Reklama

neděle 28. ledna 2018

Voliči J. Drahoše ztratili morálku, ale sami sebe považují na "lepší lidi".

Vladimíra Vítová
28. 1. 2018
Nemá –li jít naše země za 5 let do kytek, musí okamžitě ustat vymývání hlav dětí a studentů ve školách všech stupňů a musí dojít k okamžité změně dikce veřejnoprávních médií. Ministerstvo školství, ministerstvo kultury a veřejnoprávní média musí radikálně změnit svoji finanční a obsahovou politiku ve prospěch lidu této země a ne ve prospěch lidí, kteří nejenže jsou financováni veřejnými prostředky z kapes nás všech, ale kteří jsou navíc i finančně podporováni penězi z USA, z Německa a z EU skrze nejrůznější neziskovky a jejich tzv. projekty. A to vše proti dobru naší země a jejich obyvatel!


Školství je ze zákona apolitické, takže všechny učitelky a učitelé, docenti a profesoři, kteří říkali dětem, koho by měli volit jejich rodiče nebo koho mají volit plnoletí studenti sami, vlastně porušili zákon a měli by být vedeni k trestní odpovědnosti! Politická a náboženská propaganda na půdě školy je nezákonná. Tuto situaci mají povinnost řešit kontrolní orgány Ministerstva školství, ale také Policie ČR.

Mimochodem, do protizemanovské hysterie se zapojila i katolická i evangelická církev! Různé farnosti na vlastních webových stránkách doporučovaly svým ovečkám, koho mají volit. A prezident Zeman to nebyl! Například synodní rada evangelické církve veřejně doporučovala volbu Drahoše a psala toto: „Chceme prezidenta, který usiluje o slušnost a spravedlnost, zastává demokratické hodnoty a záleží mu na důstojnosti a hodnotě každého člověka“ christnet.

J. Drahoš a nejrůznější umělci se veřejně a zcela primitivně vysmívali na prknech, co znamenají svět, stávajícímu prezidentovi a voliči J. Drahoše přitom nadšeně hýkali.

ČT předvedla při hodnocení voleb vrchol licoměrnosti! Například ze čtyř pozvaných politologů byli všichni čtyři příznivci Jiřího Drahoše a sami to veřejně deklarovali! Ani se neobtěžovali říkat prezidentu Zemanovi „pan prezident“, ale jenom Miloš Zeman. Naproti tomu velmi často hovořili o „profesoru“ Drahošovi. Redaktor ČT Borek se snažil, co mu síly stačily, rozdmýchat téma, že volby přece jen ovlivňovalo Putinovo Rusko. Ani slovo o tom, že téměř všechny hosty, které ČT a Český rozhlas STÁLE zvou do svého vysílání, zcela nepokrytě platí nejrůznějšími způsoby USA, EU, Německo – konkrétně sudetoněmecký landsmanšaft, či Sorosovy neziskovky anebo tunelář Bakala.

ČT po celou dobu, kdy hodnotila volby, měla na titulním webu zpravodajství napsáno toto: „Dokáže Jiří Drahoš porazit stávající hlavu státu Miloše Zemana?“ Během celodenního vysílání se stále dokola opakovala mantra, že „slušný“ Drahoš nevyhrál jen proto, že byl málo známý a že na něj proruské weby a podporovatelé prezidenta Zemana „kydali kýble špíny“. A že vlastně Miloš Zeman ani nevyhrál (viz. například vyjádření neúspěšného prezidentského kandidáta Marka Hilšera). A že voliči prezidenta Zemana jsou vlastně jenom chudí neúspěšní hlupáci z venkova. Tato drzost a totální faleš ČT a jejich hostů skutečně bere dech!!!

Zde je stručný přehled některých aktivit „slušných“ podporovatelů J. Drahoše: „Umělec“ P. Novotný se nechal vyfotit se svým velkým holým zadkem, který vystrkuje na Hrad. ZDE

Mladý studentský obhájce Drahoše označil T. Okamuru za prase, M. Zemana za zmiji a odpůrce islámu za hovada. Euportal

Jakub Pitron, jeden ze zakladatelů Kroměřížské výzvy, která podporuje J. Drahoše a deklaruje se jako „skupina lidí, která má starost o to, jak se vyvíjí naše země a chce pečovat o to, aby Česká republika vzkvétala a těšila se dobré pověsti u slušných lidí na celém světě“, veřejně napsal: „Voliči Zemana jsou závistivé svině, které je třeba zahubit, protože nemají právo volit.“ Anebo „Kdo bude volit Zemana je krypl a kretén…..“ a další ještě daleko sprostší nadávky.  ZDE

Co na to proboha říci? Podporovatelé J. Drahoše jsou převážně lidé bez morálky, bez svědomí, bez elementární slušnosti a lidskosti. A ti všichni chtějí, aby taková – jako jsou oni - byla celá naše společnost! Naštěstí 2 853 390 našich spoluobčanů svědomí a morálku má a dokáže rozeznat dobro od zla, slušnost od sprostoty a pravdu od lži. Je však alarmující, že za pomoci škol, představitelů „kultury“, církví a médií 2 701 206 voličů tyto základní lidské vlastnosti úplně ztratilo, lež považují za pravdu a sami sebe dokonce za LEPŠÍ LIDI.…. avšak všeho do času - Boží mlýny nepřestaly mlít!

