Reklama

pátek 12. ledna 2018

Vekslák Horáček svým falešným videem s údajným rozhovorem s Milošem Zemanem jen potvrdil, jaká „podrazácká svině“, která se také ucházela o post prezidenta České republiky.

Jiří Baťa
12.1.2018
Neznám přesné znění zákonů a z nich vyplývající podmínky, týkající se volby prezidenta ČR, vím, že existuje nějaký časový termín, kdy končí volební kampaň a podpora kandidátů ve veřejných médiích. Ten termín měl být, pokud se nemýlím, ve středu, 10. ledna 2018. Kandidát Horáček několikrát ve své kampani proslul silnými slovy, že stávající prezident se nezúčastní duelů s ostatními kandidáty, protože se prý bojí, že by neobstál. Zvláště pak se prý bojí samotného Horáčka, který by si prý, jak velkohubě pronášel, M. Zemana namazal na chleba. Silná slova, ale skutek utek. Jestliže se Miloš Zeman duelů nezúčastnil, je to jeho právo, což však neznamená, že tak činí z důvodů obav z možného neúspěchu. Jsem přesvědčen, že s vyjadřovacími schopnostmi a rétorikou, s jakou M. Zeman vystupuje na veřejnosti, Poslanecké sněmovně a jinde, nemá mezi kandidáty konkurenci o nějaké bojácnosti M. Zemana nemůže být ani řeč. Pokud o ní pan Horáček mluví, je to jen obraz jeho ubohého charakteru a morálky, což o něm také mnohé napovídá.


Video, které si nechal Horáček vyrobit, je pro běžného člověka, který nemá ani tušení o navýsost neférového, nečestného a zbabělého způsobu předvolebního boje veksláka Horáčka se může mylně domnívat, že duel je autentický. Nicméně po jeho shlédnutí a při vědomí, že se jedná o podvrh, podvod, resp. falešné video je zcela zřejmé, že kromě celkového pohledu na tři účastníky rozhovoru, který dělá dojem autentičnosti, je samotný rozhovor mezi prezidentem Milošem Zemanem a panem Soukupem je rozhovor veden pouze mezi prezidentem a panem Soukupem.

Vstupy pana Horáčka jsou evidentně a zjevně do rozhovoru obou pánů vsazeny, což dokazují záběry, kdy se sice pan Horáček jakoby obracel buďto k prezidentu Zemanovi, nebo panu Soukupovi, ale reakce na „výlevy“ pana Horáčka, jak by se dalo očekávat jak ze strany pana Soukupa, tak především od M. Zemana de facto žádná není, protože jak je patrné z pohledu M. Zemana, ten je upřen na pana Soukupa. Ani na moment nelze pochybovat o tom, že v případě, že by rozhovor mezi M. Zemanem a panem Horáčkem byl reálný, by prezident Zeman ani jednou pohledem, resp. pootočením hlavy k (virtuálnímu) panu Horáčkovi nedal najevo, že vnímá jeho přítomnost a hlavně, že by nezareagoval na Horáčkovy neurvalé výpady vůči němu.

https://vimeo.com/250671127#at=98


Slovní vstupy pana Horáčka totiž byly charakteru, které by si v případě reálného rozhovoru nikdy nedovolil vyslovit. Skutečnost, že svá silná a „nabubřelá“ slova pronášel v Zemanově nepřítomnosti, které byly do fixního duelu obou kandidátů zdařile vsunuty, mu dodaly dostatek kuráže k otevřeným a hrubým výpadům vůči prezidentovi Zemanovi. Není vyloučeno, že by taková slova v nepřítomnosti Miloše Zemana neřekl při jiné příležitosti, nicméně jakkoli se pan Horáček před veřejnosti prezentuje jako suverénní princ „Nebojsa“ slova, spojená s jeho „údajnou“ účastí v rozhovoru s prezidentem Zemanem, by si nikdy, opakuji nikdy nedovolil říct přímo do očí tak, jak to předvedl v tomto falešném videu.

To je na tom videu to nejhorší, neboť využil nepřítomnost kandidáta M. Zemana k nečestným, hrubým, netaktním provokativním výpadům vůči jeho osobě, když vzhledem k faktické Horáčkově nepřítomnosti nemohl M. Zeman na jeho výpady zareagovat. Nemohl, protože pro Horáčkovu nepřítomnost v rozhovoru s panem Soukupem je neslyšel. Občan, aniž si to uvědomuje, je tímto videem vmanipulován do pozice idiota, který má uvěřit, že na videu či obrazovce vidí skutečný duel mezi Milošem Zemanem a Michalem Horáčkem.

