Reklama

.

.

čtvrtek 25. ledna 2018

Volba prezidenta kolonie a obchod s Čínou.

Vladimír Balhar
25. 1. 2018
Jak snadno zjistíte ze zahraničního tisku, pak vzrůst vývozu Německa do Číny od r. 2007 do r.2017 je čtyřnásobný, neboli 400%. To je úžasné číslo. Například vzrůst vývozu Japonska do Číny za stejné období je zhruba nula. Naprostou pravdu má Miloš Zeman, když se snaží posouvat Česko na východ. Je to obchodní výlet zcela správným směrem. Pouze asi 10 let opožděný za Německem. Jistě, namítnete, že pan Zeman v r.2007 nebyl prezident. Nebyl, ovšem to neomlouvá jiné státní úředníky, že si nepovšimli toho, co praktikují Němci.


Zdá se, že je v samotném zájmu obchodních kruhů, napojených na Německo, zajistit, aby Česko s Čínou neobchodovalo. Třeba proto, že by se na ně němečtí páníčci zlobili. Aby vesničani Češi chytrým Němcům v Číně nekonkurovali. Vždyť přece v České montovně se zboží levně vyrobí a do Číny se vyveze lodí přes Hamburský přístav. Jak to ale zařídit, když máme údajně svobodný trh a volný pohyb kapitálu a služeb? Ono je potřeba panu Zemanovi nápady s obchodními misemi hodně znechutit. Aby se musel zabývat nesmysly a brodit se fekáliemi. To je pak jednoduché. Zaplatíte si pár brigádníků, užitečných idiotů, kteří pobíhají po náměstích s červenými kartami, zaplatíte si skupinku nadšenců, kteří se rozhodnou býti prezidenty, kteří marketingově voličům nabídnou cokoliv, sílu, zdraví, inteligenci, slušnost, uprchlíky a jiné atrakce mediálního polosvěta, ale obchodní výlet na východ nikdy.

Tak dobře, Zeman prezident být nesmí, na východ nesmíme, tam smí pouze Němci. Pak ale neplačte, že i nadále budete otročit u pásu za 15000 čisté inflační podměny.

16 komentářů :

 1. Prosím, čeho a jak si máme všímat - pokud se to týká Německa? Toho Německa, které nás před 80 roky okupovalo a dnes mu patříme "i s botama". OBČANÉ, JAK JSME SLYŠELI, MAJÍ NADĚJI DOHNAT HMOTNOU ÚROVEŇ SVÝCH MAJITELŮ ZA 80 ROKŮ, POKUD BY ALE NĚMECKO ZA TU DOBU NEUDĚLALO ANI KROK VPŘED. Tedy zatím jsme se k němu nepřiblížili ani o píď, ale stále se nám vzdaluje - také díky správě svého majetku - Čech, Moravy a Slezska. Komu máme po 28 letech restaurace kapitalismu u nás poděkovat za tyto skvostné výsledky? A navíc jsme "vládními vojsky" zabředli do agresívních válek, v nichž sklízíme svůj díl nenávisti od národů, které znásilňujeme a okupujeme! Tak to tedy máme. Hitler a nasicmus v soudobé podobě dosáhl svého - někdejší germánská území byla dobyta a dobita!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německá okupace znamenala smrt asi 300 tisíc občanů Československa. Kolik lidí zaplatilo životem tzv. okupaci vojsky Varšavské smlouvy?

   Vymazat
  2. 17:44 co to meleš ty hovniváre.Kolik řekni mi to. Narozdíl od tebe ty lidská fraško jsem tu dobu prožil.

   Vymazat
  3. Pro 25. ledna 2018 18:08

   Když PRAŽÁCI haijlují, to je VERBEŽ degenerátů.
   Tuto dobu jsi prožil, jsi PRAŽÁK, tak to znáš?

   https://www.youtube.com/watch?v=qPmb27bgUAM

   Vymazat
  4. Tady je potřeba uvědomit si že o to, aby se občan měl lépe vůbec nejde. Tady jde o to, aby parchanti vyvolených studovali a hráli hokej zadarmo v USA. Aby je velvyslanec USA občas podbal za ouškem a natočil je do správného směru. V dnešní době už o pravdu nikomu nejde. Tramp v Davosu rozhlašuje, jak je třeba jednat s Korejským Kimem. Komu to jen trochu pálí, tomu je jasné že bombardování začne jen co olimpiáda skončí.

   Vymazat
 2. Vývoz přesných trubek z Chomutova a nákladních tatrovek z Kopřivnice byl protihodnotou za dovoz ropy a plynu ze SSSR. Tatrovka vyvážela 7 nebo 8 tisíc vozů do Ruska a asi 5 tisíc vozů do Číny. Po převratu byly tyto vývozy zastaveny. I Zeman u nás budoval kapitalismus a měl podíl na přerodu hrdého českého průmyslu na utlačenou a vyžíranou kolonii. Není to jako u blbých, když na tyto trhy se snažíme dostat znovu a za pomocí člověka, který nás poškodil?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, už jsem to tu dnes jednou psal. Zeman nemá rád Rusko a Čínu, ty bere akorát z obchodního hlediska, jediné, co miluje je Izrael. Proto mi vůbec nebude vadit, když prohraje, i když ho volím a volil jsem vždycky, ale když prohraje, aspoň ta podivná, v poslední době už protivná, láska už zmizí a taky se těším, jak budou Martu Evu Drahošovou učit: Déšť dští v Španělsku....

