babiše. Jsou možná pochopitelné, ale pokud se Topolánek chce dostat v 1.kole prezidentské volby do podobně marginální polohy, do jaké se dostal ve volbách do Sněmovny M. Kalousek, může v nich i nadále pokračovat...

Vyšší příjmové vrstvy městského obyvatelstva, které Topolánka kdysi coby šéfa ODS volily, zase jistě nemile zaujalo jeho tažení proti Bruselu.

České vyšší měšťanské vrstvy občanů jsou totiž ty, které zatím mají z členství ČR v EU největší benefity a nemusí mít vůči EU, a také nemají, žádné mindráky, jako je zřejmě má M. Topolánek.

Topolánkova volební hesla na plakátech jsou sice úžasná, nápaditá, ale strategie jeho volební kampaně je špatná a taktika srandovně chaotická.

Útoky osobního charakteru na prezidenta Zemana jsou zoufalstvím, jak to vcelku trefně charakterizoval prezidentův mluvčí Ovčáček. Pomohou spíše Zemanovi nežli Topolánkovi.

- - -



36 komentářů :

 1. Topolánek na hrad! Mírov!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:52 Na 20 let a zkontrolovat mříže aby nemohl zdrhnout.

   Smazat
  2. Blbost , doživotí !!!

   Smazat
 2. Pro autora J. Paroubka!: Je to tupan! A proto není nutno až hluboce mudrovat nad tím, co má horší. Zda-li strategii či taktiku ...
  To není kandidát na prezidenta, ale živelná pohroma! Stejná, jaká hrozí i v případě těch dalších. Klonovaných kavárnou.
  Už i to, že jej ti jeho partajní protlačili až do funkce premiéra, bylo pro něj zázrakem. Leč pro ty partajní hotové Watterloo, z něhož se dodnes neotřepali. A doufám ani neotřepou.
  Protože i tento tupolánek stihl jasně a přesvědčivě ukázat, co všechno on dokáže. A jen učiněný vůl by na sebe dobrovolně přivolávat toto ...

  OdpovědětSmazat
 3. Tak nevím, jestli má vůbec nějakou cenu se k debilovi vyjadřovat. Co tento blb nadělal za svoje premiérování kiksů o tom by se dala napsat kniha, ale nevěřím, že dutá hlava je schopna si něco uvědomit. Neshání náhodou buzik Janda kolegu, na honění brčka ? Tento by byl ten pravý, tam by se upíchnul. VŮL !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Tak zveřejnila prý ministryně, že OLAF pravil, že v dotaci našel nesrovnalosti. Hned na mfd hlas lidu, že je to důkaz, že Babiš kradl, ale minisryně říká, že nesrovnalosti. Kalousek ovšem, který předevčírem sdělil, že zprávu četl a že tam je, že došlo k trestnému činu, najednou řekl, že se bude zajímat o to, jestli se ve spisu objevila ta stejná zpráva, jakou četl on. Skoro to vypadá, že naznačuje, že ministryně podstrčí policii nějaké falzum a Kalousek naštěstí četl ten pravý text. A nebo je Kalousek pako, které naskočilo na nějakého Antišumana a nechal se nachytat. Asi Putin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať žijí domovníci! Toto je typické diskuzní bla bla bla... o čem to je? Asi tak půl roku. ne-li déle, se v mediích jalově žvaní a čvachtá o čapím hnízdě. Bulvár novinky má článek uložený v počítači, vždycky změní jen jeden, nebo dva odstavce, a další žvást už je stejný. Kromě nehod a tragedií, vražd a popisu soudních jednání, takto žvaní v celé řadě článků, které jen opakují. A diskuzní lid se může přetrhat. Píše a píše - taky pořád stejný kraviny. Teď už se pár týdnů žvaní a čvachtá o tom OLAFU, je to neskutečně nudný i s těma žvástama a komentátorskejma spekulacema okolo, v závěrečné fázi to nebude stejně o ničem. Tento žblebt nahradí zas jinej žblebt - třeba nějakej stýček Brady a nedaj-li mi medaili, media se budou piplat v jiný srajdě a lidi budou psát ty věčně stejný blbosti. Teda řeknu vám že živit se psaním úvah a komentářů a různejch článků??!! Lidi, co makaj iks hodin denně v nějaký fábě, by byli pěkně nasraní, ještě štěstí, že ti nemají čas číst všude možně ty čím dál šílenější, blbější a nesmyslnější bláboly. Nasrávací články, přímo odpornej bulvár ( teď se třeba rochní v rakovině chřtánu Jirky Pomeje - jak se někdo může živit takovejma sračkama! Takovou špínou!)A diskuze, kde lidi píšou taky denně pořád a pořád to samý! Vždyť je to děsně nudný - televize je nuda, internet a diskuze je nuda - strašnej duševní marazmus. A abych se vrátil na začátek -článek je o Topolánkovi, tady se blafe o Olafu - prostě díra - nedíra, furt se natírá! Hrůza. Pro duševní mrzáčky.

