Reklama

.

.

pondělí 15. ledna 2018

Zeman ve volebním testu zvítězil ve všech krajích: Volby však začínají teprve nyní. Praha proti zbytku republiky. Kavárna použije cokoli. Pokud Zemana odstraní, brány neštěstí se otevřou dokořán

Petr Hájek
15.1. 2018   Protiproud
V komentáři upozorňuje, že nudné divadlo předvolební kampaně sloužilo jen jako test pro likvidátory národa a státu, a že to, co přijde teď, bude teprve „boj do krve a statků“

Proběhlo první kolo prezidentské volby, takže se zdá, že jsme v poločase. Rozhodne se definitivně až za čtrnáct dní. První půli vyhrál celkem suverénně prezident Zeman, podle předpokladů na druhém místě skončil kandidát Kavárny – tedy Prahy a těch, kteří se jí v některých dalších velkých městech s obdivem klaní – Jiří Drahoš.

Jenže ono to tak není. Manipulace zvaná dvoukolový volební systém (psal jsem zde o něm před pár dny) je vystavěna jen proto, aby regulérní vítěz mohl být vystaven štvanici všichni proti... komukoli, kdo jí nevyhovuje – a odstraněn. Kavárna velmi dobře ví, že v normálním (jednokolovém) volebním klání má jen malou šanci proti „zbytku republiky“ zvítězit.

Elitáři, kterým jde o všechno jiné než jsou zájmy naší země, mají k tomu v rukou hlavní média. A tak doufají, že se jim podaří štvanici na Miloše Zemana úspěšně zorganizovat jako v jiných zemích, kde funguje dvoukolový systém (v Americe vyhrál Trump především proto, že se volí jednokolově). Před pěti roky se to se Schwarzenbergem havlistům nepovedlo. Před sebou mají dva týdny na reparát. Užijeme si.
Pokácet symbol odporu

V politice hrají symboly významnou, často základní, roli. Miloš Zeman, ať si o jeho „stylu“ myslí kdokoli cokoli, takovým symbolem samozřejmě je. Na prvním místě symbolem odporu proti otevření našich hranic muslimské (tzv. migrantské) invazi, ať už bude mít jakoukoli podobu. Nejspíš „úpravou“ pravidel pro rozdělování importovaných migrantů Bruselem v podobě „povinných kvót“, ať už to bude otevřeně řečeno, či skryto v nějaké podobě „s lidskou tváří“.

Nikoli náhodou se ihned po sečtení hlasů ozval exprezident Václav Klaus. Zemanův předchůdce na Hradě, skutečný odpůrce bruselské diktatury, který za naši vlast bojoval (nejen v případě Lisabonské smlouvy) i v době, kdy mu za to média spílala, je zcela konsistentní. Miloš Zeman jako svůj první prezidentský akt vztyčil na Hradě bruselskou vlajku. Naštěstí postupně pochopil, že šlo o tragický omyl. Je mu to možné odpustit, protože současnému prezidentovi nelze upřít, že je opravdu vnitřně vlastenec a životní zájmy naší země jsou u něj na prvním místě. To je zjevně také za jednoznačným prohlášením Václava Klause:

„Chci ocenit všechny voliče, kteří se nenechali zastrašit militantní protizemanovskou propagandou a dali svůj hlas dnešnímu prezidentovi. Tím prokázali, že jim jde o naši zemi, ne o poklonkování cizím zájmům a ne o vyvolávání chaosu a diskontinuity za každou cenu. Řekli tím, že nechtějí masovou migraci a z ní plynoucí nebezpečí likvidace evropské a spolu s ní i české kultury, tradic a hodnot. Obávám se, že kandidát, který v prvním kole obsadil druhé místo, toto nebezpečí necítí a nebude mu umět čelit. Miloš Zeman vyhrál ve všech krajích Čech, Moravy a Slezska, kromě Prahy. Věřím, že venkov – nikoliv pražská kavárna – rozhodne i kolo druhé.“

