Reklama

.

.

pátek 19. ledna 2018

Vášnivá volba prezidenta neexistujícího státu

Vladimír Balhar
18. 1. 2018
Se zájmem pozoruji vášnivé a nepochopitelné klání o post prezidenta, malé zemičky ve středozemí, součásti rozsáhlé, novofeudální říše, znovu ovládnuté potomky původních panovníků.
I já jsem jeden z poddaných, nicméně nemohu říkat jejího veličenstva, neb žádné veličenstvo viditelně není, jest rafinovaně skryto za tajuplným závojem bank a finančních institucí, akcí na doručitele a daňových rájů pro vyvolené.
Jsem poddaný nedobrovolně, oklamán žvásty o demokracii a svobodných volbách. Nicméně, poddaný jsem, neb ze svých daní platím feudálům dotace na jejich pozemky, a církvi vatikánské na její pozemky a budovy. Stále tedy platím církevní a feudální desátky a dvacátky.


Taky státu platím, ovšem čo z čoho, nelze určit, kvůli zločinu církevních restitucí. Taky platím Habsburkům, za jejich léno v Jižních Čechách. Taky platím jiným bývalým feudálům za úpravy jejich zámeckých parků. To vše za platnosti zákonů, schválených demokraticky parlamentem země středozemí. Inu demokracie jako vyšitá.

Ale nešť, poddaní dnes volí svého prezidenta, pokladače věnců, kývače a vítače. Fuj.

Máme zatím prezidenta, nepokladače, nekývače a nevítače. To se neviditelnému veličenstvu nelíbí. No, já sem jim nedivím. Ale současně se nedivím voličům nepokladače, nekývače a nevítače. Co s tím? Jak vidno ze sdělovacích prostředků, patřícím zprostředkovaně někomu jinému, je nutno demokraticky zvolit pokladače, kývače a vítače. Alespoň dle veličenstva a jiných post feudálů.

Logicky bych řekl, že v českém národě, po 300 letech temna nemůže vzniknout pokladač, kývač. Mýlím se fatálně. Je jich mnoho. Erekce ješitna dosahuje vrcholu a výtrysk semene moci korunuje okamžik bezpráví. Už tak bylo o staletí dříve, je tak stále, přečtěte si Komenského. Semeno moci plodí potomky bezpráví, a tak stále dokola, v periodě lidského života. Neb pouze feudálové a církev mají kontinuitu. Poddaní nikoliv, mizí po okamžiku zániku možnosti je vykořisťovat, demokraticky, či nedemokraticky, dle doby a společenského vhledu.

Prezident je vrchní velitel ozbrojených sil. Ovšem jakých sil. Letectvo středozemí nevlastní letouny a odlétá na Island patrolovat tučňáky. Pozemní vojsko chrabře chrání zájmy mafie pěstující mák v zemi Afgánských chrtů. K blití. Ozbrojené síly žádné.

Soudní moc neexistuje paralyzována občanským soudním řádem, kdy soud může některé důkazy nepřipustit dle vlastní libovůle a existuje zásada koncentrace řízení, která posouvá veškerá soudní řízení do oblasti idiocie. Vznikají houfně rozsudky odpojené od reality. Již je asi 70000 bezdomovců, kteří se nikdy nedomohou svého práva a zhruba 200000 osob je v ekonomické ilegalitě, odkázáni na brigády a platbu hotově. Ovšem justici středozemí to nevadí, i nadále horlivě razítkuje rozsudky, které nikam nevedou. Exekutoři před sebou tlačí horu pohledávek ve výši asi bilionu korun, a nikomu ve státní správě to není divné.

Soukromé banky vytvořily závazky v zahraniční měně ve výši 4 a půl bilionu korun. Kdo to bude platit? No nikdo, to prostě nejde, ale ekonomický tisk a zpravodajství mele nesmysly o prosperitě a blábolí bláboly o tom, že Česko prosperuje jako nikdy jindy. Hovnajs, že to tak musím říci, každý podvojný účetní vám vysvětlí, že je to blbost, že závazky se platí, kdežto aktiva mizí odpisem. Není národní banka, která by tomuto darebáctví zamezila, v blízké budoucnosti vkladatelé bank o svá aktiva prostě přijdou. Jako v Řecku. Například.

