Reklama

středa 17. ledna 2018

Zázračně uzdravený Zeman a šest statečných


Radim Valenčík  
17. 1. 2018  RadimValenčíPíše

Pět z devíti kandidátů, konkrétně Pavel Fischer, Michal Horáček, Marek Hilšer, Mirek, Topolánek, Vratislav Kulhánek podpořilo ve druhém dole Jiřího Drahoše. Asi se v jejích očích Miloš Zeman nějak rychle a zázračně uzdravil. Do té doby projevovali obavy, aby neumřel ještě před skončením voleb. Logické by spíš bylo, kdyby volili kandidáta, který jim dává naději, že si budou své tažení na Hrad moci zopakovat v blízké době.


Nebo je celá šestka s Jiřím Drahošem pod jedním velením? To by pak vysvětlovalo jejich statečnost, se kterou vyzývali Zemana k souboji šest proti jednomu, ovšem s podmínkou, že by tento souboj pískal Moravec jako sudí Collina fotbalové zápasy s Českem. Mimo jiné, tentokrát jde taky o Česko.

Teď, když je to skutečný souboj dvou mužů, se najednou vše změnilo v poměru 4:2. Zeman chce čtyři televizní souboje, Drahoš maximálně dva a to ještě různé omezené (např. po 22.00 hodině večer v naději, že v jeho prospěch vstoupí do hry Zemanova životospráva a také že bude méně diváků, protože někteří musí druhý den pracovat). Velmi dobře to popsal Pavel Makovec na svém blogu:
https://makovecpavel.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=644057

20 komentářů :

 1. Proti Miloši Zemanovi nebylo a není jen nějakých šest antizemanů. Které by si Zeman v přímé diskusi tak jako tak "namazal na chleba".
  Nepokrytě se však proti němu postavila "mainstreamová" média, vč. těch veřejnoprávních(!), která jsou ovládána havloidy ze stejné myšlenkové líhně.
  Jsou to oni, kdo svou neférovou jednostrannou propagandou a podsouvanými lžemí o prezidentovi masivně ovlivňuje protizemanovské nálady lidu obecného. Proti vyznění dvou čtyř debat (o němž nemám pochybnost) tak stojí čirá nehoráznost! Totiž goebbelsovská mediální kampaň vedená proti prezidentovi republiky od rána až do noci.
  S tímto by měl parlament už konečně něco udělat ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dle mého mínění by asi nebylo od věci podat stížnost k soudu. To, že média zcela nepokrytě znevýhodňují Zemana a permanentně ho urážejí se dá lehce prokázat.

   Smazat
 2. Parlament neudělá nic. Musí udělat občané. Vyhodit televizor a přestat platit koncesionářské poplatky. Je to účinnější než kritizování veřejnoprávní ČT za její neobjektivitu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zpráva, že ceny televizorů v bazarech spadly na historické minimum by byla docela nadějná.Ale pospěšte si, bude hůř!

   Smazat
 3. Jak to tak sleduji, na ČT 1 Moravec moderování odmítá, televize místo něj nikoho nechce postavit. Takže to nakonec vykvasí do ztracena a žádná debata nebude. O to Drahošovi jde, ostatní nějak taky odmítne, protože se přímé debaty se Zemanem bojí jak čert kříže. Když jich mělo být šest proti jednomu, tak to byli hrdinové, protože by Zemana nepustili ke slovu za podpory Moravce. Teď, když to má být na férovku, tak všichni couvají a jsou posraní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč nechce Moravec moderovat? Hnul se v něm zbytek svědomí nebo ví víc, a začíná couvat?

   Smazat
 4. A víte, jak to skončí? Všechna ta hnusná špína, která se vymezuje jak proti Babišovi, tak proti Zemanovi - co to je? To jsou taky disidenti? Taky podepsali nějakou chartu? Takže - víte jak to skončí? Jednoho dne ráno - a už brzy - se probudíme, nepůjde internet ani televize, nepůjdou bankomaty - nepůjde nic, v ulicích budou policajti v těch jejich kuklách, a pouliční tlampače budou oznamovat, že na našich hranicích stojí americké tanky. A pak - nedovezou nám ani žrádlo, ani nic jinýho, k penězům se nedostaneme, obchody budou prázdný, a lidi budou bezhlavě pobíhat a čumět, každej posranej strachy. Tak - tohle přesně nám ta současná elitní špína chystá. Ta volba prezidenta a ten tyjátr okolo, to je přesně začátek konce - stejný poměry jako byly v osmašedesátym, a tak od začátku léta v osmdesátým devátým - taky lidi pobíhali, všude byl zmatek, lhalo se o sto péro,a nikdo nevěděl nic. Je to skoro stejný. Tak - jen si hrajte! A mediální "průmysl" placenej těma šmejdama, to mohutně podporuje. Západní lumpové tady podplatili hromadu šmejdů, a začínají s námi hrát trochu jinej majdan, než rozehráli na Ukrajině a jinde. Kdo to nevidí, je slepej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uf, až se mi udělalo špatně, ale bohužel, cítím tu atmosféru podobně....myslím, že se pomaluje schyluje k majdanu i u nás..