Věta o „druhém na pásce“ je řečena velmi „prezidentsky“, diplomaticky. Jiří Drahoš totiž otevřeně reprezentuje zájmy těch, kdo chtějí naši vlast vydat do rukou „cizákům“, tedy „tradičně“ německé dominanci, jakkoli dnes maskované Bruselem a vládnoucí socialistickou internacionálou. Její německý „genosse“ Schulz, který brzy zasedne s Merkelovou ve vládě, to řekl již zcela otevřeně: národní státy v Evropě musí zmizet, aby mohl pokračovat experiment s výměnou národů – zvláště těch „etnicky homogenních“ ve střední Evropě – za novou „euronegroidní“ rasu (viz Kalergiho plán).

Čtěte ZDE: Kavárna opět v hysterickém opojení: Všichni proti Zemanovi! Volby jsou hrou o větší "sázky" než minule. Babišova karta cinknutá Bruselem. Pokud nerozhodne již první kolo, za dva týdny přijde ruleta
Vloudila se chybička?

Miloš Zeman opravdu vyhrál v celé zemi – kromě Prahy a okolí. Mapa jeho vítězství je fascinující – ale, jak řečeno, pro druhé kolo neznamená téměř nic. Pro Kavárnu bylo první kolo pouze testovací. Proto dovolila nasadit hned trojici protikandidátů: Drahoš, Hilšer – a především Fischer. Horáček a Topolánek k ní sice „ideově“ rovněž patří, ale to byli solitéři, kteří se jen chtěli zviditelnit pro další (byznys-politickou) kariéru.

Pavel Fischer měl být dokonce na poslední chvíli „vyměněn“ za Drahoše. Jenže se ukázalo, že „oprava“ (tak jako v minulých volbách výměna Jana Fischera za Karla Schwarzenberga) přišla příliš pozdě. Veřejnoprávní a s nimi spojená (především Bakalova) média již Drahošovi vytvořila příliš silnou pozici. Nepomohla ani hra na to, že P. Fischer je „umírněný katolík“ (souhlasí například s potraty), takže by jej mohli volit i věřící.

A tak je tím „vyvoleným“ nakonec Drahoš – i když mnohem protřelejší a „kluzčí“ Fischer, někdejší blízký Havlův spolupracovník, na jehož volební konto pršely i milióny ze zahraničí (jsme jedna z mála zemí, kde je to možné), by byl pro druhé kolo Zemanovi nebezpečnější. Takže se sice „vloudila chybička“, ale tu teď bude nutné napravit o to dramatičtější mediální válkou proti Hradu.

Rozjela se okamžitě po sečtení výsledků prvního kola. Pro jistotu se do ní okamžitě přidal i Andrej Babiš. Sice zopakoval, že Zemana podporuje, ale že by prezident měl nyní definovat svůj „příklon“ k Západu, ne k Rusku a k Číně – a udělat si „pořádek“ ve svém okolí. Tedy mystifikační rétorika Kavárny jako z praku. K tomu nelze říci nic jiného, než – holt Babiš. Ve své (bezideové) genialitě a (politické) omezenosti však netuší, že právě tento typ lavírování, který ho vynesl na vrchol, ho nakonec může stát všechno. Ale to je jiná – i když související – kapitola naší nebezpečné současnosti.
Malá ochutnávka: „nápravy dle metody“

Fauly, které byly proti Zemanovi použity v prvním kole – samy o sobě dosud nevídané a fantaskní – rovněž patřily teprve k zastřelovací sérii popravčí artilérie. Dosud neznámý útok na prezidenta ve volební místnosti interpretovala ČT již večer slovy, že jej žena „slovně napadla a byla odvedena ochrankou“. A to navzdory tomu, že vše mohli diváci spatřit na vlastní oči a expert na bezpečnost dokonce vyslovil, že jsme klidně mohli mít místo voleb státní pohřeb. Šlo ale o interpretační „návod“ anizemanovcům, jak pracovat s tou nepříjemností, jež by mohla v „ochranitelském instinktu“ aktivovat v druhém kole Zemanovy voliče, kteří zatím zůstali doma (je jich cca 30%!).

