Reklama

.

.

pátek 26. ledna 2018

Valenčík: Koukněte, jak se s vámi manipuluje!

Radim Valenčík
26.1.2018 PrvníZprávy a blog autora
Pro ty, kdo si chce udělat alespoň částečnou představu o tom, jak s ním mediální mainstream manipuluje ohledně prezidentské volby a debaty kandidátů.


Ten, kdo si chce udělat představu o tom, jak dobře je koordinován mediální mainstream a kam až je ochoten zajít v manipulaci s občanem, má nyní ideální příležitost porovnat "originál" (to, jak oba duely proběhly) s "kopií" (mainstreamovou mediální prezentací).  

 
Radim Valenčík na svém blogu píše: Uvedu jeden příklad. Mainstreamové Novinky (spojené s Právem) v době, když duel Drahoš – Zeman jen jen začínal, pouhé tři minuty od začátku, v čase 20:03, už "prognosticky" napsaly:

"Prezidentští kandidáti Miloš Zeman a Jiří Drahoš se ve čtvrtek večer sešli v pražském Rudolfinu k závěrečné debatě před druhým kolem volby hlavy státu. Duel odvysílala veřejnoprávní Česká televize. Drahoš byl v debatě o poznání bojovnější a připravenější než v minulé diskusi na Primě. Naopak Zeman působil unavenějším dojmem."


Viz: https://www.novinky.cz/domaci/461629-drahos-ve-finalovem-duelu-se-zemanem-pritvrdil.html

Každý si začátek článku, který byl napsán ještě před tím, než se diskuse rozběhla, může přečíst a na vlastní oči se přesvědčit, jak se manipuluje. Obsah článku byl pak průběžně doplňován, ale název a mnou citovaný perex už zůstaly.

Skutečnost, jak se každý může sledováním obou duelů přesvědčit též na vlastní oči, byla trochu jiná. V obou duelech Drahoš působil stejným dojmem: Prkenný, nejistý, nepřesvědčivý, neupřímný, vyhýbavý, řada hloupých formulací. To nebylo ani Zemanem, ani publikem, ani křeslem, na kterém seděl a na které se vymlouval. Bylo to tím, že vyjadřoval cizí názory, že se prezentoval jako figurka v rukou druhých.

Duely se lišily. Někteří z těch, kteří viděli ten první, si stěžovali na to, že ten druhý byla nuda. Nepochopili, že Zeman změnil taktiku. V prvním chtěl ukázat svou převahu nad Drahošem, ve druhém pak nerozhodnuté voliče přesvědčit o tom, že je v kondici, že má přehled, že se vyjadřuje poctivě a že je schopen důstojně reprezentovat naši zemi. Drahošovi poradci udělali chybu a tlačili ho k větší konfrontaci, což působilo komicky až trapně. Stačí si pozorně vyslechnout a prohlédnout například závěrečné Drahošovo vystoupení v duelu na ČT 24.

Ten, kdo si chce udělat alespoň částečnou představu o tom, jak s ním mediální mainstream manipuluje, má ideální příležitost porovnat to, co se v úterním duelu odehrálo, s mainstreamovou mediální prezentací.- - -
 
 
 

39 komentářů :

 1. ... a proto všichni k volbám a volte Drahoše, miluje ho nejenom Horáček s Kalouskem, ale i vědec Grygar, zpěvák Janda, herečka Kolářová a spol., ale miluje ho prý dokonce i Frau Merkel i místní neziskovky a média, kterým přispívá na živobytí pan Soros s Bakalou. A všichni tito milovníci si přejí, aby dolních deset miliónů (z toho 8.5 miliónu voličů) podporovalo a volilo právě pana kandidáta (na cokoliv) pana Drahoše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má to v kapse, Drahoš je totiž ke všemu ještě neuvěřitelně zdravý fešák, podívejte, jak mu to sekne v páru s Angelou: http://www.protiproud.cz/politika/3593-migrantska-vrazda-v-poryni-jsou-nemci-konecne-rozhorceni-podvod-s-nezletilymi-migranty-honeckeruv-vezen-vola-k-odporu-sorosuv-lebensborn-pro-miseni-s-afghanci-probudi-se-jeste-nemecko.htm

   Vymazat
  2. Nová sněmovna dělá chybu za chybou. Už dávno totiž měla provést výměnu oné mediální komise dle kodu výsledku voleb. A brzy se bude divit výsledky toho, že tak nečiní...

