Reklama

.

.

úterý 23. ledna 2018

Zeman dal hned v úvodu duelu slovní facku Drahošovi kvůli Babišovi. Sál byl ve varu

23.12. 2018   PL
Současný prezident Miloš Zeman a jeho vyzyvatel Jiří Drahoš se poprvé utkali v prezidentské předvolebním duelu, a to na FTV Prima. Moderátorem duelu obou pánů byl Karel Voříšek, kterého přivítali skandující diváci. Oba tábory diváků se pak rozvášnily i při přivítání Miloše Zemana a Jiřího Drahoše. Nechybělo ani bučení. Zemana doprovázela na setkání jeho žena Ivana či mluvčí Jiří Ovčáček. S Jiřím Drahošem přišla žena Eva.





"Smím-li být zcela upřímný, tak já jsem se na toto setkání velice těšil. A to z velmi prostého důvodu. Já jsem zatím o panu Drahošovi ve svých vystoupeních prakticky nikdy nemluvil. Dokonce když se mě moderátor televize Nova ptal, proč tam pan Drahoš není, tak jsem říkal, že nemluvím o lidech, kteří tam nejsou. Takže toto je naše první setkání," poznamenal Zeman. "Na druhé straně jsem se dozvěděl, že pan Drahoš o mně mluví na setkáních s občany a při jiných veřejných vystoupeních, a tak jsem dospěl k názoru, že se možná do mě nešťastně zamiloval a v takovém případě bych mu nabídl, aby se stal mým stoupencem a dal mi ve volbách svůj hlas," řekl úvodem za potlesku Zeman.

(celý text najdete zde)

140 komentářů :

 1. Kosovský Balkánec to projel na celé čáře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolím si i je definovat: Zeman je státník, má osobnost, hraje v diskusi fér a zachovává si klid a přehled ale i inteligentní tvrdost. Navíc má i skvělé znalosti a informace a fenomenální paměť. Myslím, že má pro funkci prezidenta státu vlohy, možná i talent. Bohužel ale i k diktátorství, přičemž jeho mstivost je asi už zřetelná časem. Jeho touha sloužit Putinovi a Číně, Číně pokud Čína "bude mít zájem", je také dost problém. Zeman má potřebnou úroveň a jeho bonmoty a nejen tyto jeho projevy sršící vtipem, prokazují zvýšenou, doslova nadprůměrnou inteligenci a optimistické myšlení, které prokazuje víru ve výhru a jeho snahu a touhu po ní,... což je jen dobře.

   Naproti tomu z Drahoše jsem zklamán, ani boty bych si o něho neotřel, bez potřebné úrovně, podrazácký zoufalec, který a pozor,... protože to je vadou, která je nepřípustná,... on alespoň třikrát, možná, že dokonce víckrát, evidentně špatně logicky myslel. A to je větší problém, než Zemanova tendence sloužit Putinovi. Pokud někdo nefunguje správně v logice myšlení, nemá v politice co dělat, protože politika je jen o logice. Politika jsou intriky, respektive šachy, logická hra, hra králů, ve které je nezbytné vědět, jaké máte možnosti, co můžete dělat a co dělat má smysl, přičemž Drahoš evidentně ani nemá nějaký názor a to na cokoliv,... jen opakuje fráze, naučené věty. Drahoš není osobnost, nemá potřebnou úroveň a asi by byl jen loutkou, alibistickou, nic nedělající, nic neprosazující loutkou, neschopnou jakéhokoliv boje v rámci obecných pravidel. Dokáži si ho jen představit jak někomu líže boty aby od něho získal povýšení a nebo prostě jakýkoliv prospěch. Závěrem jsem si uvědomil, že Drahošem pohrdám.

   Vymazat
  2. 22:22 Velice správně se odvoláváte na logiku. Můžete mi tedy prosím logicky odvodit, z čeho soudíte na Zemanovu "touhu sloužit Putinovi a Číně"? Předem děkuji.

   Vymazat
  3. Také jsem si všiml že pan Drahoš nechápal otázky , až mě to zarazilo . A to jsem obyčejný horník , který dělal
   musel projít psychotesty . Drahoš by je asi nedal . Možná je to tím že jako vědec byl spoustu let uzavřen v laboratoři s dvěma pracovníky . Zeman je určitě politik velkého kalibru . Na svoje stáří by jako střela . Klobouk dolů .

   Vymazat
  4. nemyslím si, že Zeman slouží někomu za hranicí republiky, Zeman slouží své vlasti jak nejlépe umí a to se cení. Drahoš skutečně neměl úroveň , v nouzi se uchyloval ke kolovrátkovému tvrzení, předtím už vyvrácenému

   Vymazat
  5. Že Zeman slouží Putinovi jsou kecy havlistů a těch, kdo touží zničit a zaprodat naši zem. Zeman neslouží nikomu, nemá to zapotřebí, a pro svoji zem se snaží dělat to, co považuje za nejlepší. Je to státník a vlastenec. To má s V. Putinem společné a proto ti "z druhé strany" tak ječí - každý, kdo chce dobro své země a svého národa je jejich nepřítel a za každou cenu ho chtějí pošpinit.
   Osobně nechápu, že tomu stále lidi ještě věří.

   Vymazat
  6. Přesně, Zeman slouží své vlasti. Zato Drahoš, je nastrčená cizácká loutka. A vzhledem k tomu, že o prezidentování nemá ani páru, budou to mít jeho cizáčtí loutkovodiči snadné. Stejně jako u zaprodance a humanitárního bombarďáka Havla.
   J.C.

   Vymazat
  7. Připomněl bych i to, že náš pan prezident Ing. Miloš Zeman souběžně s těmito pro výsledek volby veledůležitými debatami plní své každodenní prezidentské pracovní povinnosti. Takže J. Drahoš má k přípravě na debaty zřetelně výhodnější situaci - ve smyslu plně se soustředit. Naštěstí zatím mu to není nic platné. Když těch pět let sleduji, jak Miloš Zeman všechna svá v rychlém sledu přicházející vystoupení a proslovy v mateřském i cizích jazycích skvěle vystřihne neboli odvede, absolvuje bez jediného papírku poznámek, dospěl jsem k přesvědčení, že Miloš Zeman je člověk bez nadsázky GENIÁLNÍ. To si myslím naprosto vážně a v plném smyslu či náplni toho slova genialita. Milí přátelé, radujme se z toho obrovsky, že v našem čele stojí právě takový nesmírně schopný, jasnozřivý, ale současně i pracovitý a hlavně vlastenecky smýšlející člověk. A i každý z nás má aspoň maličkou zásluhu, totiž že jsme před pěti lety uměli pana Ing. Miloše Zemana prezidentem ČR zvolit. Vyzývám Vás i sebe, abychom se ještě v příštích čtyřech dnech (zbývajících do 27.1.) neúnavně obraceli na své příbuzné, blízké i kamarády, známé i sousedy a mírumilovným vysvětlováním mnohé z nich přesvědčili k opětné volbě Miloše Zemana ve volební místnosti - úhrnem v celostátním měřítku pak vítězné! Přátelé, v tuto chvíli již nesměle věřím ve vítězství Miloše Zemana - a to navzdory skutečnosti, že "Spojené Kavárny všech zemí" se ještě v čerta obraceti budou.
   MUDr. Václav Urbánek, CSc.