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. působí v organizaci Aliance národních sil

50 komentářů :

 1. Hloupost, nekritičnost a z toho plynoucí skutečnost, že mnozí posílení mainstreamem si "nevidí do huby" bych nehodnotil jako "ztrátu charakteru". Nejde o ztrátu, ti lidé jsou pořád stejní, kdyby takoví nebyli, nedělali by to. Ano, společnost je rozdělena a ti, kteří podporovali Drahoše, jsou z velké části takoví. Neměli bychom se tím vzrušovat. Žádat změnu médií a zneužívání školy a kostela k politické agitaci je asitak stejně účinné, jako žádat, aby se Země začala točit na druhou stranu. Oni se nezmění, protože za toto chování jsou odměňováni, za korektní chování je nikdo neodmění a za nekorektní nikdo nepotrestá. Tak co můžeme chtít??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dovolím si nesouhlasit s vámi pane David a naopak souhlasit s článkem. To je naše dílo, že jsme dopustili degradaci školství na úroveň africké jednotřídky, jak jsem vlastně už někde psal.Degradaci celé kultury, kdy nám nevadí propagace LBGT, deklasování rodiny,přirozené dělení na muže a ženy s jejich základními rolemi dle přírody.
   Takže teď je nutno to narovnat dříve, než bude pozdě. Odhodit falešnou humanitu a všechny škodiče eliminovat. Tahle současná liberální společnost ani neví jak vypadá rázné NE a jednoznačný souhlas. Typicky zástupce této odchylky, nebo lépe úchylky, byl pan akademik, který nemá názor a prohlásí, že to záleží na okolnostech. Proto taky prohrál. Ještě pořád existuje většina lidí, kteří chtějí mít jasno a vědět co mohou od druhých čekat. Mladá generace potřebuje jednoznačně výrazné vzory aby se jimi řídila. Použije historii, buďme na ni hrdí, vždyť jen díky jí jsme samostatný národ na úrovni. Věřte, že nám to mnozí že sousedních zemí závidí, ač to nedávají najevo.

   Smazat
  2. Všemožní pražští PARAZITÉ, přisátí na penězích DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ, tito samozvaní ''ELITÁŘI'', to nerozdýchají a začnou s ROZVRACENÍM ČESKÉ REPUBLIKY, v podobě nebezpečných, směšných KLAUNŮ.

   Klid bude na týden, kdy začnou VYŽÍRAT Karlovy Vary!

   A od státních socio-kapitalistických SPORTOVCŮ, až si půjdou pro státní ŽOLD a VÝSLUHY na MOČR a MVČR. I když jejich hlavní příjem je SPONZORING a příjem z REKLAM.

   Ten první ŽOLD a VÝSLUHY se uplatňují v SEVERNÍ KOREJI!

   '
   'Za to se nestydí'', např. Hradílek, Špotáková, Koukalová nic jim neříká, že jejich VRCHNÍM VELITELEM je ZNOVA prezident Miloš ZEMAN..., kterého dehonestují. Neznají služební ZÁKONY jako ZAMĚSTNANCI ozbrojených složek.

   NETÝKÁ SE SPORTOVCŮ NENAPOJENÝCH NA STÁTNÍ ROZPOČET! Ti jsou na rozdíl od těchto, většinově sympatičtí! Obvzláště naši HOKEJISTÉ.

   To vše se musí PŘETNOUT, jako na OSKARECH na ty jim také nepřispívá VLÁDA D. TRUMPA či OBAMY atd.!!! A oni chtějí mít PRAVIDLA jako v té jejich MODLE, tudíž vše platit ze SVÉHO klíšťata!

   NECHTĚJÍ-LI NAPODOBOVAT SEVERNÍ KOREU V SOCIALISTICKÉM FINANCOVÁNÍ A NAOPAK KAPITALISTICKÉM STYLU SVÉHO BYTÍ!

   Smazat
  3. Jiřího Drahoše nevolili jenom lidé za odměnu, ale i lidé, kteří mu opravdu věřili a to je to strašné. Jestliže chceme naši společnost a naše životy změnit k lepšímu, tak teď je ta nejlepší konstelace jak v parlamentu, ve vládě i na hradě. Pan president nás vyzývá k občanské aktivitě, tak začněme konat a důrazně žádejme změnu především v České televizi, změnu ve školství, změnu legislativy pro nezizkové organizace.