   Vymazat
  3. 10 otázek pro Drahoše
   https://vimeo.com/252849569
   pokud chcete znát správnou odpověď ptejte se těchto pánů....
   Putna, Kalousek, Halík, Pehe, Klvaňa, Kolář, Kocáb, Ruml, Telička, Gabal, Štětina...

   Vymazat
  4. VOLTE ODPOVĚDNĚ! VOLÍTE I ZA SVÉ POTOMKY!
   Koho volit? Drahoše nebo Zemana? Zde jsou některé vlastnosti: antidemokrat, antiemigrant, bublifuk, elitář, eurohujer, europesimista, falešník, havloid, lidový, manekýn, manipulant, maskot, narcis, nepolitik, odrodilec, pokrytec, politik, pravdoláskař, proemigrant, prolhanec, rusofil, rusofob, rychlokvaška, vlastenec.

   Vymazat
  5. Poradce amerických prezidentů a spolupracovník Havla: Jde o nahrazení Zemana někým jako je Drahoš. Náchylnějším vůči manipulacím z Bruselu, hlavně přerozdělování muslimských imigrantů
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Poradce-americkych-prezidentu-a-spolupracovnik-Havla-Jde-o-nahrazeni-Zemana-nekym-jako-je-Drahos-Nachylnejsim-vuci-manipulacim-z-Bruselu-hlavne-prerozdelovani-muslimskych-imigrantu-521672

   Vymazat
 2. Samozřejmě že manipulují drahoš jen používal křivácký úsměv protože argumenty neměl a politice nerozumí.

  OdpovědětVymazat
 3. Tady kdo volí drahoše podporuje teroristy a touhu usa po ovládnutí světa:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201801266662016-syrie-teroriste-prostredky-radioelektronicky-boj-evropa/

  OdpovědětVymazat
 4. Těch "deset dolních milionů blbců" volí Zemana a ten horní zbytek nadlidí Pakoše. Před 28 roky jsme zavrhli sociální stát a s jásotem jsme se vrátili zpět o 40 roků do lůna kapitalismu. Máme, co jsme chtěli? Přežili jsme mnohé, přežijeme i pana Pakoše. Společenský pokrok k právu, spravedlnosti, sociálním jistotám a k zachování národa jsme prohráli, udělali jsme radost světové oligarchie, ukázali jsme se přejícími zločincům - ale vše do času, jako husa klasu. Je vždy naděje, že se i jednou, i po více, jak šesti stoletích, zase pochlapíme!

  OdpovědětVymazat
 5. V žádném případě by nebylo dobré mít na Hradě antizemana. Jedna herečka z Ulice napsala asi toto, Zeman je náš Žižka, který bojuje za Republiku, občas sice spadne z koně, ale zase se na něho vyškrábe a jede dál bojovat. A o tom to je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím.Jednou za 500 let se opravdu objeví zachránce.Ale to co mu vše v předvolebním "boji"provedli jim opravdu projde?Co dodržování zákonů a pravidel?Prý si Drahošovci hrají na solidní a slušné...Takže soupis prasáren/jen zjevných-Šídlova výzva k nevolení v l.kole
   -Nahatá aktivistka dodaná novináři
   -Proč by sponzoři pana Zemana měli být
   zločinci
   -předložil pan Drahoš své sponzory?

   Vymazat
 6. 11.43 Nemáte srdce! Drahoš je přeci nesmírně úspěšný SPOLUAUTOR všeho a jenom zlí jazykové tvrdí, že má navíc. Když z něho uděláte papouška kapitána Flinta... pardon, Kalouskova prezidenta, jistě poslušně reprodukuje vše, co mu do naslouchátka zazní a podepíše, co mu zástupci neziskovek Německa, Francie, Bruselu, Washingtonu a Muzea holokaustu v USA pracující v jeho kanceláři předloží. Ale pravda, podpis má pan profesor impozantní... jako jistý profesor matematiky ... jak jen se ten oberleutnant jmenoval?...

  OdpovědětVymazat
 7. Největší chybou Zemana je, že rozděluje společnost a je prezidentem dolních deseti milionů, pravil Drahoš. Dokonale předvedl, že demokracie je pro něj vláda papalášů.