   Vymazat
  8. Mě se nelíbilo Drahošovo publikum! Práglkafilerka se mohla posrat kdykoliv ten blb Drahošů cokoliv zahejkal - jak může někdo bouřlivě tleksat a jásat nad profláklou floskulí: "Práva jednoho končí tak kde začínají práva jiného"! Podle toho pak i kdyby si tam jen uprdnul tak by to u nich muselo vybudit frenetický řev nadšení!

   Vymazat
  9. Zeman podle mne není žádný velký přítel Ruska. Zeman není ale ani žádný nepřítel Ruska. Podle EU ale musíme být všichni povinně nepřátelé Ruska, jiná alternativa prostě není! Jinak jste ruský šváb, nebo agent Putina. Až se zjistí že s Ruskem to po zlém asi nepůjde, třeba bude Zeman dobrý jako zprostředkovatel. Podepsán Ruský Šváb.

   Vymazat
  10. HAVLÉRKA A DEEP STATE poslali nepřesvědčivou klaku. Ovšem student je ze zvyku, když v době dávno minulá měli jakési vzdělání v komunitě farář, kantor a pět tříd občas i starosta, považován také za vzdělance... vždyť studuje ve městě a může to dotáhnout i na faráře, nebo na správce panství, když bude držet krok, nahoře se hrbit a dolů šlapat jako zelí...

   Dnes má živnostník či dělník středního věku více zkušeností a rozumu než človíček do noci biflující nařízené texty a trnoucí hrůzou, zda je nějaký "drahoš/servít" od zkoušky nebo i od zápočtu nevyhodí... tak takové mládí může poučovat o životě akorát své mladší sourozence.

   Vymazat
  11. Jen se nebojte, příště tam bude i majitel veřejnoprávní čt soudruh Kalousek a to asi už Miloš nerozchodí;-)

   Vymazat
  12. Něco Vám povím na téma Rusko. Všichni ti rusofobové by tam měli povinně jet a nějaký čas tam pobýt, tak jako moje neteř, která tam absolvovala půlroční výměnný studijní pobyt. Byla nadšená. Poté to samé absolvovala v Německu. Byla zděšená. Zejména z toho, jak se tam k nim chovali jako k těm otravným a podřadným východňákům, všechny nás mají za Poláky, bůhví proč. A po této životní zkušenosti prohlásila: V Rusku, tam je demokracie, tam je všechno možné. Ne v Německu, ale v Rusku! Kéž více mladých má možnost zažít to, co ona, hned bych měla menší strach o naši budoucnost.

   Vymazat
 2. Drahouši,byl jsi trapně ubohej.Naším prezidentem je,a bude pan Miloš Zeman.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. popravdě jsem konsternován z pana akademika. Takovou snůšku nesmyslů. kterou vypotil zvláště u tématu, když se vyjadřoval k BIS jsem opravdu nečekal, to se prostě nedalo poslouchat, křečovitý výstup k věci o které evidentně neměl ani páru a na kterou ho ti jeho balzamovači bohužel nepřipravili, byl očividný ať si říká kdo chce co chce.
   Pan prezident působil velmi uvolněně, debatu si užíval a chvílemi mi to připadalo, že také nechápe o čem pan akademik mluví.....
   bohužel volič akademika nemají jiné téma jak antizeman, velmi mě to připomíná volbu z roku 2013
   do toho navíc v dnešní době vstoupilo mnoho umělců, kterých je mě tak trochu líto, co zřejmě po této debatě pochopilo, že se postavilo bohužel na špatnou stranu.....

   Vymazat
  2. Umělci pochopí houbeles, je to vlastizrádná špína ... nechají se koupit, a prezident Zeman si je samozřejmě uplácet nebude, platí je neocons.
   Nehodlám od teď jako divák a sponzor podporovat nic, v čem budou ti správní a neomylní, co se teď vyrojili ze svých doupat jak krysy, účinkovat.

   Vymazat
  3. 23:55 souhlasim

   Vymazat
 3. Duel pp. Zemana a Drahoše hodnotím: Zeman=1, Drahoš=4.
  Prima udělala velkou chybu, že k duelu pozvala publikum. Jistě si už spočítala, kolik času diskutujícím ubral ten hlučící a zbytečně tleskající dav. Nechápu, proč si Prima nevzala příklad z Novy, kam bohužel odmítl přijít Drahoš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Profesora Drahoše mi v některých okamžicích bylo upřímně líto jak si ho Ing. Zeman s gustem jeho vlastním natíralna chleba. Inu v politice to není vždy jen o těch příjemných zážitcích. A to hlučné publikum, no na jednu stranu máte pravdu na druhou stranu je také dobré vidět jak kandidáti zvládají takovou situaci se kterou se mohou během funkce klidně ocitnout.

   Vymazat
  2. Drahoš si třikrát kolem sebe ovinul smyčku, ze které se nemohl vymotat. Ta nejkrásnější asi byla o tom, jak on čte zprávy BIS a MZ je neumí číst a proto přehlédl informaci o tom, že naše volby byly manipulovány Putinem. :-) To nemělo chybu. Prozradil tak na sebe jen fakt, že nezákonně (ne-li protiprávně) má přístup k utajovaným zprávám a ještě o nich lže. PK2

   Vymazat
  3. Co, kandidáti mohli zvládnout proti těm řvounům z publika? Posluchač/volič chtěl slyšet ty kandidáty. Určitě byla chyba od Primy zvát k duelu publikum,nechápu, že to organizátorům nedošlo.

   Vymazat
  4. Škoda že největší randál dělala partička pubertální , která byla i u paní Jílkové . Byly tam snad jako pionýři , nebo SSM .

   Vymazat
  5. 22:46 Jo, to bylo moc pěkné. Jen mu měl Zeman odpovědět, že číst ty zprávy umí, ale na rozdíl od Drahoše si je neumí vymýšlet.

   Vymazat
  6. 22:46-PK2-Drahoš tím udal Sobotku, který mu ty informace zpřístupnil.