Není tomu tak dávno, kdy jeden z Horáčkových kandidátských konkurentů Jiří Drahoš s bývalým premiérem Sobotkou konzultoval své vážné obavy z možností ovlivnění našich prezidentských voleb ruskými zpravodajskými službami (jako prý v případě prezidentských voleb v USA) a také řada dalších podobných demokratů z neziskového sektoru neustále varují, že Rusko chce nebo může v Česku ovlivnit prezidentské volby. Jediný, kdo v Česku manipuluje a ovlivňuje volby je právě jeden z prezidentských kandidátů Pražské kavárny, kterému evidentně nevadí, že svým činem pár hodin před volbami pokřivuje předvolební realitu a nejspíše porušuje i platné zákony. Takovéto kroky prezidentského kandidáta vedou ke značnému znedůvěryhodnění voleb, ke ztrátě voličské důvěry a ke ztrátě iluzí o volebním procesu. O samotném poškození jednoho z nejvážnějších kandidátů ani nemluvě, což zřejmě také bylo cílem a účelem Horáčkova bezprecedentního, zbabělého činu- falešného videa!


Zdroj:https://aeronet.cz/news/skandal-jen-nekolik-hodin-pred-zacatkem-prezidentske-volby-michal-horacek-siri-po-internetu-zfalsovane-video-jeho-neexistujiciho-tv-duelu-s-milosem-zemanem-rozhovor-je-cgi-videomontazi/
Jiří B a ť a , 12. ledna 2018

131 komentářů :

 1. Hazardní hráč přihrál své hlasy Topolovi a Drahošovi. Jiný efekt to mít nebude.

  :-D)

  Vlastně bude: Horáčkovi tituil Podvodníka už nikdo neodpáře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Horacek je jeste vetsi gauner, neyz jsem si myslil. Kaslu na jeho "levandulovou..."

   Paul H.

   Smazat
  2. Jak hluboce podvodník může ještě klesnout?

   Kde začíná u Horáčka soudnost?

   Smazat
  3. soc. vekslák a kap. lichvář Horáček13. ledna 2018 6:13

   Pro mě je NEVOLITELNÝ!!!
   • www.novarepublika.cz/2017/03/horacek-je-sice-zahnojen-rozlicnymi.html

   Smazat
  4. Horáček je ryzí demokrat. Umí dokonale lhát, podvádět a krást.

   Smazat
 2. Tak dneska bude volit celá pravdoláska, aby náhodou zejtra jim do toho něco nevlezlo, zítra pak všichni nedůvěřiví důchodci, kteří volí Zemana a mají obavu, že se bude přes noc čarovat. Mee too. Takže uvidíme už dnes večer, jaká je síla pravdolásky, jestli to bude kolem 30%, tak to bude vypadat nadějně. Ale to jsou jenom takové hrátky, aby si člověk ukrátil čas.

  OdpovědětSmazat
 3. Zase vypadne hlasovaci server......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto jdeme volit až zítra, abychom eliminovali příp."kulišárny" s volebními lístky. Obdivuji sílu pana prezidenta, kterou musí statečně odolávat tomu hnusu, dehonestaci, hyenismu , nenávisti posluhů pražské havlérky a nevychované a zpitomělé části mládeže.Já osobně bych takový tlak nevydržela. Po Masarykovi je pan prezident Miloš Zeman ,historicky nejlepším prezidentek, jakého si můžeme přát. Měli bychom mu i sobě dokázat, že si ho - zasloužíme.

   Smazat
  2. Na internetu je možné rovněž naleznout stránku, na které stojí: Odbor vyšetřování StB Praha, pořadové číslo archivu 17975, Michal Horáček, nar. 23.7.1952, číslo svazku 571/74 s datem vložení 29.1.1975:
   www.novarepublika.cz/2017/03/horacek-je-sice-zahnojen-rozlicnymi.html

   Smazat
 4. Jediný. co mě dělá velikou radost je to, že tato falešná, plešatá zrůdička příjde o své " těžce nabyté " peníze. Opravdu mě to těší. Od pohledu všivák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tím videem se Horáčkovi zcela jistě část nákladů na kampaň eliminuje.

   Smazat
 5. Horáček je šašek a taky ví, že šance nemá. Tak ze sebe klidně udělá jelito jen aby se ještě udržel na výsluni kampaně. Druhá již pro něho nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bratislavčan (Blavák)13. ledna 2018 6:32

   Bratia Češi, len preboha nevoľte býv. soc. veksláka a kap. sádzkara a lichvára Horáčka. My, Slováci sme si jeho podvraťácke dvojča Kisku už zvolili za prezidenta SR. Boli sme sprostí a naleteli sme sladkým rečičkám tomu tiež býv. vekslákovi a lichvářovi z Popradu! A teraz to veľmi ľutujeme! Veď lezie do análov USA, Bruselu a multi-kulti Merkelovej! Nenávidí Rusko a Putina! Horáček a Kiska sú jako dve kópie tej istej entity!

