Reklama

středa 31. ledna 2018

Zášť a nenávist až za hrob, aneb „Zemanovské Česko skončí špatně“ v brilantním podání nejen odkopaného, ale do naha svlečeného Pehe.

Jiří Baťa
31. 1. 2018
"Ona těsně nadpoloviční většina českých voličů, která dopomohla ke znovu zvolení vulgárnímu pijanovi, který neváhá hrát kvůli své moci na nejnižší pudy, obcházet ústavu a programově rozdělovat společnost, je evidentně přesvědčena, jak se pořád dokola zdůrazňuje, že zvolila „zkušeného politika“, který bude prý důsledně bránit národní zájmy a ochrání nás před nebezpečími vnějšího světa. Neochrání. A nejen kvůli tomu, že mu bude kvůli jeho zdravotnímu stavu rychle ubývat sil, a že celá ta myšlenka ochrany národa někým, kdo nemá reálné pravomoci, ani kapacitu to dělat, je nesmysl." aktualne.cz/blogy/jiri-pehe


Chápu milý Pehe, že pro pražskou kavárnu je ona těsná nadpoloviční většina českých voličů veličina, rovnající se skoto téměř vítězství, není však rozhodující poměr většiny a menšiny voličů, ale výsledek. Jakkoli je výsledek bagatelizován, přesto býsledek, který z pohledu „skoro jsme to měli v kapse“neznamená vítězství, hodně zamrzí. Přesto lze mluvit o tom, že vcíce rozumu bylo na straně M. Zemana, na to se nedá nic změnit! No a nebyl by to Pehe, aby se o Zemana neotřel, či spíše, aby si do něj nekopnul! Asi to děláte s velkým potěšením, že ano pane Pehe? No nic, je to přece inteligent a korektnost sem, korektnost tam, no ne? Jinak svatá pravda, Zeman má propité nejen játra, ale i rozum, ten nás uvrhne zpět do náruče, ne-li područí Ruska a komunistické Číny a proto jediný, kdo nás může ochránit je silná EU, neporazitelné NATO a náš přítel nejvěrnější – USA!

.V politice, i v té mezinárodní, má mnohem větší váhu, jak je ten který stát vnímán, než jaká je realita. Ve spojení s volbami do Poslanecké sněmovny si Česko nyní už definitivně vysloužilo v západní Evropě obraz vystrašeného, nacionalisticko-populistického postkomunistického skanzenu--země, s níž se nedá moc počítat ve snahách postavit se výzvám modernity, konkrétně pak v další evropské integraci.

Česko díky Zemanovi je už v zahraničí v takové pozici, že si nás musí pomalu vymýšlet, aby vůbec o Česku mohlo mluvit! Lidé jsou zalezlí v chatrčích, bojí se vylézt, protože ze všech stran na ně útočí Zeman a jeho poskoci.

Stačí si po českých volbách prolistovat západní deníky, nebo si pustit západní televize. Titulky jako „vítězství krajně-pravicového prezidenta“ nebo „vítězství proruské politiky“, mluví za vše. Mohli jsme se vydat alespoň cestou Slovenska, kde proti populistickému premiérovi stojí prezident občanské společnosti, ale výsledek české prezidentské volby nás bude opticky řadit spíše k Polsku a Maďarsku.

A jak by asi měly západní deníky a západní televize  sdělovat, když jim jdou od našeho mainstreamu tak vynikající komentáře? A přítomní zahraniční novináři, notabene ti západní, no ti asi sotva budou psát pozitivně jak o Zemanovi, tak o celkové situaci v českém skanzenu. Cesta Slovenska s Kiskou? Ne,  děkuji ale  nechci. A co je tak špatného na Polsku a Maďarsku, že nás s nimi pan Pehe srovnává?

No a co? řeknou mnozí Zemanovi voliči, spolu s částí české politické a komentátorské obce, prodchnuté duchem „druhé republiky.“ Budeme společně s Visegrádem pevně bránit naše „zájmy“. A o Zemanově nadstandardních vztazích s Ruskem a Čínou, ať si na tom Západě, co do našich věcí pořád strká noc, myslí, co chtějí. A nic tak strašného se    nestane  ani v případě, že by Zeman spolu se svými spojenci v partajní  politice trochu přidusil s pomocí nových zákonů a vládních opatření,            
 či útoků na veřejnoprávní média, liberální část společnosti. Alespoň    nebudou otravovat  lid a rušit klid k práci.