   Vymazat
 4. Drahoš potvrdil,že to co mu loutkovodiči nenabouchají do hlavy,tak o tom není schopen mluvit.A to co mu nabouchají,tak opakuje jenom jako kolovrátek.Na Zemana prostě nemá.Přece si jako národ nezasloužíme takového papouška.Ke zdanění církevních restitucí koktal jak žáček.Kalousek ho nepochválí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahoš se patřičně odkopal, na ČT to za něho potáhne Zárubová-Witowská a v uchu bude mít režijní nápovědu od Fridrichové-Zárubové.
   Ti budou mít v záloze Tvarůžkovou, Borka, Takáče, Riebauerovou, Švece, Heneka, Činčalu, Nováka, Dolanského, Skálovou, Vostála, Mrzenu, Wollnera, Fridricha-Zárubu, Dvořáka a Horáčka s tiketem v ruce! To je skvadra svobody a času zkázy...

   Vymazat
  2. Nezapomněl jste na pana šéfredaktora Mrzenu a sourozence Šámalovic? Ona štve z Číny proti Číně a on -pna ředitel Zpravodajství ČT - z Prahy proti celé slušné české populaci!

   Vymazat
  3. Nemá dioptricé brýle, tak to co měl předepsané na notesu nemoh přečíst.

   Vymazat
  4. 23:27 hm,proti celé slušné české populací.To jste tomu dal korunu.Slušná česká populace,masa lidi,nikdo konkrétní to je sociologická kategorie,pane Tito samozvaní slušňáci jsou ve skutečnosti pěkná pakáž,rasistická,šovinistická
   docela hloupá a tupá individua zejména ve skupině.Včera jste to mohl sledovat při duelu v přímém přenosu,kdy slušňáci ve skupině hezký předvedli to co hnusné v povaze lidí.PS.zdravim pány v redakci jenž vystavují jen ty správné názory v diskusích.Kéž by vám Pánbůh rozum dál.

   Vymazat
  5. 23. ledna 2018 23:27

   Doplňuji, ano vanechal jsem z ČT tandem ŠÁMAL a ŠÁMALOVÁ, děkuji za Váš postřeh!

   Vymazat
 5. Havlozmrdi,už balíte kufry?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havlozmrdum bude treba pomoct bicem

   Vymazat
  2. Kalašnikov by byl efektivnější...

   Vymazat
 6. Sama Prima z toho měla asi strach a tak vysílací čas neúměrně krátila nesmyslnými vstupy ve kterých opakovala pomocí moderátorky zdlouhavě to co každý už zná nazpaměť.Jinak toho "slušného" pana Drahoše mě bylo místy až líto.Kdyby byl soudný tak tam vůbec nevlezl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahoš se patřičně odkopal, na ČT to za něho potáhne Zárubová-Witowská a v uchu bude mít režijní nápovědu od Fridrichové-Zárubové.
   Ti budou mít v záloze Tvarůžkovou, Borka, Takáče, Riebauerovou, Švece, Heneka, Činčalu, Nováka, Dolanského, Skálovou, Vostála, Mrzenu, Wollnera, Fridricha-Zárubu, Dvořáka a Horáčka s tiketem v ruce! To je skvadra svobody a času zkázy...

   Vymazat
  2. Proč se zapomněl Lucifer?

   Vymazat
 7. Docela zajímavé, jak to varieté "online" komentovali redaktoři Lidovek -

  https://www.lidovky.cz/prezidentsky-duel-drahos-zeman-d33-/online.aspx?online=1006797

  a iDnes -

  https://zpravy.idnes.cz/debata-prezident-televize-milos-zeman-jiri-drahos-fsf-/online.aspx?online=1006794

  OdpovědětVymazat
 8. Pozeral som na duel Zeman - Drahoš . Súdny človek si urobí sám nazor, kdo v dueli odpovedal priamo alebo klučkoval. Po dueli som zapol ČT 24 - Horizont a dávali tam ministra obrany Británie , učastnika vojen v Iraku, Lýbii, Kosova ktorý vyhlasovl že do 2 mesiacov strašný rusáci napadnú Britaniu a je potreba proti Rusku zbrojit a stale bojovat. Ten istý magor ktorý sa učastnit vraždenia vo vojne Iraku,Lýbie Kosovu a podporoval vojnu v Sýrii. Typycký vojnychtivý English magor teroristickej organizácie NATO. Ked som tak pozeral prezident duel na Prime,tak p. Drahoš so svojími havlozmrdmi je zastánca euroatlantických ideálov teda aj vojen v v Iraku, Lýbii, Sýrii. Preto je to jasné ked o 2 mesiace podla ministra obrany Británie strašný Rusi na čele s Putinom napadnú Britaniu tak Británia zvítazi nad Rusmi do posledného Čecha i do posledného slovenského Kisku. Briti si potom s dojatím zaspievaj´ Glory, Glory Czech i Slovak boys who save our English Queen. Nič nie je krásnejšie ako položit život za Britániu. Ved spol. s Horáčkom, Karlom a s havlozmrdmi to určite dokážu. Vivat, Glory Victory Czech i Slovak boys with Kiska nad strašným rusákem .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Balkáně proteklo hodně Srbské krve . Západ vyprovokoval bratovražedný boj mezi Slovany . Proto jsme šli do NATO ? Miloš je pro mír a obchod na zemi . Drahoš je bohužel loutka . Horáček by určitě byl lepší na duel , stopro ! Marcel

   Vymazat
  2. Trefil jste hrebicek na hlavicku velmi presne.Je k zbliti,ze vubec existuji lide zboznujici vrazdici organizaci NATO+USA.

   Vymazat
 9. Tipsport zmenil kurz ve prospěch panaprezidenta,už je na něj 1.7.Sázkaři vsaďte si,kurz bude klesat.

  OdpovědětVymazat
 10. Zdá se, že pan Drahoš byl na školení u Kima. Naučené fráze a všudypřítomný notýsek. Čekal jsem, kdy vytáhne mávátko, když mu došly fráze.
  Možná se dočkám na ČT.
  I kdyby ležel na Hradě jen Zemanův mozek, tak ho budu volit. V této turbulentní době je zárukou, že s námi někdo jen tak nevyběhne.

