Reklama

pondělí 8. ledna 2018

Zeman v prvním kole znovu prezidentem - jen se podívejte na ty ostatní!

Marek Řezanka 
8. 1. 2018

Dano, Gino, Evo a všichni ostatní,
tento týden nás čeká první kolo voleb - a jak opakovaně píši, doufám, že i jediné. Budu moc rád, když s lidmi ve svém okolí, kteří ještě nejsou rozhodnuti, budete sdílet tento text.Nemohu si pomoct, ale jediný M. Zeman vystupuje jako hlava státu. Ostatní kandidáti aspirují tak leda na titul Krále rozšlapané bábovičky.

M. Zemanovi média a někteří politici vyčítají, že se nechce pustit do diskusí s ostatními kandidujícími na Hrad. Nikdo z nich si neuvědomuje, že je to jeho svobodná volba. Proč by měl chodit někam, kde nebude mít důstojné podmínky ke skutečné diskusi, a kde by byl jen terčem pro ostatní v disciplíně: Vylijte na něho co nejvíce špíny (faulovat se může dle libosti)?

Nepřítomnost M. Zemana jenom podtrhuje licoměrnost, pokrytectví a prázdnotu oné osmy, která ze začátku vystupovala jako jedno tělo a jedna duše (Horáček podporoval Drahoše, Drahoš Horáčka, Topolánek P. Fischera), aby se s blížícími volbami zakousla sama do sebe. M. Horáček najednou viní J. Drahoše z kopírování kampaně, Drahoš se snaží vymezovat vůči Horáčkovi, Topolánkem velebený P. Fischer obdivuje A. Babiše, zatímco Topolánek před ním varuje jako před největší hrozbou demokracie.

Spíše než volbu na Hrad připomíná televizní účinkování antizemanovské osmy jakousi nechutnou reality show či volbu Miss. Sledujeme, kdo z nich lépe zazpívá hymnu, kdo jak zodpoví tu kterou otázku či kdo je větším symbolem listopadu 1989. To je jak z nějaké dětské soutěže o cenu Mirka Dušína – nebo bychom mohli mluvit o volbě „krále rozšlapané bábovičky“. V žádném případě se nám však zde nerýsuje budoucí prezident – tedy člověk, který by měl usilovat o blaho naší společnosti – a nikoli své, a to i za cenu útoků ze strany médií a dalších kruhů.

Kdo jsou vlastně hlavními vyzyvateli M. Zemana? Pan Drahoš, který neumí mít pevný názor na cokoli a který, když je v koncích, nevinně prohlásí, že o tomhle tedy nic neví. Pan Topolánek, který spolu s P. Nečasem vytvořili takové kabinety, že sociální klima v naší společnosti zhoustlo k nevydržení – vyloženě vulgární a sprostá osoba, která vyhrotila konflikt s odbory – a která se nestydí lidem nalhávat, že dokáže společnost stmelovat. Leda proti sobě. Pan Horáček, který se před Listopadem 1989 věnoval hazardu (valše) a který vidí pouze své ego. O těch ostatních snad nemá ani cenu se rozepisovat. Z tohohle si má člověk vybrat? Je jedině dobře, že se M. Zeman od této nedůstojné telenovely distancuje.

Pojďme se přesto podívat, jak jsou hlavní rivalové M. Zemana pro jakéhokoli voliče (ne)důvěryhodní.

Topolánek jako etalon slušnosti?


M. Topolánek sází především na faktor známý jako totální ztráta paměti. Pokud si totiž občané jeho politickou karieru vybaví, těžko mohou uvěřit, že bude hájit zájem většiny. Nedělal to nikdy, proč by nyní měl začínat?