Pehe, udeřil jste hřebíček na hlavičku, jak se ti to podařilo? Jistě máte pravdu v tom, že budeme společně s Visegrádem pevně bránit naše „zájmy“, a proč nevyužít nadstandardní vztahy s Ruskem a Čínou, když o to samé usiluje např.  i holobrádek Macron a jiní západní představitelé? Nebo oni mohou, protože jsou „západ“ a mají moc, a my jsme nuly , které si dovolují více než je zdrávo? A opravdu by nebylo od věci  trochu přidusit (jakým způsobem je jiná věc)  veřejnoprávní média, liberální část společnosti, protože ty „veřejnoprávní media“ už dávno vzaly za své a jsou jen nástroji k propagaci  prozápadních  tendencí, k podpoře integrace Evropy, podpory vytvoření Evropského super státu a záměrů přeliberalizované část společnosti, viz pražská kavárna atd.

Tahle země je přeci naše, nebo ne? Bohužel tak úplně není, ať už budeme heslo Zemanovy „nekampaně“ vykřikovat jakkoliv hlasitě.

To bych netvrdil, že už není naše, i když  k tomu moc nechybí a to co ještě chybí, o to se snaží jisté unijní demokraté a jiní eurohujeři. O to více a usilovněji je třeba bojovat o zachování Českého státu a nedovolit splynutí s nějakým Evropským superstátem, molochem, podobným bývalému SSSR.

Páteř naší ekonomiky „naše“ není vůbec. Ekonomický růst je primárně poháněn zahraničními investicemi, jejichž celková hodnota je nyní okolo 3 biliónů korun. Politické špičky jsou stále více v roli jakýchsi servismanů, kteří zahraničnímu kapitálu jen umetají cestičky. Dokonce i prezident má přímo na Hradě „poradce“ v podobě čínské investiční skupiny CEFC.

Hergot Pehe, Vy jste chytrý, mluvíte mi  přímo z duše. Zase jenom potvrzujete holou pravdu, že naše ekonomika není (z velké části) naše, že jsme vlastně   jen montovna a že politické špičky jsou v roli servismanů západního kapitálu. Pehe víte také, čí vinou? Kdo jsou ti špičkoví politici, z kterých partají se prezentují? Proč nenapíšete, že jsou to politici dříve z ODS, KDU-ČSL, TOP 09, později z Vaší oblíbené ČSSD? Rozumím, nejsou v tom namočeni komunisté, tak raději nejmenujete, že?

Ze země, která je pod vedením Zemana údajně „naše“, odtéká každý rok na dividendách do zahraničí okolo 500 miliard korun--navzdory tomu, že mnohé tyto firmy u nás požívají daňové a další výhody. Více než 13 tisíc „našich“ firem má sídla v daňových rájích.

Chcete tím Pehe říct, že za to všechno může Zeman, pokud Vám dobře rozumím. Nepochybně máte pravdu, odtékání 500 miliard korun má na svědomí Zeman,za daňové a další výhody může také Zeman no a to, že víc jak 13 tisíc „našich“ firem má sídlo v daňových rájích, o tom, že v tom má prsty Miloš Zeman, už ani nemluvím. Pehe, vidíte taky dál, než za ten svůj poplivaný dvorek, když uvádíte takové nesmysly?

Globalizace má mnoho tváří, od migrace až po stále propojenější ekonomiku a politiku. Tyto tváře se od sebe nedají oddělit tak, že v některých oblastech prohlásíme naši zemi jen za „naši“, zatímco v jiných oblastech se budeme jako současný prezident poníženě ohýbat před investory, kteří mají dostatek peněz. Anebo vykládat v autoritářských režimech, jak jsme se k nim přijeli „učit, jak stabilizovat společnost.“

Bože Pehe, jak já Vám rozumím, samozřejmě že jsme pokrytci přímo k pohledání, že si hrajeme na „naši“ zemi, když to potřebujeme a jindy se budeme ohýbat jako vrbový proutek před komunistickými oligarchy  jak v  autoritářském Rusku  tak i Číně a učit se stabilizovat společnost. Nebo si Pehe myslíte, že nám to není třeba, že my si svoji společnost umíme ukočírovat? Pokud si to myslíte, tak sakra proč píšetre tyto nesmysly?