Přímo tragikomický byl nevysvěcený kněz Halík, který útok interpretoval jako pravděpodobný Zemanův úskok. Zato Jaroslav Foldyna z ČSSD přistoupil téměř k definici – označil polonahou útočnici z hnutí Femen za fašistku: „Fašisté budoucnosti budou sami sebe nazývat antifašisty,“ citoval Winstona Churchilla. A reagoval pak i na vyjádření Jiřího Drahoše, který v komentáři na útok projevil pouze obavy o útočnici:„Byla to velká nerozvážnost. Prezident je chráněná osoba, ta žena riskovala život.“„Doufám, že starost o zdraví útočníka má opravdu jen pan Drahoš,“ řekl Foldyna.

Lze ironicky poznamenat, že vlastně tak došlo na Drahošovy obavy, že se zahraniční agenti pokusí ovlivnit prezidentské volby. Jaroslav Foldyna se však naopak mýlil, protože Kavárna, tak zaníceně bojující proti „nenávisti, lžím (fake news) a manipulacím“ je kdykoli schopna sáhnout i k fyzickému násilí, jak příkladně vidět v akcích ANTIFy. V malém to u nás předvedli ti, kdo šířili do schránek leták, že v prvním kole netřeba Zemana volit, protože postupuje do druhého kola automaticky. A (v podstatě kriminální) vrchol obstaral „poctivý a transparentní“ Michal Horáček podvrženým videem s montáží „předvolební diskuse s prezidentem“.

„Šíření dezinformací, pokus o fyzický útok, snaha zabránit svobodné volbě. To je nenávistný svět odpůrců pana prezidenta,“ shrnul prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Což v komentáři k útoku doplnil vlivný člen ČSSD a jihomoravský exhejtman Michal Hašek: „Výsledek permanentního hanění hlavy státu, otřesné. Halík, Mitrofanov a spol. spokojeni? Ochrance díky za profi zásah, v USA by paní byla jako řešeto.“Čtěte ZDE: Druhé dějství vzpoury je před námi: Plastoví panáci Kavárny utrácejí milióny zbytečně. Jenom Petr Hannig pochopil. Zločin dvoukolové volby. Brexit i Trump začal před časem u nás. K Zemanovi není alternativa
Všechny prostředky budou dobré

Máme se tedy na co těšit. Tím, že Zeman, údajný „rozpolcovač“ společnosti ji nebývale sjednotil (viz pohled na „jednobarevnou“ vítěznou volební mapu s toliko jediným „hnisajícím vředem“ uprostřed), bude třeba ji opět dramaticky rozpoltit. Zvednout vášně – mnohem systematičtěji, než se to dělo se Schwarzenbergem. Ostatně to je smyslem „dvoukolového“ volebního systému. A tak dost pravděpodobně přijdou na řadu metody, o kterých se nám zatím ani nezdálo.

Kavárna se totiž kojí nadějí, že matematický součet výsledků Zemanových protivníků by měl na Drahošovo vítězství stačit. Musí je ovšem teď „přehodit“ na amorfní „fíkus“ (viz Ovčáčkovu pomůcku v diskusi na tv. Barrandov) v podobě Jiřího Drahoše. Ani avízované televizní debaty Zeman – Drahoš nemusejí tentokrát nic podstatného přinést – pokud vůbec proběhnou, a „akademik“ se z nich nevykroutí. Bude to pro manipulátory s Drahošem fuška. Lze naštěstí předpokládat, že to nepoučitelní mediální mágové opět přestřelí (jev zvaný v politologii „overkill“) jako vždy.

Odhadovat v této chvíli výsledek je proto prakticky nemožné. Nálady příznivců i odpůrců Miloše Zemana (jen o to jde, politická nula v podobě protikandidáta samozřejmě téměř nikoho nezajímá) se mohou proměnit v jediném okamžiku nějakou napohled úplnou hloupostí. Kavárna bude hrát riskantně o ještě větší vznícení emocí – a to je (i pro ni) nekontrolovatelný prostor.

