Reklama

úterý 2. ledna 2018

Život Američanů se zkracuje

Jaroslav Loudil
2. 1. 2018

Roku 2015 se průměrná doba dožití obyvatel USA zkrátila o 2 měsíce, loni o další měsíc. Nyní činí 78,6 roku. Je to bezprecedentní situace. USA se vzdalují zbytku světa, kde se situace naopak zlepšuje. To není dobrá vizitka současného vedení ve Washingtonu a ani příklad hodný následování.
Co za tím vlastně stojí ? Stručně řečeno, degenerace celé společnosti. V řadě států USA došlo k legalizaci marihuany a tím ke zvýšené toleranci v užívání dalších podobných látek.


Roku 2016 došlo v USA k úmrtí více jak 66 000 obyvatel na následky nadměrného užívání opioidních látek tišících bolest, meziroční nárůst o 17,4 %. Jejich hlavním dodavatelem do USA je Čína. Proto mezi oběma státy panuje napětí . Čína přitom správně poukazuje na neschopnost USA řešit domácí situaci, která vyvolává velkou poptávku a Čína ji pak saturuje.

P.S. Kdysi jsme si v naší státní propagandě idealizovali : "Mocného budovatele nejlepší společnosti - socialismu = SSSR", nyní si zase v naší propagandě idealizujeme : "Mocného budovatele nejlepší společnosti - demokracie = USA". Zdá se, že opakujeme stejné chyby. Na USA totiž vůbec není co obdivovat a následovat. Ve vězení tam sedí nejvíc lidí na světě, život tamních obyvatel se zkracuje, rozdíl bohatí vs. chudí se stále zvětšuje , národnostní pnutí roste, státní dluh taky. Takový režim si místo obdivu zasluží spíše zatracení.

http://www.kurzy.cz/zpravy/441956-necht-usa-snizi-svou-poptavku-po-opioidech-apeluje-cina/

16 komentářů :

 1. Je tady jeste mnoho dalsich negativ, treba mimo strileni se lide nehybaji.ATD. Nechci rozebirat, ale v necem je
  Cesi uz i predehnali. To se nam u SSSR jaksi nedarilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lepsi kdyz policajt zastreli zlocince nez kdyz Havel pusti vrahy vrazdit a Cesko netresta ctrnactilete vrahy

   Smazat
 2. Neni li to podobne v Cechach.Vliv uzivani drog se v Cechach projevi az za 20 let. Amerika ma jen trochu predstih a tak je to dnes viditelne. Cinane drogy nepouzivaji protoze je na pouzivani drog (tvrdych) trest smrti. Nevim co davaji za marjanku?? Je to valka proti bilym ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vlady a urady USA take pomahaji.
   Hodne pomahaji...
   Korporace Mc Donaldy, Pizza Hut, Domino Pizza Kenfucky Chicken jeste vice pomahaji..

   Smazat
 3. Jste anglicky znalí? Zde je tři a půl minuty nejčestnějšiho hodnocení SS
  https://youtu.be/ML3qYHWRIZk
  Dal jsem to sem párkrát za pár dní a zdá se že to Loudil skouknul a napsal na to článek, Loudile, Loudile jen tak dál, čim víc lidí pozná co je ta, navrch hůj a vespod hnůj, země zač, tím líp. A ani Honolulu s tím svým slabomyslným, stále stejným chvalozpěvem na tom nic nezmění.

  OdpovědětSmazat
 4. To pises z Ceska? Ze zeme plne smazek? Ze zeme kde ctrnactilety co uboda zenu je beztrestny? Ze zeme v bezvladi? Loudale, loudas se

  OdpovědětSmazat
 5. ááále - je to podobné aj u vás a aj u nás - jednoducho štatisticky sa míňajú ročníky dobre živené a nekŕmené chémiou - a tak logicky keďže sa dožívame v priemere nižšieho veku v celku - masarykova 90 ročná generácia je preč, tak .... štatistika,no - lož, podvod a štatistika

  OdpovědětSmazat
 6. Někde proběhlo, že Američani zůstávají v Afghánistánu, protože dohlížejí na tamní pěstování máku, aby to měli do Ruska blízko a zásobování nevázlo. Asi moc dobře vědí, co to dělá s jejich populací, tak chtějí Rusům dopřát stejný luxus.