Mnohé z „našeho“ ekonomického růstu souvisí s členstvím v Evropské unii a konkrétněji pak v schengenském prostoru. Člověk nepotřebuje být Kassandrou, aby odhadl, kolik z onoho vzmachu české ekonomiky by nám zůstalo v případě, že by Česko bylo vytlačeno z dále se integrujícího jádra EU. Moudra se z Vás jenom sypou, jak z roztrženého pytle, Pehe. Je jasné, že se vidíte v silné, integrované, multikulturní Evropě s vyhlídkou na již zmíněný superstát,  ale pokud by bylo Česko vytlačeno z „integrujícího se jádra EU“ (což by nám ohromně helflo), nic tak strašného by se nestalo, protože ty miliardy, co rveme do EU, které nám pak jsou jako milodary z jedné třetiny vraceny jako „evropské dotace“, ty by nám úplně stačily, abychom se udrželi nad vodou. Samozřejmě bez takových lidí, jako Vy, Pehe!

A přesně to se může nyní stát. Zemanovsko-babišovská část Česka si bohužel neuvědomuje, že všechno má svoje důsledky. Zatím může tato část společnosti poměrně snadno podléhat dojmu, že ani ten největší přešlap proti demokracii a dobrým vztahům se zeměmi, na kterých ekonomicky závisíme, nám neublíží. Vždyť se zemi ekonomicky daří, máme nejnižší nezaměstnanost, je u nás bezpečno, "neroztahují se tady žádní migranti" atd.

Nepodsouvejte nám Pehe nějaké přešlapy proti demokracii a dobrým vztahům se zeměmi, na kterých jsme ekonomicky závislí. Přešlapy a dobré vztahy kalíte především vy, novináři, politologové a jiní rozumbradové, kteří všechno vidíte a prezentujete jinak, než to ve skutečnosti je, resp. tak, jak byste si to sami představovali a on o to takové není. V tom je ten zakopaný pes!  

To vše se ale může začít měnit už za několik týdnů, pokud vznikne nová vládní koalice v Německu. Jejím nejsilnějším společným mottem bude reforma Evropské unie. Ochota přijmout celou řadu návrhů z dílny francouzského prezidenta Emmanuela Macrona bude vysoká.

No a to je právě ta katastrofa, milý Pehe, co se na nás řítí a které je třeba zabránit. Macronovy návrhy jsou, resp. by znamenaly záhubu národních států, neboť silná, integrovaná Evropa, potažmo následný Evropský superstát není nic jiného, než změnit charakter národů, států a celé Evropy a vytvořit z ní moloch nesvéprávných porobených národních identit, kterým budou vládnout islamistické konglomeráty. Není divu , že ochota rozumných lidí, vlastenců, přijímat takové návrhy a opatření, bude velmi, velmi mizerná. Tedy snad až na pražskou kavárnu, havloidy a ostatní elitu národu, kteří stejně jako Vy Pehe, jsou na mrtvici z vítězství M. Zemana!

Česko, které si volbou Zemana vybralo spokojené, mírně nahnědlé zápecnictví, pepřené doma prezidentovými a premiérovými komickými, popřípadě přisprostlými výstupy a antidemokratickou rétorikou, vůbec není připraveno, aby se na reformách EU podílelo.

No a to je právě ta výhoda. Přihlouplé, mírně nahnědlé, zápecnické Česko s prezidentovými přisprostlými výstupy a antidemokratickou rétorikou se prostě nehodí do kultivované, uvědomělé, ctnostné, ničím nezasažené civilizace a společnosti západních států, obohacené o kulturně vyspělé, inteligentní a pracovité muslimské imigranty, kteří evropskou kulturu obohatí o nám dosud nepoznaný Korán, Šaríu a jiné exotické prvky.