Vyloženě komicky potom působí, když si jako heslo „návratu slušnosti na Hrad“ dá zrovna pan Topolánek:
„Chyby nedělám dvakrát, chci na Hrad vrátit slušnost bez podřizování se..." 
(Viz https://xtv.cz/archiv/chyby-).
Pro připomenutí si osvěžme dva neméně „svěží“ texty M. Topolánka ještě jako premiéra:
„Nečtu ty vaše sra*ky a lži nekomentuji. Žádná z těchto „mr*ek" se neodváží sama a beze svědků přiblížit na 5 metrů," stálo v úvodu Topolánkovy odpovědi, a ta pokračovala: „To mi stačí. Respekt! To že české mr*ky útočí řadu let na mé rodinné příslušníky, to je vaše vizitka, ne moje. Pokud se chcete štvanice zúčastnit, pozorně si odkrokujete 5 metrů. Mr*ka totiž nemá pohlaví" 
 (Viz https://www.parlamentnilisty.).
Komu tedy vadil Zemanův překlad slova „pussy“, jistě najde zalíbení ve slovníku „slušného“ pana Topolánka:
„Topolánkova odpověď ale předčila veškerá očekávání: „Řekl mi tehdy: Ahoj čur***, podívej se, jak jsem zhubnul! Co je? Co to je? To nebudu číst, vole, kolik chceš? Cože? Ty nechceš prachy? Jaký principy, vole? Ááááále, na to se vy***!“

(Viz https://www.parlamentnilisty.).

Topolánek spojující?


Zatímco M. Zeman nabízí tripartitě i různým politickým stranám roli nekonfliktního moderátora, M. Topolánek je znám svým odporem k odborům a opovrhování jimi. Zde si nijak nezadá s panem Kalouskem. M. Topolánek vůbec neoplývá darem dialogu. S KSČM se nebaví, vyloženě pohrdá i SPD. Hlásí se k velice asociální politice – a komu se nelíbí, ukazuje pomyslný prostředníček. Jak si pak máme přebrat jeho slova?:

„Chtěl bych lidi spojovat tím, že jsem schopen mluvit jak s havíři v nízké sloji, s lidmi, co se trápí s podnikáním na malém městě, tak i s pražskou kavárnou“ 
(Viz https://volby.idnes.cz/).
Dokážeme si snad představit hlavu státu, která na tripartitě odborářům vzkáže:
„Naplivali jste mi do ksichtu. Lžete a okrádáte zaměstnance o teplá jídla“

(https://ekonomika.idnes.cz/)?

Líbí se Vám „Topolánkova Evropa“?:


Celou dobu, kdy se řešili migrační kvóty, byl M. Topolánek někde zalezlý. Na poslední chvíli potom vylezl, aby se stal bojovníkem proti nim. Vzpomeňme si, jakou Evropu a jaké hodnoty v ní M. Topolánek hájil – a hájit bude klidně dál:
„Podle informací LN chce premiér Topolánek před Barrosem nadnést, do jaké míry je možné, aby některá doporučení jím ustavené Národní ekonomické rady vlády (NERV) byla použita i pro zbytek unie. Mirek Topolánek se netají důvěrou v závěry rady a rád by český recept prodal dál“ 
(Viz https://byznys.lidovky.cz/).
Jinými slovy, M. Topolánek podporuje Evropu asociální, Evropu, která nutně musí spět ke svému rozpadu a sociálním bouřím.

Neobstojí ani jeho údajný boj proti euru. Euro by totiž klidně přijal – jen, podle vlastních slov, mu musí předcházet řádně asociální „reformy“:
„Naše ambice přijmout euro zůstává stále silná", vzkazoval nám v roce 2006 M. Topolánek. „Bez toho, abychom provedli některé reformy, to ale nejde", dodal. Mezi nimi jmenoval hlavně snížení výdajů vládního rozpočtu a zajištění větší „pružnosti pracovního trhu“ 
(Viz https://archiv.ihned.cz/c1-).
Zapomínat bychom neměli ani na Topolánkův NERV, kde působili například V. Dlouhý (bývalý kariérní komunista a nyní velký odpůrce čehokoli sociálního), P. Kohout (silně asociální ekonom, který patří k odpůrcům M. Zemana a čelným tvářím Realistů) či T. Sedláček, který se taktéž vyznačuje neskrývaným odporem k M. Zemanovi a asociálním pohledem na svět. Tito lidí by utlumili sociální odvody na minimum, aby se bohatí radovali – a většina neměla na nic, ani na důchody.