  OdpovědětVymazat
 8. Drahoš předvedl místo programu jen hesla, a to ještě s nápovědou. Jeho jediným programem je anti-zeman. Změna na postu prezidenta! Bez ohledu na to, zda se M.Z. jako dosavadní prezident osvědčil či nikoliv. A jeho nahrazení politickým diletantem, který "s politiky již taky mluvil". Když tohle někdo pustí z úst, měl by nejen odstoupit z volební kampaně, ale snad i odevzdat občanský průkaz pro naprostou duševní nezpůsobilost. Mám v této souvislosti ale jednu otázku k zamyšlení: připusťme na chvíli, že by Drahoš obsadil Hrad a Zeman odešel na Vysočinu. Co tam ten Drahoš bude těch 5 let vlastně dělat, když jeho jediným programem je nahradit Zemana jako prezidenta a ten by se naplnil hned zpočátku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bratislavčan (Blavák)26. ledna 2018 15:32

   Drahoš sa vyjadril, že je privržencom slov. prezidenta Kisky. Ten je niečo ako Horáček - obidva zbohatli ako veksláci, sadzkáriá a lichvári! Slováci veľmi ľutujú, že si rychlokvašku a nepolitika Kisku zvolili za prezidenta! Veď je to obyčajný paškvil, eurohujer, amerikofil...! A hrobár Slovenska!

   Vymazat
  2. Nemějte starost, je tak dost lidí, kteří už se těší, až převezmou otěže a Drahoše odsunou na Lány, kde se bude moci prohánět na koni a paní Eva bude zatím obrážet recepce a rauty. Kolář prý jako kancléř a Horáček jako velvyslanec do USA. Tam vždycky sluníčka posílali muže, co měli malé děti, které se potřebovaly naučit anglicky. Jako Saša Vondra, ani nevím, jestli to těm jeho dětem bylo k něčemu.

   Vymazat
 9. Drahoš je kašpar a panák řízený bandou vlastizrádných kurev.

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Valenčíku, to se Vám podařil mustrštyk! Předávám dál a blahopřeji. A.Š.

  OdpovědětVymazat
 11. Drahoš znal v debatě ČT1 otázky předem a měl odpovědi nabiflovány. Naučený text mu vypadl v okamžiku, kdy začal: Tak dnes jsem si poslechl ve zprávách,že ....éééé...okno. Moderátorka promtně přispěchala ku pomoci s nápovědou: ...už i Německo ustupuje....a Drahoš naskočil: už i Německo ustupuje...Drahoš není schopen dát dohromady souvislý text o 3 větách, pokud ho nemá předem nabiflován. Už začínám tušit , jakým způsobem se dostal do čela AV. Nikoliv kvůli svým vědeckým kvalitám,o nichž začínám mít vzhledem k jeho málo inteligentním výkonům v debatách pochybnosti, nýbrž díky svým zcela specifickým lokajským vlastnostem. Nezměrná ctižádost, která se nezastaví před jakoukoliv špinavostí, jen aby se posunul o level výš. Manželku volil s obdobnými vlastnostmi, svůj k svému. Jak ta si naplno užívá pozornost veřejnosti a doufá, že jejích 5 minut slávy se protáhne na 5 let. Drahoš = loutkoherec. Prázdná nádoba. Ale šlajfky má parádní, to se mu musí nechat. Jen nevím, jak se mu stahování králíků bude hodit v prezidentské praxi.

  OdpovědětVymazat
 12. Drahoš znal v debatě ČT1 otázky předem a měl odpovědi nabiflovány. Naučený text mu vypadl v okamžiku, kdy začal: Tak dnes jsem si poslechl ve zprávách,že ....éééé...okno. Moderátorka promtně přispěchala ku pomoci s nápovědou: ...už i Německo ustupuje....a Drahoš naskočil: už i Německo ustupuje...Drahoš není schopen dát dohromady souvislý text o 3 větách, pokud ho nemá předem nabiflován. Už začínám tušit , jakým způsobem se dostal do čela AV. Nikoliv kvůli svým vědeckým kvalitám,o nichž začínám mít vzhledem k jeho málo inteligentním výkonům v debatách pochybnosti, nýbrž díky svým zcela specifickým lokajským vlastnostem. Nezměrná ctižádost, která se nezastaví před jakoukoliv špinavostí, jen aby se posunul o level výš. Manželku volil s obdobnými vlastnostmi, svůj k svému. Jak ta si naplno užívá pozornost veřejnosti a doufá, že jejích 5 minut slávy se protáhne na 5 let. Drahoš = loutkoherec. Prázdná nádoba. Ale šlajfky má parádní, to se mu musí nechat. Jen nevím, jak se mu stahování králíků bude hodit v prezidentské praxi.