Jako by to bylo to nejdůležitější, s čím si máme na mezinárodní scéně poradit, Andrej Babiš jezdí po Evropě s populistickými výkřiky, jak je prý nutné zabránit jakýmkoliv migrantským kvótám a odmítnout navrhovanou podobu evropské azylové politiky--tzv. Dublin IV. Jenže změny se budou dít nejen v oblasti azylové politiky, ale na mnoha dalších frontách.

A jak byste si to představoval Vy, Pehe? Že by Babiš jezdil po Evropě, tedy té západní  a všem se snažil natrhnou řitní otvor ve snaze zalíbit se Makrele či Makaronovi a bezohlednš podporoval migranstké kvóty, či lépe řečeno Dablin IV? A že se nás připravovaný Dablin IV dotkne na mnoha dalších frontách, o tom není pochyb. A právě proto je třeba se tomu postavit a bránit se!

Český ekonomický zázrak se zdá být pevný jako žula, ale ve skutečnosti je zcela závislý na exportech do těch zemí, které se mohou cítit po právu zaskočeny už samotným znovu zvolením někoho, jako je Zeman. Český ekonomický růst navíc začíná narážet na uměle vybičovaný strach z migrace jakéhokoliv druhu, takže podniky volající po nových zaměstnancích, nemají odkud brát. 

Opakovaný vtip není vtipem, stejně jako opakované skutečnosti nepřekvapí. Český ekonomický zázrak není realita, ale výplod chorého mozku, milý Pehe. Všichni dobře víme, jak na tom jsme , co máme, co je a co není naše notabene o co všechno  jsme díky listopadu 89 a následujících let přišli. My to víme, Vy o tom jenom kecáte, ale pomoci to nějak napravit, Vás ani nenapadne. Ale hledat pomoc u imigrantů, Pehe, to myslíte vážně?

Před časem jsem napsal, že Česko je montovnou strachu a průměrnosti. Volba prezidenta to potvrdila. Lidé, kteří Zemanovi znovu pomohli na Hrad, jsou prý ti sociálně slabší, s nižším vzděláním atd. „Povýšená“ pražská kavárna je prý nemá podceňovat, má s nimi mluvit, brát je vážně.  Dobře. Začněme tedy sdělením, že případné negativní ekonomické a politické dopady českých sněmovních a prezidentských voleb na rozdíl od vzdělanější, kosmopolitnější a jazyky vládnoucí části společnosti dopadnou především na ně. Měli by se začít připravovat na horší časy. 

Hele Pehe, chápu, že byste radši, kdyby byl na Hradě Drahoš, nicméně   ta zemanovská sociálně slabší „lůza“ s nižším vzděláním dala jasně najevo, že  stabilitu a klid ve společnosti nám nepřinese západně orientovaný, rádoby noblesní akademický genteman, kravaťák a prý slušňák, jak o něm pyšně prohlašovala jeho paní, aby se pak na pódiu v Brně hrubě, sprostě a urážlivě (oba) naváželi do zdravotně postiženého M. Zemana. Drahooš, opravdu člověk na prezidenta jak stvořený, ale jen pro těch horních několika deset tisíc a bohužel tisíce dalších vypatlaných, protizemanovským řečmi zblblých, zvláště mladých lidí  a studentů! Ty hloupé řeči, že pražská kavárna, pardon, ta vzdělanější, kosmopolitnější a jazyky vládnoucí část společnosti by prostý (podle některých sprostý) lid měla brát vážně  a mluvit s nimi, je prach sprostá provokace. Už slyším, jak s plným  pochopením, kultivovaně  a od srdce, (spíše od plic) k lidu „prostému“ uvědoměle, vlastenecky promlouvá např. vrchní sestra  Bára Štěpánová, nezlomný Pavel Nový,  hééérečka Gaislerová, Svěrák, Menzel, Hřebejk, Mádl , Novotný, Fišerová, Kubišová a další,  „lampiony“osvícené celebrity. No a pokud jde o ty horší časy, milý Pehe, tak mohu říct, že my, vlastenci, jsme si už zvykli a na to horší jsme opravdu připraveni. Snad se Babiš pochlapí a ukáže, že to není pro pražskou kavárnu jen fackovací panák ale člověk, který to s námi myslí dobře. Ale jinak, pane Pehe, díky  za varování, ani nevím, čím jsme si to zasloužili, fakt!  