Ti ze Zemanových voličů, kteří by se tím, co nyní zažijeme, nechali otrávit a k druhému kolu voleb nešli, by si však měli stále opakovat: Začíná se úplně znovu. A jediné, oč havlistické Kavárně jde, je odstranit z čela státu symbol odporu proti likvidaci naší republiky v podobě, jakou ji – přes tolikerá úskalí a nebezpečí – do dnešních dnů známe.

Podaří-li se jí to – brány neštěstí se otevřou dokořán.

27 komentářů :

 1. Děkujeme za výborný článek, je těžké něco dalšího dodávat. Snad jenom opět, že nesmírně důležitý souboj nesmí naše země prohrát. Postupná islamizace a vítězství totality, čili Bruselu nad naší, byť ubohou demokracií s totalitními výhonky v podobě určitých neziskovek( cizích agentů), musí mít ještě minimálně následujících 5 let utrum! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 2. Želé Drahoš, pokud vyhraje, bude tragédií.
  Vítač islámu, kýbač EU na vše = kolonie ČR v dalším kroku Česká islámská republika.
  Třeba dostanou potenciální voliči rozum.

  OdpovědětVymazat
 3. Naprosto srozumitelné. Bábovku Drahoše nevolit. Je to vítač a především kývač a to tady nechceme.

  OdpovědětVymazat
 4. Řekněte, jak proti tomuto zlu a podvodům bojovat. V Praze jsou zfanatizovaní lidé jako sršni. Říci, že volíme Zemana, tak nás snad ukamenují. Jsme sami, naše protisíla není, kromě jednotlivců, schopná vystoupit. Podívejte se na toho odborářského zmrda, jak stojí nenávistně proti Zemanovi a přitom jedině jemu mohl vděčit, že to bez vzdělání dotáhl na předsedu horní komory. A kolik dalších zmrdů vyrostlo z levice. Teprve nyní se ukáží vlastenci a ne jen kolaboranti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak ve volbách do Poslanecké sněmovny, tak i v prezidentských volbách hlasuje Praha zcela opačně než zbytek republiky. Řešením by bylo vystoupení (nebo vyřazení) Prahy z České republiky. Stejně na ní celé Česko doplácí. V Praze se skoro nic nevyrábí, živí je celá republika a ještě mají nos stále nahoře. Když tam jedete zaplatíte majlant za parkování, když oni přijedou k nám tak bez problému parkují zdarma. ČR bez Prahy by se stala opravdovým tygrem Evropy.

   Vymazat
  2. Poprvé se stydím za to,že jsem z Prahy... Fanatismus je opravdu výstižné slovo. Nechutné! Je nás tu málo,ale jsme tu! Potřebujeme pomoc od všech ostatních Čechů,Moravanů a Slezanů! Ať žije naše společná svobodná vlast!!! Jiří z Prahy

   Vymazat
  3. 22:03 A netkví ta svoboda i v tom, že máme volbu a můžeme si každý zvolit dle svého uvážení?

   Vymazat
  4. Po výhře pana prezidenta Zemana by mělo nastoupit podávání trestních oznámění za urážky hlavy státu, za vlastizradu, podvratnou činnost,vyvolávání protinárodních nálad a zrddy.Tvrdé tresty i za rozkrádání republiky.Jinak se to nezlepší.Financování Západem musí skončit,dotace je jen problém s korupcí.

   Vymazat
  5. Chápu frustrující v Praze, mám na mysli
   ty sršně, proti voličům prezidenta Zemana.
   Ale proč? ''ZMRDI, KOKOTI, DEBILOVÉ atd.''