Spolupráce s „bezpečnostním rizikem“?


M. Topolánek ještě relativně nedávno (3. března 2017, burcoval veřejnost, že A. Babiš je „bezpečnostním rizikem“:
„Andrej Babiš se chová spíše jako psychotik, který své jednání v situacích, kdy se dostane pod tlak, nekontroluje. Je vulgární, pronáší žalovatelné výroky, uráží všechny kolem sebe a v televizi se chová buď jako ubrečený kluk, kterému právě rozšlápli bábovičku, nebo jako uječený hysterik… Andrej šel primárně do politiky, aby ochránil sebe a pochybným způsobem získaný majetek. Jestli totiž někdo skutečně na startu‚ zázračně zbohatl‘, tak je to on! Získat moc ale bylo tak lákavé a tak snadné. Babiš je podle mě bezpečnostním rizikem“ 
(Viz http://www.blesk.cz/clanek/).
Do nového roku si ale pan Topolánek dal zřejmě předsevzetí, že se bezpečnostním rizikem stane i on sám – a to tak, že bude s Baišem kooperovat. Nakonec, M. Topolánek se v minulosti rozhodně nijak nekontroloval, vulgární a žalovatelné výroky šířil kolem sebe jako houby po dešti a jako ubrečený kluk v televizi vystupuje též – že s ním M. Zeman nechce do debaty.

Výsledkem tedy je, že M. Topolánek směrem k Babišovi dne 4. 1. 2018 pronáší:
„Byl bych schopen spolupracovat s Andrejem Babišem, ale museli bychom ten vztah vybalancovat“ 
(Viz https://www.novinky.cz/domaci/).
M. Topolánek (a podobně vystupuje i muž, k němuž se M. Topolánek hlásí, P. Fischer) bezostyšně veřejnosti ukazuje, jak velkým názorovým obrtlíkem je. Věřit mu nelze nos mezi očima – a jeho drzost by mohla hory přenášet.

Jak si za chvíli ukážeme, že Topolánkovy „nešvary“ mají i další z antizemanovských kandidátů. Spojuje je nedůvěryhodnost, názorová nekonzistence a nesmírná dávka pokrytectví spojená s vyloženou arogancí. Za těmito lidmi nemůžeme nevidět zájmy TOP09 a ODS, zájmy určitých kruhů, které jsou ve společnosti v menšině, ale prahnou po moci.

Jiří Drahoš slušný?


Naprostým simulakrem je potom „slušný“ pan Drahoš:
„Stále věřím, že slušnost, důstojnost a odvaha postavit se hrubosti a manipulaci nejsou prázdné pojmy“ 
(Viz https://www.parlamentnilisty.).
Slušný člověk nekopíruje kampaň jiného kandidáta. Slušný člověk nezůstane mlčet, vidí-li, že jeho protikandidátovi je upíráno promluvit (asi že není hoden být „symbolem“ Listopadu 89) a slušný člověk nemůže brát peníze od kohokoli – a současně dělat, že je to v pořádku.

J. Drahoše finančně podporují například L. Sekyra (vazby na F. Mrázka) či Vasil Bobela (kauza Mostecké uhelné společnosti) – viz https://www.parlamentnilisty. či http://www.rukojmi.cz/clanky/.

„Nevím, že by pan Bobela byl spojen s Mosteckou uhelnou společností (MUS)“, zareagoval J. Drahoš (Viz https://www.parlamentnilisty.).

Pokud J. Drahoš opravdu nezná tato základní fakta, nemůže kandidovat na hlavu státu. A pokud je zná – a tváří se, že ne, je to pokrytectví nejhrubšího zrna, které ho opět jako hlavu státu tvrdě diskvalifikuje. Je to zjevná lež – jenže ze lží se u nás obviňuje toliko M. Zeman. Klasickým příkladem tohoto pokrytectví jsou Britské listy, které J. Drahoše nekriticky podporují a na M. zemana nekriticky plivou (Viz https://blisty.cz/art/89393- a https://blisty.cz/art/89334-).