  OdpovědětVymazat
 13. Vzhledem je Drahoš je podobný Husákovi, servilitou vůči vyšší moci je podoben však Háchovi. Jestli vyhraje to bude konec demokracie a republiky.Drahoš bude jen de facto Kalouskův vedoucí spisovny prezidentské kanceláře.
  Svatí pravoslavné církve Jane z Husi, Jeronýme Pražský a Gorazde II. orodujte za český venkov, Moravu a Slezsko.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vnějšková podobnost s Husákem je vskutku nápadná, navíc jsou tam i podobné povahové vlastnosti, konformita bez hranic a bez studu. Ale Husák byl obratnější řečník a obratnější politik, politiku měl přece jeb v krvi.

   Vymazat
 14. Duel jsem sledoval, z Drahoše a jeho voličů (vodičů) v první řadě se mi zvedal žaludek.

  OdpovědětVymazat
 15. Jsem zhnusen amerikanizací voleb. Ke druhému kolu nepůjdu, svou podporu Zemanovi jsem dal už v prvním kole, a nakonec, Zeman mi není až zas tak přirostlý k srdci. Je to stejný prorežimní politik, jako ten "politik" Drahuš. Zeman je Ukomunista a ti jsou mi obzvláště protivní. Na svou obranu říkám, že jsem počínaje narozením za první republiky, nebyl nikdy v žádné straně. A ty tehdejší "komunisty", dnes většinou Ukomunisty jsem velice nesnášel. V té "prvobytně pospolné komunistické společnosti" co tu byla minule, samozřejmě žádný přirozený komunista být nemohl. Možná pár jedinců ještě z dob boje pracujících proti kapitalismu a fašismu, ale ti jen potvrzuji pravidlo. "Komunisté" po osmačtyřicátém už byli jen kariéristé, hlavně v řadách "inteligence". Pokud šlo o dělníka, tak to byli nešťastníci co si mysleli že si nějak polepší.
  Altman

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Altmane - želé.

   Vymazat
  2. Jenom jestli nekecáš, tys to Zemanovi v prvním kole nehodil, tys to hodil Horáčkovi a teďka jenom koukáš, jak s tebou a ostatními vy...skotačil.

   Vymazat
 16. S úžasem sledují nadšení mladých, odrostlejších či starých volů, nad tím zatím "nejetým trabantem" Drahošem. Nevím co od toho křivohubého šaška čekají.
  Ten hlupák ve své neustálé kritice Zemana snad neuvědomuje, že navážet se "ojeté škodovky" se spoustou škrábanců, prorezivělých plechů a kapajícího oleje, je velkohubost a nepochopitelná sebeláska, co on všechno až bude "prezident" udělá, změní a napraví.
  Zatím se o něm nic neví, jen že byl vybrán Kalouskem.
  Takže jediné co toho Drahuše může srazit z jeho výšin, bude jeho zvolení. Protože z hlupáka za pět let chytrého neuděláš.
  Altman

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Altmane, když nejdete volit, nechte si želé moudra pro sebe, nikdo vám tady na ně nenaskočí.

   Vymazat
  2. 15:09 Dovolím si vaší analogii rozvinout. Ano, Drahoš řekl, že je tím novým, lepším vehiklem, který není svázán se starou, mafiánskou politikou. Ale stačí zvednout naleštěnou kapotu a podívat se dovnitř. A co tam uvidíme, na čem "jede", co ho pohání? Je to jen slepenec ze šrotu. Od součástek z knížecího kočáru, přes odepsaný odpad halabala poslepovaný DemBlokem až po prapodivné komponenty různých sponzorů. Novotou se tam může lesknout jen cosi pirátského. A na tom chce pan Drahoš předvádět onu sociálně vyváženou jízdu k zářné, spravedlivé a bezpečné budoucnosti? To vám nestojí za to jít k volbám a říct "s tím jet nechci, takové vozidlo přinese jen neštěstí"?

   Vymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 18. 19:46
  https://img.cncenter.cz/static/images/3/upload_field/104_CONLINE_COMMENTATORS/849/0/35_2a6647825dc93bac7940e878d8e7eff2.jpg
  Reflex
  VÝHRA, NEVÝHRA

  Víme, že americký volební systém může vést k tomu, že kandidát s největším počtem hlasů se ještě nemusí stát prezidentem. Je ale možné, aby během českých voleb kandidát s největším počtem hlasů získaných v České republice nevyhrál volby?

  Možný scénář voleb: Miloš Zeman získá více hlasů v Česku, ale prezidentem nebude. Jak je to možné? >>>
  19:48
  https://img.cncenter.cz/static/images/3/upload_field/104_CONLINE_COMMENTATORS/849/0/111_a79d527ab4b6d7aa88a8016efcb86cf5.jpg
  Kryštof Pavelka
  SOUBOJ TELEVIZÍ

  Poslední prezidentská debata nebude jen střetem Miloše Zemana a Jiřího Drahoše. Předchozí tři debaty se odehrály na obrazovkách komerčních televizí a z moderátorské i organizační stránky jim dominovala totální neschopnost a servilita (na TV Barrandov), uřvaná lidovost ve stylu zápasu Sparta / Baník (na Primě), nebo aspoň bezbarvá ostýchavost, jakou na Nově předvedl Rey Koranteng. Česká televize, poslední dobou masivně vystavená útokům části politického spektra i veřejnosti, má nyní ideální příležitost ukázat, že si naše koncesionářské poplatky opravdu zaslouží.


  20:00
  https://img.cncenter.cz/static/images/3/upload_field/104_CONLINE_COMMENTATORS/849/0/74_b1aa71e87e0809356cfe88e4fc7e71e9.jpg
  Petr Sokol
  VE STARÉM PARLAMENTU

  Finálový duel se koná v pražském Rudolfinu, které je dnes místem koncertů a výstav. Za první československé republiky to ovšem bylo výsostně politické místo, protože zde sídlil tehdejší parlament - Národní shromáždění.
  20:02
  https://img.cncenter.cz/static/images/3/upload_field/104_CONLINE_COMMENTATORS/849/0/108_7c22633ed406b88c68f0c057716d60d0.jpg
  Jana Bendová
  SÁZKA NA BONMOT

  Mistr bonmotů Zeman rád opakuje do omrzení stejné kousky. Ještě před vypuknutím debaty se sázím (sama se sebou), zda opět uslyšíme:
  „Sprostého podezřelého“ z Járy Cimrmana
  "Německé kancléřce Angele Merkelové jsem řekl, že když si někoho pozve domů, tak ho přece nepošle na oběd k sousedům"
  20:03
  https://img.cncenter.cz/static/images/3/upload_field/104_CONLINE_COMMENTATORS/849/0/74_b1aa71e87e0809356cfe88e4fc7e71e9.jpg
  Petr Sokol
  DRAHOŠ DO TOHO ŠLAPE

  Prezidentský vyzyvatel se do Zemana ostře pustil, když ho označil za symbol papalášství na Hradě, doby kmotrů a přeběhlíků. Zeman mu to vrací názorem, že Drahoš vůbec nerozumí politice.
  20:06
  https://img.cncenter.cz/static/images/3/upload_field/104_CONLINE_COMMENTATORS/849/0/22_4e8be05906e785c839515328eca8cac7.png
  Miroslav Cvrček
  JINÝ DUEL

  Otázka - odpověď. Žádné hulákání z publika a zatím ani žádné nadržování. Otázky jsou formulovány velmi dobře, k podstatě. Tahle debata bude úplně jiná než ty předchozí. A to je dobře.
  20:10
  https://img.cncenter.cz/static/images/3/upload_field/104_CONLINE_COMMENTATORS/849/0/22_4e8be05906e785c839515328eca8cac7.png
  Miroslav Cvrček
  NEUHÝBEJTE Z OTÁZEK

  Světlana Witowská trvá na odpovědích a netoleruje uhýbání z otázek. Navíc je perfektně připravená. Zeman se teď v souvislosti s Babišovou kauzou Čapí hnízdo musí vykrucovat ze svého dřívějšího tvrzení, že na politiky musí platit presumpce viny. ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakože volte Drahoše? A odkud jsi sem spadl, bratře?

   Vymazat
  2. To želé sem spadlo z havlérky.

   Vymazat
  3. 17:02
   Koukněte, jak se s vámi manipuluje!

