Reklama

pondělí 29. ledna 2018

Toto nesmí zapadnout: Kuras před lidmi vážně varoval před islámem. A předčítal z projevu, o kterém se u nás neví

29.1.2018 ParlemantníListy

O Evropě, která je ve smrtelném nebezpečí, diskutovali exposlanec Zdeněk Soukup a spisovatel Benjamin Kuras v kavárně Domu národnostních menšin v Praze. Představili zde i vznikající Platformu evropské civilizace navazující na práci platformy, kterou Soukup založil pro zákonodárce. „Jsem už dvacet let poctivý reportér sebevraždy západní civilizace, kde migrace a islamizace je jenom jedna zbraň, která ale začíná být smrtelná,“ prozradil na úvod Kuras. „Připadám si tady jako na vrchní palubě Titaniku. Všude kolem už se to všechno potápí, a tady se ještě nic neví,“ konstatoval.


Kuras poté vyjmenoval několik závažných bodů, které se dějí v posledních měsících. „Jednak je to takzvaný sociální kontrakt, který podepsal Bohuslav Sobotka ještě těsně před koncem vlády, který mimo jiné vyrovnává podpory migrantů ve všech zemích. To znamená, že budou dostávat v Česku stejné podpory jako v Německu, takže si tu budou žít jako králové,“ upozornil. Druhá je Dublin IV. „Což je přepsání původní dublinské dohody o azylech, podle nichž měli azylanti zůstávat v prvním svobodném státě. Ten bude teď rozdělovat migranty. V podstatě kvótový systém nekončí, nýbrž se přesouvá na Dublin IV; a tam bude vysoká pokuta za nepřijetí každého migranta,“ uvedl. Třetí je dle něj direktiva EU o odzbrojení občanů. „Bohužel nebyla zastavena pokusem Parlamentu udělat z nynějšího stavu ozbrojenosti občanů ústavní zákon. Senát to odmítl. Rozdíl je v tom, že ústavní zákon převažuje nad direktivami EU, zatímco parlamentní zákon ne,“ vysvětlil.

Další věcí, na kterou Kuras upozornil, je cenzura internetu. „O ní se v Evropské komisi i parlamentě bohatě debatuje. Vzorem je cenzura německého internetu, kde internetové firmy musí samy vymazávat, co pokládají za nenávistný či extremistický projev,“ řekl a připomněl vznikající německou velkou koalici. „Kancléřka Merkelová stanovila, že Německo bude přijímat 220 tisíc uprchlíků ročně. Nejedná se tedy jen o uprchlíky, kteří přicházejí přes Středozemní moře, tech bylo jen 168 tisíc loni. To znamená, že je bude přivážet letecky. Prý už to v Německu začalo, nějaké noční lety,“ sdělil. „Pan Schultz naopak tvrdí, že migrace by měla pokračovat bez jakéhokoliv limitu,“ dodal.

Úprk bělochů na venkov


Podle propočtů některých prestižních průzkumných organizací se dle Kurase za nynějšího stavu islamizace Evropy jednotlivé státy dostanou ke 30 procentům podílu muslimů do roku 2050, jmenovitě jde například o Německo, Francii či Švédsko. „Což je za stavu, když nebudou přicházet další; a muslimské rodiny mají čtyři pět dětí,“ upozornil. "Pokud říkáme 30 procent, tak je to myšleno celostátně. To znamená, že ve velkých městech to bude až 70 procent. Dnes má Francie 10 až 12 procent muslimů, Británie 5 až 7, Německo 8 až 9 procent. V některých městech jich ale máte 30, 40, 50 procent a probíhá úprk bělochů na venkov. Itálie propočítala, že do roku 2065 by mohla být Itálie z poloviny migrantská, protože má největší úbytek obyvatelstva. Asi čtvrt milionu ročně navíc lidí umře, než se narodí. Doplňují to těmi 160 až 180 tisíci lidí ročně, kteří přicházejí z Libye. kde se to sice zastavilo, ale zase přicházejí z Tuniska,“ konstatoval.

Ve Francii dle Kurase už začaly útoky na židy i křesťany. „Mluví se o občanské válce, ale nikdo se pořád z naší strany nemá k žádné obraně,“ domníval se. Zopakoval pak několik pikantních výroků evropského komisaře Avramopoulose typu, že odmítat kvóty je nepřijatelné. A že migrace z Afriky a Středního východu přímo souvisí s hodnotami, na kterých je Evropská unie postavena. „Ještě dodal, že Dublin IV se musí rychle implementovat, ani politické rozhodnutí neumožní žádné části EU zůstat homogenní a bez migrace. A masová migrace je nová norma.“ Z Holandska pak, jak informoval Kuras, přišla zpráva, že Mohamed je nejčastější jméno novorozenců.