Panu Drahošovi by stačilo připomenout, že:
„Byl to právě Pudil, který hrál klíčovou roli. Do tehdejší MUS nastoupil v roce 1998, v době, kdy hnědouhelného těžaře za jeho vlastní peníze převzala skupina vedená Antonínem Koláčkem. Už o rok později Pudil přivádí k privatizátorům Pavla Muselu, obchodníka se zbrojním materiálem. Přes něho byla odeslána provize k lidem okolo Stanislava Grosse. Následně v roce 1999 Koláčkova parta získala státních cca 46 procent od státu za 650 milionů korun. Pudil a více v ústraní se pohybující nevýrazný finanční ředitel Bobela po několika letech Koláčka přesvědčili, aby jim dal/prodal část firmy. Oba dostali po deseti procentech“ (Viz https://www.motejlekskocdopole.com/dosti-neuveritelni-vitezove-kauzy-mus-petr-pudil-a-vasil-bobela/.

A nebylo to poprvé, kdy J. Drahoš zareagoval způsobem, že se vyjadřuje k něčemu, o čem zhola nic neví. Obdobnou reakci jsme u něho mohli pozorovat při obhajobě bratrů Mašínů:
„Je to vzdálená historie. Každý má právo na odpor proti totalitnímu režimu a tak taky beru tehdejší akci bratrů Mašínů. Detaily neznám. Ale respektuji právo postavit se totalitnímu režimu“ (Viz https://www.parlamentnilisty.). (pozn.red.NR.: http://www.literarky.cz/politika/domaci/24482-pan-draho-chce-pravdu-slunost-a-uctu-k-lidem-tak-urit)
Za zmínku stojí i to, že pan Drahoš přiznává, že detaily ohledně kauzy bratrů Mašínů nezná (Co potom chceme za znalosti od mladé generace?), a přitom má jasno v tom, že to bylo správné (na základě čeho? Zarytého antikomunismu?) – Viz http://www.literarky.cz/.

Michal Horáček nenálepkující?


Z řady výše uvedených „expertů“ pak nijak nevybočuje ani M. Horáček. Na jednu stranu hlásá, že nemáme nikoho nálepkovat – a pak sám používá nálepky, jako by se nechumelilo:
„Jediné, co si přeji: z toho sporu nesmíme nikoho vylučovat. Nikoho diskvalifikovat ubohými nálepkami, jako je sluníčkář nebo xenofob, buran nebo kavárník. Všichni jsme občané své země a hlas každého z nás je stejně cenný. Na tom musíme trvat“ (Viz http://denikreferendum.cz/).
Hezké předsevzetí, ještě tak, aby se ho pan Horáček držel. Když by jako prezident měl ale jmenovat vládu podporovanou hlasy komunistů či SPD, najednou by vylučoval jedna radost:
„Komunistického řádění v naší zemi bylo už dost“, napsal Horáček. U SPD napsal, že by takovou vládu také raději nejmenoval. „Jejich poslanci jsou vesměs nekompetentní, takovým nechci umožnit, aby vám vládli. Ať se to učí v opozici“ (Viz http://tn.nova.cz/clanek/).
M. Horáček odmítá i to, že by existoval někdo jako Zemanův volič. „Existuje jen člověk, který dal v roce 2013 Miloši Zemanovi hlas. Lidi jsou otevření, teď je nová volba", konstatoval (Viz https://www.tyden.cz/rubriky/).

Takže například já - a mnozí a mnozí další – neexistujeme. To je přece nálepka jako hrom. Chceme snad prezidenta, který o velké části naší populace prohlásí, že neexistuje?

U zbytku kandidujících je to obdobné. Za vše například hovoří názorová obojakost pana Hanniga.