   Smazat
  4. V druhém kole už Drahoše nevolilo 20% jeho voličů z prvního kola. Do té doby ho znali jenom z fb, kam přispívali jeho kreativci a když ho viděli naživo, tak jim slušnost nedala, aby v tom pokračovali.

   Smazat
  5. P. Drahoše volila i celá řada v podstatě velmi slušných lidí. Podle mého jen nevystihli, co je důležité. Někteří mladí, se kterými jsem mluvila, argumentovali následovně: Každý projev se skládá ze 2 částí - obsahu a formy. S obsahem p. Zemana mnohdy souhlasíme, s projevem NE! A nenechali se přesvědčit. Myslím, že to bylo tím,že OBSAH celkového projevu p. Drahoše neznali, kdežto FORMA se jim zamlouvala. Opilec z toho ostravského centra nemusil být voličem p. Drahoše, tomu šlo jen o to, nadávat presidentu Zemanovi, volit asi vůbec nebyl

   Smazat
 2. Prázdný křivák dnes pokračuje v okopávání kotníků Zemana. Na nic jiného se totiž nezmůže. Je to ubožák a tohoto ubožáka chtěla pražská kavárenská mafie protlačit na Hrad ? Směšné !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Charakteristika kandidáta přesná; jeho výběr do voleb ale promyšlený a účelový. Kdyby ješita uspěl, potěš nás neznabohy pánbůh.

   Smazat
 3. Po hadráku se dával důraz hlavně na vzdělání. Zprvu jsem to i já bral. Jenže jak s ukazuje, není "vzdělání" jako vzdělání.
  Jak hlavně v této době sledujeme, tak nejvíc "vzdělanců" máme v roli "politologů". Vyskakují na nás z obrazovek a chytračí na webech.
  Takže jsem už dříve pochopil, proč se v kapitalismu tak dbá na "vzdělání".
  Hlavní cíl, vyrobit politickou třídu rádoby inteligence, kteří budou mlátit prázdnou slámu natlačenou jim do hlav profesionálními dogmatiky.
  Pak je relativní úspěch takového Drahoše možný, protože jeho hlavní podporovatelé, kromě lichvářů, zlodějů a prostitutek, jsou tito pseudointeligenti.
  K tomu politicky zhlouplá mládež, hlavně studenti (česká specialita, na západě vzácná) všech těch nepotřebných oborů. No a samozřejmě církve, pokladnice tmářství, reakce a falše. A patron všeho zla, Kalousek, zastoupený ve volbách Drahošem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem za to, že jestli má přijít změna, tak ze vším všudy. Už by se měl těmto rozvracečům a přicmrdávačům západu jednou " zavřít tipec". Jsem zvědav co s tímto udělá nejvyšší státní zastupitelství. Už ze zákona mají povinnost konat. Nebo máme republiku v takovém stavu, že je to tu opravdu zkorumpované a rozvrácené skrz na zkrz? Jak na tyto a podobné výpady reaguje BIS? Není to hanobení hlavy státu? Celá evropa nám zavidí, jakého máme prezidenta. Jen ta naše havlérka s podporou kalouse bude neustále otravovat. No jo, ten už se viděl někde v teplém křesíklu v blízkosti hradu.
   Jenže mám takový dojem, že mu dochází dech a dojde doba, že už mu ani to uslintané pivo nepodají v šesté cenové. Proto nemohli překousnout v současné vládě, že nechal pan Babiš min. Spravedlnost pana Pelikána. Ten občas šlápl na kuří oko justici. Našim bezmezným vládcům. Však ono už to některým začalo docházet, že se rozsvítí na bývalé potentáty z toho správného uhlu. Už aby to bylo. Mám za to, že z tohoto mají někteří potentáti strach, a není jich málo. Jeden příklad za všechny:
   https://www.securitymagazin.cz/komentare/chovanec-hroti-vztah-cssd-k-ano-tyranosaurus-slabne-1404058832.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
   Teď si představme, že by se to začalo čistit opravdu od podlahy. Zůstal by někdo z bývalých a některých i současných politiků v parlamentu? To je otázka.

   Smazat
  2. Rozvrácený, zkorumpovaný a zdegenerovaný je celý kapitalistický systém, ať už se vyskytuje kdekoli na Zemi. Je to systémové selhání. A justice? Kolik bylo dosud těch zlodějů, korupčníků a šmejdů potrestáno? Vrána vráně oči nevyklove. T

   Smazat
 4. Nechtěl jsem být prvním diskutujícím, ale po shlédnutí záznamu exotů z Brna si říkám: "Bože do koho jsto duši dal?"V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 5. Hloupý a podlý Drahoš se bude hodit. Třeba by se o něho mohly poprat strany Kalouskovy demokratické unie. Třeba v případě ODS by ji mohl velmi spolehlivě zajistit v příštích parlamentních volbách méně než 5% hlasů voličů. Být Zemanem, tak je klidně vypíšu už letos, pokud to Babišovi zase nevyjde. Za poslední týden se dokázal Drahoš totálně znemožnit před celou zemí. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně, Drahošova PODLOST je výrazný a v komentářích docela neprávem opomíjený povahový rys.