Kuras následně citoval ze své knihy Poslední naděje civilizace. „Dospěl jsem v ní spolu s panem Orbánem k závěru, že střední Evropa je poslední bašta, která musí Evropu hájit,“ upozornil a jal se předčítat. „Když v červnu 1940 padla Francie, Churchill řekl v parlamentu: „Jsme sami. Nevím jak vy, ale já se z toho cítím bujaře.“ Když pak Mussolini nabízel Británii domluvit s Hitlerem separátní mír, většina britských politiků pomýšlela na jeho přijetí. S vědomím, že Hitler žádné dohody nedodržuje, svolal Churchill schůzku vlády a půlhodinovou řečí přiměl ministry k pokračování války. Projev zakončil větou: „Mají-li dějiny tohoto slavného ostrova skončit, ať je to teprve tehdy, až se my všichni budeme topit ve vlastní krvi.“ Získat za to od tehdejší vlády bouřlivý potlesk, ale také povolení slíbit národu dřinu, krev, pot a slzy ke konečnému vítězství, „které musíme získat, aby civilizace mohla přežít“.

Je zakázáno říkat...


„Budeme žít v otroctví, nebo ve svobodě? ptal se Orbán ve fantastickém churchillovském projevu v březnu 2016, který nebyl vůbec v českém tisku zveřejněn,“ připomněl Kuras a část z něho přečetl. „Dnešní doba je křehká, slabá a chorá jako květina užíraná skrytým červem. Svoboda začíná vyslovením pravdy. Je zakázáno říkat, že ti, kdo přicházejí, nejsou uprchlíci, a že Evropa je migrací ohrožena. Je zakázáno říkat, že desítky milionů směřují k nám. Je zakázáno říkat, že imigrace do našich zemí přináší zločinnost a teror. Je zakázáno upozorňovat, že ty masy přicházející z jiných civilizací ohrožují náš způsob života, naši kulturu, naše zvyky, naše křesťanské tradice. Je zakázáno připomínat, že ti, kdo sem přišli dřív, si tu už vybudovali svůj vlastní oddělený svět s vlastními zákony, který štěpí tisíciletou strukturu Evropy. Je zakázáno upozorňovat, že to není nezamýšlený řetěz náhod, nýbrž předem plánovaná a sehraná operace v masách lidí namířená k nám,“ četl Kuras Orbánův projev, který označil za churchillovský.

„Je zakázáno říkat, že v Bruselu se spřádají plány přesunout sem cizince co možná nejrychleji a usadit je mezi nás. Je zakázáno upozorňovat, že účelem usazování cizinců zde je přetvořit náboženskou a kulturní krajinu Evropy a přeinženýrovat její technické základy a tím odstranit poslední bariéru internacionalismu – národní státy. Je zakázáno říkat, že Brusel ... ... ....

(celý text najdete zde)

49 komentářů :

 1. Jdete na jatka, Evropani
  A zpivate si o demokracii

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nám ovčanum to nevadi,už se učime Korán a přejdeme na islam,já zabiji souseda,kterému prý dava koza lepši mliko!

   Smazat
  2. A ty krákoráš co? A odkud? Tak zase zalez, a ponech nás našemu osudu. My už se s tím nějak popasujeme. Neměj péči.

   Smazat
  3. Hloupí si o ní zpívají,chytří vědí,že je to mýtus... Ale je tu něco,co hordy nestráví,přemýšlej,co to asi je milý amíku...

   Smazat
  4. A tento charakter měl naši zemi chránit?

   Zde je vyjádření jednoho z kolegů J. Drahoše:
   Je Drahoš, opravdu tak čestným profesorem?

   25. 01. 2018 V posledních dnech neslyším pořád nic jiného než že pan profesor Drahoš je slušný a a čestný člověk. Tak jsem si dovolil použít článek jiného čestného a slušného člověka a taky vědce a dát ho do diskuze.
   Tím člověkem je Doc. Dr. Ing. Jan Kyncl /autor přednáší elektrotepelnou techniku na ČVUT FEL v Praze/ Jan Kyncl

   Vážení,
   nechtěl jsem se veřejně vyjadřovat k roli prof. Drahoše při sušení knih, níže uvedené vyjádření se ovšem dotýká nejen mé osoby, ale i dalších spolupracovníků, se kterými se nám nakonec přes řadu potíží a velký nedostatek financí podařilo technologii sušení realizovat.
   Je pravda, že se prof. Drahoš pokusil do vývoje technologie vstoupit, tenkrát jsem se ostatně o jeho existenci dozvěděl. Při schůzce, na které se rozhodovalo o technologii sušení, si nám postěžoval pracovník firmy Radan, s.r.o., že prof. Drahoš okopíroval jejich průmyslově chráněný vzor mikrovlnné sušičky a pokusil se ji prohlásit za svoji mikrovlnnou sušičku určenou speciálně na sušení knih.

   Smazat
  5. Nic nefunguje jenom invaze islamistu do EU.
   Polaci napr. uz vzali milion ukrajincu a ted do nich chteji nacpat dalsi miliony mohamedanu..
   A zadarmo a vy je musite zivit vsichni.
   Jinak jste rasisti.