   VŽDYŤ SE TĚMITO VÝRAZY PASUJETE NA PRIMITIVY
   DO KTERÝCH NÁS JEHO VOLIČE MÉDIA (ČT) PASUJÍ!
   Ramón

   Vymazat
  6. Podruhé se stydím, že jsem z Prahy - poprvé za parlamentní, nyní za prezidentské volby. Praha bohužel nabývá díky ztrátě tuzemské dominance vzrůstající podíl mimopražských a zahraničních obyvatel. S nimi přichází nová "móda" světovosti a nadhledu slouhů. Máme i takovou vzácnost, jako cizince na radnici, což má v Evropě snad jen Londýn. A pak se to všechno nějak začne sunout někam jinam - Ten nový živočišný druh se dá na ulici snadno poznat. Dost se to blíží blázinci v N.Y. Na sídlištích jsou volební výsledky bližší republikovým, než celopražským.

   Vymazat
  7. Je treba a da to trochu usili se seznamit s novodobymi dejinami Afriky a Arabu a vsech straslivych valek a masakru ..Jeden jediny afroarab znamena postupnou okupaci " jen jeden prsticek strcime a trochu se ohrejeme" lakaly jezinky bezinky.
   Masakry v Srbsku jsou plne dilem germanu , kteri rozpoutali straslive veci a potom se zucastnili vojenskych utoku na byvalou Jugoslavii, a dnes mame dusledky a opt Germani /Od mengele k merkele/ jsou strujci vseho nestesti ...

   Vymazat
 5. Díky za článek pana Hájka.
  Myslím si, že hlavní pro vítězství Miloše Zemana bude zaktivovat ještě alespoň 13 procent ze 40 procent lidí z těch, co seděli v prvním kole doma a vpodstatě proti němu nic nemají, akorát je politika nezajímá anebo jsou prostě pohodlní,líní, řeší jiné věci a k volbám se jim nechtělo a pořádně nad volbami nepřemýšlí, a když jim jednoduše vysvětlíme, co nám hrozí v případě vítězství loutkového ňoumy a od pohledu intrikánského křiváka Drahoše (minimálně 200 000 negramotných černochů a nenávistných muslimů, americká základna u nás,atd....) a kam má naše země šanci se ubírat s Milošem Zemanem (bude nás bránit co bude možné proti hordám negramotných černochů a muslimů a podporovat rozvoj české ekonomiky díky obrovským ruským a čínským trhům, atd.) tak si myslím, že na to může hodně lidí slyšet. ... Teď je hlavní otázka, jak ale všechny tyhle informace k těmto 40 procentům „nevolících“ lidí dostat a jak je aktivovat k obraně českého státu?? Přes ČT a další „nezávislá“ veřejnoprávní média těžko .... Předpokládám, že my,kdo pravidelně chodíme na Novou republiku, žádné další argumenty nepotřebujeme a naše volba je vcelku jasná ... tady se už moc nových voličů M. Zemana nejspíš nezrodí ...
  Jedině mě napadá, že to bude na každém z nás – hlavně na nás, skalním jádru voličů Miloše Zemana, kteří jsme ho volili už 2013 v prvním kole a kterých je minimálně 24 procent – to jest podle mého názoru většinou lidé, kteří ho nevolí proti někomu jinému nebo ho neberou jako menší zlo, ale kterým je Miloš Zeman osobně sympatický a velmi si ho váží pro jeho mimořádnou inteligenci a poctivost a vlastenectví a v neposlední řadě i bohaté politické zkušenosti. A letos je nás už po prvním kole mnohem víc. Takže mě napadá – oslovovat líné a politicky apatické lidi ve svém okolí a diskutovat s nimi - sourozence, přátele, kolegy, pomoct dopravit k volbám staré špatně chodící rodiče, prarodiče, co proti Zemanovi vpodstatě taky nic nemají ... když aspoň polovina z nás, kteří jsme M. Zemana volili v prvním kole – přibližně 20 procent lidí, takto přivede k volbám ještě minimálně jednoho dalšího člověka, který v 1. kole nepřišel, tak je jeho vítězství naprosto jisté!!!! Tady vidím obrovský potenciál a šanci, protože to skalní hysterické „antizemanovské jádro“ už k volbám přišlo a ukázalo se, pochybuji, že přijde v druhém kole ještě volit někdo jiný nový proti Zemanovi, ti už všichni k urnám urputně naběhli hned v 1.kole a víc už jich není a mnohem hůře se jim budou získávat noví voliči pro jejich neslaného nemastného slušného ňoumu, naopak – část jim ubude... kdyby ho chtěli všichni tak moc volit, tak už by volili v prvním kole ... oni už nemají potenciál získávat nové voliče + k volbám nepřijde určitá, snad velká část lidí, jejichž kandidát nepostoupil a kterým se nelíbí slušný ňouma a politicky zcela nezkušená loutka a vlastenečtější část svéprávných voličů, kteří nebudou poslouchat, co jim kdo (do)poručí ,dá hlas raději Zemanovi.... Takže tohle je podle mě teď cesta – a dva týdny jsou na tohle přivedení nových „lenošných voličů“ – každý aspoň jednoho člověka – dostatečně dlouhá doba! A může pro to aktivně přispět svým dílem každý z nás!