Obyvatelstvo vytváří méně než spotřebuje. To s ochotou kompenzují mezinárodní lichváři, pardon, investiční fondy. Jak to dopadne? Jako na Ukrajině. Či v Řecku. Co na to stát? Nic.

Funkční stát prostě neexistuje, demokracie žádná není, obyvatelstvo chráněno není, tak k čemu prezident kývač, vítač, pokladač? No k ničemu. O čem tedy je volba prezidenta? O tom, že feudálové a církve chtějí své desátky ze svých pozemků. O ničem jiném.

29 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Nepůjdeme-li k volbám, povládnou nám tito!

   Odkaz:
   https://uloz.to/!KECL8GUw9cmf/oklamany-to-topak-feri-mp3-mp4-mkv-avi-jpg

   Pod foto je další odkaz s jasnou promluvou
   Evropských hodnot, Drahoš ho zatím s ČT tají.
   Jak by se u něho později, eventuelně uplatnil?

   Myšleno Jakub Janda, toho chceme? Ze zadku je
   znám, na ksicht je hrdý i když je shodný s řiťí. Bez absolutního studu, hroší kůže!

   Volme prezidentem Miloše Zemana

   Vymazat
  2. KRUTÁ PRAVDA

   Vymazat
  3. 17:52 Děkuji pěkně nemám zájem a celá rodina podpoříme Zemana.

   Vymazat
 2. Velice trefný článek, no a teď do toho ještě naroubovat Drahoše a budeme tady jako v Kocourkově. Já bych to vůbec tak přejmenoval, Českocourkov. Hey hou.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Balhare,
  popisovat současnou situaci je kontraproduktivní. My víme, co je špatně. Nemusíte to stokrát omílat ! Nejsme až tak blbí, jak si myslíte.
  Napište raději, jak se bránit a jak bojovat.
  Protože jestli to vy už vzdáváte, tak nás většina ještě zdaleka ne !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane 18:02 Jste připraven v případném boji položit život? Stejně tak obětovat životy svých synů a ostatních bližních? NE. Jistěže ne. Tak jak se chcete bránit? Jak chcete bojovat? Vládnoucí moc je v absolutní váhové přesile. Princip tak funguje staletí a bude do konce věků. Mocní vládnou a my jsme otroci. Ne poddaní. Otroci. Faraoni si s námi dělají, co chtějí. Vaše otázky jsou dílem zoufalé a dílem naivní.

   Vymazat
  2. Nechte autora tohoto vynikajícího článku na pokoji vy ješitná nulo 18.02! Nejen že je velice podobný Dereku Jacobi, což je ( nebo byl?) úžasný anglický herec ( seriál Já, Claudius) ale cokoliv napíše má pointu, hlavu i patu, styl a pravdu. Není servilní a korektní - to znamená že není pokrytecký. Věc popsal přesně tak, jak je. Proč vy k tomu píšete v diskuzi ten skrz naskrz zbytečný, ješitný blábol? Jak že se máme bránit - a vy chcete od někoho návod? Napište, jak se bráníte vy, a my se budeme opičit. Popisovat současnou situaci není kontraproduktivní nikdy - naopak, připomínat, připomínat, připomínat! Jako ČT 2 už déle než dvacet let opakuje dokumenty o válce, takže lidi jako Goebbels, Hitler, K.H.Frank, Heydrich a další, už jsou jak členové našich rodin. A není jim blbý omílat to znovu, znovu, a znovu. Furt dokola. Ne-my nevíme, co je špatně, protože každý Čehún považuje za špatně něco jiného, a co je jednomu špatně, je druhému naopak moc dobře -proto se taky lidi mezi sebou rvou jak psi, nenávidí se a hádají se. Vulgární a sprosté urážky a nadávky znáte dobře z diskuzí, kde jste pořád. Někdo musí napsat, co je obecně špatně. A nikdy to není kontraproduktivní. Nechte pana Balhara na pokoji, je to vynikající novinář - pokud jím je, nebo komentátor, co já vím. Rozhodně a zdaleka "to" nevzdal - nevím, jak jste na to přišel. Asi cítíte potřebu napadat schopného člověka, protože nic podobného vy byste napsat nedokázal. Jen žvanit na diskuzi. Čest.