   Smazat
  6. Ale Pozor. Dneska jdou veci rychle , jako krychle do Michle.
   A nekteri autori nestaci v tempu.
   Roste nechut , neduvera a zast vuci Nekym a Nikym nezvolene Elite v Brusli.
   Ve vsech narodech EU to prudce kvasi proti .
   A vypada to, ze se brzy spoji /proces uz zacal/ a nejen odkopnou a Vykopnou EU samovladce a totalitni islamske spojence a utvori si SVOJE VLASTNI EU s normalni demokraticky volenou vladou ...@$%&**^%$#!!!
   Tez cesi jdou prikladem a Zatloukli peknej hreb do rakve EU vcera. /jsem Pysnej na to/.
   A priklady tahnou az do te doby, nez zradne bestie Odtahnou...

   Smazat
 2. Žvásty! Nic jiného, než žvásty! Amerika je plná všelijakých přivandrovalců, a krev tam teče, protože i magorům je dovoleno vlastnit střelné zbraně.Svět je tak jako tak promíchanej dávno. Pokud vím, tak hnědé opice jsou roztroušené po celé Evropě už dávno, už tady zdomestikovali,a už jsou původem Francouzi, Němci, Angličani, a další. Tady máme přivandrovalce Vietnamce, a davy cikánů, které sem ze všech možných končin přitahali majitelé ubytoven. A nikdo k tomu neřekl ani pumpička. Teď vandruje světem hnědých lidoopů více, ale žádná katastrofa - jen pro to - nehrozí. Když to porovnáte se spoustou cestopisných dokumentů viz ČTV 2, tak až na výjimky, kde život domorodců byl účelově rozesrán zvenčí, žijí všude v pohodě. V klidu a harmonii, tisíckrát větší než žijeme my, právě díky mediálnímu hnoji. Straší nás schválně. Podle osvědčené demagogie musí být lid neustále udržován ve strachu, a mediální šunt svědomitě plní toto zadání. Ve skutečnosti jsou nejhoršími zbraněmi hromadného ničení právě media. Neexistuje proti nim žádná obrana, i když jenom společnosti škodí, staví lidi proti sobě, šíří strach a nenávist.Účelově. Proč? Zeptejme se jich. Zatím, pokud mohu sledovat, ještě nikdy nikde nebyla položena žádnému novináři zásadní otázka - proč píšeš takové a takové sračky? Jaké máš informační zdroje? A jít vždycky až do detailu všech těch "vyvážených" informací. Možná by je to časem přešlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:21
   Máte pravdu.

   Smazat
  2. 23:21: Jen to co řekl 23:33 - Vy, tedy 23:21 - jste neinformovaný idiot, bez logického úsudku navíc. Myslíte si, že jste více informovaný a chytřejší než Orbán, když už ne Kuras?

   Smazat
  3. Jestli můžu, tak odpovím anonyme 0.03. Zato vy oplýváte logikou až bůh brání. Odkud znáte Orbána ( i když ho neznáte) - z medií? A odkud znáte jakéhosi Kurase ( i když ho neznáte) - z medií?AHA! Takže kdyby media nepsala články, které píšou, věděl byste prdlajs i se svojí logikou, a mohl byste v klidu spát. Já jsem kdysi dávno četl skoro všechny verneovky. Samá hrůza - co všechno bude. Science-fiction se tomu říká. Býval bych musel být hrůzou podělanej. Tady to, co píší současní psavci všech plemen, jmen, a významu, je jakési science-fiction současnosti. Co by - kdyby. Mám z toho být hrůzou bez sebe, a to bude logické? A co vy s tou vaší logikou budete dělat - zalezete někam do sklepa? Ach jo! To je pořád dokola.Ano, možná někdy přijde zemětřesení. Možná nás postihne hurikán, nebo nějaký impotentní politický blb - a ode mně se očekává, kromě toho, že se budu u počítače bát - konkretně co?

   Smazat
  4. 23:21, 23:22 - Oba jste blbí jak houpací kůň. Vůbec nic jste nepochopili a tak i chcípnete!

   Smazat
  5. Jiste je diskriminace , kdyz svycari a americany maji pravo drzet zbrane a jine narody Nesmi.
   Ovsem diskriminace je dnes velmi rozsirrena.
   Dnes nam vesi na cumaky blaboleni o tom jak pristehovalci zlepsili USA.
   Zlepsili , otrockou praci. Jinak se vse kradlo z Evropy , vynalezy , technologie i majetek kradli usaci kdykoliv se dostali do Evropy.
   Kradli i levne cele hrady, mosty , budovy a schodiste a miliony dalsich veci..
   A zlepsili produktivity otroku. To jiste.

