Reklama

.

.

čtvrtek 25. ledna 2018

Z internetu

25. 1. 2018
Šimon Pánek je český politický aktivista a humanitární manažer. Je jedním ze zakladatelů humanitární organizace Člověk v tísni. V současnosti je i jejím ředitelem. Byl jedním z nejznámějších studentských vůdců Sametové revoluce v roce 1989.Wikipedie

28 komentářů :

 1. Jedním slovem zkurvysyn.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A takový to byl hezký chlapec v roce 1989. Asi se nechal naverbovat.

   Vymazat
  2. Kolik dáváme na neziskovky ročně v Kč25. ledna 2018 19:18

   Člověk v tísni, o.p.s. (249 628 650),
   Organizace pro pomoc uprchlíkům (46 786 527), Sdružení pro integraci a migraci (30 079 876), Poradna pro integraci (22 973 418), InBáze (10 565 144), Multikulturní centrum Praha (23 611 803), META - Sdružení pro příležitosti migrantů (21 042 731), Centrum pro integraci cizinců (25 969 612), Evropská kontaktní skupina o.s. (31 227 714), Poradna pro občanství, obč. a lidská práva (50 547 441), Slovo 21, z.s. (25 148 073), Sdružení občanů zabývajících se emigranty (7 016 246), MOST PRO, o.p.s. (6 004 237), La Strada CR, o.p.s. (1 169 596), Lačhe Čhave (nedohledáno), AMIGA, z.s. (nedohledáno), Charita ČR (nedohledáno v stovkách milionů Kč).
   Jak z výše uvedeného vyplývá, je už dnes z naších chudých daňových kapes vydáváno více jak půl miliardy korun pro event. potřeby zajištění případných příchodších uprchlíků, alias imigrantů do ČR. Zajímá se vůbec někdo z vlády, z politiků, NKÚ a jiných orgánů, jak „odpovědně“ je s těmito (našimi) penězi nakládáno, kam jsou investovány a jaké jsou příjmy těch, kteří v těchto organizacích těžce (nepochybně až vysílením padající) pracují? To na jedné straně.
   Na druhé straně se i nadále nedostávají peníze na léky, léčebné procedury, zdravotní pomůcky, organizují se sbírky peněz (viz např. Tří královská a celá řada dalších akcí), sběr víček od PET lahví, charitativní akce a nevím co ještě na těžce nemocné, nevyléčitelné děti, zdravotně postižené a celou řadu jiných sociálně postižených spoluobčanů. Na tyto všechny se musí vybírat mezi občany, zatímco sta miliony korun jde pro někoho, kdo tu ještě ani není, resp. pro ty kteří se na tom jako pijavice bezostyšně (na ministerské úrovni) přiživují. To už nezmiňuji naše „poněkud více než je zdrávo bohaté spoluobčany - miliardáře“, kteří by rovněž mohli na tyto účely nějakým tím miliónkem přispět. Mohli, ale nepřispějí. Tedy až na jednu vzácnou výjimku. Tou je prezident Miloš Zeman, který i když není miliardář, celý svůj plat dává Klokánku!

   Vymazat
  3. Tak mladej a tak blbej.

   Vymazat
 2. Já se domnívám, že pokud vyhraje volby v ČR pan Drahoš, že v ČR konečně nastane klid. Příznivci prezidenta Zemana uznají demokratický výsledek voleb a až na pár rozjitřených debat se nic nestane. Nebudou se konat ani demonstrace, ani mítinky za Zemana, nebudou se hrát "divadelní hry". Česká televize přestane s pětiletou štvavou kampaní vůči prezidentovi a bude o Drahošovi říkat jen samé hezké věci. Žádní prozemanovští aktivisté např. pod hlavičkou sdružení „Zas ráno“ nebudou sundávat z Hradu standardu a nebudou ji nahrazovat jakýmikoliv kusy prádla. Drahoš určitě nebude zbytečně a nesmyslně konfrontován s akcemi ruských punkrockových skupin, jako je třeba „Piščenije genitalov“ a podobných. A ruskou ambasádu určitě nenapadne distribuovat červené karty a iniciovat proti Drahošovi „tábory lidu“ a jiná podobná shromáždění.
  Zkrátka nastane klid. Ale republika zůstane rozdělena....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Špatně republika nebude.

   Vymazat
  2. Ale Drahoš bude nejnenávidělnější prezident v historii.