   Vymazat
  3. Tak pane anonymní,jistě máte v první částí svého příspěvku naprostou pravdu. Ano, všichni to víme a ti co to "nevědí" tak to především vědět nechtějí ! Takže je dnes už opravdu zbytečně se snažit o nějaké přesvědčování, neboť už nikoho dalšího nepřesvědčíte a články podobného druhu už přestávají být čtené ! Náš národ dnes očekává skutečně program , či konkrétní akce, vedouci k nápravě a to i za cenu otevřeného střetu se zrádci (či pomatenci) této země. To je to, čeho se nám zoufale nedostává a žádná politická strana nic nenabízí ! Jenže pane "anonymní", to vaše pokračování: "
   My víme, co je špatně. Nemusíte to stokrát omílat ! Nejsme až tak blbí, jak si myslíte.
   Napište raději, jak se bránit a jak bojovat.
   Protože jestli to vy už vzdáváte, tak nás většina ještě zdaleka ne !*** je hrubě denunciační a ani vy zde nenabízíte žádné řešení, které jaksi automaticky očekáváte od jiných a navíc věci, které také dávno všichni známe a to dost invektivním způsobem, který právě "ti blbci" mají často ve zvyku ! No, a právě jsem si všiml, že už někdo předemnou na váš "přínosný příspěvek" reagoval velmi správně, takže jsem jen "druhej"....

   Vymazat
  4. 19. ledna 2018 18:02
   Perem lze bojovat také.
   Autor je jeden z mála odvážlivců jenž se veřejně ohradil proti prokleté katolické církvi.
   Máte můj respekt pane Vladimíre*

   Vymazat
 4. Článek popisuje šílenost současné doby u nás.A protože všichni ti vyjmenovaní "hajzlíci" mají strach,aby ten desátek,který z nás ždímou jim byl odváděn i nadále,tak proto ta šílená hysterie kolem voleb,proto ta dehonestace Zemana.
  Dneska s nechal p.Drahoš slyšet,že"ochrana proti hnojometům je těžká.Spoléhám na zdravý rozum lidí"
  Je to jeho reakce na inzeráty,který má p.Zeman.Je to neuvěřitelný pokrytec.To že šílená média pomlouvají p.Zenana od rána do večera,mu nevadí.Tak to je náš "pan kultivovaný "
  A v podobném duchu jsou rozhořčeni "naši světoví" novináři a celá stoka kavárny.

  OdpovědětVymazat
 5. zrovna jsem padnul na toto – https://aeronet.cz/news/investigativni-bomba-letiste-ruzyne-a-sprava-uprchlickych-zarizeni-se-potaji-chystaji-na-1-migracni-vlnu-v-cr-ceske-kontraktorske-firmy-zahajily-rekonstrukce-budov-a-staveb-suz-za-ucelem-rozsireni/
  můj osobní názor : fašizoidní havlojdi se volby presidenta pokusej zfalšovat
  Vaska

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to falšování mám úplně stejný názor, doufám že zase nedojde k volebnímu výpadku na internetu. Zřejmě budou vymýšlet a udělají cokoliv jen aby Zeman nevyhrál. Pražáci jsou schopní stavět třeba barikády jen aby bylo po jejich vůli. Jenom aby se šeredně nespletli.

   Vymazat
 6. Nová republiko! proč se už konečně nezačneme zabývat tím nejpodstatnějším pero naše bezpečí . absencí demokracie. To je jediné téma, které nam může být prospěšné! MY - zabývejme se námi - naší společností!!!

  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano demokracie nám je třeba, například demokraticky vítat muslimáky a svoboda? Tu už taky máme, můžeš si v klidu svobodně chcípnout pod mostem. Ať žije demokracie a svoboda.

   Vymazat
 7. Na jedničku,není co dodat.