   Smazat
  6. No vidíš anonyme 0.28 - ty, který chápeš všechno, máš logiku na úrovni, a inteligenční kvocient usušenýho hada - jak ses odtajnil. Intelekt musel stranou, a omezený nevychovanec píše cosi o chcípnutí. Jsi nevychovanej tajtrdlík, a jestli se u počítače chvěješ hrůzou,kdy ti na tvoji pitomou palici něco spadne, je to jen dobře, neboť co bůh činí, dobře činí, a tvoje nové a jediné božstvo jsou media - nebo se mýlím?

   Smazat
  7. To je povidani cloveka , ktery v zivote nikde nebyl , je nemyslici a diva se na televisi dene 24 hodin. Faktem je Rusove jsou Slusni lide , Americani jsou slusni lide. Krev tam netece vice nezli v Evrope.

   Podivejte se na statistiky. Nejvice krve tece v Brazilii Africe. Zacnete trochu cist a vypni TELEVISI !!!!

   Brouk von Pytlik

   Smazat
  8. Proč se do toho pleteš pytlíku od brambor hodinu po půlnoci? Není třeba, aby kdokoliv rajdal po světě, jestli chce rozumět životu ve své rodině a ve své zemi. Mně například tenhle zkažený, zvrácený svět plný miliardářských starých impotentů, kteří na odchod ze života ještě usilujou zkurvit a zmrvit, co se dá, vůbec nebere. Staří faraoni si stavěli hrobky, tito plazové by nepostavili ani WC - tak jen ničí a boří. U nás se zcela jistě nikdo nedívá na televizi 24 hodiny, protože není na co, to je výsada amerických socek. Žvejkat hamburgery a čučet na vyplachovnu mozků. U nás čučí do počítače, a jak vidíš sám, taky to stojí za hovno. Media spolehlivě kurví celou, kdysi normální a duševně zdravou společnost. Zadáním světových medií je, vytvořit ze všech obyčejných lidí světa beztvarou sračku - jak lidi z modelíny. Nebudu s nikým polemizovat o Američanech. Mně stačily záběry na ulice v Los Angeles - chlapi, kteří vystrkují nahou prdel z džínů, nebo ptáka, a ženský vystrkujou kozy -veřejně a na ulici. Mezi tím staří lidé a děti. Potetovaní magoři, úplná strašidla - to už lidi nejsou, tak nežvaň o lidech, a přece tuhle odpornou havěť nikdo nepostřílí - na druhé straně dehonestujou úspěšné herce, režiséry, a producenty, které nějaké úchylné staré krávy obviňují ze sexuálního obtěžování před třiceti a více lety. Ty o Američanech nepiš nic.Nám bohatě stačí co vidíme a čteme.To není jen o krvi, i když právě jen v Americe je ve školách střílení a krev pomalu na denním pořádku -právě odtud se k nám dostalo to přiblblé zamykání škol - před tím to tady NIKDY nebylo!!! Tak sklapni a přestaň psát to svý pitomý "von" Jestli ty jsi "von" tak já jsem indická princezna s dřevěnou nohou. Voni světáku.

   Smazat
  9. 23:21 (a 23:25) je pozoruhodné, jak jste krátkozrací, pokud úmyslně pro vítače neagitujete. Račte pochopit, že ony kulturní okruhy, ze kterých se nám to do Evropy „uprchlici“ tlačí nesou sebou např. to, že není nemravné vypořádat i drobnější spor nožem, že potom se sluší, aby postižená rodina a její přátelé postupovali stejně, že žena je podřízený tvor s jediným úkolem rodit a muži sloužít, pokud se taková vzpouzí nebo zamíří mimo svůj kulturní okruh platí, že zneuctila rodinu a tou musí být ztrestána nejlépe smrtí, nehledě na mnohoženství a vynucené sňatky nezletilých, z kulturního okruhu, který námi jako nevěřícími opovrhuje a dovoluje, abychom byli jakkoli klamáni a nakonec i likvidováni, z kulturního okruhu, který prosazuje a vynucuje obřady s procedurami, které ruší náš životní styl, z kulturního okruhu, který vynucuje stravovací rituály v rozporu s naší civilizací a vede ke krutému zacházení se zvířaty, to vše završeno tím, že takoví „uprchlíci“ i v několikáté generaci utvářejí uzavřená společenstva, která si osobují práva na úkor dosud většinové populace, když natalita takových příchozích hrozí, že v dohledné generaci početně, tedy i kulturně, převáží původní, tedy naši dosavadní populaci. Pro vás to, 23:21 a 23:25 vůbec nic neznamená? Jste skutečně tak hloupí? JiH

   Smazat
  10. Ve 4.21 ještě dřepíš u počítače abys napsal filosofické žvásty, kterým nikdo nerozumí? Jsi nemocný člověk. Zdraví lidé v noci spí, ráno jdou do práce, nebo na procházku, když už začíná jaro a snaží se být něčím užiteční. Magoři nemůžou v noci spát, a mají potřebu blábolit díky svému intelektu, který ovšem už nevyužívají, a možná ho využívali jen v soukromí a možná nikdy. Rodinu nemají - nikdo by s nimi nevydržel. Žádný filosof a žvatla neměl rodinu, protože "přízemní" život pro něj není. Rádi se vznáší ve vyšších sférách myšlení, ale jsou v tom osamělí. Kdy chodíš spát - ráno? A jakmile se probudíš, zas hajdy k počítači? Je mi tě líto. Jo - a nakonec otázku - co je to vítač? Neznám takovou blbost. Ve škole jsme se o tom neučili, nevím co to je, a co to obnáší. Vím, že diskuzní blábolové toto slovo používají často,ale nikde jsem se nedočetl, co to je.

