Reklama

neděle 21. ledna 2018

Voliči Jiřího Drahoše, činím tě zodpovědným! Tyto volby nejsou rozhodováním mezi dvěma rozdílnými kandidáty, jak si někteří mylně představují, ale zejména mezi dvěma naprosto rozdílnými koncepcemi dalšího vývoje země zvané Česká republika...

16 komentářů :

 1. Děkuji za článek a já bych se nebál ho označit, pane Davide, za zásadní vykřičníkem. Není příliš dlouhý a je přesný.
  Kopírujte a rozšiřujte i na další weby a informujte svoje spoluobčany, co se děje a o co jde.
  Jde totiž o hodně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se, co se stalo v Česku. Musíme zastavit pravicovou vlnu, burcuje Schulz

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/461120-podivejte-se-co-se-stalo-v-cesku-musime-zastavit-pravicovou-vlnu-burcuje-schulz.html

   Smazat
  2. What the hell.
   Tak uz neplacte , nebedujte a nefnukejte.
   -karma, buh nebo Osud vem pripravili malou zkousku , jak to v zivote byva...
   Mate byt vdecni ,ze neni vubec ani trochu tezka.
   Dejte se dohromady,zorganizujte se trochu pridejte neco solidarity /ta nikdy neskodi/a hlavne
   NEPLACTE NAD ROZLITYM DRAHOSEM...
   Pamatujte casy kdy to bylo moc horsi. Na Vitkove , u Sudomere , kdy vatikansky fanatik chtel nase predky zmasakrovat za kazdou cenu.
   Ukazte trochu rozhodnosti , nevahejte a tyhle "inteligenti" VZDYCKY nakonec VOHNOU hrbety a kleknou si.
   Jeste nebylo aby nejak nebylo....

   Smazat
 2. Pekne vysvetlene-verím, ze volby vyhra skusený politik a nie politicky korektny amatersky prisluhovač..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenomže většině lidí je zbytečné cokoli vysvětlovat.

   Smazat
  2. 20:28 Mnohým by stačilo vysvětlit, že pokud volí drahoše, pak volí kalouska.

   Smazat
 3. Víte, možná, že právě tohle má loutkovodič v plánu - rozeštvat nás. Ubavit nás trpělivosti. Takové to znažení "Rozděl a panuj" - já souhlasím s autorem, ale přesto bych pomohl. Alespoň mnohým z voličů Drahoše. Znám je, jsou to slušní lidé a memohu k nim cítit nenávist. K nim ne, k těm, co v mrzkém šorošovském žoldu rozeštvávají obyčejné lidi, těm bych nepomohl. Kladu-li si otázku, komu to prospívá, nacházím vcelku jasnou odpověď - USA. Ne, nejsem antiami. I tam žijí slušní lidé, jejich hluboký stát - fašingtonská bažina - tam už skoro vyhrál, u nás se zase o to snaží pražská bažina. Jak jsem ke své odpovědi došel? Rusko - ohromné nerostné bohatství, ohromné, řídce osídlené území - ti chtějí prodávat, ne dobývat - nepotřebují to. Čína? Ta si koupí, co potřebuje a je trpělivá. USA - ohromné dluhy, panství zbrojního průmyslu a bank, jejichž zisk plyne z chaosu a prodeje zbraní. EU? Ta by byla mimořádně mocným ekonomickým a politickým soupeřem USA.Proto USA dělá vše pro to, aby úspěchu EU zabránily. Šoroš si může dovolit to, co si dovoluje jen tehdy, pokud má státní ochranu. Tu mu dle mne USA poskytují. Znovu tedy opakuji - obyčejným lidem, kteří budou volit Drahoše v nouzi pomohu. Rezeštvávačům (a sami si tvoří své seznamy) ani omylem. A ještě na závěr pro ty rozeštvávače - (dovolím si ocitovat závěr článku: "Jsou nás miliony a začínáme být dost naštvaní, uvědomte si to!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyli jsme to my, voliči M. Zemana, kdo začal společnost rozeštvávat. Když byl prezidentem Havel - nelíbilo se nám to, ale demokraticky jsme to respektovali. Když byl prezidentem Klaus - nelíbilo se nám, to, ale demokraticky jsme to také respektovali. Ale když byl zvolen Zeman, načala druhá strana místo demokratického respektování výsledků voleb nenávistnou kampaň, začala házet vajíčkama a mávat červenými kartami, případně dělat Týden neposlušnosti. A obávám se, že pokud bude zvolen opět M. Zeman, druhá strana ještě přitvrdí, možná po svém vzoru na kyjevském Majdanu. Takže ano - společnost je rozeštvaná, ano - je to záměr. Máme ovšem stále jen a jen mlčet a dívat se, jak druhá straně si přivlastňuje demokracii, která je pro ni dobrá pouze tehdy, když vyhraje jejich kandidát, jejich strany? A pokud tomu není, tak začne nedemokraticky dělat první poslední, aby toto zvrátila? N, je třeba jim konečně říci, že ne! Buď budeme demokracii respektovat obě strany, nebo si to holt budeme muset vyřídit jinak. Ale už se nenecháme okopávat a dělat ze sebe primitivní blbce, jak se nám snaží strana podporovatelů J. Drahoše podsouvat! Je třeba jim říci, že tato jejich hra je u konce a pokud v ní oni budou pokračovat, nemusí to dobře skončit!