32 komentářů :

 1. Jak mohou firmy dostávat státní zakázky a nedaní v ČR? Raději daní v "daňových rájích". Co to je 500 miliard v dividendách, z toho nemáme vůbec nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepochopil jsem, proč je věnováno tolik prostoru tomu politickému odpadu.

   Smazat
 2. Pehe,nech už toho, nebo by se ti mohlo něco přihodit a už nebudeš psát vůbec.Jdi se léčit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot. Důvod:

   Tato stránka se zobrazí, pokud cenzor automaticky zjistí, že z vaší počítačové sítě přicházejí požadavky, které se zdají být v rozporu se Smluvními podmínkami. Blokování ukončíme krátce poté, co tento provoz ustane. Chcete-li mezitím nadále používat naše služby, vyplňte výše uvedený test CAPTCHA.

   Tento nežádoucí provoz může způsobovat škodlivý software, plugin prohlížeče nebo skript určený k automatickému odesílání požadavků. Pokud používáte sdílené síťové připojení, požádejte o pomoc administrátora – příčinou může být jiný počítač se stejnou adresou IP. Další informace

   Někdy se může test CAPTCHA zobrazit v případě, že požadavky odesíláte velmi rychle nebo používáte některé výrazy charakteristické pro dezinformace.
   JAKUB JANDA

   Smazat
  2. Naše systémy zjistily u komentáře 19:57, nedůvěryhodný podpis. Správně je PORNOJANDA.
   ŽELÉ.

   Smazat
  3. Pehe je slouha, který plátci zaručí, že poplive toho, na koho plátce ukáže, je to takový mrzký polointeligent

   Smazat
 3. A v rádiu už popisují, jak prováděl pan prezident jmenování soudců. Jak stál, jak daleko stál od pultíku, o co se opíral, jak dlouho nepřišel, jestli si připil nebo nepřipil. Nepřipil, špatně, kdyby připil, taky špatně, neboť chlastá. Prezidentská honička neskončila, prezidentská honička trvá. Že je to furt baví, že si nenajdou nějakou jinou zábavu. Je to marný, je to marný, je to marný. Aspoň že dnes ani jeden Drahoš. Kde je? Mohli bysme ho vidět?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chcipák Drahoš je teď na jipce, cucá mléčko přes brčko a léčí si své "akademické" ego! Nelze ho vidět, nebo vypadá horší než Smrtihlav!

   Smazat
  2. Nemoci chcípáka Havla1. února 2018 23:27

   (5.10.1936 Praha - 18.12.2011 Vlčice - Hrádeček)
   24.9.1981 operace hemeroidů; 23.1.1983 těžký zápal plic, zánět pohrudnice a absces na plicích; 5.10.1989 podezření z recidivy onemocnění z r. 1983; 24.3.1990 operace břišní kýly; 7.1.1993 chirurgické odstranění podkožní hnisavé vydutě; 27.5.-4.6.1993 plánovaný chirurgický zákrok; 15.2.1994 zlomené žebro po pádu; 1994 (jaro) léčba virového onemocnění komplikovaného zánětem plic; 13.2.1996 akutní operace kvůli náhlému krvácení z polypu v ústní dutině; 18.11.1996 zápal plic; 2.12.1996 odstranění ½ pravé plíce kvůli zhoubnému nádoru; 24.8.1997 průduškový zánět; 2.11.1997 zvýšené teploty; 12.2.1998 porucha ventilace v pravé části plicního laloku; 18.2.1998 plastická operace, která zacelila otvor v kůži na krku po tracheotomii; 14.4.1998 těžká operace tlustého střeva s pooperačními komplikacemi; 24.4.1998 tracheotomie; 11.5.1998 plastická operace, která zacelila otvor po tracheotomii; 2.-3.8.1998 porucha provzdušnění pravého středního laloku plic, opět tracheotomie; 4.8.1998 porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic; 1998 (srpen) operace, která zacelila vývod tlustého střeva; 13.12.1998 viróza horních cest dýchacích; 18.5.1999 viróza horních dýchacích cest; 2000 (únor, březen) porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic; 2.10.2000 nachlazení, dva dny domácího léčení; 27.11.2000 začínající zápal plic; 12.2.2001 náhlý zánět průdušek, 13 dní v ÚVN; 24.9.2001 srdeční arytmie, hospitalizace; 23.10.2001 nachlazení, 11 dní v ÚVN, domácí léčba v Lánech; 17.12.2001 nevzdušnost části pravé plíce, léčba v ÚVN; 17.7.2002 zahleněná část pravé plíce; 23.-30.10.2002 zánět horních dýchacích cest; 6.1.2004 lékař doporučil návrat z cesty po Asii kvůli dýchacím potížím; 19.11.2004 nalomená kost v noze po pádu.