   Smazat
  11. Blbeček trolíček 12:15, pozri sa do zrkadla, a tam uvidíš, čo je vítaš, okrem toho aj kretén, prefetovaná socka a imbecil v pásme ťažkej debility. Nečudo, že s takou výbavou si vhodný materiál pre pražskú kaviarenskz zberbu.

   Smazat
 3. Pan Kuras má pravdu kdy se vzbudí Evropané západní asi nikdy zvolili si macrona a makrelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak vidíš- nech Evropany spát, a neměj péči. Vyprdni se na nás, a máš to. Co sis zvolil ty? A staráme se někde na diskuzích o tebe?

   Smazat
  2. 0:00 Hele já jsi zvolil českého presidenta a musím mít péči protože se jedná i o Český národ. Už ti otrnulo a opět tu prudíš?

   Smazat
 4. 23:21 Jsi neinformovany IDIOT !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:33

   Jó, to takový informovaný idiot, to je docela jiný kafe!!!

   Smazat
  2. No právě 23.36. Určitě jiný kafe. A zrovna píšu pro to kafe anonyma 23.33 - ano, asi jsem idiot, a proto můžu klidně spát, a užívat si života. Kdybych se měl živit jako publicistický plkal, to bys koukal, co všechno bych sesmolil, a kdybych byl placenej za strašidelný info, strašil bych jako bubák. Nemůžu si pomoct, ale kolem mně se pořád nic strašidelnýho neděje, ale čtu o tom všude možně asi tak deset let? Nebo déle? Jak je to možné - ptám se. A to -prosím - nežiju někde na samotě, ač bych rád, ale ve velkoměstě, kde se to hemží různou náplavou, ale všichni choděj sem a tam jako já, nakupujou jako já - tak nevím. Něco je špatně. Ale co?

   Smazat
  3. 0:07
   Idiot, tj. soukromník (což je původní význam slova), proč ne. Koneckonců ani to si nevolíme: nemůžeme NEBÝT /také/ soukromníky.
   Zároveň nemůžeme nežít s ostatními: nelze být soukromníkem beze zbytku (ani v klášteře).
   To není "špatně". Společnost je rozporuplná, jiná být nemůže a nebude.
   Chceme-li s tím něco dělat, cestou není hloubání (kontemplace).
   Co tě - jako idiota - trápí na tom, že druzí nejsou narozdíl od tebe spokojení? Lidi mají různé temperamenty.
   Pro někoho spočívá štěstí v tom, být permanentně nasraný. A proč ne? Mám mu to vymlouvat (pokud se mnou náhodou nesdílí kvartýr)?

   Smazat
  4. Myslím, že se mýlíš 0.19 -idiot neznamená soukromník, nýbrž člověk duševně nemocný ( nemoc s názvem idiocia....) jinak s tebou ve všem souhlasím, a kdybych nahradil výraz "soukromník" výrazem třeba "introvert" - tak tím být v soukromí mohu. Žádná lidská společnost nemůže nebýt rozporuplná, ale všude musí být nějaké hranice - nebo alespoň pomyslné hranice. Člověk si je může ( a má) stanovit i sám - kam až hodlá zajít. Mně pocity druhých netrápí, ale nemohu popřít, že je lituju. Lituju i ustrašené zvíře a nesnáším, aby kdokoliv nějaké zvíře v mé přítomnosti zbytečně strašil.Proto k podobným žvástům přistupuju negativně. Buď nediskutuju, a jestli ano, přece nebudu psát, že se taky strašně bojím, jaká se na nás valí hrůza, když bych lhal a pitvořil se. Proč? Jen proto, že být ustrašený je dnes in? Nějaký zvrácený svět - vždycky to bylo obráceně. I na mučidlech byl mnohý nebojsa, aby svým katanům nečinil radost. Jestli se chtějí bát,ať se bojí, a ať pořád se zájmem hltají ty horory, aby se mohli bát, když to svědčí jejich duševnímu zdraví.Ostatně -právě diskuze jsou evidentním důkazem o duševním zdraví mnohých. A máš pravdu, že štěstí mnohých lidí spočívá v permanentním strachu a nasranosti - jakési duševní sadomaso. Proč jim to vymlouvat? Souhlas. Navíc vylučuju, že bych s někým takovým sdílel kvartýr.