  OdpovědětVymazat
 11. Přátelé, asi neřeknu nic originálního - MZ obstál, JD debakl. A k tomu to trapné publikum na podporu JD z řad mládeže. To byli fakt asi komparsisté ze středních škol, které tam nahnali agitátoři z Člověka v tísni. To nemohli být z VŠ. Já učím na VŠ a tam je teď zkouškové období!!! Studenti sedí doma jako zařezaní a klepou se strachy před zkouškami. Nedovedu si představit své studenty, jak jdou agitovat za nějakého Drahoše.
  Jinak po skončení duelu se posunuy kurzy na Tipsport - ještě před tím MZ 1,75 a JD 2,13, teď už je na MZ 1,7 a JD 2,2. Samozřejmě to je třeba brát s rezervou, ale ty trendy jsou patrné i jinak. Asi tušíme, že hlavně výstupem MZ na TV Nova se to zlomilo a MZ snad směřuje k vítězství. Ale pozor - neusnout na vavřínech!! Je třeba být ve střehu až do pátku. Jdu ještě napsat panu Ovčáčkovi několik rad na debatu v ČT, protože tam opravdu nevíme, co na MZ nachystají.
  Pro dnešek dobrou noc..))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahoš se patřičně odkopal, na ČT to za něho potáhne Zárubová-Witowská a v uchu bude mít režijní nápovědu od Fridrichové-Zárubové.
   Ti budou mít v záloze Tvarůžkovou, Borka, Takáče, Riebauerovou, Švece, Heneka, Činčalu, Nováka, Dolanského, Skálovou, Vostála, Mrzenu, Wollnera, Fridricha-Zárubu, Dvořáka a Horáčka s tiketem v ruce! To je skvadra svobody a času zkázy...

   Vymazat
  2. Studenti VŠ většinou neznají dějiny vlastní země, natož dějiny světové v souvislostech. Nemohou proto správně chápat historické odkazy v současném politickém dění. Zcela podléhají mediální indoktrinaci. Nepátrají po pravdě.

   Vymazat
  3. 0:24 Stejně jako jsme je nechápali my

   Vymazat
 12. Přesně tak drahoše jeho tituly nezachrání a Český národ kisku nepotřebuje.

  OdpovědětVymazat
 13. Soudy obsazené lidmi dosazenými Sorošem, zase se mně chce zvracet soudruzi.

  OdpovědětVymazat
 14. Stejná pakáž nás donutila zaplatit 11 miliard dvěma domluveným Chazarům za TV Nova. Stejné to je i se Šťávou a začíná se rýsovat akce lithium.

  OdpovědětVymazat
 15. Ne nadarmo tam byl přítomný i pan Horáček to fanatické a frenetické publikum musel někdo zaplatit, i když po pravdě řečeno i druhá strana reagovala podobně, že by si zaplatil i druhou stranu? Peněz má dost. V tom případě by jako správný gembler nemohl prohrát. Tak já teda nevím, ale naše nezávislá, nezkorumpovaná, nestraná masmédia nám to určitě fundovaně osvětlí. Nakonec ono není důležité jak to ve skutečnosti bylo, ale důležité je jak nám to presstituti a novinářské kurvičky předžvýkají k lepšímu a tomu jedině správnému pochopení. Ámen pravím Vám. Aottj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahošovo publikum byli převážně mladí duševní nedospělci. Jednou se za to svoje vystoupení budou stydět.

   Vymazat
  2. Schwarzenberga také volila zlatá mládež.

   Vymazat
  3. 23,41 Fascinuje mne, jak se mládež nechá zblbnout, aby vší mocí hájila a bránila vždy nějakého nemožného dědka, nejdřív Kchárla co neumí česky, spí i za chůze a neudrží ani moč; teď Déčko s falešnými brýlemi, kartou STB v kufru a prázdným prostorem v hlavě.
   Proč si nevyberou proboha aspoň někoho mladého, to by se dalo pochopit, že je to sice trouba, ale imponuje jim věkově a třeba nadšením, ale tohle, co se děje nyní, to fakt neumím pochopit.

   Vymazat
 16. Drahoši,sundej si falešný brejle a Kudláková tě profackuje za dnešní výkon.

  OdpovědětVymazat
 17. To, že je p. Drahoš naprosto neschopný ubožák, jen dnes potvrdil. Chvílemi mi ho bylo až líto. Junioři sice obdivně masturbovali, jenže bude to stačit? Ale pro ty, co si myslí, že je pouze neškodná loutka, musím uvést zkušenosti některých mých kolegů, kteří s touto osobou přišli služebně do styku. Je to neskutečně podlá osoba, využívající svého pracovního postavení a nemilosrdně vždy smetl kohokoliv, kdo by ho mohl profesně ohrozit. K průběhu voleb snad jen to, že obavy o použití Drahošových nepoužitých volebních lístků, vyndaných z koše, jsou neopodstatněné. Proces, kdy by se tyto lístky cpaly do nepoužitých obálek s razítkem, je zcela nepravděpodobný. Každá komise musí mít ze zákona minim 5 členů, počítaje v to i delegované zástupce různých polit. stran a zapisovatele, většinou profesionálního pracovníka státní správy. Ten toto skutečně nemá zapotřebí, je tam totiž povinně a hlavně už to chce mít za sebou. S předsedou totiž je povinen odevzdat výsledky se všemi materiály na příslušném místě pracovníkům ČSÚ. Teprve pak vypukne zhasínání, falšování výsledků v programu, jenže to už nikdo z voličů nemůže ovlivnit- viz. prezident. volby v Rakousku, Francii...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale stejně lístek s tím dobytkem roztrhám,pro jistotu.Tady je spíš nebezpečí,že se bude falšovat jinde.

   Vymazat
  2. Pro 23. ledna 2018 23:02

   A co Chalupa s ODS a určitě nebyl jediný. Komise to chtěla mít za sebou? A soudy se tím již odmítly zabývat a věděly proč? To je ten český Kocourkov.

   Vymazat
  3. 23:02 "Falšování výsledků v programu" není možné. Celková sjetina je na stránkách ČSÚ a tam si každý může zkontrolovat, jestli jsou uvedené údaje shodné s tím, co zaslala každá volební komise. Volební komise by ty své výsledky teoreticky zfalšovat mohla, ale o tom sám oprávněně pochybujete. Navíc by celkový výsledek ovlivnila jen nepatrně.

   Vymazat
  4. 23:47-co povinné potvrzení, písemné, že sjetina je totožná s údaji zaslané volební komisí? A nezávislé, auditní sečtení těchto potvrzení a jejich archivace.

   Vymazat
 18. Ten náš president mně dneska udělal tak velkou radost!!!!!
  Prosím,působte na okolí,působte,působte....volit Zemana

  OdpovědětVymazat
 19. Citát: "Příklad, který uvedl pan prezident s paní komisařkou Jourovou, je něco zcela jiného. Premiér není volená funkce. Premiér je funkce jmenovaná. Pokud si lidé ve volbách zvolí někoho, proti komu je vedeno trestní stíhání, platí presumpce neviny. Já jsem nikdy neřekl, že bych nedal ten první pokus hnutí ANO, ale Andrej Babiš by ode mě slyšel, že si nedovedu představit, že by premiérem byl trestně stíhaný člověk," řekl.