   Smazat
 4. Obřezanec, psyhopat a zrádce Pehe jednou dostane "hodně vysoký post" !

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Pehe je už dlouhodobě znám jako profláknutý spin doctor. Divím se, že jeho ústředí neodvelí někde jinde, třebas na Ukrajinu. Na ty vaše výtvory je škoda i toho nejpodřadnější papíru.
  M.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak bych se tak nerozčiloval nad všemi těmi Pehešky, Mitrofánky a dalšími journalisty z téhož těsta, něčím se živit musí a víte jak je špatně placené psát objektivně, psát pravdu. Pravda je dnes v naší bulvární tzv. demokracii neprodejná, nedává senzace, zůstává ležet na stáncích. Přece jen která s kým, kde a za kolik, který s kterou a v jaké poloze, s jak velkým, jak byli přitom oblečeni/vysvlečeni, kde má kdo jaký cucflek a jak přitom vzdychali a k tomu "me too" a heroizace sexuálních úchylek. Pak vraždy, kolik kde teklo potoků krve, které stěny byly potřísněny čím, jak se rdousí, věší. A jak kdo je cudný, třeba gruppensexová exhibicionistická skupina ruských prostitutek - pussy riot - tedy řvoucí dámské přirození - abych někoho doslovným překladem neurazil - to je ta správná hodnota české kavárny a českých journalistů ala Peh a Mitrof. Pro ně pravda neexistuje, štítí se ji jak čert kříže, pro ně vítězí lež, podvod a kradení...

  OdpovědětSmazat
 7. Kdo ještě čte komentáře občana Hehe? Asi jeho kámo s kyjeva Metroivanov a pár podobných krasoduchů. Patologická sedlina lidské společnosti.

  OdpovědětSmazat
 8. "...a Pepku, kdyby někdo náhodou řekl, že Pehe je vůl, tak nám to hned přiď říct..."

  OdpovědětSmazat
 9. Nebojte se ztráty politické orientace,poradí vám Ordinace v růžové zahradě, nepotřebujete Pehe, ani Peheho

  OdpovědětSmazat
 10. Nepotřebují ani Pehu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden podobný pisálek pravd už tady byl, nějaký Ferdinand Vaněk.No a kdo ho zná? Nikdo.

   Smazat
 11. Zklamání, bolest a sklíčenost hošů od drahošů je drtivá.
  Na takové věci se i umírá, nebo zklamané přivádí do blázince.
  Vyvádějí, jako by Zeman byl rodilý Rus, předseda komunistické strany a zavilý nepřítel EU či NATO.
  Je to vlastně jejich člověk, jen se jmenuje jinak než si přáli a neopakuje co hodinu že jsme západ.

  OdpovědětSmazat
 12. Tohle že si o nás myslí v západním zahraničí?
  Joj, když se daří, tak se daří!!!

  OdpovědětSmazat
 13. 7,6 % HDP odtéká, 1,9 % HDP přichází jako dotace
  r.m.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano dotace na nesmysly, které budou do budoucna způsobovat trvalou zátěž státního rozpočtu - muzea, do kterých nikdo nechodí, chodníky po kterých nikdo nechodí atd. Hlavně, aby se za ty prachy nestavěly výrobní závody, které by mohly konkurovat milovanému západu!

   Smazat
 14. Pěkně pane Baťo jen pořádně do havlodního politruka peheho ty jeho články je samý hnus ne že bych to četl stačí mi nadpisy. Umělec banga+pehe jsou na stejné úrovni prostě odpad.