   Smazat
  2. Drahoš je politická mrtvola a jak známo do mrtvých se nekope. Netřeba se rozčilovat, jak rychle přišel tak i odešel a za pár měsíců se sami sebe budete ptát kdo, to byl ten Drahoš?

   Smazat
 6. Kdo zabrání Pánkovu "Člověku v tísni" organizovat na školách, ve spolupráci s ÚSTR-kem,politickou propagandu? V,J,Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vyvéšovat na fakultach v Praze tibetske vlakjky ?To jsou ty nepoliticke skoly ?

   Smazat
 7. Pitrone,nezapomeň, že my kryplové a závistivé svině,jak si nazval obyčejné vlastence,ti mhohou v nejbližší době rozbít hubu,že tě ani Drahoš nezachrání.Nikdo ti nedal právo urážet a věř,že se to vrátí všem tvým podobným.Díky paní Vítová za dobrý článek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rovněž děkuji za tento článek a souhlas s kolegou 14:53.
   Při těchto volbách se opět potvrdilo staré, ale naše, české příslový, že zrno se oddělilo od plev. Jo tyto sráče tato havlérka potřebuje a podporuje. Když nemám argument, tak budu napadat, budu sprostý, urážet,pomlouvat. Ale rovněž se potvrdilo to, o čem jsem měl neustálé podezření. Né všichni tzv. " umělci a " elita" jsou stejného názoru. Kdo se alespoń cítí být vlastencem, nebo kdo ním opravdu je a na druhé straně, kdo je přicmrndávačem a vlastizrádcem, prodlouženou něčí rukou. Tak jestli má být "toto" ta elita národa, tak je mi z toho smutno, co naši představitelé za jednu generaci vyprodukovali. Toto je pravý obraz našich elitářů a podržtažků. Stydím se za vás "elito".

   Smazat
 8. Díval jsem se na moravcovy otázky, dle hesla (poznej svého nepřítele jako sebe sama) a nestačil se divit. Všichni hosté byli liberáli (korporátní fašouni) a jeden z nich dokonce německý novinář a unizono popisovali volbu presidenta ČR jako zlo pro EU. No pokud je to pravda, děkuji voličům presidenta Zemana za jejich odvahu ho opět zvolit. Situace v naší zemi i v evropě je na hranici výbuchu. Lidé se brání genocidě islámu a nemají vedení, oporu ani zkušenosti (proto haizloidi zavedli žoldáckou bandu a zrušili ČSLA). Navíc mladí muži, kteří by měli bránit vlast podporují invazi svých vlastních katů z islámu. Nejhorší však je, že tato ideová základna marasmu je již tady a ikdybychom ji začali dnes měnit (převýchovou, změnou raálné politiky) tak narazíme na ty "vychované" mladé hlupáky. A kdybychom náhodou nenarazili (a eurohujeři se začali chovat demokraticky, v což nedoufám ani náhodou), tak provést jakoukoliv změnu na 1. prioritě řízení je sysifovská dřina na 50 let, protože můžeme vychovat pouze lidi od malička. Jedinou šancí na změnu je ekonomický krach dolaru a na něm závislého otrockého eura, ale ikdyž je tato změna reálná tak satanští světovládci raději spálí povrch Země jaderným armagedonem. Myslí si, že jich a jejich slouhů se to v podzemních městech nedotkne a přežijí v nich pár tisíc let a jede se dál.
  Za vzniklou situaci mohou školy a nebude dlouho trvat a budou to i školky a jesle (dle hesla, dej mi tvé děti na výchovu a nemusím tě zabíjet, zotročí tě pro mne mí slouhové-tvé vlastní děti)!
  Je tristkní vidět vyrůstat generaci polpotovců v naší zemi. Asi je čas umřít v boji nebo dobrovolně silou vůle. Každý máme na výběr.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 9. Věřím tomu, že právě tito "slušní lepší lidé", svoji kampaní "na úrovni" otevřeli oči, plno "obyčejným" lidem no a výsledek měl naprosto jiný dopad, než si tato "elita" přála. V případě trapnosti z Brna platí, že kdyby blbost nadnášela, tak je v sále během chvilky zcela prázdno, včetně jásající klaky. Ubožáci. PV.