   Smazat
  5. 0:19

   Už jen takové střípky -

   Nikoli, v tomto se nemýlím: Slovo idiot je odvozeno z řeckého idiōtēs (ἰδιώτης) - protikladem jsou polités = občané -, které znamenalo "soukromník" a v antickém Řecku označovalo ty, kdo se starali jen o své soukromé záležitosti a vyhýbali se účasti na věcech veřejných. (Tj. nešlo o majetnost nebo nemajetnost!)
   Teprve v latině se význam posunul směrem k - laik, fušér, břídil, packal...

   Introvert je něco docela jiného (pochází z psychologické typologie), takže při používání jako synonymum je lépe být zdrženlivý.

   - Tím "sdílet kvartýr" jsem pochopitelně myslel manželství - takové věci se občas přiházejí. - Nasranost nemusí souviset s masochismem nebo submisivitou: pro leckoho je toho prostě zdravé odreagování. Naopak více trpí zpravidla ti, kdo to potlačují. Ale to jsou věci notoricky známé...

   Smazat
  6. No anonyme 1.24 s těmi tvými střípky - nicméně já nejsem Řek, a ČR není Řecko, a tady se odjakživa říkalo, říká, a bude říkat idiot duševně nemocným lidem. Už od šestnáctýho století. A jak tak čtu, tobě je notoricky známý asi všechno. Nejsi ty notorik? A nějak se do mně začínáš usírat. Takže - dej si na noc dvojitou dávku, a jdi chrápat -nebo ne, ale mně nech na pokoji. Jsem introvert, navíc nezdrženlivej, a za synonymum ke sdílení kvartýru považuji i manželství. Takže konečná. Dík.

   Smazat
  7. Blbeček trolíček 0:07 ani v Nemecku sa donedávna neobávali, ani vo Švédsku sa ešte pred cca 15 rokmi neobávali, ani vo Francúzsku či Taliansku a teraz sa obávajú a sú nešťastní z toho, čo sa u nich deje. Dokonca ani indiáni v Amerike sa najprv neobávali, že? Takže ani ty sa neobávaj, blbeček trolíček, je to znakom tvojej tuposti.

   Smazat
 5. 0:07..."ONI CHODI SEM A TAM" v Malmo, Johannesburgu a nebo vych. Londyne, atd. "Oni v pokoji nakupuji", atd.

  TY HNUPE, budete vrazdeni, ale ve tvem pripade, je to uleva pro mesto !
  KURAS MA 100 % PRAVDU ! Ty rozhodne ne, ty provincionalni krupane ! Ty nemas poneti o svete, neinformovany zabednence, ani hovno !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč se do mně hrabeš ty exulantskej cvoku? Vůbec o to nestojím. Co nám zase už nadáváš, a píšeš své oblíbené sračky, jako že budeme vražděni? Aby jednou tebe někdo netrhnul mezi dveřma jako vzteklýho kocoura, je určitě dost lidí, kteří mají magora jako jsi ty, plný zuby. Žádná domluva na tebe neplatí. Jsi nevychovanej, drzej, a arogantní magor, když vyhrožuješ občanům země, odkud jsi utekl jako spráskanej pes ty pseudoameričane! Ty nejsi vůbec nic, nepatříš nikomu a nikam - strašný osud. Nicméně nevylejvej si svoje frustrace na nás, ty magore! Nech si to svoje ponětí o světě, kterej jsi proflákal a provandroval, pro sebe, a nemysli si, že jsi kvůli tomu nějaká hvězda, jak se tady vytahuješ. Jsi nula, flákač a dnes už starej, bezcennej magor. Tak si to laskavě nech. Já s tebou diskutovat nechci ty praštěnej exulante!

   Smazat
  2. 1.16 Odpovídáte nešťasnému, nemocnému člověku v depresích, osamocenému, bez přátel, rodiny, jehož psaní zde je jeho jedinou seberealizací a předvádění chlapáctví. On je šťasten za každou reakci na jeho žblepty, ať je kladná, nebo záporná. Věřte, že jste mu udělal velkou radost. On se nechce cítit zbytečný.

   Smazat
  3. To jsem opravdu rád anonyme 7.55. Rád dělám radost ostatním,i když na mně někde potají prskají pomluvy, a rád jsem udělal radost i tomu exulantskému zmetkovi, který nám při každé příležitosti vyhrožuje vyvražděním. Rád si kvůli tomu i přivstane, nebo naopak ponocuje, jen aby nám na našich diskuzích ( když my jsme zde doma, na rozdíl od toho skřeta) vyhrožoval vyvražděním.Čím se on liší právě od těch hnědých vandráků? Ničím. Oni vyhrožují ( nebo údajně vyhrožují) prý proto, že jsou islamisté a to je údajně výhrůžné náboženství na rozdíl od katolicizmu, i když my nejsme ani to. Jsme atheisté, každý správný a čistý jak okvětí bílé lilie. No a ten pseudoamerický sráč nám taky vyhrožuje vyvražděním, u něho pořád dost dobře nevím proč,ale má z toho zřejmou radost. Tak jsem smutnej, když patřím k národu, jemuž každý vyhrožuje vyvražděním. A znovu zdůrazňuji - že já jsem tady doma, a rozhodně bych nelez na americký web, abych vyhrožoval Američanům vyvražděním. Zatímco ten drzý hajzl tady doma už dávno není, ale denně sem leze, aby nám vyhrožoval. Asi ten rozdíl v charakterech nepochopil.