  OdpovědětVymazat
 8. 19,38 výborně jenom doplním, že vytváření těch vyvolených je staré jak lidstvo a pachtění za tím přiblížit se těm vyvoleným je vtloukáno do lidí je velmi dobře patrné v Bibli. Jsem věřící ale v neoblomné zákonitosti přírody a vesmíru. Jak to přerušit ovšem nevím. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak kázal náš milý mistr Jan Hus
   Stačí málo a není to nic složitého a nedostupného
   žít v pravdě
   je pro mnohé nepřekonatelné
   Jinými slovy opravdu vyvolený je nejlepší
   z nejlepších. Ten je také obdařený moudrostí jenž nese dlouhodobé plody štěstí a rozvoje celé společnosti.*

   Vymazat
  2. Hledej pravdu, slyš pravdu,
   uč se pravdě, miluj pravdu,
   prav pravdu, drž pravdu,
   braň pravdy, až do smrti.

   Vymazat
 9. Vážení!
  Zamysleli jsme se alespoň dostatečně proč ta havlerka tak dehonestuje presidenta ČR Zemana a adoruje kohokoliv kdo by ho měl nahradit? Tolik snahy pro změnu na postu protektorátního místodržitele (protektorem je přece Andělka).
  Mocným tohoto světa jde o všechno. Planeta se po roce 2012 vynořuje z galaktické temnoty nad galaktický rovník (návrat do světla). Stavitelé pyramid (energetických celoplanetárních zdrojů se před 20-ti tisíci lety snažili planetu ochránit (faraoni před 5-ti tisíci lety neměli o pyramidách anung). Overtonovo okno pro otrokářské společnosti se zavírá šílenou rychlostí, a proto ten kvalt s ovládnutím planetárních zdrojů (zejména otroků), ale lidstvo jim do toho hází vidle (Rusko, Čína, Irán, Syrie, Korea, Libye, Venezuela), tam všude končí a zoufale hledají útočiště protože jeloustoun velmi brzy bouchne. Severní amerika se opět stane mořem, západní evropu to až po české hraniční hvozdy vypláchne (proto tam nahnali černé) a jelita ze Švýcarska si již teď koupila Altaj (ASTANA - SATANA za biliony dlužných dolarů). No a teď jim do toho kecají i občani ČR a to teda ne. Česká kotlina, která kataklyzma přežije tu přece není pro Slovany, ale pro germány a nějaký český Zeman (dokonce to není ani Žižka) jim v tom nebude překážet. Průserem dnešní české mládeže je neznalost dějin a tím zlá predikce budoucnosti. A tak nezbývá než oslovit staré boží bojovníky a zákona jeho. HRR na ně, k urnám podpořte našeho Zemana a on nás jako tehdá povede proti všem. teda pokud jsme ještě Češi a ne bastardi.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětVymazat
 10. Kdyby všichni kritikové dnešní chaotické doby domysleli celou tu obludnost do konce, museli by přiznat, že příčinou všeho je kapitalismus, který ve vykořisťování navázal na otrokářský a feudální řád. Nová doba tento vývoj jenom urychluje, už nepočítáme na staletí, ale na desetiletí a roky - je to dáno rozvojem nových, především IT technologií. Z tohoto pohledu byla vlastně socialistická éra něčím úplně novým, co na Zemi od prvobytně pospolné společnosti neexistovalo. Já se domnívám, že to byl jen takový první, a ne neúspěšný průlom, který se bude dříve nebo později opakovat. Za jediné podmínky. Že se toho lidstvo dožije. Mám dost skučení bývalých fabrikantů a sedláků, že jim vzali pole a fabriky. Za přepych jednoho takového se stovky do té doby živořících