   Smazat
  2. to jste nevěděli co to je ten kiska ???
   musíme číst mezi řádky a nesledovat jen media ale přečíst si také jiné články na internetu
   horáček je dacan ,drahoš je svině, která to vůbec nemyslí dobře s lidmi a další šmejdi ať táhnou na západ, když jej tak vychvalují a lezou jim do p....
   lidi vzpamatujte se a volte toho kdo nás drží od invaze imigrantů a prověřeného časem ....
   příjmením úmyslně s malým ,nevážím si jich

   Smazat
 6. Na vekslování tento "sářkař" vyrostl a patrně má i pocit, že proveksluje až na Hrad.
  Zapomněl však na to, že ani jemu ani žádnému z hejna pražské havlérky u nás stromy do nebe nevyrostou.
  I kdyby fixloval sebelíp ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:09
   Horáček je možná dobrý textař, výborný valchař,
   ale na tuto režii je naprosto slaboduchý. Asi využil služeb někakého dobrého režisera a ten mu dobhodil sřihače.
   Václav

   Smazat
  2. Václave, tak jak píšeš že využívá služeb režiséra a střihače, tak ta špína využila služeb Hapky, který neměl zapotřebí nějakých veksláckých individuí k sepsání textů. Vždyť to hovado si na něm udělalo jenom jméno. A to díky prachům, které získal na slabostech lidí.
   J.C.

   Smazat
 7. Nechutný hnus....táhni si za Kiskou

  OdpovědětSmazat
 8. Ted prisel manzel se zprávou z Facebooku , ze byl Milos Zeman volit a ze se na nej vrhla polonaha nejaka zruda !
  Reknete mi , co jsou to v Cesku za sprosta prasata , tady aby slusny clovek fakt jenom zvracel ! Mam obavu , aby to tady nedopadlo jako na Ukrajine !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:26 Škoda že to ta polopice nezkusila ve vysněné Americe. To by vzápětí vynesli z volební místnosti zdechlinu. Kurva, kde my to žijem ???

   Smazat
  2. 16:21 Zeman je vyřízenej! V podstatě končí - ale né vinou tý negerky. Ale vola z ochranky. Já to viděl nejdřív z pozice přes jeho záda a vypadalo to že mu začne jezdit na zádech, ale pak další záběr z kamer ukázal že je to všecko jinak! Ona se ho ani nedotkla - nic mu neuďála a kdyby dál pokračoval v legitimování se komisi, vše by bylo O. K. a ona tam mohla jen trapně jukat. Jenže kretýnos bodygároš ho čap a vlek trapně k pultíku až se mu zkřivil xicht! A druhej debil ho pak čap za druhou pracku a vlekli ho jak panáka! Trapas! Ten byl hnusneeej! Toho už kdo t uvidí nikdo nezvolí! A jak málo chybělo a bylo to v klídku. Neměl povolit těm kretenům vstup! Moh si s holkou i zaflirtit a to by lidi žrali! Nebo jí dovolit vlýzt mu na záda a zatančit kozáčka - to by vyhrál v prvním kole zaručeně. No škoda ...

   Smazat
  3. 17:42
   Já tě vidím do duše, ty by jsi se nachal i ma veřejnosti znásilnit a jestě by jsi chtěl honorář.
   Václav

   Smazat
  4. 17:42 Tupý studente, má vůbec smysl, bavit se s idiotem ? Běž si pohonit žilku a neotravuj dospělé.

   Smazat
  5. 17,42 je duševní ubožák, plný zloby a nenávisti, lze ho jen politovat

   Smazat
  6. 17:42 Já to vidím jinak. Je normální, že se Zeman lekl, stejně jako ochranka. Ale skolili tu fanatickou Ukrajinku velmi pěkně. Jen by mě zajímalo, kdo jí pustil mezi novináře. Kdopak jí tam zařídil přístup? Jistě tam nebylo možné přijít jen tak "na čumendu". A že by to Zemanovi uškodilo? Ani náhodou. Jen se znovu ukázalo, jací pošuci jsou "uvědomělí" Ukrajinci a antiZemanovci.

   Smazat
  7. Tak já myslím že ji někdo ze sluníčkových novinářu propašoval schválně aby bylo o čem celý večer mluvit a tisíckrát opakovat stejné záběry.Jen mám pocit že kdyby se to stalo v USA tak už je holka v chlaďáku a divím se že prezidentova ochranka takto nereagovala.

   Smazat
  8. 19:51 U nás se nestřílí. Dokonce ani nefackuje. Za pár facek by "demokratický blok" jistě vytvořil vyšetřovací komisi k prošetření brutality Zemanovy ochranky.

   Smazat
  9. 17:42 Vyřízený jsi tak ty a tvoji havloidi.

   Smazat
  10. 17:42 - Viděl jsem zprávy v TV. Bylo to celkem jinak. A ty jsi typická ukázka trotla z pražské kavárny! Jsi jen obyčejný chudák a blb!

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  17. 6:39 Hovno bylo jinak! Odnesli ho jak trapnýho panáka poté co se asi zesral! Na záběrech to je vidět zcela jasně!Koukni jak to řešil jeho čekistickej pán! -https://img.blesk.cz/img/1/full/1728562_.jpg

   Taky je sice hnusnej (což obvykle bejvý vždycky - ale tu má výraz tatínka Nastěnky z Marfuši poté co se směje své ženě že se Marfuška vrátila z lesa na prasečím spřežení), ale aspoň zachoval dekorum!