P. Hannig sází na bezpečnost?


Na otázku: Zrušil byste současná bezpečnostní nařízení na Pražském hradě?, pan Hannig pro deník Metro odvětil:
„Určitě, Hrad by měl být přístupný veřejnosti, jako byl“ (Viz http://www.metro.cz/petr-).

Zřejmě za tuto odpověď dostal vynadáno od A. B. Bartoše, který aby pomalu rozšířil seznam „Pravdolásky“ o pana Hanniga – a vlastně i sebe sama, neboť pana Hanniga podporuje.

A tak po krátké době v debatě pro Blesk P. Hannig k rámům na Pražském Hradě podotýká: „Zachoval bych dosavadní praxi“ (Viz https://www.blesk.cz/clanek/).

Kterému výroku tedy máme věřit? A je vůbec možno věřit člověku, který se údajně hlásí k M. Zemanovi, ale pak ho hodnotí stejnou „trojkou“, jakou by na škále 1-5 dal i V. Havlovi (Viz https://www.novinky.cz/domaci/)?

Jak je například možné, že Realista Tomský, který by měl podporovat J. Hynka (též Realista), vyloženě horuje za Topolánka?: „Je téměř jisté, vis maior, že se Topolánek těsnou většinou prezidentem stane. Ještě dnes si na to jdu vsadit“ (Viz https://www.novinky.cz/).

To se totiž opět dostáváme k onomu NERVu a P. Kohoutovi, který v něm působil a který se netají svým odporem vůči stávající hlavě státu. Vrána holt vráně oči nevyklove – a Topolánek, Kohout – a nakonec i Hynek budou jedna ruka.
Krajně asociální je též V. Kulhánek, jenž se hlásí ke zkrachovalým politickým značkám jako ODA či Unie svobody (Viz https://zpravy.idnes.cz/).

M. Zeman se jako prezident důsledně vymezuje proti tlakům na Rusko, Írán, Sýrii či Severní Koreu. Je tak jedním z mála politiků, kteří mají odvahu vzdorovat mainstreamovému proválečnému štvaní (Viz http://www.obrys-kmen.cz/). M.Topolánek. M. Hilšer, J. Drahoš, P. Fischer či M. Horáček toliko umějí podporovat protiruské sankce a bít se v prsa, že jsou pro Západ. Ale pro jaký? Pro zcela divoký, individualistický a asociální. Pro Západ, který v této podobě a fázi systémového vývoje v podstatě končí, protože nemá většině co nabídnout.

Rozepsal jsem se – ale jen proto, abych shrnul hlavní body, jak je vnímám:

1) Jediný M. Zeman je autentický. Je takovou Maruškou z pohádky Sůl nad zlato, jež umí do očí svého otce říci, že ho má ráda jako „sůl“. Protože si cení jiných než oficiálně respektovaných hodnot.

2) Jediný M. Zeman nepopírá sám sebe, na rozdíl od zbylé osmy, což dokládá tento text na konkrétních příkladech.

3) Jediný M. Zeman dokáže vzdorovat mediální manipulaci. Ostatní kandidáti jí pomáhají a jsou její součástí.

4) Jediný M. Zeman usiluje o skutečný dialog. Dokáže být prostředníkem ve sporu zaměstnavatelů a odborů, moderátorem jednání různých politických stran, umí jednat se všemi velmocemi stejně.

5) Jediný M. Zeman nepodporuje antiruskou politiku a nepřilévá oleje do vyvolání děsivých válečných konfliktů, jež by se staly zničujícím konfliktem celosvětovým.

Ve výčtech těchto bodů lze pokračovat. Myslím však, že pokud se nad tímto vším zamyslíme, naše volba by měla být jednoznačná - a to již v prvním kole, tedy tento pátek a tuto sobotu.

Díky za pozornost,

mějte se krásně,

Marek

46 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Vaše "hlava státu" , která veřejně lže voličům - do NATA jedině po referendu, konec zlodějským privatizacím a v tu ránu všechny oddlužené státní komerční banky rozdal svým zahraničním kamarádům. akce "Čisté ruce" se špinavýma rukama !!