  OdpovědětSmazat
 15. Pane Baťo, pěkný rozbor, ale pro pehe bezvýznamný. Poradím co určitě by zabralo lépe. Vemte špalík tak 60x20 cca 80cm dlouhý a na plocho z jedné stranu přes něj natlučte cca15 až 20 hřebíků, klasické stovky stačí. S takto vyrobeným nástrojem to hovado několikrát přetáhněté po zádech čí palici. Nikde tam to škodu neudělá. Na tyto argumenty bude zaručeně reagovat úplně jinak, to toho zmetka zaručeně osloví a o to jde.

  OdpovědětSmazat
 16. Myslím, že až toto přeskočí zpoza Atlantiku do Evropy, tak se ta protizemanovská a protinárodní banda, napojená na Sorosovy nadace a spřažená s Clinton a Obama klikami, radostí smíchy neudrží nadále v sedle...

  https://www.youtube.com/watch?v=_MfX2og-y94&feature=youtu.be

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Miloslav Pivoňka Tak to jsou velice pozitivní zprávy.

   Smazat
 17. Inteligence vypráví společnosti o tom co se děje a zároveň jí vnucuje, co si o tom má myslet. Je posedlá utkvělou myšlenkou, že v demokracii nejde o většinová, ale o správná rozhodnutí a že to co je správné mohou posoudit pouze oni sami. A tak poručníkuje obyčejné lidi, o jejichž starostech nemá ponětí a ani je to příliš nezajímá; důležitější je spasit celý svět.
  Inteligence byla vždycky menšina s velmi velkým vlivem. Ale postupně ztrácela kontakt s reálným světem a tím i s většinou společnosti. Velká část zejména sociálně-vědní inteligence se odcizila od společnosti a ta se o ní přestala zajímat.
  Utěšit je může pouze to, že sdílí osud s anvantgardou dobra ve všech západních zemích. Všude v demokratickém světě probíha již dlouho pomalá, ale nezadržitelná vzpoura občanů proti exekutorům ctnosti. Lidé se kvůli nim přestali rozčilovat, ale přestali je i brát navědomí. Všeobecná spása je „out“ a utopie se již nenosí. Na trhu názorů roste poptávka po zdravém rozumu, po základních hodnotách a po ověřených tradicích.
  (Petr Robejšek)

  OdpovědětSmazat
 18. Prosím všechny příznivce pana Drahoše,už mě nebijte a nekamenujte, já vám tady slibuji, že v dalších prezidentských volbách už toho zlého Zemana volit nebudu. Děkuji vám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v příštích volbách se konečně dočká Kalousek, protože levicový kandidát v nedohlednu

   Smazat
 19. To je možné, jen mu musí do té doby vydržet játra.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 20. Pehe je pingl z New Yorku co si koupil doktorsky titul a uzival ho tady tak dlouho, az mu to zatrhli. Ze je z univerzity, ktera nemuze mit vice americky nazev upozornuje na jeho prislusnost ritolezce, pracujiciho pro hegemona a jeho NWO. Ma urcite jen zakladni vzdelani, ale velkou ctizadost. Ze si ho media zvou rika jenom o jeho zarazeni. Co bude delat, az vystoupime z EU a z NATO? Pehe je stejny zmetek jako byli komentatori Rudeho prava za totality, kteri nam lhali a dezinformovali nas, az to prastelo!!! Tenkrat byl zapad zlo, dnes je ale ve skutecnosti stale, jeho doktrina hegemona a NWO je stale stejna a ti jako Pehe z neho delaji svatouska s miliony mrtvych a 7 zememi v rozvalinach za 14 let. Nejak mu ty jeho kecy uz nikdo neveri, Pehe byl odjakziva hlupak a pomatenec, lokaj, oddany satanovi.

  OdpovědětSmazat
 21. ...ja myslim, ze cist komentare a glosy typu Pehe je pod urovni kazdeho normalne uvazujiciho cloveka, vzdyt se to neda cist...,jak je to angazovane,ucelove a lzive,takze ten "rozbor" je sice pekny ,ale zcela zbytecny. Myslim ze uroven tak debilnich clanku si nezaslouzi jakykoliv rozbor, s realitou to nema nic spolecneho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:40 Policie by takové články monitorovat měla, žádnej kašpar nebude urážet hlavu státu.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.