Reklama

středa 24. ledna 2018

V této prezidentské volbě jde o existenci naší země

 Jaroslav Tichý a Vladimíra Vítová
24. 1. 2018
Stojíme na dějinné křižovatce a máme na výběr dvě cesty: buď zvolit strategii národního státu a zachování České republiky, kterou představuje Miloš Zeman nebo strategii postupné likvidace ČR, kterou představuje Jiří Drahoš. Důležitost volby nové hlavy státu totiž souvisí s vývojem situace ve světě. Touto volbou velmi pravděpodobně rozhodneme o dalším osudu celé naší země. V této prezidentské volbě jde tedy o střet mezi prosazováním českých národních zájmů a mezi prosazováním cizích zájmů u nás, a to na úkor našich občanů. Tato hlavní skutečnost je našimi masmédii zamlžována. Pouze se snaží o personifikaci, při níž zesměšňují a urážejí stávajícího prezidenta České republiky M. Zemana, podporovatele českých národních zájmů, a nepodloženě vyzdvihují obhájce cizích zájmů u nás J. Drahoše.


Doslova na našich hranicích se již nachází vlna islámských migrantů, kteří byli využiti jako zbraň ke zničení stávající Evropy – národních států, obyvatel, kultury, jazyků, náboženství způsobu života, atd. Migraci přímo podporuje bruselské vedení EU, jakož i mnozí představitelé většiny členských zemí EU. O obraně Evropy se ani neuvažuje! EU je propojena s NATO finančně, organizačně i personálně, a proto se ani NATO nehodlá zabývat jakoukoliv ochranou schengenských hranic.

Pod záminkou „ruského nebezpečí“ se přesunují stále nové vojenské jednotky USA a jejích satelitních zemí (členů NATO) k ruským hranicím ve snaze vyprovokovat válku s Ruskem, od níž si slibují někteří neoconi v USA, že jim válka s Ruskem opět poslouží k tomu, aby se USA znovu postavily na nohy. USA budují i nové vojenské základny v Rumunsku a Polsku či Slovensku, čímž se - v případě konfliktu s Ruskem - tyto země automaticky stanou cílem odvetné palby. Ze strany USA a NATO je velký zájem dostat do stejné situace také naši zemi. Kdo to nevidí nebo vidět nechce je blázen a sebevrah.

Existence našeho státu je ohrožena nejen z důvodu války s Ruskem, pokud se do ní necháme naplno zatáhnout, nýbrž i z hlediska setrvalých snah „sudetoněmeckého landsmanšaftu“ o revizi výsledků Postupimské konference, o jejich návrat do českého pohraničí a o návrat jejich majetků. Zejména nemovitostí. S tím souvisí rozmělňování jednotlivých členských zemí EU do euroregionů. V případě ČR jsou plánovány tři euroregiony: Čechy, Morava a Slezsko a jejich propojení s Německem, Rakouskem a Maďarskem. Cílem tohoto záměru je rozbít odpor jednotlivých členských států EU proti diktátu Bruselu, který se tak snaží obnovit v Evropě velkoněmeckou Říši, tentokrát ekonomickými prostředky.

Po roce 1989 nám byla předurčena pozice kolonie. Podle toho vypadají naše příjmy, důchody, kupní ceny čehokoliv a podřadná kvalita potravin. Tomu odpovídá také obrovský odliv zisku vytvořeného našimi lidmi do zahraničí – ať již z důvodu přechodu většiny našich výrobních prostředků a bank do zahraničních rukou či z důvodu uměle podtržené koruny.

V světě dochází k velkým změnám v souladu s plány světových globalistů. Lze reálně očekávat změny na mapách světa. Nadnárodní politika prochází totální restrukturalizací svého řízení! Staré struktury - skrze něž bylo provázeno nadnárodní řízení s národním - se boří a nové struktury se právě aktivují. Roste ekonomická politická a vojenská síla zemí na Východě (a to nejen Číny a Ruska) a Západ upadá ekonomicky, vojensky i morálně. Těžiště světového dění se přesunuje z euro-atlantického prostoru do euro-asijského a bylo by hrubou chybou na to nereagovat.