  OdpovědětVymazat
 6. Nechme se překvapit, jestli to strašení hordama negramotných muslimů zabere. Osobně bych si na to nevsadil ani pětník.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Hájku, jste vedle.
  1) Kdyby existoval jednokolový systém, odpůrci Zemana by postupovali jinak. Vybrali by si jediného protikandidáta.
  2) V Americe nevyhrál Trump proto, že je tam jednokolový systém, ale pomatený systém volitelů. Jistě víte, že Trump dostal podstatně méně hlasů než Clintonová. Jinak tam jsou vždycky dva hlavní kandidáti a pár nepodstatných "přicmrdovatelů", kteří většinou nezískají žádné volitele.
  4) Ať vyhraje Zeman nebo Drahoš, nic podstatného to neovlivní. V prvním případě se svět nezboří, když z Hradu budou znít sprosťárny a ve druhém nás opravdu nezavalí uprchlíci. Jen magor by lezl k nám, když může jít do bohatého Německa. Vy už nepamatujete na Irácké křesťany, které jsme si sem s velkým humbukem dovezli? Zmizeli za pár týdnů VSICHNI do Německa,,,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezlehčujte Drahošovo mnichovanství, eurohujerstí a čípkaření US-zadnice. Nepřehánějte s to s tím "sprosťáctvím" Zemana. Není to pravda. Když kritizuje českou novinářskou žumpu, nikdy nesprosťačí. Když doslovně překládá sprostý název skupiny ruských poběhlic, tak je to překlad, ne sprosťárna.
   Takže, aby bylo jasno - Drahoš je pro našich příštích 5 let katastrofa - nejen že přikryje všechny mafie, které chce Babiš se Zemanem vymést, ale i proto, že zemi ještě víc zapojí do přípravy války a otevře migrantům. Je to sebestředný exhiba bez názoru a bez charakteru. Fuj, nechci. Pražák - Vinohraďák

   Vymazat
  2. Vedle jste a to totálně vy, pan Hájek má jako obvykle pravdu. O volbách v USA, ale i ve Francii, hovořil dobře V. V. Pjakin ve svých Otázkách a odpovědích. Kdo nechce být mimo mísu může si to najít. Jinak mně fascinovalo jakým stylem protivníci Zemana proti němu vystartovali. Už v den voleb, na nejmenované hasičské výroční schůzi lámal příslušný starosta účastníky schůze, aby volili Drahoše. Protože vy voliči Zemana jste buďto starý, bez vzdělání, nebo hloupí, prostě póvl, ne jako chytří a vzdělaní pražský Pepíci, koukejte se polepšit burani.

