Reklama

čtvrtek 11. ledna 2018

Zákeřný útok na voliče Miloše Zemana! Internetem i poštovními schránkami se šíří lživý návod k volbám


11.1.2018  ParlamentníListy
Přinášíme důrazné varování všem občanům. Po sociálních sítích a nejspíš i v tištěné podobě někteří lidé šíří lživou zprávu, že voliči Miloše Zemana mohou jít volit až ve druhém kolem, protože stávající prezident prý „automaticky postupuje do finálového kola“. Na šíření falešné zprávy nás upozornilo několik čtenářů. Je to samozřejmě nesmysl, žádný automatický postup neexistuje.

To je strašlivá manipulace. Šíření takových lží je totální zoufalost odpůrců Miloše Zemana. Zejména někteří starší občané tím mohou být klamáni, pokud neznají detailně zákony nebo nemají možnost si to ověřit.

24 komentářů :

 1. Nejlepší by bylo, kdyby volební právo měli jen lidé odvádějící daně. A tento problém by tak nejspíš vůbec nevznikl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://aeronet.cz/news/skandal-jen-nekolik-hodin-pred-zacatkem-prezidentske-volby-michal-horacek-siri-po-internetu-zfalsovane-video-jeho-neexistujiciho-tv-duelu-s-milosem-zemanem-rozhovor-je-cgi-videomontazi/

   Smazat
  2. Jak tento lidská práva omezující návrh souvisí s manipulací voleb?

   Smazat
  3. 0:29 máte pravdu,byl bych pro.Pravda,občané státu jsme od 15 let do nekonečna,volit je ale možné až od věku 18 let,proč?Stáří neni zárukou rozumu jak vidno z výsledků voleb.Staří už nemají křídla mládí a tak hledají klec.Proto když volit tak od 18 let-plnoletosti do odchodu do důchodu,to dává smysl.Jestlize mladí občané,co maji křídla nemohou do 18 let volit,tak důchodci co už se jen"povezou"by neměli mít právo volit,mimo jiné i proto,že už toho posrali dost.A bylo by po problémech.

   Smazat
  4. 8:53
   Ha, ha, ha. Možná mají mladí křídla - zvláště, když si dají dvě dávky Redbullu, ale mozkovna je vymetená. Já je na jedné nejmenované střední škole učila. Když jsem se zeptala, jestli tuší rozdíl mezi levicí a pravicí, netušili. Když jsem se jich zeptala na strany zastoupené v té době v PČR, netušili. Když jsem se jich zeptala, k čemu je PČR dobrý, krčili rameny a mávali křídly. Většina z nich pocházela ze sociálně slabých rodin a koho rodiče volili??? ODS, protože tam jsou, paní učitelko, ti správní štramáci a jsou bohatí a úspěšní. My budeme jako oni....

   Smazat
  5. 8:53 Něco takového může napsat jen ukázkový tupec.

   Smazat
 2. Krásný příklad toho čeho jsou někteří češi schopni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že o žádnou "tragédii" nejde . Budu volit jen toho kandidáta, který vyvolá snahu za vystoupení z agresivního NATA a do té doby se bude snažit zabránit našim žoldákům v účasti na válečných zločinech USA !! Vyvolá snahu za přijetí zákona "O přiznání majetku ", bude trvat na zřízení alespoň jediné státní komerční banky s celoplošným působením !!! Redakce mi může poradit, který kandidát tyto požadavky splňuje !

   Smazat
  2. Jste na velké omylu. Toto nedělají Češi.
   To, že mluví a vypadá jako Čech, to neznamená, že je opravdu Čech.

   Smazat
 3. Nahlédnul sem na iDnes a podle diskutéru nevim zda občané zvolí Miloše Zemana v prvnim kole,že budú volit jedine proti Okamurovi kdiby kandidoval.Jak jsou v Česku takoví voliči vz.iDnes diskutéru tak pán Búch ochraňuj.

  OdpovědětSmazat
 4. Ať žije pražská kavárna a sluníčkáři, kdyby tito nebyli, tak se ani nezasmějeme. Snad se najde jen málo hlupáků, kteří jim skočí na "špek". Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 5. Pražská podvodnícká kavárna použije všechny fígle z roku 1948 a normalizace . Oni nás vydali napospas Stalinovy . Marcel Zeman .