Proč je pro naši existenci nezbytné zvolit Miloše Zemana:

- prezident zastupuje stát (např. na summitu představitelů členských zemí EU, kde se může opírat ve svých stanoviscích o svoji přímou volbu občany ČR – a tedy např. odmítnout podepsat smlouvu Dublin IV, týkající se navážení migrantů do ČR dokonce nad dosavadní kvóty), pokud touto činností nepověří premiéra a

- prezident podepisuje mezistátní smlouvy prezidentského typu. Takovou smlouvou je např. Sociální kompakt, jehož podpis za všechny země EU v tomto roce si chce neoprávněně osobovat vedení EU. Je tedy nutné, aby český prezident takový postup dále rozšiřující dovoz migrantů k nám a naše povinnosti se o ně starat a zodpovídat za jejich jednání odmítl a navrhl jiné řešení celého problému.

Ukazuje se, že stále více spoluobčanů začíná chápat, že v těchto volbách nejde o výběr mezi „tlačenkou a nadívaným pávem“, a to se zdůrazňovanými negativy prvního a vymýšlenými pozitivy druhého kandidáta, jak se nám snaží podstrčit propagandistické prostředky. Lidé si začínají uvědomovat, že potřebujeme v čele státu nejen silnou osobnost a autoritu, ale i skutečného politika, kterého respektují i představitelé světových mocností. Někoho, kdo je schopen hájit naše národní zájmy a kterého nesponzorují zahraniční finančníci, jejichž zájmy jsou protinárodní! Jiří Drahoš je pro zahraniční sponzory (skrze „české“ neziskovky) ideální k tomu, aby si jezdil do Bruselu či Washingtonu pro příkazy a jejich výkon u nás doma prosazoval. Byl vybrán zvenčí k tomu, aby u nás prosazoval cizí zájmy na úkor těch našich. Jeho praxe jako politika je nulová, jeho dosavadní kontakty na světové politiky s výjimkou A. Merkelové rovněž. Již tyto skutečnosti samy o sobě by měly být postačující pro znovuzvolení M. Zemana prezidentem ČR na další funkční období, kdy jeho působení na tomto postupu budeme velmi potřebovat.

Současně p. Drahoš sděluje svojí představou o vlastním postupu při jmenování premiéra a sestavení nové vlády s „nejlepším ministrem financí“ M. Kalouskem v čele.

Nikdo není dokonalý, avšak je třeba postavit si žebříček priorit a předřadit v něm věci nejdůležitější před věci důležité. Dnes nás musí nutně spojovat společné zájmy. Máme totiž v zásadě jen dvě možnosti, a to volit:

A/ dobrou naději nebo

B/ velmi špatnou jistotu.

A jak říkával prezident Masaryk, který hájil vždy české národní zájmy, v případech, kdy nastal problém, s nímž bylo třeba bojovat: „Tož budeme sedlat“.

Tato doba nastala i v současnosti, kdy jde bez přehánění o osud naší země a národa. Kdy každého hlasu na podporu M. Zemana bude zapotřebí tak, aby vyhrál přesvědčivou většinou. Tedy do sedel a k volbám! Jiní blaničtí rytíři než Vy sami, vážení spoluobčané, totiž nepřijedou!

Jaroslav Tichý a Vladimíra Vítová se angažují v Alianci národních sil

15 komentářů :

 1. Přesná analýza.
  Pro doplnění a pro váhající:

  http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/5302-uryvek-z-televizni-diskuze-ktera-jeste-neprobehla

  http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/5374-odposlechnuto-ze-zakulisi-aneb-co-divaci-televizni-diskuze-nevideli-a-neslyseli

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže třeba já jsem Zemana chtěl i volit, ale od té doby co ho podpořil tunelděda Klaus mu to prostě hodit nemůžu. Jestli si Klaus myslí, že jsem už zapomněl na jeho rozkrádačku 90. let a následnou milost pro těch pár zlodějů, které se alespoň podařilo dostat před soud, tak se zatraceně plete. Tak senilní ještě nejsem. Takže já v druhém kole prostě volit nepůjdu. Jestli chtěl můj hlas tak se neměl spřáhnout s Klausem.