   Vymazat
  2. Neberu vám Váš nesouhlas s Izraelem. Můj dojem je spíše takový, že to přátelství s lidem izraele je lišácký, velmi dobře promyšlený tah, koukněte jak se k vlivné Izreli staví Trump. Tady mají Havloidi a komedianti, plachty bez větru.
   Kolik vlivných židovských rodin, žije v USA, téměř celý Hollywood a to je modla pro naše klíšťata-komedianty! Kteří ovšem vysávají i s většinou sportovců, zaměstnaných tu na MO, tu na MV státní rozpočet a beroucích, nemalé výpalné za sponzoring. Což v USA není možné, buď sportovní stipendium nebo sponzoring, vyber si sportovče! U nás mají hold prasečí hody na tak mrňavý státeček, většinu však sežerou Pražští, ale to už je tradice.

   Vymazat
  3. Jestli si to nepamatuješ, tak to zlo ma na svědomí soudruh občan havel.

   Vymazat
  4. 17:41
   ..o sbližování prokleté katolické církve se státem nemluvě...
   Tahle kampaň snad tomu volovi otevřela oči.
   Izrael si pak vykládám jako na první dojem nepochopitelný počin.
   Ovšem důsledek tohoto je sjednocování arabského světa proti katolickým židům.
   Sám proti všem :)) ..snad se poučil :)))
   Na život lze nahlížet mnoha různými způsoby. Na pravdě nezáleží, tu si každý vytváří sám. Možná, že většina štěstí každého z nás vzniká ještě před naší vlastní existencí. Spousta lidí se pak nezamýšlí nad tím, že jsou pouze objekty v onom všeobecně uznávaném modelu pevně stanovených hodnot, morálky a hranic dnešní společnosti. Však teprve za touto hranicí myšlenky dostávají skutečně praktický rozměr. Každý se jednou může ocitnout v situaci, kdy je třeba minulost vymazat a vydat se zcela novou cestou.*

   Vymazat
  5. Pro 17:57
   Váš pohled na otázku" Izrael a Zeman" je naivní.Zeman svůj postoj projevuje v "rámci kontextu" globální zahraniční politiky.A tu dělá dobře.V té na něj u nás nikdo nemá. Protože jí ani nechápou.
   Hrajou pouze geopolitiku a to ještě špatně.

   Vymazat
 3. Koloniální stát jenž by se nedal ekonomicky ovládat
  by již nebyl kolonií.*

  OdpovědětVymazat
 4. Pecka! Pan Balhar má opět pravdu. Článek, který nemá ani jednu jedinou chybu. Čím jiným by bylo možné zdůvodnit ty neobyčejně sprosté verbální ( i jiné) útoky proti Zemanovi, které začaly prakticky krátce po jeho zvolení? Co si slibovali od tenkrát protěžovaného knížete, a v čem jim sklaplo? Čím jim občané volbou Miloše Zemana vypálili rybník? Vždyť to trvá už nějakou dobu -ke komu by si něco tak neskutečně sprostého dovolili všichni ti pseudoumělci, a jak je možné, že jejich počínání nikdo nekvalifikoval s aplikací příslušných zákonů - že nebyli trestáni za veřejné hanobení konkretní osobnosti a urážky? Ani žádný Venca Pytlík by si nic podobného nemusel nechat líbit - a běda umělcům, kdyby se byli opovážili podobně napadnout jakéhokoliv hnědého Gejzu! Gejzové mohou u nás rozmlátit panelová sídliště, že připomínají vybombardované ruiny v Syrii - a nic. A nikdo si nesmí dovolit urážku - šel by do ťurmy. A vůči prezidentovi se to smí? Vždyť ČR je stát proplesnivělý skrz naskrz, morálka prasečáku, navrch huj a vespod hnůj - ale jak je to možné? Je to odněkud řízeno - nějakou nadnárodní mafií, všichni zodpovědní to vědí, a nikdo si nedovolí to pojmenovat - takovou má moc. Každý se bojí, že by vyletěl ze svého dobře placeného úřadu, proto takové šílené pokrytectví - je už pomalu neslučitelné se životem slušných lidí.Ano, asi za tím bude ta Čína - jel tam Trump, jel tam Macron - a v pohodě. Když tam jel Zeman - media se mohla posrat! A samozřejmě stovky přiblblíků na diskuzích, pro které jsou dnešní media novodobá církev. Před svými bulvárními kazateli sedí na zadku a činí, jak tato církev káže. Jsme fakt - velice ubozí, i jako kolonie. I ti kolonizovaní černoši měli více hrdosti, než řada civilizovaných Čehúnů, a čím výše postavený Čehůn, tím větší posera a hajzl.

  OdpovědětVymazat
 5. Prosím, které zboží se v "české montovně" vyrobí a následně se lodí z Hamburku veze do Číny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 25. ledna 2018 19:18
   Německá kolonizační společnost navázala na světově proslulé nestrojařské produkty bývalého Československa.
   v Plzni Letkově mají fabriku plnou zlatých Českých ručiček
   jenž vyrábí špičkové průmyslové nástroje balené do Německých krabiček a distribuované po celém světě. Německá kvalita zaručena.
   To co si Ćína nedokáže zatím sama vyrobit, nakupuje jinde...viz auta*

   Vymazat
 6. Souhlas s článkem hlavně že usa vesele obchodují s Ruskem a Číně dluží velké prachy.

  OdpovědětVymazat