   Smazat
  2. Naše hlavička pomazaná tím že se neozýval proti zlu, ba některé podporuje,zlo se posílilo a ukáže svoji moc.
   Tyhle volby jasně dají najevo jakou sílu mají darebáci a zlodějové.
   Vyhraje li Milouš,není to až tak nejhorší s naší zemí a další období rok od roku bude pomalu přibývat vliv zla.
   Topol by po tom co hudební skupina oblastní úrovně porazila zkušené profesionální matadory, po rozpuštění prestižního oddělení policie,
   jen potvrdil že jsme se stali zemí nekonečných možností po vzoru USA.
   Zlo by opět mělo veliký důvod slavit.
   Jako urychlovač dějinných událostí je Topol
   vhodnějším kandidátem, konečně by bylo mnohem více lidí pro změnu.
   Miloušovi přeji k případnému znovu zvolení aby přehodnotil sbližování státu s prokletou katolickou církví. Tím sjednotí většinový lid*

   Smazat
  3. K prezidentským volbám podruhé...
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Analytik-Koller-projel-cast-zeme-a-z-toho-co-videl-si-neco-uvedomil-o-Topolankovi-Z-Drahosovy-skrine-pak-vytahl-dalsi-kostlivce-o-kterych-se-nemluvi-519211

   Smazat
  4. 23:12 Jo skvělý článek je třeba jsi ho přečíst.

   Smazat
  5. :)) ...nikdo nepochybuje že jsou to darebáci.
   Jedni je pro to volit nebudou a ti druzí právě proto že darebáci jsou je podpoří.
   Kostlivci jsou jen jakým si pozdním výkřikem.
   Mají toho tolik na svědomí že by pomohla vazba a obvinění...na to si nikdo netroufne*

   Smazat
  6. Milej Heroute, standardně příliš intelektu neprojevujete, ale i tak, prozraďte, koho tedy a proč radíte volit Vy, když Zeman se Vám v situaci, kterou příliš nechápete, natolik znechutil?

   Smazat
 2. Volím Zemana! Zeman na Hrad!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je úroveň. Obdržel jsem jako všichni voliči volební lístky. Ze všech kandidátů vím něco jen o 2. Ale to hlavní. Téměř všichni dosazeni senátem či parlamentem. Ovšem nikde kým vlastně. KDU? TOP? CSSD? 0DS? Kdo to ví? A jak si potom udělat obrázek o kandidátech. Ze žvanění medií? A když už media. Jakpak to, že nebyly veřejné hovory s lidmi, co je dobře znají? Inu možná záměrně. neboť jak známo - potmě se nejlíp krade, žejo....

   Smazat
 3. Volím Zemana, ale až v sobotu, aby podvodníci mněli co nejméně času.
  lada

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. IT odborníci jsou Piráti. Při posledních volbách došlo k půlhodinovému výpadku a pak rostly náhle preference TOP 09. Kde se nachází centrum vyhodnocení výsledků voleb? Nejde počítačové zpracování přes Brusel?

   Smazat
  2. Lado, to je zajímavý postřeh. Přátelé, popřejte prosím Ladě sluchu či zraku. Václav U.

   Smazat
  3. Taky tak. Vždycky jsem se tomu smál, jako blábolu, ale už 2x jsem taky volil v sobotu, a poté, co to veřejně připustili i po loňských volbách, když se zjistilo, že se počítají preferenční hlasy tak, jak kdo uzná za vhodné a že urny nejsou střeženy, tak už to budu dělat vždycky. Proč jsme jedna z mála zemí, kde se volí dva dny? Český člověk je vynalézavý a mělo by se to přehodnotit.

   Smazat
 4. Vcelku souhlas, jen trochu obavy, aby nezvítězila blbost, jak je v našich krajích občas zvykem. Překvapuje mně zavilá opozice některých lidí, kterou nechápu, ale je fakt, že oni jí taky moc nevysvětlují, a logicky vůbec ne.