udřených lidiček dostalo mezi rovnoprávné, pracující lidi s perspektivou vzdělání, bydlení, klidného důchodu. Ano, byl to skromný život, ale to, co jsme měli, bylo poctivě vydělané a především zaplacené, bez dluhu. Jak by vypadala dnes naše města, kdyby na každém domku, domě, zahradě, firmě, automobilu byla velká červená cedule s nápisem: na tomto majetku spočívá dluh ve výši....Kč? Mechanizmus je prostý: banky si vytisknou peníze, které půjčují, vy je musíte splácet skutečnou prací. Takto se ožebračují lidé, ale i celé státy. Všechno kvůli nepatrnému zlomku lidstva, kterému toto všechno proudí. Kapitalizmus je zřízení, které ze své podstaty je nespravedlivé a udržuje čím dál tím obludnější nerovnost mezi lidmi, drancuje stále nové a nové zdroje, ale to nejde do nekonečna. Zeměkoule je na něj malá, a nevydrancovaných míst ubývá. Přebytek zboží je obrovský, neumístitelný na trhu. Tak se hledají nové zdroje: zisky z obchodu s drogami jsou náhle válcovány ještě většími zisky z bankovních operací, čistě fiktivních, převozem migrantů, kradením dětí a obchodováním s nimi, prodejem zbraní, vytvářením neziskových organizací, obohacujících především samy sebe přisáté ke státnímu cecku, všechny poradenské a auditorské firmy, konzultanti a vyfikulanti, bz nichž se normální firmy nemohou probrodit změtí záměrně chaotických zákonů, to všechno my živíme a myslíme si, jak je senza, že máme koš v supermarketu narvaný žrádlem (kterého půlku vyhodíme), že je to důkaz, jak si žijeme.
  Myslím, že by nám stačilo daleko méně. Jsme rozmazlení, pohodlní, konzum nás během tak málo let tolik otupil, že asi těžko půjdeme masově nasazovat životy. To je to jediné, co se za třicet let u nás opravdu povedlo. A ještě jedno se povedlo, zmizela sranda. Možná jste si všimli v restauracích různých sešlostí mladých, kteří se usadí, vytáhnou i-phony, i-pody a jiné i-nesmysly, mlčí a jezdí po displejích, a vrcholem zábavy je selfíčko okamžitě umístěné na FB, horlivě komentované ostatními nešťastníky, kteří u té velké zábavy momentálně nejsou. Už ani neumíme česky, dokonce i na volebních lístcích byly nesmysly: u tří kandidátů, kteří sbírali podpisy občanů. U dvou z nich na lístku stálo: kandidát navržený občankou, a u Miloše Zemana: kandidát navržený občanem. Co si mám myslet o úrovni našich volebních komisí, korektorů, tiskařů, když neumí sesmolit ani větu holou?
  Samozřejmě, bez ohledu na neschopnost kohosi, kdo tohle spískal, jsem volební lístek hodila do urny a k témuž vyzývám i vás, alespoň ty starší, kteří ještě pamatují na obyčejné radosti života a pospolitost, která tehdy vládla - volte Miloše Zemana, nebo se všem těm nesmyslům, které ještě otálejí na našich západních hranicích, otevřou dveře úplně dokořán. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
 11. Také zdravím Pavla :))
  Rád půjdu položit svůj život pro společnost
  která má ve svých stavebních kamenech
  odkaz našich vlastenců.
  Která nebude nutit matky vydělávat peníze a brát jim děti v pěti letech na převýchovu.
  Dříve či později vygeneruje tahle doba osobnost
  jenž scelí na základě naší bohaté historie
  národ celý. Hlavu vzhůru Pavlíno jan*