  OdpovědětSmazat
 10. Po tom Drahošovu vystoupení v Brně u mne tento člověk zcela propadl. Kdo jinému jámu kopá sám do ni spadne. Posměváček sám sklidí posměch. Je to hlupák i když s titulem. Kde jsou ti jeho spolupracovníci z AV. Žádný komentář ani vyjádření ani podporu k jeho kandidatuře jsem nikde nečetla. Tak právě protože ho znají a ví čeho všeho je schopen . A až Drahoš pochopí, že se vlastně stal jenom loutkou tam mu musí být smutno.TO že Horáček sám uvedl / již smazáno /, že vsadil vlastně na špatného koně tak snad se mu rozsvítí a pochopí, že v klubku těchto zmijí nemá šanci. Stane se pouze jejich loutkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro mne se stal Drahoš nevolitelný po besedě s členy Post Bellum. Protože znám Drahoše od vidění a on si také na mne při jisté příležitosti vzpomněl, zprvu jsem na něho myslel. Teď už to nepřipadá v úvahu.

   Smazat
 11. Zde je vyjádření jednoho z kolegů J. Drahoše:
  Drahoš, opravdu tak čestný profesor

  25. 01. 2018 V posledních dnech neslyším pořád nic jiného než že pan profesor Drahoš je slušný a a čestný člověk. Tak jsem si dovolil použít článek jiného čestného a slušného člověka a taky vědce a dát ho do diskuze.
  Tím člověkem je Doc. Dr. Ing. Jan Kyncl /autor přednáší elektrotepelnou techniku na ČVUT FEL v Praze/ Jan Kyncl

  Vážení,
  nechtěl jsem se veřejně vyjadřovat k roli prof. Drahoše při sušení knih, níže uvedené vyjádření se ovšem dotýká nejen mé osoby, ale i dalších spolupracovníků, se kterými se nám nakonec přes řadu potíží a velký nedostatek financí podařilo technologii sušení realizovat.
  Je pravda, že se prof. Drahoš pokusil do vývoje technologie vstoupit, tenkrát jsem se ostatně o jeho existenci dozvěděl. Při schůzce, na které se rozhodovalo o technologii sušení, si nám postěžoval pracovník firmy Radan, s.r.o., že prof. Drahoš okopíroval jejich průmyslově chráněný vzor mikrovlnné sušičky a pokusil se ji prohlásit za svoji mikrovlnnou sušičku určenou speciálně na sušení knih.

  OdpovědětSmazat
 12. Zde je zbytek vyjádření kolegy J. Drahoše

  Použití mikrovln bylo zavrženo nikoli kvůli nějakým mafiím, ale prostě proto, že tímto způsobem není možné zajistit správný průběh lyofilizace, při kterém je kniha udržována při teplotě -7°C, neboť je nutné zamezit rozmrznutí vody v knize a veškerá voda musí vysublimovat.
  Dielektrické sušení bylo zavrženo z finančních důvodů: jen zdroj napětí potřebné frekvence byl podstatně dražší, než celkové finance na projekt.
  Na celkové koncepci výsledného odporového sušení jsem se podílel já, Ing. Michal Šváb, strojařské problémy řešil Václav Kohout a konečnou realizaci provedla firma Hacker.
  Nízký rozpočet nás donutil vyvinout vlastní nízkonákladové regulátory teploty umožňující pracovat ve vakuu a jen díky velkému nasazení zúčastněných se podařilo vakuovou komoru pro sušení knih realizovat.
  Nařčení ze „sušárenské "mafie"“ se mě jako koordinátora vývoje úspěšné technologie osobně dotýká a navíc poškozuje dobré jméno mých tehdejších spolupracovníků, se kterými jsme za velmi malé peníze víceméně z úcty k ohroženým kulturním hodnotám strávili rok usilovnou prací na vývoji unikátního prototypu.
  Jsem ochoten veřejně diskutovat s prof. Drahošem o nepoužitelnosti mikrovlnného sušení knih v tehdejší situaci.
  Nyní ovšem žádám od prof. Drahoše omluvu a uvedení skutečností na pravou míru.
  Myslel jsem, že tehdejší pokus prof. Drahoše vmísit se do našeho týmu (přičemž problematice elektrotepelné techniky evidentně dostatečně nerozumí) byl ojedinělý exces.
  Nyní však po publikování jeho lží a nařčení začínám nabývat dojmu, že takové postupy byly podstatou jeho publikačních úspěchů.
  Doc. Dr. Ing. Jan Kyncl