  Jaksi se v tom divně orientuju, jak to ten strejda myslel. Platí presumpce neviny, nebo ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten strejda se neorintuje v ničem.Co mu nenatlučou do hlavy,tak na to není schopen reagovat .

   Vymazat
  2. Strejda by měl mastit do důchodu.
   Alou!

   Vymazat
  3. 23:21 "Premiér není volená funkce. Premiér je funkce jmenovaná" Drahoš by tedy jmenoval premiéra bez ohledu na výsledek voleb? Tak si pan Drahoš představuje svůj boj za "ochranu demokratických hodnot"?

   Vymazat
  4. Strejda už je v důchodu za 35 litrů měsíčně.

   Vymazat
 20. Po dnesni debate jeden muj znamy,havloid ,prohlasil,ze bude volit Miloše,drahouš byl pry trapnej.

  OdpovědětVymazat
 21. A kde je dneska havloidni úderka,po tom fíkusově propadáku vám došly argumenty?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím, nepřivolávejte zombí. Jsem docela rád, že tu pár dní nestraší. Leo

   Vymazat
  2. 23:30 Vůbec se mi po nich nestýská hádal jsem se s nimi tolikrát a oni argumenty nemají ale nadávky jo.

   Vymazat
 22. Ano,udělal nám p.president radost.Nepodporujeme přece žádného nýmanda.Což se o kavárně říct nedá.

  OdpovědětVymazat
 23. Občas na NR kritizuji Zemana, že veřejně nemluví o spravedlivém dělení zisku s vlastníky firem z ciziny. Tentokrát se mi jeho odpovědi Drahošovi líbily a k volbám půjdu.

  OdpovědětVymazat
 24. Vynikající komentář byl dnes na AE News, s dovolením si ho vypůjčím:
  Režie debaty na Primě byla následovná : Nenechat mluvit Zemana aby neudělal blbce z déčka a nenechat -a to hlavně- mluvit déčko, aby neudělal blbce sám ze sebe. Takže “debaty” nutno udělat co nejmíň. Chvílema jsem měl pocit, že kandiduje Voříšek a ta červená karkulka. A další “úspora” času jsou reakce sálu. Obávám se, že “debata ” na čt bude ještě horší . Tam je plánováno zejména skákání tzv. moderátorky do řeči. Což se samozřejmě hodí déčku, protože ten není schopen vypotit kloudnou větu.
  Myslím, že je to stručné a naprosto výstižné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na ČT by místo Červené karkulky měla vstupovat Hana Zagorová s písní Hej, mistře basů...

   Vymazat
 25. Drahoš prostě na pana presidenta Zemana nemá ani náhodou.On nemá ani na ten post.
  Přečtěte si jak chtějí Drahošovi příznivci pokračovat.
  To ve Zlíně prohlásil pan Grygar,kterého jsem si pro jeho "hvězdnou" práci vážil.Už nebudu.
  CITUJI"
  Ještě než se ozval první dotaz z publika v reakci na zamyšlení moderátora o tom, jak bude situace v republice vypadat po volbách, Grygar uvedl: „Jsou dvě možnosti, buď zvítězí to, co říkal před chvílí ‚kolega Ovčáček‘, a v tom případě budeme muset asi divadelní večery opakovat tak dlouho, až to skutečně skončí jinak. Už máme know-how z roku 1989. Nebo to dopadne tak, že zvítězí láska a pravda nad lží a nenávistí, což je dnes heslo, kterému se polovina republiky směje. Myslím si, že je to teda dost chabá věc, protože to ukazuje, jak jsou lidé opravdu pokleslí, jak se jim úplně změnil svět tím, že se jim relativně vede dobře, a najednou si myslí, že všechno je jejich. Není. Dnes je celá generace, která vůbec nepamatuje ani dobu temna od roku 1948 do roku 1989, ani ne to, co bylo předtím, druhou světovou válku,“ uvedl s tím, že je potřeba situaci změnit. Vyzval k pomoci pro nového prezidenta a také podotkl: „Slušný člověk, který celý život dobře pracoval, který to dotáhl na předsedu Akademie věd, což není malá funkce, je dnes popliván, různě dehonestován nejrůznějšími nýmandy. To je prostě neskutečné. Naše práce bude buď pozitivní, nebo budeme muset začít od nuly

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že v roce 1989 neměly potřebné know-how Lidové milice a SNB. Vy dnes máte bez parazitních dotací tak leda KNOW-HOWNO.

   Vymazat
  2. Nebudu se nikdy ptát: na hvězdy Zemana, na politiku Grygara.
   Podobně jak v politice se Grygar už "provařil" svým působením ve spolku Sisyfos.

   Vymazat
  3. Pan Grygar se zřejmě narodil v Německu, a i proto je fanaticky pobožný. Jestliže léta dělá popularizátora vědy fanaticky pobožný člověk, tak já teda mu nemohu věřit a nemohu si jej vážit. Ve spolku Sisyfos Grygar a spol. přidělují bludné balvany každému, kdo se zabývá např. homeopatií (ani já sice nejsem jejím stoupencem). Nu a když Grygar a spol. takto vyplísní badatele s alternativními sklony, Grygar a spol. odejdou do kostelíčků, tam poníženě padnou na kolínka a se sepjatýma ručkama vzývají nadpřirozené bytosti jako ve Středověku. Osobně se přitom domnívám, že každý kdo používá k uvažovaní mozek, tak v 21. století ví, že po nebíčku se žádná betlémská strašidýlka věru neprohánějí. Žel "na slovo vzatý vědec", pan Jiří Grygar, dává v tom zapravdu představám pana Duky. Zvláštní ...
   MUDr. Václav Urbánek, CSc.

   Vymazat
  4. Dr. Grygar je kapitola sama o sobě. V jeho spolku Sysifos zesměšňuje mnoho alternativních názorů a jejich nositelů, aniž si uvědomuje, že se zesměšňuje sám. Já osobně mohu doložit jen 2 příklady: a) proutek a proutkaření, b) dosud neznámé planety ve Sluneční soustavě. Při své praxi jsem si ověřil, že proutek v rukách zkušeného geologa dává stejně přesné výsledky, jako například metoda velmi dlouhých vln (a ještě něco navíc). V posledních letech se Grygar "zapojil" do diskuze o IX.planetě, kterou předpověděli Brow a Batygin a "vědecky" zdůvodnil, že tam prostě takové těleso být nemůže:
   http://www.rozhlas.cz/meteor/prispevky/_zprava/jiri-grygar-nesouhlasi-za-neptunem-velke-planety-nejsou--1452479
   Prostě, co se nenaučil ve škole, to neexistuje. PK2

   Vymazat
  5. Dr. Grygar prokázal, že doba temna se odehrává v jeho hlavě.