   Vymazat
  3. Přátelé, víte co je zajímavé? Odpůrci MZ, většinou globalizátoři uctívající EU a odmítající suverenitu národních států, tak v případě migrační krize uvažují právě na základě hranic jednotlivých států. Jak prokazuje příspěvek pana "21:59" - že prý u nás nejsou uprchlíci a že jdou do Německa. A pak vidíte, jak my Zemanovi "xenofobové" uvažujeme naopak evropsky. Poukazujeme přece na to, že uprchlíci jdou do Evropy a je jedno, jestli je to Česká republika, Německo či jiná země. Ale je to do Evropy, jejíž jsme součástí a je to blízko nás, tj. ohroženi jsme také. A MZ před tím vážně bvaruje a není to jen planý poplach. Naopak JD a jeho podporovatelé migrační krizi viditelně bagatelizují. Takže není pravda, že se vlastně nic neděje. Naopak - volba mezi MZ a JD je vážné rozhodování mezi politikou důrazného varování před důsledky nekontrolovatelné migrace v Evropě a preventivního předcházení malérům a politikou, která tyto problémy bagatelizuje.

   Vymazat
  4. 21:59 Jen počkejte dají jim jednotné dávky pro celou eu už to navrhlo německo a budou i tady.

   Vymazat
  5. Jednotné dávky? neumím si představit, že já jako pracující budu brát méně než povaleč s dávkama. A nebudu sám.

   Vymazat
 9. ..výbornej článek a většinou výborné komentáře
  díky vám všem...zeman neni žádný mirek dušín ale je to chlap, kterej říká NE eurobolševikům ve snaze nás totálně etnicky a ekonomicky zkolonizovat a usválečníkum, kteří nás chtějí po boku banderovců zatáhnout, pro své zisky, do války jako užitečné idioty proti rusům..

  OdpovědětVymazat
 10. Pseudodemokracie fungovala , kdyz isolovanost lidi , zijicich na vesnicich, malych mestech /vetsina/ netusila o co jde. Pak prisel "hodny pan" informoval vlidne koho volit a bylo Vymalovano.
  Dnes to jde hure s internetem.
  V Praze ovsem voli prevazna vetsina parazitu , kteri hodlaji zpenezit svoji volbu zisky, povysenim v uradech, clenstvim ve vladach a bohate placenych zahranicnich CR ovladajici uradech atd..Organiza stale "Pecuji" o spravnou volbu pomoci penez ze zahranici na volebni kampane na ktere ti kandidati bez patricnych milionarskych pomoci nemaji a proto jsou bez milosti odsunuti...

  OdpovědětVymazat
 11. Pane Petře Hájku, děkuji Vám za další z Vašich výtečných článků. Váš přehled o skutečnostech a souvislostech je jedním slovem obdivuhodný. Jiřího Drahoše jsem odmítal od začátku, ale od dnešního dne jím už i pohrdám. To proto, že J. Drahoš se dneska nestyděl argumentovat tak, že Česká televize má (tedy dle jeho slov) k současné volební situaci objektivní přístup. J. Drahoš přece nemá tak nízký inteligenční kvocient, aby nevěděl, že Česká televize, v prvé řadě pak její zpravodajství, je žel jednoznačně podjatým nástrojem Kavárny - jak se někdy říkává, je její hlásnou troubou. Dále si taktéž dovoluji vznést dotaz, jakou technikou jsou při volbě "nahlašovány" do ČR hlasy voličů dlících v zahraničí. U voličů dlících v některém zahraničí (což konkrétněji lze ovšem dohledat, omlouvám se za mou nekonkrétnost) prý pan prezident Miloš Zeman teď obsadil z devíti kandidátů čtvrté nebo páté místo. Čemuž já osobně příliš nevěřím. Existují či fungují v tom směru nějaké opravdu seriózní kontrolní mechanismy? Děkuji za případné objasnění. Václav Urbánek z Prahy 2

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také bych chtěl vědět,jak je to s voliči ze zahraničí.Všichni dali po výpadku dvě hodiny před ukončením sčítání hlas TOP09.Divné.

   Vymazat
 12. Moc pěkný článek samozřejmě pudem v 2 kole celá rodina volit Zemana.

  OdpovědětVymazat
 13. Alkoholika netolerujeme a netoleruje ho ani právo šarija.

  OdpovědětVymazat