  OdpovědětSmazat
 5. Volím Zemana !

  OdpovědětSmazat
 6. Tito antizemanovci jsou stejný sluhové bruselu jako „demokratický blok". Volba Českého vlastence je jasná Miloš Zeman.

  OdpovědětSmazat
 7. Komediant chce zakazovat a trestat:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jiri-Madl-Chci-zakazovat-weby-placene-z-Ruska-Chci-trestat-sireni-lzi-nenavisti-a-vyhruzek-Branme-CT-519138

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23,47
   Ten potrat opičí kurvy může chtít a taky brzy dostane.....ale jedno v průjezdu a pěkně,přes celou držku,kretén!

   Smazat
 8. Autorovo závěrečné pětibodové resumé je pravdivé a přesvědčivé. I já nabeton budu volit našeho pana prezidenta Ing. Miloše Zemana. Jen pro přesnost, autore: Osobně se domnívám, že z osmi zbývajících protikandidátů nejvíc pravdivých postojů má pan P. Hannig; třebaže občas se mu něco nepovede. A Unie svobody zejména v prvním údobí své existence byla politickou stranou velmi principiální; postupně to s ní šlo s kopce. Byl jsem jejím členem.

  OdpovědětSmazat
 9. Cesku chybi Trump
  Zeman je mekkys

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:26
   Trump nechybí nikde a nikomu!!!!!

   Smazat
  2. Ne, nechybí nám, dle vlastního hodnocení, supergenius Trump kterému 100% personalu WH jinak neřekne než fucking moron. Jen si ho tam nechte!

   Smazat
 10. Konečně nám velice nedávno zmizel Dluhoš, tak ať zde není něco podobného, něco k ničemu a nabízí se tu jich opravdu hodně. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 11. Díky, Marku. Přesné, objektivní, nad věcí. Neexistuje alternativa.
  Volím Zemana stejně jako poprvé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky, ale taky až v sobotu

   Smazat
  2. Současný prezident
   to nebude mít tak snadné,jako posledně.
   Tehdy jsem také vůbec nesledoval Lžibednu
   a předvolební masáž,byl jsem najednou překvapen, jak vysoké
   preference dostal ten mumlal Schwarzenberg.

   Tak abyste se nedivili, když to dopadne,
   navzdory vašim přáním jinak...

   Já volit nejdu,
   neboť v tomto státě je funkce prezidenta
   tak bezvýznamná, že by úřad mohl vykonávat
   i Ferda Mravenec a pokud bude zvolen někdo jiný, směřování ČR ve vztahu k EU a zločinné
   NATO to nijak nezmění, o tom se rozhoduje jinde, prosťáčci.

   Smazat
  3. My jsme možná prosťáčci, ale přesto víme, že tyhle prezidentské volby jsou důležité. podívej se na příklad, jak prezident momentálně určuje, kdo bude sestavovat vládu a tím pádem i jaká bude orientace země! Kvůli takovým, jako jsi ty, můžeme nafasovat prezidenta, který nebude zastupovat naše zájmy!

   Smazat
  4. Nafasuješ jen to,
   co si zasloužíš ! (14:38)

   Po volbách do PS se opět potvrdilo,
   jak blbá je výrazná část voličů a tak jsou tam
   zase černoprdelníci a nově Piráti bez jakéhokoliv programu, s tím Bartošem a jeho
   zavšivenými dredy...
   O té další svoloči (topenáři a spol.) nemluvě.

   Smazat
  5. 18:10-opíši, s vykáním. "Nafasujete jen to, co si zasloužíte!" Ani lži minulé, současné, ba ani nezvolení Zemana, vás od pohromy nezachrání. Na světovládu doplatili jiní a někteří si koledují o skutečné řešení.