  /autor přednáší elektrotepelnou techniku na ČVUT FEL v Praze/
  Link a vybrané ukázky:
  https://www.tyden.cz/.…/sefvedec-drahos-vyfukovanim-koure-do...
  Máte na kontě téměř dvě desítky patentů, je něco z toho, co jste vynalezl, srozumitelné i pro laiky?
  Jeden takový velmi nadějný, ale bohužel nevyužitý, byl patent na mikrovlnné sušení papíru. Napadlo nás to v době povodní v roce 2002, kdy se knihovny potýkaly s tunami namočených knih skladovaných v mrazírnách. Mikrovlny lze využít pro sušení, zásadní problém je ale v tom, že cokoli kovového - třeba sponky - může způsobit, že se písemnost vznítí. Vymysleli jsme fígl, díky němuž se papíry a knihy mohly dávat do sušičky i s kovovými sponkami. Dodnes tu sušárnu máme v Ústavu chemických procesů. Usušili jsme v ní metráky knih, dokonce se na nás obrátili kolegové z Drážďan, kterým voda zaplavila archivy. Naivně jsme si mysleli, že posloužíme vlasti, zatopených knih byla spousta, v mrazírnách tehdy vězely zamrazené obrovské bloky písemností.
  Tuším nějaké "ale"...
  Neuspěli jsme ne proto, že by nápad nefungoval, ale proto, že jsme narazili na hradbu sušárenské "mafie". Řada firem si pomocí jiných metod sušení ze státních zakázek udělala slušný byznys a nebylo v jejich zájmu pustit do rybníka někoho dalšího, jen proto, že by se situace vyřešila rychleji. Uvědomil jsem si, že ne všechno, co člověk vymyslí a co mu připadá skvělé, v reálném životě uspěje. To máte jako ve farmacii. Přijde člověk a nabídne farmaceutické firmě daleko účinnější lék než ten, který vyvinula. A místo toho, aby firma pustila na trh lepší lék, koupí patent a strčí ho do šuplíku, aby se jí nejdříve zaplatil vývoj vlastního léku, který mají na trhu.
  Autor: Roman Papež | čtvrtek 25.1.2018
  Zdroj: https://romanpapez.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=645912

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O patentové tvorbě prof. Drahoše se dozvíte v databázi patentů
   https://isdv.upv.cz/webapp/pts.frm
   Do rubriky původce napište
   "Jiří Drahoš"
   Najdete 14 případů. Drahoš má jmenovce, kterého poznáte, že je mezi autory na prvním místě. Drahoš profesor je vždy uprostřed nebo na konci seznamu připsán. Zřejmě byl připsáním odměňován za to, že uvolnil peníze, aby se paten nechal na úřadě zpracovat.
   Nemám nic proti tomu, že nebyl první autor. Pokládám za chvástání, že se patenty chlubí.

   Smazat
  2. O vědeckém výkonu prof. Drahoše se dozvíte v celosvětovém katalogu publikací na stránkách
   www.worldcat.org
   Případnou angličtinu změníte na češtinu na stránce úplně dole.
   Pod bílým pruhem s popisem "Hledat vše" klikněte na nadpis "Pokročilé vyhledávání"
   Otevře se formulář v okně, kde napište zadání pro vyhledávání.
   K Autor se napíše Jiří Drahoš
   K Formát vyberte Kniha
   K Jazyk vyberte třeba angličtina.
   Vyhledávání spustíte kliknutím na Vyhledat v katalogu.
   Objeví se seznam knih, kde bude jen jedna položka.
   Kliknete na název knihy a objeví se seznam knihoven, kde knihu nabízejí. Knihoven je 7.
   Můžete vyhledat i knihy v češtině, kde má Drahoš mnoho jmenovců.
   Pro srovnání zkuste zadat jméno komunistického předsedy ČSAV Jaroslava Kožešníka. Objeví se 50 položek, ze kterých vyloučíte sborníky (Transaction, Proceeding).

   Kdo je kdo si může na internetu každý a tak porovnat propagandu se skutečností.

   Smazat
  3. ... na internetu zjistit každý ...

   Smazat
 13. Vymývání mozků se již stalo každodenní praxí a není možné to jednorázovou kampaní změnit. To se utvářelo dlouhou dobu a má to své tuhé kořeny. Zemanovo vítězství je již jen pouhá labutí píseň. Mladá a vycepovaná generace si již brzo vezme slovo. Takovému tlaku se těžko odolává, přesto díky za každé nové ráno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky mám ten dojem. Poslední vítězství dnes už staré gardy, co je na ústupu. Ale ono to je zákonitá věc, je to cca dvacetiletý cyklus. Však sluníčkáři tady taky věčně nebudou.

   Smazat
 14. Nač volit 2.ligu, když lidé chtějí Extraligu, a to je Zeman. Stejně jsem přesvědčený, že volby byly "cinknuté", ale špatně to machři odhadli. Co znamená účast 66,6%?

  OdpovědětSmazat
 15. Tedy lidičky! to video "Drahoš v Brně" na podporu slušného profesora Drahoše jsem už viděl. Dobře, že je i tady. To je jak nějaká zvrhlá forma televarieté. Ještě si tam na jevišti mohli honit pinďoury a bylo by to úplně, ale úplně dokonalé...

  OdpovědětSmazat
 16. Nejsem příznivec radikálních sekání hlav, ale jednním jsem si dlouhodobě jist. Konec mediokracie a postih lží lidí, kteří mají status "veřejné osoby", tedy toho, kdo svými vylhanými prostředky, polopravdou, manipulaci, má možnost ovlivnit společnost a lež posunout na úroveň svaté pravdy.
  Vykopad i uklízeče z ČT, po létech oblbování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slušní lidé mají 5 let na to, aby personálně vyčistili tu žumpu na školách všech úrovní.