   Smazat
  18. Kdyby Dvořák nebyl debil, tak by kouk na fotky místo mazání! Tu je zřetelně vidět, že gorilák drží Zemana!!! A ten je celej vyklepanej! Ne feministku! Ta je v tu chvíli volná! - https://media.novinky.cz/619/656197-original1-ohdtu.jpg

   Koukni na to hergot! To je důkaz že tu jen lžete!
   U Putina je to jinak! Gorilák se snaží feministku držet jednou dlaní aby nemohla dát čekistovi po tlamě, ale na něj nesahá!!!! Nikam se ho nepokouší vodnýst a tím ho totálně ztrapnit!!

   Smazat
  19. Tam jedinej frajer na tý fotce co se tváří jak kremelskej Bond je ten uprostřed pod tím mikrofonem! - https://media.novinky.cz/619/656197-original1-ohdtu.jpg

   Ten jedinej zachoval klídek a úsměv čekisty! Jenže taky ho nikdo trapně nezkouší vodnýst! To se to pak směje! Já jen nadávám ochrance a hned mě tu napadne banda rudých trotlů - síla ....

   Smazat
  20. Pár sekund po vyvedení femenfen se už s jinou fenou chechtá!!! -
   https://img.blesk.cz/img/1/full/1728556_.jpg

   A ne aby ho přebalovali celých 5 minut někde na chodbě po setkání s jednou polonegerkou!!! To je aspoň frajer! Proč neudělaj prezidentem toho uprostřed, co zachoval klídek a usmívá se? Ten by nám vostudu neuďál! Kdo to vůbec je?

   Smazat
  21. 8:31 To je Vladimír Vladimírovič! Kruliš! - https://www.expres.cz/aktivistka-femen-utok-zeman-volby-drs-/zpravy.aspx?c=A180112_162514_dx-zpravy_neos

   Kruliš for President!

   Smazat
  22. 8:31 Chechtá, chechtá a na svůj osud si nezareptá! Páč to je starej, zkušenej kamuflážník, kterej má všecko - tedy život i smrt spočítaný! A je taky za to dobře placenej - https://roklen24.cz/a/wXNvk/nejbohatsi-muz-planety-vladimir-putin

   Proč by si měl náš prezident hrát na hrdinu: co oproti němu má on? Leda nafukovací jachtu u rybníka na Vysočině pod tou jeho polorozpadlou tvrzí:) Za to bych taky přesdršku neriskoval ...

   Smazat
  23. 8:07 Myslíš otce Nastěnky z Mrazíka, ne? -
   https://img.fdb.cz/galerie/2/2ee391fbcee2fe6d474bcad61e.jpg

   Smazat
  24. 8:43 Tak už chápu zdroji financování tohoto či jiných podobných portálků! To se to pak smolí lži na slídu vesele:)))

   Smazat
  25. 9:14 No jo, jenže to t tady nezveřejněj! Že jen za vlády kremelskýho židočekisty ubylo 4,5 miliony Rusů a že se snížil podíl ruské populace v tzv. RF z 80 na 68% ve prospěch azijských muslimů! -
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=sftnictZy8Y

   Smazat
  26. 8:23 všimlo si toho více lidí! Na Novinkách je stejný názor, jen jinak zformulovaný! Cituju:

   Michal Zedník, Benešov
   Pá, 12. ledna 2018, 19:07:01 | Souhlasím | Nesouhlasím | +128 / -24
   Kruliš se tomu tlemil a ochranka viděla, že v rukách nic nedrží (a prsy by pana Zemana také neumlátila), tak provedla zákrok, aby se neřeklo. Ale panem Zemanem neměli tak cloumat, vypadá to teď, že se neudrží na nohou.

   Smazat
  27. No tak vida. Pořád jsem měl dojem, že ona provokace měla dopadnout trochu jinak. A ten trotl, který nastoupil do služby a pořád tady vykládá něco o ubohosti Zemana, to jenom potvzuje. Zřejmě měla Zemana povalit. To by teprve byly ty pravé záběry na prezidenta, válejícího se na zemi. Organizátoři provokace asi nepočítali s tím, že bude jen vynesena jako vzteklý spratek.
   Okamžité odvedení prezidenta z místa napadení je standardní postup. Divit se tomu může jen idiot.

   Smazat
  28. tu nahou devku mela ochranka zastrelit nic jineho by jinde ve svete neproslo

   Smazat
  29. 15:22 No jo blbane, jenže nebyla vynesena jen ona! Bohužel i posranej až za ušima Dřevan Zeman:)))

   Smazat
 9. Pane Bata !
  Videl jste tu hruzu ? Na pana presidenta se ve volebni mistnosti vrhla naha cernoska ! Strasne skareda !