   Vymazat
  3. 18:19 Chápu to tak, že voliči Miloše Zemana jsou mnohem inteligentnější a rozumnější. Nedovedou se chovat tak, jako ty havlistické, všehoschopné hovada. Plně souhlasím.

   Vymazat
  4. Nejen,že republika nebude,ale i my jako jednotlivci to budeme mít hodně nahnuté.Bránit se té hordě migrantů nebude snadné.

   Vymazat
  5. 18:19 Zřejmě nevíte o čem mluvíte ...
   Žádný klid v případě, že Jiří Drahoš bude "zvolen" prezidentem ČR, nenastane, spíše naopak.
   Změny, které lze pozorovat ve světě, dříve či později, přijdou i k nám. V případě "vítězství" Jiřího Drahoše dříve, než kdyby zvítězil současný prezident ČR.
   L.S.

   Vymazat
  6. 18:19 Tak za sebe nikdy nebudu souhlasit s vlastizrádci a budu podporovat každého kdo půjde proti pravdoláskařům. A klid nebude jak se tu dostanou migranti tak budou ty samé sračky jako v německu švédsku atd. Lidé budou cizinci ve vlastní zemi budou mít strach chodit ven.

   Vymazat
 3. Dalsi havloid, slunickar, vitac a smejd. Co cekat od reditele neziskovky? je zrejme, ze mininalne od roku 89 byl bud soucasti prisluhovacu ussa a dodnes z toho profituje nebo uz od roku 89 mel vymuty mozek a ma ho dodnes, coz je min pravdepodobna varianta, pac zalozit neziskovku, to nenapadne jen tak nekoho.

  Skoda, ze tyhle lidi jsou nepostizitelne z pohledu vlastizdradstvi, a je skoda, ze Zeman se nechava urazet medii donekonecna, kdyz pravda je na strane Zemana, proc ty media nemuze soudne zazalovat? Vytahnout z nich milionove pokuty za sireni nepravdivych a lzivych informaci.

  OdpovědětVymazat
 4. Buď je to člověk zaplacený za takovéto žvásty nebo ....., nic mezi tím. "Případné" útoky jsou pouze třešničkou na odporném "dortu". Ten dort jsou ghetta, kam bych jej moc rád nechal v noci vysadit, jeho rodinu tam bydlet a děti chodit do školy. A ne jen jeden týden, ale podstatně déle. Možná by bez vepřového, psů a nočního klidu i přišel na něco nového, co by nám pak sdělil, ale škoda slov placenýmu podržtaškovi jeho pánů. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To vite ze je placen .A velmi dobre !!A samozrejme z nasich penez.Neziskovky dostavaji rocne 13 miliard .To je nezisk co !

   Vymazat
 5. a teď prozradím tajnost

  pan Pánek se již loni zavázal, že u sebe ubytuje 25 muslimských uprchlíků, každému dá 20 000 Kč měs.jako kapesné,zaplatí za každėho zdráv. a soc. pojištění, zaplatí postavení motlitebny. Vše ze svého. !?

  Zatleskali mu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:19 - Pan Pánek je ředitel neziskovky Člověk v tísni, na kterou ročně dáváme 249 628 650 Kč. Tudíž i ten svůj slib bude platit z našich chudých daňových kapes. Spíš mi to připadá jako reklama na úkor našich peněz!!! To ho naučila havloidní kavárna?! A ty, blbečku, nejdřív si zjisti zdroj financování, až pak dělej ze sebe veřejného užitečného blba!!!

   Vymazat
  2. Dobře to řekl T.Okamura,že by bylo dobře přestat vyplácet neuvěřitelné příjmy neziskovkám a parazitům.Jsem pro.