   Smazat
  2. Pokud ta loutka drahoš prohraje tak Pražská havlistická špína určitě něco zkusí.

   Smazat
  3. Ta špína nic už nezkusí,o to se musíme postarat všichni, komu záleží na naší zemi,našich dětech i vnoučatech.Vyházet, tvrdě trestat ty demokratický vlastizrádce,všechny z těch podplacených medií,kteří lžou,převrací dějiny,vytvářejí protinárodní protizmanovskou,protibaišovskou i protiruskou histerii.Zaprodance západu to bude muset bolet, jinak dopadnem hůře než na Ukrajině a to nikdo z normálních vlastenců nechce.

   Smazat
  4. https://cz.sputniknews.com/nazory/201801176610118-tyrkysova-revoluce-facebook-cesky-majdan/

   Smazat
  5. V 68 přiskákali Rusové s dalšíma, protože se jim to málem rozpadlo. Dubček to posral, protože myslel na to, jak je slavnej na západě. Proto chtějí Drahoše, kterej to posere jakbysmet až budou na těch hranicích stát ty americký a jiný tanky. V této době je třeba silného prezidenta a né onuci, proto se nenechte zblbnout a volte Miloše i kdyby byl na pojízdným křesle. Tyhle dva roky budou o naší budoucnosti, věřte mi.

   Smazat
 5. Havloidi všech pražských obvodů,polibte mi p....

  OdpovědětSmazat
 6. Havloidi dostanou na prdel,spousta mych znamych,ktery jsou nakaženi havlismem budou volit pana Miloše,takblby ,aby volili kaloskovu loitku nejsou.

  OdpovědětSmazat
 7. Drahoš udělal obrovskou chybu, když vyzval zpupně p. Zemana na souboj. Sice počítal s tím, že p. Zeman, věren svému slibu neúčastnit se debat, odmítne a když ne, tak mu pomůže bukvice Moravec. Jenže p. Zeman jeho naléhavou prosbu vyslyšel a souhlasil. Dokonce nabídl debaty čtyři v různých Tv. aby se na všechny dostalo. Moravec se zděsil, prý nebude hromosvod, a práskl do bot. Drahoš tak zůstal sám, bez početní přesily vydán p. Zemanovi na pospas. Pochopil, že prohrál a jel si to ověřit do Ostravy, kde na stadionu dostal pořádný výprask. Zbabělost našeho nejlepšího moderátora všech dob, hvězdy na TV nebi, pobavila celou republiku do všech i nejzapadlejších koutů. Slyšel jsem osobně tři staré babky ve vlaku, jak se hlasitě smály zbabělosti Moravce a na celý vagon vyhlásily, že budou volit p. Zemana, aby se prý Drahoš vzteky posral. A celý vagon, plný cestujících, se k nim přidal.
  Tonda z Mostu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to může taky být jinak ta Moravcova demise nedemise, myslím, že mají nějaký plán, to je šachová hra, obětují Moravce, který škodný nebude, a vyřeší to nějakou prasárnou mnohem většího rozměru, uvidíme. Oni to nejsou žádní pitomci, tedy jsou, ale je jich mnoho, měli na to spoustu času, takže určitě nějakou podrazáckou věc vymysleli a realizují. Já jenom doufám, že Zeman, v případě že nevyhraje, tak nejmenuje Babiše premiérem a nechá nového pana prezidenta, aby se předvedl hned den po svém jmenování. A pak tady začne teprve ten správný mazec a zlomyslný jezevec nás bude sledovat na internetu, který už snad zvládl. Snad si udělá stránku na twitteru a bude nás komentovat.

   Smazat
  2. Ověřil si, že v Dolním Slezku měl Zeman vždy podporu velkou.

   Smazat
  3. Buzík Moravec utíká "požensku" od problémů, které sám spoluvytvořil. Štval proti Zemanovi a teď se ta teplá prdelka chce schovat za něčí sukně. Pospíšil, šéf TOPky, s nímž si leští bambus, to se svými pobratimy z havlérky jistě zařídí. Bude Drahoušovi dělat tiskového a nahánět mu chlapce-nezletilce ke "konzultacím".

   Smazat
 8. Ano, pokud jde o samozvané pseudoelity, není prasárny, které by se nedopustily.
  Morave

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.