   Smazat
  2. Kdyby ta zpráva OLAFu byla Babišovi příznivě nakloněna, tak už by to jeho ministryně financí věšela na všech nárožích. Ale podle toho, co s tím dělá za divadlo, tak to svědčí na Babišovu vinu. P.K.

   Smazat
  3. No a já bych soudil přesně naopak. Kdyby to svědčilo pro jeho vinu, už by to media radostně rozmatlávala v desítkách článků, ale protože je to o ničem, a dost možná to naopak svědčí o jeho nevině a o tom, že podobný postup lze zaznamenat u desítek dalších podnikatelů, tak proto se kolem toho neutrálně cape a žvatlá. Samozřejmě že odpornější byla kauza Rath, který byl dva roky ve vazbě kvůli jakési krabici, každá žádost o ukončení vazby byla zamítnuta, ale když skončilo to čuně Nečas, byl z vazby venku na to tata, a pořád to jaksi nesedí s důkazy. Jak je to dlouho? A nemít jiné důkazy, že ukradl fůru milionů, než přitroublé odposlechy ( o ničem) je na pováženou. Žádné důkazy samozřejmě nenajdou, proto se to vleče. Jsou to divadla k smíchu. Každé zkurvené politické mafii v ČR ( bývalí straničtí papaláši a dnes už jejich děti a vnuci) vždycky někdo vadí, někdo, kdo se jich nebojí, a není přizdisráč, a dokážou ho nechat zavřít ( justice je samej bejvalej aparátčík na blití ) jenže se zkurvená politická mafie mění každé čtyři roky - všechno co v tom směru předvedly byla kurevská šaškárna, ať už to byl Vítek Bárta, Dr Rath (Bém, Svoboda, Rittig, a desítky dalších) teď je šaškárna Babiš. Až se lidi konečně naserou, jak se patří, a tyto šmejdoviny skončí, budeme čučet, co všechno byly jen sprosté lži ( ale zase to bude jedno, protože nastoupí jiné lži) ČR a Čechům už není pomoci. Když tak pročítáte diskuze, a vidíte, jaké se všude vyskytují svině, které dostávají od druhých minusy, i jim lidi nadávají, přesto svině zůstávají sviněma ( pochopil jsem tím i heydrichiádu -viz české svině - švajneraj -) nám skutečně není pomoci. Čechům by možná skutečně pomohlo sloučení s jinými národy a konec "českosti", protože je strašná. Není nic, nač můžeme být hrdi. Naši předci se v hrobech obrací.

   Smazat
  4. Anonymní4. ledna 2018 19:22
   „Čechům by možná skutečně pomohlo sloučení s jinými národy a konec "českosti", protože je strašná.“
   No jo, ale co by bylo lepší? Babišova Slovenskost? Nebo Hermannova a Bělobrádkova Německost? Nebo Sobotkova Bruselskost? Poraďte. P.K.

   Smazat
 5. Je to duševní chudák, ale hlavně, že jak o sobě říkal je chlop s gulami. Len tie gatiská a rozum si zabudol v Toskánsku na mrdačce. To by byl tedy prezident. To by byl výkvět prezidentů. V hlavě vymeteno, v ruce nadržené péro a kapsičku připravenou na všimné aby měl na trencle a bombarďáky pro tu jeho exposlankini. Stejná sorta jako Brčál nebo Nečas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gule má, ale v makovici.

   Smazat
  2. Nebo spis makovici v gulach.U prezidenta dost absurdni predstava.

   Smazat
 6. Topol je zmatkař, rychleji mluví než myslí a následně se celý rudý omlouvá nebo nesmyslně bez rozmyslu útočí. Je to opak studených č..... Hráčka a Drahouše. Nebrat z nich nikoho. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 7. Vážený pane Paroubku, co můžete čekat od člověka, který sám sobě v minulosti mnohokrát dosvědčil - jak by řekl T.G.M. - že je hulvát. Nevím, jak se vyjadřoval ke svému kolegovi v Parlamentě, nebo na konto USA prezidenta Roosewelta, kteří byli na invalidních vozících. Kavárenští kulturtrégři přišívali Zemanovi vcelku neprávem a z neznalosti angličtiny vulgarity, co by asi činili, kdyby tento "Kalousku jsi jednička", nedejbože, dobyl někdy Hrad.