   Smazat
  2. Obávám se aby případný Majdan se nestal záminkou pro zásah NATO u nás (1968-2018).Pomoc NATO je zakotvena i ve smlouvě s NATO, že zasáhnou v případě ohrožení členského státu. Nikdo nebude rozlišovat mezi vnitřím a vnějším ohrožením.

   Smazat
 4. „Byl bych nerad, aby se příštím prezidentem stal nějaký zasloužilý profesor egyptologie, který nakonec bude zvolen jen proto, že nikdy nikomu nevadil a nikdy nikoho nenaštval.“
  Václav Havel 1997

  No tohle...jak on to mohl tušit?

  OdpovědětSmazat
 5. Jen souhlas.
  Kalousek & Drahoš je smrtelným nebezpečím pro náš národ a stát. Toto ukazujme ve svém okolí, v diskuzích na NEtu a sociálních sítích.
  Vše udělejme proto aby vyhrála dosavadní hlava státu a nikoliv loutka Kalouska a Kroměřížské výzvy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:33 Ano přesně tak zastavme šmejdy co nenávidí vlastní národ.

   Smazat
 6. Veliká většina voličů Drahoše je složena z nedospělé, mládeže, která se nechá lehce oblbnout a na druhé straně z těch největších gaunerů, kteří jsou schopni naprosto všeho. V případě jakéhokoliv průseru, ta druhá skupina má finanční prostředky na to, aby se kdykoliv včas stačila uklidit do tepla a nechala na nás ať si to tady za ně vyžerem. Mládeži, probuďte se. Jde o hodně, nebuďte naivní a nikdy nevěřte zbohatlíkům.

  OdpovědětSmazat
 7. Článek je dobrý - hlavně v tom , že poukazuje na výši soc.dávek, které budeme muset po Dublinu IV platit / 21 000 Kč/ na jednoho každého migranta. A tento argument má prezident Zeman používat v diskusi. Protože teď už by měl natvrdo říkat pravdu.

  OdpovědětSmazat
 8. https://www.facebook.com/navodyatriky/videos/540388499663058/

  OdpovědětSmazat
 9. Je třeba se zamyslet nad minulostí, abychom pochopili součastnost. To pochopili Marx i Eng.... Oni pocházeli z burž. rodin a přesto byli schopni popsat zákonitosti, špatnosti i některé kladné stránky kapitalismu. Ale co se dnes děje, jak v podnikání, tak v politice, to je jen a jen velký b..... a to na celém světě, nás navyjímaje. Bohužel, Češi jsou nepoučitelní. Táhnou za jeden provaz, jen když opravdu teče do bot.Jinak,vlastní zájem, nade vše. Dejte i nadále možnost tento stát řídit součastnému Panu Prezidentovi a jeho zdravým názorům! Myslím, že to není jen moje přání!?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.