Reklama

.

.

sobota 20. ledna 2018

V Srbsku požiadali Putina, aby vyslal vojská do Kosova

Srbská zástava stále vlaje nad Kosovskou Mitrovicí
20. 1. 2018  HlavnéSprávy

Proruské hnutie Srbská liga sa obrátilo na srbskú vládu so žiadosťou, aby iniciovala rokovanie s Moskvou o vyslaní ruských mierových síl do Kosova, uvádza webový portál hnutia.Podľa slov predsedu Srbskej ligy Alexandra Džurdževa, misia OSN a sily európskej misie EULEX „nemôžu ochrániť srbský národ pred činnosťou albánskych teroristov, hoci ich hlavná rola spočíva v zachovaní mieru, stability a zaistení bezpečnosti obyvateľstva”. V súvislosti s tým Džurdžev vyzval srbskú vládu, aby využila svoje právo, uvedené v rezolúcii 1244 Rady bezpečnosti OSN, a umiestnila v Kosove 999 srbských vojakov.

Navrhol tiež, aby sa začalo rokovanie o umiestení ruských mierových síl v Kosove, aby „bolo zabránené strašnému zabíjaniu Srbov a ničeniu majetku”.

„Srbská liga vyzýva výkonné a zákonodarné úrady našej krajiny, vládu a parlament, aby sa obrátili na ruského prezidenta Vladimira Putina so žiadosťou, aby sa pripojil k procesu riešenia situácie a podľa modelu riešenia krízy v Sýrii podpísal dohodu medzi Srbskom a Ruskom,” vysvetlil Džurdžev.


- - -

18 komentářů :

 1. To by museli vyzabíjet ušáky, kteří se serou do všeho a dovšech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA zločinci a vrazi pomalu po zásluze chcípají. Čína jim snížila rating! Vždyť Čína a Rusko pomalu přebírají do svých rukou finanční páky! A USA s tým nic neudělají. Jen vyskakovat jako JoJo ze škatulky!

   Vymazat
  2. Ano. Dokud nebude ukončena Pax-americana a ze světové mocnosti USA lokální stát, který bude mít stejnou váhu jako ostatní státy a nebude všem vnucovat svoje pravidla, které ovšem oni dodržovat nemusí, tak klid nebude.

   Jak uvedl 21:07 je to v běhu, ale USA má stále ještě dost zdrojů (umírající kobyla nejvíc kope).

   Už řádí s Drahošem i u nás, což se naplno projeví až Zeman vyhraje.

   Vymazat
 2. Evropa patri Rusku
  To co predvedla ukazuje ze si sama vladnout tedy Merklovat neumi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropa patří národům, které v ní žijí. To co předvedla v uplynulých letech dokládá, že pozice protektorátu jí vůbec nesvědčí. Evropa se konečně musí osvobodit z role přisluhovače cizích zájmů a obnovit svou suverenitu.
   Rusko by jí v tom díky svým napjatým vztahům s USA mohlo být velice užitečně nápomocné.

   Vymazat
  2. S tím souhlasím,ale dle Pjakina má Rusko ohromné problémy s pátou kolonou USA doma.není to vše jen bílé,ale černobílé.

   Vymazat
 3. Je o uzavřený konflit, do kterého nemůže soudný politik vojensky zasahovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:06 - Nepanikař! Vše bude podle práva.

   Vymazat
  2. Okupace Sudet a následně Československa byl svého času také "uzavřený konflikt". :-D)

   Vymazat
  3. 23:36
   Ale jak je vidno nikdo to vojensky neřešil prostě nás prodali tak si nechte své blbé názory pro sebe nás určitě nenadchnou.

   Vymazat
  4. Srbské Kosovo je také momentálně prodané. Jaký je tedy rozdíl?

   Vymazat
 4. To je ukázkový příklad šíření euroatalantických hodnot, páva a demokracie made in JUSEJ. Zatrašovat celý svět svrhnutím atomových bomb, používání chemikálií a ochuzeného uranu. Genocidou více jak miliardy lidí. Co je pro ně nějaká rezoluce OSN, nebo nějaké mezinárodní úmluvy. Když bude potřeba tak Vám zkroutíme ruce nebo naházíme humanitární bomby. No absurdní drama VH.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VH Přesně tak to jsou celý oni liberální„demokraté".

   Vymazat
 5. Bylo v Kosovu regerendum pane Schwarzenbergu ?

  OdpovědětVymazat
 6. Odpovědi
  1. Bylo jakési tajné referendum v paralelních albánských strukturách dávno před bombardováním. Nikým nekontrolované, nikým nemonitorované, zkrátka fraška podle mafie UČK. Referendum podle mezinárodních regulí (jako na Krymu) na Kosovu nebylo!!!

   Vymazat
 7. Otázka tiež znie, či Rusko uznalo Kosovo ako štát. Ak nie, má po dohode so srbskou vládou právo mierovú misiu uskutočniť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:49
   Co je to PRÁVO? Jaké právo Hagu, Boží, OSN, LIDSKÉ?
   Jděte do prdele už jste někdy stál před nějakým soudem? Já ano, před pracovním soude v ČSR byl jsem unznám nevinným a vyhrál jsem. To bylo poprvé. Podruhé jsem byl účastníkem soudu za nového demokratického režimu opět v pracovním soudu kdy jsem se domáhal neplatnosti výpovědi dané státním zaměstnavatelem. Po roce a půl jsem dosáhl neplatnosti výpovědi. Po dvou měsících mi bylo sděleno, že moje výpověď byla správná, ale protože jsem se vlastně neucházel o poračování v pracovním procesu tak je můj pracovní proces ukončen. Zajímavý výkalad který je umožněn naším právním řádem( neřádem). Proč jsem se asi soudil? Vyhozené peníze, stres dvou let. Vysvobození důchod. Ztráta cca 600 tisíc korun.
   Díky pseudokapitalismu a zkorumpované justici.

   Vymazat