  OdpovědětSmazat
 8. Hle co si Mirek vykoledoval ze zpěvu vánočních koledy a troubením své katolické víry :

  4. LEDNA 2018 5:03 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > DOMOV
  Od upřímného katolíka si Zeman hlas nezaslouží, apelují dominikáni na stoupence
  288
  Miloš Zeman a Dominik Duka na archivním snímku ze srpna 2013. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
  MILOŠ ZEMAN A DOMINIK DUKA NA ARCHIVNÍM SNÍMKU ZE SRPNA 2013. | FOTO: MAFRA - MICHAL ŠULA
  PRAHA Zatímco kardinál Dominik Duka s Milošem Zemanem si vzájemně notují, arcibiskupovi souvěrci se proti současné hlavě státu nyní ostře ohradili. Nejsou totiž spokojeni s tím, jakým způsobem se Zeman ve funkci prezidenta prezentuje. S výzvou, aby jej katolíci znovu nevolili, to v prohlášení České dominikánské provincie uvedl její provinciál Benedikt Mohelník.

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/dominikani-se-ohrazuji-proti-zemanovi-dh7-/zpravy-domov.aspx?c=A180103_174639_ln_domov_rsa

  OdpovědětSmazat
 9. Kamaráda nechal klidně zavřít,ani nemrknul. To je opravdu charakter k pohledání.Chamtivý proradný tlučhuba,ale u něho platí:čím hloupější,tím sebevědomější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přece nepůjde sedět sám osobně Topolánek,na to má podržtašky.Kdyby vyhrál volby,Dalík dostane milost a odměnu k tomu,že byl neprávem vězněn.

   Smazat
  2. Navíc kamaráda, se kterým společně odkláněli všimné za Pandury.

   Smazat
 10. Titulní foto přesně vystihuje vysoké IQ " budoucího presidenta " ???????? BOŽE STŮJ PŘI NÁS.

  OdpovědětSmazat
 11. Co se má co vyjádřovat ke zdravotnímu stavu druhého člověka. Je snad Bůh? Tak arogantní a sprostá osoba se nemůže stát ani náhodou prezidentem. Otírat se o prezidenta a pomlouvat ho, jen aby dosáhl ůřadu je hyenismus nejvyššího zrna. Sám je stoka. Jeho nenávist a chamtivost nezná hranic. Patří na psychiatrii a ne na Hrad, leda na hrad Mírov za ty zlodějiny.

  OdpovědětSmazat
 12. Lidi, nedělejte mu zbytečně popularitu. Tu mu udělalo vytunelování VAE Kroměříž, smlouva s občany, "jednička" Kalousek se 150 mld schodky státního rozpočtu, kámoší Děčko (t.č. v base) a Íčko, odhlasování církevních restitucí s pomocí odsouzeného poslance ODS Pekárka a spousta dalších "majstrštyků"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také TUPOlánek jako správná modrá straka v pozici premiéra vytuneloval důchodový fond o 80 miliard Kč. Slíbil je důchodcům vrátit. Nestalo se tak! Jako vidět ten chlap s gulama ty vlastní gule vůbec nemá!

   Smazat
  2. Iopol ,Herman ,Halík , KDU-ČSL do pekla a ne Mírov !!!

   Smazat
 13. zTopoř for prasident ! To je fakt fór !

  OdpovědětSmazat
 14. Jméno Topolánek se stalo synonymem velkého úpadku české politické kultury. Etapu jeho premiérování lze hodnotit jako jednu z nejtemnějších dob „celkově krušného polistopadového“ vývoje české země. Za jeho vlády a politické dominance ODS se u nás nekontrolovatelně rozbujely korupce a klientelismus, kterých dozvuky a následky pociťujeme dodnes. Za jeho premiérování korupce nabyla pomyslného vrcholu (Dalík s.r.o.). Lhal o americkém radaru a o vlastním manželství. Pro mnohé lidi to nebyl „chlap s gulama“, ale spíše jakýsi buran, který lhal a předstíral, že je ten chlap. Ale většinou dříve mluvil, spíše tedy skoro řval a ukazoval vztyčený prostředníček, než přemýšlel.
  Pro mě je NEVOLITELNÝ!!!
  • https://cs.wikiquote.org/wiki/Mirek_Topolánek
  Kdo lže: Wikipedia nebo Topolánek?
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Mirek_Topol%C3%A1nek#Životopis
  • www.securitymagazin.cz/zpravy/vztah-kandidatu-na-prezidenta-kvojenske-sluzbe-kdo-ma-modrou-knizku-a-kdo-absolvoval-povinnou-vojnu-1404058506.html

  OdpovědětSmazat
 15. Dvě poznámky: Ta první o Čapím hnízdu.