   Smazat
 6. 1:16 - NEvyhrozuji ty zmetku, ale Informuji, ze dopadnete jako Johannesburg , kvuli blbcum jako jsi ty !
  To se zasmeji, az si z tebe 2-metrovy Zulu udela
  nevestu ! Ale tobe se to asi bude libit, ze ano ?

  OdpovědětSmazat
 7. Pane KURAS !
  Prazska "kavarna" leze do zadku Globalistum a jejich CEO (Jean-Claude Juncker), pije ke snidani 8 oz Cognacu.
  Potom vykouri krabicku cigaret a zacne pit cernou kavu po cely den. Nic dobreho ho nikdy nenapadne !

  Na jeho pozici NEBYL zvolen, ale dosazen ! Kym ? Sorosovou skupinou, coz je nedemokraticky DIKTAT !

  Ale nam je to jedno a protoze % hloupych lidi je v Cesku vysoke (pres 45 %) , tak Cechy
  nic dobreho neceka ! Doporucuji Vam se prestehovat do Ameriky, nebo Australie. UK (Londyn), je uz jako Nairobi a UK je odepsane.

  (Poslouchejte zitra - State of the Union address. President Trump bude mluvit k narodu 9 p.m., naseho vychodniho casu.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo je zvědav na toho zrzavýho magora? Bude blejt jen to co mu jeho nosatý loutkáři nařídí.

   http://www.rense.com/general96/trumpdeplorfirstyr.html

   Smazat
 8. Je zarážející číst takové ty nebojsy co po sluníčkářsku odsuzují „strašení“ připrchlíky z neslučitelných kultur, strašení snahami EU potlačovat národní státy a jejich nezávislost, když naproti tomu berou vážně vojenskou hrozbu ze strany Ruské Federace. Je k neuvěření už to, že může existovat tak falešná, vylhaná propaganda. Je k nepochopení, že existují lidé, třeba i jen se základním vzděláním, kteří takové propagandě věří a dokonce jsou schopni být podle takových not aktivisty. Někteří, obávám se, dokonce zadarmo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem nebojsa, ale nechápu ani to, proč se mám denně bát a třást hrůzou, což asi po mně chtějí media, a celá řada diskuzních žvástalů. Třeste se sami, třeba vy 4.51 - a ostatní nechte na pokoji, nebo to nedokážete? Žijte,a nechte druhé lidi žít - ani to nedokážete? Vůbec nevím co znamená to věčný prskání "sluníčkář" apod. a už vůbec nechápu, proč úplně nejvíc takhle prskají dědkové, kteří za celý svůj život nezažili žádné násilí, nebo migranty, islám apod. Kde se to v nich bere? Kde přišli k těm převráceným a řekl bych i zvráceným hodnotám? Nebýt elektroniky, toho, že mají počítač, a všechny tyhle sračky, věděli by úplný hovno o čemkoliv - o migrantech, a všech těch bla bla bla. Náboženstvím těhle dědů se stala media. Jakkoliv proradná, prolhaná, manipulační, propagandistická, ale pro ně jsou božstvem, jemuž naslouchají a bezmezně věří. Kdyby v mediích ( novináři - komentátoři - ó naše zlaté informační modly!) napsali jakoukoliv sračku, oni tomu prostě věří, a ihned žvatlají a uráží ty druhé, kteří prolhaným mediálním žvanilům nevěří. Proč mně ten slepýš 4.51 ( taky nemůže spát dědek jeden) nadává nebojsů? Prostě proto, že mediím nevěřím!!! Vím, že svoje žbryndy píšou hlavně pro počet diskuzí, celý ten hnusný byznys s lidskou blbostí jsem prokoukl, a pořád se po mně chce, abych se bál díky pitomým, neověřeným článkům, a spekulacím? Ano, já odsuzuji mediální strašení, a moji rodiče a prarodiče mají dokonce zakázáno číst tuhle pokleslou publicistiku. Mám je totiž rád, a nechci, aby se báli, a žili ve strachu, prakticky z duchů. Dříve se lidé báli duchů, vodníků, polednic - a dnes? Mají se bát migrantů? Kdo potřeboval tehdy, aby se lid bál - a kdo to potřebuje dnes? Kdo z toho těží? Tyto otázky jsou snad jednoduché -ne?

   Smazat
  2. 12:45 Proboha, tak se netřeste, diskutující se rovněž netřesou, naopak dodávají si navzájem odvahu ( alespoň já to tak cítím). Že nás média straší, to vím, vím ale také to, že NO GO zony existují - a dříve neexistovaly, vím a ne z médií, jak to vypadalo v Calais a dřív to tam nebylo a j.a j.