   Smazat
  2. lupáčku, když nepůjedeš volit, tak 1. nepřímo podpoříš Drahoše
   2. Budeš 5 let držet hubu, ptože zahodíš svou šanci ovlivnit vývoj této země k lepšímu, Tak si vyber.
   (Zeman je v současnosti nejlepší volba - bez alternativy.)

   Smazat
  3. No jiní zas křičí, že kdo nevolí Drahoše tak volí Zemana, tak to si člověk nevybere a obojí pravda být prostě nemůže. Ale než dát hlas někomu koho podporuje Klaus tak to raději strávím víkend s vnoučaty. To že se spřáhl s Klausem to mu prostě neodpustím - pak teprve bych si připadal hloupě. A divím se lidem co jsou levicově orientovaní a tohle jim nevadí. Škoda, že na prezidenta nekandiduje třeba Jan Keller nebo někdo podobný. Tomu bych hlas dal bez váhání. Takto jsem se rozhodl v druhém kole nevolit.

   Smazat
  4. Anonyme 15:16,nekoukej na minulost, ale na budoucnost. Tady nejde o to zda Zeman,či Drahoš, ale o to zda budem patřit k budoucí Euroásii, či k chalifátu.

   Smazat
 2. Jaroslav Tichý a Vladimíra Vítová mají naprostou pravdu pokud volby dopadnou špatně tak bude cesta do chalífátu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ALEXANDROVEC CHCE NA PRAŽSKÝ HRAD!

   https://www.google.cz/search?client=tablet-android-lenovo&espv=1&ei=QOJoWr7DMcbSwAKJz524DQ&sjs=1&q=drahos+tanci+youtube&oq=drahos+tanci+y&gs_l=mobile-gws-serp.1.0.33i160k1.38680.43417.0.45172.4.4.0.0.0.0.132.426.1j3.4.0....0...1.1.64.mobile-gws-serp..0.3.293....0.bCVtWugT4LQ

   Shlédněte i odkaz vpravo, tančí po celém světě

   Smazat
  2. Katolická církev nedoporučuje volit zemana,
   znamená to tedy že přispívá k rozvrácení státu?*

   Smazat
  3. Zeman určitě ne, zato církev téměř jistě. Oni by nejraději feudalismus, žádnou republiku. Aby lůza hrbila hřbety, poslouchala faráře a dala se ždímat na nějaká ta obročí.

   Smazat
 3. Ten Drahoš by byl pěknej PREZENT !!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Katolicá cirkev ať se stará o kostely a neplete se do světských věcí. Drahoše nevolit je to loutka v rukou vlastzrádců a zaprodanců.

  OdpovědětSmazat
 5. Pravdivy clanek, Zeman je vlastenec a Drahos nas proda mizerum do EU a USA !!!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 6. Opět zcela smyšlený článek - od A až po Z.
  Jasně M.Zeman nás zachrání a J.Drahoš zahubí. :-)
  Trošku to přeceňujete- tak VELKOU MOC prezident ČR opravdu nemá. :-))
  M.Zeman bude rád - když přežije další pětiletku-ať už prezident bude či nikoliv.
  On soudnost nemá, ale my ano a proto ho v sobotu pošleme odpočívat na Vysočinu. Je nadmíru jasné, že už to prohrává teď na celé čáře...
  Vždyť má tak obrovskou podporu i veřejně známých lidí i obyčejných hasičů a traktoristů.
  Všichni na něm nejvíc oceňujeme to - co M.Zeman nemá a ani nikdy neměl- k jeho škodě. A tou je SLUŠNOST!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoš a jeho parta je vrcholem hulvátství a sprostoty a to vidí, slyší a čte každý, kdo není -jako vy 12:57 - buď zaplacen anebo chudý duchem. Jiná možnost není!