  Cernosky jsou kousave ! Jeji zamer byl jasny ! Chtela z presidenta udelat SOPRANO v prazske opere !
  Cesi VOLTE ZEMANA !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle vzhledu je to spíše nějaká Palestinka.

   Smazat
  2. To je asi odezva na Zemanovu okatou podporu Izraele. Co bude následovat? Výbuch, ubodání, autem do davu?

   Smazat
  3. Jste vedle jak ta jedle. Byla to ukrajinská sextremistka Angelina Diashová ze skupiny Femen. To jsou "uvědomělé vlastenky", bojující ukazováním svého poprsí a nadávkami za "svobodu a demokracii" na Ukrajině.

   Smazat
  4. Zeman byl velikostí poprsí evidentně šokován. Něco tak miniaturního ještě neviděl. Kdo ví, jestli to nebyl přeoperovaný mladík najatý Jandou.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 20:25 Co tu prokazatelně lžeš komouši! Mrkni na důkaz! - https://media.novinky.cz/619/656197-original1-ohdtu.jpg

   Dyk na ní ani nemrk! Esi je dědek z něčeho "šokován" tak z toho jak mu ta jeho gorila asi zajela vohonem do prdele! Jedinej kdo je nad věcí a frajer kerej se může smát malým kozám je Voloďa Krulišů (ten pod mikráčem urostřed)!

   Smazat
  7. 20:25 Prsa "po tatínkovi" jsou podmínkou pro sextremistky. Na bohatém hrudníku by nebyla ta hesla čitelná.

   Smazat
 10. Svoboda a demokracie je zadupána, zneuctěna, její pravý význam již je zcela upozaděn, stejně jako byly zničeny pravé smysly slov pravda a láska.
  Její hlavní prznitelé a podobní úchyláci se tlačí všemi technicky dostupnými prostředky na hrad, bez ohledu na dosud platné zákony. Vypadá to na totální úpadek vládnoucích a vlivných "elit". Na totální úpadek civilizace, kterou pozřou agresivní hordy, držící se zásad řádu džungle. A to nejen hordy ekonomických přivandrovalců, ale i úplatných rádoby elit, které se napakovaly po sametu a to jen díky pklidnému předání moci do těch správných rukou.
  Nelze na to víc říci, než Bůh s námi přátelé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu.

   Smazat
  2. Já jen čekám na volby do senátu, zda za Prahu bude nominován kůň, jako před pádem Říma.

   Smazat
 11. PREZIDENTA čESKÉ REPUBLIKY PRÁVĚ NAPADLA NĚJAKÁ ČERNÁ SVINĚ.
  Je čas lovu negrů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byla to obyčejná počerná ukrajinská feministka, které se rozvášnily ženské hormony. Neuhlídala je a tak se v momentě vášně vrhla na prvního pohledného a urostlého chlapa po ruce. Byl to náš skvělý zasloužilý prezident Zeman. Sláva mu!

   Smazat
  2. 7:00 A ten se z toho posral a museli ho vodnýst a 5 minut ho na chodbě přebalovat! Měl by si vzít vzor ze svýho pána! Na něj si žádná gorila sáhnout nedovolí a on se všem ctitelkám jakožto pederast se zájmem pouze o chlapečky směje zblízka do xichtu:)) - https://img.blesk.cz/img/1/full/1728562_.jpg

   Smazat
  3. ukrajinská mulatka zakomplexovaná chudera bez mozku

   Smazat
 12. 15:31..Raakce policajtu byla skvela - rychla a silna, ale neni rozumet, co ta skaredka krici ?
  (Ta moje cestina upada, Cesi co ta cernoska krici ? Napiste to !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kule do palice,tak by to proběhlo v USA!A té afroukrošky byl konec!Tak se to má řešit!Byl to útok na úřadujícího prezidenta republiky!

   Smazat
  2. Checheche, chlípné, polonahé, feministické čarodějnice se vrhají na významné muže. Proč se nevrhají na ty, s nimiž jim to voní, prý po jasmínu? Co ti by za do dali.

   Smazat
  3. 15:50 Byla to Ukrajinka a křičela "Zeman, Putinova děvka". Prostě vzorek ukrajinských "Evropanů", podporovaných pražskou kavárnou.

   Smazat
  4. Je to mulatka Angelina Dias ukrajinsko-angolského původu.
   Tady taky v akci:
   https://player.vimeo.com/video/244300561

   Smazat
  5. prosím neužívejte slova kavárna - lépe se hodí havlírna!

   Smazat
  6. 19:31 ....a jinak je úúúplně zdravá. Až na tu hlavu.....

   Smazat
  7. 20:14 - Havloidi a další verbež z pražské kavárny jsou tí, kteří vás za vaše peníze, za použití násilí, lží a nenávisti chtějí přesvědčí o své pravdě.