  OdpovědětSmazat
 7. Přesně tak nemám o takové radosti zájem ať nám Čechům dají „idoly" ze zahraničí pokoj.

  OdpovědětSmazat
 8. Novorozenecká úmrtnost v USSA - z 3. místa před asi 4O léty nyní na nějaké 4O. místě ve světě. Přičina - nejpravděpodobněji očkování /což by se mělo vyzkoumat ne valit 8OO miliard dolarů na zbrojení/. Očkuje již se novorozence v prvním dnu života, počet vakcin - běžně 30 - které dostavají malé děti. Do vytvoření hematoencefalické bariéry /3 roky věku/ by dítě nemělo dostávat žádné vakciny - aluminium, které obsahují vakciny poškozují mozek. Blíže viz pořady na youtube - vyhledejte si to sami. Jinak marihuana - přičina zkracení života - kdepák. Nevěřím. Indické konopí by se mělo pěstovat. Je z něho výborný papír, který neničí voda, jsou z něho tím pádem výborné mapy a dále je možno z něj dělat kvalitní lana, nať je dobrá pro zvířata. Prohlasili je za škodlivé, protože by zkrachovaly papírny, které zpracovávají dřevo. Výroba papíru z konopí by byla mnohem levnější. Jinak zkracení života v USSA - v Americe nejedí, ale žerou, především hamburgery a jiné fast foody, nemají žádné pořádné hygienické normy potravin, zkrátka já mám ten dojem, že přes veškerý dojem našich přiblbů, že je to zaslíbená země, v USSA je na lidi pohlíženo podobně jako na ten dobytek, kterému se udělá díra do břicha a skrz tu díru se jej krmí kukuřici s genetickou modifikací. Jak pohlížejí na své lidi emerické elity ať svědčí řízená demolice 3 mrakodrapů v New Yorku, během které hyne myslím kolem 27OO lidí. Není to zcela stejné jako Reichstag ve III. říši? Vše souvisí se vším. Poslední věta - chtěl jsem tímto říci proč jsem se dostal od zkracení života v USSA k Reichstagu ve III. říši.

  OdpovědětSmazat
 9. Možná by bylo na místě srovnání této americké křivky s křivkami jiných velmocí. Petr

  OdpovědětSmazat
 10. Myslel jsem, že GMO potraviny život prodlužují...

  OdpovědětSmazat
 11. Keď sa na ten graf pozerám, nejaký významný pokles krivky nevidím. V medzidobí je tam 4-5 poklesov a zastavení, ale celková tendencia je priaznivá - stúpajúci vek.
  To len pre objektivitu.
  Že je to banda si nemusíme vysvetlovať, ale cigániť si do vrecka nemusíme, to prenechajme im.

  OdpovědětSmazat
 12. Z grafu vyplývá, že délku lidského života prostě nelze donekonečna prodlužovat. Vše má své hranice.
  Ivana

  OdpovědětSmazat
 13. Kdepak je ten prďola, co tady vždycky vykládá, že se u nás prodlužuje doba dožití díky plyšáku? Podle uvedeného grafu měli nejspíš plyšák i v USA. Pokud neměli, tak ho obdobný průběh trendu jednoznačně usvědčuje ze lži.

  OdpovědětSmazat
 14. Nejlíp na tom jsou Rusáci, umíraj víc než se stíhaj rodit a tak jim populace nestárne! Pouze vychcípává:) -
  https://zpravy.idnes.cz/rusko-venkov-vymirani-demografie-dlq-/zahranicni.aspx?c=A170731_124522_zahranicni_aha

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.