   Radim Valenčík
   26.1.2018 PrvníZprávy a blog autora
   Pro ty, kdo si chce udělat alespoň částečnou představu o tom, jak s ním mediální mainstream manipuluje ohledně prezidentské volby a debaty kandidátů.
   Jako že tam melou totální sračky bratře*

   Vymazat
  4. 16:51 "Prezidentský vyzyvatel se do Zemana ostře pustil, když ho označil za symbol papalášství na Hradě, doby kmotrů a přeběhlíků".
   On také ve stejné větě, ve které takto onálepkoval Hrad řekl, že nebude nálepkovat. A vyjádření o době "kmotrů a přeběhlíků" je od něj velmi komické, když se podíváte na to, které politické strany ho vytvořily a podporují. Nejsou to čirou náhodou právě strany proslavené svým kmotrovstvím a nákupem přeběhlíků?

   Vymazat
 19. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/alexandr-novakvyslechfotografiedotacni-machinace_1801251320_ogo

  OdpovědětVymazat
 20. „Drahošovy“ patenty
  Reakce jednoho z těch, kterých se to osobně týká (viz níže), takže si to přeberte ...
  Vážení,
  nechtěl jsem se veřejně vyjadřovat k roli prof. Drahoše při sušení knih, níže uvedené vyjádření se ovšem dotýká nejen mé osoby, ale i dalších spolupracovníků, se kterými se nám nakonec přes řadu potíží a velký nedostatek financí podařilo technologii sušení realizovat.

  Je pravda, že se prof. Drahoš pokusil do vývoje technologie vstoupit, tenkrát jsem se ostatně o jeho existenci dozvěděl. Při schůzce, na které se rozhodovalo o technologii sušení, si nám postězoval pracovník firmy Radan, s.r.o., že prof. Drahoš OKOPÍROVAL jejich průmyslově chráněný vzor mikrovlnné sušičky a pokusil se ji prohlásit za svoji mikrovlnnou sušičku určenou speciálně na sušení knih.

  Použití mikrovln bylo zavrženo nikoli kvůli nějakým mafiím, ale prostě proto, že tímto způsobem není možné zajistit správný průběh lyofilizace, při kterém je kniha udržována při teplotě -7°C, neboť je nutné zamezit rozmrznutí vody v knize a veškerá voda musí vysublimovat. Dielektrické sušení bylo zavrženo z finančních důvodů: jen zdroj napětí potřebné frekvence byl podstatně dražší, než celkové finance na projekt.
  Na celkové koncepci výsledného odporového sušení jsem se podílel já, Ing. Michal Šváb, strojařské problémy řešil Václav Kohout a konečnou realizaci provedla firma Hacker. Nízký rozpočet nás donutil vyvinout vlastní nízkonákladové regulátory teploty umožňující pracovat ve vakuu a jen díky velkému nasazení zúčastněných se podařilo vakuovou komoru pro sušení knih realizovat.

  Nařčení ze „sušárenské "mafie"“ se mě jako koordinátora vývoje úspěšné technologie osobně dotýká a navíc poškozuje dobré jméno mých tehdejších spolupracovníků, se kterými jsme za velmi malé peníze víceméně z úcty k ohroženým kulturním hodnotám strávili rok usilovnou prací na vývoji unikátního prototypu.

  Jsem ochoten veřejně diskutovat s prof. Drahošem o nepoužitelnosti mikrovlnného sušení knih v tehdejší situaci. Nyní ovšem žádám od prof. Drahoše omluvu a uvedení skutečností na pravou míru.

  Myslel jsem, že tehdejší pokus prof. Drahoše vmísit se do našeho týmu (přičemž problematice elektrotepelné techniky evidentně dostatečně nerozumí) byl ojedinělý exces. Nyní však po publikování jeho lží a nařčení ( www.tyden.cz/…/sefvedec-drahos… ) začínám nabývat dojmu, že takové postupy byly podstatou jeho publikačních úspěchů.

  Doc. Dr. Ing. Jan Kyncl
  /autor přednáší elektrotepelnou techniku na ČVUT FEL v Praze

  OdpovědětVymazat
 21. Reflex.czKomentářeZeman opět na Hradě: Lež a nenávist zvítězily nad pravdou a slušností
  KOMENTÁŘE
  Zeman opět na Hradě: Lež a nenávist zvítězily nad pravdou a slušností
  Jiří X. Doležal27. ledna 2018 • 16:30

  OdpovědětVymazat