   Smazat
  8. Slečna to nedělala zadarmo. Cesta z Ukrajiny do Prahy něco stojí. Asi na této akci dost šetřili. Estetický dojem z jejich ňader byl mizerný. Kalousek má strašný vkus.

   Smazat
 13. Chtěla zařvat (nepovedlo se), že má prsa velké jak Topolánek koule.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:07 Podle toho, jak se na něj polonahá sápala, tak nejspíš volala "Milošu, udělej mi dítě".

   Smazat
  2. 19:34 Čím by ten bachratý, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, držený za koule Putinem, vedoucí mu na šňůře lží lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural, to dítě asi udělal?
   Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
 14. Nevěřil jsem svým očím a uším, čeho je ten chudák Horáček schopen! S autorem článku nesouhlasím v jediném: že někdo nepozná, že jde o podvodnou videomontáž. To video se to totiž nesnaží zastírat. Je to jen domněnka Horáčka, že se takto dá vést politická kampaň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Videa byla bez zvuku. Proboha, co jste slyšel?

   Smazat
 15. Vekslák Horáček ani poctivou a čestnou hru nezná. Vždyť zbohatl na hazardu. On havloid hlásající se k hodnotám morálně selhal, když neplatil daně nejen z vekslu ale ani z hazardu a to si od přítele Venci láhve nechal posvětit právě hazard v době, kdy jsme neměli připraveny zákony. Takže tento morální odpad nám může akorát ukázat, co je to lež, podvod, nenávist, neúcta, necharakternost, nemravnost, nerespekt a pod. Havloidi (Kalousek, Kocáb, Halík, Benda, Štěpánová, Dienstbier, atd.) a pražská kavárna jdete i se svým Horáčkem někam, kde nesvítí slunce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je na hazardu špatnýho?

   Smazat
  2. Jako na kouření, alkoholu a každé závislosti. Není to nic co by společnosti prospívalo.

   Smazat
  3. 16:50 - na hazardu není nic špatného. Je pravda, že občas někdo spáchá sebevraždu, exekutor ho pošle na ulici, ale jinak je to velmi veselá a demokratická činnost.

   Smazat
  4. pro Anonymní12. ledna 2018 17:21
   Co to meleš za nesmysly, ty moralisto!

   Každé ráno se člověk probouzí stresem, je li " násilně vytržen ze spánku!!! Ať je to budíkem, nebo čímkoliv jiným! Co by spíše prospívalo společnosti, kdyby se člověk choval jako ČLOVĚK - HOMO SAPIENS, a ne jako živočišné druhy, kde je hlavní náplní potrava a množení kvůli přežití!

   Smazat
 16. to je od Horáčka jen takové sebeukájení... nic víc.

  OdpovědětSmazat
 17. Ta baba to nedělala zadarmo,tu všivárnu musel někdo zrežírovat a zaplatit.Trochu se organizátor přepočítal, vypadá to ,že efekt bude kontraproduktivní,ale Českou republiku to ve světě konečně zviditelní.Jsme prostě světoví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta baba je profesionálka...zadejte si Angelina Diash a budete koukat (ono teda není na co, ale jen pro přehled)

   Smazat
  2. Režie : Kalousek,Bakala,Schwarzenberg!Na 100%!

   Beran

   Smazat
 18. Po shlédnutí videa je jasné, že Horáček určitě neskončí na Hradě, ale v rukou pana Mudr Ivana Davida CSc. Jiná možnost neexistuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybuju, že by si pan Horáček vytáhl s sebou na Hrad pana Davida jako poradce.

   Smazat
  2. 17:01 Naivko.

   Smazat
  3. On již 2x na léčení na psychiatrii byl,takže nic co by ten vexlák,nepovolený podnikatel v sázení(zejména v Chuchli)a nyní i podvodník,který zneužil bautorská práva TV Barrandov a nedal vše navíc k odsouhlasení presidentu republiky,se kterým podvodně diskutoval!To je na miliardové odškodnění a toho skunka plně zlikvidovat!

   Beran

   Smazat
  4. 17.01 má pravdu, ale určitě by mu na Hradě byl přidělen osobní psychiatr, pan dr. David by se určitě ale takového poslání vzdal.

   Smazat
  5. Horáček nám byl sympatický svou knížkou "Jak pukaly ledy". Nicméně PRÝ cca v r.1974, když se nemohl dostat do USA, PADĚLAL(!) výjezdní doložku. Po návratu do ČSSR PRÝ už na něho policisti čekali a šup s ním do vyšetřovací vazby. Nějací vlivní příbuzní jej PRÝ zase dostali na svobodu? Napište, co o tom víte blžšího.

   Smazat
 19. Svoboda a demokracie podle Horáčka, pozor na něj!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Celá republika je ovlivněná Putinem a jeho agenty, já také:) Koho jsem se optal, tak je to ruský agent:) Chce to víc laviček Václava Havla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to není dost peněz. Jedna lavička VH stojí 350 tisíc.

   Smazat
  2. Trochu drahá postel pro bezdomovce.