  OdpovědětSmazat
 6. Nezlobte se, ale to je útok na opravdu úplné pitomce a ty já vidím spíše u voličů zemanových protikandidátů. Nedělejme z důchodců nějaké nesvéprávné blby. Zeman by se bez hlasů těchto ,,podvedených" do druhého kola dostal zcela určitě a pak by mu tyto hlasy byli ještě k dobru. Tak že mi to i trochu smrdí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, jak zveřejnil Horáček to vtipné video, kde byl namontovaný k Zemanovi, tak jeho inteligentní, vzdělaní a mladí voliči tam v naprosté většině jásali, že se mu jako jedinému povedlo Zemana přinutit k dialogu a ještě mu to tam tak nandat. Takže co se týče naivity, tak je vidím spíše u voličů Drahoše a Horáčka. Včera jsem zkoukl Moravce, abych viděl Hvězdnou pěchotu a jediné co mě zaujalo, bylo, protože jsem ho 4 roky neviděl, že má šik barvu na vlasy a pak taky, jak si připravil s tuším Hilšnerem tu vsuvku s Krymem. To bylo nepřehlédnutelné, jak oba mluvili jistě a naučeně. Respekt, museli mít připravenou i verzi, kdyby byl Hilšner vylosován do toho druhého chlévka. Jinak teda jediný Topolánek byl trošku zajímavý, dámy chudery všechny zoufalé. Hodně Topolánková, ta si tam politicky teda přisazovala, jakoby kandidovala sama, asi už se vidí jako Hillery a hodně nervózní byla Horáčková, ani se nedivím, přijít na půl roku o manžela a 30 milionů, to by byl jeden vykolejen taky.

   Smazat
 7. Co chtít po těchto hajzlech každá špinavost je jim dobrá jsou stejní jako jejich západní páníčci též lžou až jako když tiskne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pražská kavárna nám z Prahy dělá takový malý banderovský Kyjev, protože zbytek země jim nezobe z ruky

   Smazat
 8. Zoufalství pražské kavárny vrcholí, podívejte, co dokázal "valchař" Horáček: https://aeronet.cz/news/skandal-jen-nekolik-hodin-pred-zacatkem-prezidentske-volby-michal-horacek-siri-po-internetu-zfalsovane-video-jeho-neexistujiciho-tv-duelu-s-milosem-zemanem-rozhovor-je-cgi-videomontazi/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to může Putin, chce ovlivnit volby!!!!

   Smazat
 9. Možná nakonec dobře,
  kdyby to Milouš projel
  volby jsou neplatné*

  OdpovědětSmazat
 10. Dostane se Pražák do Brna, najme si průvodce a nechá si ukazovat město, které zná jen z knih. Pořád je nějaký nespokojený a když projíždí přes Černovice, nedá mu to a říká svému průvodci: „Hele, koukej, máte tu všechno hrozně malé. Například tato budova by byla u nás v Praze alespoň třikrát větší!”
  „Tak to vám věřím, to je totiž blázinec!”

  OdpovědětSmazat
 11. V Brně pije chlap vodu z kašny. Jde kolem brňák a říká mu:
  "Kemo nechlamstej tu vasr, ščijó do teho morgoši".
  Chlap (pražák) se otočí a říká "Co jste to říkáál? Já jsem vám nerozuměél"
  "Řikám, pij tu vodu pomalu, je studená!"

  OdpovědětSmazat
 12. Chachá, havlérce se nedaří přemluvit bábu a dědka. Jejich podlost a hloupost nezná hranic. Tak jen houšť, mívá to na voliče zpravidla opačný účinek, což je velmi dobré.

  OdpovědětSmazat
 13. Moc tomu nevěřím
  ovšem jestli vyhraje Milouš
  bude Topol s gulemi možná fárat pravidelně*

  OdpovědětSmazat
 14. A - tyhle sprostý prasečiny a oblbování lidí nejsou v ČR trestné? To jsem blázen! Tak - tykadla na něčí palici, nebo nahá prdel vystrčená na kolonu vozidel a jiné trapárny trestné jsou, ale hanobení standarty, prezidenta, neuvěřitelně sprosté veřejné nadávky a urážky prezidenta, a sprosté zneužívání občanů - to trestné není? Teď se teprve bude krást a zabíjet! Proč by obyčejný trouba se měl rozpakovat krást nebo někoho zapíchnout v obchoďáku, když novináři, a elitní sebranka může beztrestně dělat podobné zhovadilosti? Jestli stoupne vlna násilí po téhle šaškárně, musí být potrestána media - mediální činovníci, všichni, kdo tyhle verbální sprosté útoky podporují a ukazují, všichni, co si nechávají zaplatit za vraždu mravnosti a morálky českých občanů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.