   Smazat
 9. A je to tady
  islám převlečený za katolickou církev
  je největším zaměstnavatelem v ČR
  Téhle cizí Římsko-katolické církvi patří nejvíce budov a pozemků v republice.
  Kradou, lžou a podvádějí za naše nemalé peníze....
  tak pozor na islám žerou ovce !!!*

  OdpovědětSmazat
 10. Islám je přetvořen židy na další tuctovou ideologií a je pouze zneužit k ovládání nevzdělaného otrockého davu, kde je minimální výskyt jedinců s kritickým myšlením. Sám Mohamed důrazně nabádal ke kritickému myšlení, ale vše bylo překrouceno jako vždy.

  Nicméně ten dav je Elitami poštván proti Evropě a co my teď s tím. Část lokálních elit se brání, ale elity napojené na nadnárodní vrstvu, je sem cpou horem dolem, neuvědomujíc si, že většina z nich bude po Islamizaci Evropy, pokud se podaří, obětována.

  OdpovědětSmazat
 11. Jak papež říkal,Islám je nezvratní stav kterí musí křesťanství přijmout jako prostředek se navrácení k Bohu"tečka",tohleto říkal Franta.

  OdpovědětSmazat
 12. 4:23...Kdyby jsi mel pravdu, tak by ho media chvalila !
  Jenze ji nemas, protoze je na neho lopatovan nejvetsi hnuj na svete a to v takovem mnozstvi, jako nikdy na nikoho pred nim.

  -------------------------------------------------------

  NA ZASMANI !
  Louis Farrakhan je chief vsech Islamistu v Americe a on se ted kamaradi s ex-presidentem Obamou a je z toho kvileni a nerikani v medich. Farrakhan je silne alergicky na "vyvolene" ! Bili jsou jeho nepratele take, ale az na druhem miste.

  David Duke je zase silne pro bile a vystudoval hisorii v Rusku - ma doktorat z Moskvy a silne nadava na "vyvolene" z jine strany. My mame o estradu / veselohru postarano ! Staci poslouchat, kdo co mluvi !

  -------------------------------------------------------

  Obama IMPORTOVAL do Ameriky 800 000 malych cernousku a Trump je chce vyhodit - deportovat, jestli mu Kongres neda penize na plot na jizni hranici.
  On je velmi nadanny na obchodni smlouvy.
  Vzacne chytry president !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.breitbart.com/big-government/2018/01/28/trumps-draft-amnesty-citizenship-illegal-alien-population-six-times-size-obamas-daca/
   Chytrý to president

   Smazat
 13. Je dobre, kdyz vam anglictina nedela potize a ctete nase media, ale musite byt velmi OPATRNI na zdroj !
  KOMU TA MEDIA PATRI ? 90 % vseho, je v rukou pouze jedne skupiny lidi, kteri prosazuji globalizaci !
  President Trump pro ne zavedl znamkovani za lhani, manipulaci a za blbost. Vyhral NEW YORK TIMES !
  Osobne si myslim , ze CNN je horsi !

  OdpovědětSmazat
 14. Nektere rozhlasove stanice jsou u nas velmi oblibene pro politickou NEKOREKTNOST. Oni reknou vse jak to je, i kdyz je to v rozporu napr. s tou CNN !
  Chcete-li opravdu vedet, co se deje a kam Amerika smeruje, tak poslouchejte tyto slavne lidi !
  Rush Limbaugh !
  Sean Hannity !
  Jeanine Pirro !
  Alex Jones !
  Anne Poulter !
  Mark Levin !
  U nas na jihu je nejslavnejsi stanice FM 92.5 a da se chytit i v Evrope - ale nevim je-li to pravda.

  OdpovědětSmazat
 15. Víte co se stane když pietro porošenko vyhlásí všeobecnou mobilisaci? Zastaví se práce na stavbách v celé Evropě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezastaví 11.44. Na místa Ukrajinců nastoupí cikáni. Je jich zrovna tolik. A všichni budeme brát dvakrát vyšší výplatu, protože odpadnou veškeré sociální dávky, podpory, příplatky.... jenže nějak je více strategické a ekonomicky přínosné tahat sem Ukrajince, než donutit tu hnědou chamraď, aby makala, a přestat jim vyplácet štědré sociální dávky. Polehčující okolností je, že to političtí paraziti nedávají ze svého, ale z našeho. My jsme tím pádem povinni živit ty flákače, což je totalita nejhrubšího zrna. Kdyby měli být vyživováni jen z megaplatů politických a dalších finančních vyhryzů země České, cikáni by šupajdili makat na to tata. Ale to už je starý- všechno. Už dobrý voják Švejk říkal ... to se nám to rozdává a bužíruje, když nám lidi půjčujou - dnes když nás lidi sponzorují, a ubohé "lidské zdroje" jsou nevysychajícím pramenem rozkoše pro parazity všeho druhu.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.