   Vymazat
  6. Grygara jsem rád poslouchal, pravda, je tomu už dávno. S novým režimem chytil nový vítr a je z něj jen ten "bludný balvan"

   Vymazat
  7. O Grygarovi to už vím dlouho, četla jsem před pár lety rozhovor s ním, kde litoval, že tady nemáme radar a emerickou armádu proti té hrozné ruské hrozbě! Rači ať čumí do tubusu, tomu alespoň rozumí. Kdo ví, jak se srovnává s ruskými úspěchy v oblati kosmonautiky.

   Vymazat
 26. Drahoš reprezentuje sajrajt, který totálně vyžral USA. Čína je již ekonomická jednička, protože sajrajti nemají šikmé oči. Jak se ten prolhaný dobytek začne ohánět demokracií, tak je potřeba ho řezat hlava nehlava!

  OdpovědětVymazat
 27. NEJAKY drahos je PICA,proc se tim porad zabyvate,volte normalne...prece nejste na hlavu padli,ne /?!!

  OdpovědětVymazat
 28. Opět se potvrdilo, že pravdoláskaři nemají jiné téma, než opanování moci. Je to tristní, jak se zakopali v zákopech a nemohou ani dopředu ani dozadu. Nepochopili, že demokracie je diskuse a kompromis. Už to vypadá jako kdyby tu žili dva různé národy. Takový Mitrofanov v tom smradu, který popisuje ti přece nemůže vůbec žít.

  OdpovědětVymazat
 29. O Cechy se netreba bat a ty kone pod Blanikem jsou jiz ready
  https://www.youtube.com/watch?v=qPmb27bgUAM

  OdpovědětVymazat
 30. Už dlouho jsem se tak nenasmál jak při některých výrocích Zemana. Ještěže nemám televizi a mohl jsem si video vždy na dobu smíchu pozastavovat.
  Ale legrace stranou.
  Intenzity a délky aplaudu hostů i na nejslabší reakce Drahoše byly varující.
  Až děsivé.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Debaty v prvním kole jsem nesledovala a tak jsem byla zvědavá na pana Jiřího Drahoše.Jeho výkon byl zoufalý.Kdo nám vybral takovou slabou loutku ? Já jsem též zoufalá když jsem v hledišti viděla tolik mladých lidí s vymytými mozky. Pro mě hrůza a děs.

   Vymazat
  2. To jsou studentici soukromych skol a vybrane deticky pravdolaskarú.Decka,ktera nemaji ani na obedy to urcite nebyla.

   Vymazat
  3. 9.04 ta mládež tleskala na každou větu od Déčka, prostě "tak zněl rozkaz" a zadarmo určitě tato klaka netleskala

   Vymazat
 31. Nevím, za co pan Drahoš obdržel profesorský titul. Podle toho, co bylo vidět na televizní obrazovce, tak titul profesora, může získat i člověk, který není schopný zhodnotit na co má a no co nemá a když se dostane do problémů, použije podpásovku. Konkrétně, když použil nesouvisející s tématem, připomínku na cesty Zemana do Číny a Ruska a v tu chvíli o tom nebyla vůbec žádná řeč. Pan Drahoš, nebudu ho titulovat profesor, protože bych po včerejším jeho vystoupení urážel profesorskou obec, se mylně domnívá, že názory pražské kavárny sdílí i celý Český národ. Jenže Český národ si vůbec nemyslí, že jeho úhlavním nepřítelem je Čína a už vůbec ne Rusko. Dále v diskusi byl pan Drahoš přichycen, jak malý kluk při tvrzení, když k tématu migrantů začal tvrdit, že jeho výroky o migrantech se týkaly migrantů z Ukrajiny. Pan Drahoš prokázal, že na věc nemá názor a snaží se jenom odvést od svých dřívějších výroků pozornost. Nebyl schopen říct, že časem došel k jinému názoru. U vědeckého pracovníka, kterým se pan Drahoš prezentuje, je udivující, že nemá logické myšlení a věřil bych tomu, co se o něm říká, že si přisvojoval práci druhých, aby se vyšplhal nahoru. Bohužel všude jsou podobní páni Drahošové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Drahoš se zřejmě dlouhá desetiletí vždy úzkostlivě snažil, aby se s nikým více či méně mocným nedostal do názorového sporu, on cíleně anuloval jakékoli třecí plochy. Tudíž jeho rozmanitých titulů utěšeně přibývalo. Neboli platí, že Proplouvači to dotáhnou nejdál. Pan Miloš Zeman odedávna s gustem obhajoval pravdu. Tudíž byl celkem třikrát(!) propuštěn ze zaměstnání a jeho základní titul inženýr ekonomie zůstal titulem jediným. Hřeje mě, že i přesto je Miloš Zeman odborníkem a prezidentem republiky skvělým a jedinečným, a tudíž žádnou pochybnou titulománii nepotřebuje.
   MUDr. Václav Urbánek, CSc., z Prahy 2

   Vymazat
  2. Bohužel, takových "profesorů", jako je Drahoš, po roce 1990 vyrostlo jako hub po dešti. Mnozí mají práva z Plzně a velká skupina je humanitního zaměření jako například "prof" Putna. Osobně znám několik dalších, kteří neměli ani na aspiranturu a dnes jsou profesory a dosud nenapsali jediný článek z vlastní hlavy. To jen svědčí o tom, že v kvalitě vzdělání už doháníme Ameriku. Tož tak. PK2

   Vymazat
  3. 5:26 Po roce 89 se snížila akademická laťka a krom toho Drahoš je víceméně úředník

   Vymazat
 32. Jedno je už dnes jisté, že celá řada tzv. umělců odkryla svou tvář, když se postavila za úplně neschopného "profesora". Ti kteří na svém mylném názoru i nadále budou setrvávat prokáží, že určitě nejsou ti, kterým jde o dobro tohoto národa.