   JInak - tfuj Havel, brrrr.....

   Smazat
  3. Lahvičku V. Havla pořídíte i za stovku.

   Smazat
 21. Gamblérství, to je psychopatie a proč nemít prezidenta psychopata, když nám jich volně po republice pobíhají tisíce, tu někoho zastřelí, onde probodnou - jsou nesvéprávní tak se "nedá nic dělat". Přece byste nechtěl, aby se omezovala šílencům svoboda vraždit. Tak na zdraví pana Horáčka, také veršotepce, který zastiňuje svým uměním Švejkspíra!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych zavedl hrací automaty do škol, aby se děti o přestávkách nenudily.

   Smazat
  2. 18,17 + 18,20 Oba jste dementi.

   Smazat
 22. Co chcete od komediantů..............

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážení přátelé ano.Pan Horáček je sráč.

   Smazat
 23. Začínám mít pocit že stban Horáček je větší parchant než Topol.

  OdpovědětSmazat
 24. Horáček se podle mne odepsal u slušných lidí tímto podvodem, a u havloidů a pražské kavárenské žumpy tím, že tento podvod udělal neodborně, naivně a v nevhodnou dobu. Myslím si, že by bylo pro něj nejlepší zakoupit si paruku a černé brýle, nechat si narůst vousy a opustit českou kotlinu. - To nám ty časy pravdy a lásky odešly před prvním kole, tedy dříve než vůbec začaly.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:05 Tak jsem to video shlédl a musím říct, "je to hnus velebnosti." Nepodložená, autoritativní tvrzení a nabubřelé, prázdné fráze. Nic víc. Už ten nelogický začátek. Zeman řekne, že kandidáti mají být posuzováni podle výsledků své dosavadní práce a ne podle slibů. Což je nevyvratitelná pravda. Na to Horáček "kontruje", že souhlasí, ale že lidé mají právo vědět, co kandidáti nabízí. Něco takového může jako protiargument uvést jen idiot, který nepochopil smysl výroku, na který reaguje. A snaží se to nějak "hezky a vznešeně" okecat. Ve stejném duchu ubohosti je sesmolená celá ta maškaráda. Blivajz, pocukrovaný vznešenými slovy. Celý Macron.

   Smazat
 25. opravuji poslední větu: kolem
  Morave

  OdpovědětSmazat
 26. No ukrouši ukázali jak jsou vděční za to, že u nás mohou pracovat a že proti tomu nikdo neprotestuje, ač kazí cenu práce.
  Kavárně se to moc nepovedlo. Ukrajinka s africkou krví navíc nahatá jak je v Africe a ve Femenu zvykem, to je skutečně dílo.
  Ještě že tam nebyli muslimáci. Nicméně ochranka zklamala. Ta měla zbystřit, když se tam pohybovala afričanka. Kavárna má strach a to je dobře. Uvědomte si co bude následovat, pokud nezvolíme pana Zemana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co taky novináři? Jsou to kamarádi FEMA, že nevzbuzovala žádné podezření, když se mezi nimi klidně pohybovala?

   Smazat
 27. Pan Horáček přehlédl důležitý detail, duel to jsou dva a ne tři lidi, no a celkově je to od něho kolosální ubohost nejvyššího kalibru. No a ta ukrajinská bezkozá pizda? Možná že to pochází všechno z jedné dílny, jak se říká zoufalá situace vyžaduje zoufalé činy, což se jim skutečně podařilo. Ono to pozadí může být všelijaké a může to mít souvislost jak s volbami do parlamentu, tak na Hrad a strach z věcí příštích. Bývalé politické špičky ztrácejí krytí a mají strach např. z Komárka, všichni víme, že toho je mnohem více a nějakejch 50 míčů Babišovi na luxusní kozí chlívek je asi to poslední co nás bude v budoucnu zajímat. Jo, jo ach ty Boží mlýny, sice pomalu ale pořád melou a melou a melou... Aottj.

  OdpovědětSmazat
 28. horacek dostal nejake podpisy, aby se mohl ucastnit volby.
  Je mozne je sehnat?
  Ti lide, kteri ho podporili by se meli v te jeho ostude take vymachat. Jak stene, kdyz udela louzicku, aby to priste neudelalo.

  OdpovědětSmazat
 29. Připadá mi ta marketingová nabídka hnutí FEMEN "Za vaše prachy vám budeme otravovat pro vás nepohodlné protistrany" velice podobná profesi "Nájemní vrah".
  Ta druhá žije ve skrytu a pod pokličkou. Tyto "dámy", u kterých se nevyžaduje žádná potřeba myslet, jen vykonat zaplacený úkol je podle mne velice nebezpečnou činností obecně a měla by být postavena mimo zákon. Vždyď je použitelná pro každého, kdo zaplatí. Pokud tedy nějaká skupina nevyjadřuje svůj vlastní záměr a je jen pouhým /kýmsi movitým/ placeným nástrojem destabilizace - bez svého vnitřního přesvědčení, je to skupina nebezpečná pro jakoukoli společnost a měla by za to nést následky. Jak daleko je toto od placené soukromé armády? Sakra, kde to vlastně už dnes úspěšně funguje? Odkud, že ta holka je?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Angelina Dias z Ukrajiny, ze skupiny FEMA, mulatka ukrajinsko-angolského původu.