   Smazat
 7. Bohužel nemůžu si pomoci a mám ten dojem, že pokud se jedná o mladou generaci, je situace v republice a nejen tam srovnatelná s nacistickým Německem. Dodnes nejsem schopen pochopit kde se to vzalo v celém téměř národu to běsnění proti Židům, kteří přece řeknu to tahle byli lidé, živé bytosti. Nikdo /téměř, s vyjimkou jakéhosi pastora, který nakonec skončil v koncentráku a pár jedinců, kteří svůj hlas vyslovili tak akorát v rodinném kruhu/ nepozvedl hlas, když došlo ke Kříšťalové noci, kdy přišlo o život myslím 100 Židů. Přece někoho zabít to je něco hrozného v mirových dobách. Všichni vytáhli na Židy, všichni chodili do těch nočních "lampionových" průvodů, všichni s jásotem vítali to, co říkal z řečnické tribuny běsnící Adolf Hitler, všichni vítali Adolfa po vítězném tažení do Západní Evropy, házeli mu květiny do jeho odkryté limuzíny. Nikdo si neuvědomil, že vítězné tažení myslím stálo životy 20000 Němců a 40000 Francouzů - to všechno bylo přece kvůli Versaille třeba. Nějak všichni souhlasili s tím, že Němci potřebuji Lebensraum za cenu - v Rusku - vyčištění tohoto Lebensraumu od slovanského ruského plevele. Již toto přece není normální - přijmout takovou myšlenku - nemyslíte?
  A nyní? Žijeme ve světě, kde 1 procento lidí si přivlastnilo 80 procent HDP nebo jak se to jmenuje. Je to normální? Je normální sedět na hromadě peněz a jak krupier v kasinu - jen kvůli tomu, že sedím na hromadě peněz - přihrnovat další peníze - Rotschilld a podobná pakáž. Ve dvacátem první století stále funguje stejný mechanismus jak se přivlasňují vytvořené výsledky lidské činnosti /nevím jak se to jmenuje asi ne nadhodnota, protože tá se tyká přivlastněné práce - Marx - zde hovořím asi šířejim omlouvám moc vzdělán nejsem/. Toto je základní problém. Ekonomie hybe lidským životem. Všem se to zdá normální, tak to ma být. Máme přece konec dějin - jakýsi japonský filosof, je kapitalismus, meta lidského štěstí, nic není nutno vylepšovat. Ale ano, maličkost - bylo by dobré vykrást Rusy a Činu. Dále jsou normální manželství dvou chlapů?Je normální, že si na požádání změním pohlaví? Ano je to normální, všechno co se dá koupit z prachy je normální. Všichni ti mladí tvrdí, že nás ohrožuje Putin a můžete jim říkat, že ne, že ohrožuje vždy silnější slabšího ale slabší nikdy nemůže ohrozit silnějšího. Rusko je několikráte slabší než EU a USSA. Oni ti mladí, to neberou. President Zeman je hulvát a opilec, dělá nám ve světě ostudu, musí pryč. Toto tvrdí většina mladých. Nic pořádně nedělají - ti mladí - tedy ani tu politiku pořádně nestudují, nesnaží se dopídit jádra věcí - ale myslí si, že všemu rozumí. Dnešní doba je chorá a z těch mladých to nikdo nevidí. Paradoxně to vidí jen ti staří paprdové, kteří podle zdejších trollů nemají co dělat a prdí u počítače. Mezi takové patřím i já - tedy je mi více než 60. Paradoxně upozorňují na chorou dobu pouze ti staří, místo mladých. V dějinách tomu bylo vždy obráceně. Mladí byli předvojem všech, dosud tomu tak bylo - kladných - změn. A jestli s těmi mladými to tak dal půjde, jestli to budou stále fandové nějakých Schwanzenbergů, Horáčků, Drahošů, tak si myslím že bohužel tuto dobu čeká totéž co nacistické Německo - velice tvrdé vystřízlivění, což těm mladým ale nepřeji. Ale komu není rady tomu není pomoci. Tento článek bohužel není ničím jiným než důkazem, že s naší repblikou již od roku 1989 to jde z kopce a zdá se mí, že jedeme čím dál tím rychleji. Podpis: Skeptik.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.