   Smazat
 12. Od Topolánka je to neuvěřitelná drzost kandidovat na prezidenta . Stejné to bylo při minulé volbě , kdy kandidoval na prezidenta Vladimír dlouhý , hrobař Českého průmyslu . Tito a jim podobní lidé
  fakt postrádají veškerou soudnost . Pokud bychom byli normální stát , tak by tito byli buď za mřížemi nebo v psychiatrické léčebně .

  OdpovědětSmazat
 13. Ahoj, udelal jsem program ( všechny verze jsou zcela zdarma v plné verzi) Otázka s více odpovedmi (OSVO)
  pro volby prezidenta Ceské republiky 2018.

  verze Lite:

  https://www.youtube.com/watch?v=8TCYB4rOw28

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VolbaprezidentaCeskerepubliky2018Light1

  verze Basic:

  https://www.youtube.com/watch?v=5QK4DGOa794

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VolbaprezidentaCeskerepubliky2018Basic1


  Chtěl bych vědět, co si myslíte. Děkuji předem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..díval jsem se na to video, jenom bych řekl, že mi moc nesedí česká státní hymna jako nějaký podkres pro cokoli.
   Když hraje hymna, tak se má vlastně stát a kontemplovat a ne projíždět webíky.

   Jinak snaha je chvályhodná, programování fandím...

   Smazat
 14. Volím Zemana, jediný skutečně reprezentující Českou republiku.

  OdpovědětSmazat
 15. Králové rozšlapané bábovičky? Kéž by tomu tak bylo. Ale ti hoši nyní bojují za sebe a vztekle šlapou bábovičky těm zbylým. Jenže jako pominutí přitom kopou i do Zemana a po prvním kole se spolčí jako "kluci hurá na něj" a své voliče přeprodají v druhém kole protivníkovi Zemana. Tak bacha na ty kluky - zatím jednají minuti myslí, ale v druhém kole to může být ukázněná jednotka Hitlerjugend!

  OdpovědětSmazat
 16. Jen malá douška pro autora: Zeman by nejraději nechal Írán vybombardovat. Řekl to několikrát, vždy v souvislosti s neexistujícím atakem Íránu vůči jeho zbožně a fanaticky milovanému - agresivnímu, teroristickému, šovinistickému, rasistickému, nacistickému - Izraeli!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman se drží sionistické internacionály, která ho brání proti kavárně.

   Smazat
  2. 14:40
   A kavárna se drží islámské internacionály.

   Smazat
 17. 11,37
  Lepší tohle,než ty slimáky a uřezávače hlav v Evropě!

  OdpovědětSmazat
 18. Prezidentské volby v případě drtivého zvolení Zemana velkou většinou voličů budou prohlášeny za neplatné!!! Důvod se najde, tomu věřte! Vsadím se u Horáčka.

  OdpovědětSmazat
 19. Pane Řezanko,vy jste se kdysi hlásil k radikální demokratické levici.Hodně jste čerpal od velkého teoretika přímé demokracie,filosofa a humanisty Milana Valacha. Kde že loňské sněhy jsou...
  Máte pravdu.Letošní kandidáti na funkci prezidenta nesou pro žádného autentického levičáka žádnou výhrou.Nemá koho vybírat(...)
  Dělat,ale propagandu fašizujícímu Zemanovi ?
  Bože,jak hluboko jste klesl...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte vy 20:03 vůbec co je to fašismus? Buď nevíte, nebo lžete, abyste pomluvil. Ostatně, koho ráčíte volit, aby nebylo ještě hůř?

   Smazat
  2. 20:03-letošní volby prezidenta nejsou o ideologii ale aby se o ní mohlo i nadále debatovat,proto volím Zemana.

   Smazat
 20. Zeman zvolen nebude. V 2.kole se vsichni spolci proti nemu. Pokud nebude mit vetsinu v 1.kole, tak konci. A to mit bohuzel nebude.

  OdpovědětSmazat
 21. Volíme Zemana .
  Pokud nevyhraje , nevadí .
  Každý je nenahraditelný . Zeman není loutka .
  A hlavně narcis . Co si zvolíme to budeme mít .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.