  OdpovědětVymazat
 12. V čem, na nás, kromě brýlí, dělá Drahoš ještě šmé? Ve všem! + Drahoš se chlubil před lidmi, jak setřel Zemanovy voliče. Pak čelil věcnému dotazu z historie a skončilo to nejistým usmíváním + Investigativní bomba: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se potají chystají na 1. migrační vlnu v ČR! České kontraktorské firmy zahájily rekonstrukce budov a staveb SUZ za účelem rozšíření ubytovacích kapacit pro očekávané uprchlíky, kteří mají dorazit do ČR po zvolení Jiřího Drahoše prezidentem! Známe veškeré detaily! + Drahoš podepsal lumpárnu - dobové ohlasy + Drahošovi se nechtělo ani na Primu. Vyžádal si dopředu otázky. Zjistili jsme k tomu více + Nela Lisková: Proč nevolit Drahoše... Podívejte se na video + Jeden za všechny, všichni za Zemana!!!!! = Události: 9 dní do volby aneb Zeman na operaci + VLASTENCI A DRSŇÁCI NA TV BARRANDOV + FISCHER: ZNEPOKOJUJE MĚ, ŽE ZEMANOVA NEKAMPAŇ STÁLA UŽ 17 MILIONŮ + ZAHRANIČÍ: PREZIDENTSKÉ VOLBY JSOU REFERENDEM O ZEMANOVI A KURSU ZEMĚ + Zemanovi negativní kampaň spíš uškodí, míní politici + Drahoš má kvůli výhrůžkám na síti vlastního bodyguarda + Obrana proti hnojometům je těžká, komentoval Drahoš negativní kampaň
  -------------------------------------------------
  p.s.
  ...rovnice o dvou neznámých*

  OdpovědětVymazat
 13. Výstižný článek. Volíme Zemana.

  OdpovědětVymazat
 14. havloid a pravdoláskař Drahoš20. ledna 2018 12:23

  Pro mě je Drahoš NEVOLITELNÝ!
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195022
  • http://pravyprostor.cz/otevreny-dopis-proc-vas-nevolim-pane-drahosi
  • www.novarepublika.cz/2018/01/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/na-kdyby-se-nehraje-je-dulezite.html?showComment=1516156007334#c2441282598583215756
  Havloid a pravdoláskař Drahoš je prázdny sud na antizemanovské hlasy! Je to taková prolhaná, falešná ikonka! Kdyby se lidé rozhodli volit Drahoše, kdyby Drahoš vyhrál nad Zemanem a kdyby se naplnily všechny prognózy, pak už žádné kdyby nebude. Ale přijde doba, kdy budeme litovat, že vůbec nějaký listopad 1989 byl a někteří snad, že se vůbec narodili. Protože případná éra s prez. Drahošem znamená konec české státnosti, národní identity, konec existence a svébytnosti ČR! Také kdo volí Drahoše, ve skutečnosti volí arcizloděje Kalouska za budoucího premiéra, volí poserplínu Šlafengerna jako mentálního guru, volí celou TOP09 vč. Kroměřížské výzvy. A jako třešničku k tomu také volí Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu!

  OdpovědětVymazat
 15. Zeman na Hrad!20. ledna 2018 12:25

  VOLÍM Zemana i v II. kole! Má chyby, ale je náš, český! Je nezkorumpovaný, veřejně pracuje ve prospěch naší země, hájí naši samostatnost a zájmy! Zeman je menší zlo jako Drahoš. A proto je lepší volba!
  Video 10.3.2017:
  • https://livestream.com/accounts/17590784/events/7103089/videos/151392392
  Projev 9.12.2017:
  • www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/projev-prezidenta-republiky-pri-4.-celostatni-konferenci-hnuti-svoboda-a-prima-demokracie-13788
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=187702
  • www.novarepublika.cz/2016/09/carl-gershman-rekl-ze-zemanovy-vyroky.html#more
  • www.novarepublika.cz/2016/10/exkluzivne-kdyz-nemohou-zemana-sesadit.html#more
  • www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podporou-te-opile-prostitutky-davate-hlas-Putinovi-Ctete-prohlaseni-kterym-se-svetove-znama-skupina-hlasi-k-utoku-na-Zemana-519800• www.svobodnenoviny.eu/skutecne-prezident-zeman-rozdeluje-narod-v-otazce-prijimani-uprchliku/#more-40780

  OdpovědětVymazat
 16. Podívejte se na tohle.Je to sice starší,ale výmluvné.Kdo podporuje Drahoše.Zadejte do google.Seznam to "neumí" najít.
  Sdílejte ho.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756

  OdpovědětVymazat
 17. už někoho napadlo proč se te cirkevni loupeže zučastnil jak milouš tak i soudruch klauz předevšim ono neni všechno zlato co se třpiti ale jinak autorovy než bravo bravisimo musim gratulovat škoda že takovych jak on abys hledal celou galaxii

  OdpovědětVymazat