  OdpovědětVymazat
 33. Zeman jasně dominoval. Ale to se dalo čekat. Jedině kdyby snad byl zdravotně indisponovaný, dal by se zažít opak. Je to skvělý rétor a má, přes svůj věk fenomenální paměť.
  Přesto si myslím, že na výsledku voleb nebudou mít tyto duely zásadní vliv. Oba kandidáti mají vcelku stabilní okruh příznivců a těch nerozhodnutých, které by mohli pohnout konečným součtem hlasů, je, podle mého názoru, malý zlomek.
  Zeman má tu smůlu, že jeho odpůrci ani tak nevolí konkrétního kandidáta, jako jdou proti Zemanovi. Téhle skupině je totiž jedno, zda vyhraje Drahoš, nebo Horáček. Pro ně je důležité, že to nevyhraje Zeman. Přitom důvody jejich volby jsou vcelku prosté. Posílit naší podřízenost Bruselu, potažmo USA. Západ stvořil systém bezejmenných oligarchů, skrytých za anonymními akciemi zejména bank. Kašpárkové, ohánějící se naší orientací na západ, z z toho velmi často profitují. Viz stávající podpora z našich daní kulturní frontě a neziskovým organizacím. Proto ten zápal. jim by bylo úplně fuk, kdyby vyhrála úplná troska. Hlavně, kdyby zůstal zachován, nebo i eventuálně posílil současný systém jejich protěžování na úkor našich daní.

  OdpovědětVymazat
 34. Také se přidám k hodnocení duelu.
  Ano Zeman byl klidnější,věcný,odpovědi kvalitní.
  Jedno bych mu ale vytknul,kolem toho bonmotu s Merkelovou.Měl říci,paní premiérka Merkelová,při zdvořilostní návštěvě hradu,jsme se dotkli i utečenců,nejsem partnerem pro jednání s paní Merkelovou,tím je náš premiér,tak jsme jen neformálně o tom mluvily,tak jsem to takto paní premiérce řekl.
  Ale Všichni viděli pan Drahoš byl neklidný,roztržitý až nekompromisný,tak jasně naznačil,že by přesně plnil Kalouskovo přání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prezident má především reprezentovat republiku. Chybějící pravomoci mu nedovolí významně do něčeho zasahovat.
   A v tomto ohledu Zeman za 5 let ukázal, že slušné reprezentace není schopen. Dělají si z nás srandu kvůli němu dokonce i v Rusku, stačí zadat v ruštině "opilec" "zeman" atd - a budete koukat, co vyskočí.
   Kdyby Zeman nebyl takový hulvát, tak by neměl konkurenci.
   Ale bohužel - zvolil naprosto nevhodný styl a ve výsledku většina škol jeho obraz sundala ze zdi.

   Vymazat
  2. Anonymní 8:20
   Nemám obavu o reprezentaci státu Zemanem.
   Jak víme o celebritách i špatná reklama je reklama.O tom sundávání obrazů prezidenta vím své,kavárenské dilema,právě tím tlakem kavárny,Kalouska a spol,došlo k rozpolcení společnosti.Ten tlak se postupně zvyšoval,co vidíme teď u voleb až nehorázným napadáním voličů Zemana.

   Vymazat
  3. 8,20
   Hele ty havlochytrolíne,nechlastej takhle brzo po ráno,pak meleš nesmysli stejně,jako Kraďousek s Poserplínou dohromady!.-DD

   Vymazat
  4. 8:20 Člověk takhle příjde ráno k netu a hle - nějakej nemyslící magor tady něco plácá

   Vymazat
  5. 8:20 Většina škol ho na protest kvůli nezvolení Karla ani nevyvěsila. Od dětí vím, že ve školách jela tenkrát před 1. volbou, stejně jako dnes, kampaň antizeman. Kdo má jiný názor, bojí se ho říct, stejně jako u umělců, v zaměstnání a jinde. Nevyvěsit prezidenta je svinstvo, ale to holt vládne našim školám, kde našim dětem vymývají hlavy a "učí je správně volit".
   A co se týká našeho údajného špatného obrazu ve světě kvůli Zemanovi, tak je to blbost! A navíc, myslíte, že Němci řeší, jestli se tady u nás někdo směje Merkelové? A že jich je! Prostě kecy v kleci. Co si o nás myslí jinde, je mi celkem jedno, tohle je naše zem a Zeman je náš zvolený a oblíbený prezident a ostatním do toho nic není. Nechť se podívají, co jim nalezlo do vlád, parlamentů a prezidentských úřadů a zametou si před vlastním prahem.

   Vymazat
 35. Škoda že reality shove je jen par krát za nekolik let,chléb a hry.

  OdpovědětVymazat
 36. Pan prof. Drahoš se v duelu se stávajícím prezidentem jen velmi ztrapnil. Bylo mně ho chvílemi až líto. Roztřesený, rozklepaný muž, a ty jeho řeči o zmanipulovaných volbách Ruskem,atd...a takový člověk by nás měl reprezentovat ve světě?

  OdpovědětVymazat
 37. Nebylo chybou Drahoše, že dopadl tak, jak dopadl. Prý(!) mu špatně napovídali přes vysílačku, kterou měl v uchu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rušili spojení rusáci, jasná věc.

   Vymazat
  2. Zeman měl v uchu implantát a nápovědu přímo od Putina, proto byl lepší než Drahoš s výrobkem z Tchajvanu :-)

   Vymazat
 38. V jednom má ale Drahoš naprostou pravdu. U nás brutálně ovliňují volby rusáci. Neprozradím snad žádnou tajnou informaci BIS, ale velmi aktivní jsou například Mitrofanov a Romancov. A to jsou jenom ti, které vidíme, kdo ví, kolik jich pracuje v zákulisí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A z MVČR Romancovová, ta na náš web nyní dohlíží on-line (s Jandou), protože je mezi dezinformačními!

   Vymazat
 39. Zemana preferuji navzdory jeho skandálům a takzvanům bonmotům. U Drahoše vadí servilní přístup k EU. Drahoš nejdřív podepsal výzvu vědců pro migraci. Pak řekl, že není vítač a část ty výzvy z uinternetu zmizel. Opravdu mu můžeme věřit? Já teda ne. Drahoš zradí, Zeman ohledně kvót ne.
  http://www.epshark.cz/clanek/382/otevreny-dopis-proc-vas-nevolim-pane-drahosi

  OdpovědětVymazat
 40. Po včerejší debatě začali sázkaři hromadně sázet na vítězství Miloše Zemana.Takže kurz utipsportu teď na pana prezidenta 1.66,na fíkusa 2.17.

  OdpovědětVymazat
 41. Pan Drahoš se choval jako počítačový šachista.
  Naučil se mnoho frází a přiřazoval je tak, že se snažil najít odpověď v těch něco málo frázích a pak z toho vyšly blbosti.
  Očekávat může trestní stíhání od NBU, jelikož se přiznal, že čte neveřejné zprávy od BIS.
  Pak by jsme měli trestně stíhaného prezidenta i premiéra.
  A nebo, že by lhal ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní udání (alespoň v naší zemi) může podat kdokoli a důkazní materiál se dá dohledat na Primě. Vidělo to asi 2,2 mil. lidí, takže svědků je dostatek :-)
   Než je policie všechny vyslechne, tak budou další nebo přespříští volby prezidenta. :-)
   PK2

   Vymazat
  2. 9:44 Mýlíte se, nic nelze dohledat ...
   S odkazem, že "Video obsahuje obsah partnera FTV Prima, který ho zablokoval na základě autorských práv" byl důkaz "odstraněn".
   Dlouhé, předlouhé, jsou "špinavé prsty" pravdoláskařů ...