   Smazat
  2. Vymývání mozků propagandou veřejnoprávních médií, placenou z našich veřejných financí, musí nastat konečně konec.Nová vzniknuvší vláda, dle P.K: populistů, musí prosadit čistky v tomto hnoji Havloidů a společně i přímou demokracii formou referend.Pražská kavárna, politické neziskovky Havloidi, Drahoušovci, ti všichni, kteří rozvrací a zaprodávají tuto zemi cizákům, musí být konečně od moci odstřiženi a navždy utlumeni.Pokud se voliči ostudného pro horních 10 milionů koktavého a želéového Drahouše se považují za elitu národa, budiž jejich hlouposti, povýšenosti či nadřazenosti, přáno.

   Smazat
 17. Pro pana Okamuru: Doporučuji jako první referendum hlasování o: tzv. veřejnoprávní media mají být placena příspěvky občanů ANO:NE. Dále: Mají církve dostávat příspěvek z daní občanů, pokud se vměšují do politiky státu ANO:NE. Pak bychom viděli, co je těm organizacím bližší, zda politikaření či peníze. Tedy zda korupce kapitálem by to byla ochotna trumfnout!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik dáváme na neziskovky ročně v Kč28. ledna 2018 21:52

   Člověk v tísni, o.p.s. (249 628 650), Organizace pro pomoc uprchlíkům (46 786 527), Sdružení pro integraci a migraci (30 079 876), Poradna pro integraci (22 973 418), InBáze (10 565 144), Multikulturní centrum Praha (23 611 803), META - Sdružení pro příležitosti migrantů (21 042 731), Centrum pro integraci cizinců (25 969 612), Evropská kontaktní skupina o.s. (31 227 714), Poradna pro občanství, obč. a lidská práva (50 547 441), Slovo 21, z.s. (25 148 073), Sdružení občanů zabývajících se emigranty (7 016 246), MOST PRO, o.p.s. (6 004 237), La Strada CR, o.p.s. (1 169 596), Lačhe Čhave (nedohledáno), AMIGA, z.s. (nedohledáno), Charita ČR (nedohledáno v stovkách milionů Kč).
   Jak z výše uvedeného vyplývá, je už dnes z naších chudých daňových kapes vydáváno více jak půl miliardy korun pro event. potřeby zajištění případných příchodších uprchlíků, alias imigrantů do ČR. Zajímá se vůbec někdo z vlády, z politiků, NKÚ a jiných orgánů, jak „odpovědně“ je s těmito (našimi) penězi nakládáno, kam jsou investovány a jaké jsou příjmy těch, kteří v těchto organizacích těžce (nepochybně až vysílením padající) pracují? To na jedné straně.
   Na druhé straně se i nadále nedostávají peníze na léky, léčebné procedury, zdravotní pomůcky, organizují se sbírky peněz (viz např. Tří královská a celá řada dalších akcí), sběr víček od PET lahví, charitativní akce a nevím co ještě na těžce nemocné, nevyléčitelné děti, zdravotně postižené a celou řadu jiných sociálně postižených spoluobčanů. Na tyto všechny se musí vybírat mezi občany, zatímco sta miliony korun jde pro někoho, kdo tu ještě ani není, resp. pro ty kteří se na tom jako pijavice bezostyšně (na ministerské úrovni) přiživují. To už nezmiňuji naše „poněkud více než je zdrávo bohaté spoluobčany - miliardáře“, kteří by rovněž mohli na tyto účely nějakým tím miliónkem přispět. Mohli, ale nepřispějí. Tedy až na jednu vzácnou výjimku. Tou je prezident Miloš Zeman, který i když není miliardář, celý svůj plat dává Klokánku!

   Smazat
  2. 21.52-perfektní, věřím, že parazitující politické neziskovky, rozvracející tento stát za cizí zájmy, budou brzy utlumeny čistkami, které nenechají na sebe dlouho čekat.

   Smazat
  3. 17.50-Tomio již nyní míří na parazitující neziskové organizace, po vzoru Viktora Orbána a na prolhaná veřejnoprávní média také dojde!

   Smazat
 18. S autorkou i dr. Davidem souhlasím, jen drobnost: voliči pana Drahoše morálku neztratili, oni ji neměli. Zato ale jejich obrazotvorný mozek v nich vybudoval představu, že jsou nadlidé a navíc ještě "elitní". My starší jsme takové elity již potkali v letech 1938-1945 a nemáme zrovna dobré zkušenosti. Kdo se povyšuje.... Tomáši Garyku Masaryku! To bys dnes hleděl, jakým jsi ty, Havlíček, Komenský, Hus... obrozeneckým dráteníkem pro české "elity".