   Smazat
  2. Kdyby ta piča měla aspoň nějaké kozy. Škoda že Zeman nezareagoval slovy, "slečno oblečte se, naskočila vám zimou husí kůže".

   Smazat
 30. Všimněte si, jak některé etnické skupiny vědomě blokují informace o útoku sionistů na prezidenta suverénního státu Evropské unie. Na prezidenta České republiky.
  Deset let organizované skupině a útočnici sto ran holí!!!
  ČESKOU ULIČTU!
  STEJNĚ KAŽDÉMU Z NOVINÁŘŮ, KTEŘÍ JI VE SKUPINĚ PŘIVEDLI.
  Za schvalování útoku na prezidenta propadnutí majetku a doživotní nucené práce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má co společného mulatka z FAMEN se sionisty? Já si myslím, že jde spíš o útok kominíků a dojiček.

   Smazat
  2. Nýdr with až za ušima posdělanej sion-dědek Zeman! Vladimír Vladimírovič Kruliš for prezident! Zachoval se tam jedinej jako frája! A byl přitom ale hezčí než ten kremelskej Vladimír Vladimírovič! Srovnej! - https://img.blesk.cz/img/1/full/1728562_.jpg

   ... a Vladimír Vladimírovič Kruliš (uprostřed) - https://media.novinky.cz/619/656197-original1-ohdtu.jpg

   Smazat
 31. Tak to s tou černou banderovskou sviní jste havloidi trochu přehnali.

  OdpovědětSmazat
 32. Možná by stálo za úvahu, když už ta z Femen řvala něco v tom smyslu že je pan president Putinova děvka, tak ať ji Putinovi pošle, ten ji vyexpeduje na sibiř a už ji nikdo nikdy neuvidí a ty ostatní si to příště rozmyslí. Je to bohužel následek toho že si kdejaký hovno troufne sundat standartu z Hradu a nic se mu nestane a kdekdo si na presidenta otevře hubu, když už si to v práci nemůže dovolit, protože by letěl.

  OdpovědětSmazat
 33. Tu kurvu mela ochranka odstrelit,priste by si to rozmysleli.

  OdpovědětSmazat
 34. Když jsem byl v USA tak mi policajt nedovolil ani vyfotit "Bilý dům" z chodníku přes plot a hned mě hnali pryč. Při druhé a velmi rychlé výzvě po té první tasil policajt zbraň. Tu pizdu z Ukrajiny měli hoši z ochranky picnout. Totéž mě udělat i s těmi hrdiny ze spolku "ztohoven"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jsem nyl v USA před 17 léty tak mne policajt mým fotoaparátem vyfotil, jak se držím kliky zadního vchodu do Bílého domu. K tomu se ještě smál. Asi mému fotoaparátu.

   Smazat
  2. 22:26 A jste si jisý, že ten "bílý dům" nebyly veřejné záchodky?

   Smazat
  3. 22:46, jsem si jist, že tehdy to Bílý dům byl. Nyní už si jist nejsem.

   Smazat
  4. 10:05 :-))))

   Smazat
 35. Je to gauner od jakživa. Za falzifikát - demonstrující video, proti stávající hlavě státu, by měl jít k soudu.

  OdpovědětSmazat
 36. To tedy byl amatérismus. I poloslepý pozná, jak je to sestříhané. Horáček sám zbohatl na hazardu a lidském neštěstí a druhým bude vyčítat původ peněz? Kolika ekonomicky zhroucený rodinám asi vděčí za ty miliony, které dnes lije do své kampaně?

  OdpovědětSmazat
 37. Klid, přátelé. Jednou uslyšíme v České televizi, že se tento rozhovor skutečně konal. Dostane se do učebnic historie. Horáček dostane od prezidenta státní vyznamenání a bude oslavován jako hrdina protizemanovského národního odboje.

  OdpovědětSmazat
 38. A co byste chtěli čekat od agenta Sázkaře?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Kostak-Agent-Sazkar-aneb-Kdyz-vrah-o-moralce-kaze-516738

  OdpovědětSmazat
 39. Je vidět, že je autor tohoto nesmyslného článku obdivovatel ZEmana. Na videu lze poznat, že je sestříhané a že tam ve skutwčnosti p. Horáček nebyl. Za pravdivé ho může považovat jen hlupák...

  OdpovědětSmazat
 40. Nic moc Horáček 10 procent . Myslel jsem že máš na víc .

  OdpovědětSmazat
 41. Horáčku teď se můžeš dívát , jak vedou dva opravdový kandidáti na prezidenta předvolební debatu .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.