   Vymazat
  3. Zatím je originál na TV Prima. Ten bude ale jistě skartován v případě, že se o něj policie začne zajímat:
   http://prima.iprima.cz/cesko-hleda-prezidenta-1/online-cela-debata-milose-zemana-jiriho-drahose-na-prime
   Vysvětlení bude možná obdobné, jako v případě kamer u Kvitové - "kamery nebyly v provozu" nebo "záznamy se ztratily". PK2

   Vymazat
 42. Včera jsem po několika vystoupeních prezidentského kandidáta napsal bratrovi následující sms "Jsem v šoku. Drahoš na Primě je trouba s vekým T".

  OdpovědětVymazat
 43. Jestli o Topolánkovi kdysi Klaus napsal, že Topol je falešný a prázdný, tak by mě zajímalo, co by musel napsat tentokrát o panu Drahošovi, něco jako blbý a blbější ?

  OdpovědětVymazat
 44. Mladí příznivci Drahoše v hledišti freneticky řičeli a tleskali, téměř po každé větě, kterou pan Drahoš těžko sesmolil. Místy to působilo velmi směšně, něco jako najatá klaka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dostali zaručené maturity a zároveň přijetí na nějakou prestižní VŠ.

   Vymazat
  2. 9:42 Nic nového pod sluncem !
   Podobnou "klaku" tvořili v debatách na Primě, před 5 roky, příznivci Fischera a Schwarzenberga.

   Vymazat
  3. 9:42 divím se, že je nový americký velvyslanec nevybavil červenými kartami :-)

   Vymazat
  4. 9:42 řekli jim, ať Drahoše aktivně podporují. Problém byl v tom, že ho neslyšeli (a nakonec ani nebylo co slyšet), tak tleskali naslepo, přesněji nahlucho :-)

   Vymazat
  5. 9:42 Myslíte, že to nebyl kompars ?

   Vymazat
 45. Pražská kavárna si vybrala dobře tvárného kandidáta na prezidenta asi aby mohla na Hradě šafářovat za jeho zády jako v dobách Havla. Dnes ji asi může trefit šlak z tohoto přehmatu. Situaci se snažili napravit dodatečnou nominací pana Fischera, ale ten do druhého kola nepostoupil. Byl by to nesrovnatelně kvalitnější kandidát, než-li Drahoš. Ten měl raději zůstat na chalupě a i nadále poslouchat manželku. I když ta mu Kalouska asi nenahradí. Drahoš je opravdu fotogenický fešák, ale museli by ho prezentovat jenom se zavřenou pusou, protože pronáší křivá slova. Ale z křivící se pusy to asi jinak ani nejde.

  OdpovědětVymazat
 46. Drahoše mi bylo upřímně líto,když tam jednu chvíli zoufale listoval v připravených odpovědích a nemohl se chytit. Placená klaka mladých hlupáčků všechno překřičela. Tohle přece by nemohlo být prezidentem.

  OdpovědětVymazat
 47. Z vystoupení Drahoše vyniklo jeho podrazáctví a křivá ústa-křivý charakter.

  OdpovědětVymazat
 48. Pan president Zeman dle mého názoru předvedl v plné kráse se kandidát na presidenta pan Drahoš je NAHÝ. Četl jsem většinu vyjádření ke konferencierovi p.Voříškovi. Zdálo se mi že v některých případech se choval skutečně jako pravý vesnický voříšek a zákeřně se snažil p.presidenta kousnout. Bylo úsměvné, jak tento tyto výpady přehlížel.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oprava: předvedl v plné kráse,že kandidát.....

   Vymazat
 49. Drahoš mluvil frázemi z pokřivené huby a osvědčil trestuhodnou neschopnost logické a rychlé reakce. Nemožný a trapný. Jak se mohl nechal naverbovat? Patrně deviace zvaná narcismus. Pan prezident byl excelentní, sázel mu to jedna radost. Byl vtipný a už dlouho jsem se tak nezasmála! - Na čt určitě nedají publikum: Politika se má přece dělat BEZ LIDÍ! Witovská bude štěkat do řeči. Prima s Voříškem: drahošovské brýle na voříškově nose. Monstrum v červených šatech, které se občas zjevovalo. Nápis: Česko HLEDÁ místo VOLÍ byl též trapný. Ale MZ byl skvělý, využil každé protivníkovy chyby. Volíme MZ!

  OdpovědětVymazat
 50. Pana Drahoše si takzvaní umělci a intoši zvolili za svého reprezentanta, aby nám ostatním ukázali, jak ubozí a hloupí ve skutečnosti jsou.

  OdpovědětVymazat
 51. Pražský lid si přeje loutku , tak ji bude mít ! Proč jste místo Drahoše nenašli politika kolem 50let a hlavně chytrého . Včetně jsem poznal Drahoše , je k pláči . Určitě je za ním Kalousek .

  OdpovědětVymazat
 52. Když vyhraje Drahoš, taky dobře. Aspoň se to dřív všechno podělá.

  OdpovědětVymazat
 53. Tak teď už je to na ČT1, aby Zemana zničila za každou cenu. Blbce Witovské, ale není co závidět. Vyhraje-li jeden nebo druhý, tak na to tato redaktorka stejně doplatí. Oravec moc dobře věděl, proč se dopředu zříká moderování. Oravec řídí GŘ Dvořáka, mohl si to proto dovolit, blbka W už nikoliv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemám strach, že prezident nerozebere Witowskou na prvočinitele .

   Vymazat
  2. Vazeni , včera jsem se na Primu nedivala , hodně to prozivam a nechtela jsem se nechat drasat , třeba některými spinavci z tabora Drahose . Vím, že Drahos na našeho pana prezidenta Zemana nemá , ale i tak....jsem ráda jak to dobře dopadlo , ale mam obavu z CT 1. Jsou tam sprosty vlastizradci !
   Jinak volám znamym , kamaradum , detem a slusne vysvetluju aby volili pana Zemana , doufám a verim , ze jsem nekolik hlasů získala , všechny zemanovce zdravím .... ;-)

   Vymazat
 54. Cítím úctu k Panu Zemanovi a zřejmě nejsem sám !

  OdpovědětVymazat