  Novinky uvedly ČH: "Ministerstvo financí už dříve ve čtvrtek oficiálně navrhlo úřadům, aby projekty jako Čapí hnízdo, které jsou předmětem správního či trestního řízení, případně je vyšetřuje Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF), byly vyňaty z programů financovaných z evropských dotačních programů." konec citace.
  Všimněte si, že MF navrhuje vyřadit VŠECHNY PROJEKTY JAKO JE ČH.

  Z toho vyplývá, že POCHYBNÝCH a nebo PODOBNÝCH PROJEKTŮ JE V ROPu NEPOMĚRNĚ VÍCE. Kdo ví kolok peněz se bude muset vracet, to by bylo jasno, kdyby se zveřejnily VŠECHNY STEJNĚ CINKNUTÉ DOTACE!!! Je až s podivem, že se tvrdě propírá jen a jen ČH.

  Druhá poznámka je k Topolánkovi. Na jedné z "presidetských besed se studenty byl dotaz na Ukrajinu. Topolánek odpověděl: O Ukrajině vím HOVNO, pardon HODNĚ a ..... . V tom okamžiku se sálem rozezněl smích. Asi studenti usoudili, jak ten Topolánek je "lidový", že mluví jejich jazykem. Vše co polisuji je jen slovní koment z videa, které bylo natočeno v rámci předvolebního boje jedoho z kanidátů na Presidenta!

  Kdo rozumně uvažuje, tak si udělá svůj obrázek. Nic jsem nepřidal, nikoho neovlivňuji, vše je z veřejných zdrojů. Odkaz na video nedávám, kdo hledá, najde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „Všimněte si, že MF navrhuje vyřadit VŠECHNY PROJEKTY JAKO JE ČH.“
   Také si všimněte, že na MF sedí babišova úřednice. Ta udělá všechno pro to, aby Babiše ututlala. Klidně zruší všechny projekty, aby se v tom Babiš schoval.
   Nic si nevymýšlím, vše vychází z logiky věci. P.K.

   Smazat
  2. Vážený P.K.Vaše logika pokulhává,to,že je tam úřednice za ANO,neznamená,že si může dělat,co chce,ale je také možnost,že se celkem nic neděje,ale ti šmejdi to ječtě budou hrotit,pokud neprojdou volby pana prezidenta,pak se to doufám uklidní,jestli vyhraje stávající prezident,tak ti řvouni ztratí motivaci dál opruzovat,protože jim na čas dojde pára.

   Smazat
 16. Mafiánské zlodějské prase Tupolánek na hrad ale Mírov.

  OdpovědětSmazat
 17. Teď je na TV Barandov rozhovor s presidentem Zemanem.Nikdo z jeho protikandydátů na něj nemá.
  Je nejen inteligentní,ale uvažuje v souvislostech.Ostatní kandidáti jsou proti němu hlupáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boze jak lid v podhradi je tupy.Nejezdite do Londyna take mavat one nemecke rodine na balkone ??

   Smazat
 18. Ale nam by asi vyhovoval ,ne?
  zde trouba hlasna s prehledem
  Hovnocucu vr
  Byli by hned kamosi s Trumpem s koulema velkyma

  OdpovědětSmazat
 19. no a nášho idú odvolávať, Kocáb mu to síce u vás vybavil, že nepôjde nateraz sedieť na Pankrác, ale už je naň prichystaná žaloba -za podvod a to zjavný - prečo o tom hovorím - na PL sa rozplýval Bonda - dobre píšem? - že takéhoto prezidenta ako Kiska by rád ... tak to nepotrebuje comentarrrr

  OdpovědětSmazat
 20. Topolánku - jsi gauner,zmrd,sráč a hovado.Ksindl první kategorie.Na Mírov s Tebou,to je jedinej hrad,co Ti přeju,ty HOVADO jedno sprostý...

  OdpovědětSmazat
 21. Je to prostě drban

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.