  OdpovědětSmazat
 19. Příklad toho, kam tečou veřejné peníze ve školství: Česká vědkyně Alena Lochmannová, doktorandka etnologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, provádí pětiletý výzkum na téma „Tetování českých trestanců“. K jejím významným objevům například patří:“ Jak bolestivé je vyškrabávané tetování. Rozdíl v symbolice toho, co mají na kůži čeští trestanci a ti z Ruska nebo asijských zemí. Jak se vězeňské tetování změnilo od dob komunismu.“ Je vidět, že české školství a česká věda jsou schopny naši republiku v této oblasti dostat na skutečně světovou úroveň a pomoci tak překonat rozdíl mezi rozvinutými západními zeměmi a naší republikou. Více peněz do školství těmto vědátorům.

  OdpovědětSmazat
 20. morálněvolní vlastnosti získává jedinec zhruba do šesti let věku.
  pak už se téměř nemění. Jestli vám adolescent lže, bude lhát i jako dospělý celý život.
  podívejte se na Dr.A.Houše

  OdpovědětSmazat
 21. Na Sulimenka, alias onoho akčního studenta bych se nezlobil. Je to pokus o politickou satiru, je mu 24 a má veliké cíle, tak ho nechte, třeba tomu někdo někdy přijde na chuť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to se velmi mýlíte, takto satira skutečně nevypadá! Toto jsou zlé výplody zlého studenta.

   Smazat
  2. Solimanko je pobratim Mitrofanova, jen asi podle jména ještě dále z Východu. A ještě zlejší a od řetězu utržený, když si je jist, že mu mocní kryjí záda. Docela ale rozumím, že ho majitel "basu" okouzlil; celý vypadá tak nějak mladší a křehčí, než na 24 let.

   Smazat
 22. Lidé se bohužel chovají stádně. A stádo jde za prvním volem. Nemusí být nutně špatní, pouze si myslí, že jejich "celebrita" tomu rozumí lépe. A tak dle jejich názoru by měl přesvědčovat Bolek Polívka prezidenta, aby si nedal skleničku vína. Holubová ho bude učit slušnosti..atp.atp.

  OdpovědětSmazat
 23. Paní Vladimíra Vítová má naprostou pravdu ti lidé nás nenávidí protože neskáčeme jak oni pískají.

  OdpovědětSmazat
 24. Jsem naprosto šokován tím, že lidé kteří "by se rozdělili o poslední krajíc s těmi kteří k nám vstupují a které vůbec neznají o svých sousedech tvrdí, že jsou socki, že jsou nepřizpůsobivý, že prostě jsou neinteligentní hovada.
  Kde se v nich bere ta nenávis,zloba,neucta k dějinám, pohrdání se vším co je české. Prostě to nechápu. Je to jako by ve sportovním kolektivu např. hokeji nebo fotbalu hráli ne proti soupeři ale sami proti sobě a soupeř se díval jak to dopadne.

  OdpovědětSmazat
 25. Ano, paní Vítová, máte naprostou pravdu. Pokud se neudělá přítrž nenávistnému řádění v ČT a nenastolí se pořádek v tzv. apolitickém školství, nikdo naši republiku nezachrání. Redaktoři a moderátoři ČT denně x-krát porušují zákony našeho státu, nabádají k nenávisti vůči určité skupině obyvatel, šíří poplašné zprávy atd. Tam by náprava byla možná - a dokonce rychlá. Horší je to se školstvím, neboť po roce 89 se staly na mnoha školách řediteli naprosté nuly, které využily příležitosti. Tito lidé byli fakticky nepotřební, nic neuměli, ani učit, ale byli politicky "čistí". Pak následovalo rušení hodin dějepisu, výchovy k vlastenectví, vytváření jakýchsi plánů, které prosívaly učivo ve všech předmětech na podprůměrnou úroveň. Do školství přišli učitelé bez vzdělání, kteří se neuplatnili v jiných oborech, a vše dovršili absolventi pedagogických fakult, kteří už prošli vymýváním mozků po převratu. Ti škodí nejvíc. Papouškují to, co slyší z televize, a zcela naplňují přísloví: "Poturčenec horší Turka". Chovají se, jakoby ani nebyli občany této země, a často místo odborné výuky očkují děti nenávistí a zlobou ke spolužákům, k lidem, k vlasti, k našim dějinám. Nejenže neučí, ale ani nevychovávají. Myslím, že to bylo záměrné a už to každý z nás teď poznává. Skoro dvě generace jsou "ztracené".

  OdpovědětSmazat
 26. Naprostý souhlas se třemi předchozími příspěvky. Paní Vítová, s ženskou intuicí pojmenovala největší nebezpečí, které národu hrozí, a to je zkažená mládež. Ta potom, jak správně píše 19:46, se potom chová stádně. Jak jsem viděl navrženého MŠ, nevím, nevím jestli toto je ten vyvolený. Jako druhá varianta, aby se naše podvedená mládež probudila ze sna, je uskutečnění toho, co s námi zamýšlejí mocní světa. Nedej ale bůh, aby tím museli projít.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.