   Vymazat
 6. Ano, je jistě mizérie, když jsme to s českou populací dopracovali do stadia rychlého vymírání národa a kde brát pak nádeníky pro kapitál? Navíc české ženy prý nechtějí mít děti - ale nikdo nedodá - že kapitalistický stát zlikvidoval podmínky, za kterých pro naše ženy by bylo potěšením pomazlení s dětmi. Kdo zničil řetězec státních školek, kdo zlikvidoval státní jesle? Kdo vytvořil k platům rodin neúnosné ceny všeho, co děti potřebují od narození až po dospělost? Kdo je tedy odpovědný za to, že jako národ stojíme na pokraji likvidace a že se neobejdeme bez kolonistů, které jsme vyrobili našimi agresívními válkami a do Evropy pak dopravili špeditéry. A pak, co se tak podívat, jak řešil Zápotocký nedostatek pracovníků v průmyslu? I dnes jsou u nás oblasti, kde práce jedněch vyžaduje pro své pracovní místo obsluhu dalšího tuctu pracovníků - aby byla potvrzena nezbytnost toho na začátku. Našim zoufalstvím je snaha dokázat platnost Parkinsonových zákonů v pokuse i praxi. Nevěříme, že byly již stokrát tyto zákony prověřeny? A nebo jsou pro nás svojí pravdou nebezpečné? Ostatně jsme právě nyní viděli a slyšeli, když byli propouštění "političtí náměstci" ministrů ze svých trafik! Jak hned začalo vydírání, denuncování, jak se probudil hulvátov a odhalily se i vlohy pro špiclování. A kolik by tak mohl průmysl získat pracovních sil, kolik by mohl státní rozpočet ušetřit a ušetřené věnovat do propopulační politiky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KDO NEPRACUJE AT NEJI --

   doufam ze to Vaclav nebude brat jako antisemitismus neb chazari semite vubec nejsouu!!

   Vymazat
 7. Zmetkové na Ukrajině také mají za sebou kus práce!*

  OdpovědětVymazat
 8. To co řekl pan Pánek při vědomí toho,co se dnes děje po celé západní Evropě, může říct jedině člověk bezskrupulozní,bezpáteřní,nemorální,snad i republiku nenávidějící a hodně ,hodně někým zaplacený.

  OdpovědětVymazat
 9. On a Benda jsou živený z naší práce od dob ukončení v.š . Holt neziskovka je tutovka . Pomáhali jste Kosovským Albáncům , Čečenským a Bosenským mudžahedinum . Srbové a Ukrajinci s Rusama vám nemůžou přijít na jméno . Že by špión v tísni ?

  OdpovědětVymazat
 10. panek zase desinformuje napřiklad ukrajinci nebo vietnamci jsou nadrženi na jakoukoliv praci a minimum jich nema možna dočasně praci zatimco oni migranti pro prumysl protože jsou pry samy doktor inženyr a judr žadny kapitalista česky natož zahranični nechce ani nahodou dokud je tento podělany system demokratury nebude přes naše kapsy dotovat

  OdpovědětVymazat
 11. nevěřim že babiš tenhle plevel zniči a protože se o to malinko pokusil tak ho havlerka a gebls propaganda pomaloučku polehoučku ohyba k obrazu svemu až do uplneho zničeni vic vtom netřeba hledat nebude prvni a nebude ani posledni

  OdpovědětVymazat
 12. Tenhle zkurvenej zasranej kripl se nikdy v životě ničím pořádným neživil...Proto ta svině potřebuje migranty....,aby pracovali za něj....a spojené státy evropské ať si strčí do své špinavé prdele...

  OdpovědětVymazat
 13. Potřeba pracovních sil v kapitalismu je děvka přelétavá, Pánku. Opět se začíná hlásit krize, co by periodikum podobné pravidelné menstruaci.
  Nemluvě navíc o tom, že tady máme dostatek vlastních lidí, kteří budou vbrzku nahrazeni roboty.
  Nepřeberné množství pracovních sil se také ukrývá v t.zv. neziskových (pro stát) společenstvích, jejich ředitelů a administrativy. Ohromné pracovní zálohy se skrývají v armádě sociologů, poradců pro poradce, právníků a spoustě jiných společenských plevelů.
  Nic takového v minulém režimu nebylo potřeba. A ti tvojí černoušci Pánku, by tady dopadli jako všude na tom bájném západě.
  A pokud pan Pánek potřebuje černé služebnictvo, není problém. Přesídlit třeba do Rwandy a tam múžeš být náčelníkem.

  OdpovědětVymazat
 14. My v Praze již máme poměrně dost cizokrajných exotů. Například jak jsme se za mého mládí scházívali u koně na Václaváku, to je už dneska passé. Dnes to tam hlavně v nočních hodinách mají pod palcem černí naháněči do hampejzů v ulici Ve Smečkách a prodavači chemických prostředků k získání dobré nálady (herák, koks, perníček a tak podobně.) Myslím, že dalších podobných pracantů nám tu netřeba.

  OdpovědětVymazat